Ostre cięcie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 17:30   #91
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ostre cięcie

Ostre Cięcie 3 (odcinek 10) Vipem byla Olga Bończyk, wlasnie leci na TTV. Metamorfozy fryzjerek to istna masakra, kazdej zrobili taka sama fryzure, ja rozumiem ze cos jest akurat modne, ale zeby kazdej zrobic fryzure a'la pieczarka?! Chyba tylko tej wlascicielce to jeszcze jako tako pasuje, na miejscu tych dwoch fryzjerek bym sie chyba zalamala. Mega postarzyly je te fryzury, przed metamorfoza wygladaly lepiej...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:03   #92
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Ostre Cięcie 3 (odcinek 10) Vipem byla Olga Bończyk, wlasnie leci na TTV. Metamorfozy fryzjerek to istna masakra, kazdej zrobili taka sama fryzure, ja rozumiem ze cos jest akurat modne, ale zeby kazdej zrobic fryzure a'la pieczarka?! Chyba tylko tej wlascicielce to jeszcze jako tako pasuje, na miejscu tych dwoch fryzjerek bym sie chyba zalamala. Mega postarzyly je te fryzury, przed metamorfoza wygladaly lepiej...
też na to zwróciłam uwagę. Po metamorfozie wyglądają tragicznie ta Kamila 10 lat starzej wygląda. I również uważam, że tylko właścicielka w miarę wygląda
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:07   #93
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ostre cięcie

Więksźość po meta wygląda okropnie. Ja na niektórych miejscu bym się źałamała. Perukę jak nic bym kupiła
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:28   #94
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Ostre cięcie

U mnie niestety wieczorami TTV szlag trafia. Czekam na odcinki na TVN Player
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:43   #95
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ostre cięcie

Nie pamietam ktora to była Kamila Ta fryzjerka w ciemniejszych wlosach przed metamorfoza wygladala naprawde ladnie, fajny kolor wlosow, chyba lekkie ombre albo refleksy? Delikatny makijaz, piekna dziewczyna. Po tej metamorfozie porazka, chyba bym sie tam poryczala na jej miejscu...

Nie zapomne jednego odcinka w ktorym najpierw opieprzyli fryzjerke ze narzuca klientce swoja wizje, ze ona chciala inna fryzure, a ta jej zrobila koka. Potem robili metamorfozy i uczennice obcieli "a'la garnek na glowie", ona miala wczesniej dlugie wlosy i jak sie zobaczyla w lustrze to sie poplakala. To zaczeli jej mowic ze ona jest mloda, powinna eksperymentowac, na co ta uczennica ze jej sie nie podoba, to jej powiedzieli "przyzwyczaisz sie", masakra. Naprawde koszmarnie wygladala ta dziewczyna, az mi jej sie szkoda zrobilo. Klientce fryzjerka nie mogla narzucic swojej wizji, a to bylo tylko uczesanie, a mistrzowie mogli opitolic wlosy i jeszcze powiedziec ze sie przyzwyczai
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:48   #96
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Nie zapomne jednego odcinka w ktorym najpierw opieprzyli fryzjerke ze narzuca klientce swoja wizje, ze ona chciala inna fryzure, a ta jej zrobila koka. Potem robili metamorfozy i uczennice obcieli "a'la garnek na glowie", ona miala wczesniej dlugie wlosy i jak sie zobaczyla w lustrze to sie poplakala. To zaczeli jej mowic ze ona jest mloda, powinna eksperymentowac, na co ta uczennica ze jej sie nie podoba, to jej powiedzieli "przyzwyczaisz sie", masakra. Naprawde koszmarnie wygladala ta dziewczyna, az mi jej sie szkoda zrobilo. Klientce fryzjerka nie mogla narzucic swojej wizji, a to bylo tylko uczesanie, a mistrzowie mogli opitolic wlosy i jeszcze powiedziec ze sie przyzwyczai
Nie wiem czy mówisz o tym odcinku, o którym myślę... Ona do tego miała zostawiony taki długi kosmyk włosów?
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 12:07   #97
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Nie pamietam ktora to była Kamila Ta fryzjerka w ciemniejszych wlosach przed metamorfoza wygladala naprawde ladnie, fajny kolor wlosow, chyba lekkie ombre albo refleksy? Delikatny makijaz, piekna dziewczyna. Po tej metamorfozie porazka, chyba bym sie tam poryczala na jej miejscu...
ta Kamila była blondynką a teraz ma ciemne krótkie i wygląda mega dziwnie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 12:30   #98
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mówisz o tym odcinku, o którym myślę... Ona do tego miała zostawiony taki długi kosmyk włosów?
Pamiętam ten odcinek, fryzura zupełnie nie udana, dziewczyna wyglądała dużo gorzej niż przed. I faktycznie zawsze mówią, że klientki powinni być zadowolone, a sami nie doprowadzili dziewczynę do płaczu i było ok.
Rzadko kiedy podobają mi się ich metamorfozy. Tzn. same fryzury nie są takie złe, ale np.nie pasują do kształtu twarzy, nie wygląda to dobrze.

