Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 18:11   #991
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

To mozliwe. Moze leżał sobie w bagażniku nagrzanego samochodu przez 2 tyg gdzieś zapomniany któregoś lata...dużo osób pisze że 30tek się nie podrabia a ja tu niby skądś jednak podrobioną 30tkę mialabym wytrzasnąć i tylko czekać na odpowiedni moment na targowisku...
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:14   #992
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ktoś napisał, że w S. (Superpharm? Sephora?) itd. sprzedają podróby, tego chyba nie skomentuje...
Nie napisałam, że sprzedają, tylko, że świat i ludzie są tacy, że nie ma 100% pewności, że po drodze od producenta, przez dystrybutora i pracowników sklepu do klienta nigdy ale to nigdy nie może się trafić, że ktoś gdzieś coś przekombinował
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:15   #993
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Jedno wiem na pewno. Ciecz która jest w środku to nie jest Kenzo Flower edp którego flaszek mialam wiele. Z niemieckich Douglasow dla jasności
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:19   #994
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
To mozliwe. Moze leżał sobie w bagażniku nagrzanego samochodu przez 2 tyg gdzieś zapomniany któregoś lata...dużo osób pisze że 30tek się nie podrabia a ja tu niby skądś jednak podrobioną 30tkę mialabym wytrzasnąć i tylko czekać na odpowiedni moment na targowisku...
Ale nikt chyba tutaj nie orzekł, że flakon jest podrobiony. IMO zapach mógł po prostu się zepsuć.

Co do wytłuszczonego - ale to tej sytuacji chyba nie dotyczy, bo zakup nie jest, według słów jego pierwszej właścicielki, sprzed paru lat.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2015-01-10 o 18:20
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:19   #995
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
A i jeszcze Sylwia.gda do tej pory dałaby się pokroić za to, że to podróbka a teraz nagle zmiana frontu na to, że to zepsuty oryginał ;> ?
No ale Shini: co Cię w tym dziwi, skoro zapach jest zupełnie inny, są jakieś kłaki dodatkowo? Miała prawo tak myśleć. Flaszka została zweryfikowana, więc pewnie chodzi o zepsucie, a Sylwia przyjęła taką możliwość.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:20   #996
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam o tej sytuacji i wydaje mi się ,że istnieje dużo podobieństw między nią a tym, co mi się przydarzyło.
Przez długi czas poszukiwałam Escady Into the Blue.
Po kolejnym poście poszukiwawczym odezwała się do mnie Lady Daga Milion. Wymianka się odbyła, E z niewielkim ubytkiem dostałam. Nie miałam porównania samego zapachu, bo wszystkie moje zapasy wykończyłam dawno a flaszki wyrzuciłam . Zapach w otrzymanej buteleczce wydawał mi się nieco mniej trwały, z jakimś odcieniem, którego nie pamiętałam, ale zrzuciłam to na karb swojej niepamięci. Kolor był w porządku, obejrzałam butelkę, porównałam na szybko z Signature, która ma taką samą butlę i wydawało mi się, że wszystko gra Wystawiłyśmy pozytywy, sprawa skończona. Było to bodajże 4 miesiące temu.
Kilka dni temu napisała do mnie inna Wizażanka z propozycją wymiany swych odlewek właśnie za Into. Ustaliłyśmy szczegóły, moja przesyłka do niej dotarła i ... napisała, że odlewka ode mnie nie jest właściwym zapachem, porównała ją sobie z próbką, którą ma- kolor się zgadza, ale zapach już nie. W związku z tym poprosiła o odmianę. Wizażanka ta jest solidną osobą, o dużej wiedzy na temat perfum. Bardzo nieprzyjemna sytuacja Ja jej odlewki odesłałam zgodnie z życzeniem.
Przechowuję flaszki w ciemnej szafce z dala od kaloryferów, nie ma opcji, żeby się u mnie zepsuły. Lady twierdzi, że Into the blue już takie dostała a ja przecież przez tyle nie zgłaszałam zastrzeżeń. Więc kolejna sytuacja patowa.

