Już nie panny, ale zawsze młode :D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 06:51   #91
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Hej przywitam się i zmykam do pracy, bo sporo tego dzisiaj mnie czeka a po południu "remontowego" latania c.d.
Zapomniałabym, że jeszcze nam się wczoraj drzwi w samochodzie popsuły, wcale się nie zamykają, masakra. Vodka potrzebna w potrojnej ilości

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Apropo bylam ostatnio u kolezanki w nowym domu i ogladalam wlasnie kuchnie - dala za nia 50 tys zl
łolaboga Wolałabym dać deczko mniej a za resztę wyciąć gdzieś na wakacje. Cała ja
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
a tak apropos kuchni to ja właśnie mam takie białawe fronty (tzn. kolor biały w taką bężowiutką krateczkę, a po bokach olcha) i jakoś jeszcze nie marudzę wiadomo, że jak się czymś zaleje czy pobrudzi to na każdym kolorze będzie widać
Ale to nie biały. U mnie też będą jasne fronty, ale takie z fakturą i utrzymanie tego nie jest tak trudne, jak bieli, poza tym wydaje mi się, że biały też najszybciej straci kolor i zrobi się żółty.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem sama w domu z dużym Heinekenem. Ma któraś ochotkę? .
Kurna pewnie już wypiłaś a chętnie bym siorbnęła

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
mi by wystarczył 1% z tej wygranej, nie mam dużych wymagań,
O właśnie! Jakis procent od wygranej zadowoliłby i mnie

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Co do pieska marzy nam się mały jamniczek miniaturka
Jamniczki...kocham, ale takie normalne, nie miniaturowe. Wiem, że to wredna rasa ale jak dla mnie śliczna. Nigdy nie mogę spokojnie obok takiego jamniczka przejść i zawsze nawywam takie pieski gacunie. Kiedyś były chłopak mojej siostry miał takiego jamniczka, bezbłędny był i taki kochany. Zawsze mnie podgryzał, zrzucił żelazko na nasz nowy dywan, a moja mama nic

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
dzisiaj czytałam, jak się osiąga takie miniaturki. Ponoć szczeniaczki poi się alkoholem, żeby nie rosły. Bo nie ma "rasowych" miniaturek. Okropność.
lepiej kundelka ze schroniska zaadoptować
Okropność

kundelki są kochane i myślę, że jak sie takiego psiaka ze schroniska weźmie to on będzie nas kochał najbardziej na świecie.
Łzy mi się zakręciły, szkoda, że ludzie są na tyle głupi, że musiały powstać schroniska.

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
(likwidacja sklepu-przeprowadzka, ostatnie pary) zakupiłam dwie pary pantofli wiosennych Skórzane , polskich firm- brązowe i czarne i zaplaciłam za obie w sumie 98zł!!!!! Psiapsióła sprzedała mi te informacje bo sama z mamą zaopatrzyły się w sumie w 6 par butów płacąc 290zł
Dobrze że miałam mało czasu( po wyjsciu z sądu o 16.40 sklep do 17.30 wcale nie takblisko sądu)bo cos mi się wydaje ze zostawiłabym tam troszkę więcej gotówki
Kurna ja to nigdy na coś takiego nie mogę trafić, jak dostanę xcynk to sie okazuje, że tam już wszystko wyprzedane
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:19   #92
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Hej

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ps. szukam zmywarki...co polecacie?
my mamy Amicę o taką http://www.euro.com.pl/zmywarki-do-z...ia-6428i.bhtml
niby Amica nie jest rewelacyjna, ale Bosh lub Simens jest dużo droższy, więc wybraliśmy tą, póki co jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Aha Wy tu mówicie o kozakach a ja...ja na wyprzedazy w Raciborzu (likwidacja sklepu-przeprowadzka, ostatnie pary) zakupiłam dwie pary pantofli wiosennych Skórzane , polskich firm- brązowe i czarne i zaplaciłam za obie w sumie 98zł!!!!! Psiapsióła sprzedała mi te informacje bo sama z mamą zaopatrzyły się w sumie w 6 par butów płacąc 290zł
Dobrze że miałam mało czasu( po wyjsciu z sądu o 16.40 sklep do 17.30 wcale nie takblisko sądu)bo cos mi się wydaje ze zostawiłabym tam troszkę więcej gotówki
o jaaaa...

