Dlugie wlosy i Mezczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-26, 19:40   #1
Abdel_k9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2

Dlugie wlosy i Mezczyzny


Od pewnego czasu szukam jakiejs praktycznej fryzury. Jestem facetem, wlosy mam do polowy plecow, rowne. I od pewnego czasu ciut mi przeszkadzaja, wiec szukam sposoby by je zwiazac w taki sposob aby nie plataly mi sie niepotrzebnie w szkole i na codzien. Zaleryz mi na tym by taka fryzura byla szybka do uczesania i najlepiej jak by byla do tego potrzebna jedynie gumka lub inny nieskomplikowany przyrzad. Zalerzy mi tez zeby byla to fryzura prosta, niechce by sie rzucalo w oczy. I to chyba tyle
Abdel_k9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 20:08   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

to chyba Ci tylko kucyk w gumke zwiazany pozostaje, bo coz innego ma upiac mezczyzna z dlugimi wlosami...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 20:22   #3
Abdel_k9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

Ale sek w tym ze nawet jak mam tak zwiazane wlosy to sie placza tam gdzie ich nie trzeba. Wystarczy ze sie schyle. A scinac ich niechce...
Abdel_k9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 20:42   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

no to nie masz wyjscia, ja nie wyobrazam sobie faceta w innym upieciu niz w kucyku, mimo ze jestem fryzjerem ale moze dziewczyny maja jakies pomysly?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 21:25   #5
kornela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

no to moze zwiaz je w warkocz mysle zo to ujdzie,,,albo przykroc do ramion i wycieniuj,,,albo zetnij je do szpica,,,,
kornela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 21:59   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

Ja wiem, ja wiem! Obetnij!
Nie , no dobra-możesz zrobić tak= jak robisz już kucyka, to po prostu nie wyciągaj włosów przez gumkę do końca, tylko zostaw takie zwinięte.Czy to da się w ogóle zrozumieć? Dziewczyny wiecie o co mi chodzi? Wtedy będą w prosty, nie idiotyczny, przystojący mężczyźnie sposób spięte, a jednocześnie nie będą się plątać i przeszkdzać.W razie nie zrozumienia służę dokładniejszym opisem, a może nawet rysunek zrobię.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 22:13   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

Ja wiem o co chodzi ale tez nie potrafie tego lepeij wytlumaczyc . A jesli chodzi o meskie fryzury to preferuje tak na 5 mm, ale podoba mi sie jedna na stronie pani Grazyny http://www.studiograzyna.republika.p...ury/fryz15.jpg . Sama bym sobie taka zrobila .
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-26, 22:31   #8
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

Witaj!
Mój mąż mąż ma długie włosy, podobnie jak Ty. Czasami, jak nie chce, żeby Mu się plątały, związuje je tak gumką, jak kucyk, ale nie przeciągając do końca włosów. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi, któraś z dziewczyn o tym chyba pisała. Natomiast jeden z moich znajomych czesze się w warkocz dobierany, inaczej francuski. Moim zdaniem wygląda super! Ale on w ogóle ma taki styl, że jemu to pasuje. Jeśli chcesz to skróć, ale nie obcinaj całkiem!!! Długie włosy u facetów są super!
Pozdrawiam!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 22:35   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

noooo, w tym linku fryzura jak fryzura (tzn bardzo ladna, ale ja nie o tym chcialam), ale... CO TO ZA PRZYSTOJNIAK??? no, oczywiscie, ja jako kobieta powaznie zaangazowana nie mam prawa wyglaszac takich opinii, ale slodziutki ten model mmmmmmmmmm

co do naszego Abdelka: probowales po prostu mocniej zebrac wlosy gumka? ja wiem z doswiadczenia, ze zla gumka albo za malo razy zamotana na wlosach powoduje, ze beda z niej wylazic. Innymi slowy, przyjrzyj sie swojej technice zamotywania gumki i tego, jaka ona jest (tzn czy jest w stanie odpowiednio mocno zebrac wlosy).
Chyba, ze Ci wychodza takie kosmyki kolo twarzy, bo sa krotsze niz reszta wlosow?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 07:48   #10
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

Mó mężczyzna też ma długie włosy i ja je uwielbiam. Niestety moja "teściowa" ciagle robi do mnie podchody zebym namówiła mojego lubego na ścięcie i w tym jednym z nielicznych przypadków potrafię powiedzieć jej wprost "nie". Ostatnio jak usłyszała, że chce sciać włosy powiedziała: "ale pod warunkiem, że on zetnie".
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 17:29   #11
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Dlugie wlosy i Mezczyzny

no fakt.. model tez niczego sobie
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.