Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 12:57   #5011
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Angela219 Pokaż wiadomość
Ja mam prostownice ,ktora ma ok.3 cm grubosci.Przy moich sredniej dlugosci,wycieniowanych,s klonnych do puszenia sie wlosow ,nie sprawdza sie Czasami gdy wyprostuje nia wlosy ,sa blyszczace,,a czasem nie widac efektu prostych wlosow.Czy ktos moze mi jakas polecic? Czytam wasze odpowiedzi i nieco sie pogubilam :P
a jaką masz teraz? to wszystko zalezy od tego ile pieniędzy mozesz przeznaczyc na nowa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 14:33   #5012
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zadajesz pytania na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jak tu już pisały dziewczyny: każdy ma inne włosy, wymagania i wyobrażenia. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od prostownicy. Nie prościej pójść do któregoś dużego sklepu ze sprzętem RTV/AGD i obejrzeć sobie wybrane modele? Poza tym skorzystanie z wyszukiwarki tego wątku - opcja w górnej części "Przeszukaj ten wątek" (wystarczy wpisać hasło "Remington") naprawdę pomaga. Kilka prostownic, które po opisie, recenzjach i opiniach innych kupiłabym bez wahania, "na żywo", gdy oglądałam je w sklepie, wcale mnie nie przekonało - miały inne płytki, niż chcę, nie były wg poręczne, za ciężkie/za lekkie, niefajnie ślizgały się po włosach. Możesz tu dostać radę "jasne, bierz model ..." a potem być rozczarowana. Obejrzyj sprzęt na żywo. Przynajmniej wyrobi Ci się zdanie jakiej prostownicy szukasz - że np. ma mieć wyświetlacz LCD/ nie zależy Ci aby miała wyświetlacz LCD; ma być lekka/ wolisz cięższą, solidniejszą; zwykłe płytki/ sprężynujące płytki; wystarczy 185 stopni C/ przynajmniej 200 stopni C...
Popieram w 100%
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 14:36   #5013
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
No niestety codziennie A uzywasz jakis kosmetykow do prostowania, ktore zabezpieczja przed utrata wilgoci (nie jestem pewna czy takie wogule sa)?

Na razie nie używam żadnych kosmetyków chroniących przed utratą wilgoci. Jestem na etapie zastanawiania się nad wyborem odpowiedniej odżywki, nawilżającej włosy. Trzeba jakoś o nie zadbać
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:18   #5014
Fekete
Zakorzenienie
 
Avatar Fekete
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolskie/Lubelskie
Wiadomości: 10 138
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Pewnie już była mowa o prostownico-suszarce Rowenta ,ale szczerze nie chce mi się wszystkiego przeszukiwać A więc co o niej myślicie ? I jesli znacie jakies lepsze do 150zl to prosze podac nazwe Wiecej nie chce wydawac ,bo prostuje włosy sporadycznie ,a za 150zl chyba juz kupie cos w miare dobrego ?
__________________
wymiana

książki
Fekete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 19:14   #5015
fire_soul
Raczkowanie
 
Avatar fire_soul
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
Unhappy prostownica babyliss z regulacja temp.

witam-moj problem jest taki, ze jestem /nie/szczesliwa posiadaczka prostownicy ceramicznej babyliss c46 /inne ozaczenie 2027ce, nie wiem ktore jest wlasciwe/ z regulacja temperatury w przedzialach 1-25 i producent oczywiscie nie napisal,jakie to sa temperatury... napisal tylko,ze im bardziej krecone wlosy tym wyzej nalezy ustawic pokretlo. jest to w sumie prostownica/karbownica z wymiennymi plytkami.
moj problem jest taki,ze mam falowane wlosy i po ustawieniu pokretla na 20 i uzyciu sprayu do protsowania osis shwarzkopfa ekekt utrzymuje sie jakies pol /sic!/ godziny!
co ja robie zle? moze czas zainwestowac w nowa prostownice? szukalam jakiegos info na temat tej, ktora mam, ale nie znalazlam niczego... prosze o rady, bo jestem na dobrej drodze,zeby zwariowac i wywalic babylissa przez okno, dajac tym samym zarobek szklarzowi...
__________________
Najwyższy czas zacząć pisać używając polskich znaków!
Może być ciężko...

