Ale że 30 i jeszcze plus?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 11:22   #1
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82

Ale że 30 i jeszcze plus??


Dzień dobry,
wróciłam po kolejnej przerwie na łono Wizażu i z ciekawości przeglądam sobie forum. A na forum różne kategorie. A tam różne tematy i przegląd od A do Z spokojnie

I na wszelki wypadek sprawdziłam, że gdy pierwszy rejestrowałam się na Wizażu, to Drogie Panie, od tego momentu prawie dyszka strzeliła. (ooo!!)

Ale nic sobie z tego nie robię i przeglądam dalej... I widzę... 30 z plusem!!!

I sprawdzam z dowodem i się zgadza!! (!!?$@%^!!^)

To ja już na takie wyżyny się wspięłam, czy tak upadłam, że osobne forum, że wątek o wieku, że ta 30+, i jeszcze więcej, i że izolacja taka???

Help!

Edytowane przez zdziuba
Czas edycji: 2013-07-18 o 11:30
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:42   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
wróciłam po kolejnej przerwie na łono Wizażu i z ciekawości przeglądam sobie forum. A na forum różne kategorie. A tam różne tematy i przegląd od A do Z spokojnie

I na wszelki wypadek sprawdziłam, że gdy pierwszy rejestrowałam się na Wizażu, to Drogie Panie, od tego momentu prawie dyszka strzeliła. (ooo!!)

Ale nic sobie z tego nie robię i przeglądam dalej... I widzę... 30 z plusem!!!

I sprawdzam z dowodem i się zgadza!! (!!?$@%^!!^)

To ja już na takie wyżyny się wspięłam, czy tak upadłam, że osobne forum, że wątek o wieku, że ta 30+, i jeszcze więcej, i że izolacja taka???

Help!
izolacja? skąd. Jest pięknie.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:52   #3
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Żadna izolacja, 30+ mają swoje tajemnice
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:11   #4
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
wróciłam po kolejnej przerwie na łono Wizażu i z ciekawości przeglądam sobie forum. A na forum różne kategorie. A tam różne tematy i przegląd od A do Z spokojnie

I na wszelki wypadek sprawdziłam, że gdy pierwszy rejestrowałam się na Wizażu, to Drogie Panie, od tego momentu prawie dyszka strzeliła. (ooo!!)

Ale nic sobie z tego nie robię i przeglądam dalej... I widzę... 30 z plusem!!!

I sprawdzam z dowodem i się zgadza!! (!!?$@%^!!^)

To ja już na takie wyżyny się wspięłam, czy tak upadłam, że osobne forum, że wątek o wieku, że ta 30+, i jeszcze więcej, i że izolacja taka???

Help!
Izolacja? Przecież życie zaczyna się dopiero po 30-tce. Nie słyszałaś o gorących 30-stkach, kobietach świadomych itp
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:31   #5
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

No dobra, że "życie zaczyna się po trzydziestce" to ja wiem To znaczy cały czas czekam, aż coś zacznie się dziać Oczywiście patrzy się na wiele spraw już w innych kategoriach, niż kilka lat temu, podejmuje się inne decyzje, więc może to to?

Ale takie łoł szał! to jest to! jeszcze przede mną, więc może na tym polega magia "życia..." :P

A co do izolacji - nie miałam na myśli oczywiście faktycznej, niemal obozowej separacji od tych innych, (znaczy przed 30tką), to tylko taki pierwszy emocjonalny rzut serca, że po przerwie, że ja, że już ta kategoria i że okej! forumowe problemy tych "przed" są dla mnie lekko pół śmieszne z całą sympatią, bo ja też kiedyś takie miałam

Pozdrawiam
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:10   #6
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
No dobra, że "życie zaczyna się po trzydziestce" to ja wiem To znaczy cały czas czekam, aż coś zacznie się dziać Oczywiście patrzy się na wiele spraw już w innych kategoriach, niż kilka lat temu, podejmuje się inne decyzje, więc może to to?

