kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 19:42   #391
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Błyszczący nos :/

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
mi cere on nawilza bardzo dobrze. nie ydaje na niego nic bo cala rodzina z niego korzysta wiec to dal mnie akurat zaden wydatek, a bezsensem jest wydawac na jeden nos z ktorym, jak juz mowilam sobie jakos radze. poza tym ja was o zadna pomoc w tej sprawie nie prosze, tylko wypowiadam sie na temat, ktory zalozyla autorka.

Hm...cała rodzina korzysta z jednego kremu??? :/
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:14   #392
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszczący nos :/

a co kazdy z osobna ma kupowac sobie odzielny? rany, jak nie rozumiesz to po co w ogole piszesz...
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:49   #393
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Błyszczący nos :/

Dziewczyny, ale może do rzeczy To mam go nawilżać jakimś dobrym nawilżającym, a nie matującym? Czy może lepiej wysuszyć go tonikiem alkoholowym?
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:23   #394
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Błyszczący nos :/

chiante
ejaj... po co pytać skoro i tak masz swoje zdanie, którego zmieniać nie zamierzasz?
keYt: nie wysuszaj! Nigdy! Pochodź po KWC, sprawdź opinie, kup jakiś fajny kremik nawilżający, delikatny żel do mycia twarzy bez SLS i łagodny tonik.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:52   #395
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszczący nos :/

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
chiante
ejaj... po co pytać skoro i tak masz swoje zdanie, którego zmieniać nie zamierzasz?
keYt: nie wysuszaj! Nigdy! Pochodź po KWC, sprawdź opinie, kup jakiś fajny kremik nawilżający, delikatny żel do mycia twarzy bez SLS i łagodny tonik.
Jak juz wyzej pisalam, ja Was o nic w tej sprawie nie pytam.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 09:59   #396
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Błyszczący nos :/

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
a co kazdy z osobna ma kupowac sobie odzielny? rany, jak nie rozumiesz to po co w ogole piszesz...
Tak by wypadało I może to Ty właśnie jej nie rozumiesz? Ech... troszkę tolerancji. Ja nie używam kremów mamy, bo są zbyt silne, ani taty bo mają działanie, które mi nie potrzebne wcale, ani tym bardziej mojego brata czy chłopaka, bo używają kremów dla mężczyzn, że tak powiem. Wg mnie, krem, który jest na wszystko i dla wszystkich - jest do niczego. Znam potrzeby swojej skóry i tym kieruję się kupując krem. Dzięki temu problemów z cerą już nie mam Ani ja, ani nikt z mojej rodziny
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:42   #397
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszczący nos :/

Niby starsze, a takie... nierozumne. Ale poswiece czas i Ci wytlumacze. To, ze napisalam, ze cala rodzina uzywa tego kremu to nie znaczy, ze TYLKO tego. Chyba logiczne, ze kazdy ma inna pielegnacje ale ten krem rowniez sie w nia wlicza, wie jest jedno wielkie opakowanie dla wszystkich. Jak mnie to z ruwnowagi wyprowadza, jak doroslym ludziom trzeba tlumaczyc jak dziecku. ;/
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 12:53   #398
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Błyszczący nos :/

ja stosuje linie kosmetykow firmy avene do cery tlustej i jestem bardzo zadowolona. czasami rano mam troche tlusty nos, ale po uzyci kremu wszysto znika stosujezel, tonik i krem
pozdrawiam
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:48   #399
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Błyszczący nos :/

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Niby starsze, a takie... nierozumne. Ale poswiece czas i Ci wytlumacze. To, ze napisalam, ze cala rodzina uzywa tego kremu to nie znaczy, ze TYLKO tego. Chyba logiczne, ze kazdy ma inna pielegnacje ale ten krem rowniez sie w nia wlicza, wie jest jedno wielkie opakowanie dla wszystkich. Jak mnie to z ruwnowagi wyprowadza, jak doroslym ludziom trzeba tlumaczyc jak dziecku. ;/
Radzę liczyć się ze słowami na forum.
I popracować nad logiczną formą budowy zdań oraz zajrzeć do słownika ortograficznego.
Nie będę z Tobą dyskutować, bo widzę, że jesteś jeszcze bardzo młodziutka i pyskata, więc nie ma to głębszego sensu.
Wracając do meritum sprawy... Jak się ma autorka wątku?
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 19:03   #400
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszczący nos :/

