Wyprzedaże wiosna-lato 2010 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 20:33   #1171
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez cytrynowka Pokaż wiadomość
ktoś pytał o gdańskie Parfois - nie wchodzilam ale widzialam szyldy - 30% (w GB)

o.... super za info

jutro lecę, bo mam upatrzoną torebkę, ale kosztowała 169 zł , mam nadzieiej, ze jeszce jest....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:33   #1172
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
a kiedy zaczyna sie 2 tura wyprzedazy?
za 2 tygodnie
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:02   #1173
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Wg. mnie Bershka, Stradivarius i Pull& Bear są dużo lepiej wyposażone w Bonarce (poza tym mniej ludzi,porządek itp.), co do Zary to mam mieszane uczucia, wydaje mi sie, że mają mniej towaru ale zawsze była tam cała rozmiarówka itd.
Dziękuję za odp.
ostatecznie rano wyruszyłam do bonarki, wieczorem do scc w katowicach.

hmm wiele rzeczy się nie powtarzało, ale wydaje mi się, że lepiej wyposażone sklepy w scc (może z wyjątkiem pull&bear).
co mi się rzuciło w oczy:

bershka-przecenione 99-69 swetry oversize w panterke, w bonarce przebrane, w scc nikt ich nie rusza; butów przecenionych całkiem dużo, np ażurowe koturny (a ja je kupiłam za 219 ), te standardowe balerinki chyba nieprzecenione; marynarki szare ze wzmocnionymi ramionami bawełniane przecenione nie pamiętam jak, w katowicach dużo rozm.L; dużo biżuterii zwłaszcza w bonarce (no ale tam byłam o 10, a w scc o 17); poza tym na przecenie zostały te rzeczy, które wisiały już z obniżką w ostatnich tygodniach, ceny chyba bez zmian.

pull&bear-dużo t-shirtów, sandałków, sweterków różnych, sukienek, ale wg mnie słabe te rzeczy (a szkoda, bo bardzo lubię p&b), duży wybór getrów, zwłaszcza w katowicach, ale uwaga na rozmiary, bardzo dziwne.

stradivarius-raczej dużo rzeczy, biżuteria, topy, jakieś torby widziałam, uszkodzone też niestety, ale tu już w ogóle bez szału (chociaż ceny fajne).

zara-tu chyba największe różnice w asortymencie, wiele rzeczy w bonarce, których nigdy nie widziałam w scc, ale ogólnie w katowicach więcej ubrań, butów i toreb. w scc piękna torba, mój ideał po prostu, ale nawet po zniżce prawie 400zł ( spodnie z wysokim stanem i paskiem brązowym dziwnie związanym w talii 159 na 129, w silesji było dużo rozmiarów z koloru khaki, tam też dużo marynarek, na trf jakoś słabo.

ogólnie myślałam, że będzie lepiej, kupiłam trochę rzeczy i niestety prawie nic nie pasuje (brałam bez mierzenia), nastawiam się w takim razie raczej na końcówkę I tury (może coś dowieszą?), a zwłaszcza na II, może do tego czasu wyciągną trochę towaru.
maen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:17   #1174
ciacho492
Rozeznanie
 
Avatar ciacho492
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 558
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez maen Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp.
ostatecznie rano wyruszyłam do bonarki, wieczorem do scc w katowicach.

hmm wiele rzeczy się nie powtarzało, ale wydaje mi się, że lepiej wyposażone sklepy w scc (może z wyjątkiem pull&bear).
co mi się rzuciło w oczy:

bershka-przecenione 99-69 swetry oversize w panterke, w bonarce przebrane, w scc nikt ich nie rusza; butów przecenionych całkiem dużo, np ażurowe koturny (a ja je kupiłam za 219 ), te standardowe balerinki chyba nieprzecenione; marynarki szare ze wzmocnionymi ramionami bawełniane przecenione nie pamiętam jak, w katowicach dużo rozm.L; dużo biżuterii zwłaszcza w bonarce (no ale tam byłam o 10, a w scc o 17); poza tym na przecenie zostały te rzeczy, które wisiały już z obniżką w ostatnich tygodniach, ceny chyba bez zmian.