Na tvnplayer aktualnie odcinek z Mają Hyży. Tragiczne pasemka zrobili temu facetowi, dobrze, że udało się jakoś przyciemnić.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 12:32   #99
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Na tvnplayer aktualnie odcinek z Mają Hyży. Tragiczne pasemka zrobili temu facetowi, dobrze, że udało się jakoś przyciemnić.
gwiazda disco polo
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 12:46   #100
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Pamiętam ten odcinek, fryzura zupełnie nie udana, dziewczyna wyglądała dużo gorzej niż przed. I faktycznie zawsze mówią, że klientki powinni być zadowolone, a sami nie doprowadzili dziewczynę do płaczu i było ok.
Rzadko kiedy podobają mi się ich metamorfozy. Tzn. same fryzury nie są takie złe, ale np.nie pasują do kształtu twarzy, nie wygląda to dobrze.

Na tvnplayer aktualnie odcinek z Mają Hyży. Tragiczne pasemka zrobili temu facetowi, dobrze, że udało się jakoś przyciemnić.
No właśnie, dlatego nie dziwi mnie, że część fryzjerek nie godzi się już na ich metamorfozy

Ten odcinek właśnie obejrzałam... Facet kompletna porażka, mi to bardziej przypominało jakby mu ptak narobił na głowę. Fryzura VIP-a też mi nie przypadła do gustu, za dużo tego wszystkiego było jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
gwiazda disco polo
Oj tam Miałby branie
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:06   #101
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Oj tam Miałby branie
chyba w gronie homoseksualistów, chociaż chyba też nie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 13:13   #102
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mówisz o tym odcinku, o którym myślę... Ona do tego miała zostawiony taki długi kosmyk włosów?
Tak tak, dokladnie ten
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 15:56   #103
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
chyba w gronie homoseksualistów, chociaż chyba też nie
Nie, raczej nie

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Tak tak, dokladnie ten
Pamiętam tą fryzurę, dla mnie porażka na całej linii Zabiłabym jakby mi coś takiego zrobili
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 18:50   #104
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Pamiętam tą fryzurę, dla mnie porażka na całej linii Zabiłabym jakby mi coś takiego zrobili
Dokladnie, ja tez. Metamorfoza metamorfozą ale przy takiej radykalnej zmianie powinni opowiedziec o swojej "wizji" i zapytac o zgode. Przeciez taka fryzure trzeba codziennie modelowac, a jak ktos mial wczesniej dlugie wlosy, ktore np myl wieczorem i szedl spac w wilgotnych, to jak zrobi tak z krotkimi wlosami to bedzie wygladac jak chochoł.
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 19:00   #105
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Ostre cięcie

No właśnie, a oni tną jak im się podoba Chociaż nie powiem - większość ich fryzur mi się podobała, kobitki inaczej wyglądały, ale może to też kwestia makijażu a nie samej fryzury Ale w ostatnim sezonie to tak ich fantazja ponosi trochę
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:07   #106
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
No właśnie, a oni tną jak im się podoba Chociaż nie powiem - większość ich fryzur mi się podobała, kobitki inaczej wyglądały, ale może to też kwestia makijażu a nie samej fryzury Ale w ostatnim sezonie to tak ich fantazja ponosi trochę
widzę , że nie jestem jedyną niefanką tych metamorfoz... większość dziewczyn wygląda gorzej niż przed... jedynie na plus koloryzacja trafiona ale samo strzyżenie... takie "grzybkowate" w większości przypadków...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:47   #107
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Ostre cięcie

Jak mówiłam - w poprzednich sezonach było lepiej. A teraz faktycznie wszystko na jedno kopyto...
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 12:11   #108
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ostre cięcie

ej no i gdźie są odcinki 3 sexonu? miały być podobno w polowie maja? i co?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:43   #109
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Ostre cięcie

Zakładam wątek zgodnie z namaszczeniem WhiteCherry :d

Do wszystkich fanek ostrego cięcia.

O czym jest program? Nazywam to Magdą Gessler fryzjerstwa, gdyż dwóch mistrzów w swojej dziedzinie, odmienia zakłady fryzjerskie.
Opis ze strony

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

W tym sezonie Andrzejowi i Tomkowi niejednokrotnie przyjdzie zmagać się z dramatycznymi historiami, w których byt rodzin powiązany jest bezpośrednio z podupadającym biznesem. Czy uda się pomóc zakładom, w których obcięcie końcówek oznacza skrócenie włosów o siedemnaście centymetrów, a proste nałożenie farby kończy się spektakularną katastrofą? Czy pleśń to element wystroju lokalu? Jak powiodą się radykalne metamorfozy klientek oraz fryzjerek? Czy napięcie nerwowe sięgające zenitu przyniesie pozytywne skutki?