Ale takie łoł szał! to jest to! jeszcze przede mną, więc może na tym polega magia "życia..." :P

A co do izolacji - nie miałam na myśli oczywiście faktycznej, niemal obozowej separacji od tych innych, (znaczy przed 30tką), to tylko taki pierwszy emocjonalny rzut serca, że po przerwie, że ja, że już ta kategoria i że okej! forumowe problemy tych "przed" są dla mnie lekko pół śmieszne z całą sympatią, bo ja też kiedyś takie miałam

Pozdrawiam
No musisz jeszcze trochę poczekać, bo życie to się podobno zaczyna po 40tce - tak się przynajmniej zawsze mówiło. O tym, że po 30tce się zaczyna, to pierwsze słyszę

Też w sumie nie widzę sensu w wydzielniu osobnego podforum tylko ze względu na wiek użytkowników (zresztą nie oszukujmy się - tutaj się praktycznie nic nie dzieje, pies z kulawą nogą tu nie zagląda ). Ludzie mają różne problemy, niekoniecznie są one związane z wiekiem. O rozwodach, problemach w pracy, w rodzinie czy o hemoroidach rozmawia się też na innych forach :P I 20 latki mają takie problemy, nie ?
Zresztą ja sama nie mam jeszcze 30tki, a weszłam tu zainteresowana jedynym chyba, żyjącym tu w miarę wartko, tematem o bezdzietności. I taki to właśnie jest sens tworzenia forum 30 z plusem. Swoją drogą to bardzo pojemna katagoria - bo i dla córek, matek i babek - wszystkie mogą być 30 z plusem

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2013-07-18 o 13:21
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:13   #7
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Przeraz mnie 30, odczuwam presje, ze powinnam miec do tego czasu 2 dzieci, meza dom i moze jeszcze psa, a no prace niezla
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 13:48   #8
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Tematu bezdzietności to ja jeszcze tu nie zgłębiałam, może mnie to jeszcze nie przeraża

A co do presji - o jest! jak jasna cholera! zwłaszcza ze strony rodziny i wszystkich, którzy są już w temacie Rodziny przez duże "r", czyli takiej wiecie, pełnej, mężo-domko-dzietnej.

W chwilach zwątpienia (mniej więcej kwadrans raz na kwartał) też bym chciała, ale ogólnie żyję sobie spokojnie, uprawiając totalny konkubinat, w warunkach prawie hippisowskich, odstając kompletnie od tego prawidłowego wizerunku.

I co do przyszłości - ostatecznie posiadanie chwilę starszego TŻ powoduje, że i tak to on będzie robił za dziadka, odprowadzającego małolata do szkoły, a ja będę mamą. No, może już nie taką najmłodszą, ale jednak jeszcze nie wyglądającą na babcię
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 00:26   #9
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
No musisz jeszcze trochę poczekać, bo życie to się podobno zaczyna po 40tce - tak się przynajmniej zawsze mówiło. O tym, że po 30tce się zaczyna, to pierwsze słyszę