Edytowane przez fire_soul
Czas edycji: 2007-06-17 o 19:51
fire_soul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:32   #5016
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam prostownice philipsa jest beznadziejna.. na poczatku przez pół roku nie niszczyła włosów a teraz niszczy i to strasznie kosztowała chyba 120 zł jak się nie myle..
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:19   #5017
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Od niedawna jestem szczesliwa posiadaczka babyliss pro i POLECAM bardzo, bardzo!!! Po wyprostowaniu sa proste jak druty, piekne jak u modelki z gazety [sama sie zdziwilam - olejek CHI + prostownica babyliss to duet doskonaly] i efekt utrzymuje sie wlasciwie do nastepnego mycia. Wiem co mowie, gdyz wyprostowalam wlosy przed impreza, po drodze wialo wietrzysko, na miejscu byly dzikie tance a pozniej sen na podlodze ^^ a wlosy rano nawet sie nie pofalowaly... jak zwykly robic po innych prostownicach.
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 16:48   #5018
aniko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-06-18 o 18:00 Powód: reklama
aniko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:34   #5019
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Od niedawna jestem szczesliwa posiadaczka babyliss pro i POLECAM bardzo, bardzo!!! Po wyprostowaniu sa proste jak druty, piekne jak u modelki z gazety [sama sie zdziwilam - olejek CHI + prostownica babyliss to duet doskonaly] i efekt utrzymuje sie wlasciwie do nastepnego mycia. Wiem co mowie, gdyz wyprostowalam wlosy przed impreza, po drodze wialo wietrzysko, na miejscu byly dzikie tance a pozniej sen na podlodze ^^ a wlosy rano nawet sie nie pofalowaly... jak zwykly robic po innych prostownicach.
To moze napisz jeszcze nazwe tej prostownicy np.Tourmaline Pulse, New Tech, Wet N'Dry
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:07   #5020
josephine-baker
Raczkowanie
 
Avatar josephine-baker
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Tondeo eco-cerion z regulacją temp.
Cóż, działa wspaniale! mam cienkie, powykręcane na wszystkie strony włosy, które pod wpływem wilgoci bardziej się wykręcają.
Jak stosuję?
Wieczorem myję normalnie włosy i kładę się w mokrych spać. Rano są jak zwykle powykręcane. Włączam na 200 stopni (choc powinnam mniej ale efekt jest chyba lepszy). Rozpylam na niewyprostowane włosy preparat CHI fraouk (spray) i na końcówki kładę wosk shock waves. Później, oczywiście prostuję, znika nawet upierdliwy "wicherek", prostuję grzywkę, końcówki (wosk jest świetny). Mam włosy farbowane od spodu (na zewnątrz naturalny kolor, pod spodem czarny i kolor wystaje spod) i po wyprostowaniu kolor jest bardzo widoczny, końówki proste, podkreślone. Na koniec: lakier (nie za dużo) dla utrwalenia.
Po deszczu....?
Bez powyższych preparatów się nie obejdzie na deszczu. Dziś kropiło i żaden kosmyk mi się nie wiwinął, "wicherek" nie wrócił. Nie wiem jak jest po kilku dniach, dziś nie będę myć i sprawdzę jutro rano.
Ocena: 6
To moja pierwsza profesjonalna prostownica, w porównaniu z karbownicą za 100 złkupioną 5 lat temu z wkładem prostującym (z którego zeszła ceramika) to po prostu cud-miód. Jak od fryzjera.
__________________
Josephine- czyli ta, co ma w końcu PROSTE WŁOSY!
josephine-baker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:47   #5021
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Babyliss pro 35mm, to chyba cala nazwa ;P
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 09:50   #5022
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Smile prostownica philips

Co sądzicie o tej prostownicy? Ja sama ją mam i jestem z niej niezadowolona. Słabo prostuje i zastanawiam się czy jest zepsuta, bo kiedyś prostowała lepiej. Co o niej sądzicie? Posiada ją ktoś? Co sądzicie ogólnie o prostownicach philipsa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prostownice-i-karbownice-do-wlosow-philips-hp4645-01-p14889.jpg (12,7 KB, 15 załadowań)
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:55   #5023
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prostownica philips

Z prostownic Philips mało kto jest zadowolony Ja mam prostownicę z zestawu i jest bardzo słaba...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:14   #5024
Ola_Be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Czesc Dziewczyny!

