Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 16:37   #4801
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To napewno jest reminton C 1031 a nie S 1031? Bo o tej pierwszej nie ma nic w internecie napisane. Raczej do konca tygodnia nikt ci nie odpowie wiec radze zebys sama cos poszukala Najlepiej na KWC albo na wizazu w wyszukiwarce bo opiniom ze sklepow internetowych nie mozna ufac.



Masz rację Karla... chodziło mi o tą S 1031... sorcia :/
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 16:44   #4802
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny może słyszałyście jakieś opinie na temat tej Remington S2002 ???

Kurczę kompletnie nie wiem którą wybrać... S2002, S1031 czy S1032... help !!!
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 17:43   #4803
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez żabanda Pokaż wiadomość
Serio, dziewczyny nie warto kupować drogich prostownic. Śmiechem-żartem kupiłam prostownicę ELDOM RW12 za 19.90!! i jestem po prostu zadowolona! Jedna koleżanka kupuje już trzecią ceramiczną, bo na każdą jedną narzeka, a druga zafundowała sobie philipsa (nie wiem jaki model) za 280zl, a efekt jej prostowania jest taki jak moim taniutkim eldomem. Nie warto wydawać kupe kasy na drogie prostownice, no chyba że liczy się szpan, ale to juz inna bajka. Pozdrawiam.
Nie zgadzam się. Oczywiście nie twierdzę, że prostownica za np. 300 zł wzwyż to musi być dobra prostownica. Często dopłaca się za niepotrzebne bajery czy markę - to fakt. Różnie bywa z modelami i markami - czasami ktoś produkuje tańszy sprzęt porównywalnie dobrej jakości. Ale tańszy w granicach rozsądku, nie za 20 zł! Dobrej jakości prostownicę można kupić już od 100-120 zł wzyż (ceny wg Allegro) - np. marki Remington. I jest jednak różnica pomiędzy taką prostownicą, a sprzętem za 19,90 zł. Oczywiście Twoja prostownica na pewno fajnie prostuje Ci włosy bo jej metalowe płytki (z cieniutką warstwą ceramiki czy teflonu) świetnie przepuszczają ciepło i nagrzewają się do dużej temperatury. Tylko, że za parę miesięcy odczujesz różnicę w stanie włosów (chyba, że prostujesz raz na jakiś czas). Już nie mówiąc o stanie takiej prostownicy za parę miesięcy - może jej zejść cermiaka do metalu, mogą odpaść płytki etc. Kupując prostownicę uznanej marki i firmy przynajmniej wiem, że w razie czego nie będę miała problemu z zareklamowaniem jej. A dobrze wiem jak to bywa z reklamowaniem sprzętu za grosze... I dziewczyny szukają tu lepszych (czyli droższych) prostownic nie dla szpanu, ale żeby sobie nie zrobić na głowie siana i krajobrazu jak po działaniach wojennych.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 19:31   #4804
agatha_911
Przyczajenie
 
Avatar agatha_911
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny potrzebuje konkretów Babyliss PRO wetn&dry czy Babyliss PRO Tourmaline???
agatha_911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 20:36   #4805
agatha_911
Przyczajenie
 