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Ale to nie biały. U mnie też będą jasne fronty, ale takie z fakturą i utrzymanie tego nie jest tak trudne, jak bieli, poza tym wydaje mi się, że biały też najszybciej straci kolor i zrobi się żółty.

Jamniczki...kocham, ale takie normalne, nie miniaturowe. Wiem, że to wredna rasa ale jak dla mnie śliczna. Nigdy nie mogę spokojnie obok takiego jamniczka przejść i zawsze nawywam takie pieski gacunie. Kiedyś były chłopak mojej siostry miał takiego jamniczka, bezbłędny był i taki kochany. Zawsze mnie podgryzał, zrzucił żelazko na nasz nowy dywan, a moja mama nic
ad 1. masz rację
ad 2. a ja jamników nie lubię
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:01   #93
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Hej słoneczka

Gosiu leci i potrójna porcja vodki do Ciebie, może być i poczwórna. Trzymaj się cieplutko i nie dawaj się temu wszystkiemu

Izuś no no, na niezłą okazyjkę trafiłaś Pochwalisz się butkami?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:02   #94
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

witanko
cdzytalam i cytowalam ale mi sie nie zacytowalo wiec pozgarniam

Sofferka sliczne zdjecia ale jak agataR mowila Malo
Czekoladka nie daj sie kretynowi , obled w ciapki co ten *P... sobie wyobaraza jak cos masz pm2008 doi pomocy i jeszcze zla reklame mu zrob.

Swieta spedzamy we Francji, chco wolalabym w Polsce ale do Polski jedziemy na przyszle swieta bo rodzice maja 40 lecie slubu w sylwestra 2009. Spedze zatem je tu z tesciami i z szwagierka do ktorej sie nie odzywamy od slubu .

Prezenty juz zakupione :
Tescie perfumy
Maz encyklopedia Larousse o winie
Szwagierka ksiazka kucharska ( ech wiem ze jestem zlosliwa ) obrzydliwie tania na wiecej nie zasluzyla widzac jej zachowanie w wesele
Jej maz szalik wiem ze kosztowal 5 euro ale przeceniony z 20 (jak wyzej)

Dzieci ichnie zabawki telefon (taki 12 miesieczny) i lalka dla 4 latki

Ja ......................... ......................... ......................... ...................?:conf used:
nie wiem co dla siebie samej nie mam prezentu


Pieskow kotkow chomikow kroliczkow .... nie moge miec bo jestem na wszystkie te stworzonka meeeega uczulona ... trudo rybek tez nie bo na plesnie tez jestem uczulona

Wiecej grzechow nie pamietam

Edytowane przez lulucelo
Czas edycji: 2008-11-05 o 08:03
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:07   #95
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Prezenty juz zakupione :
Tescie perfumy
Maz encyklopedia Larousse o winie
Szwagierka ksiazka kucharska ( ech wiem ze jestem zlosliwa ) obrzydliwie tania na wiecej nie zasluzyla widzac jej zachowanie w wesele
Jej maz szalik wiem ze kosztowal 5 euro ale przeceniony z 20 (jak wyzej)
oj Ty złośliwcu jeden



Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Pieskow kotkow chomikow kroliczkow .... nie moge miec bo jestem na wszystkie te stworzonka meeeega uczulona ... trudo rybek tez nie bo na plesnie tez jestem uczulona

Wiecej grzechow nie pamietam
a ptaśki?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:12   #96
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Witajcie plotkary
dwie strony do nadrabiania miałam od wczoraj , jak za starych dobrych czasów

idę kawkę zrobić i zabieram się do pracy

miłego dnia Kochane
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:29   #97
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Aguniu pochwalę się jak dorwę aparat i kabel do niego
Patrzyłam na klasykę aby za rok te butki nie wyglądały śmiesznie

Kurcze brzuszek mnie boli bo ma @- strasznie nie lubię jak ta "koleżanka" mnie odwiedza ;(
Ale dziś na pociechę mam filmowy wieczór z inną kumpelą (chociaż @ też pójdzie z nami-nieproszona). Wybieramy się na Senność.