pull&bear-dużo t-shirtów, sandałków, sweterków różnych, sukienek, ale wg mnie słabe te rzeczy (a szkoda, bo bardzo lubię p&b), duży wybór getrów, zwłaszcza w katowicach, ale uwaga na rozmiary, bardzo dziwne.

stradivarius-raczej dużo rzeczy, biżuteria, topy, jakieś torby widziałam, uszkodzone też niestety, ale tu już w ogóle bez szału (chociaż ceny fajne).

zara-tu chyba największe różnice w asortymencie, wiele rzeczy w bonarce, których nigdy nie widziałam w scc, ale ogólnie w katowicach więcej ubrań, butów i toreb. w scc piękna torba, mój ideał po prostu, ale nawet po zniżce prawie 400zł ( spodnie z wysokim stanem i paskiem brązowym dziwnie związanym w talii 159 na 129, w silesji było dużo rozmiarów z koloru khaki, tam też dużo marynarek, na trf jakoś słabo.

ogólnie myślałam, że będzie lepiej, kupiłam trochę rzeczy i niestety prawie nic nie pasuje (brałam bez mierzenia), nastawiam się w takim razie raczej na końcówkę I tury (może coś dowieszą?), a zwłaszcza na II, może do tego czasu wyciągną trochę towaru.
W jakiej cenie te koturny?
ciacho492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:25   #1175
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
za ok. 2 tygodnie
dzieki. akuart sie jeszcze zalapie
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:53   #1176
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
zrobiłeś błąd
w Bershce i w Pull&Bear czesto pierwszego dnia się zdarzają takie rzeczy, ale jak naklejona cena to MUSI ci to sprzedać po napisanej cenie - najwyzej idz do kierownika, a jak nie to prosisz zeby napisał ci oswiadczenie ze pomimo tego, ze cena na towarze jest taka to on ci po niej nie chce sprzedac. To ich często przestraszy wystarczająco ale ja mam tyle w sobie zołzy, ze mogłabym spokojnie isc do urzędu konsumenta a oni to załatwiają od ręki.
Muszą płacic za swoje błędy
Walczcie ludzie, w czasie przecen dużo takich sytuacji
Sprzedawcy to tez ludzie i maja prawo do bledu no ale widocznie "masz w sobie tyle zolzy" ze nie potrafisz sie postawic na miejscu drugiego czlowieka... nikt napewno zle cen nie nakleja z premedytacja, a jak sprzedadza po nizszej cenie, to ktos w koncu za to beknie. Odejma im z wyplaty, ale co tam, pańcia bedzie miala tansza bluzeczke
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:59   #1177
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez ciacho492 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie te koturny?
159 zł
cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:02   #1178
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez akfadorka Pokaż wiadomość
a jak galeria jurajska?
W GJ w Zarze kiszka, poleciałam po buty, a wystawione były prawie same 40, pytałam się Pań, to podobno wszystkie jakie były są wystawione z za ciuchami za bardzo się nie rozglądałam, ale dość dużo było. Niestety, jak dla mnie nawet po przecenie drogo. W Bershce podobnie, tam ciekawsze były torebki. Najlepiej wypadł Stradi. Prawie cały sklep przeceniony, torebki po 29 i 49 zł, ale trzeba się śpieszyć, po godzince większość już była przebrana. Najlepiej jechać samemu i rozglądać się za tym, co interesuje
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:52   #1179
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
o.... super za info

jutro lecę, bo mam upatrzoną torebkę, ale kosztowała 169 zł , mam nadzieiej, ze jeszce jest....
nie spiesz sie, torebek nie przecenili :/ bylam dzisiaj i niestety sie zawiodlam...
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:59   #1180
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Dziś się wybrałam do Blue City, do Zary i Bershki, prawie wszystko przecenione, rzeczy nie przebrane, więc było w czym wybierać i koniec końców wróciłam do domu z nowymi spodniami i szpilkami
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 23:28   #1181
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Ja byłam dziś przed i w okolicach południa w Bonarce i jestem jak najbardziej zadowolona, poza tym, że nie znalazłam już żadnego fajnego zegarka w stradivariusie

