Panny Młode 2008 cz.IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 21:36   #1921
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Wyglądałaś bosko!!! Zjawisko A ten koń...Masz świetnego męża
Czekam na resztę- aha super makijaż. Taka Cię właśnie widziałam Promienna, piękną. Jesteście szczęśliwi- od razu widać
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:46   #1922
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Wyglądałaś bosko!!! Zjawisko A ten koń...Masz świetnego męża
Czekam na resztę- aha super makijaż. Taka Cię właśnie widziałam Promienna, piękną. Jesteście szczęśliwi- od razu widać

I byłosuper.
Dziękuję Ci za pełne wsparcie w trakcie. To dzięki tobie i jeszcze jednej wizażance szukałam makijażystki do skutku. Fryzjerki też

Powiem tak: tyle się w życiu nie nasmiałam i całąmszę i wesele było super na luzie.
Oczywiśćie o wpadkach i akcjach napiszę bo bez nich nie ma dobrego wesela!!!
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:47   #1923
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Ava pieknie wygladaliście a Ty cudnie i z taką klasa
Czekoladka o kurczaki juz masz przepukline wspolczuje. strona!! http://www.mckenzie.pl/ to jest głowna strona Instytutu tam znajdziesz wykaz rehabilitantów na pewno sa w Warszawie. Ja z ta metoda spotkałam sie w Anglii i tam chodziłam do terapeuty. Sprobuj!
Kocze dziewczyny dobrej nocy
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:49   #1924
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Heloł heloł heloł
Już zaobrączkowana
Gratuluje z calego serduszka Wygladalas naprawde oblednie Laska z Ciebie i juz A to zdjeci na koniu rewelacja
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kakusiu ja też trzymam kciuki za Was i Wasze małżeństwo. Różnie w związkach bywa, my z Kamilem moze byśmy się już dawno rozstali po zamieszkaniu ze sobą z tym że oboje do domu mamy daleko a ilosc pociągów jest mocno ograniczona. TZ si e śmieje ze powinnismy napisac list dziękczynny do PKP za nikłą ilość połączeń do Raciborza i Międzyzdrojów..
Izusia mnie sie smiac teraz chce poniewaz moi rodzice (zreszta wujkowie i ciocie tez wiec rodzinnie) pracuja na PKP i byc moze za niedlugo rowniez i ja bede takze list dziekczynny z checia przyjme hehe
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ja byłam strasznie wybuchowa ale pomogło mi karate się wyciszyć. Autentycznie. Polecam sztuki walki ( nie sporty walki!!!) i mądrego sensei jako ratunek dla wielu związków.
I tu popieram w calej okazalosci Sama trenowalam swego czasu karate oyama i robilo ze mnie cuda Nie dosc ze pomimo ciaglych treningow i braku czasu bylam bardziej zorganizowana, to bardzo ale to bardzo wzmocnilam sie wtedy psychicznie To byl czas kiedy naprawde mozna bylo odreagowac zle emocje wyciszyc sie i naladowac pozytywna energia i nieraz z lezka wracam wspomnieniami do tamtego okresu Takze wiem o czym mowisz!
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:26   #1925
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

ava piękna kobietka z Ciebie a fota z koniem zwala z nóg

liluś mężatko nasza tęsknie!!!

no i mężuś pojechał w trase

dobranoc myszeczki
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:45   #1926
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
hej robaczki dziś wydaliśmy troszkę kaski weselnej na zmywarkę i na pralkę oby tylko dobrze się sprawowały
My tez kupiliśmy pralkę z weselnych pieniedzy, no i zelazko


Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Kasiu będę je sobie piłować i stopniowo sprawdzać w jakiej długości dobrze się czuję Zobaczymy, dzięki za zdjątko!

Dobra, daje zdjęcia. Ona jeszcze nie leży jak należy, pospinana szpilkami dlatego długość nie równa i tu i tam coś odstaje

Aha, kolor jest ecru, ale na zdjęciach biały wyszedł
Śliczna sukienka, a te rękawki poprostu boskie

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Witajcie No to zgodnie z obietnicą zapraszam Was wszytskie na kawe i ciastko z okazji moich urodzin

Proszę się częstować!
Wszystkiego Naj Naj Naj z okazji urodzin

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Powyżej my w trakcie przysięgi i zaraz po. Generalnie śmialiśmy się cały czas. W ogóle nie było stresu. M o mało nie parsknął śmiechem w trakcie przysięgi ))))
Sami czytaliśmy czytania: on o dobrej żonie a ja słowa Pawłao miłości.
Było pięknie.
Słńce wyszłopo tragicznym piątku.
Zrobiłam M niespodziankę i zamówiłam mu na godzinę quada bo nigdy nie jedździł i później goście go dosiedli
Za to on też chciałmi zrobić prezent ślubny i zamówił moje ukochane konie!!A włąściwie konia
!
GALOPOWAŁAM w suknie ślubnej!
Goście byli w szoku! JA też i kocham go za to
NAsza crcia ciągle mi mówiła:mamusiu masz sukienkę na ziemi i chciał podnosić hehehe
Mmiałamałe kwaitki białe z czerwonym (wsadzone przez kogoś na jej plecyna fotcepowyżej. W miniaturze mojej sukienki wyglądała UROCZO

Ponizej pierwszy taniec i kilka innych
A całe wesele w samych superlatywach . Na razie wyłącznie pozytywy od Gości.
Wszyscy zachwyceni organizacją,miejscem, jedzeniem, zespołem..
Było bosko, śmiesznie, na luzie..
Tak jak mi się marzyło...

U WAS WSZYSTKICH TEŻ BĘDZIE BOSKO!!!!
Piękna relacja i zdjęcia, jeszcze raz wyszystkiego dobrego
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 05:39   #1927
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

dziewczynki tak was przepraszam ze sie zaniedbuje w wizazowaniu ale od piatku nie mialam internetu,a od wczoraj p[oszlam do pracy i mam duzego stresa......jak to wszytsko opanuje to sie odezwe...zyczena dla nowych zon:kochane usmiechu i milosci i stu lat pozycia malzenskiego.caluje i prezprasza;(
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 07:14   #1928
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dzień dobry dziewczyny
Buziaków tysiące na dobry początek dnia. Dziś przyjeżdza moj przyszły szwagier, muszę ogarnąć trochę. Nie jest mi to na rękę ale cóż- mus to mus
Będę wredną zołzą teraz dla niego- sama to wiem, czuję. Ja jestem w stanie dużo komuś pomóc, czasem daję się wykorzystywać ale młody przegiął w tak wielu sprawach ze nie będę w stanie wykrzesać choć odrobiny sympatii. Np teraz mam juz prawie pewność że ten osobny domek dla nich by się znalazł ale... ulokuję tam moich przyjaciół by nie musieli po nocy wracac do domu. Oj nie bedzie ulg dla jaśniepana.
Ja jestem osobą , która pomagając innym zapomina o sobie ale jeżeli ktoś traktuje mnie z góry, kpi ze mnie, ma żądania zupełnie nieadekwatne do swojego wkładu w przedsięwzięcie, może liczyc jedynie na moje cięte słowo.
Eh mam Was- będzie dobrze