Mam do Was takie zapytanie czy któraś z Was ( a takie na pewno są ) jestem użytkowniczka prostownicy babyliss pro 35mm, mam ja od około 2 lat , prostuje bardzo fajnie ale ma jeden feler po około użytkowania popostu sie psuje, niby swiatełko sie pali ale nie chce sie nagrzać. Zdarzyło mi sie to juz drugi raz, pierwszy był sprzet wymieniany na gwarancji teraz tez prawdopodobnie bedzie wymieniony . Moje pytanie brzmi czy Wam sie tez tak zdarzyło? czy tylko ja mam pecha, bo uzytkuje ja w normalny sposob. A drugie moje pytanie jest takie poniewaz sprzedawca powiedzial mi ze jest mozliwosc wymiany na inna prostownice jakie polecacie w cenie około 200zl, boje sie ponownie brac firme babyliss zeby znow po roku uzytkowania sie zepsula Ta sprzedawczyni ma jeszcze takie firmy: jaguar, afalock champ., ga. ma italy. Byłabym bardzo wdzieczna za Wasze opinie
pozdrawiam
Ola_Be
Ola_Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:17   #5025
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

moja jest w porządku
do ponad roku jest super i nic się z nią nie dzieje
i to jest druga którą posiadam z tej firmy i nigdy jej nie zmienię na inną
(wymieniłam na mocniejszą mocą i dałam ponad 200 zł a wcześniej miałam prostownico-karbownice)
zastanawiałam sie jeszcze nad Philips ale nie byłam do końca przekonana
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:44   #5026
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Sama nie mam tej prostownicy ale pocieszę się, że czasem nawet markowy, solidny sprzęt się psuje. Po prostu masz pecha. Może warto wymienić na ten sam model? W końcu jaka jest szansa, że znowu Ci się zepsuje? Chyba, że ten sprzedawca jakiś niepewny. A jeśli inna firma to Ga.ma albo - o ile ma - Tonedo. Mnie ostatnio zepsuł się bardzo drogi zasilacz z kompa i facet w sklepie stwierdził, że pierwszy raz ktoś reklamuje tą firmę. Po prostu pech, nie ma się co załamywać . Pamiętaj, że gwarancja sobie a reklamować u sprzedawcy możesz 2 lata od daty zakupu (+ przedłuża się to po każdorazowej wymianie sprzętu o kolejne 2 lata). Ja bym chyba poprosiła o zwrot kasy i kupiła u kogoś innego (chyba, że jeszcze wcześniej miałaś inną prostownicę i wymieniłaś na BaByliss Pro 35 mm? czy to już druga Twoja prostownica i ten sam model po wymianie?).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:53   #5027
Ola_Be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Sprzedawcy nie moge nic zarzucic, bo nie robi nigdy problemów. Jak za pierwszym razem zepsula sie to była na gwarancji , dostalam nowa ten sam model chciałam, teraz ponownie sie zepsula , sprzedawca tez nie robi problemów choc stwierdzil ze gwarancji juz nie ma bo byla na 12 miesiacy (ale z tego co wiem jest rekojmia) dlatego napisał ze wymieni na ten sam model albo inny jaki chce ( tak mialam napisane w odpowiedzi) tylko po raz 3 boje sie ze znow mi padnie , dlatego zastanawiam sie na inna. Sama nie wiem co mam zrobic bo podobno innym sie nie psuje, a ja przeciez ja tylko właczam i nastawiam temperatury to chyba w taki sam sposob jak inni uzytkownicy i mi pada
Ola_Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 12:17   #5028
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Cytat:
Napisane przez Ola_Be Pokaż wiadomość
Sprzedawcy nie moge nic zarzucic, bo nie robi nigdy problemów. Jak za pierwszym razem zepsula sie to była na gwarancji , dostalam nowa ten sam model chciałam, teraz ponownie sie zepsula , sprzedawca tez nie robi problemów choc stwierdzil ze gwarancji juz nie ma bo byla na 12 miesiacy (ale z tego co wiem jest rekojmia) dlatego napisał ze wymieni na ten sam model albo inny jaki chce ( tak mialam napisane w odpowiedzi) tylko po raz 3 boje sie ze znow mi padnie , dlatego zastanawiam sie na inna. Sama nie wiem co mam zrobic bo podobno innym sie nie psuje, a ja przeciez ja tylko właczam i nastawiam temperatury to chyba w taki sam sposob jak inni uzytkownicy i mi pada
A wiesz, że po wymianie sprzętu na nowy gwarancja znowu zaczęła biec od nowa - czyli kolejne 12 miesięcy? I USTAWOWE 2 lata od dnia zakupu na reklamowanie wad u sprzedawcy również! Nie daj się nabrać. Facet nie idzie Ci na rękę jakoś bardzo, tylko zna prawo i wie, że masz do tego podtsawy aby składać reklamację! Kup może porządny przedłużacz z zabezpieczeniem - może w gniazdku zasilającym masz jakieś dziwne skoki napięcia i to dlatego. Albo prostujesz nie do końca wyschnięte włosy. Ale to lekko podejrzane, że już 2 prostownice od tego samego sprzedawcy się zepsuły...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 12:31   #5029
Ola_Be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