Zakupy zrobiłam jedynie w stradim, do którego weszłam na początku Kupiłam spodnie takie z cienkiego materiału, troszkę szersze u góry i wąskie na łydkach (tak jakby przykrótkawe) - nie są to jednak typowe capri ani haremki (chyba ). Były przecenione ze 119 na 69, ale to 119 to też już była obniżona cena. Upolowałam też płaskie kawowe sandałki, ze 129 na 79. Wzięłam również kwiatową bokserkę z 45 na 30, oraz 2 paski po 10 zł (jeden pierwotnie był za 20, a drugi za 30zł). Ogólnie sporo tego, fajne rzeczy, porządek, duży wybór, były różne rozmiary. Przecenione zostały wszystkie rodzaje odzieży, od dodatków - chusty, biżuteria, zegarki, torebki, poprzez bluzki różnej maści, spódniczki, po spodnie, kurtki i buty.
W Bershce szału nie było, ale można było znaleźć coś fajnego Głównie bluzeczki i spódniczki. W Pull&Bear w sumie niewiele obniżonych cen, najwięcej wśród topów i sukienko-tuniczek.
W Zarze ok. 1/3 sklepu objęta przecenami, ale jeszcze nic spektakularnego
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2010-06-24 o 23:29
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 06:05   #1182
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Sprzedawcy to tez ludzie i maja prawo do bledu no ale widocznie "masz w sobie tyle zolzy" ze nie potrafisz sie postawic na miejscu drugiego czlowieka... nikt napewno zle cen nie nakleja z premedytacja, a jak sprzedadza po nizszej cenie, to ktos w koncu za to beknie. Odejma im z wyplaty, ale co tam, pańcia bedzie miala tansza bluzeczke
Dokładnie, żałosne jest zachowanie jakie prezentuje fortepianistka...:rolleye s:
Ale to ta magia przecen i stado wściekłych bab, bo trzeba kupić jak najtaniej, nieważne jakim kosztem, byle JA MAM tanio.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 06:43   #1183
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
o.... super za info

jutro lecę, bo mam upatrzoną torebkę, ale kosztowała 169 zł , mam nadzieiej, ze jeszce jest....
Niestety, ale torebki, parasole i portfele nie są jeszcze przecenione nie wiem jak buty, ale z tego co usłyszałam -30% obejmuję póki co biżuterię.
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS
coctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:04   #1184
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez karolina2607 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w bershce zostały przecenione te kardigany z koronkowym tyłem i legginsy jeansowe ?

u mnie były po 49zł

w Stradim kupiłam tunike tylko za 59zł wiele rzeczy tak jak i w Bershce upatrzone poznikały :/ tylko ta tunika upatrzona została, do tego rewelacyjnych obniżek nie ma czekam na obniżki w CCC bo butów nigdy za wiele
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2010-06-25 o 07:07
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:05   #1185
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez majke Pokaż wiadomość
Dziś się wybrałam do Blue City, do Zary i Bershki, prawie wszystko przecenione, rzeczy nie przebrane, więc było w czym wybierać i koniec końców wróciłam do domu z nowymi spodniami i szpilkami
a ile placilas? bylam w WP i szalu nie bylo.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:43   #1186
moomuffin
Raczkowanie
 
Avatar moomuffin
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 94
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A bardzo proszę

W Massimo baaardzo słabiutko, przeceniona 1/4 sklepu, dosłownie 2 - 3 wieszaki i chyba za 4 pary butów, i to też bez szału - z 269 na 199 zł. Beznadzieja.
W Zarze w Renomie też nic się nie dzieje, wybór podobny jak w Pasażu, więcej sukienek, ale za to mniej butów.
W River Island nic, w New Looku same szmaty poprzeceniane. W parfois poprzeceniana tylko biżuteria, minus 30%; pytałam o torebki i paski - Pani powiedział, ze w przeciągu 2 - 3 tygodni można się spodziewać na resztę.

Dokładnie. Bardzo dziwne te wyprzedaże w tym roku, dobrze że za 2 tygodnie jadę do Hiszpanii to liczę że tam się obłowię.

