Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 12:27   #151
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cześć kochane
Ja już po operacji którą miałam w piątek. Od razu uspokoje wszystkie dziewczyny które się boją samej operacji i bólu.U mnie ból określiłabym raczej jako dyskomfort , a sama operacja to naprawdę nic takiego - usnęłam , obudziłam się- i to tyleW nocy po przebudzeniu nie potrzebowałam żadnych środków przeciwbólowych ( i do tej pory nie muszę nic brać), rano spokojnie sama zjadłam, umyłam się i uczesałam- więc naprawdę jest spoko.
I od razu radzę wszystkim dziewczynom-bierzcie największy proponowany rozmiar. Ja już dziś mam niedosyt- a to dopiero dwa dni po. U mnie ustalone było 350cc anatomiczne, ale tuż przed operacją , można powiedzieć na stole po wyrysowaniu wszystkiego przekonali mnie że będą za duże i nie wejdą.I zgodziłam się na 310cc
Dziś wiem że chciałabym 375 i wcale nie byłoby za dużo Zrobiłabym u innego lekarza który nie widział żadnego problemu.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:35   #152
monikaorzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

w maju mam termin powiekszania piersi.Mam pytanie jak dlugo moge nosic w sobie implant.Slyszalam ze jest to krotko terminowe.Czego moge sie spodziewac po latach?
Monika
monikaorzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 18:02   #153
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez monikaorzel Pokaż wiadomość
w maju mam termin powiekszania piersi.Mam pytanie jak dlugo moge nosic w sobie implant.Slyszalam ze jest to krotko terminowe.Czego moge sie spodziewac po latach?
Monika

Na BeautyForum sa kobiety,ktore nosza juz te same implanty od 10-15 lat Nie jest to jednak regula.Czasem nawet po 2-3 miesiacach zaczyna pojawiac sie przerost torebki (cc) i w najblizszym mozliwym czasie nalezy usunac 'obrosniety' implant.

Implanty nie sa dozywotnie- na pewno jeszcze raz w zyciu bedziesz musiala je wymienic.

MyaDiva- super,ze dobrze sie czujesz
Co do tych rozmiarow- mam kompletny metlik w glowie. Doktor zaproponowal 400cc ale wiem,ze to bedzie za duzo! Mam 68cm 'pod' wiec beda one mi wlazic pod pachy i ogolem przy tak waskiej klatce to nie jest dobry pomysl Zastanawiam sie nad 350..ale znowu jak troche ubedzie po operacji to moge zalowac. Wiec moze 375? Jejku,jakie to trudne
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:47   #154
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Na BeautyForum sa kobiety,ktore nosza juz te same implanty od 10-15 lat Nie jest to jednak regula.Czasem nawet po 2-3 miesiacach zaczyna pojawiac sie przerost torebki (cc) i w najblizszym mozliwym czasie nalezy usunac 'obrosniety' implant.

Implanty nie sa dozywotnie- na pewno jeszcze raz w zyciu bedziesz musiala je wymienic.

MyaDiva- super,ze dobrze sie czujesz
Co do tych rozmiarow- mam kompletny metlik w glowie. Doktor zaproponowal 400cc ale wiem,ze to bedzie za duzo! Mam 68cm 'pod' wiec beda one mi wlazic pod pachy i ogolem przy tak waskiej klatce to nie jest dobry pomysl Zastanawiam sie nad 350..ale znowu jak troche ubedzie po operacji to moge zalowac. Wiec moze 375? Jejku,jakie to trudne
Cześć,cześc! 400cc to już sporo , ale 375 (po tym jak potem jeszcze ubędzie)to będzie taki piękny, duży biust przy Twoich wymiarach. Już Ci pisałam że kiedyś miałam takie wymiary i wagę jak TY a w biuście miałam 90 cm. To były czasy. Teraz pod biustem mam 72 cm, waże 52 cm- i 2 dni po operacji mam 91 w biuście- do ilu mi ubędzie.
Pozdrawiam Cię gorąco, masz jeszcze sporo czasu na decyzję , zdążysz wszystko przemyśleć na spokojnie i porozmawiać z lekarzem którego naprawdę interesują TWOJE oczekiwania .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 21:47   #155
monikaorzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

