Jean Louis David - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 16:40   #31
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Jean Louis David

byłam w rzeszowie, co prawda dawno ale po tamtej wizycie sie tam juz nie pojawilam, kolor zupelnie nie wyszedl, ciecie nic nadzwyczajnego.
i drazni mnie ze tam stale wisi ogloszenie ze przyjma fryzjerow, doswiadczenie nie wymagane, wole jak mnie jednak tnie ktos z duzym doswiadczeniem
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 20:59   #32
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jean Louis David

a wiecie może jaki jest koszt baleyage'u w JLD? :ROLLEYES:
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:23   #33
fryzanna
Przyczajenie
 
Avatar fryzanna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
GG do fryzanna
Dot.: Jean Louis David

nie robią baleyage

Edytowane przez fryzanna
Czas edycji: 2009-06-20 o 20:30
fryzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 11:24   #34
delfin86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jean Louis David

już kiedyś wypowiadałam się w jakimś wątku co do JLD i powiem jeszcze raz, chodzę do king's crossa (poznań) do tego włąśnie salonu i jeszcze mi się nie zdarzyło wyjść niezadowolonym. Przeważnie fryzjer wyjaśni mi co m zamiar zrobić, jak ja mam swoją koncepcjii on mi doradza lub odradza. zawsze na tym dobre wychodzę . Chodzę tylko do jednego fryzjera, niestety nie wiem jak ma na imię. Jak on nie może mnie przyjąć to wole poczekać spokojnie w kolejce lub umówić sie na inny termin.
Faktem jest że do układania włosów nie używają dużo środków stylistycznych, tak więc po kilku godzinach cały efekt mija. Ma to jednak swój plus, bo mimo że ten efekt mija, ścięcie zostaje i samemu w domu nie trzeba sie męczyć żeby włosy sie układały. Wzceśniej gdy chodziłam do innych fryzjerów zawsze mialam piękną fryzure jak wychodziłam. Dopiero po powrocie do domu i umyciu głowy zaczynał się płacz i zgrzytanie zębów:/ jak wychodze z JLD z fryzurą nowa to wiem że nie będę miala problemów z ulożeniej jej samej
__________________
Delfin86
delfin86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 10:57   #35
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Jean Louis David

witam
był ktoś może w salonie J.L.D w warszawie na Moliera....?
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 18:07   #36
anauj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A może ktoś poleciłby konkretną osobę w konkretnym salonie JLD w Krakowie... Proszę...
ja z czystym sumieniem moge polecic Pania Gosie Sobieraj- w tej chwili pracuje w salonie na Szewskiej. Zawsze wychodze od niej zadowolona. Mam dlugiew wlosy, ostatnio poszlam o niej z ogromnymi odrostami reszta byla prawie czarna, a w dodatku chcialam nie tylko pozbyc sie odrostow ale takze rozjasnic wlosy nie niszczac ich. Gosia popatrzyla, pomyslala chwilke potem czary mary mi mialam DOKLADNIE TAKI KOLOR O JAKI MI CHODZILO)) trwalo to 5 godzin ale efet byl swietny i do tej pory jestem naprawde bardzo zadowolona dodam jeszcze ze jest ona jedyna osoba, ktora potrafi zrobic mojemu chlopakowi fryzure, ktora podoba sie i mnie i jemu
anauj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:52   #37
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez anauj Pokaż wiadomość
ja z czystym sumieniem moge polecic Pania Gosie Sobieraj- w tej chwili pracuje w salonie na Szewskiej. Zawsze wychodze od niej zadowolona. Mam dlugiew wlosy, ostatnio poszlam o niej z ogromnymi odrostami reszta byla prawie czarna, a w dodatku chcialam nie tylko pozbyc sie odrostow ale takze rozjasnic wlosy nie niszczac ich. Gosia popatrzyla, pomyslala chwilke potem czary mary mi mialam DOKLADNIE TAKI KOLOR O JAKI MI CHODZILO)) trwalo to 5 godzin ale efet byl swietny i do tej pory jestem naprawde bardzo zadowolona dodam jeszcze ze jest ona jedyna osoba, ktora potrafi zrobic mojemu chlopakowi fryzure, ktora podoba sie i mnie i jemu
a mozesz zdradzic o jaki kolor Ci chodzilo? bo ja wlasnie jestem w podobnej sytuacji (czarne wlosy ktore chce rozjasnic i zastanawiam sie czy i u mnie da sie cos z tym zrobic...