Kakusia w takim razie podziękuj całej swej rodzince PKP górą
Ps. Ja trenowałam kyokushin
Ava80 czekamy na relację komediową z utęsknieniem
Toverek poczekamy na Ciebie z przyjemnością ty nasz belferku
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 07:56   #1929
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hej! Co tam u Was? U mnie wyjazd w czwartek a ja sie wcale nie ciesze, boli mnie w piersiach jak cholera a do tego kłuje, wszystko na prześwietleniu i z serduchem jest ok, więc nie wiem od czego to. Cholera mam nadzieje, że przejdzie bo inaczej będę miała "cudowną" podróż poślubną.

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja jak ja... przezyje ale ten moj ma chorobe lokomocyjna i boje sie ze bedzie wrecz cierpial przy startowaniu i ladowaniu... aviomarin i jazda bedzie przekima caly lot a ja bede posr...na
5.400 to nie wiem czy doba cena... drogo ale raz w zyciu w koncu... pozniej moze nas nie bedzie stac... a mi sie zawsze marzylo takie ciepelko
egh... po slubie sie przyda taki odpcznek od wszystkiego...
my lecimy do hurghardy i mamy w planach piramidki i nil... mezowi marzy sie tez jazda na kladach po pustyni a mi nurkowanie... tyle ze mnie klady nie kreca a on na statku by spawal... ale na piramidy i nil na pewno pojdziemy w koncu mamy az 2 tyg
Daj mu aviomarin, też zawsze łykam co daje mi lekki odlot (tzn śpię całą drogę), więc siłą rzeczy nie mam żadnych dolegliwości.
Pewnie, że po ślubie potrzebny jest odpoczynek. Kto sam nie organizował, nie wie ile to stresu, nerwów i bieganiny.
Nurkowanie pewnie super, ale ja się boję. Jedynie snurkowałam a i tak mąż (wtedy jeszcze nie maż) trzymał mnie cały czas za rękę.

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kochane. Dziwna sprawa Kamil wrócił z pracy i zastał mnie leżącą na podłodze między małym pokojem a przedpokojem. Ja pamiętam tyle że szłam zamknąć okno bo był przeciąg, niestety nie zdążyłam do niego dojść. Nie wiem ile tak leżałam ale stuknęłam widocznie głową o podłogę bo mam guza. Kamil się wystraszył, chciała mnie zanieść do łózka ale sama wstalam i poszłam. Przyszedł mnie nawet nakarmić nie pozwolił wstać aż do teraz. Z tym że ja się naprawdę cały dzień dobrze czułam, zjadłam śniadanko, zrobiłam zakupy... Eh to pewnie przemęczenie. Ciągle kursuję między południem a północą Polski. A w środę jedziemy na nauki nad morze znowu.
Masakra a oni się dziwią że jedząć za dwoje chudnę
do lekarza marsz!!!, nawet jeżeli to z przemęczenia to nie powinno tak być! musisz sie bardziej oszczędzać, może podaruj sobie wolny weekend, wyspij się, idź na spacerek itd.

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Kochaniutkie moje dziękuję bardzo za troskę - u mnie sprawa jest bardzo skomplikowana z tym kręgosłupem .... w sumie od dawna jestem uzależniona od ćwiczeń fizycznych (jakieś 10-14 lat) no i w momencie kiedy okazało się że w odcinku szyjnym jest przepuklina w trzech miejscach pani doktor zaleciła zakaz jakichkolwiek ćwiczeń.
A że ja mam koszmarnie stresującą pracę (obracam czesto milionami w obcych walutach ) więc cały ten stres kumuluje się w okolicach kręgosłupa - jak mówili rehabilitanci i masażyści to tak napiętych mięsni jeszcze nie widzieli (ja jestem dziwna, bo jak coś się dzieje stresującego to ja zamiast rozpłakac się jak baba to spinam się i prę do przodu ze zdwojoną siłą).
Lekarstwem do tej pory na ten stres był sport - areobic, aqua areobic, siłownia, basen, rower itd. tam ze mnie całe napięcie schodziło i wychodziłam jak nowo narodzona.....od momentu kiedy mi zabroniono stan się pogarszał, aż jakieś trzy tygodnie temu taki cudowny niewidomy masażysta doradził abym nie słuchała tego lekarza tylko poszła na zajęcia w siłowni, wytłumaczył mi jakie ćwiczenia robić, a czego unikać ..... słuchajcie przez dwa tygodnie chodziłam jak nowo narodzona - do tego jeszcze zajęcia taneczne - i naprawdę nic mnie nie bolało. Teraz w osttatnim tygodniu TŻ wyjechał na konferencję i prosił abym sama nie chodziła na siłownię .....no i jak widzać pogorszenie stanu w tempie ekspresowym, a dzisiaj byłam na siłowni i czuję się jak młody bóg, nic nie boli, a mięśnie prawej ręki nawet nie drgną .... czasem chyba trzeba faktycznie wsłuchac się w swój organizm i zaobserwować czego mu potrzeba
To już nie wiem jak z tymi ćwiczeniami jest. Skoro czujesz się po nich świetnie to nie powinny Ci szkodzić, ale z drugiej strony jeżeli lekarze zabraniają, to może jednak coś w tym jest. Może czujesz sie dobrze, ale szkody powodowane ćwiczeniami są "głębsze". W każdym razie nie forsuj się

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Ojjj chyba moze byc wiekszy nerwus ja generalnie mam chore nerwy od paru lat co niejednokrotnie objawia sie krzykiem, placzem, ale takze napadem furii czy co gorsze - biala goraczka gdzie nie panuje nad soba i rzucam czym sie da i niestety na to wplywaja moje straszne skoki cisnienia, a wkurzyc mnie mozna w jednej sekundzie Takze sporo Nas tu - nerwusow
Co do robienia na opak robie identycznie - jak tylko ktos na mnie naciska mam ochote sie zbuntowac i zrobic na przekor! staram sie tego oduczac
No to nieźle ja nie rzucam niczym , ale przyznam sie tak po cichu, że czasami mam ochotę. W ogóle to najbardziej zawsze wyżywam się na mężu, niesłusznie zresztą, okropna jestem i wiem, że muszę nad tym popracować.