Avatar agatha_911
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
Doris, dziekuje bardzo za odpowiedz
po wszelkich namyslach, przeszukiwaniu netu i rozmowie telefonicznej ze sprzedawcami prostownic, postanowilam kupic jednak ta ceramiczno-turmalinowa. Nie wiem czemu, bo bylam przekonana, ze albo cerion eco albo pro new tech, a tu szybka zmiana zdania, zamowilam, zaplacilam i po zabawie
Dowiedzialam sie prostownice newTech sa juz wypierane przez ceramiczno-turmalinowe i powoli pierwsze wycofuja (tak ponoc stalo sie z 24mm NewTech na rzecz 24mm ceramiczno-turmalinowa i prawdopodobnie maja wycofac 35mm NewTech na rzecz nowszej). Poza tym nowa dziala lepiej (wg producenta) jelsi chodzi o jonizacje.
Suma summarum, wybralam Babyliss ceramiczno-turmalinowa, mam nadzieje, ze nie bede zalowala i ze sprawdzi sie dobrze oczywiscie sprobuje prostowac, krecic nia wlosy i co sie jeszcze da
Ta wiadomosc byla napisana dość dawno, ale chcialam zapytac jak sprawuje sie prostownica?
agatha_911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:55   #4806
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez agatha_911 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje konkretów Babyliss PRO wetn&dry czy Babyliss PRO Tourmaline???
Właśnie wróciłam ze sklepu elektronicznego gdzie zobaczyłam je na własne oczy. Oczywiście w sklepie nie można ich przetestować, ale przejechałam sobie nimi po włosach na zimno! i co mnie zaskoczyło powyrywały mi włosy, może nie jakoś drastycznie ale kilka włosów się zerwało! natomiast przejechałam prostownicami Remington S1031 i S1032 i naprawdę gładko suneły po włosach. Nie wiem czy to miało jakiś sens, ale moim zdaniem prostownica powinna sunąć po włosach jak po maśle chociaż nie wiadomo, może idealnie prostuje, tego nie wiem....
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 11:58   #4807
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez agatha_911 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje konkretów Babyliss PRO wetn&dry czy Babyliss PRO Tourmaline???
Babyliss Pro Tourmaline Pulse!!!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 12:01   #4808
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze sklepu elektronicznego gdzie zobaczyłam je na własne oczy. Oczywiście w sklepie nie można ich przetestować, ale przejechałam sobie nimi po włosach na zimno! i co mnie zaskoczyło powyrywały mi włosy, może nie jakoś drastycznie ale kilka włosów się zerwało! natomiast przejechałam prostownicami Remington S1031 i S1032 i naprawdę gładko suneły po włosach. Nie wiem czy to miało jakiś sens, ale moim zdaniem prostownica powinna sunąć po włosach jak po maśle chociaż nie wiadomo, może idealnie prostuje, tego nie wiem....
Powiem Ci, że jak byłam w Media Markt i też testowałam "na zimno" to miałam to samo wrażenie! Remington, Vidal Sasson, jakiś model Brauna - jechały po włosach jak "po maśle" a kilka innych (w tym Philips, jakiś tani model Remingtona, BaByliss, ale nie PRO, bo takich tam nie mieli) szarpało włosy i kilka nawet wyrwało. Jeśli nie ma się na głowie afro to nie ma co się rzucać na tak drogie prostownice. Wystarczy solidny, dobry Remington. I rzeczywiście najlepiej po prostu iść do sklepu i obejrzeć kilka modeli i przetestować "na zimno".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 12:06   #4809
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze sklepu elektronicznego gdzie zobaczyłam je na własne oczy. Oczywiście w sklepie nie można ich przetestować, ale przejechałam sobie nimi po włosach na zimno! i co mnie zaskoczyło powyrywały mi włosy, może nie jakoś drastycznie ale kilka włosów się zerwało! natomiast przejechałam prostownicami Remington S1031 i S1032 i naprawdę gładko suneły po włosach. Nie wiem czy to miało jakiś sens, ale moim zdaniem prostownica powinna sunąć po włosach jak po maśle chociaż nie wiadomo, może idealnie prostuje, tego nie wiem....
Moja koleżanka ma remingtona S1031 i bardzo go sobie chwali. FAktycznie prostuje jej włosy , a ona ma kręcone, ale nie małe loczki tylko duże loki i fale. Jest bardzo zadowolona.
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 12:35   #4810
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że jak byłam w Media Markt i też testowałam "na zimno" to miałam to samo wrażenie! Remington, Vidal Sasson, jakiś model Brauna - jechały po włosach jak "po maśle" a kilka innych (w tym Philips, jakiś tani model Remingtona, BaByliss, ale nie PRO, bo takich tam nie mieli) szarpało włosy i kilka nawet wyrwało. Jeśli nie ma się na głowie afro to nie ma co się rzucać na tak drogie prostownice. Wystarczy solidny, dobry Remington. I rzeczywiście najlepiej po prostu iść do sklepu i obejrzeć kilka modeli i przetestować "na zimno".
A to nie ma znaczenia czy prostownica jest nagrzana czy nie? Moze jak jest goraca to lepiej jedzie po wlosach?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 12:43   #4811
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze sklepu elektronicznego gdzie zobaczyłam je na własne oczy. Oczywiście w sklepie nie można ich przetestować, ale przejechałam sobie nimi po włosach na zimno! i co mnie zaskoczyło powyrywały mi włosy, może nie jakoś drastycznie ale kilka włosów się zerwało! natomiast przejechałam prostownicami Remington S1031 i S1032 i naprawdę gładko suneły po włosach. Nie wiem czy to miało jakiś sens, ale moim zdaniem prostownica powinna sunąć po włosach jak po maśle chociaż nie wiadomo, może idealnie prostuje, tego nie wiem....
A w jakim sklepie bylas? Jestes pewna ze to bylo Babyliss Pro?Bo ja w Media Markcie tez widzialam Wet&Dry czy jakos tak i nie pamietam czy byla ona "Pro" czy zwykla Mozesz podac nazwe tego sklepu?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 16:25   #4812
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A w jakim sklepie bylas? Jestes pewna ze to bylo Babyliss Pro?Bo ja w Media Markcie tez widzialam Wet&Dry czy jakos tak i nie pamietam czy byla ona "Pro" czy zwykla Mozesz podac nazwe tego sklepu?