Po wielu perturbacjach, tysiącach wątków na temat kuchenek i zmywarek doszliśmy do konsensusu i zakupilismy nas sprzęt: kuchenkę Mastercook i zmywarkę Beko
Różnie o tych sprzętach na forach piszą, raz chwalą Bosche, raz Whirpoole innym razem Electrolux.
Przy zmywarce patrzyłam na: ilość wody zużywającej się w jednym cyklu mycia, poziom hałasu,program 60stopni, opóźnienie włączenia i połowa załadunku no i oczywiście cena. Zamawialismy w sklepie internetowym neo24
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 08:36   #98
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Witam
Jestem po kawce i śniadanku
Dziś w menu : podrobione Corn Flakes'y z miodem i orzechami z Biedronki z mleczkiem oczywiście. Rewelacja!!!!!!!!!

Mąż niedobry dalej... nie możemy się dogadać.
Mówi się trudno
Izulenka- myślę, że to dobry pomysł.
Zbieram manatki i lecę do Ciebie

Ale sobie temat psi znalazłyście. hehehe
Nie odzywałam się wczoraj, bom nie w temacie
Ja podobnie jak Lulu- alergik!

Młamłaki myszki
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:26   #99
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
oj Ty złośliwcu jeden





a ptaśki?
ad 1 (wzorem kasienki ) wiem ze jestem zlosliwa ona gotuje beznadziejnie to znaczy wcale nie umie, kiedys jak bylismy u nich to wyciagnela z lodowki zimne ugotowane ziemniaki i dolozyla do nich maslo z tego wyszlo zimne puree buerk
Dostala wiec ksiazke za cale 5 euro ( no bez centyma) ale ksiazka jest spoko wyglada jakby byla za cale 20 bo w twardej oprawce i dosc gruba .

szalik naprawde fajny z dobrej marki cena zabojcza

Ja moze wytlumacze czeu te chocki klocki


szwagierka byla moja swiadkowa bo tak trzeba bylo przez cale wesele miala mnie gleboko w dupce , focha stroila na nocnych zdjeciach bo jej nnie uprzedzilismy i nie zdazyla sie przebrac ( na kasecie jest nagrane jak sie wkurza ) , nie zlozyla nam zyczen a na drugi dzien obudzila fabiena i dala mu swierzo wyciagniete z kieszeni ( jeszcze cieple) 200 zlotych mowiac ze nie ma wiecej. Pomijajac kwote bo nie jestem materialistka to na wesele brata nie kupila mu nawet zdechlej kartki, a o kiecce to juz 6 miesecy wczesniej myslala ( mimo ze byla w zaawansowanej ciazy) . Kiedy zwrocilismy uwage poprzez tesciowa ze nas to zabolalo to zostalismy przez nia zmieszani z blotem bo " ta dziewczyna nic nie ma " bla bla bla , siostra jak to uslyszala to darla sie w srodku czestochowy ze fabien materialista ( szkoda ze mnie tam nie bylo )

dodam jeszcze ze mieszka z mezem dobrze zarabiajacym 3500 funtow w Anglii

To i tak niech sie cieszy ze ma jakis prezent bo fabien byl przeciw



Ad. na pierze kacze kurze i gesie tez jestem uczulona wiem ze kanarki nie maja takiego ale ma moja tesciowa, drze to gebe ze rozmawiac sie nie da i ani tego przytulic ani wyprowadzic na spacer
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:34   #100
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Lulu nie musisz się tłumaczyć bo ja to doskonale rozumiem. Mi moja siostra też zgotowała piekło w dniu ślubu, a nawet przed. Teraz nawet nie mam ochoty jej widzieć. Wiem jacy ludzie potrafią być. I niech się cieszą że w ogóle coś dostaną i ktoś chce im dawać jeszcze prezenty, chociażby i troszkę złośliwe
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:36   #101
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Tak Cię pilnuje skubaniec?
Byłam podejrzanie zadowolona .

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
taaaak ciekawe kto wygral??? hia hia
Nikt nie wgrał haha , w czwartek kulminacja 40 000 000.
My na 10 puszczonych zakładów wylosowaliśmy poprawnie 3 liczby, ale nie były w tym samym zakładzie. Lalalalaa

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość

Jamniczki...kocham, ale takie normalne, nie miniaturowe. Wiem, że to wredna rasa ale jak dla mnie śliczna. Nigdy nie mogę spokojnie obok takiego jamniczka przejść i zawsze nawywam takie pieski gacunie. Kiedyś były chłopak mojej siostry miał takiego jamniczka, bezbłędny był i taki kochany. Zawsze mnie podgryzał, zrzucił żelazko na nasz nowy dywan, a moja mama nic
Właśnie a dlaczego się mówi, że te psiaki są wredne?

