co zrobić by włosy były puszyste? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-06, 17:36   #1
Frytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 15

co zrobić by włosy były puszyste?


mam bardzo proste nieco zniszczone i cienkie włosy chciałabym sie dowiedzieć co mogłabym zrobić by były one puszystsze? borykam sie z tym problemem juz od dłuzeszego czasu proszę o pomoc!
Frytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 20:59   #2
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: co zrobić by włosy były puszyste?

Ja mam ten sam problem moje włosy są puszyste 15 min po wysuszeniu suszarką przy użyciu pianki albo płynu do stylingu zwiększającego obiętość Próbowałam też ogromnych wałków rzepowych ale plączą i łamią mi włosy, a potem i tak nie są podniesione tylko takie pogięte i pozałamywane.Ja chyba po prostu nie umiem tego zrobić.Moje włosy się potem zbijają w takie pasma i muszę je non stop czesać.Jak fryzjerka mi wymodeluje to się trzymają nawet dobrze,ale nie chce mi się latać kilka razy w tygodniu na modelowanie.Ostatnio pani w sklepie fryzjerskim powiedziała mi,że jedynym produktem,który rzeczywiście podnosi długie włosy jest Matrix odbijający włosy taki z pompeczką.Jutro idę go kupić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 5538.gif (7,8 KB, 84 załadowań)
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 22:20   #3
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: co zrobić by włosy były puszyste?

Jak bym czytała opis moich włosów Już zaakceptowałam to, że są przyklapnięte - trudno!!! Szampon Herbal Essences Volume - trochę mi pomaga, nie są to spektakularne efekty, nie mam burzy włosów, ale to i tak najlepszy jakiego używałam i ciągle używam... Najbardziej mi przeszkadza to zbijanie się w pasma no bo ile razy można się czesać?! Gdyby nie to by mi się włosy nie przetłuszczały, bo jak nosze związane i nie czeszę ich to rzadziej myje Poza tym, nigdzie się nie można ruszyć bez szczotki. Trochę pomaga mi farbowanie, ale i tak się zbijają w strąki - tylko mniej
Napisz jak już zakupisz i trochę poużywasz, jak sprawuje się ten Matrix?
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 06:53   #4
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: co zrobić by włosy były puszyste?

Witam

Jako, że już pisałam coś na temat cienkich, przetłuszczających, łamliwych i brzydko układających się włosach oraz moim sposobie na nie, załączam link do mojej porady na ten temat. Dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu zażywam też cynk z miedzią 1 raz dziennie, myję włosy w 3 szamponach jednocześnie: pierwsze mycie VICHY Dercos do włosów tłustych, drugie mycie: SHAMTU oraz Herbal Essences do włosów tłustych, lub też Herbal Volume. Ponadto przy czesaniu opuszczam głowę na dół, spryskuję włosy u nasady lakierem TAFT nadającym puszystość i tapiruję lekko na czubku głowy, żeby podniosły się jeszcze bardziej do góry. Efekt jest bardzo dobry, jednak najlepiej działają opisane pod poniższym linkiem preparaty. Polecam

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1071645689

Pozdrowionka!
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-17, 11:09   #5
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: co zrobić by włosy były puszyste?

Kupiłam sobie MATRIX jakiś tydzień temu. Trzeba się przyłożyć do modelowania grubą szczotką, ale naprawdę widać efekty- włosy odstają ładnie od głowy.Nie za bardzo umiem nim spryskiwać włosy u nasady bo mam długie prawie do pasa i mam wrażenie że je obiążam i jakoś sklejam,ale to szybko mija i w dodatku ładnie pachną Mam nadzieję, że niedługo nauczę się nim lepiej posługiwać. :
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 20:20   #6
Frytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 15
Re: co zrobić by włosy były puszyste?

A możecie mi powiedzieć ile kosztuje ten Matrix?
Frytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 20:33   #7
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: co zrobić by włosy były puszyste?

Kosztuje 53,90 zł
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 20:02   #8
dinka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: co zrobić by włosy były puszyste?

Mam taki sam problem jak wy, już próbowałam wszystkiego i nie wiem już sama co robić, czy któraś z was wie, może dlaczego tak się dzieje i co może pomóc?? pozdrawiam.
dinka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:40   #9
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: co zrobić by włosy były puszyste?

jak maja szybko oklapnąć to i tak to zrobią, nic nie poradzisz kosmetykami, co najwyżej wydłużysz efekt na kilka godzin
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.