a moze ktoś robił sobie "frisette" w JLD? tez sie nad tym zastanawiam ale nie wiem jakiego efektu moge sie spodziewac
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 08:00   #38
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Jean Louis David

ja chodzę do JLD w Katowicach i jestem zadowolona... chciaż mogli by obcinać również nożyczkami :/
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 08:03   #39
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Re: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Wiam,
Mam aktualnie prawie 27 lat i z mojego doświadczenia z tz. fryzjerami moge powiedzić jedynie tyle, ze przez dłuższy czas miałam na nich alergię. Przetestowłam prawie wszystkie salony w okolicy Katowic i im drożej płaciłam tym gorzej wyglądałam, a miałam nadzieję ,że firmowy salon mnie od tego uchroni. Po pewnym czasie wolałam chodzić do dentysty na leczenie kanałowe niż męczyć się i uciekać po "układaniu włosów" do domu. Teraz jednak znalazłam świetny salon w Tychach (po poradach znajomych) gdzie zajęto się mną w sposób bardzo profesjonalny. Fryzjerka chciała wiedzieć jaki styl życia prowadzę , jak czesto myję włosy zdiagnozowała ich kondycję, zaproponowała fryzurę, kolory na moich włosach są dobrane-takie jakie miały być żadnych żółci, a co najważniejsze pani wszystko zapisywała w notesie aby przy następnej wizycie wiedzieć z kim ma do czynienia. Trzy godziny czułam się naprawdę po raz pierwszy spokojna i to w rozsądnej cenie. Szukajcie aż znajdziecie.
Ewa
jaki to jest dokładnie salon? Pamięta Pani nazwę?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 17:05   #40
anauj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
a mozesz zdradzic o jaki kolor Ci chodzilo? bo ja wlasnie jestem w podobnej sytuacji (czarne wlosy ktore chce rozjasnic i zastanawiam sie czy i u mnie da sie cos z tym zrobic...


a moze ktoś robił sobie "frisette" w JLD? tez sie nad tym zastanawiam ale nie wiem jakiego efektu moge sie spodziewac
alez oczywiscie chdzilo mi o jasny braz. bardzo dlugo mialam ciemne wlosy i musze przyznac, ze ten kolor zaczal mi sie nudzic. obecnie mam na glowie wlasnie jasny braz i jestem bardzo zadowolona- dodam, ze takiego kolorku nalezy szukac na palecie w odcieniach blondu czyli wszystkie farby L'oreal zaczynajace sie cyferka 7, bo brazy wychodza po prostu czarne i nawet potem jak farba troche sie wyplucze to i tak pozostaje taki czarny odcien.
pozdrawiam
anauj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 09:35   #41
pariposa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Jean Louis David