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Hej
ad 2. a ja jamników nie lubię
Ja nie lubię "ołówków" .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 09:41   #102
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Jej ale mialam nadrabiania jak faktycznie za starych dobrych czasow....
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Daget moze i do Nas wpadniecie te kolki w sciane powbijac bo my od 3 miesiecy dalej z golymi sicanami jestesmy
Pewnie Sofferko, tylko najpierw u nas powbijamy, bo wczoraj mielismy goscia i niestety moj mezulek padl jak kloda....

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Oddam męża w dobre ręce- tak na 2 dni.
Kasieńko mam pomysł- tych dwóch foszejących się facetów zamknijmy w jednym pokoju a ty się do mnie wprowadź. Przyniosę ci kwiaty i zrobie pizze w kształcie serca. Z tym że jemy przy świetle bo inaczej nie przełknę
Ty to jestes agentka Izus..... I niby co mamy robic z Twym mezem przez 2 dni???? Ale jakby ktoras dorzucila jeszcze jedego to juz bym miala 3 osobowa ekipe remontowa

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Kupowałyście dzisiaj totka? Bo ja tak i to nie jeden zakład w dużym lotku jest dzisiaj kulminacja 25 000 000 zł.
Tesciowa kupila wszystkim na chybil trafil.... i nikt nic nie wygral... phi


Katarzinko udanej podrozy i konfy... Trzymam

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Kobietki moje kochane! Ratujcie!
Na ustach zrobiło mi się "zimno" Czy to może być niebezpiecznej dla dzidzi Do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu
Malutka, powiem ze bardzo dobrze ze dostalas opryszczke... Ostatnio pewny artykul powalil mnie na kolana http://www.dziennik.pl/swiat/article...calunkiem.html

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ewentualnie jeszcze myślimy o shar-pei, ale to w drugiej kolejności
Shar-pei tez jest na naszej liscie pupilkow. Jednak kiedy juz zdecydujemy sie na pieska, bedziemy szukac chow-chowa ..... Jamnikow oboje nie trawimy jakos....

Kasienko, a coz to za ciche dni?

No my tez myslimy o zmywarce. Bylismy ostatnio u znajomych i podsuneli nam kilka pomyslow jak wykorzystac przestrzen w naszej malej kuchni....

Ide sie wyszykowac, bo dzis robie zdjecia do dokumentow, wiec musze wyjsc na nich jak czlowiek hihihiih

Wlasnie gadalam z mama przez GG bo podobno w firmie maja faceta od zaslonek i firanek i po 6 zl/mb wyslalam ja na ewentualne zakupki, z wyzacznikami kolorow i rozpiska metrow. Pewnie i tak wroci z pustymi rekami bo nie bedzie w stanie wybrac. U nas to rodzinne.... Jak w zeszlym roku kupowalismy jej firanki pod choinke to z godzine wybieralismy.... I zawisly dopiero na dzien naszego slubu, sa sliczne (coz sama wybieralam)....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:46   #103
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Właśnie a dlaczego się mówi, że te psiaki są wredne?
bo są z charakteru. To psy bardzo niezależne i inteligentne, lubią wywodzić właściciela w pole, pod tym względem są nieco podobne do kotków Jak nie są dobrze prowadzone, to pokazują na co je stać. Miałam styczność z dwoma jamnikami- mojej koleżanki i mojego wujka. Obydwa były okropne, robiły co chciały. Ten mojego wujka do tego był jeszcze strasznie rozpieszczony, jadał jedynie schab surowy i zawsze robił odwrotnie niż było od niego wymagane. A do tego nie cierpiał dzieci
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:51   #104
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Lulu nie musisz się tłumaczyć bo ja to doskonale rozumiem. Mi moja siostra też zgotowała piekło w dniu ślubu, a nawet przed. Teraz nawet nie mam ochoty jej widzieć. Wiem jacy ludzie potrafią być. I niech się cieszą że w ogóle coś dostaną i ktoś chce im dawać jeszcze prezenty, chociażby i troszkę złośliwe

mnie to rybka bo nigdy za nia nie przepadalam i wkurzalo mnie ze w rodzinie byla traktowana jak swieta krowa, ani to moja siostra ani przyjaciolka ale fabiena to zranilo na maxa i do tej pory ( od 2 sierpnia) sie do niej nie odzywa choc ja nad nim pracuje bo nie lubie takich historii , nie to ze mamy byc extra przyjaciele ale zeby chociaz ze soba rozmawiali bo inaczej klimat na swieta gotowy