witajcie!
Czytam sobie wasze odpowiedzi i jestem w szoku. Ja jestem juz po konsultacji i mam ustalony termin na 4 maja. Lecz z tego co zauważyłam to ja jedna będe z was miała najmniejsze piersiątka. Zdecydowałam sie na 265gram i nie mam pojęcia jaki to będzie rozmair. Cciałam C a czy z tego będzie to nie wiem. Doradcie mi!! Nie chciałam za dużych bo noszeciuszki w rozmiarze 34-36 i tu nagle takie balony. Po skończeniu karmienia piersia synka straciłam wszystko i spadłam do A i dla mnie B wieksze to luksus. A mam 172 wzr i waga 51kg
monikaorzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:28   #156
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Też bym chciała mieć większe,ale jednak nie zdecyduję się na operację,gdyż po pierwsze stawiam na naturalność,a po drugie za kilka lat mam nadzieję,że uda mis ię wreszcie zajść w ciąże,a wiem,że przez implanty mogę nie być w stanie karmienia piersią.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 06:20   #157
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Monika- nie bierz tak malych wkladek! Ja mam male A, 1.61cm wzrostu i 45 kg wagi (ciuchy rozmiaru 32-34) i najmniej co biore to 350 choc Dr zaproponowal mi 400ml!!! Jesli wezmiesz tylko 265g a po operacji jeszcze ubedzie to wedlug mnie wywalisz pieniadze w bloto Nie chce namawiac,sama wiesz jaki efekt cie zadowoli,ale przy tak malenkich wkladkach to duzej roznicy nie bedzie Wez chodziaz 300cc-naprawde dobrze Ci radze.

Uwaga- ja wlasnie mam odmienne zdanie- wedlug mnie nie ma piekniejszych piersi od zelkow One sa idealne Jedrne, sterczace..ahhhh No i jesli wkladasz pod miesien to bez problemu mozesz karmic piersia-ponownie kieruje na Beauty forum gdzie sa takie kobiety,ktore dlugo lub nawet na rok przed ciaza robily operacje Jedna nawet pisala,ze po karmieniu jej cycuszki nadal byly piekne,sterczace a nie jak to zazwyczaj bywa- wiszace jak uszy
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2008-12-22 o 06:24
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 09:40   #158
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Monika ja mam 164cm i 44kg i bede miala implanty 300cc lub 325cc okrągle Mentora.
Masz 172cm i implanty 265 przy Twoim wzroscie beda zdecydowanie za małe...

foxy123 ja tez uwazam ze zelki sa ladniejsze. Mi osobiscie bardziej podobaja sie okrągle od anatomow, ale to juz zalezy od gustu
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:50   #159
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Nike- ja zdecydowanie wole okragle
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:05   #160
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Monika ja też uważam że będą za małe dla Ciebie - idz do innego lekarza na konsultacje i będziesz miała porównanie. Ten rozmiar wkładek przy Twoim wzroście zniknie. Taki rozmiar jest moim zdaniem tylko po to aby poprawić wygląd a nie powiększyć. Powinien Ci przybyć jeden rozmiar tylko. Weż 300 cc- 350 cc to będziesz zadowolona
Uwaga widzę że mało się interesowałaś implantami i nie wiesz że można z nimi karmić o ile włożysz pod miesień. a wyglądają napewno ładniej niż naturalne
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:00   #161
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez monikaorzel Pokaż wiadomość
witajcie!
Czytam sobie wasze odpowiedzi i jestem w szoku. Ja jestem juz po konsultacji i mam ustalony termin na 4 maja. Lecz z tego co zauważyłam to ja jedna będe z was miała najmniejsze piersiątka. Zdecydowałam sie na 265gram i nie mam pojęcia jaki to będzie rozmair. Cciałam C a czy z tego będzie to nie wiem. Doradcie mi!! Nie chciałam za dużych bo noszeciuszki w rozmiarze 34-36 i tu nagle takie balony. Po skończeniu karmienia piersia synka straciłam wszystko i spadłam do A i dla mnie B wieksze to luksus. A mam 172 wzr i waga 51kg
Hejka.
O Ty to chyba trafiłaś do tego lekarza co ja .Koniecznie idz na konsultacje jeszcze gdzie indziej, nie ma co żałować za konsultacje. Bo potem żal to będziesz mogła mieć tylko do siebie .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 14:02   #162
basssi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