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
to na razie fotki tylko od 1 osoby - siosty mojego M z prywatnego aparatu.
Dzieło Kuby Cichockiego za miesiąc pewnie
FajneO kurcze jak Ty na tego konia sie wdrapałaś w tej sukni?

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
dziewczynki tak was przepraszam ze sie zaniedbuje w wizazowaniu ale od piatku nie mialam internetu,a od wczoraj p[oszlam do pracy i mam duzego stresa......jak to wszytsko opanuje to sie odezwe...zyczena dla nowych zon:kochane usmiechu i milosci i stu lat pozycia malzenskiego.caluje i prezprasza;(
I jak w tej pracy?
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 07:56   #1930
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cześć dziubaski moje

Ava strasznie mi się Wasze zdjęcia podobają. Już pal licho że Wy tacy ładni najbardziej urzekło mnie to ogromne szczęście z Was bijące. To sprawia, że są one naprawdę, ale to naprawdę wyjątkowe. A zdjęcia z konikiem, rany, jazda konna to moje niespełnione marzenie, kiedyś się za to wezmę
Wyglądałaś kobieto przecudnie, bardzo dobrze że szukałaś dalej fryzjerki i makijażystki, bo efekt naprawdę piorunujący! Gratuluje


Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
Śliczna sukienka, a te rękawki poprostu boskie
dziękuje słonko

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
dziewczynki tak was przepraszam ze sie zaniedbuje w wizazowaniu ale od piatku nie mialam internetu,a od wczoraj p[oszlam do pracy i mam duzego stresa......jak to wszytsko opanuje to sie odezwe...zyczena dla nowych zon:kochane usmiechu i milosci i stu lat pozycia malzenskiego.caluje i prezprasza;(
skarbeńku nie przepraszaj, tylko dzisiaj daj znać jak tam pierwszy dzień nauczania minął Trzymam za dobry start!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:08   #1931
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam perełki moje
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Kasieńko - hmmmm sposób na chudnięcie hmmm w moim przypadku poskutkował pewien specyfik który polecił mi pan w sklepie z odżywkami kulturystycznymi, tylko biorące ten specyfik należy ćwiczyć, nie chce Ci się jeść ale nie jesteś osłabiona bo organizm czerpie sobie energię z tłuszczyku. Ale to wszystko zależy od organzimu, ja mam wolną przemianę materii i do tego biorę hormonki (będąc na diecie od dietetyka i ćwicząć intensywnia 5 razy w tygodniu schodłam przez 3 miesiące 2 kg gdzie np moja koleżanka tylko na samej diecie od tego samego dietetyka przez 2 tygodnie schudła 6 kg ) Jeśłi chcesz mogę Ci przesłąć nazwę i opis tego produktu na PW - dodam, że to nic szkodliwego - żadne tam pochodne efidryny czy hormonu wzrostu

No i wklejam zdjątko fryzurki jaką chcę sobie machnąć na ślub ( z tym że mam trochę większą burzę loków ) .....kasieńko wiem wiem nie znosisz sztucznych kfffffiatuchów, ale proszę nie krzycz ... mi się naprawdę całość podoba nawet z tym przebrzydłym okropnym kfiatuchem
ooooo kurczaku!
przydałoby mi się takie cudo!
Chociaż i tak nawet nieźle schudłam tylko dzięki dietce <opracowanej przeze mnie samą >
Łukasze też mi coś takiego proponował jeśli chcę to mi zakupi kreatynę taką dla kobiet czy coś w tym stylu.
Ale ja tak nie cierpię ćwiczyć...
A poza tym nawet nie mam gdzie. Tu gdzie mieszkam nawet siłowni porządnej nie ma!!!
Więc takie bajery chyba odpadają

Co do kfiatucha, to nie będę biła, bo ten wygląda dosyć naturalnie
Liczę na to, że będziesz miała żywą liliję na włoskach do ślubu!
Sam fryzik superaśny!!
Dużo zdrówka raz jeszcze myszeczko

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Powiedz kiedy na grzybową mogę wpaść Bo mam borowiki ale w... torebce Zupy z proszku Na ciężkie czasy
Zapraszam do mnie na grzybową, w końcu nie tak daleko od siebie jesteśmy!!
Spotkamy się w Trzebnicy i pojedziesz do mnie na grzybki
Moja miejscowość ma ze wszystkich stron lasy peeeeełne grzybków!
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Zaraz cosik do Was naskrobie , tylko zbiore mysli . Ale widdze ze zbytnio nie tesknilysie za mna
No wiesz co??
Chyba foch będzie!!!
To ja na nk Ci wiadomość wysłałam, a Ty nic!!! - i kto tu za kim nie tęsknił??
Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Heloł heloł heloł
Już zaobrączkowana
Skarbie wyglądałaś booooooosko!!!
A Twoja córeńka- to istne cudo!!
Bardzo się cieszę, że wszystko się udało!
W sobotę tak się zastanawiałam jak pogoda u Ciebie, ale widzę że słoneczko wyszło i było pięknie!
Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
dziewczynki tak was przepraszam ze sie zaniedbuje w wizazowaniu ale od piatku nie mialam internetu,a od wczoraj p[oszlam do pracy i mam duzego stresa......jak to wszytsko opanuje to sie odezwe...zyczena dla nowych zon:kochane usmiechu i milosci i stu lat pozycia malzenskiego.caluje i prezprasza;(
Kochanie nie przepraszaj!
I nie martw się, wszystko będzie dobrze!
Spokojnie, poradzisz sobie napewno!
Buźkam mocno i przesyłam pozytywne wibracje


Liluuuuuuuuuuś!!!!!!!- pojawisz się w końcu???????? zabeczę się tu na śmierć za Tobą!!!
Kakusiu- wszystko dobrze skarbie mój kochany?? <lofkasz?>
Dżastinko- mogę zastąpić Ci mężusia??


Dziewczynki dzięki za tą otuchę co do bukietu!
Rzeczywiście coraz bardziej skłaniam się ku wyborze tego pierwszego tyle , że w nieco innej kolorystyce może!
Pytałam wczoraj w innej kwiaciarni i taki bukiet 150 zł.
Dziś podejdę do tej bardziej pewnej dla mnie i zapytam ile mi powie.