Jestem z Łodzi i przy Manufakturze jest teraz taki nowy wielki sklep Electro World. Kurcze na pewno testowałam dwa modele Babyliss i jedna z nich była Wet&Dry a na tej drugiej nie zwróciłam uwagi na nazwę :/
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 16:27   #4813
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez mika.z Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma remingtona S1031 i bardzo go sobie chwali. FAktycznie prostuje jej włosy , a ona ma kręcone, ale nie małe loczki tylko duże loki i fale. Jest bardzo zadowolona.
A jakiej długości włosy ma koleżanka?
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 17:14   #4814
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Juniorqa ja bym wziela ta prostownice S1031 tez sie zastanawiam nad nia bo widzialam u siebie w miescie (media markt) tez taka tylko nie wiem czy napewno bo zapisalam sobie CS 1031 a takiej nie ma Pisza ze pltyki są ceramiczne pokryte turmalinem i teflonem to raczej jesli zeszlaby ta powloka to i tak nie popali wlosow bo pod nia jest ceramika a nie metal czy cos innego. Ale mysle ze nie powinna schodzic. Do tego regulacja temperatury i pozytywna opinia (wyzej ) poprostu super. Teraz trzeba miec nadzieje ze bedzie to S1031 (w sklepie) i ze bedzie tania
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 18:57   #4815
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny może słyszałyście jakieś opinie na temat tej Remington S2002 ???

Kurczę kompletnie nie wiem którą wybrać... S2002, S1031 czy S1032... help !!!
hej ja jestem właścicielką remingtona s1031 i jestem bardzo zadowolona ja mam średnio cienkie i rzadkie włosy, lekko falowane więc dla mnie ona jest idealna - prostuje szybko, bardzo gładko sunie po włosach i nie wyrywa włosów, jest bardzo dobrze wykończona, lekka i funkcjonalna (ani razu mi nie spadła). nagrzewa się błyskawicznie i ma regulacje temperatury co jest wielkim plusem jeśli chce się oszczędzać włosy ( ja prostuje na 130 i jest ok ) . mam długie włosy, ale mimo to zdecydowałam się na ten model do krótszych włosów, bo pomyślałam, że moje włosy nie są aż tak nieujarzmione, a poza tym robi ona śliczne loczki. Ale myślę, że jeśli masz grube i długie włosy (?) to może powinnaś zastanowić się nad S1032 jeśli zależy ci na czasie prostowania