A swoja droga ja bym sie ucieszyla z ksiazki kucharskiej a jej sie naprawde przyda bo teraz co gotuje to dzwoni o przepis do matki za kazdym razem mimo ze jej juz dawala . zreszta jak to sie mowi liczy sie intencja
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:07   #105
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
A swoja droga ja bym sie ucieszyla z ksiazki kucharskiej a jej sie naprawde przyda bo teraz co gotuje to dzwoni o przepis do matki za kazdym razem mimo ze jej juz dawala . zreszta jak to sie mowi liczy sie intencja
Ja tez bym sie ucieszyla, wszak przepisow nigdy za malo. A pewe podstawowe potrawy trzeba znac . Tym bardziej ze moja tesciowa gotuje strasznie monotoie i wszystkie nowosci ktore wprowadzam dokladie obserwuje i notuje. Ciekawe tylko kiedy je sama wykorzysta, bo jakos w to nie wierze.... Ona ma swoje stadardy i raczej nie wychyli sie ponad to, chociaz wszystko jej smakuje, bo ma zupelnie iny smak do ktorego przyzwyczaila cala rodzine.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:15   #106
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

to i tak ze nie kupilam jej ksiazki " latwe przepisu dla poczatkujacych " albo nic w stylu kuchnia dla zer nie wiem czy to istnieje w polsce takie zolto czarne ksiazki na kazdy temat
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:16   #107
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Malutka, powiem ze bardzo dobrze ze dostalas opryszczke... Ostatnio pewny artykul powalil mnie na kolana http://www.dziennik.pl/swiat/article...calunkiem.html
ja nigdy nie miałam opryszczki, czy to znaczy, ze mam się teraz bać
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:24   #108
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam opryszczki, czy to znaczy, ze mam się teraz bać
Ja też nigdy nie miałam. Artykuł mhm intrygujący.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:24   #109
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam opryszczki, czy to znaczy, ze mam się teraz bać
Mam taki sam problem.... Sadze ze to dobra rada dla nas aby niczego nie bagatelizowac przy noworodku ....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 10:25   #110
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam opryszczki, czy to znaczy, ze mam się teraz bać
nie, jedynie jak coś to uważać. Z tego co czytam opryszczka ta na ustach w ciąży nie jest niebezpieczna, ale jeśli przedostanie się na drogi rodne, to może być problem bo się może dziecko przy porodzie zarazić (a może się przedostać jeśli nie dba się o higienę jak należy, po prostu po dotknięciu ust należy umyć porządnie ręce, żeby wirusa nie przenieść). Trzeba też uważać po porodzie, jak widać, żeby noworodka tym nie zarazić jeśli się to cholerstwo pojawi
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2008-11-05 o 10:27
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:46   #111
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
my mamy Amicę o taką http://www.euro.com.pl/zmywarki-do-z...ia-6428i.bhtml
niby Amica nie jest rewelacyjna, ale Bosh lub Simens jest dużo droższy,
A ja kupię taką http://www.ceneo.pl/377151 Boscha a nie jest droga a do tego bardzo chwalona

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Szwagierka ksiazka kucharska ( ech wiem ze jestem zlosliwa ) obrzydliwie tania na wiecej nie zasluzyla widzac jej zachowanie w wesele
Jej maz szalik wiem ze kosztowal 5 euro ale przeceniony z 20 (jak wyzej)

Dzieci ichnie zabawki telefon (taki 12 miesieczny) i lalka dla 4 latki

Ja ......................... ......................... ......................... ...................?:conf used:
hahahaha dobre, ale z ciebie złosliwiec