A na marginesie może komuś uchowała się buteleczka i może spojrzeć?
Oto moja butla:
http://i58.tinypic.com/2wpumj5.jpg
http://i61.tinypic.com/zn23hh.jpg
http://i62.tinypic.com/ifcqkg.jpg
http://i59.tinypic.com/2zyfol0.jpg
Tak się składa, że mam Escadę Into The Blue, 75ml tester i w mojej dużej buteleczce atomizer mam inny - nie ma tego białego plastiku... a na logikę to taki plastik mógłby się pojawić w testerze a nie w produkcie, ale może te małe flakoniki tak mają? Poza tym ta Escada wygląda ok.
a tak w ogóle to sobie czytam tę historię nieszczęsnego Kenzo i niestety do podobnych wniosków dochodzę...jak Ty na początku postu
Trochę duży zbieg okoliczności, co nie?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2015-01-10 o 18:25
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:22   #997
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Tak się składa, że mam Escadę Into The Blue, 90ml tester i w mojej dużej buteleczce atomizer mam inny - nie ma tego białego plastiku... a na logikę to taki plastik mógłby się pojawić w testerze a nie w produkcie, ale może te małe flakoniki tak mają? Poza tym ta Escada wygląda ok.
a tak w ogóle to sobie czytam tę historię i niestety do podobnych wniosków dochodzę...jak Ty na początku postu
Trochę duży zbieg okoliczności, co nie?
może wprost ? co sugerujesz>?
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 18:25   #998
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
No ale Shini: co Cię w tym dziwi, skoro zapach jest zupełnie inny, są jakieś kłaki dodatkowo? Miała prawo tak myśleć. Flaszka została zweryfikowana, więc pewnie chodzi o zepsucie, a Sylwia przyjęła taką możliwość.
Innych dziwi za to fakt, że na targowisku rzeczy się wymienia i przekazuje dalej no litości...Może po tym jak się dostanie jakąś rzecz trzeba ją zachować dla siebie i już?...Wymieniłam milion rzeczy, których byłam n-tą właścicielką...Z Lady to była moja pierwsza wymiana, nie była to moja żadna wizażowa dobra koleżanka i jakby coś było nie tak to nie miałabym żadnych skrupułów żeby o tym napisać i się odmienić za moje oliwki, tusz i inne nowiutkie rzeczy...Ja nie widziałam żadnych kłaków i pachniał jak należy, gdy był u mnie
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:27   #999
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny, no to już jest moim zdaniem lekkie przegięcie...

Lady, masz dowód zakupu/screen w historii zamówień? Dawaj go tu, bo słabo mi się zrobiło.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Innych dziwi za to fakt, że na targowisku rzeczy się wymienia i przekazuje dalej no litości...Może po tym jak się dostanie jakąś rzecz trzeba ją zachować dla siebie i już?...Wymieniłam milion rzeczy, których byłam n-tą właścicielką...Z Lady to była moja pierwsza wymiana, nie była to moja żadna wizażowa dobra koleżanka i jakby coś było nie tak to nie miałabym żadnych skrupułów żeby o tym napisać i się odmienić za moje oliwki, tusz i inne nowiutkie rzeczy...Ja nie widziałam żadnych kłaków i pachniał jak należy, gdy był u mnie
Wiemy. Ale już któraś wizażanka pisała, że mogą powstać w krotkim czasie ot tak.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:34   #1000
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Tak się składa, że mam Escadę Into The Blue, 75ml tester i w mojej dużej buteleczce atomizer mam inny - nie ma tego białego plastiku... a na logikę to taki plastik mógłby się pojawić w testerze a nie w produkcie, ale może te małe flakoniki tak mają? Poza tym ta Escada wygląda ok.
a tak w ogóle to sobie czytam tę historię nieszczęsnego Kenzo i niestety do podobnych wniosków dochodzę...jak Ty na początku postu
Trochę duży zbieg okoliczności, co nie?

sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:35   #1001
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Sylwia.gda mówiła, że najprościej popchnąć jakieś zepsute perfumy czy podróbę dalej...Moim zdaniem wcale nie...Nie wiem czemu miałabym to robić ryzykując to, że kolejna Wizażanka się "skapnie" i ryzykować zszarganie mojej dobrej opinii, aferę i w ogóle nie wiem jak można komuś zrobić takie świństwo celowo ;/ Tak jak mówię jakby coś było nie tak dążyłabym do odmiany i odzyskania swoich nowych rzeczy, które mogłam sama zużyć albo wymienić na coś innego albo dać komuś na prezent Nie boję się walczyć o swoje i zawsze to robię i zrobiłabym to także wtedy
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 18:38   #1002
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Sylwia.gda mówiła, że najprościej popchnąć jakieś zepsute perfumy czy podróbę dalej...Moim zdaniem wcale nie...Nie wiem czemu miałabym to robić ryzykując to, że kolejna Wizażanka się "skapnie" i ryzykować zszarganie mojej dobrej opinii, aferę i w ogóle nie wiem jak można komuś zrobić takie świństwo celowo ;/ Tak jak mówię jakby coś było nie tak dążyłabym do odmiany i odzyskania swoich nowych rzeczy, które mogłam sama zużyć albo wymienić na coś innego albo dać komuś na prezent Nie boję się walczyć o swoje i zawsze to robię i zrobiłabym to także wtedy
Ale sama powiedziała, że to była ironia.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:40   #1003
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
może wprost ? co sugerujesz>?
sorki ale Twoje wypowiedzi odnośnie oryginalności perfum ( były tu na forum przykłady) nie są dla mnie wiarygodne.

a propos Kenzo - potrafi śmierdzieć okrutnie - miałam zepsutą flaszkę Amour z Allegro. Maggi przy tym to aromat, tu był jakiś tłusty, zjełczały smród, nie odpuściłam sprzedającej i wymogłam na niej zwrot. Flakonik był tandentnie wykonany - nierówności, różnice w kolorze, plastik, popękania itp. ale moim zdaniem był oryginalny. Sam wygląd flakonu nie musi świadczyć o nieoryginalności.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:41   #1004
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Sylwia.gda mówiła, że najprościej popchnąć jakieś zepsute perfumy czy podróbę dalej...

Pisałam to z ironią i pogardą oczywiście, najprościej, ale to obrzydliwa praktyka, z tego też względu nie zrobiłam tego z wątpliwym Kenzo Flower. Byłabym wtedy czwartą osobą piszącą w tym wątku i próbującą wmówić ewentualnej piątej właścicielce że z flaszką było wszystko si...
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:47   #1005
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Agnes, Aniszonku,
omawiany tu Kenzo został zweryfikowany kilka postów wcześniej i jest oryginalny, także nie rozumiem, czemu znowu przyczepiacie się do Dagi.
Okej. Zdarzyła jej się megawtopa ze Smokiem, sprawa została wyjaśniona.
Aniszonku, jeśli Twoja Escada to podróbka, jest to inna sprawa - czyt. nie mająca związku z Kenzo, nawet jeśli pochodzą od tej samej osoby. No, chyba, że Daga to taki dziwny Midas, zamienia wszystko swym dotykiem w śmieci[/sarkazm].