pozdrawiam
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 18:58   #4816
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a co do powłok to nic nie schodzi płytki są na dal w idealnym stanie ( mam tą prostownicę od lutego tego roku i prostuję włosy co drugi dzień )
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 19:06   #4817
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez fallen*in*love Pokaż wiadomość
hej ja jestem właścicielką remingtona s1031 i jestem bardzo zadowolona ja mam średnio cienkie i rzadkie włosy, lekko falowane więc dla mnie ona jest idealna - prostuje szybko, bardzo gładko sunie po włosach i nie wyrywa włosów, jest bardzo dobrze wykończona, lekka i funkcjonalna (ani razu mi nie spadła). nagrzewa się błyskawicznie i ma regulacje temperatury co jest wielkim plusem jeśli chce się oszczędzać włosy ( ja prostuje na 130 i jest ok ) . mam długie włosy, ale mimo to zdecydowałam się na ten model do krótszych włosów, bo pomyślałam, że moje włosy nie są aż tak nieujarzmione, a poza tym robi ona śliczne loczki. Ale myślę, że jeśli masz grube i długie włosy (?) to może powinnaś zastanowić się nad S1032 jeśli zależy ci na czasie prostowania

pozdrawiam

Dzięki bardzo za wypowiedź chyba się na nią zdecyduje! ale na S1031 bo ta druga ma szersze płytki, a mnie się taką niewygodnie prostuje wole cieńsze! A po wyprostowaniu długo utrzymuje się efekt, np. na wietrze itp. masz nadal proste włoski? czy poniszczyła Ci włosy, czy nie? i jeszcze jedno czy te loczki naprawdę się udają?
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 19:09   #4818
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Juniorqa ja bym wziela ta prostownice S1031 tez sie zastanawiam nad nia bo widzialam u siebie w miescie (media markt) tez taka tylko nie wiem czy napewno bo zapisalam sobie CS 1031 a takiej nie ma Pisza ze pltyki są ceramiczne pokryte turmalinem i teflonem to raczej jesli zeszlaby ta powloka to i tak nie popali wlosow bo pod nia jest ceramika a nie metal czy cos innego. Ale mysle ze nie powinna schodzic. Do tego regulacja temperatury i pozytywna opinia (wyzej ) poprostu super. Teraz trzeba miec nadzieje ze bedzie to S1031 (w sklepie) i ze bedzie tania

No w tym sklepie Electro World kosztuje 199zł i dodatkowo za gwarancję 3-miesięczną trzeba dopłacić 29,90 więc wychodzi 230 zeta :/ ale na allegro jest za 178 (razem z przesyłką) no i 3-letnia gwarancja! więc już w 99% jestem pewna że będę ją mieć
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 19:10   #4819
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Napisałam z błędem... nie 3-miesięczna tylko 3-letnia
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 19:19   #4820
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za wypowiedź chyba się na nią zdecyduje! ale na S1031 bo ta druga ma szersze płytki, a mnie się taką niewygodnie prostuje wole cieńsze! A po wyprostowaniu długo utrzymuje się efekt, np. na wietrze itp. masz nadal proste włoski? czy poniszczyła Ci włosy, czy nie? i jeszcze jedno czy te loczki naprawdę się udają?
efekt utrzymuje się długo włosy mam takie jakie miałam tylko końcówki się niszczą i chodzę co ok 2 miesiące podcinać końcówki i używam ochronnych kosmetyków,