A poza tym wypatrzyłam sobie bieliznę do ślubu.
Dziś chyba kupię staniczek Triumpha taki kolorek cielisty, gładziutka bardotka i mam piękne cycochy w nim!
Jestem uczulona na sterczące piersi nienawidzę staników które w taki sposób mi je układają! Bleeeeeeeeeeeee
Zmierzyłam wczoraj conajmniej 20 !!!
I tylko jeden był dobry!
kosztuje 120 zł co prawda, no ale pasi mi, więc go wezmę!
Do tego kupię majteczki bezszwowe sloggi!
No niestety, seksownie nie będzie, ale nie będzie mi się nic odznaczac pod suknią!
Oprócz tego byłam u dziewczyny, która dopiero co otworzyła zakład kosmetyczny w trzebnicy.
Dzis zapiszę się do niej na makijaż <koszt- 160- próbny i właściwy.>
Myślę, że zna się dziewczyna na rzeczy.

Echhh to tyle.
Idę napisać fakturkę.
Buźki dzióbaski
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 08:20   #1932
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

A ja nadal czekam aż mi ktoś w końcu podpowie co z fryzurą a tu cisza buuuu a ja na 12 już u fryzjerki muszę być i przydałoby się wiedzieć mniej więcej co i jak
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:23   #1933
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

hejka dziolszki
Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Heloł heloł heloł
Już zaobrączkowana

Widzę że tutaj u Was jakoś milcząco? Czyżby wszystkie śmignęły do przygotowań?
Dziś kilka fotek, żeby było wiadomo,że naprawdę to zrobiłam (bo oponowałam strasznie i jeszcze idąc nawą kościoła M do mnie szeptał: "pamiętaj że masz powiedzieć TAK!" ) Relacja i wskazówki dla tych które dopiero mają ten dzień przed sobąpewnie jutro
to na razie fotki tylko od 1 osoby - siosty mojego M z prywatnego aparatu.
Dzieło Kuby Cichockiego za miesiąc pewnie
Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Powyżej my w trakcie przysięgi i zaraz po. Generalnie śmialiśmy się cały czas. W ogóle nie było stresu. M o mało nie parsknął śmiechem w trakcie przysięgi ))))
Sami czytaliśmy czytania: on o dobrej żonie a ja słowa Pawłao miłości.
Było pięknie.
Słńce wyszłopo tragicznym piątku.
Zrobiłam M niespodziankę i zamówiłam mu na godzinę quada bo nigdy nie jedździł i później goście go dosiedli
Za to on też chciałmi zrobić prezent ślubny i zamówił moje ukochane konie!!A włąściwie konia
!
GALOPOWAŁAM w suknie ślubnej!
Goście byli w szoku! JA też i kocham go za to
NAsza crcia ciągle mi mówiła:mamusiu masz sukienkę na ziemi i chciał podnosić hehehe
Mmiałamałe kwaitki białe z czerwonym (wsadzone przez kogoś na jej plecyna fotcepowyżej. W miniaturze mojej sukienki wyglądała UROCZO

Ponizej pierwszy taniec i kilka innych
A całe wesele w samych superlatywach . Na razie wyłącznie pozytywy od Gości.
Wszyscy zachwyceni organizacją,miejscem, jedzeniem, zespołem..
Było bosko, śmiesznie, na luzie..
Tak jak mi się marzyło...

U WAS WSZYSTKICH TEŻ BĘDZIE BOSKO!!!!
cudnie... i zadna Panna Mloda nie powie mi ze by nie chciala przezyc tego dnia jeszcze raz... ja bym mogla tak co tydzien... tylko zeby mniej nerwow bylo

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej! Co tam u Was? U mnie wyjazd w czwartek a ja sie wcale nie ciesze, boli mnie w piersiach jak cholera a do tego kłuje, wszystko na prześwietleniu i z serduchem jest ok, więc nie wiem od czego to. Cholera mam nadzieje, że przejdzie bo inaczej będę miała "cudowną" podróż poślubną.


Daj mu aviomarin, też zawsze łykam co daje mi lekki odlot (tzn śpię całą drogę), więc siłą rzeczy nie mam żadnych dolegliwości.
Pewnie, że po ślubie potrzebny jest odpoczynek. Kto sam nie organizował, nie wie ile to stresu, nerwów i bieganiny.
Nurkowanie pewnie super, ale ja się boję. Jedynie snurkowałam a i tak mąż (wtedy jeszcze nie maż) trzymał mnie cały czas za rękę.
hmm... co do klucia w klatce... moze to glupie ale poroziagaj sie troche... czasem jest klatk tak zastala przy siedzacym trybe zycia ze kluje... mi pomaga rozciaganie

aviomarin obowiazkowo bez niego ani rusz...
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:23   #1934
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

witanko

odzywam sie po weekendowych przebojach

PANNOM MLODYM Gratuluje , ava wygladalas przeslicznie daget ty tez zwlasza lubie twoje zdjecie w avatarku

fajnie dziewczynki sie oglada te zdjecia juz po czyli wszystko super dopracowane a tyle bylo zachodu i zmartwien, najlepszy przyklad to AVA bo te jej probne mnie nie przekonywaly a teraz slicznosci


Daget super ta suknia, uwielbiam takie z odkrytymi plecami a plecki mam takie .... wrazliwe ze ho , slicznie



pewnie widzialyscie zdjecia na nk ale opowiem , w sobote rano moj malz obudzil mnie o 7 i mowi ubieraj sie , ja w szoku bo zeby on o 7 wstal to trzeba go wolami, no to sie go pytam czemu i jak, a on powiedzial na sportowo idziemy polazic po gorach tylko wez kurtke, postukalam sie palcem po czole bo u nas jest 30 ] C wiec kurtka na co mi nie wiedzialam, ubralam szorty kazal wziasc sweter i jeansy, i zawiozl mnie do chamonix a stamtad na mont blanc i do morza lodu.

od nas jest tam blisko bo raptem 70 km ale nas tam nie bylo jeszcze bo z uwagi na slub , a ja tez zawsze mowilam ze pozniej bo taka przyjemnosc cholernie droga, ale bylo poprostu super i narobilismy 500 zdjec a to i tak na koncu oszczedzalam aparat bo bylo malo baterii ...

widoki niezapomniane wraznia tez...