Od kilku dobrych lat obcinam włosy w JLD... Zawsze byłam zadowolona... Ale to co mnie spotkało w ostatnią sobotę! Galeria Mokotów - Warszawa. Obcinała mnie kobieta średniego wzrostu z krótkimi rudymi włosami. Jedyna poza panią z recepcji w czarnej bluzce (pozostałe w białych jak wiadomo).
Boże, to, co ona mi zrobiła!!! Miała wycieniować delikatnie z przodu! Nic trudnego, nic wymyślnego, podstawa przecież! Z lewej strony sciachała mi włosy jak od linijki z prawej wycieniowała! Po jednej stronie mam dwie warstwy w dodatku pierwsza zaczyna się poniżej linii brody, a nie tak jak chciałam tj. jak obcięła i wycieniowała z prawej - powyżej!
Śmiem sądzić, że pani ta została wzięta na zastępstwo z recepcji albo znalazła się tam z innego przypadku.
Wszystkim za to polecam salon na Jerozolimskich vis a vis Smyka. Pracuje tam zdaje sie pani Kasia albo Monika. Ciemne długie włosy, czasem zmienia na blond. Pracuje tam niemal od początku. Jest rewelacyjna!
Ostatniej soboty nie chciało mi się tam jechać. Bardzo żałuję.
pariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:07   #42
koralowa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Polecam salon JLD na Alejach Jerozolimskich vis a vis Smyka i panią Irenkę
koralowa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:09   #43
pussykate
Przyczajenie
 
Avatar pussykate
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Jean Louis David

wczoraj wrócilam z JLD w warszawie Fort wola, masakra ogólnie, nie polecam, babka niezrozumiala chyba o co mi chodzi, mialam ciemne wlosy, prosilam o kolor ala jennifer aniston z balejazem, a ona polozyla mi dwie farby, ja widze tylko jedna, w kolorze ni to orzech ni to zieleń, masakra!!!!!!!!nie polecam!
pussykate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:24   #44
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez koralowa83 Pokaż wiadomość
Polecam salon JLD na Alejach Jerozolimskich vis a vis Smyka i panią Irenkę

Też lubię ten salon. Dawniej bywałam częściej ale ostatnio milej jest w pobliskim Franku Provoście
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:04   #45
Baxoonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jean Louis David

TYCZQ jesteś może fryzjerem w JLD?? Albo jest tu na tym forum ktoś kto w nim pracuje lub pracował??? Prosze o odpowiedź
Baxoonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:43   #46
gusia_gugusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 44
Dot.: Jean Louis David

A czy ktoś orientuje się, czy można tam kupić produkty Schwarzkopf Professional, (konkrentnie chodzi mi o gumę Osis Thrill)??
gusia_gugusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:42   #47
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: Jean Louis David

Tak pracowalem w salonie JLD
nie dostaniesz tej firmy kosmetykow w salonach JLD
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 06:54   #48
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Jean Louis David

Byłam w JLD na w Poznaniu i wyszlam zadowolona ALE wielkie Ale. Po 1 rozwaliło mnie to ze tam pokazali mi książeczkę z kolekcja fryzur na wiosne/lato by JLD i tylko z tak mnie zetną:P. Akurat fryzurka mi sie spodobała wiec dobra. Miałam jednak watpliwości, bo była dla prostych włosów a moje są falowane raczej. Wiec pytam fryzjerki(niska, przy kości ciemne włosy do ramion bodajże Monika) Czy ta fryzura bedzie dobrze wyglądała na falowanych włosach? NA co ona "a pani nie prostuje" A ja "nie" na co ona "to szkoda" i obcięła mnie tak mimo wszystko!!! Fryzura wyszła super, ale chyba bardziej przez przypadek. Normalnie bym wyszła, ale byłam po sesji, zmęczona, niewyspana i jak zobaczyłam swoje odbicie w szybie na przystanku-wory pod oczami, tłuste nieuczesane włosy, zero makijażu, to po prostu musiałam natychmiast zainwestować w urodę.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-20 o 13:02 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 14:09   #49
Baxoonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez tyczq Pokaż wiadomość
Tak pracowalem w salonie JLD
nie dostaniesz tej firmy kosmetykow w salonach JLD
To powiedz mi czy warto tam isc do pracy? Bo slyszalem rozne opinie na temat tej firmy ale raczej wiekszosc byla niekorzystna.
Baxoonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:58   #50
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez Baxoonek Pokaż wiadomość
To powiedz mi czy warto tam isc do pracy? Bo slyszalem rozne opinie na temat tej firmy ale raczej wiekszosc byla niekorzystna.
wszystko zalezy gdzie jakie miasto i gdzie dokladnie ??
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:56   #51
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Jean Louis David