Też w sumie nie widzę sensu w wydzielniu osobnego podforum tylko ze względu na wiek użytkowników (zresztą nie oszukujmy się - tutaj się praktycznie nic nie dzieje, pies z kulawą nogą tu nie zagląda ). Ludzie mają różne problemy, niekoniecznie są one związane z wiekiem. O rozwodach, problemach w pracy, w rodzinie czy o hemoroidach rozmawia się też na innych forach :P I 20 latki mają takie problemy, nie ?
Zresztą ja sama nie mam jeszcze 30tki, a weszłam tu zainteresowana jedynym chyba, żyjącym tu w miarę wartko, tematem o bezdzietności. I taki to właśnie jest sens tworzenia forum 30 z plusem. Swoją drogą to bardzo pojemna katagoria - bo i dla córek, matek i babek - wszystkie mogą być 30 z plusem
A mnie czasami śmieszy jak osiemnastki na intymnym dają mądre rady zdradzonym mężatkom albo matkom trojga dzieci żyjącym pod jednym dachem z alkoholikiem Ale masz rację, pies z kulawą nogą tu nie zagląda to każdy woli z problemem iść pod inny adres.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 08:08   #10
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A mnie czasami śmieszy jak osiemnastki na intymnym dają mądre rady zdradzonym mężatkom albo matkom trojga dzieci żyjącym pod jednym dachem z alkoholikiem Ale masz rację, pies z kulawą nogą tu nie zagląda to każdy woli z problemem iść pod inny adres.
No każdy radzi jak umie. Ja też nie czuję się kompetentna w dawaniu rad o życiu z alkoholikiem, bo temat jest mi zupełnie obcy (zresztą jaka może być dla takiej baby rada ? Niech sobie machnie czwarte z tym panem ), podobnie o jak o wychowywaniu trójki dzieci, a nastolatką już dawno nie jestem Może te nastolatki, o których mówisz mają - co nie daj Bóg - ojców alkoholików czy coś...Ja rozumiem, że zdania młodziutkich osób się zwykle nie ceni (co jest jak dla mnie głupotą, bo np. mój ojciec jest po 50tce, a życie ma właściwie beztroskie, nawet jeszcze ma oboje rodziców, a sama znam dziewczynę 19letnią, która przeszła ciężką chorobę, widziała tony ludzkiego nieszczęścia i uwierz - tzw. mądrości życiowej naprawdę jej nie brakuje), i uważa, że im ktoś starszy tym mądrzejszy (hehe, dobre sobie), ale dla mnie osobiście wiek to nie jest żadne kryterium, absolutnie. A już na pewno nie rozstrzygające.
Bo, z drugiej strony, jak kiedyś przejrzałam to zacne forum dla dojrzałych pań tak konkretnie do tyłu o paręnaście stron, to też mnie powaliły na kolana "problemy" typu: wczoraj skończyłam 30 lat - jestem już stara torba i już zaczęłam obwisać, 30latce nie wypada nosić spódnicy przed kolano, bo już jest za stara oraz powinna nosić krótkie włosy, bo to odejmuje lat i inne tego typu, to jedyne co można zrobić, to iść na forum dla nastolatek i tam poszukać mądrości.

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2013-07-19 o 08:31
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 12:01   #11
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Zaglądać, to tu zagląda sporo osób, mniej pisze... a szkoda...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 18:22   #12
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Podobno życie zaczyna się po trzydziestce, od marca to testuję
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 21:47   #13
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
No każdy radzi jak umie. Ja też nie czuję się kompetentna w dawaniu rad o życiu z alkoholikiem, bo temat jest mi zupełnie obcy (zresztą jaka może być dla takiej baby rada ? Niech sobie machnie czwarte z tym panem ), podobnie o jak o wychowywaniu trójki dzieci, a nastolatką już dawno nie jestem Może te nastolatki, o których mówisz mają - co nie daj Bóg - ojców alkoholików czy coś...Ja rozumiem, że zdania młodziutkich osób się zwykle nie ceni (co jest jak dla mnie głupotą, bo np. mój ojciec jest po 50tce, a życie ma właściwie beztroskie, nawet jeszcze ma oboje rodziców, a sama znam dziewczynę 19letnią, która przeszła ciężką chorobę, widziała tony ludzkiego nieszczęścia i uwierz - tzw. mądrości życiowej naprawdę jej nie brakuje), i uważa, że im ktoś starszy tym mądrzejszy (hehe, dobre sobie), ale dla mnie osobiście wiek to nie jest żadne kryterium, absolutnie. A już na pewno nie rozstrzygające.
Bo, z drugiej strony, jak kiedyś przejrzałam to zacne forum dla dojrzałych pań tak konkretnie do tyłu o paręnaście stron, to też mnie powaliły na kolana "problemy" typu: wczoraj skończyłam 30 lat - jestem już stara torba i już zaczęłam obwisać, 30latce nie wypada nosić spódnicy przed kolano, bo już jest za stara oraz powinna nosić krótkie włosy, bo to odejmuje lat i inne tego typu, to jedyne co można zrobić, to iść na forum dla nastolatek i tam poszukać mądrości.
Takie podejście mnie rozwala. W realu tez zdarzyło mi się być świadkiem sytuacji: och kończę trzydzieści lat i chyba wór na siebie założe, bo starość nie radość, zmarszczki i równia pochyła do grobu
Nie ogarniam, wymiękam jak coś takiego słyszę.
Be względu na wiek mozna zyc fajnie
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 12:04   #14
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
wróciłam po kolejnej przerwie na łono Wizażu i z ciekawości przeglądam sobie forum. A na forum różne kategorie. A tam różne tematy i przegląd od A do Z spokojnie

I na wszelki wypadek sprawdziłam, że gdy pierwszy rejestrowałam się na Wizażu, to Drogie Panie, od tego momentu prawie dyszka strzeliła. (ooo!!)