a co do loczków to miałam na początku z nimi duży problem, bo kompletnie mi nie wychodziły mimo tego, że do prostownicy jest dołączona płyta dvd, na której pokazane jest jak je robić, ale ja chyba jakaś ciemna jestem, więc nie robiłam loczków, ale jakiś czas temu przeczytałam cały wątaek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+prostownic%B1
i oglądałam różne filmiki, aż w końcu wiem co i jak jest to wprawdzie męczoce pokręcenie całych włosów, ale na specjalne okazje czemu nie najlepiej to jakby ktoś je robił
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 19:19   #4821
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Jeszcze jedno co mnie zastanawia to moc Remingtona S1031 ma tylko 42W, więc nie wiem jak daje sobie radę z prostowaniem... ta S1032 ma 65W więc lekka różnica jest.... ojjjj ciężki wybór :/
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 19:23   #4822
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno co mnie zastanawia to moc Remingtona S1031 ma tylko 42W, więc nie wiem jak daje sobie radę z prostowaniem... ta S1032 ma 65W więc lekka różnica jest.... ojjjj ciężki wybór :/
to w tej kwesti to zależy tylko od ciebie, czy twoje włosy potrzebują większej mocy, aby je wyprostować czy też nie

życzę ci żebyś dokonała tego właściwego wyboru
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 20:43   #4823
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Chciałabym jeszcze wiedzieć jaka jest różnica w prostowaniu włosków prostownicą która ma 42W i jest nagrzana do 200 stopni, a taką co ma 65W i też jest nagrzana do 200 stopni! to mnie bardzo ciekawi.... może któraś z Was wie?
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:40   #4824
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny doradzcie proszę bo już mam mętlik w głowie
jak myslicie która lepsza: BaByliss PRO Tourmaline 24mm czy BABYLISS PRO
NEW TECH 35 mm ??

P.S. Dodam że mam włosy dlugości za ramie, lekko falowane, gęste. ze skłonnością do puszenia się.
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 12:41   #4825
KeR4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam !!!
Jestem na kupnie prostownicy dla mojej dziewczyny , koleżanki polecały mi BABYLISS no ale poczytałem sobie conieco i zgłupiałem całkowicie...
Ja odpaczątku byłem za REMINGTON`em S1031 i chyba musze stwierdzić że miałem racje , no ale nie do końca jestem przekonany. Prostą sprawą jest że każdy chwali swój produkt którego używa. Ale ten test ze sprawdzeniem prostownicy na "sucho" w sklepie bardzo mnie zaciekawił , tylko teraz nasuwa mi sie pytanie , mianowicie : cenowo obie marki stoją podobnie , tworzywa z jakich są wykonane sa do siebie zbliżone no ale to drugorzędny problem. Istotne jest natomiast ze obie posiadają PŁYTKI Z POWŁOKĄ TURMALINOWĄ wiec zastanawiam się dlaczego jedna wyrywa włosy i ciągnie (jak pisała jedna z Pań) a druga nie. No i proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. Dziewczyna ma cienkie włosy nie kręcą sie raczej jak jest wilgoć itd .... aha i ma włosy do ramion. Z góry dziękuje
KeR4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 14:37   #4826
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Drogie dziewczyny
Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką Babyliss Pro New Tech 35 mm. Mam włosy długie za łopatki, kręcone, z ogromną skłonnością do puszenia. Nawet lekka wilgoć doprowadza je do stanu "baranka" Nie ukrywam, że umierałam ze strachu prostując pierwszy raz włosy moją nową Babyliss. Bałam się, że nie spełni moich oczekiwań,
o straconych pieniądzach nie wspomnę. I co?
Cudo! Jest rewelacyjna! Włosy wyprostowałam w 10 min! Po wyprostowaniu stały się prościutkie jak druciki i pięknie wygładzone. A co najważniejsze.. Byłam na zakupach, nie wzięłam parasolki i mimo lekkiego deszczyku, włosy NIC nie ruszyło! Minęły trzy dni, a włosy jak proste były, tak proste są, mimo zmiennej pogody i brania codziennie prysznica!
Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Nie macie pojęcia, jaka jestem szczęśliwa Koniec z wiecznym wiązaniem ich w niepogodę i niechęcią do wychodzenia gdziekolwiek po deszczu
Pozdrawiam.
Szczęśliwa jarmuszka
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 14:54   #4827
juniorqa
Przyczajenie
 