Byłam dwukrotnie w krakowskim JLD i byłam bardzo zadowolona. Pierwszy raz było to trudne farbowanie (chyba rok temu) - po 3 latach posiadania różnych czerwieni na włosach chciałam zejść do brązu, co zaowocowało brązowo-czerwonym a potem miałam włosy rude, ale przebłyski czerwieni się pojawiały na końcach włosów. Chciałam pasemka z brązem i pani wymyśliła żeby dorobić dość ciemny brąz do tego mojego rudego. Wyszło świetnie i bardzo naturalnie. Przy kilku następnych farbowaniach brązem efekt się jeszcze trochę utrzymywał (ciemniejsze inaczej się farbowały niż jaśniejsze), z czego byłam bardzo zadowolona. Poza tym czerwone odcienie się nie pojawiły. Dlatego niedługo wybieram się zrobić blond pasemka na obecnych brązowych włosach, bo mi i tak jaśnieją od słońca.

Drugi raz byłam 2 miesiące temu obcinać włosy i też mi się bardzo efekt podoba. Mam włosy, które z byle powodu się falują, co nie zawsze ładnie wygląda. Obcięłam je chyba tak do brody. Ale pani pytała jak się te włosy zachowują i uzyskałam fryzurkę dobrze wyglądającą po podwinięciu końcówek pod spód okrągłą szczotką, ale też całkiem nieźle wyglądającą po zwykłym wysuszeniu. Włosy się jakoś normalnie zachowują: nie muszę ich bardzo starannie układać, nie sterczą w różne strony po wstaniu. Często wystarczy je umyć, rozczesać i wysuszyć i już są w porządku. Gdyby nie to, że są upały i włosy grzejące w kark mi bardzo przeszkadzają, to by nie było potrzeby ich ścinać. I mimo ścinania maszynką włosy nie rozdwajają się, ani się nie poniszczyły.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-06 o 11:03
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:10   #52
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Jean Louis David

Ostatnio otrzymałam ulotkę zapraszającą do ścięcia włosów w cenie 10zł przez uczniów stylistów JLD przy Rondzie Wiatraczna.
Czy któraś z Was była może u takich początkujących fryzjerów?
Na ulotce jest napisane, że wszystko odbywa się pod okiem profesjonalnych stylistów.
Iść czy nie iść? Nie zależy mi na niczym pięknym i wymyślnym...
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:31   #53
dea80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Jean Louis David

Dzis bylam w warszawskim salonie przy ul. Grójeckiej. Niedawno go otworzyli. Nie polecam. Jestem bardzo niezadowolona. Strzygla mnie taka mloda blondynka. Totalna fuszerka. Nie potrafi nawet grzywki obciąć. Ja mówi pani jedno, a ona robi co innego. Nie mialam wcale duzych wymagan. Chcialam tylko zeby mi ja obciela polokraglo. Dobrze , ze chcialam obciąc tylko grzywke, a nie wszystkie włosy. Az strach jak to by sie moglo skonczyc. Wiecej tam nie pojde i Wam tez nie radze , przynajmniej do tej kobiety(Szkoda , ze nie zwruciłam uwagi jak ma na imie)
dea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:43   #54
Bezkofeinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Dzisiaj bylam w kieleckim salonie w galerii echo. Jestem naprawdę zadowolona i podoba mi się to cięcie. Ale nie jestem zadowolona z obsługi, ponieważ siedziałam sama i czekałam na fryzjerkę(były 3 i taka jakby sekretarka) i żadna jakoś nie kwapiła się do tego, aby mnie obsłużyć. Jednak opłaciło się czekać. ;d W kieleckim salonie polecam panią Renatę(długie, czarne włosy). ;-)
Bezkofeinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:33   #55
kinia1020
Raczkowanie
 