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
szwagierka byla moja swiadkowa bo tak trzeba bylo przez cale wesele miala mnie gleboko w dupce , focha stroila na nocnych zdjeciach bo jej nnie uprzedzilismy i nie zdazyla sie przebrac ( na kasecie jest nagrane jak sie wkurza ) , nie zlozyla nam zyczen a na drugi dzien obudzila fabiena i dala mu swierzo wyciagniete z kieszeni ( jeszcze cieple) 200 zlotych mowiac ze nie ma wiecej. Pomijajac kwote bo nie jestem materialistka to na wesele brata nie kupila mu nawet zdechlej kartki, a o kiecce to juz 6 miesecy wczesniej myslala ( mimo ze byla w zaawansowanej ciazy) . Kiedy zwrocilismy uwage poprzez tesciowa ze nas to zabolalo to zostalismy przez nia zmieszani z blotem bo " ta dziewczyna nic nie ma " bla bla bla , siostra jak to uslyszala to darla sie w srodku czestochowy ze fabien materialista ( szkoda ze mnie tam nie bylo )

dodam jeszcze ze mieszka z mezem dobrze zarabiajacym 3500 funtow w Anglii

To i tak niech sie cieszy ze ma jakis prezent bo fabien byl przeciw
A to małpa!!! Uważam, że ta książka kucharska + szalik to prezenty jak najbardziej oppowiednie

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Lulu nie musisz się tłumaczyć bo ja to doskonale rozumiem. Mi moja siostra też zgotowała piekło w dniu ślubu, a nawet przed. Teraz nawet nie mam ochoty jej widzieć.
współczuję. Mam bardzo dobry kontakt z rodzeństwem i bardzo się z tego cieszę. Słysząc niektóre opowieści o "miłości" między rodzeństwem nie mieści mi się to w głowie.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Właśnie a dlaczego się mówi, że te psiaki są wredne?
Nie wiem, chyba to wynika z ich charakteru, ale dla mnie i tak, a może właśnie dlatego są super

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
mnie to rybka bo nigdy za nia nie przepadalam i wkurzalo mnie ze w rodzinie byla traktowana jak swieta krowa, ani to moja siostra ani przyjaciolka ale fabiena to zranilo na maxa i do tej pory ( od 2 sierpnia) sie do niej nie odzywa choc ja nad nim pracuje bo nie lubie takich historii , nie to ze mamy byc extra przyjaciele ale zeby chociaz ze soba rozmawiali bo inaczej klimat na swieta gotowy

A swoja droga ja bym sie ucieszyla z ksiazki kucharskiej a jej sie naprawde przyda bo teraz co gotuje to dzwoni o przepis do matki za kazdym razem mimo ze jej juz dawala . zreszta jak to sie mowi liczy sie intencja
Lulu Ty normalnie swieta dziewczyna jestes Nie dosc ze się siostra brzydko wobec Was zachowala to jeszcze probojesz relacje jako tako naprawic. Brawo
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:54   #112
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
A ja kupię taką http://www.ceneo.pl/377151 Boscha a nie jest droga a do tego bardzo chwalona


hahahaha dobre, ale z ciebie złosliwiec


A to małpa!!! Uważam, że ta książka kucharska + szalik to prezenty jak najbardziej oppowiednie




Lulu Ty normalnie swieta dziewczyna jestes Nie dosc ze się siostra brzydko wobec Was zachowala to jeszcze probojesz relacje jako tako naprawic. Brawo

ad1. moze i jestem zlosliwa ale przynajmniej robie to z gustem ( ksiazka ladna jest )
ad2. no wlasnie niech sie ciesza ze maja to co maja bo fabien moglby wyciagnac z kieszeni pogiete 10 euro i wreczyc calej rodzinie na swieta mowiac ze wiecej nie ma on tak chcial ale powiedziama mu ze my mamy wiecej klasy i jestesmy bardziej inteligentni

ad3. no taka swieta nie jestem ale nie mam ochoty spedzac swiat z dala od mojej rodziny w atmosferze ktora da sie kroic nozem, a znowu nie uwazam zeby hipokryzja i sobie slodzenie to by bylo wyjscie .

ja jak mam problem to go wyjasniam i zapomniane a nie potem przez dziesiec lat sie meczyc bo cos tam, nie lubie takich historii bardzo mnie to meczy wiec staram sie przekonac fabiena zeby dal sobie siana i zeby zadzwonil z wyciagnieciem lapy skora tamta jest na tyle zadufana w sobie ze sie nie skapnela ze postapila glupio, to ktos niech bedzie madzejszy a skoro jestem sobek to uwazam ze my bedziemy madrzejsi a nie bedziemy czekac na skonczenie swiata z reszta z jej strony na nic juz nie licze
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:56   #113
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Dobra słonka, ja się z Wami żegnam do jutra albo do piątku. Jadę do rodziców bo w końcu te dokumenty trzeba wymienić a ja się zbieram do tego jak sójka za morze