No własnie miałam Ci pisać, że na 79 zł

W Magnolii generalnie tak samo słabo jak w innych galeriach, no może w Zarze i w Stradim trochę większy wybór ciuchów, no i nieco przestrzenniej, ale np. w Stradim o 14 to już butów było jak na lekarstwo, wszystko wkupione.

dzięki za info. to beznadziejne te przeceny w renomie. liczyłam, że może tam zara będzie miała większy wybór a w parfois przecenili już torebki, portfele i paski... no nic pozostaje czekać
__________________
...dreaming of the Osaka sun...
moomuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:16   #1187
ewek
Raczkowanie
 
Avatar ewek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 367
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

ja tez sie wybralam do zary i byly fajne jeansy przecenione ze 169 na 99 zl, myslicie ze cena jeszcze moze sie obnizyc w drugiej turze? i jeszcze takie pytanie mam, jak z jakością jeansów z zary? bardzo się rozpychają? kurcze jeszcze nigdy tam spodni nie kupowalam i mam dylemat..
ewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:32   #1188
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Sprzedawcy to tez ludzie i maja prawo do bledu no ale widocznie "masz w sobie tyle zolzy" ze nie potrafisz sie postawic na miejscu drugiego czlowieka... nikt napewno zle cen nie nakleja z premedytacja, a jak sprzedadza po nizszej cenie, to ktos w koncu za to beknie. Odejma im z wyplaty, ale co tam, pańcia bedzie miala tansza bluzeczke
Jasne ze człowiek ma prawo do błędu, ale jeśli takie jest moje prawo to z niego korzystam.
Jeśli masz prawo wykupu mieszkania za grosze od spółdzielni to też zapłacisz 100% zeby spółdzielnia nie traciła ?
Nigdy nie mam pretensji do sprzedawcy, bo wiem ze prawdopodobnie kto inny w tym zawinił.
Traci na tym tylko sklep, na pewno nie kasjer który mnie kasuje, a bede walczyc o swoje z kazda taką sytuacją bo za wiele ich w sklepach, a niestety wielu ludzi jak wpadnie w szał wyprzedażowy i kupuje kilka rzeczy w sklepie to nie zwraca uwagi ze coś się źle nabiło.
Dziwię się tylko ze najcześciej takie rzeczy zdarzają się w konkretnych sklepach jak widać nawet po wpisach, a inne jakoś nie mają takich problemów.

Jeśli czekamy na wyprzedaże i lecimy z rana do centrów tylko po to, zeby kupić coś taniej to nie widze nic dziwnego w tym, że chcemy to kupić po obniżonej cenie.
Dlatego ludziom polecam walczyć z takimi rzeczami, bo jesli chodzi o prawa konsumenta to polska jest daleko w tyle z samą swiadomością o co mozemy walczyc.

Za naruszenie [...] przepisów grozi kara, którą mogą nałożyć inspektorzy Inspekcji Handlowej, a jej wysokość jest dotkliwa, bo waha się od 1000 do 5000 euro.

chyba taniej jest dla sklepu sprzedać mi ten ciuch 20 zł taniej
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:47   #1189
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
zrobiłeś błąd
w Bershce i w Pull&Bear czesto pierwszego dnia się zdarzają takie rzeczy, ale jak naklejona cena to MUSI ci to sprzedać po napisanej cenie - najwyzej idz do kierownika, a jak nie to prosisz zeby napisał ci oswiadczenie ze pomimo tego, ze cena na towarze jest taka to on ci po niej nie chce sprzedac. To ich często przestraszy wystarczająco ale ja mam tyle w sobie zołzy, ze mogłabym spokojnie isc do urzędu konsumenta a oni to załatwiają od ręki.
Muszą płacic za swoje błędy
Walczcie ludzie, w czasie przecen dużo takich sytuacji
Oczywiście, że tak. Cena na metce jest obowiązująca!


Poza tym sprzedawcy na pewno wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji. Ja pracując w sklepie odzieżowym dostawałam info od kierownika, że jeśli cena na metce jest niższa, to w takiej cenie mam rzecz sprzedać i wierzcie mi, że w podobnej sytuacji sprzedawcy wcale nie dokładają z własnej kieszeni.