jestem 11 dni po operacji w belgi,mam pytanie czy ktos mial takie objawy jak ja i czy to norma,moja lewa piers jest bardziej obolala,i do tego w dole mam pod nia same czerwone since plus w dole mam wrazenie ze jest nie pelna,prawa jest kompletnie idealna,lewa obrzmiala na gorze,a w dole troszke pusta.mialam implantaty 450cc,pod miesien,takie duze gdyz mialam miec lifting po 4 dzieci ale to mi unioslo sporo biust w gore
basssi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 22:52   #163
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Myślałam kiedyś o operacji,ale nigdy nie interesowalam się tym bardziej.Nie znam się na tym w ogole.Nie wiem co oznaczają liczby,które tu są podawane i jakie implanty są naj.
Pozdrawiam.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:28   #164
omena2526
Raczkowanie
 
Avatar omena2526
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 56
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

PATI!!dlugo mnie juz tu nie bylo, ale strasznie zapracowana jestema wiec jesli chodzi o masc to mi kazeli smarowac zelem silikonowym DERMATIX.mowili cos o VERADERM.wlasciwie to nie wiem ktory jest lepszy.a ty juz niedlugo masz wizyte kontrolna, wiec moze zapytasz swojego lekarza o to ktory z tych kremow jest lepszy...a jak sie czujesz?ja ogolnie ok, ale czasami cos mnie tam jeszcze pobolewa, ale to chyba od nerwow i ciezkiej pracy.

DZIEWCZYNKI!!!jezeli chodzi o rozmiar to ja na poczatku chcialam takie nieduze bardzo naturalne.w moim przypadku bylo to latwe, bo widzialam piersi mojej kolezanki, ktora robila soboe u tego lekarza i szczerze mowiac gdy mi je pokazala to zakochalam sie w nichnaprawde!!!w iec chcialam miec takie same.jak bylam na konsultacji i doktor pytal jakie bym chciala to powiedzialam ze wlasnie takie, czyli 325lewa i 275prawa(mialam asymetryczne piersi).po dluzszych przemysleniach stwierdzilam, ze moze dobrze byloby gdybym miala je troszke wieksze.kiedy przyjechalam na operacje doktor stwierdzil, ze lepiej te wieksze implanty, czyli 375lewa i 325 prawa co wsumie powiekszyloby moj biust o 325ml.skoro doktor tak mowi czyli tak musi byc , wkoncu tyle cycuchow juz widzial ...musze szczerze powiedziec, ze kilka dni po operacji troszke zalowalam, ze wybralam ten wiekszy implant, ale teraz poltora miesiaca po uwazam, ze ten rozmiar jest bardzo dopasowany do majej figury.
dziewczynki musicie zdac sobie sprawe, ze jesli chcecie miec dzidziusia to wrazie kolejnej operacji po ciazy bedzie trzeba wlozyc wiekszy implant.wiec jesli teraz wlozy sie ten maxymalny rozmiar to pozniej jaki?czy nkie bedzie to pozniej wygladac sztucznie?a'la pamela andersonale to jest tylko moje zdanie, kazdy ma inny poglad na ten temat
pozdrawiam

