Kszta³t twarzy...? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-26, 19:45   #1
Just_Smile
Zadomowienie
 
Avatar Just_Smile
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 1 600

Kszta³t twarzy...?


Ok, wiem ¿e na pewno by³o mnóstwo takich tematów,wiem. Ale na prawdê potrzebujê pomocy. Tak siê ska³ada ze nie potrafiê okre¶liæ jaki mam kszta³t twarzy.Dziwne?Nie wiem,mo¿e ¶lepa jestem. Czasem my¶lê ¿e mam okr±g³±,potem ¿e kwadratow± a potem ¿e owaln±!Wiêc je¶li kto¶ inny spoza mojego otoczenia to oceni na pewno bêdzie ³atwiej .
Je¶li ju¿ bêdziecie wiedzieæ co to za kszta³t twarzy,czy mog³yby¶cie podsun±æ mi jakie¶ pomys³y ¶ciêæ? Obecnie mam w³osy z jakie¶ 5 cm za ramiona, pusz±ce siê które zapuszczam. Jak na pewno widaæ,rzuca siê te¿ w oczy mój nie ma³y nosek, wiêc chcia³abym co¶ co odci±gnie od niego wzrok...Czy przedzia³ek po ¶rodku mi pasuje?
Z góry Wam BARDZO dziêkuje

Edytowane przez Just_Smile
Czas edycji: 2010-04-30 o 23:42
Just_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-30, 12:35   #2
Just_Smile
Zadomowienie
 
Avatar Just_Smile
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 1 600
Dot.: Kszta³t twarzy...?

Nikt nie chce pomóc?
Just_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:21   #3
ulka258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Kszta³t twarzy...?

To jest twarz raczej kwadratowa. Mo¿na to rozpoznaæ po wyra¼nie pionowo schodz±cych policzkach.

Skoro zapuszczasz w³osy to dobrym rozwi±zaniem by³aby prosta grzywka + w³osy przyciête na prosto do ramion.
co¶ takiego:
http://republika.pl/blog_jp_750805/1.../tr/2w4gsg.jpg

Edytowane przez ulka258
Czas edycji: 2010-02-04 o 10:21 Powód: pomy³ka
ulka258 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-05, 13:19   #4
hosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Kszta³t twarzy...?

ja proponowa³abym zeby by³a grzywka ale raczej nie prosta i ciê¿ka, bo to podkre¶li kwadratowy kszta³t dolnej czê¶ci twarzy, wiec moze mniej symetrii,a za to wiêcej lekko¶ci. Mo¿e bez grzywki? a moze delikatna, jaka niedawno nosi³a Carla Bruni. A je¶li w³osy siê pusza to g³adka fryzurka bedzie wygl±daæ dobrze tylko po wyjsciu od fryzjera. Jest troche metod (nawet tych domowych i uwierz dzialaj±) zeby zdyscyplinowac w³osy. Je¶li zapuszczasz to radzi³abym tylko od¶wie¿yæ kszta³t fryzury, ale bez jakis radykalnych zmian i cos naturalnego, co ³atwo siê uk³ada i sprawia ze nie trzeba pozniej chodzic w kucyku myslac "bo mi sie nie chcia³o, nie umiem"..itd.
hosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.