Buźki!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:03   #114
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

buzki :Cmok: do zobaczyska

a ja sobie przypomnialam ze ta seria w Polsce nazywa sie dla Opornych w Stylu Kuchnia dla opornych etc no to we Francji ta seria sie nazywa kuchnia dla zer i serio ta ksiazka istnieje , no wiec to ze kupilam ksiazke ciekawe dania regionalne nie jest takie zlosliwe jakie by byc moglo Czuje sie rozgrzeszona

Edytowane przez lulucelo
Czas edycji: 2008-11-05 o 11:04
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:26   #115
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Widget- a takie tam ciche dzionki...
Nie lubimy się i tyle
Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
a ja sobie przypomnialam ze ta seria w Polsce nazywa sie dla Opornych w Stylu Kuchnia dla opornych etc no to we Francji ta seria sie nazywa kuchnia dla zer i serio ta ksiazka istnieje , no wiec to ze kupilam ksiazke ciekawe dania regionalne nie jest takie zlosliwe jakie by byc moglo Czuje sie rozgrzeszona
Lulu jestes bosssska
płakam
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:13   #116
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Witam

Ja tylko na sekundkę.... W pracy sporo do roboty i już z godzinę zabieram się do napisania paru słów

Mieszkanie ktore upatrzyłam sobei jest już wynajęte.... trudno. Teraz większość, która została jest przez agencje nieruchomości, ale może to i lepiej bo pomimo tego, że trzeba bedzie zapłacić prowizje to chyba wynajmujący są pewniejsi

Pozatym byłam dziś an kolejne wizycie u dentysty....

Za 2 godziny powinno się trochę w pracy przeluźnić to postaram się nadrobić wszystko Miło zobaczyć, że Tu znów ruch jak kiedyś
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008

Milibili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:05   #117
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Wrocilam od fotografa . Zrobil mi 4 ujecia i nie moglam sie zdecydowac, wiec wzielam 2 x 4 zdjecia, do tego wszystkie ujecia na plycie i 2 duze pocztowkowe... Hihiihih.
Poza tym podobno Pruszkow spokojne miasto, a pod urzedem Stanu Cywilnego lezal na bruku facet twarza do ziemi (pewnie martwy) a nad nim kleczalo dwoch ze cpecsluzb i co chwila wkladali cos do metalowej walizki. Potem kamera i kilka zdjec. Teren zostal odgrodzony tasma policyjna a na strazy stal policjant. Az mi sie goraco zrobilo
Wiec popijam kawe i jem ciacho aby sie odstresowac troszeczke.....
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
współczuję. Mam bardzo dobry kontakt z rodzeństwem i bardzo się z tego cieszę. Słysząc niektóre opowieści o "miłości" między rodzeństwem nie mieści mi się to w głowie.


Nie wiem, chyba to wynika z ich charakteru, ale dla mnie i tak, a może właśnie dlatego są super


Lulu Ty normalnie swieta dziewczyna jestes Nie dosc ze się siostra brzydko wobec Was zachowala to jeszcze probojesz relacje jako tako naprawic. Brawo
Tez tak mysle Gosiu. Moj rodzony braciszek jest super, a przysposobione rodzenstwo ktorych mam parke jeszcze tez marzenie .Rodziny sie nie wybiera ... aczasami noz sie w kieszeni otwiera jak slucham podobne historie.

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
ja jak mam problem to go wyjasniam i zapomniane a nie potem przez dziesiec lat sie meczyc bo cos tam, nie lubie takich historii bardzo mnie to meczy wiec staram sie przekonac fabiena zeby dal sobie siana i zeby zadzwonil z wyciagnieciem lapy skora tamta jest na tyle zadufana w sobie ze sie nie skapnela ze postapila glupio, to ktos niech bedzie madzejszy a skoro jestem sobek to uwazam ze my bedziemy madrzejsi a nie bedziemy czekac na skonczenie swiata z reszta z jej strony na nic juz nie licze
Nie na tym rzecz polega aby sie umeczyc

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dobra słonka, ja się z Wami żegnam do jutra albo do piątku. Jadę do rodziców bo w końcu te dokumenty trzeba wymienić a ja się zbieram do tego jak sójka za morze

Buźki!
Trzymam kciuki, udanego zalatwiania, ja jutro bede robic to samo

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Widget- a takie tam ciche dzionki...
Nie lubimy się i tyle
A to ciekawe podejscie...