Edytowane przez omena2526
Czas edycji: 2008-12-26 o 00:32
omena2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 18:40   #165
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

DZIEWCZYNKI
mam pytanie do którejś z Was. Jaki stanik trzeba kupic, ten pierwszy po tym pooperacyjnym? Musze juz zmienic staniczek, w koncu i nie wiem jaki kupic. U lekarza bede dopiero po Sylwestrze, a chcialabym juz w poniedzialek kupic. Poradzcie mi prosze jaki powinien byc ten stanik.
Pozdrowionka
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:31   #166
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI
mam pytanie do którejś z Was. Jaki stanik trzeba kupic, ten pierwszy po tym pooperacyjnym? Musze juz zmienic staniczek, w koncu i nie wiem jaki kupic. U lekarza bede dopiero po Sylwestrze, a chcialabym juz w poniedzialek kupic. Poradzcie mi prosze jaki powinien byc ten stanik.
Pozdrowionka
Witaj Patrycjo
Najlepiej dobrej marki - polecam TRIUMPHA - na fiszbinach dobrze wyprofilowany.
Unikaj pushup-ów ... teraz sa zbedne jak sadze
Zreszta deformuja piersi.
Stanik dobrze utrzymujacy piers.
... zauwazylam ze sa modele które nieco "sciskaja" piersi i z profilu wygladaja jak szpiczaste ... nienawidze tego efektu ... piers powinna lezec miekko i nie powinno "zakłócać" krągłego jej kształtu ... czyli zamiast szpica poprotu ładny owal.
Buziaki
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:35   #167
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez arleta_akb Pokaż wiadomość
Witaj Patrycjo
Najlepiej dobrej marki - polecam TRIUMPHA - na fiszbinach dobrze wyprofilowany.
Unikaj pushup-ów ... teraz sa zbedne jak sadze
Zreszta deformuja piersi.
Stanik dobrze utrzymujacy piers.
... zauwazylam ze sa modele które nieco "sciskaja" piersi i z profilu wygladaja jak szpiczaste ... nienawidze tego efektu ... piers powinna lezec miekko i nie powinno "zakłócać" krągłego jej kształtu ... czyli zamiast szpica poprotu ładny owal.
Buziaki
Arletko no wlasnie, ja tez mam takie upodobania jak Ty. Szpiczaste sa STRASZNE!! a moj stanik pooperacyjny daje taki efekt dlatego chcialabym sie go pozbyc jak najpredzej. Czyli moze byc stanik z usztywnieniem na dole? (chodzi mi o druty), myslalam ze nie, ale jesli tak to lepiej Koniecznie musze zafundowac sobie jakis fajny staniczek. Ciekawe jaki rozmiar
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:37   #168
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez omena2526 Pokaż wiadomość
PATI!!dlugo mnie juz tu nie bylo, ale strasznie zapracowana jestema wiec jesli chodzi o masc to mi kazeli smarowac zelem silikonowym DERMATIX.mowili cos o VERADERM.wlasciwie to nie wiem ktory jest lepszy.a ty juz niedlugo masz wizyte kontrolna, wiec moze zapytasz swojego lekarza o to ktory z tych kremow jest lepszy...a jak sie czujesz?ja ogolnie ok, ale czasami cos mnie tam jeszcze pobolewa, ale to chyba od nerwow i ciezkiej pracy.