"Ostremu cięciu" w każdym z salonów podda się jedna z dwunastu gwiazd. To ona zdecyduje, czy zakład dostanie rekomendację. Przed Andrzejem i Tomkiem niespokojne dni wypełnione pracą oraz całym kalejdoskopem emocji fryzjerek: od łez, poprzez zaciekawienie, podziw, do uczucia radości i satysfakcji z osiągniętego sukcesu.


Program doczekał się 3 sezonów czyli 36 odcinków. Wczoraj zakończyłam oglądać trzeci sezon od deski do deski.
Najciekawsze odcinki to 6 i 7
Szkoda że na bieżąco oglądając nie wpadłam na to by założyć wątek, byłoby o czym dyskutować

zapraszam do wymiany zdań
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 17:57   #110
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostre cięcie

przeraża mnie to, jak wiele tych ''fryzjerek'' nie potrafi nawet równo ściąć końcówek :d przecież to podstawy podstaw co oni w ogóle zdają na egzaminie w szkole?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:03   #111
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ostre cięcie

prosze cie, odcinek 6 bodajże, czy któryś tam z trzeciej serii

"no ja jestem po miesięcznym kursie"

to ja się nie dziwię że idąc podciąć końcówki wychodzisz łysa

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

ops przepraszam 1 odcinek drugiego sezonu pani po miesięcznym kursie ;d
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:24   #112
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Ostre cięcie

Drabi jest już wątek o ostrym cięciu

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686253
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:25   #113
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ostre cięcie

ojej ale ze mnie sierota, dziękuję, napiszę do moda z prośbą o połączenie

ps drugi odcinek drugiego sezonu beznadziejnie nudny xd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 22:07   #114
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Ostre cięcie

Ja słyszałam, że niektóre rzeczy pokazane w tym programie to ściema np. producenci nie pozwalają pracownikom posprzątać w salonie i specjalnie robią syf, by było ciekawiej.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 00:56   #115
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ostre cięcie

Jakos mi sie nie wydaje. Jak widze jak niekore kobiety prosto w kamere sie zapieraja i klamia ze czegos nie zrobily tymczasem jest nagrane jak to robia - to cos mi sie srednio w te rewelacje chce wiedziec. Tym bardziej ze naprawde niewiele saloniw ma balagan

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:42 ----------

Drugi sezon odcinek piaty - tu tez brak autoryzacji gwiazdy

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Boze odcinek siodmy drugiego sezony co za sfochowana pseudowlascicielka. Jeden z najlepszych salonow w warszawie i szkolenie a ona nie chce podciac wlosow bo od tego ma ludzi

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

W ogole pani sylwia z tego odcinka i magdaaja obrzydliwa metamorfoze... P sylwia helm z ktorego nie widac oczu i jakis lisi ogonek... O_o
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 09:50   #116
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostre cięcie

Wciągnęłam się . Na razie wybiórczo obejrzałam kilka odcinków trzeciego sezonu, gdzieś mniej więcej w połowie jestem .


Podoba mi się ta muzyka, co leci w tle, kiedy wchodzą do salonu/strzygą/metamorfozują...ten motyw przewodni mam na myśli. Trąci trochę zimną falą/postpunkiem...ktokolwiek wie, co to mogłaby być za nuta ?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:08   #117
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ostre cięcie

Wlacze shazam jak bede ogladac i ci powiem xD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 18:03   #118
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ostre cięcie

Przez ten program boje się iść do fryzjerów,naprawdę. Chyba wyszłabym już beż włosów

Ale ci styliści wcale nie lepiej ścinają. każdemu robią okropne boby które żadnej babie nie pasują.
I te ich źapewniania źe niby zadowolone są z fryzury,ale mmina mówi sama za siebie
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 18:06   #119
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Przez ten program boje się iść do fryzjerów,naprawdę. Chyba wyszłabym już beż włosów

Ale ci styliści wcale nie lepiej ścinają. każdemu robią okropne boby które żadnej babie nie pasują.
I te ich źapewniania źe niby zadowolone są z fryzury,ale mmina mówi sama za siebie
najładniejszą metamorfozę miała dziewczyna z odcinka, w którym ona jako praktykantka musiała wszystko ogarniać sama. Zrobili jej piękne rude włosy, co najważniejsze - nie ścięli jej na krótko
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 20:28   #120
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostre cięcie

O tak, praktykantkę ładnie przerobili . Ale im więcej odcinków za mną, tym więcej widoków opitolonych na jedno kopyto kobit, którym wcale to uroku nie dodaje.


A już przy tekście o fryzurze, która ma ociekać seksapilem podczas metamorfozy właścicielki salonu [pani 50+], to się prawie udławiłam . Przy czym okazuje się, że seksapil według miszczy nożyc to podwiędła pieczaka, względnie upośledzony paź .
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}





Edytowane przez Lisciolaz Straszliwy
Czas edycji: 2014-08-22 o 20:32
Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-12 15:35:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.