Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-05, 22:20   #1
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Smile

Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!


Hej dziewczyny mam duzy biust,i mam juz dosc lata, tzn tych napalonych głupiutkich facetow patrzacych sie tylko w dekold, i widzacych tylko cycki.A pozatym czy taki biust powinno sie jakos specjalnie pielegnowac juz w wieku 23 lat?
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 22:40   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Pociesze Cie,ze nie tylko TY zmagasz sie z tym problemem ale z czasem i wiekiem przestalam reagowac na takie zachowania rodem z dżungli.
Pielęgnacja jak najbardziej i jak najwczesniej z duzym biustem jest duzy klopot i wiecej trzeba poświecic czasu i uwagi by nie tracil jedrnosci,sprezystosci i rzecz najwazniejsza odpowiednia bielizna.Pozdrawiam!
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 22:44   #3
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Też mam ten problem, faceci widzą tylko dwa gadające cycki. Porażka
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 22:50   #4
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

A co ja mam powiedzieć? Mam 13 lat i rozmiar C Nienawidzę swojego biustu.Jeszcze mam na nim rozstępy!!!!!!!!!!!!!!!
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 23:14   #5
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez olka222
Też mam ten problem, faceci widzą tylko dwa gadające cycki. Porażka
świetnie powiedziane Też mam "spory" biust (miseczka E-F) a małą resztę ( rozm. 34-36). Kiedyś się tym przejmowałam, stresowałam, wstydziłam... teraz nie Mam to gdzieś, to nie moja wina, nie sama się ulepiłam Choć czasem mnie to peszy Póki co krem na biust stoi sobie calusieńki, nie tknięty, jakoś nie mam natchnienia, ale staram się codzniennie rano oblewać się lodowatą wodą ("cudne" uczucie, kto próbował, ten wie) no i jakoś się jeszcze nie rozpadłam Pozdrawiam
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 10:25   #6
maluchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Red face Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Hmm... mam ten sam problem:P miseczka D czasami mnie wyprowadza z rownowagi, w szczegolnosci,ze jestem niska, bo zbyt bardzo rzuca sie w oczy.No ale ciesze sie,ze moj facet mimo wsyztsko jest z niego dumny
A co do pielegnacji, to jakie preferujecie sposoby? Ja sobie robie takie mini pompeczki przy scianie, troche podnosi biust.
Pozdro, ;*
maluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 11:03   #7
koliber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 117
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Dziewczyny bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja biustu, czyli różnego rodzaju balsamy specjalnie przeznaczone do pielęgnacji naszych cucuszków
drastyczna zmiana wagi ciała jest bardzo niekorzystna na biustu, ponieważ mogą pojawić się rozstępy. Nie zapominajmy o ćwiczeniach - POMPKI, ROZPIĘTKI , i inne, przeszukajcie sobie archiwum-systematyczne ćwiczenia potrafią zdziałać cuda-biust staje się jedrny i nie "zwisa".
koliber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 12:08   #8
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Z wiekiem zmienia się punkt widzenia, mam w.. facetów, którzy widzą we mnie tylko biust, a nawet myślę: niech sobie patrzą obleśni i się ślinią. po prostu nie mam do takich szacunku i nie zwracam na nich uwagi, choć kiedyś bardzo mnie to krępowało i czułam się zawstydzona gdy ktoś zawieszał wzrok na moim dużym przodku.Teraz problem dla mnie tkwi w kupowaniu bielizny, ubiorze, żeby nie wyglądać śmiesznie itp, a takim facetom mówmy STOP i dajmy choćby spojrzeniem do zrozumienia, że są żałośni...
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:01   #9
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

No tak biust miseczka E to nie tylko sliniacy sie faceci ale rownież problem z kupnem dobrej bielizny.Może powiecie mi jakiej firmy kupujecie bielizne, ja pierwszy raz zamowiłam bielizne przez internet z firmy avocado i narazie czekam zobaczymy.A kremikow nie stosuje ale chyba zaczne, a z cwiczen oprocz pompeczek to nie znam innych wiec jesli znacie.... Pozdrawiam wszystkie "cycytki"
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:28   #10
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

tez mam spory biust i ten problem,faceci są beznadziejni(nie wszyscy chociaż większość)ostatnio nawet uslyszalam glupi tekst,dwóch gosci komentowala moj biust i jeden stwierdził ze pewnie jest sztuczny...spoko co nie?mam 19 lat i według jakiegos palanta sztuczne cycki-miałam ochote mu przywalić...!
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:30   #11
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Oj dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę!!! moze któraś się za mną wymieni np. na puder Guerlaina?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 14:32   #12
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Hi hi ja mieszkam w niemczech i ostatnio bylam w sklepie na zakupach i slyszalam jak dwoch panow po polsku komentuje moje cycuszki,( ale ma wielkie, ciekawe czy silkon czy prawdziwe), wiec chodze sobie dalej robie zakupki i wychodzac ze sklepu mowie po polsku PRAWDZIWE, a co panowie?????????? czerwien na twarzach. Nie sadzili ze tez jestem z polski.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:43   #13
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