DZIEWCZYNKI!!!jezeli chodzi o rozmiar to ja na poczatku chcialam takie nieduze bardzo naturalne.w moim przypadku bylo to latwe, bo widzialam piersi mojej kolezanki, ktora robila soboe u tego lekarza i szczerze mowiac gdy mi je pokazala to zakochalam sie w nichnaprawde!!!w iec chcialam miec takie same.jak bylam na konsultacji i doktor pytal jakie bym chciala to powiedzialam ze wlasnie takie, czyli 325lewa i 275prawa(mialam asymetryczne piersi).po dluzszych przemysleniach stwierdzilam, ze moze dobrze byloby gdybym miala je troszke wieksze.kiedy przyjechalam na operacje doktor stwierdzil, ze lepiej te wieksze implanty, czyli 375lewa i 325 prawa co wsumie powiekszyloby moj biust o 325ml.skoro doktor tak mowi czyli tak musi byc , wkoncu tyle cycuchow juz widzial ...musze szczerze powiedziec, ze kilka dni po operacji troszke zalowalam, ze wybralam ten wiekszy implant, ale teraz poltora miesiaca po uwazam, ze ten rozmiar jest bardzo dopasowany do majej figury.
dziewczynki musicie zdac sobie sprawe, ze jesli chcecie miec dzidziusia to wrazie kolejnej operacji po ciazy bedzie trzeba wlozyc wiekszy implant.wiec jesli teraz wlozy sie ten maxymalny rozmiar to pozniej jaki?czy nkie bedzie to pozniej wygladac sztucznie?a'la pamela andersonale to jest tylko moje zdanie, kazdy ma inny poglad na ten temat
pozdrawiam
Omeno,
ciesze sie ze u Ciebie juz ok, ja juz kompletnie nie odczuwam zadnych boli, ukluc.... nic! Jest super, moge je sciskac mocno itp, nie czuje zadnego dyskomfortu. Zupelnie jakby to byly moje piersi. Suuuuper
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:40   #169
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Pati ... powinnas na ten czas miec z drutami czyli na fiszbinach ... ciezko mi na "oko" okreslic Twoj nowy rozmiar ... musisz po prostu zmierzyc na wyczucie na ile zwiekszylas rozmiar.
Ciesze sie ze wszystko jest Ok i mozesz sie cieszyc swoim nowym wygladem
Udanej Nocy Sylwestrowej!
Buziaki!
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 22:29   #170
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI
mam pytanie do którejś z Was. Jaki stanik trzeba kupic, ten pierwszy po tym pooperacyjnym? Musze juz zmienic staniczek, w koncu i nie wiem jaki kupic. U lekarza bede dopiero po Sylwestrze, a chcialabym juz w poniedzialek kupic. Poradzcie mi prosze jaki powinien byc ten stanik.
Pozdrowionka
Cześć , cześć Pati!!!
Ale Ci zazdroszczę tych pierwszych zakupów , i bardzo się cieszę że nic a nic Ci już nie doskwiera.
Podawałaś ostatnio swój obwód w biuście mam pytanie czy mierzyłaś się w tym "uciskowym " cudeńku czy bez. Ja wczoraj schowałam centymetr żeby się nie dołować - opuchlizna tak mi schodzi że wczoraj miałam już tylko 83cm , oczywiście mierze się w staniku. A to dopiero 8 dni po operacji-słowo daje że chyba oszaleje jak będzie tak dalej, nie wiesz czy mają tam psychiatrę .Przed zabiegiem w biustonoszach push-up miałam 84-86cm
