Zmienia mi sie gust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 15:43   #1
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Question

Zmienia mi sie gust


To troche dziwne uczucie, ale wyraznie czuje, ze zmienia mi sie gust zapachowy. Ciagle ewoluuje. Kiedys zapachy nie byly dla mnie wazne - to znaczy sama nie czulam potrzeby niczym pachniec. Od ok. roku jest inaczej - wiadomo, wtedy trafilam na to forum .
Na poczatku zachlysnelam sie zapachami orientalnymi i ciezkimi - teraz autentycznie mi sie zmienia. Mam wrazenie, ze to wlasnie lzejsze, kwiatowe zapachy lepiej oddaja moja kobiecosc (a kiedys uwazalam kwiatowe zapachy za zbyt dorosle, hmmm...). Pewnie niebagatelne znaczenie ma tez to, ze po pierwsze zbliza sie wiosna, a po drugie nawet gdy byl snieg w mojej pracy mozna bylo chodzic w krotkim rekawku - nawala klimatyzacja. Po prostu te moje ulubione ciezkie pachnidla byly dla mnie za ciezkie... Przestaly mnie bawic zapachy, ktore kiedys uwazalam za moje i pewnie jesli nie na zawsze to na bardzo dlugo, np. Lolita, ktora teraz wydaje mi sie z lekka infantylna, choc nadal ciekawa. Wyjatek na razie to Crystal Noir EDP - wydaje mi sie, ze dlatego, ze choc orientalny to ma kwiaty i pizmo.
Fakt, ze w tak krotkim czasie moj gust sie pewnie jeszcze nie zdazyl wyksztaltowac i jestem nadal na etapie poszukiwan. Ale po prostu widze golym okiem zmiany - dosc szybkie i nieraz w zaskakujacych kierunkach...

Macie/mialyscie cos takiego?
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:20   #2
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zmienia mi sie gust

To może ja tak w telegraficznym skrócie

Tu moja wypowiedź, z innego wątku: klik.
Dodam, że coraz mniej zapachów w ogóle mi się podoba, nie tylko z nowości. Chyba znalazłam już te najważniejsze i "moje"...


I link do podobnego wątku: Nagła zmiana upodobań zapachowych

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:30   #3
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Zmienia mi sie gust

Ze mną dzieje się to samo, ale to chyba normalne Nie wiem czy to kwestia wieku, czy notorycznego obcowania ze światem perfum. Jakieś 4 lata temu jak powąchałam Nature Millenaire, to popukałam się w głowę jak można coś takiego na siebie włożyć, w zeszłym roku natomiast bylo to moje bóstwo. Jakieś 8,9 lat temu kochałam Joop! All about Eve - teraz już niekoniecznie. Też wydają mi się infantylne. Jeżeli chcialabym je mieć to tylko ze względu na sentyment. Ale są zapachy dla mnie ponadczasowe i ponad wszelkimi "modami"- np. Cerruti Image (mam i używam od czasu pojawienia się ich na polskim rynku), a ostatnio Scent Sheer - geniusz! Podejrzewam, że Scent ma to samo "coś".
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:31   #4
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zmienia mi sie gust

dziekuje Rachelo
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:50   #5
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Zmienia mi sie gust

Kiedy zakładałam swój pierwszy watek na tym forum, to byłam w trakcie poszukiwań subtelnego, miękkiego i delikatnego orientu. Teraz nadal bardzo lubię perfumy z tego gatunku, ale odkryłam ze zdumieniem, że pociągają mnie coraz bardziej esencjonalne i ciężkie perfumy orientalne. Niezwykle zaskoczyło mnie to, że pokochałam jakiś czas temu Un Bois Vanille, skoro wcześniej zbyt duża dawka wanilii w perfumach przyprawiała mnie o potworny ból głowy. Ale to, co przeżyłam wczoraj, w trakcie przypadkowych testów Rahat Loukoum Serge Lutensa, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zakochałam się w słodziaku przez duże „S”, to nieprawdopodobne. Kiedyś mdliło mnie, gdy tylko czytałam opisy nut tegoż Lutka (migdał, karmelizowana wiśnia, wanilia i piżmo), a teraz….
Kiedy piłam dziś poranna kawę i co chwila wąchałam nadgarstek z RL, czułam się jakbym była w tureckiej przydrożnej kawiarence i podjadała orientalne łakocie. Tylko zapach tytoniu palonego przez mężczyzn w słynnych fajkach wodnych musiałam sobie wyobrazić. Słowem byłam na krótkich wakacjach w Turcji.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:18   #6
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 657
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
(...) Ale po prostu widze golym okiem zmiany - dosc szybkie i nieraz w zaskakujacych kierunkach...