Ale nic sobie z tego nie robię i przeglądam dalej... I widzę... 30 z plusem!!!

I sprawdzam z dowodem i się zgadza!! (!!?$@%^!!^)

To ja już na takie wyżyny się wspięłam, czy tak upadłam, że osobne forum, że wątek o wieku, że ta 30+, i jeszcze więcej, i że izolacja taka???

Help!
A to trzeba było stąd wiać na lat prawie dziesięć?
Może gdybyś była i się zbuntowała, to by nie odizolowali? A tak, wszystkie w jednym worku teraz <przez Ciebie? > musimy razem siedzieć.

Mnie nie było półtora roku, zajrzałam, zobaczyłam, że sześć postów mi zabrali, to wróciłam.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 07:31   #15
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
Tematu bezdzietności to ja jeszcze tu nie zgłębiałam, może mnie to jeszcze nie przeraża

A co do presji - o jest! jak jasna cholera! zwłaszcza ze strony rodziny i wszystkich, którzy są już w temacie Rodziny przez duże "r", czyli takiej wiecie, pełnej, mężo-domko-dzietnej.

W chwilach zwątpienia (mniej więcej kwadrans raz na kwartał) też bym chciała, ale ogólnie żyję sobie spokojnie, uprawiając totalny konkubinat, w warunkach prawie hippisowskich, odstając kompletnie od tego prawidłowego wizerunku.

I co do przyszłości - ostatecznie posiadanie chwilę starszego TŻ powoduje, że i tak to on będzie robił za dziadka, odprowadzającego małolata do szkoły, a ja będę mamą. No, może już nie taką najmłodszą, ale jednak jeszcze nie wyglądającą na babcię
ja też jeszcze bezdzietna, niezamężna ale wieloletnia konkubentka Rodzina już od dawna nie zadaje pytań o ślub czy dzieci, chyba w końcu zrozumieli że to my decydujemy.

W ubiegłym tygodniu starszy siwy kasjer na stacji benzynowej wylegitymował mnie z dowodziku (wzięłam jedno piwo) Zdębiał jak się potwierdziło że faktycznie mam ponad 30 (rocznik '81). Jego miny nie zapomnę chyba przez kilka kolejnych lat
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:58   #16
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
W ubiegłym tygodniu starszy siwy kasjer na stacji benzynowej wylegitymował mnie z dowodziku (wzięłam jedno piwo) Zdębiał jak się potwierdziło że faktycznie mam ponad 30 (rocznik '81). Jego miny nie zapomnę chyba przez kilka kolejnych lat
Ale to się chyba bierze z tego, że teraz co niektóre osiemnastki wyglądają jak babki pod trzydziechę.
Chciał się chłopina upewnić
Nie bardzo mi się chce wierzyć, że normalnie babka po 30tce może być brana za dziecko poniżej 18. r.ż.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:25   #17
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Ale to się chyba bierze z tego, że teraz co niektóre osiemnastki wyglądają jak babki pod trzydziechę.
Chciał się chłopina upewnić
Nie bardzo mi się chce wierzyć, że normalnie babka po 30tce może być brana za dziecko poniżej 18. r.ż.
ja też jeszcze nie spotkałam 30-latki, która wyglądałaby na 18-latkę
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:35   #18
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

ja spotkalam . babka wygladala jak jej wlasna siostra
nie dosc ze ma 1,50m-1,6 m to kolo wlasnej 9 letniej corki wygladaly wiele razy jak siostry bo Beata bardzo mlodo ba twarzy ( i nie tylko wyglada )

dieta( kobieta jest wege od okolo 20 lat) i dbanie o siebie robi swoje

zreszta to nie byla jedyna taka osoba okolo 30 a wygladajaca na np 17-18 lat
czesciej jednak mozna teraz spotkac osiemnastki wygladajace na grubo po 30

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2013-07-25 o 15:37
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:11   #19
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Ale to się chyba bierze z tego, że teraz co niektóre osiemnastki wyglądają jak babki pod trzydziechę.
Chciał się chłopina upewnić
Nie bardzo mi się chce wierzyć, że normalnie babka po 30tce może być brana za dziecko poniżej 18. r.ż.
Nie wiem na ile lat wyglądam, ale nadal mi sie zdarza, ze proszą mnie o dokument, gdy kupuję alkohol.
30 jakiś czas temu przekroczyłam
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 19:24   #20
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