prostuje zawsze suche wlosy i z tego gniazda korzysta i suszarka i prostownica, a z suszarka sie nic nie dzieje. Wydaje mi sie ze jakby było cos nie tak z gniazdkiem to by sie wogole prostownica nie wlaczyla a ona sie wlacza tylko sie juz nie nagrzewa. A co do gwarancji to jest tak ze jezeli sprzedawca nie napisze konkretnej ilosci miesiecy wtedy jest 24 ale jezeli napisze ze np 12 to jest 12 miesiecy ,nie wiecej (wyjasnialam juz sobie kiedys ta sprawe przy innej okazji).

Myslalam ze wiecej osob jest posiadaczkami babyliss , a tu tylko 1 osoba
Ola_Be jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 12:41   #5030
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Cytat:
Napisane przez Ola_Be Pokaż wiadomość
prostuje zawsze suche wlosy i z tego gniazda korzysta i suszarka i prostownica, a z suszarka sie nic nie dzieje. Wydaje mi sie ze jakby było cos nie tak z gniazdkiem to by sie wogole prostownica nie wlaczyla a ona sie wlacza tylko sie juz nie nagrzewa. A co do gwarancji to jest tak ze jezeli sprzedawca nie napisze konkretnej ilosci miesiecy wtedy jest 24 ale jezeli napisze ze np 12 to jest 12 miesiecy ,nie wiecej (wyjasnialam juz sobie kiedys ta sprawe przy innej okazji).

Myslalam ze wiecej osob jest posiadaczkami babyliss , a tu tylko 1 osoba

Ola_Be ale Ty widać nie rozumiesz, że jest coś takiego jak gwarancja, którą daje producent (najczęściej 12-24 miesiące) i 24 miesiące reklamowanie wad u sprzedawcy (na podstawie ustawy, która weszła w życie w styczniu z 2003 roku!). TY I TYLKO TY JAKO KLIENT wybierasz, czy reklamujesz sobie zepsuty sprzęt poprzez gwarancję (czyli u producenta - bezpośrednio lub poprzez sprzedawcę, jeśli daje Ci taką możliwość) czy u sprzedawcy (na postawie tej właśnie ustawy). Nie ma opcji ALBO-ALBO (tzn. trochę jest bo nie korzystasz z dwóch tych praw na raz - albo robisz reklamację poprzez gwarancję albo sprzedawcę). Ale nie jest tak, że jak masz dodaną do sprzętu gwarancję to już nie masz prawa reklamacji u sprzedawcy. I każda wymiana sprzętu na nowy CI TO WSZYSTKO PRZEDŁUŻA o kolejną gwarancję i kolejne 24 miesiące wynikające z "ustawy konsumenckiej". NALEżY ODRóżNIAć CZYM JEST GWARANCJA A CZYM PRAWO WYNIKAJąCE Z USTAWY! A renkojmia to chyba też jeszcze co innego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 13:48   #5031
Ola_Be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

pewnie masz racje, najwazniejsze ze bede miala wymieniona tylko szkoda ze nikt oprocz Was mi nie odpowiedzial, bo nie wiem wkoncu na co sie zdecydowac
Ola_Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 13:51   #5032
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Babyliss pro 35mm, to chyba cala nazwa ;P
No to pewnie moja cud prostownica Babyliss Pro New Tech 35 mm
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 13:53   #5033
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Cytat:
Napisane przez Ola_Be Pokaż wiadomość
pewnie masz racje, najwazniejsze ze bede miala wymieniona tylko szkoda ze nikt oprocz Was mi nie odpowiedzial, bo nie wiem wkoncu na co sie zdecydowac
A oprócz tego, że się zepsuła, BaByliss dobrze prostowała Ci włosy? Bo jeśli tak weź ją znowu. A jeśli znowu - ODPUKAĆ - się coś w niej zepsuje, to poproś o zwrot kasy. I kup u kogoś innego a najlepiej w sklepie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 13:56   #5034
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Zapraszam do wzięcia udziału w sondzie: Jaką/Jakie prostownicę/e kupisz/kupiłaś (ewentualnie kupiłabyś)?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194280