Hehe. Typowe. Wrecz banalne.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:33   #401
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Błyszczący nos :/

Banalne, bo przemądrzałe dzieciaki takie są
Poza tym tak zachwalasz niveę, apteczne wg Ciebie są be, ale... w Twojej wishliście preparaty rodem z apteki się znajdują
Tyle na ten temat, nie odpisuj do mnie więcej, bo się tylko kompromitujesz.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 15:43   #402
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszczący nos :/

Kompromitujesz to sie Ty. W Twoim wieku trudno sie czyta ze zrozumieniem? W mojej Wishliscie owszem sa apteczne, nigdzie nie pisalam, ze sa "be", tylko, ze nie bede kupowac kremu dla samego nosa.
Tak to jest gdy doroslym brakuje argumentow albo wiedza, ze dzieci nie maja racji. Najlepiej powiedziec: "nie bede z Toba rozmawiac", "nie jestes partnerem do rozmow dla mnie". Zegnam.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 12:28   #403
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Błyszczący nos :/

Nabierz kultury do innych, wtedy będą chcieli z Tobą rozmawiać.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 01:22   #404
Abstynencja
Raczkowanie
 
Avatar Abstynencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: Błyszczący nos :/

Ja używam takich bibułek matujących na błyszczace strefy. Zajmują mało miejsca w torebce i są dośc tanie.


_________________________ _________________________ __
http://www.youtube.com/watch?v=F8ioQd6Vqeg&e
__________________
"Gust ustala się z wiekiem. Przed dwudziestu laty zdarzało mi się poślubić mężczyzn, których dziś nie zaprosiłabym nawet na obiad."
Elizabeth Taylor
Abstynencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:24   #405
krooffka
Przyczajenie
 
Avatar krooffka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Błyszczący nos :/

a ja zakochałam się w żelu błotnym do mycia twarzy Danielle Laroche ( na allegro lub ciao ) .. skórę się nim myje i zostawia tak na kilka minut na buzi,potem zmywa ..efekt nieprawdopodobny!! nareszcie się nie świecę tak szybko a buzia jest nieprawdopodobnie gładka,czysta i promienieje.. oczywiście teraz testuję pozostałe kosmetyki z tej firmy..
krooffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:21   #406
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Błyszczący nos :/

A ja zapraszam do wątku o oliwce HIPP wielu wizażankom pomogła w walce z tłustą cerą.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:21   #407
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Kremy matujące

szukam idealnego kremu matującego za niewygurowaną cene
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:02   #408
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Kremy matujące

A krem matujący Kryolan http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...-matujacy.html ?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:21   #409
aga1507
Przyczajenie
 
Avatar aga1507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Dot.: Garnier Czysta Skóra vs Loreal Pure Zone

Cytat:
Napisane przez kallipso Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanko: co jest lepsze?
Garnier Czysta Skóra czy Loreal Pure Zone??
Mam cerę mieszaną, błyszczacą się niemiłosiernie w ciągu dnia i głównie temu chciałabym jakoś zaradzić.
Czy któraś z Was stosowała jedno i drugie i może wymienić różnice?
Ja od jakiegoś czasu używam żelu i kremu matującego Garniera i jestem raczej zadowolona (zwłaszcza z kremu), ale może Pure Zone jest znacznie lepszy?
A może znacie coś innego jeszcze lepszego?

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam wszytskich, PA!
Ja mam cere sucha sklonna do tworzenia sie roznych wypryskow, powiem tak uzywalam dlugi czas Loreal Pure Zone i nie zauwazylam jakiejs wielkiej rewelacji na mojej skorze, natomiast kiedy zaczelam uzywac Garnier czysta skora stan cery sie poprawil, gdzie krem do twarzy z tej serii to chyba najlepszy i faktycznie dzialajacy krem nawilzajacy po ktorym nie swieci sie skora,ostatnio probowalam zamienic go na jakies cudo ale nie mam juz sil do testowania innych wynalazkow i zdecydowanie wracam do Garnier
__________________
aga1507