Edytowane przez Nixie
Czas edycji: 2010-06-25 o 08:53
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 08:53   #1190
dosia1812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
u mnie były po 49zł

w Stradim kupiłam tunike tylko za 59zł wiele rzeczy tak jak i w Bershce upatrzone poznikały :/ tylko ta tunika upatrzona została, do tego rewelacyjnych obniżek nie ma czekam na obniżki w CCC bo butów nigdy za wiele
te z koronką po 49?! serio? poluje na nie tyle czasu, ale to chyba nie wszędzie są obniżone ceny. Czy ktoś wie czy w Silesii w Katowicach albo w Sferze w Bielsku są one w takiej cenie? Mam troche daleko do jakiejkolwiek Bershki, więc nie chce jechać na marne.
dosia1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:20   #1191
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez dosia1812 Pokaż wiadomość
te z koronką po 49?! serio? poluje na nie tyle czasu, ale to chyba nie wszędzie są obniżone ceny. Czy ktoś wie czy w Silesii w Katowicach albo w Sferze w Bielsku są one w takiej cenie? Mam troche daleko do jakiejkolwiek Bershki, więc nie chce jechać na marne.
W Silesi są w normalnej cenie, przynajmniej tak było wczoraj rano
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:29   #1192
nivka85
Raczkowanie
 
Avatar nivka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 118
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

też powinnam dziś siedzieć w bibliotece, a na jutro zawieźć promotorowi poprawioną prace, ale przez zakupy niestety nie zdążę. Mam nadzieję, że uzna jako usprawiedliwienie szał zakupowy [/QUOTE]


gdybym mieszkała w samym Wrocławiu to też bym to olała i wyruszyła na zakupy ale do Wrocławia mam godzinę drogi...
nivka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:37   #1193
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Wczoraj od ok 19 do 21 byłam w ZT i tłumów nie było Do przymierzalni czekałam tylko w Oysho, ale z tego względu, że mają tam tylko 3 kabiny

Ze sklepów inditexu, kupiłam tylko spodenki w Oysho (miałam farta, zostały tylko dwa rozmiary, w tym jeden mój )
Do zary nie wchodziłam, w bershce, stradim i pullu, sytuacja przedstawia się tak, jak to już niejedna wizażanka opisywała Można coś znaleźć, ale generalnie myślę, że warto jeszcze poczekać.

Co do tych pomyłek na metkach, to miałam taką sytuację, że jedne bokserki w bershce miały cenę 9,90 (wisiały też na takim wieszaku, że wszystko <czy jakoś tak> za 9,90, a inne (takie same) 19,90. Poszłam do kasy z tą niższą ceną, ale dziewczyna powiedziała, że kosztuje 19,90. Różnica w cenie niewielka, ale chodzi o sam fakt, to jest po prostu wprowadzanie klienta w błąd. Nie wszyscy maja tyle kasy, że dla nich to obojętna ile co kosztuje, często ktoś ma przeznaczoną sumę jaką może wydać, więc chyba normalne, że szuka okazji do najtańszych zakupów.
Niestety firmy (w tym i odzieżowe) nie są w porządku i często posługują się różnymi chwytami marketingowymi, w tym i niestety naklejają błędne ceny i często na tym zyskują, bo nie wszyscy kontrolują swoje zakupy.
Ja nie jestem z tych wykłócających się i albo kupuję albo odkładam (zależy od sytuacji), ale nie podoba mi się taka manipulacja i często wychodzę zła (tez jestem tylko człowiekiem, a przy tym zakupoholiczką).
Sklepy powinny się bardziej starać, przecież dostają listę przecenionych rzeczy...