A moze wy macie jakies smieszne historyjki z tym tematem zwiazane??????
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:00   #14
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez vilandra
Oj dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę!!! moze któraś się za mną wymieni np. na puder Guerlaina?
ja chętnie, ale wiesz nie za cały, no może 3 numery za używany puder..
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:17   #15
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez schatzsi
No tak biust miseczka E to nie tylko sliniacy sie faceci ale rownież problem z kupnem dobrej bielizny.Może powiecie mi jakiej firmy kupujecie bielizne, ja pierwszy raz zamowiłam bielizne przez internet z firmy avocado i narazie czekam zobaczymy.A kremikow nie stosuje ale chyba zaczne, a z cwiczen oprocz pompeczek to nie znam innych wiec jesli znacie.... Pozdrawiam wszystkie "cycytki"
Najlepsze moje staniki pochodzą z małego ,niefirmowego sklepiku w poznaniu. nie dość, żę dostałam tam 75F, to jeszcz za 50zł szt. świetnie "zbierają " biust, bo głównie o to mi chodzi i są dość sztywne, biust w nich nie faluje. niestety metki się już sprały i nie mogę odczytać firmy , nad czym ubolewam, bo nie mieszkam już w Poznaniu i nie wiem czego szukać. mam też staniki Samanty, też niezłe tylko mniej sztywne co niezbyt wygląda jak biegnę na tramwaj..
No właśnie co zrobić żeby na aerobiku cycki nie wybiły nam zębów ??
teżchciałam zamówić z avocado ale wolę przymierzć staniki, jak dostaniesz napisz jak leżą
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:24   #16
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez schatzsi
A moze wy macie jakies smieszne historyjki z tym tematem zwiazane??????
Śmieszna jak dla mnie była sytuacja kiedy w ostatni weekend odwiedzili nas koledzy mojego faceta i szukali pilota od tv. w pewnym momencie jeden stwierdził:" a może agata ma go między piersiami? tam jeszcze nie szukaliśmy "

kiedyś bym pewnie spłonęła ze wstydu i znienawidziła kolesia, teraz śmieję się z tego choć udawałam,że się na niego obraziłam i musiał mnie przepraszać 3godz, poza tym to b bliski kumpel.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:29   #17
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Tez z checia poczekam na info o Avocadoa moze ktoras zna bielizne z tego:
http://www.comexim.pl/index.php

juz pare razy przymierzalam sie i...jakos nic z tego nie wyszlo.
Ostatnio nalogowo kupowalam bielizne z Quelle i wszystko jest OK,kiedys tez trafilam na super stanik ze sklepu internetowego Solo firmy Vicki chyba o ile dobrze pamietam,a najwiekszy raj mialam kiedy szyla mi bielizne zawodowa gorseciarka-byla to mama mojej kolezanki.Niestety od paru lat juz nie mieszka w moim miescie i znowu jest problem Poza tym czasami chcialabym tez cos wygodnego i sexy,a o tym mozna zapomniec szukajac w wiekszosci sklepow,a o kolorze mozna pomarzyc......
Jednak rok temu w Quelle upolowalam przepiekny komplet w kolorze wina z przeslicznym haftem,ale co tu duzo mowic-perelka;bo przy rozmiarze E to wiele rzeczy jest poza zasiegiem.
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:40   #18
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

ta firma ktorej nie pamietasz to może Almi, bo ja z tej firmy kupowalam tez w takim nie firmowym sklepiku, a raz kupiłam super stanik z niemieckiego otto, jak dostane avocado to sie podziele opinia.A dziewczynki co z bikini????????????? Gdzie kupic gore na 75 E a gatki 34???? Czy to wogule mozliwe???Ja mam jakies bikini t przed 3 lat, ake ono tylo sutki zakrywa.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 17:02   #19
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Otto-masz na mysli Bon Prix czy jeszcze cos innego?
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 17:19   #20
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

hej laski ja kupowalam bieliznę w avocado, naprawdę super, jeden mam sportowy grand prix(rewelacja na cwiczenia, dobrze trzyma i optycznie zmniejsza), drugi nie pamietam modelu, ale tez bardzo fajny, tylko zwroćcie uwagę na rozmiary, ja zamówilam na D, i musiałam wymieniać na F, chociaż normalnie mam D(np.Triumph), bradzo dopasowane, nie ma mowy o żle leżacym biuście i poza tym bardzo trwałe(nie niszczą sie w praniu), wiem, że cena wysoka, ale wydaje mi się, że warto się skusić no i poza tym są prześliczne
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 17:26   #21
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