Edytowane przez aga1507
Czas edycji: 2009-03-18 o 09:23
aga1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 20:04   #410
mahamaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry krem matujący strefe T - pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Filtr i na to skrobia. Ja sie nie swiece mniej wiecej przez 10 godzin
O co chodzi ze skrobią i filtrem??
mahamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:44   #411
martika26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

Zgodzę się co do siarkowej mocy. Sama wypróbowałam dziesiątki kremów i żaden na tak długo nie matowił jak ten. Poza tym siarka pomaga na pryszcze i działa antybakteryjnie. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia ciężkości czy lepkości co dla mnie jest bardzo ważne jak muszę szybko się rano pomalować.
Polecam spróbować osobom z bardzo tłustą cerą. Na pewno docenią komfort matowienie na dłużej.
martika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 01:26   #412
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

jak dla mnie to tylko matujacy dax perfectaale chyba wypróbuje ta siarkową moc barwybo w te upalne dni cera niesamowicie mi sie sieci
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:38   #413
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

Cytat:
Napisane przez martika26 Pokaż wiadomość
Zgodzę się co do siarkowej mocy. Sama wypróbowałam dziesiątki kremów i żaden na tak długo nie matowił jak ten. Poza tym siarka pomaga na pryszcze i działa antybakteryjnie. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia ciężkości czy lepkości co dla mnie jest bardzo ważne jak muszę szybko się rano pomalować.
Polecam spróbować osobom z bardzo tłustą cerą. Na pewno docenią komfort matowienie na dłużej.
Tak ja też polecam siarkową moc, tylko dla osób z cera mieszaną (tak jak u mnie) nie polecam nakładać go na policzki ponieważ trochę wysusza. Ja nakładam go na czoło, nos i brodę i ładnie mi matowi na kilka godzin. Policzki zostawiam w spokoju albo używam jakiegoś kremu nawilżającego. Od paru osób słyszałam, że siarkowa moc wysusza więc ostrożnie z nim
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:54   #414
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

mam ten sam problem co autorka wątku, zbliżam się do 30 i mam tłustą i świecącą cerę, do tego bardzo wrażliwą i skłonną do przesuszeń po tych kremach, które w większości składów mają alkohol. Przetestowałam sporo kremów matujących, zauważyłam, że ważniejsze w tym wypadku jest porządne nawilżanie. Krem matujący swoją drogą ale ważny jest też krem na noc, żeby odpowiednio nawilżał, wtedy skóra reguluje trochę wydzielanie sebum.
Ale do rzeczy. Kremy, które znam:
- matująco-normalizujący krem YR - chociaż lubię tą firmę, krem niestety podrażnił, dobrze się wchłaniał, ale mat był też taki sobie, na pewno przesuszył przy dłuższym stosowaniu
- vichy normaderm - dobrze matowił ale mocno przesuszył, używałam go dość długo niestety i potem długo musiałam to naprawiać
- chwalony tu garnier to była dla mnie siekiera, kupiłam z nadzieją, że będzie tak dobry jak tu na wizażu, ale posmarowałam się nim raptem kilka razy i wywaliłam, bo strasznie piekła mnie po nim twarz i byłam cała czerwona od niego, więc przemilczę jego efekty matujące
- avene cleanance - matujący w połączeniu z effaklarem k i mocnym nawilżaczem na noc to była dość dobra kuracja, byłam zadowolona z mojej skóry, ale boję się kwasów latem, więc aktualnie odstawiłam
- biotherm jakiś redukujący pory - przyjemny, lekki, ładnie pachnie, ale matuje średnio, w sumie żadna rewelacja za taką cenę
- aktualnie od kilku już opakowań używam vichy skinset i jestem zadowolona, mogę polecić, nie jest aż tak strasznie drogi, dobrze matuje, szybko się wchłania i nie zauważyłam, żeby wysuszał, chociaż ma alkohol w składzie, więc mógłby teoretycznie podrażnić
- używałam też dermika mat-b i soraja matujący - oba były beznadziejne, słaby mat i słabe nawilżanie, nie polecam


także jak widać, długa droga za mną, jeszcze dłuższa przede mną
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:23   #415
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