A wczoraj (bo to byl dlugi weekend fabiena ) kupilismy wreszcioe polki do szaf wnekowych i ............... super telewizorek taki z plaskim ekranem odbieramy w srode ma 117 cm i powiedzialam F. ze do kina sie nie oplaca chodzic , nareszcie bedzie cos widac, bo jak ogladamy zdjecia to katastrofa na tym naszym

ale sie ciesze
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:25   #1935
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kasieńka ty tak nie zapraszaj Bo się zdziwisz jak mnie kiedyś u swej bramy zastaniesz Jestem niezły detektyw Kiedy poznałam się z Kamilem on nie chcial podac mi daty swoich urodzin. Wiecie co zrobiłam?? Zadzwonilam do jego domu, podałam się za pracownika Ery i powiedzialam ze data urodzenia jest niepełna, nie zgadza się z peselem i prosze o korektę Rozmawiałam wtedy z Jego tatą- poza tym nikt mnie nie znał po głosie No i uzyskałam co chciałam

Kasieńka z czego ty chcesz chudnąć?? Ja to siebie rozumiem Mam dietę- jem co się da o jakiej porze chcę tyle że pieczywa mało wcinam, trochę stresu i spodnie są za szerokie w talii
Co do bielizny- przekonałam się że w nią warto zainwestować- to nie jest na raz poza tym piekny wyglad i wygoda wszystko rekompensują.
Ja dokupilam sobie do mojego staniczka drugie majteczki bo jak się naczytałam o pannach młodych które z wrażenia się posiusiały to się wystraszyłam
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:35   #1936
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

hej

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dżastinko- mogę zastąpić Ci mężusia??
o tak, o tak już wczoraj obiecałaś

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kasieńka ty tak nie zapraszaj Bo się zdziwisz jak mnie kiedyś u swej bramy zastaniesz Jestem niezły detektyw Kiedy poznałam się z Kamilem on nie chcial podac mi daty swoich urodzin. Wiecie co zrobiłam?? Zadzwonilam do jego domu, podałam się za pracownika Ery i powiedzialam ze data urodzenia jest niepełna, nie zgadza się z peselem i prosze o korektę Rozmawiałam wtedy z Jego tatą- poza tym nikt mnie nie znał po głosie No i uzyskałam co chciałam
o jaaa... nie mogę
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:45   #1937
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kasieńka ty tak nie zapraszaj Bo się zdziwisz jak mnie kiedyś u swej bramy zastaniesz Jestem niezły detektyw Kiedy poznałam się z Kamilem on nie chcial podac mi daty swoich urodzin. Wiecie co zrobiłam?? Zadzwonilam do jego domu, podałam się za pracownika Ery i powiedzialam ze data urodzenia jest niepełna, nie zgadza się z peselem i prosze o korektę Rozmawiałam wtedy z Jego tatą- poza tym nikt mnie nie znał po głosie No i uzyskałam co chciałam

Kasieńka z czego ty chcesz chudnąć?? Ja to siebie rozumiem Mam dietę- jem co się da o jakiej porze chcę tyle że pieczywa mało wcinam, trochę stresu i spodnie są za szerokie w talii
Co do bielizny- przekonałam się że w nią warto zainwestować- to nie jest na raz poza tym piekny wyglad i wygoda wszystko rekompensują.
Ja dokupilam sobie do mojego staniczka drugie majteczki bo jak się naczytałam o pannach młodych które z wrażenia się posiusiały to się wystraszyłam
heheheheh
no to ładny detektyw z Ciebie! się uśmiałam!
A tak poważnie to naprawdę mogłybymy się spotkać gdzieś na "lodach" czy na kawie w Trzebnicy! :P
Daleko nie masz!
Czasem sobie myślę, jak fajnie byłoby nam wszystkim gdzieś się spotkać!!
Ale to chyba niemożliwe cooo?
Czy ktoś jest za??
No trochę by się przydało zgubić sadełka jeszcze! Trochę go zostało i nie wygląda za apetycznie!
Ale powiem Wam w sekrecie, że kuzynka moja wylukała gdzieś we wrocławiu taki salon kosmetyczny , w którym mają tą maszynę taką co celulit morduje!
Mają to w salonach SPA i podobno rewelacja!!
To taka kapsuła pod ciśnieniem, włazisz do środka i tam jest bieżnia, chodzisz po niej pół godziny, pocisz się jak dzik i tracisz cm!
Koleżanka mojej kuzynki po 4 zabiegach po 25 zł straciła po 2 cm w obwodzie!!
Myślę, że to super efekt!!
Zapisała się na to oczywiście i ma mi zdać relację jak było.
Jakby co to też się na to zapiszę!

hahahahahahahha gdzie Ty czytasz o takich rzeczach Izulek????
posiusiały się?? mi tam zwieracze dobrze trzymają!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:47   #1938
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

ava80 gratulacje!
Cóż to za model sukni? bardzo ładna
No i zdjęcia śliczne!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:20   #1939
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kasieńka czy wszystkim uda się spotkać to wątpię - rozstrzał niesamowity Ale my mamy bliziutko

Właśnie układam koncert życzeń- wiecie dedykacje dla poszczególnych osób.
Dla taty i wujka np. "futball" i "trzej przyjaciele z boiska" hehe
a dla świadka mistrza śląska w Karate
http://czyzex.wrzuta.pl/audio/xaJaZ4..._karate_mistrz

To poleci z płyty

A o tym siusianiu czytałam na wpadkach ślubnych I to niejednokrotnie
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 09:56   #1940
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hej Dziewczynki, pisze bo Kasienka mnie tu pogania ze juz ja ciekawosc zzera , a ja nie mialam czasu na chwilke przysiadniecia i napisania czegos do Was. A jest o czym pisac.