Avatar juniorqa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do juniorqa
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny
Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką Babyliss Pro New Tech 35 mm. Mam włosy długie za łopatki, kręcone, z ogromną skłonnością do puszenia. Nawet lekka wilgoć doprowadza je do stanu "baranka" Nie ukrywam, że umierałam ze strachu prostując pierwszy raz włosy moją nową Babyliss. Bałam się, że nie spełni moich oczekiwań,
o straconych pieniądzach nie wspomnę. I co?
Cudo! Jest rewelacyjna! Włosy wyprostowałam w 10 min! Po wyprostowaniu stały się prościutkie jak druciki i pięknie wygładzone. A co najważniejsze.. Byłam na zakupach, nie wzięłam parasolki i mimo lekkiego deszczyku, włosy NIC nie ruszyło! Minęły trzy dni, a włosy jak proste były, tak proste są, mimo zmiennej pogody i brania codziennie prysznica!
Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Nie macie pojęcia, jaka jestem szczęśliwa Koniec z wiecznym wiązaniem ich w niepogodę i niechęcią do wychodzenia gdziekolwiek po deszczu
Pozdrawiam.
Szczęśliwa jarmuszka
czy jej płytki są ceramiczno-teflonowe z turmalinem???
juniorqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 14:59   #4828
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez juniorqa Pokaż wiadomość
czy jej płytki są ceramiczno-teflonowe z turmalinem???
Juniorqa, płytki są w całości ceramiczne. Turmalinowa Babyliss ponoć lepsza jest do krótszych włosów, tak powiedziała mi fryzjerka. Pozdrawiam
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:31   #4829
josephine-baker
Raczkowanie
 
Avatar josephine-baker
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny
Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką Babyliss Pro New Tech 35 mm. Mam włosy długie za łopatki, kręcone, z ogromną skłonnością do puszenia. Nawet lekka wilgoć doprowadza je do stanu "baranka" Nie ukrywam, że umierałam ze strachu prostując pierwszy raz włosy moją nową Babyliss. Bałam się, że nie spełni moich oczekiwań,
o straconych pieniądzach nie wspomnę. I co?
Cudo! Jest rewelacyjna! Włosy wyprostowałam w 10 min! Po wyprostowaniu stały się prościutkie jak druciki i pięknie wygładzone. A co najważniejsze.. Byłam na zakupach, nie wzięłam parasolki i mimo lekkiego deszczyku, włosy NIC nie ruszyło! Minęły trzy dni, a włosy jak proste były, tak proste są, mimo zmiennej pogody i brania codziennie prysznica!
Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Nie macie pojęcia, jaka jestem szczęśliwa Koniec z wiecznym wiązaniem ich w niepogodę i niechęcią do wychodzenia gdziekolwiek po deszczu
Pozdrawiam.
Szczęśliwa jarmuszka
ja znalazłam pro new tech 24mm na stronie tics.pk.
Mam włosy półdługie we wtorek idę do fryzjera i będę miała cieniowane za uszy (ok 7 cm poniżej uszu). Czy ta prostownica (24 mm kosztuje 272 a 35mm 209) jest pełnoceramiczna jak ta 35? bo piszą że jest to ceramiczna prostownica.... doradźcie mi bo dzis musze którąś wybrać i zamówić!
__________________
Josephine- czyli ta, co ma w końcu PROSTE WŁOSY!
josephine-baker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:34   #4830
josephine-baker
Raczkowanie
 
Avatar josephine-baker
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

sprostowanie na stronie tics. pl
__________________
Josephine- czyli ta, co ma w końcu PROSTE WŁOSY!
josephine-baker jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.