I mam jeszcze jedno pytanie-czy da się teraz u Ciebie biustonoszem np zcisnąć bliżej siebie piersi lub unieść do góry? U mnie na razie to są oczywiście jeszcze dość twarde i "unieruchomione" .
Pozdrawiam cieplutko, ja w pon idę na zdjęcie opatrunków, a Ty na zakupy. Napisz koniecznie jaki rozmiar kupiłaś . Pa,pa
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-27 o 22:31
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:04   #171
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć , cześć Pati!!!
Ale Ci zazdroszczę tych pierwszych zakupów , i bardzo się cieszę że nic a nic Ci już nie doskwiera.
Podawałaś ostatnio swój obwód w biuście mam pytanie czy mierzyłaś się w tym "uciskowym " cudeńku czy bez. Ja wczoraj schowałam centymetr żeby się nie dołować - opuchlizna tak mi schodzi że wczoraj miałam już tylko 83cm , oczywiście mierze się w staniku. A to dopiero 8 dni po operacji-słowo daje że chyba oszaleje jak będzie tak dalej, nie wiesz czy mają tam psychiatrę .Przed zabiegiem w biustonoszach push-up miałam 84-86cm
I mam jeszcze jedno pytanie-czy da się teraz u Ciebie biustonoszem np zcisnąć bliżej siebie piersi lub unieść do góry? U mnie na razie to są oczywiście jeszcze dość twarde i "unieruchomione" .
Pozdrawiam cieplutko, ja w pon idę na zdjęcie opatrunków, a Ty na zakupy. Napisz koniecznie jaki rozmiar kupiłaś . Pa,pa
Ewuniu kochana,
matko 83 to faktycznie dosc malo... ja dzis sie mierzyłam BEZ STANIKA tj 94,95 cm. Utrzymuje sie mi ten wymiar juz od jakiegos czasu. Jestem 5 tyg po operacji. Ja sobie juz chadzam w domku bez stanika raczej mialam jutro isc do lekarza, po miesiacu mialam dostac dalsze zalecenia, ale chyba jutro nie zdaze pojsc, bo we wtorek rano wyjezdzam na 4 dni. Zobacze jeszcze jak to bedzie.
Jesli chodzi o Twoje pytanie, to oczywiscie bez problemu moge scisnac piersi takim stanikiem uzyskujac efekt uniesienia i scisniecia piersi juz probowałam
Dam znac po zakupach jaki mam rozmiar, ale na moje oko to... dobre C. Zobaczymy na ile mam racje
Buuuuźka!
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:40   #172
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez arleta_akb Pokaż wiadomość
Witaj Patrycjo
Najlepiej dobrej marki - polecam TRIUMPHA - na fiszbinach dobrze wyprofilowany.
Unikaj pushup-ów ... teraz sa zbedne jak sadze
Zreszta deformuja piersi.
Stanik dobrze utrzymujacy piers.
... zauwazylam ze sa modele które nieco "sciskaja" piersi i z profilu wygladaja jak szpiczaste ... nienawidze tego efektu ... piers powinna lezec miekko i nie powinno "zakłócać" krągłego jej kształtu ... czyli zamiast szpica poprotu ładny owal.
Buziaki
Mądrze mówisz, poza tym Triumphem - to jedna z najgorszych firm, jakie spotkałam. Produkuje koszmarne rozciągliwce i ja na swoje 65 cm pod biustem nie znajdę tam NIC - a nie jestem wybrykiem natury, są dziewczyny szczuplejsze ode mnie. Nie znam osoby, której te staniki dobrze podtrzymują biust - a dużo biustów widziałam, uwierzcie.