Avatar kinia1020
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krklove <3
Wiadomości: 239
Dot.: Jean Louis David

Wie ktoś może ile kosztuje obcięcie, mycie i modelowanie ?
__________________
Uśmiech
To najpiękniesza rzecz jaką może dać człowiek człowiekowi.
Uśmiechajmy się więcej!
Zapuszczam włosy i nigdy więcej ich nie zetne
Rimini 2011!
kinia1020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:48   #56
maj_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Ja byłam ostatnio, pierwszy i... OSTATNI (!) raz w JlD w Szczecinie (CH Galaxy) i szczerze ODRADZAM.
Spędziłąm tam 4,5 h przy zwykłej koloryzacji, która zamiast ciemnego blondu zdążyła wyjść niebiesko-zielona. Nałożono mi farbę łącznie 3(!) razy, żeby to w miarę "po ludzku" wyglądało.
Jeśli to jest profesjonalizm, to ja dziękuję; zwłaszcza za tak horrendalną cenę w stosunku do jakości usług. beznadzieja!
polecam lokalne małe saloniki, gdzie płaci się średnio 1/3 ceny JlD, a wychodzi się zwykle zadowolonym, bo robią coś, co się chciało i ma się na głowie jakiś NATURALNY kolor.
Więc ja szczerze ODRADZAM!!!
maj_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:03   #57
anija44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jean Louis David

Polecam salony w Bielsku-Białej. Byłam i na pewno wrócę!!! JLD Sfera i Sarni Stok.
anija44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:50   #58
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jean Louis David

jeśli chodzi o mnie jestem niezadowolona. byłam w salonie w centrum. z czerni mieli zrobić blond. podjęli się tego ale cóż... chyba się przeliczyli. siedzialam od 11 do 18 i wyszłam z sianem na głowie i ciemnymi włosami.zapłaciłam 545 zł.efekt? spalona skóra nie mogłam się nawet uczesać tak mnie bolało ale jak moze nie boleć skoro sa rany na głowie. I uśmiechnięta pani proponowala jescze odżywki bo przecież muszę zakupić bo mam zniszczone włoski.wmawiała jeszcze że przeciez wiedziałam jakie mogą być skutki dekoloryzacji.głupia kobieta gdybym wiedziała ze zrobią mi coś takiego z włosami to przecież nie usiadlabym na fotel. musieli się jakoś bronić a doskonale widziałam reakcje zdziwienia pań jak dekoloryzacja nie chciała usunąć czerni.żenada.zapytalam na początku czy wyjdzie blond gdyby odpowiedziala ze nie to bym nawet nie próbowala ale ona zapewnila że się wszystko da zrobić.teraz faszeruję włosy drogimi jak cholera odżywkami aby mieć w miarę normalne włosy. mozolnie to idzie ale jest nieco lepiej.jakiś minimalny połysk bo wczesniej to matowe wysuszone jak miotła siano. nie polecam tego salonu. oni dużo obiecują i na tym się kończy. w tak ekskluzywnym i drogim salonie taka sytuacja nie powinna nigdy się wydarzyć przecież to fachowcy. jak widać nie tacy wspaniali jak się może wydawać.dla mnie beznadziejni.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:05   #59
fryzanna
Przyczajenie
 
Avatar fryzanna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
GG do fryzanna
Dot.: Jean Louis David

racja jest po obu stronach

Edytowane przez fryzanna
Czas edycji: 2009-12-19 o 08:30
fryzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:26   #60
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Jean Louis David

A mam pytanie, czy któraś z was była w JLD w BlueCity w Warszawie? Bo ostatnio przechodząc widziałam kobietę z bardzo ładnie ściętymi włosami wychodzącą i się zastanawiam czy nie pójść.
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.