No ja rozumiem, że cuda się zdarzają w przyrodzie, nie neguję tego. Fenomenem nie wyglądania na "swój wiek" jest moja siostra, która ma 34 lata, a jeszcze nie spotkała nikogo kto dałby jej więcej niż wiek studencki. Jest to fenomen, jestem od niej młodsza o 7 lat, a wyglądam starzej. Niemniej, nikt jej za nastolatkę nie wziął, i ja osobiście nigdy nie spotkałam osoby aż tak nie wyglądającej na swoją metrykę.

A tak a propos. Niedawno byłyśmy z siostrą w przychodni i oczywiście pani w rejestracji musiała sobie usiąść jak zobaczyła pesel siostry i porównała go z obrazkiem przed sobą Rzecz całą obserwowała kobieta dobrze po 40tce (na moje oko), w pewnym momencie włączyła się do rozmowy o tym jak to jest młodo wyglądać, że to problem, coś tam gadała, że kogoś biorą za 25 latkę, a jest już sporo starsza...nie słuchałam tego wnikliwie, myślałam, że to jej jakiś tam znany przypadek z otoczenia. Aż w pewnym momencie wyszło na jaw, że ona mówiła o sobie !
Padłam. Niektóre kobiety to sobie naprawdę potrafią bajki wkręcać konkretne.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:42   #21
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

hahaha "niewygladanie" czesto powoduje smiechowe sytuacje, przynajmniej w moim przypadku i baardzo mnie to cieszy
mieszkajac w Anglii w wieku 32-33 lat nie ruszalam sie z domu bez ID, bo nie kupilabym alko albo papierosow ( trzeba mniec skonczone 21lat)
jakis czas temu uslyszalam pytanie- aa to ty tu na staz po studiach, fajnie , gosc tak sie rozkrecil ze w koncu bidaka uswiadomilam ze staz juz odbylam... 13 lat temu
mina bezcenna
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:00   #22
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
A to trzeba było stąd wiać na lat prawie dziesięć?
Może gdybyś była i się zbuntowała, to by nie odizolowali? A tak, wszystkie w jednym worku teraz <przez Ciebie? > musimy razem siedzieć.

Mnie nie było półtora roku, zajrzałam, zobaczyłam, że sześć postów mi zabrali, to wróciłam.
Jak ten czas leci!
Niee, inaczej: toż to tylko chwila, co tam dziesięć lat!
Niee, jeszcze inaczej: nie wiała, zawsze zapomina loginów, haseł, wszystkiego
[Nie! to by świadczyło o po-trzydziestkowej-strasznj-demencji]



Wracam, wracam, zresztą wakacyjnie opalona nawet i powiem wam, że wciągnęłam się ostatnimi dniami w dyskusję "co powinna sobie "30-już-po" dziewczyna odpuścić. [dalej dziewczyna, nie?]
i wyszło, że mini, krótkie gacie, znaczy spodenki, falbanki i takie tam.
I wszystko ok, rozumiem, nie czuję się i już. może nie wyglądam.

Ale przez ostatni tydzień naprawdę galopowałam w krótkich, baaardzo krótkich nogawkowo bawełnianych spodenkach, których podciągnięcie na pas oznaczało wystawanie półdupka, niekoniecznie zza krzaka. Ot, gorąco było.

I mimo, że nie wszystko w swoim ciele lubię i jak każdy prawie normalny człowiek mam kompleksy przeróżne, to jednak chyba dorastam wewnętrznie, bo właściwie... zwisa mi opinia innych. Uwaga! zaczynam przejawiać dojrzałość (mniej lub bardziej oczywiście) kobiety po trzydziestce!

Czyli lubię się, a nie opinię innych o sobie. I to chyba w tym całym swoim wieku podoba mi się najbardziej
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 23:25   #23
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
wróciłam po kolejnej przerwie na łono Wizażu i z ciekawości przeglądam sobie forum. A na forum różne kategorie. A tam różne tematy i przegląd od A do Z spokojnie

I na wszelki wypadek sprawdziłam, że gdy pierwszy rejestrowałam się na Wizażu, to Drogie Panie, od tego momentu prawie dyszka strzeliła. (ooo!!)