Oczywiscie poslizg mielismy od samego piatku. Wszystko sie poprzesuwalo. W sobote o 6 rano dopiero cwiczylismy nasz I taniec przed domem, pozniej wjazd na sale doczepic ostatnia dekoracje i wyjazd do fryzjera, do ktorego bylam juz godzine spozniona. Mycie glowy i pozniej makijaz a nastepnie powrot do fryzjera na czesanie a nastepnie czekanie na transport powrotny. W miedzyczasie okazalo sie ze moj Skarb przyjechal do fryzjera w momencie kiedy ja jeszcze od niego nie wyszlam wiec moja fryzjerka dopilnowala abysmy sie nie spotkali. Stresa mialam bo oczywiscie nie mialam drugiej spowiedzi przedslubnej. Wiec telefon do znajomego ksiedza aby wybawil mnie z problemu. Wiec galopem do kosciola z fryzura slubna z welonem, w jeansach i polarze.
W domku sajgon jakby nawalnica przeszla. Tylko pokoj w ktorym krecil kamerman byl posprzatany ... O 15 mialo byc blogoslawienstwo ale Mlodego jeszcze nie bylo a jego rodzicow tym vardziej. Po 20 min okazalo sie ze rodzice mojego Mezczyzny jada z goscmi w autokarze zamiast autem. Musielismy poczekac az doleca do nas. Sam moment gdy moj Skarb wszedl do domu byl tak napiety ze widzialam w jakim szoku byl jak wszedl. Teraz sie okazuje ze urwal mu sie film w momencie gdy swiadek zamknal za nim drzwi auta jak wychodzili z mieszkania.
Do kosciola poszlismy na pieszo, przed nami jechalo autio a za nami wszyscy goscie...... Jak juz bylismy pod kosciolem to na okolo stal szpaler osob, nie wspomne o tym ze juz bylismy spoznieni na wlasny slub . Kosciol pelen ludzi, a mysmy staneli pod chorem czekajac na rozpoczecie. Do oltarza szlismy prowadzeni przez naszych dwoch przyjaciol ksiezy i 6 ministrantow, pozniej szli moi chrzesniacy ( dziewczynka z obraczkami i chlopiec) za nimi swiadkowie, moi rodzice i rodzice Grzesia, a na samym koncu my. Czerwony dywan obsypany platkami roz.......
Przez caly czas nie wierzylam ze to nasza uroczystosc.
Przeczytalismy czytania, przysiege zlozylismy bez zajakniecia a kazanie dotyczylo naszych poczatkow ( gdyz moj kumpel zrobil wczesniej ankiete z nami). Trzymalismy sie dzielnie do momentu dziekczynienia kiedy to chor zaspiewal Ave Maria we wlasnym wykonaniu, a potem jeden ksiadz podszedl do ambonki i zaczal skladac nam zyczenia a drugi... Stanal przy zespole i zalozyl gitare i... zaspiewal ballade "Dwie polowki pomaranczy" i wymieklismy oboje - ryczalam jak wariatka, Grzes tez. Potem zespol dolozyl nam piesnia "Nim swit obudzi noc" i juz czulismy sie jak w bajce. Wyjscia z kosciola nie pamietam, ocknelam sie dopiero kiedy z choru zaczeto sposzczac nam kosz pelen kwiatow, ktory zlapalismy.
Wesele ekstra, I taniec przyszedl tak niespodziewanie ze nawet nie zdarzylismy sie zestresowac. Nasz swiadek zorganizowal nam pokaz grupy artsytycznej taniec i ogien - przed oczepinami. Same oczepiny tez okazaly sie super zabawa. Nasz album ze zdjeciami zrobil furore, nie wspominajac o klimacie lokalu i jedzeniu.
Poprawiny byly jeszcze bradziej udane, gdyz towarzyszyli nam w tym dniu wszyscy z choru ludzie i do tanca i do rozanca....
Na poprawinyach wystapilam w..... Sukience slubnej . A ukoronowalam ten dzien kierujac nasza Zielona Nubirka z sukienka zadarta do kolan .....

Zdjecia wrzuce niedlugo bo zmykam wyszorowac wloski i sprobowac cudem je rozczesac....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:04   #1941
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

daget, śliczna relacja, aż się wzruszyłam Gratuluje skarbeńku. A wyglądałaś uroczo, widziałam na nk, śliczna suknie
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia raz jeszcze słoneczko
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:08   #1942
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kasieńka ty tak nie zapraszaj Bo się zdziwisz jak mnie kiedyś u swej bramy zastaniesz Jestem niezły detektyw Kiedy poznałam się z Kamilem on nie chcial podac mi daty swoich urodzin. Wiecie co zrobiłam?? Zadzwonilam do jego domu, podałam się za pracownika Ery i powiedzialam ze data urodzenia jest niepełna, nie zgadza się z peselem i prosze o korektę Rozmawiałam wtedy z Jego tatą- poza tym nikt mnie nie znał po głosie No i uzyskałam co chciałam
No jestem pod wrazenie Kolezanko
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Kakusiu- wszystko dobrze skarbie mój kochany?? <lofkasz?>
Juz wiesz Skarbeczku
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kakusia w takim razie podziękuj całej swej rodzince PKP górą
Teraz pewnie spora grupka osob sie pieni za ten tekst bo jak wiadomo Regionalne potrafia dac w kosc
Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
dziewczynki tak was przepraszam ze sie zaniedbuje w wizazowaniu ale od piatku nie mialam internetu,a od wczoraj poszlam do pracy i mam duzego stresa......jak to wszytsko opanuje to sie odezwe...zyczena dla nowych zon:kochane usmiechu i milosci i stu lat pozycia malzenskiego.caluje i przeprasza;(
Toverku opowiadaj jak tam w pracy ?????? Sama jestem na etapie poszukiwan i to juz jest dla mnie spory stres a co dopiero pierwszy dzien w pracy! Opowiadaj !!!

Daget wielkie WOW jestem pod ogromnym wrazeniem po przeczytaniu Twojej relacji Widac ze slub byl dla Was bardzo wzruszajacy czyli tak jak powinno byc! (wkoncu slub to najwazniejsza czesc uroczystosci prawda?)
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:12   #1943
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dobra skarbki moje, ja się zbieram do fryzjerki, trzymać proszę kciukasy za próbnego fryza! Zdjęcia będą jak wrócę i jak zobaczę mnóstwo kciuków (taki mały szantażyk coby was zmobilizować )
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:17   #1944
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki, pisze bo Kasienka mnie tu pogania ze juz ja ciekawosc zzera , a ja nie mialam czasu na chwilke przysiadniecia i napisania czegos do Was. A jest o czym pisac.