nie tylko otto, adres to www.otto.de i nic wiecej, a to ja pewnie zamowilam sobie za maly z avocado, ja mam roz E a pani ktora przyjmowala zamowienia doradziła d bo podobno miał byc duży.Pewnie bede w takim razie musiała wymieniac.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:07   #22
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

właśnie odwiedziłam stronę avocado mają teraz świetne stroje kąpielowe, podoba mi się zwłaszcza jodi, a ten stanik do sportu po prostu boski! szkoda, że się tak ostatnio spłukałam, bo niestety trochę ta bielizna kosztuje..
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:16   #23
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Schatzsi a patrzylas w C&A, albo H&M.Ja tylko tam sie zaopatruje.Mam miseczke C a dol 32 i tez nie moge dostac nigdzie bikini. Kiedys w Cubus patrzylam i tam mozna osobno dobrac gore i dol,ale rozmiaru 32 nie mieli chwilowo :-(
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:19   #24
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

schatzsi to tylko pozazdroscic tobie, wiedz, ze wiele dziewczyn marzy o tym by miec wiekszy biust, ja mam miseczke c a mialam kiedys d chociaz jeszcze nie tak dawno bylo b :| pamietam, ze ciezko mi bylo z duzym biustem, zwlaszcza latem, gdy czlowiek sie pocil, ale teraz wiele bym dala, zeby znow miec wiekszy biust
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:02   #25
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

ja bardzolubie mój rozmiar- 75d ale nie lubie kupowac bielizny. internetu jeszcze sie boje, firmy typu samanta sa dla mnie beznadziejne bo mój biust jets "dlugi" i z natury obwisnety posiadam same triumphy ale denerwuja mnie bo wszystkie staniki 75 produkuja do miseczki C a jak jest jakas seria dla wiekszych biustów to wtedy D jets za duzy :/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:33   #26
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

No własnie triuphy leża beznadziejnie bynamniej na mnie, bo w obwodzie za duze.No i jakos modele mi sie sreddnio podobaja, ja to najbardziej bym chciała jakis staniczek typu push-up, ale takie to wogule trudno dostac w rozmiarku 75 E. A internetu nie ma co sie bac bo zawsze mozna odesłac, jak cos nie pasuje ale z reguły to tez bym wolała przymiezyc najpierw bielizne, bo niektore biustonosze mimi iż rozmiar dobry to i tak zle leża.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:37   #27
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez stowka
Schatzsi a patrzylas w C&A, albo H&M.Ja tylko tam sie zaopatruje.Mam miseczke C a dol 32 i tez nie moge dostac nigdzie bikini. Kiedys w Cubus patrzylam i tam mozna osobno dobrac gore i dol,ale rozmiaru 32 nie mieli chwilowo :-(
Patrzyla mw h&m ale rozmiaru E niestety nie ma czasami proboje sie w d D wciskac,z bikini można tak sprobowac ale bielizna ztamtad niestety odpada a podoba mi sie i ceny sa fajne, ale ja tylko gatki tam kupuje.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 22:00   #28
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

hej, to ja sie pod watek podpinamteraz jestem na diecie ktora ma za zadanie odchudzic moja mame i moj biust...ja kupowalam staniki w triumphie ale obecnie przerzucilam sie na Marks&Spenser.staniki tam sa drozsze ale bardzo fajne.mam pytanie moze podac adres stronki tego avocado?
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 22:06   #29
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

niestety we wsi Kraków nie ma jeszcze Marks&Spencer ;( no chyba ze ja jakas opozniona jestem i nie zauwazylam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 22:09   #30
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Duuży biuuuuuust!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ahgatta
Najlepsze moje staniki pochodzą z małego ,niefirmowego sklepiku w poznaniu. nie dość, żę dostałam tam 75F, to jeszcz za 50zł szt. świetnie "zbierają " biust, bo głównie o to mi chodzi i są dość sztywne, biust w nich nie faluje. niestety metki się już sprały i nie mogę odczytać firmy , nad czym ubolewam, bo nie mieszkam już w Poznaniu i nie wiem czego szukać. mam też staniki Samanty, też niezłe tylko mniej sztywne co niezbyt wygląda jak biegnę na tramwaj..
No właśnie co zrobić żeby na aerobiku cycki nie wybiły nam zębów ??
teżchciałam zamówić z avocado ale wolę przymierzć staniki, jak dostaniesz napisz jak leżą
Ja jestem z Poznania Ahgatta, pamietasz moze gdzie, na jakiej ulicy byl ten sklepik? Chetnie bym tam zajrzała
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.