Macie/mialyscie cos takiego?
Tak. Dawno temu używałam szyprów. Potem na jakies 15 lat od nich odeszłam, a teraz nagle zaczynam wracać
Generalnie uzywam zapachów słodkich kwiatowo-owocowych , orientalnych, różanych i waniliowych ale ostatnio zamarzył mi się jakiś kobiecy śweżuch . No i szukam, nie bardzo wiedząc w kórą stronę iść, bo świeżuchy to była dotąd nie moja bajka.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:19   #7
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Zmienia mi sie gust

Z czasem równiez u mnie nastąpiła zmiana Jeszcze pare lat temu kochałam bardzo lekkie kwiatowe zapachy. testując wtedy Lolite- miałam totalny odrzut Obecnie kocham ulepki i wszystko co słodkie. Lolitę również.Pokochałam tez szypry i zapachy naprawde bardzo cięzkie.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 11:21   #8
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Zmienia mi sie gust

Znam to
Jak byłam młodsza to rzucałam się jak dzika na wszystko co waniliowe, słodkie i maksymalnie cukierkowe. Potem- i to głównie za sprawą m.in. tego forum , zaczęłam zauważać istnienie innych zapachów. No i odkryłam, że najlepiej pasują mi perfumy z grupy orientalnej (drzewne, przyprawowe, kadzidlane). Do wanilii jeszcze niedawno czułam wręcz obrzydzenie, a teraz znów mnie coś ciągnie do "słodyczy" .
Jeszcze do niedawna z przerażeniem patrzyłam na Chanel 5 i omijałam z daleka, a ostatnio mnie kusi aby potestować zapachy aldehydowe...
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:08   #9
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zmienia mi sie gust

Widzę, że nie tylko ja mam takie wahania i zmiany. To dobrze.

Jestem w szoku, ale od kiedy wącham, testuję, kupuję i znowu testuję, mój gust zapachowy zmienia się jak w kalejdoskopie.

Przed pierwszym kontaktem z forum kochałam i używałam Sotto Voce, Extase oraz Gabrielę Sabatini klasyczną, miałam też silny sentyment do Joop Femme, który upolowałam na allegro bez przypominania sobie jak też go po latach odbiorę. Efekt - stoi i się kurzy. W pamięci migotała mi Tresor, ale w tym przypadku już postarałam się o testy. I chwała Bogu, bo zapachu dziś nie trawię.
Chciałam kupić uwielbiany przed laty Obsession, ale dziś wydał mi się za mocny, więc postanowiłam szukać dalej...

I znalazłam: Must oraz Dune. Ach, jaki to był zachwyt. Ale testy szły dalej, poznałam Glorię, Euphorię, która mnie na wstępie odrzuciła, Code, które mnie gryzło w nos swą świeżością, 5th Avenue i wiele innych.
Po paru miesiącach okazało się, że i Must i Dune stały się dla mnie migrenogenne. Natomiast dziwne wcześniej Euphoria i Code wydały mi się cudnie świeże i kobiece. Przestałam rozumieć co się dzieje, ale wyłączyłam mózg i w szale zachwytu świeżakami nabyłam Euphorię, 5tą Alejkę, Glorię i do kompeltu J'adore.

Spotkałam na swej drodze Lolitę, oczy mi wyszły i mało się nie udusiłam. Próbka poszła w siną dal. Poznałam też The Parfum i doznałam szoku, jakby wylano na mnie litry syropu. Testowałam Pure Poison i nie mogłam się do niego przekonać. Spodobały się jednak mojemu mężowi i dostałam je na gwiazdkę.