Oczywiscie poslizg mielismy od samego piatku. Wszystko sie poprzesuwalo. W sobote o 6 rano dopiero cwiczylismy nasz I taniec przed domem, pozniej wjazd na sale doczepic ostatnia dekoracje i wyjazd do fryzjera, do ktorego bylam juz godzine spozniona. Mycie glowy i pozniej makijaz a nastepnie powrot do fryzjera na czesanie a nastepnie czekanie na transport powrotny. W miedzyczasie okazalo sie ze moj Skarb przyjechal do fryzjera w momencie kiedy ja jeszcze od niego nie wyszlam wiec moja fryzjerka dopilnowala abysmy sie nie spotkali. Stresa mialam bo oczywiscie nie mialam drugiej spowiedzi przedslubnej. Wiec telefon do znajomego ksiedza aby wybawil mnie z problemu. Wiec galopem do kosciola z fryzura slubna z welonem, w jeansach i polarze.
W domku sajgon jakby nawalnica przeszla. Tylko pokoj w ktorym krecil kamerman byl posprzatany ... O 15 mialo byc blogoslawienstwo ale Mlodego jeszcze nie bylo a jego rodzicow tym vardziej. Po 20 min okazalo sie ze rodzice mojego Mezczyzny jada z goscmi w autokarze zamiast autem. Musielismy poczekac az doleca do nas. Sam moment gdy moj Skarb wszedl do domu byl tak napiety ze widzialam w jakim szoku byl jak wszedl. Teraz sie okazuje ze urwal mu sie film w momencie gdy swiadek zamknal za nim drzwi auta jak wychodzili z mieszkania.
Do kosciola poszlismy na pieszo, przed nami jechalo autio a za nami wszyscy goscie...... Jak juz bylismy pod kosciolem to na okolo stal szpaler osob, nie wspomne o tym ze juz bylismy spoznieni na wlasny slub . Kosciol pelen ludzi, a mysmy staneli pod chorem czekajac na rozpoczecie. Do oltarza szlismy prowadzeni przez naszych dwoch przyjaciol ksiezy i 6 ministrantow, pozniej szli moi chrzesniacy ( dziewczynka z obraczkami i chlopiec) za nimi swiadkowie, moi rodzice i rodzice Grzesia, a na samym koncu my. Czerwony dywan obsypany platkami roz.......
Przez caly czas nie wierzylam ze to nasza uroczystosc.
Przeczytalismy czytania, przysiege zlozylismy bez zajakniecia a kazanie dotyczylo naszych poczatkow ( gdyz moj kumpel zrobil wczesniej ankiete z nami). Trzymalismy sie dzielnie do momentu dziekczynienia kiedy to chor zaspiewal Ave Maria we wlasnym wykonaniu, a potem jeden ksiadz podszedl do ambonki i zaczal skladac nam zyczenia a drugi... Stanal przy zespole i zalozyl gitare i... zaspiewal ballade "Dwie polowki pomaranczy" i wymieklismy oboje - ryczalam jak wariatka, Grzes tez. Potem zespol dolozyl nam piesnia "Nim swit obudzi noc" i juz czulismy sie jak w bajce. Wyjscia z kosciola nie pamietam, ocknelam sie dopiero kiedy z choru zaczeto sposzczac nam kosz pelen kwiatow, ktory zlapalismy.
Wesele ekstra, I taniec przyszedl tak niespodziewanie ze nawet nie zdarzylismy sie zestresowac. Nasz swiadek zorganizowal nam pokaz grupy artsytycznej taniec i ogien - przed oczepinami. Same oczepiny tez okazaly sie super zabawa. Nasz album ze zdjeciami zrobil furore, nie wspominajac o klimacie lokalu i jedzeniu.
Poprawiny byly jeszcze bradziej udane, gdyz towarzyszyli nam w tym dniu wszyscy z choru ludzie i do tanca i do rozanca....
Na poprawinyach wystapilam w..... Sukience slubnej . A ukoronowalam ten dzien kierujac nasza Zielona Nubirka z sukienka zadarta do kolan .....

Zdjecia wrzuce niedlugo bo zmykam wyszorowac wloski i sprobowac cudem je rozczesac....

mmm pieknie... w avatarku widac pieknie odkryte plecki
tylko kurcze ja fotek nie widzialam???
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:25   #1945
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
mmm pieknie... w avatarku widac pieknie odkryte plecki
tylko kurcze ja fotek nie widzialam???
Nasza klasa Agatko i juz zobaczysz
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:28   #1946
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
hmm... co do klucia w klatce... moze to glupie ale poroziagaj sie troche... czasem jest klatk tak zastala przy siedzacym trybe zycia ze kluje... mi pomaga rozciaganie
Dzięki ale rozciaganie raczej nie pomoże. Ból utrzymuje sie od pewnego czasu a teraz sie nasilił. Umowiłam się jeszcze na dzisiaj ze znajomym lekarzem może chociaz coś przeciw bólowi mi przepisze. Tak, żebym wyjazd miała ok. Tzn pewnie, że wolałabym, żeby to w ogóle ustapiło. Zobaczymy...



Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
pewnie widzialyscie zdjecia na nk ale opowiem , w sobote rano moj malz obudzil mnie o 7 i mowi ubieraj sie , ja w szoku bo zeby on o 7 wstal to trzeba go wolami, no to sie go pytam czemu i jak, a on powiedzial na sportowo idziemy polazic po gorach tylko wez kurtke, postukalam sie palcem po czole bo u nas jest 30 ] C wiec kurtka na co mi nie wiedzialam, ubralam szorty kazal wziasc sweter i jeansy, i zawiozl mnie do chamonix a stamtad na mont blanc i do morza lodu.

od nas jest tam blisko bo raptem 70 km ale nas tam nie bylo jeszcze bo z uwagi na slub , a ja tez zawsze mowilam ze pozniej bo taka przyjemnosc cholernie droga, ale bylo poprostu super i narobilismy 500 zdjec a to i tak na koncu oszczedzalam aparat bo bylo malo baterii ...

widoki niezapomniane wraznia tez...

A wczoraj (bo to byl dlugi weekend fabiena ) kupilismy wreszcioe polki do szaf wnekowych i ............... super telewizorek taki z plaskim ekranem odbieramy w srode ma 117 cm i powiedzialam F. ze do kina sie nie oplaca chodzic , nareszcie bedzie cos widac, bo jak ogladamy zdjecia to katastrofa na tym naszym

ale sie ciesze
Fajnie Cie maz zaskoczyl
Telewizor 117 Ło matko a u mnie w domu bój o to czy ma być 32 (to moja opcja), czy 37 cali

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki, pisze bo Kasienka mnie tu pogania ze juz ja ciekawosc zzera , a ja nie mialam czasu na chwilke przysiadniecia i napisania czegos do Was. A jest o czym pisac.