Patrycjo, zmierz się pod biustem mocno na wydechu - od wyniku odejmij 5 cm i szukaj stanika z takim (lub zaniżonym w dół) obwodem, na fiszbinie, miękkiego. Dbaj o swoje żelki i nie ściskaj ich niepotrzebnie puszapami, bardzo niszczą tkankę piersi. Jeśli chodzi o staniki to polecam z całego serca stanikomanię - blog o doborze prawidłowego stanika.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:04   #173
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
Ewuniu kochana,
matko 83 to faktycznie dosc malo... ja dzis sie mierzyłam BEZ STANIKA tj 94,95 cm. Utrzymuje sie mi ten wymiar juz od jakiegos czasu. Jestem 5 tyg po operacji. Ja sobie juz chadzam w domku bez stanika raczej mialam jutro isc do lekarza, po miesiacu mialam dostac dalsze zalecenia, ale chyba jutro nie zdaze pojsc, bo we wtorek rano wyjezdzam na 4 dni. Zobacze jeszcze jak to bedzie.
Jesli chodzi o Twoje pytanie, to oczywiscie bez problemu moge scisnac piersi takim stanikiem uzyskujac efekt uniesienia i scisniecia piersi juz probowałam
Dam znac po zakupach jaki mam rozmiar, ale na moje oko to... dobre C. Zobaczymy na ile mam racje
Buuuuźka!
Hejka.
To Twoje 95 cm jest naprawdę IMPONUJĄCE ...jej to wymarzony obwód.Cieszę się razem z Tobą. I chyba ta miseczka to będzie D!!! S U P E R!!! Życzę udanych zakupów!!
Całuje, do jutra.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:07
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:13   #174
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Foxy jak tam idzie odliczanie? To już coraz bliżej. Super Ci się rok rozpocznie. Pozdrawiamy i liczymy z Tobą
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 00:09   #175
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
Ewuniu kochana,
matko 83 to faktycznie dosc malo... ja dzis sie mierzyłam BEZ STANIKA tj 94,95 cm. Utrzymuje sie mi ten wymiar juz od jakiegos czasu. Jestem 5 tyg po operacji. Ja sobie juz chadzam w domku bez stanika raczej mialam jutro isc do lekarza, po miesiacu mialam dostac dalsze zalecenia, ale chyba jutro nie zdaze pojsc, bo we wtorek rano wyjezdzam na 4 dni. Zobacze jeszcze jak to bedzie.
Jesli chodzi o Twoje pytanie, to oczywiscie bez problemu moge scisnac piersi takim stanikiem uzyskujac efekt uniesienia i scisniecia piersi juz probowałam
Dam znac po zakupach jaki mam rozmiar, ale na moje oko to... dobre C. Zobaczymy na ile mam racje
Buuuuźka!
...no i gdzie Ty kochana jesteś z tym nowym cudeńkiem??
Dziś po świętach u lekarza był istny młyn, nie było gdzie siedzieć na poczekalni .
Ja na 12 zapisana byłam u p. Jacka na pole magnetyczne- a zmiana opatrunku od godz. 14.30 więc miałam trochę wolnego czasu na odwiedzenie sklepu z bielizną.Wczoraj musiałam zdjąć i uprać ten mój uciskacz i co zrobiłam?......wyjęłam schowany centymetr i się zmierzyłam bez-wyszło 88. Trochę mnie to podbudowało , więc przeliczyłam mój nawy rozmiar jak jeszcze trochę ubędzie i wyszło 65(30) DD/E. I w Złotych Tarasach odwiedziłam sklepy z bielizną i tylko w jednym znalazłam ten rozmiar-wyglądał na dość duży. Oczywiście nie mierzyłam, na zakupy jeszcze za wcześnie - ale trochę mi się lepiej zrobiło.
Na zmianę opatrunku poczekałam aż do 17. Był p. dr którego widziałam pierwszy raz. Popatrzył i bardzo mu się podobało, i przyszedł do nas dr Sankowski.
Porozmawialismy, oceniliśmy, troszkę ponarzekałam na wielkość - bo jeśli chodzi o kształt i sam zabieg to MISTRZOSTWO ŚWIATA dla panów dr. Drugie mistrzostwo świata przyznaje za to, że udało się im przekonać mnie do zmiany rozmiaru na mniejszy . NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO . Piersi są piękne, idealne-ale na pewno nie duże.
Tak więc teraz ja i moje nowe-piękne piersi musimy się zaprzyjaznić . Powolutku, bezwstydnie będę namiękać kobiecością. Nowa bielizna nowe dekoldy i choć ten sam to jednak inny uśmiech na twarzy - piękniejszy. Teraz nauczę sie bycia kobietą nie tylko piekną, ale i z nowym uśmiechem na ustach i ogromną pewnością w spojrzeniu- czego życzę również z całego serca wszystkim przed i po zabiegu. Miejcie odwagę zmienić to, co zmienić możecie. Pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-30 o 00:12
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:09   #176
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