Sonda wielokrotnego wyboru!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:09   #5035
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

ja mam babylissa działa aż za dobrze (ostatnio moja mama stwierdziła, że jak prostowałam włosy to miałam "druciki" )

osobiście gdybym miała jeszcze raz wybierać prostownicę to i tak pewnie kupiłabym tej firmy, mimo że tondeo prostują moje włosy nieco lepiej, to wkurza mnie ich niestaranne wykonanie a w babyliss nie ma do czego w sumie się przyczepić, nigdy się nie poparzyłam, nic nie szarpie, jest regulacja temperatury

zajrzyj może na wątek o prostownicach, tam jest dużo opinii o Gamach i Efalockach, o Jaguarach wśród prostownic to jeszcze nie słyszałam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:24   #5036
jagoda2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej dziewczyny!!!
ostatnio uwaznie czytam wasze wypowiedzi.. dlatego piszie odnośnie mojego problemu. aktualnie jestem właścicielka prostownicy jaguar st500 z powłoką ceramiczna. kosztuje ok 240 zł i daltego myślałam że u mnie zda rezultat, cena jednak to nie wszystko. w moim przypadku nie zdaje rezultatu ale na włosach moich koleżanek tak(maja grube ciężkie włosy). Pisałam juz kiedyś z zapytaniem o tą prostownice, dzisiaj moge stwierdzić że zrobiłam wszystko po konsultacji z fryzjererm, używam kosmetyków goldwella szampony maseczki spray ochronn.. i dobieram odpowiednia temp.(w odp. na wątpliwości doris1981) włosy są proste do momentu wyjścia z domu.. Moje włosy są do ramion rozjaśnione, sianowate, skręcaja sie, podatne na wilgoć, delikatne.
dzisiaj zastanawiam sie nad produktami polecanymi przez was również zasiegłam opini fryzjerskich.
tondeo Eco Cerion z regulacja temp. tą wypróbowałam u fryzjerki dla mnie bomba tylko końcówki troche wywinięte nastepnego dnia, mało istotne i tak..
Wizażystki ja bardzo chwalą.. ale nie widziałam jeszcze opini na temat tej.
http://www.allegro.pl/item203412804_...promocja_.html
sprzedawczyni w sklepie fryzjerskim bardzo mi ja polecała że najnowsza technologia.. a co wy sądzicie?
POMÓŻCIE JESTEM W KROPCE!!
P.S a może BABYLISS PRO TOURMALINE PULSE 24??
jagoda2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:51   #5037
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czy któraś z Dziewczyn tez tak ma-babyliss pro 35mm