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

I wtedy owszem, trzeba się tym zająć, ale nie mieszajmy w to sprawy z Kenzo.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2015-01-10 o 18:50
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:48   #1006
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
A na marginesie może komuś uchowała się buteleczka i może spojrzeć?
Oto moja butla:
http://i58.tinypic.com/2wpumj5.jpg
http://i61.tinypic.com/zn23hh.jpg
http://i62.tinypic.com/ifcqkg.jpg
http://i59.tinypic.com/2zyfol0.jpg
Z tego co widzę na google, to wszystkie te Escady posiadają cały metalowy atomek z czerwoną kropką. Masz taką kropkę na atomku?
30ml posiadają też proste rurki. Zdjęcia ściągnęłam z Google.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-01-10 o 18:55
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:48   #1007
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
sorki ale Twoje wypowiedzi odnośnie oryginalności perfum ( były tu na forum przykłady) nie są dla mnie wiarygodne.

a propos Kenzo - potrafi śmierdzieć okrutnie - miałam zepsutą flaszkę Amour z Allegro. Maggi przy tym to aromat, tu był jakiś tłusty, zjełczały smród, nie odpuściłam sprzedającej i wymogłam na niej zwrot. Flakonik był tandentnie wykonany - nierówności, różnice w kolorze, plastik, popękania itp. ale moim zdaniem był oryginalny. Sam wygląd flakonu nie musi świadczyć o nieoryginalności.
ano - miałam kiedyś zjełczałą właśnie wodę YR, z all, koszmar po prostu (od wizażanki zresztą )
ja niestety odpuściłam, miałam wtedy większe zmartwienia
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:01   #1008
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny, a może z zapachem coś działo się już przed wymianką ale zmiany nie były jeszcze na tyle duże, żeby to wychwycić. A jeżeli na poczcie poleżały gdzieś koło jakiegoś źródła ciepła to reakcja mogła pójść dużo szybciej. Do tego zmysł powonienia też mamy rozwinięty w różnym stopniu i na różne nuty wyczulony więc to czego nie wyczuła poprzednia wizażanka mogła wyczuć ta, która flaszkę dostała.
Popsute kenzo śmierdzi - moje też ale nie jakoś szczególnie - to po prostu inny zapach niż kenzo świeże (kiedyś z ciekawości powąchałam w którejś ze stacjonarek bo nie chciało mi się wierzyć, żeby to co mam w domu mi się kiedyś podobało).
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:02   #1009
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może z zapachem coś działo się już przed wymianką ale zmiany nie były jeszcze na tyle duże, żeby to wychwycić. A jeżeli na poczcie poleżały gdzieś koło jakiegoś źródła ciepła to reakcja mogła pójść dużo szybciej. Do tego zmysł powonienia też mamy rozwinięty w różnym stopniu i na różne nuty wyczulony więc to czego nie wyczuła poprzednia wizażanka mogła wyczuć ta, która flaszkę dostała.
Popsute kenzo śmierdzi - moje też ale nie jakoś szczególnie - to po prostu inny zapach niż kenzo świeże (kiedyś z ciekawości powąchałam w którejś ze stacjonarek bo nie chciało mi się wierzyć, żeby to co mam w domu mi się kiedyś podobało).
I taką opcję obstawiam i ja...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 19:12   #1010
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Agnes, Aniszonku,
omawiany tu Kenzo został zweryfikowany kilka postów wcześniej i jest oryginalny, także nie rozumiem, czemu znowu przyczepiacie się do Dagi.
Okej. Zdarzyła jej się megawtopa ze Smokiem, sprawa została wyjaśniona.
Aniszonku, jeśli Twoja Escada to podróbka, jest to inna sprawa - czyt. nie mająca związku z Kenzo, nawet jeśli pochodzą od tej samej osoby. No, chyba, że Daga to taki dziwny Midas, zamienia wszystko swym dotykiem w śmieci[/sarkazm].

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

I wtedy owszem, trzeba się tym zająć, ale nie mieszajmy w to sprawy z Kenzo.

Najbardziej wkurzyło mnie to że bogu ducha winna i nieświadoma całej sytuacji z dragonem to mi się obrywało czort wie o co! ale uczciwie się to zakończyło bo tak powinno się załatwiac sprawy
!z szacunkiem dla wizażanki!

Co do kenzo Ja przedstawiłam sowje stanowisko uczciwie! kilka dobrych postów wczesniej! Jak to zostanie rozwiązane to juz nie ode mnie zalezy! bo to nie była bezposrednia wymiana z Sylwią, i nie mam pewnosci ze toto obecnie moje było !



