Roses and More - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 05:27   #1
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Question

Roses and More


Chcialabym sie zapytac czy te perfumki nie sa czasem wycofane???Mam okazje je kupic w atrakcyjnej cenie a nie widzialam ich od dluzszego czasu w perfumeriach


Wylaniam sie z burzy i chaosu
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 09:26   #2
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Roses and More

To chyba P.Presley? Mysle, ze nie sa wycofywane, tylko trudno je spotkac w drogeriach. Mialam taki problem ze znalezieniem Indian summer, ale okazuje sie, ze nikt ich nie wycofal. Inna sprawa, ze jak juz je upolowalam, to mi sie nie podobaly. Mysle, ze powinny byc, choc sa malo popularne, stad moze nie ma ich za duzo w sklepach. Bywaja za to na allegro chyba.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:00   #3
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Roses and More

Dokladnie P.Presley kiedys bardzo lubilam ten zapach i wlasnie sie zastanawiam czy go nie kupic w perfumieriach nie widzialam go od dluzszego czasu niestety jest za to na allegro
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 04:13   #4
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Roses and More

A czy to typowo różany zapach?
Nie znam i z miłą chęcią przeczytam subiektywne odczucia osób je noszących
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:25   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Roses and More

ja mam i używam dlatego czuję się wywołana do tablicy. Kupiłam pod wpływem impulsu za jakąś groszową kwotę (dlatego zastanawiam się, czy nie są jednak wyprzedawane).
Zdecydowanie nie podoba mi się w nich flakon. Ma strasznei tandetne wykończenie, plastikowy (i to w sposób widoczny) korek. Sam zapach - ja akurat lubię, róźa ale bardzo lekka, bez wielu domieszek i nie przesłodzona. To chyba najlżejszy, najmniej duszący aromat róźany, jaki znam. Nie ma co go wogóle porównywać do kolekcji Stelli. Nie jest też specjalnie osadzony w innych woniach - to raczej prosta kompozycja, ale te dodatkowe nutki dodają jej mniej zobowiązujący charakter. Kojarzy mi się z herbacianymi różami - bez ostentacji pełnokrwistych róż. Używam ich na dzień, kiedy nie mam ważnych spotkań ani randek, a chcę po prostu czymś pachnieć.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:41   #6
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Roses and More

Cytat:
Napisane przez joannea
ja mam i używam dlatego czuję się wywołana do tablicy. Kupiłam pod wpływem impulsu za jakąś groszową kwotę (dlatego zastanawiam się, czy nie są jednak wyprzedawane).
Zdecydowanie nie podoba mi się w nich flakon. Ma strasznei tandetne wykończenie, plastikowy (i to w sposób widoczny) korek. Sam zapach - ja akurat lubię, róźa ale bardzo lekka, bez wielu domieszek i nie przesłodzona. To chyba najlżejszy, najmniej duszący aromat róźany, jaki znam. Nie ma co go wogóle porównywać do kolekcji Stelli. Nie jest też specjalnie osadzony w innych woniach - to raczej prosta kompozycja, ale te dodatkowe nutki dodają jej mniej zobowiązujący charakter. Kojarzy mi się z herbacianymi różami - bez ostentacji pełnokrwistych róż. Używam ich na dzień, kiedy nie mam ważnych spotkań ani randek, a chcę po prostu czymś pachnieć.
Kiedyś faktycznie widzialam okazyjne ceny na Allegro,żeby nie powiedzieć groszowe i zastanawialam się co to za cudo
P.P lubię tylko Moments...miałam kiedyś Indian Summer ale jak dla mnie nijakie..."blade"...bez wyrazu...mdlące przy okazji perfumy ...
Piszesz,że róża herbaciana...hmmm...cieka we
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:58   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Roses and More

Jakis czas temu dorwalam tester na Allegro majac w pamieci ten zapach i....rozczarowalam sie kompletnie,to juz zupelnie nie bylo TO.Tylko nie wiem na dobra sprawe czy tak to przyjela moja skora poniewaz kolezanka testowala je na sobie i twierdzila,ze jest wszystko w porzadku-zreszta na Niej czulam ten zapach,w ostatecznosci z zalem rozstalam sie z nimi.
Indian Summer akurat mam i uzywam,nadal zachowuje sie tak jak pierwsze flakony jakie mialam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.