Oczywiscie poslizg mielismy od samego piatku. Wszystko sie poprzesuwalo. W sobote o 6 rano dopiero cwiczylismy nasz I taniec przed domem, pozniej wjazd na sale doczepic ostatnia dekoracje i wyjazd do fryzjera, do ktorego bylam juz godzine spozniona. Mycie glowy i pozniej makijaz a nastepnie powrot do fryzjera na czesanie a nastepnie czekanie na transport powrotny. W miedzyczasie okazalo sie ze moj Skarb przyjechal do fryzjera w momencie kiedy ja jeszcze od niego nie wyszlam wiec moja fryzjerka dopilnowala abysmy sie nie spotkali. Stresa mialam bo oczywiscie nie mialam drugiej spowiedzi przedslubnej. Wiec telefon do znajomego ksiedza aby wybawil mnie z problemu. Wiec galopem do kosciola z fryzura slubna z welonem, w jeansach i polarze.
W domku sajgon jakby nawalnica przeszla. Tylko pokoj w ktorym krecil kamerman byl posprzatany ... O 15 mialo byc blogoslawienstwo ale Mlodego jeszcze nie bylo a jego rodzicow tym vardziej. Po 20 min okazalo sie ze rodzice mojego Mezczyzny jada z goscmi w autokarze zamiast autem. Musielismy poczekac az doleca do nas. Sam moment gdy moj Skarb wszedl do domu byl tak napiety ze widzialam w jakim szoku byl jak wszedl. Teraz sie okazuje ze urwal mu sie film w momencie gdy swiadek zamknal za nim drzwi auta jak wychodzili z mieszkania.
Do kosciola poszlismy na pieszo, przed nami jechalo autio a za nami wszyscy goscie...... Jak juz bylismy pod kosciolem to na okolo stal szpaler osob, nie wspomne o tym ze juz bylismy spoznieni na wlasny slub . Kosciol pelen ludzi, a mysmy staneli pod chorem czekajac na rozpoczecie. Do oltarza szlismy prowadzeni przez naszych dwoch przyjaciol ksiezy i 6 ministrantow, pozniej szli moi chrzesniacy ( dziewczynka z obraczkami i chlopiec) za nimi swiadkowie, moi rodzice i rodzice Grzesia, a na samym koncu my. Czerwony dywan obsypany platkami roz.......
Przez caly czas nie wierzylam ze to nasza uroczystosc.
Przeczytalismy czytania, przysiege zlozylismy bez zajakniecia a kazanie dotyczylo naszych poczatkow ( gdyz moj kumpel zrobil wczesniej ankiete z nami). Trzymalismy sie dzielnie do momentu dziekczynienia kiedy to chor zaspiewal Ave Maria we wlasnym wykonaniu, a potem jeden ksiadz podszedl do ambonki i zaczal skladac nam zyczenia a drugi... Stanal przy zespole i zalozyl gitare i... zaspiewal ballade "Dwie polowki pomaranczy" i wymieklismy oboje - ryczalam jak wariatka, Grzes tez. Potem zespol dolozyl nam piesnia "Nim swit obudzi noc" i juz czulismy sie jak w bajce. Wyjscia z kosciola nie pamietam, ocknelam sie dopiero kiedy z choru zaczeto sposzczac nam kosz pelen kwiatow, ktory zlapalismy.
Wesele ekstra, I taniec przyszedl tak niespodziewanie ze nawet nie zdarzylismy sie zestresowac. Nasz swiadek zorganizowal nam pokaz grupy artsytycznej taniec i ogien - przed oczepinami. Same oczepiny tez okazaly sie super zabawa. Nasz album ze zdjeciami zrobil furore, nie wspominajac o klimacie lokalu i jedzeniu.
Poprawiny byly jeszcze bradziej udane, gdyz towarzyszyli nam w tym dniu wszyscy z choru ludzie i do tanca i do rozanca....
Na poprawinyach wystapilam w..... Sukience slubnej . A ukoronowalam ten dzien kierujac nasza Zielona Nubirka z sukienka zadarta do kolan .....

Zdjecia wrzuce niedlugo bo zmykam wyszorowac wloski i sprobowac cudem je rozczesac....
Gratulacje i czekamy na zdjęcia
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:49   #1947
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Właśnie układam koncert życzeń- wiecie dedykacje dla poszczególnych osób.
Dla taty i wujka np. "futball" i "trzej przyjaciele z boiska" hehe
a dla świadka mistrza śląska w Karate
http://czyzex.wrzuta.pl/audio/xaJaZ4..._karate_mistrz

To poleci z płyty
fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki, pisze bo Kasienka mnie tu pogania ze juz ja ciekawosc zzera , a ja nie mialam czasu na chwilke przysiadniecia i napisania czegos do Was. A jest o czym pisac................
super, że wszystko się udało z tym spóźnieniem na własny ślub to dobre a fotki na nk boskie i te zjawiskowo odkryte plecki

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dobra skarbki moje, ja się zbieram do fryzjerki, trzymać proszę kciukasy za próbnego fryza! Zdjęcia będą jak wrócę i jak zobaczę mnóstwo kciuków (taki mały szantażyk coby was zmobilizować )

starczy??
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:56   #1948
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

pfff... się napisałam i mi wszystko wciągnęła nicość ;/ ja się tak nie bawię
generalnie z tego co pamiętam:

Gratulacje dla ava80 pięknie wyglądaliście a Twoja córuś urzekająca z tą suknią
daget jak to nikt nie tęsknił - my grzecznie czekałyśmy na szczęśliwą małżonkę z relacją piękna suknia... naprawdę sama wymyśliłaś? zdolniacha z Ciebie a uroczystość bajkowa...

Izusia marsz do lekarza - jakaś anemia Cię dopadnie czy coś dbaj o siebie i nie strasz już omdleniami
A Twój tekst o sikającej PM hihihihi

Wiolis butki śliczne

Toverek udanego nowego roku szkolnego bądź dobra dla dzieciaczków

lulucelo taka niespodzianka na dzień dobry od męża to jest to 70km do takich pięknych widoków - zazdroszczę *_*

agunia82 ta fryzurka, którą wybrałyście z KAsieńką bardzo mis ię podobała plus Twoje innowacje i będzie pięknie, fryzjerka z takich wskazówek powinna już coś wymyśleć powodzenia na próbnej

chiba wszystko...

LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar LilStar
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 11:09   #1949
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Milli spoznione lecz z serca plynace na urodzinki kwiatuszki,ciasteczka,cuk iereczki i z nieba gwiazdeczki wszystkiego naj naj naj i spelnienia marzen

P.S. Milus czy ty mialas urodzinki 01.09??
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 11:45   #1950
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki, pisze bo Kasienka mnie tu pogania ze juz ja ciekawosc zzera , a ja nie mialam czasu na chwilke przysiadniecia i napisania czegos do Was. A jest o czym pisac.
No wiesz co????
Musisz mnie tak do łez doprowadzać????
Echhh... widzę, że to był wymarzony śłub- pełen niespodzianek i radości!
Też tak chcę... ale kto mi zrobi niespodziankę
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dobra skarbki moje, ja się zbieram do fryzjerki, trzymać proszę kciukasy za próbnego fryza! Zdjęcia będą jak wrócę i jak zobaczę mnóstwo kciuków (taki mały szantażyk coby was zmobilizować )
To ja się dołączę, bo chcę zobaczyć efekt!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.