W lutym miałam operacje i jestem przeszczesliwa.
Osobom, które nie wiedza jakis stanik dobrac polecam Triumpha sportowe najlepiej bezszwowe koszt od 70 - 100 zł!!!To dla dziewczyn, które maja implant pod mięśniem!Fiszbiny odpadaja zupełnie, bo blizna jest za swieza!!!Naprawde polecam triumpha sportową kolekcje!!!Ja normalne staniki z drutem oczywiscie nie zadne push up zaczełam nosic po ok 9-10 tyg!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:37   #177
ULIJANKA1234
Raczkowanie
 
Avatar ULIJANKA1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 81
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

cześć dziewczyny , mam pytanie moze ktoras z was bedzie wiedziec czy sa jakies przeciwskazania przy uzywaniu plastrow hormonalnych podczas operacji ?
słyszałam ze trzeba miesiac przed planowana operacja zaprzestac brania hormonow dla mnie to dramat bo nie wiem jak sie zachowa moj organizm i czy akurat przed samą operacją nie dostane okresu
ULIJANKA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:16   #178
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
W lutym miałam operacje i jestem przeszczesliwa.
Osobom, które nie wiedza jakis stanik dobrac polecam Triumpha sportowe najlepiej bezszwowe koszt od 70 - 100 zł!!!To dla dziewczyn, które maja implant pod mięśniem!Fiszbiny odpadaja zupełnie, bo blizna jest za swieza!!!Naprawde polecam triumpha sportową kolekcje!!!Ja normalne staniki z drutem oczywiscie nie zadne push up zaczełam nosic po ok 9-10 tyg!!!
cześć!
Powiem, że cena przystępna. Możesz powiedzieć jaki model polecasz i jak się nosił- tzn czy się nie rozciągał i cały czas trzymał biust w dobrym miejscu. Mi już dr pozwolił w dzień zakładać DOBRY sportowy stanik, a to uciskowe cudeńko zakładać na noc przez następne trzy miesiące ( ja miiałam piersi bardzo "zdewastowane"ciążą i karmieniem więc operacja polegała nie tylko na włożeniu implantów ale i na ponownym prawidłowym ustawieniu przesyniętych gruczołów). Pierwszy, normalny stanik to podobnie jak Ty mogę dopiero za około 2 miesiące .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:19   #179
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez ULIJANKA1234 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny , mam pytanie moze ktoras z was bedzie wiedziec czy sa jakies przeciwskazania przy uzywaniu plastrow hormonalnych podczas operacji ?
słyszałam ze trzeba miesiac przed planowana operacja zaprzestac brania hormonow dla mnie to dramat bo nie wiem jak sie zachowa moj organizm i czy akurat przed samą operacją nie dostane okresu
Mi pan dr nie kazał odstawiać hormonów. W prawdzie nie stosuję plastrów.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:26   #180
ULIJANKA1234
Raczkowanie
 
Avatar ULIJANKA1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 81
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Gdy byłam na konsultacji lekarz powiedział mi ze mogą być jaieś komplikacje , maly procent ale jakies mogą być.
Pisałam do różnych specjalistow i odpowiedzi były jednoznaczne ze nie musze odklejać, więc już nic nie kumam .
MyaDiva dzięki za odp. myslę że tez nie bedę przerywać brania hormonów bo z nimi czuję się bezpiecznie
operacja juz (DOPIERO) w lutym i nie mogę się doczekać ))
nie wiem tez jaki dobrać rozmiar i ksztalt pod biustem mam 72 a w biuscie bez stanika 86
chciałabym żeby były wyżej bo sa niezłe zwisy kształt łezki takze nie wiem czy anatomiczne będa dobre czy okragłe i ile mililitrow 350 czy 375 myślałam tez o 400
ULIJANKA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 15:43:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.