chusteczki samoopalające. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 11:42   #1
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175

chusteczki samoopalające


Mam dość ciemną karnacje ale teraz na lato chciałabym ją jeszcze troszke przyciemnić i postanowiłam że zrobie to za pomocą samoopalacza a nie np.częstymi wizytami w solarium. po zastosowaniu kilku samoopalaczy nadal nie jestem zadowolona z rezultatów Na jednym forum przeczytałam że jakaś dziewczyna kupiła takie chusteczki z vichy ala nie była zadowolona bo jak dla niej to ta opalenizna wychodzi za mocna. Może któraś z was używała takich chusteczek i mogłaby mi napisać jaki się osiąga po nich efekt, podobno nawet garnier ma takie chusteczki.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:40   #2
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: chusteczki samoopalające

Hej Ja uzywalam takich chusteczek LRP. Byly bardzo fajne! Opalenizna wyszla taka przydymiona, naturalna. Ponadto eksperyment nie zakonczyl sie zadna przykra niespodzianka na twarzy, a to dlamnie tez wazne. Za jedna chusteczke (starcza na twarz, dekolt, mi starczylo tez na nogi ) zaplacilam w aptece ok. 4 zl. Efekt opalenizny utrzymywal sie okolo 4-5 dni.
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 13:34   #3
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: chusteczki samoopalające

Dzięki za informacje.
Chyba jednak się skusze na te chusteczki, skoro nie powodują żadnych smug to nawet jeśli efekt będzie mało zadowalający to zawsze moge użyć jeszcze zwykłego samoopalacza.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:04   #4
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Dot.: chusteczki samoopalające

Ja uzywalam i Vichy i LRP i z obu byłam zadowolona, choć przyznam szczerze, że lepszą sa z Vichy ale to oczywiście tylko moje odczucie. ja polecam gorąco z uwagi na bardzo niską cene (okolo 4 zl). Starcza to na bardzo dlugo, bo chusteczki sie tnie na mniejsze kawalki. Opalenizna jest ładna i na dodatek zdrowa! Naprawde super! Nie uzywalam jednak z Garniera i jestem ciekawa jak to wogóle wygląda. wiecie może?
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:08   #5
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: chusteczki samoopalające

Hej !
Ja uzywam chusteczek z Vichy i jestem bardzo zadowolona. Opalenizna jak dla mnie nie wychodzi wcale intensywna. Nadaje naturalny, delikatny kolorek Mam jasna karnacje i po posmarowaniu sie tymi chusteczkami mam ladnie opalona buzke i bynajmniej nie wygladam jak mulatka... Polecam je bardzo, bo sa naprawde extra, zadnych smug i nawet przyjemny zapach. Cena ok 5 zl w aptece
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:45   #6
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: chusteczki samoopalające

Przed chwilą wyszukałam że takie chusteczki produkuje też firma dax i sieć rossman, tyle tylko że ich opakowania z chusteczkami są większe bo zawierają aż 10 osobno pakowanych chusteczek, jakaś dziewczyna w recenzjach napisała że są na tyle duże że jedna starcza na całe ciało.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:22   #7
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Question chusteczki samoopalające.

Wilko - Sun Protection System - Self Tan Wipes - chusteczki samoopalającce hot_chocolate,
Gdy nie możemy liczyć na słońce i naturalną opaleniznę a chciałybyśmy nadać naszemu ciału lekko brązowy odcień, pozostaje nam solarium albo produkty samoopalające. To pierwsze jest szkodliwe a drugie może przysporzyć kilku kłopotów. Wiadomo: smugi, zacieki, pomarańczowy odcień, niemiły zapach, nierównomierne znikanie... - znamy to z eksperymentów z samoopalaczami. Chusteczki nasączone samoopalaczem nie są jeszcze zbyt popularne i ma je w ofercie niewiele firm. Szkoda, bo jak dla mnie produkty w kremie i spray'u im nie dorównują. Znalazła je moja znajoma na jednym z internetowych portali aukcyjnych. Jest to kosmetyk angielskiej produkcji, nidostępny w polskich sklepach. Za 20 chusteczek w foliowym opakowaniu zapłaciłam 10 zł. Jedna chusteczka wystarczy na posmarowanie twarzy, szyi, dekoltu, rąk. Na posmarowanie całego ciała zużywam 2 chusteczki. Ale naprawdę warto. Rozprowadzanie samoopalacza jest łatwe: wystarczy "natrzeć" się kawałkiem materiału nasączonym kosmetykiem. Oczywiście musimy zrobić to konsekwentnie i nie ominąć żadnego miejsca, ale nie jest to trudne do zrobienia. Producent nie pisze, po jakim czasie uzyskamy efekt opalenizny, ale ja stosuję go zawsze na noc i budzę się z ładnym kolorem skóry - bez smug i zacieków. Odcień jest bardzo naturalny, nie pomarańczowy, skóra jest po prostu ciemniejsza. Dodam tu jednak, że nie jestem posiadaczką bardzo jasnej, porcelanowej skóry i nie wiem jak się na takowej zachowa. Możliwe, że jakieś drobne smugi mogą być na jaśniutkiej skórze widoczne. Podczas smarowania czujemy zapach chusteczek, który mnie osobiście bardzo się podoba. Jest to odczucie subiektywne, bo zapach jest dość chemiczny, nie umiem go do niczego porównać, może czuć tu trochę kokosa... Niestety po uzyskaniu opalenizny zapach zmienia się na "samoopalaczowy" - może nie bardzo intensywny, ale nieprzyjemny. Po umyciu zapach znika a ładny kolor opalenizny pozostaje i utrzymuje się mniej więcej tyle, co w przypadku większości samoopalaczy - około 3 dni. Schodzi równomiernie, nie pozostawia plam ani żółtawego odcienia skóry. Ale jak już tu pisałam, nie mam bardzo jasnej skóry i może po prostu tego nie widać. Polecam ten produkt osobom, które lubią mieć ładny odcień skóry a mają dość kłopotów z tradycyjnymi samoopalaczami. Niestety nie został tu wyeliminowany problem nieprzyjemnego zapachu, ale i tak oceniam chusteczki wysoko.


co o tym sadzicie??


http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7503
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 19:48   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: chusteczki samoopalające.

użyj wyszukiwarki dziś albo wczoraj był wątek o chusteczkach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 08:39   #9
Madzia08
Raczkowanie
 
Avatar Madzia08
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: chusteczki samoopalające

Czy takie chusteczki mozna kupic w kazdej aptece?? Czy jest z tym jakis problem?
Madzia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:10   #10
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: chusteczki samoopalające.

podbijam
proszę o informacje,czy po uzyciu takich chusteczke mozna sie normalnie oplalac? Czy trzeba czekac az taka opalenizna z chusteczki zniknie?
bede wdzieczna za odp.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 17:19   #11
dariadance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: chusteczki samoopalające.

właśnie co do tych chusteczek rossman to wczoraj uzyłam wieczorem pierwszy raz , rano wstałam z wysypka i ze spuchnieta twarza... wygladam jakbym miała ospe... tragiczne są... twarz cała mnie szczypie i pulsuje z bólu jesli chodzi o mnie to testu na mojej cerze nie zdały... lecze wszystkim czym sie da , ale tak daje to marny skutek... Nigdzie nawet nie moge wyjść z domu bo wygladam jak zombii dosłwonie... NIE POLECAM!! TRUCIZNA DLA TWARZY!!
dariadance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.