Na kazdego dziala widac co innego, po przeczytaniu calego watku. Jesli ktos ma wysoszna cere nie powinien uzywac matujacego kremum, bo on matowi na chwile, ale jednoczesnie wysuszajac i po jakims czasie zaczynamy sie swiecic jeszcze bardziej. Najlepiej uzywac na dzien lekkiego kremu nawilzajacego, ktory wchlania sie nam do matu, a w ciagu dnia swiecimy sie o wiele mniej, bo nie mamy wysuszonej cery, ktora produkuje wiecej sebum. Ja przestalam uzywac wszystkich kremow matujacych, a mialam ich duzo wymienionych juz w watku i uzywam kremu antybakteryjnego Ziaji Nuno. Nie jest on nawilzajacy, ale nie wysusza, wchlania sie do matu i sie tak potem nie swiece, a skora jest gladka i moze troche nawilza.
Do tego na noc stosuje Dermogal A+E kapsulki do cery tradzikowej i mam coraz mniej sucha skore, ktora sie mniej swieci.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 23:10   #416
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Z jaką skrobią? Nie rozumiem??
jeden z najlepszych sposobow na matowienie twarzy to maka ziemniaczana (do kupienia w spozywczych ) nawet wymieszana z jakims puderkiem rozswietlajacym, kiedys mieszalam make z pudrem Hean rozswietlajacym (roczny koszt maki+pudru max 20 zl )
pozniej odkrylam puder Hauschka jedwabny do twarzy i ciala i juz z nim zostalam (opinie w KWC)

i oczywiscie kremik nawilzajacy, jak pisala Illegale, to podstawa

Edytowane przez młodaa
Czas edycji: 2009-07-23 o 23:12
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:20   #417
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

Avon Cleaskin krem matujący - tani debeściak od kilku lat (odkąd byłam nastolatka i miałam bardzo tłustą cerę - wtedy tylko ten krem mi pomagał i nawet nawilżał) kosztuje 10-15zl.
a ostatnio Normaderm Vichy, choć drogi...

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
jeden z najlepszych sposobow na matowienie twarzy to maka ziemniaczana (do kupienia w spozywczych ) nawet wymieszana z jakims puderkiem rozswietlajacym, kiedys mieszalam make z pudrem Hean rozswietlajacym (roczny koszt maki+pudru max 20 zl )
pozniej odkrylam puder Hauschka jedwabny do twarzy i ciala i juz z nim zostalam (opinie w KWC)

i oczywiscie kremik nawilzajacy, jak pisala Illegale, to podstawa

__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:12   #418
queer love
Raczkowanie
 
Avatar queer love
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

perfecta cera mieszana
queer love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:59   #419
kikasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Błyszczący nos :/

chiante & ejaj

bardzo rozbudowana i nic nie wnosząca do tematu wymiana zdań



Wracając do tematu:

Mam na nosie taką dziwną skórę, świeci się jak nie wiem co, szczególnie po umyciu twarzy, jeszcze bardziej (taki efekt "wypucowania")

Nie wygląda mi na skórę tłuszczącą się. Jak się jej przyjże dokładnie, to tak jakby warstwa martwego naskórka się tak świeciła. Mam coś takiego tylko na nosie.

Próbowałem się tego pozbyć poprzez peeling enzymatyczny, następnie taki mocny peeling z drobinkami (tak mocny że przeznaczony tylko na skórę na piętach, łokciach itp), niestety żadnych efektów, nawet jakby bardziej się po tym błyszczał.

Smaruję nosek (tak jak całą twarz) kremem Lirene Cera naczynkowa (pisze że krem nawilżający), ale efekt marny

Gdzieś przeczytałem że kolagen może pomóc w takich problemach, ponoć to ostatnio hit w dermatologi i kosmetyce skóry.

pozdrawiam
__________________
Rumień - strona o wszelkich problemach związanych z problemami naczynkowymi skóry
kikasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:55   #420
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Najlepszy krem matujący jaki miałaś

ja uzywam garnier czysta skora- dlugotrwaly efekt matujacy. wedlug mnei jest niezly od niedawna tez stosuje matujacy krem- zel control shine z nivea visage young i jak narazie jest ok
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 10:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.