A wracając jeszcze do wyprzedaży w innych sklepach, to w NY nic ciekawego nie ma (kupiłam tylko spódniczkę z bieżącej kolekcji), w Mohito spodenki, a w New Looku długą bokserkę Dużo mają też spódniczek za 30zł i ogólnie pół sklepu przeceniona i można wyszperać coś fajnego
Teraz czekam na przeceny butów w Porfois
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:46   #1194
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Dziewczyny, poszukuję materiałowych, długich spodni z Pull&Bear w kolorze beżowym, rozm. 36, cena 59 zł. Były jeszcze takie w kolorze czarnym. Wie może któraś z Was, o jakie chodzi ?
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:54   #1195
nivka85
Raczkowanie
 
Avatar nivka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 118
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Ja akurat jeszcze nie miałam takie sytuacji, że coś kupowałam i okazało się że cena jest wyższa jak ta na metce.....ale teraz już wiem i to dzięki wam, że mam takie prawo....
Jeśli już jest temat o prawach klienta to powiedzcie mi czy kupując rzecz przecenioną mogę ją wymienić czy też oddać? Ostatnio czytałam, że mam takie prawo mimo tego, że sprzedawca mówi :"rzeczy przecenione nie podlegają zwrotowi ani wymianie". Jedynym wyjątkiem jest to gdy sprzedawca powie, że ta rzecz została przeceniona z powodu uszkodzenia itp to wtedy nie mogę jej oddać ani wymienić....


---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

[COLOR="rgb(153, 50, 204)"]I jeszcze jedna sprawa osoby z Wrocławia możecie mi powiedzieć czy w Berhce są przecenione i na ile sandały niskie, różowe bodajże zamszowe z cholewką?

Ja wybiorę się może w niedzile na te największe tłumy albo po niedzieli pewnie dopiero w czwartek....tak myślę ciągle i myślę.....
[/COLOR]
nivka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:55   #1196
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez nivka85 Pokaż wiadomość

Jeśli już jest temat o prawach klienta to powiedzcie mi czy kupując rzecz przecenioną mogę ją wymienić czy też oddać? Ostatnio czytałam, że mam takie prawo mimo tego, że sprzedawca mówi :"rzeczy przecenione nie podlegają zwrotowi ani wymianie". Jedynym wyjątkiem jest to gdy sprzedawca powie, że ta rzecz została przeceniona z powodu uszkodzenia itp to wtedy nie mogę jej oddać ani wymienić....
[COLOR=Silver]
Sklepy NIE MAJĄ OBOWIĄZKU przyjmować z powrotem ani też wymieniać rzeczy

To jest wyłącznie ich gest w kierunku klienta. To prawo o którym wspomniałaś stosuje się do zakupów przez internet. Nie wiem gdzie takie informacje wyczytałaś ale napisali bzdurę kompletną albo Ty nie doczytałaś, że chodzi o internet

Wystarczy wpisać w google 'prawa konsumenta' i wyskakują wszystkie odpowiedzi...
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2010-06-25 o 09:59 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:13   #1197
nivka85
Raczkowanie
 
Avatar nivka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 118
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Warto znać swoje prawa konsumenckie, dlatego przeczytam

Wiem, że już wiele razy było pisane, że druga tura zaczyna się za 2tygodnie od pierwszej...czyli na 100% będzie to 8sierpnia?? Jeśli ktoś ma znajomych w sklepach inditex to prosiłabym o informacje
nivka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:25   #1198
dosia1812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez nivka85 Pokaż wiadomość
Warto znać swoje prawa konsumenckie, dlatego przeczytam

Wiem, że już wiele razy było pisane, że druga tura zaczyna się za 2tygodnie od pierwszej...czyli na 100% będzie to 8sierpnia?? Jeśli ktoś ma znajomych w sklepach inditex to prosiłabym o informacje
8 lipca chyba gdzie tam do sierpnia hehe. Ja nie mam pojęcia czy to faktycznie czeka się równe 2tyg. Też się chętnie dowiem.
dosia1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:36   #1199
nivka85
Raczkowanie
 
Avatar nivka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 118
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez dosia1812 Pokaż wiadomość
8 lipca chyba gdzie tam do sierpnia hehe. Ja nie mam pojęcia czy to faktycznie czeka się równe 2tyg. Też się chętnie dowiem.
ale wybiegłam w przyszłość w sierpniu to już nie będzie w czym wybierać, myślałam o lipcu a napisałam sierpień
nivka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:44   #1200
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

pytałam o tę drugą turę i znajoma z zary powiedziała mi, że nie jest po 2tygodniach równo, tylko jak sprzedaz spada... to wtedy zaczyna się sukcesywnie obiniżać ceny
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.