Ale nic sobie z tego nie robię i przeglądam dalej... I widzę... 30 z plusem!!!

I sprawdzam z dowodem i się zgadza!! (!!?$@%^!!^)

To ja już na takie wyżyny się wspięłam, czy tak upadłam, że osobne forum, że wątek o wieku, że ta 30+, i jeszcze więcej, i że izolacja taka???

Help!
Ja powiem tylko tyle od siebie,ze niejako zmuszona bylam przyjsc do tej klasy,bo mam te 30+ i kawalatek i opisalam swoj dylemat ale tutaj to taki pomor,ze za nim mi ktos odpisze to bedzie po problemie
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 18:49   #24
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Izolacja? Przecież życie zaczyna się dopiero po 30-tce. Nie słyszałaś o gorących 30-stkach, kobietach świadomych itp
Popieram!!!

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
jak kiedyś przejrzałam to zacne forum dla dojrzałych pań tak konkretnie do tyłu o paręnaście stron, to też mnie powaliły na kolana "problemy" typu: wczoraj skończyłam 30 lat - jestem już stara torba i już zaczęłam obwisać, 30latce nie wypada nosić spódnicy przed kolano, bo już jest za stara oraz powinna nosić krótkie włosy, bo to odejmuje lat i inne tego typu, to jedyne co można zrobić, to iść na forum dla nastolatek i tam poszukać mądrości.

Mam 33 lata i długie włosy... Czyli teoretycznie wyglądam staro - bo w praktyce to na studiach, które skończyłam w tym roku, nikt mi nie wierzył ze mam tyle lat nie wyglądam na 18 ale tak na 26 - 8 podobno W krótkich spódniczkach nie chodzę bo niestety figura nie ta ale gdyby figura była to czemu nie?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 20:47   #25
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Ja powiem tylko tyle od siebie,ze niejako zmuszona bylam przyjsc do tej klasy,bo mam te 30+ i kawalatek i opisalam swoj dylemat ale tutaj to taki pomor,ze za nim mi ktos odpisze to bedzie po problemie
Hehehe, dobre

widocznie po trzydziestce już przechodzi ochota na wywnętrznianie się na ogólnych forach

jesteśmy zbyt zajęte i za dużo już wiemy. na forach mogą pisać tylko młodsze, bo mają jeszcze energię
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 10:21   #26
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
na forach mogą pisać tylko młodsze, bo mają jeszcze energię
Jakoś staro to zabrzmiało
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 14:28   #27
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Punkt widzenia zależy...

Staro jak staro, ale przy obecnych temperaturach to naprawdę można się poczuć jak w wieku emeryckim, ochota przechodzi na wszystko z wyjątkiem zimnych drinków z palemką :P
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:33   #28
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez zdziuba Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
wróciłam po kolejnej przerwie na łono Wizażu i z ciekawości przeglądam sobie forum. A na forum różne kategorie. A tam różne tematy i przegląd od A do Z spokojnie

I na wszelki wypadek sprawdziłam, że gdy pierwszy rejestrowałam się na Wizażu, to Drogie Panie, od tego momentu prawie dyszka strzeliła. (ooo!!)

Ale nic sobie z tego nie robię i przeglądam dalej... I widzę... 30 z plusem!!!

I sprawdzam z dowodem i się zgadza!! (!!?$@%^!!^)

To ja już na takie wyżyny się wspięłam, czy tak upadłam, że osobne forum, że wątek o wieku, że ta 30+, i jeszcze więcej, i że izolacja taka???

Help!
Sama jestem grubo po trzydziestce i wcale nie robie z tego problemów. Kobitki po 30 są super więc czemu nie wymieniać się tutaj poglądami i doświadczeniem, ktore już pewnie zdobylyśmy.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 23:53   #29
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Mam ponad trzydziesci lat i niet, nie czuje sie staro!
Zycie poza Polska zdecydowanie pomaga.
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 07:08   #30
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ale że 30 i jeszcze plus??

Cytat:
Napisane przez Suzanne Pokaż wiadomość
Mam ponad trzydziesci lat i niet, nie czuje sie staro!
Zycie poza Polska zdecydowanie pomaga.
Mniej problemów ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-11 01:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.