Cytat:
Napisane przez Ola_Be Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Mam do Was takie zapytanie czy któraś z Was ( a takie na pewno są ) jestem użytkowniczka prostownicy babyliss pro 35mm, mam ja od około 2 lat , prostuje bardzo fajnie ale ma jeden feler po około użytkowania popostu sie psuje, niby swiatełko sie pali ale nie chce sie nagrzać. Zdarzyło mi sie to juz drugi raz, pierwszy był sprzet wymieniany na gwarancji teraz tez prawdopodobnie bedzie wymieniony . Moje pytanie brzmi czy Wam sie tez tak zdarzyło? czy tylko ja mam pecha, bo uzytkuje ja w normalny sposob. A drugie moje pytanie jest takie poniewaz sprzedawca powiedzial mi ze jest mozliwosc wymiany na inna prostownice jakie polecacie w cenie około 200zl, boje sie ponownie brac firme babyliss zeby znow po roku uzytkowania sie zepsula Ta sprzedawczyni ma jeszcze takie firmy: jaguar, afalock champ., ga. ma italy. Byłabym bardzo wdzieczna za Wasze opinie
pozdrawiam
Ola_Be
A ta prostownica Babyliss Pro New Tech? Bo jak tak to czytałam w archiwum ze one czesto sie psuja. Jedna z Wizazanek pisala ze swoja oddawala do naprawy/wymiany 3 razy i kolezanki ktorym polecila ta prostownice musiały zrobic to samo. Moze to poprostu była jakas wadliwa seria chociaz nie wiem czy to mozliwe bo kupowały w rożnych "miejscach" (w sklepie fryzjerskim i na allegro). Jesli sprzedawca oferuje Game ktora jest ponoc bardzo dobra firma to ja bym sie zastanowiła czy sie nie zamienic. No chyba ze ten Babyliss dobrze prostowal ci wlosy i byłas z niego zadowolona wiec wez go znowu a wrazie gdyby znowu sie popsuł zrob tak jak Ci poradziła Doris wez pieniadze, albo wymien na Game albo inna dobra firme np. Tondeo jak bedzie dostępna, bo to nie koniecznie musi byc wina sprzedawcy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:03   #5038
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jagoda2222 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!
ostatnio uwaznie czytam wasze wypowiedzi.. dlatego piszie odnośnie mojego problemu. aktualnie jestem właścicielka prostownicy jaguar st500 z powłoką ceramiczna. kosztuje ok 240 zł i daltego myślałam że u mnie zda rezultat, cena jednak to nie wszystko. w moim przypadku nie zdaje rezultatu ale na włosach moich koleżanek tak(maja grube ciężkie włosy). Pisałam juz kiedyś z zapytaniem o tą prostownice, dzisiaj moge stwierdzić że zrobiłam wszystko po konsultacji z fryzjererm, używam kosmetyków goldwella szampony maseczki spray ochronn.. i dobieram odpowiednia temp.(w odp. na wątpliwości doris1981) włosy są proste do momentu wyjścia z domu.. Moje włosy są do ramion rozjaśnione, sianowate, skręcaja sie, podatne na wilgoć, delikatne.
dzisiaj zastanawiam sie nad produktami polecanymi przez was również zasiegłam opini fryzjerskich.
tondeo Eco Cerion z regulacja temp. tą wypróbowałam u fryzjerki dla mnie bomba tylko końcówki troche wywinięte nastepnego dnia, mało istotne i tak..
Wizażystki ja bardzo chwalą.. ale nie widziałam jeszcze opini na temat tej.
http://www.allegro.pl/item203412804_...promocja_.html
sprzedawczyni w sklepie fryzjerskim bardzo mi ja polecała że najnowsza technologia.. a co wy sądzicie?
POMÓŻCIE JESTEM W KROPCE!!
P.S a może BABYLISS PRO TOURMALINE PULSE 24??
Tondeo skoro juz nią prostowałas i byłas zadowolona z efektu(chyba że nie do konca cie zachwyciło) a pozatym wydaje mi sie ze jest lepsze od Babyliss Tourmaline Pulse ale to tylko moje zdanie, osobiscie nie uzywałam zadniej z nich Jak jestes w stanie kupic Tondeo to nie ryzykuj z Babylissem bo nie wiadomo jak sie sprawdzi na twoich wlosach.
A jakiego używasz sprayu do prostowania i czy jest dobry? bo ja własnie poszukuje tego "cuda" ktore sprawi ze moje wlosy beda proste cały dzien
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:08   #5039
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Talking Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
No to pewnie moja cud prostownica Babyliss Pro New Tech 35 mm
Fakt no i zgadzam sie z tym, ze to cud ;PPP pierwsza okielznala moje wlosiska ;D i nie zauwazylam, zeby sie psula chociaz mam ja stosunkowo krótko
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:25   #5040
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: prostownica philips

Cytat:
Napisane przez distant-girl Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej prostownicy? Ja sama ją mam i jestem z niej niezadowolona. Słabo prostuje i zastanawiam się czy jest zepsuta, bo kiedyś prostowała lepiej. Co o niej sądzicie? Posiada ją ktoś? Co sądzicie ogólnie o prostownicach philipsa?
Znam ten bólMoja prostownica tez po jakims czasie gorzej prostowała i myśle ze to nie dlatego że jest popsuta tylko to juz ze starosci, mam ją juz ze 3 lata a to dużo jak na prosotownice za 30zł Myśle ze z twoja jest podobnie, zwlaszcza ze to philips ktory nie jest solidna firma jesli chodzi o prostownice.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.