Jo , Nanko ja jestem i czego sie nie tknę zamieniam w smierdziele
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:12   #1011
ginger505
Zadomowienie
 
Avatar ginger505
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
I taką opcję obstawiam i ja...
I ja również. I aby sprawa zakończyła się satysfakcjonująco dla wszystkich- i bez oczerniania nikogo- Daga powinna flakon zareklamować w perfumerii, w której perfumy jako pierwsza zakupiła.
Przecież to najprostsze rozwiązanie... I chyba jedyne, które korzyść moze przynieść każdej ze stron...od dobrej woli Dagi chyba teraz wszystko zależy.
ginger505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:51   #1012
yesilovemakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

hej,
bardzo prosze o pomoc w weryfikacji http://www.ebay.co.uk/itm/ESCENTRIC-...item5655f2226a

z gory dzieki
__________________
moj watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691822
yesilovemakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:53   #1013
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez yesilovemakeup Pokaż wiadomość
hej,
bardzo prosze o pomoc w weryfikacji http://www.ebay.co.uk/itm/ESCENTRIC-...item5655f2226a

z gory dzieki
nie ten wątek kochana
flaszki weryfikujemy tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:58   #1014
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dobra, co z tym Kenzo w takim razie?
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:05   #1015
yesilovemakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
nie ten wątek kochana
flaszki weryfikujemy tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
sierota ze mnie..dzieki wielkie. i przepraszam za wciecie sie w dyskusje
__________________
moj watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691822
yesilovemakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:16   #1016
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Pisałam to z ironią i pogardą oczywiście, najprościej, ale to obrzydliwa praktyka, z tego też względu nie zrobiłam tego z wątpliwym Kenzo Flower. Byłabym wtedy czwartą osobą piszącą w tym wątku i próbującą wmówić ewentualnej piątej właścicielce że z flaszką było wszystko si...
Ach no tak dołączyłabyś do naszego tajnego spisku Wszystkie moje rzeczy, które mam w wątku pcham dalej bo to podrobione smrody...; ] Nie sugeruj mi proszę, że ja, Lawmore i Lady popchnęłyśmy flaszkę dalej i wmawiamy, że z flaszką jest wszystko ok a nie było, bo sobie nie życzę

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ginger505 Pokaż wiadomość
I ja również. I aby sprawa zakończyła się satysfakcjonująco dla wszystkich- i bez oczerniania nikogo- Daga powinna flakon zareklamować w perfumerii, w której perfumy jako pierwsza zakupiła.
Przecież to najprostsze rozwiązanie... I chyba jedyne, które korzyść moze przynieść każdej ze stron...od dobrej woli Dagi chyba teraz wszystko zależy.
Jak ma zareklamować? Z flakonem było wszystko ok jak był u niej, u mnie i Lawmore...Co ma wmawiać perfumerii, że od początku śmierdział i poświadczać nieprawdę? Zresztą wtedy jej odpiszą, czemu nie zgłosiła tego od razu. A jak powie prawdę, że nie śmierdział a zaczął teraz to się raczej popukają w głowę i powiedzą, że perfumy się mogły zepsuć, mogła je zostawić na słońcu cokolwiek...Jakbyś kupiła flaszkę w nie wiem Superpharm i przyszła po roku z paragonem, że śmierdzi to ciekawe czy by Ci to uznali To nie jest pralka na gwarancji...Że nie działa i można naprawić. Albo idź po pół roku z podkładem, który zgęstniał i paragonem, powodzenia...Przecież jakby od razu było coś nie halo to Lady by to zgłosiła i odzyskała kasę od perfumerii...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-10 o 21:21
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:39   #1017
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ach no tak dołączyłabyś do naszego tajnego spisku Wszystkie moje rzeczy, które mam w wątku pcham dalej bo to podrobione smrody...; ] Nie sugeruj mi proszę, że ja, Lawmore i Lady popchnęłyśmy flaszkę dalej i wmawiamy, że z flaszką jest wszystko ok a nie było, bo sobie nie życzę