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość

Mieszkanie ktore upatrzyłam sobei jest już wynajęte.... trudno. Teraz większość, która została jest przez agencje nieruchomości, ale może to i lepiej bo pomimo tego, że trzeba bedzie zapłacić prowizje to chyba wynajmujący są pewniejsi
Z tej strony tak tylko ceny powalajace....

Mamcia mi kupila firaneczki z bordowej organzy.... Niestety sie nimi nie pochwale bo dokonalysmy tego zdalnie.... Hihihiih... Pierwszy zakup do naszego mieszkania
Teraz czatuje na wiszacego kfffiata.... Marzy mi sie bluszcz wiszacy u sufitu na takiej fajofsiej donicy z metalowymi lacuchami... Moze kogos przekonam aby prezent na nowe mieszkanie nam sprawil

UWAGA!!! Wlasie rozmawialam z Liloszkiem przesyla usciski dla Wszystkich razem i kazdej z osobna.... Wiec.... Wielki.... USCISK...
Po krotce.... Kupila mieszkanie w Nysie, ktore musi troszke wyremontowac, i wciaz mieszka jedym poldupkiem u mamy w spakowanych kartoach. Poza tym na odleglosc urzadza mieszkanie w Swietoszowie i lata z miarka po sklepach meblowych i AGD. W sobote robi najazd na Wroclaw, wiec uwazajcie Wroclawioanki

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-11-05 o 14:36 Powód: bo rozmawialam z Liloszkiem
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:11   #118
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
UWAGA!!! Wlasie rozmawialam z Liloszkiem przesyla usciski dla Wszystkich razem i kazdej z osobna.... Wiec.... Wielki.... USCISK...
Po krotce.... Kupila mieszkanie w Nysie, ktore musi troszke wyremontowac, i wciaz mieszka jedym poldupkiem u mamy w spakowanych kartoach. Poza tym na odleglosc urzadza mieszkanie w Swietoszowie i lata z miarka po sklepach meblowych i AGD. W sobote robi najazd na Wroclaw, wiec uwazajcie Wroclawioanki
ogromne gorące uściski dla naszego Liloszka
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 06:18   #119
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cześć!
Co się dzieje, że od wczoraj żadna nic nie napisała? Wchodzę poczytać a tu klapa nie ma co czytać
Dageciku uważaj na ten Pruszków. Zawsze się śmieję z jednej historyjki. W liceum sporo chłopców z mojej klasy grało w kosza, często jeździłyśmy z nimi na mecze. Jak byliśmy kiedyś w Pruszkowie to nam światła od autobusu zwinęli...

Dziewczyny potrzebuję pomysłu na sypialnię. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły to podzielcie się ze mną plis. Dzisiaj o 16 jadę z projektantką wybierać tapety a jestem w kropce...
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 07:12   #120
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Dzien dobry Wróciłam Zabalowałam wczoraj z kumpelą Byłyśmy na obiadku pysznym a potem w kinie na "Senności". Film Piekorz gdzie scenariusz napisał Kuczok...Sląskie ponure klimaty. Ostatnia scena wzruszyła mnie doszczętnie. Nie będę zdradzać tym, które się wybiorą na tenże film lub obejrzą go w domu ale...też bym tak chciała...
Jak przyjechałam z kina mąż spał jak zabity w dużym pokoju na kanapie a ja byłam taka zła że nie wyciągnął z reklamówki zakupów ze go tam zostawiłam. Nastawiłam mu tylko budzik do pracy i poszłam spać- byłam troszkę zasmucona- @ i byle drobnostka a wychodzę z siebie.

Rano przyszedł mnie przeprosić- rano czyli o 5- obudzil mnie buziakami- bylo to bardzo mile ale...hehe jakos spac mi sie chcialo. O 7.20 zadzwonil podobnie...I jak się mam wyspać?

Poza tym oświadczył że przyjdzie dziś kurier z zaworem i mam mu dać 705 zł...Ile by za to butków było... hehe
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.