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------


Jak ma zareklamować? Z flakonem było wszystko ok jak był u niej, u mnie i Lawmore...Co ma wmawiać perfumerii, że od początku śmierdział i poświadczać nieprawdę? Zresztą wtedy jej odpiszą, czemu nie zgłosiła tego od razu. A jak powie prawdę, że nie śmierdział a zaczął teraz to się raczej popukają w głowę i powiedzą, że perfumy się mogły zepsuć, mogła je zostawić na słońcu cokolwiek...Jakbyś kupiła flaszkę w nie wiem Superpharm i przyszła po roku z paragonem, że śmierdzi to ciekawe czy by Ci to uznali To nie jest pralka na gwarancji...Że nie działa i można naprawić. Albo idź po pół roku z podkładem, który zgęstniał i paragonem, powodzenia...Przecież jakby od razu było coś nie halo to Lady by to zgłosiła i odzyskała kasę od perfumerii...
Nie zamierzam robic z siebie debila w perfumerii której kupuję , to chyba logiczne że kazą mi się stuknać w dekiel po tylku miesiącach , w każdym razie doczytałam na stronie ze reklamacje owszem mozna składac do 24mcy ale używanych perfum to raczej nie bedzie się tyczyć z racji :
cyt

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Tak jak w zwykłym sklepie, udzielamy gwarancji na perfumy na okres 24 miesięcy. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres trwania gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniami mechanicznymi.


napewno odpowiedz byłaby ze zle zostały przechowywane albo ze to nie te! bo jak im udowodnie oni kodów nie spisują chyba
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:46   #1018
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
napewno odpowiedz byłaby ze zle zostały przechowywane albo ze to nie te! bo jak im udowodnie oni kodów nie spisują chyba
No właśnie, jak mojej mamie się kiedyś zepsuł telefon i poleciał na gwarancję to odpisali, ze go zalała i koniec tematu ;/ Moja mama jest największą pedantką jaką znam i mega dba o rzeczy, telefonu oczywiście nie zalała...
Wiele przepisów jest martwych w praktyce, istnieją tylko w teorii. Jak Lady ma udowodnić, że perfumy przechowywane były dobrze, tym bardziej że ONA TEGO NIE WIE, perfumy były przecież u trzech innych Wizażanek, w tym mnie...A jak dostanie flaszkę z powrotem to nawet nie będzie wiedziała czy to ta jej a to ważne żeby miała pewność jakby chciała reklamować. Jakby rzetelnie opisała perfumerii całą sytuację, wędrówkę flaszki itd. to już widzę ich miny i co odpisują A jakby napisała, że flaszka była u niej cały czas itd. to by było poświadczenie nieprawdy i jest to karalne
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 22:12   #1019
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
. Jak Lady ma udowodnić, że perfumy przechowywane były dobrze, tym bardziej że ONA TEGO NIE WIE, perfumy były przecież u trzech innych Wizażanek, w tym mnie...
Nie wiem czemu tak emocjonalnie podchodzisz do tematu, ktory ciebie dotyczy tylko posrednio.
Dala i Law potrafią wypowiadac sie w swoim imieniu
gdy dostajemy śmierdzące perfumy próbujemy je reklamować, w tej sytuacji jest podobnie.
Mogły sie zepsuć! Kod z butelki wskauje na jaka datę produkcji?
Najlepiej odmienic sie i mieć święty spokój.
Tez bym nie odpuściła takiego zdarzenia!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 22:27   #1020
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Tejk it isi, póki co nie mamy nawet potwierdzenia od Lady, ze woda została zakupiona na iperfumy. A jak będzie potwierdzenie to nadal mamy sytuację, że ktoś kręci ale nie wiadomo kto
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.