Kolejne testy i kolejne miesiące efekt dały taki, że J'adore stoi i czeka na zbawienie. Wróciłam do testów Lolity i w konsekwencji stałam się jej posiadaczką. Dodam, że The Parfum od niedawna też mam na liście. Przy nim oczywiście czeka też Pink Sugar. Pure Poison pokochałam.

Pod koniec zimy zachwyciłam się Bright Crystal i Euphorią Blossom, dziś wydają mi się ładne, ale zbyt delikatne, zbyt świeże i młodzieńcze, w efekcie na lato upolowałam Innocenta, którego kilka miesięcy temu nie chciałam nawet znać i do którego przekonała mnie prawie siłą Burn. Pierwsze testy były takie sobie, teraz kocham ten zapach na zabój.

Dodam, że dziś nie noszę ani Gabrieli ani Extase, ta pierwsza przypomina mi Aliena i nie mogę jej znieść, ta druga jest za mocna, zbyt ciężka i duszna.

O co chodzi? Co się zmienia? Gust, odbiór zapachu, nos, coś w mózgu czy jaki grzyb? Jak tak będzie dalej to niedługo wszystkie moje flachy pójdą w odstawkę, a ja będę miała zupełnie nowe pomysły zapachowe...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:49   #10
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Zmienia mi sie gust

Zastanowilam sie nad ta kwestia i ... zrozumialam dlaczego moj zbiorek perfum jest tak roznorodny - co pewien czas zmieniam diametralnie "upodobania zapachowe"
(Aktualnie przechodze "faze ulepkow"- najbardziej pozadam takich zawierajacych przynajmniej 95% cukru w cukrze )
Nie oznacza to jednak, ze od razu przestaje lubic te perfumy, ktore poszly w odstawke. Znam siebie i wiem, ze za kilka dni, tygodni, czy nawet miesiecy- powroce do "starych milosci"
Od kilku/ kilkunastu lat mam stalych bywalcow mojej kolekcji i nawet gdy dzisiaj rzadko po nich siegam, wiem z autopsji, ze spedzimy jeszcze wiele chwil razem
Pozbywam sie tylko takich perfum, ktorych nie lubie na sobie i nie bede zalowala rozstania .

Kropeczko- moge napisac odnosnie siebie- "gust zapachowy", zmysl smaku i ogolna wrazliwosc na bodzce zewnetrzne scisle wiaza sie u mnie z wahaniami poziomu hormonow= z fazami cyklu menstr.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:11   #11
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Zmienia mi sie gust

Też tak mam, choć muszę przyznać, że na poczatku kierowałam się modą , reklamą itd. dlatego chyba znalazła się w mojej kolekcji D&G light blue, które teraz z ulgą wymieniam.
eldl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 13:18   #12
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Zmienia mi sie gust

Chyba zmienia mi się gust
Poznałam Ambre Sultan i życie nabrało innego znaczenia Wiele zapachów z mojego dotychczasowego dobytku perfumeryjnego okazało się nagle mdłe i nijakie, niecharakterne i "małoambrosultanowe" - niczym znudzona żona narzekająca na męża po 15 latach związku zaczęłam mieć do nich pretensje że nie są moim nowym kochankiem AS
Potem nastąpiło drugie uderzenie w postaci ekstraktu Musta, starej niewymytej popielniczki z pozostałościami po wypalonych Mocnych Ekstra
Teraz nie mam pojecia, jak rozwinie się moja kolekcja, spodziewam się wszystkiego, nawet Słonia na toaletce (wcześniej uznany został za sadystycznego killera)
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:51   #13
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kropeczko- moge napisac odnosnie siebie- "gust zapachowy", zmysl smaku i ogolna wrazliwosc na bodzce zewnetrzne scisle wiaza sie u mnie z wahaniami poziomu hormonow= z fazami cyklu menstr.
No u mnie to raczej nie z tego powodu. Będąc na tabletach ja nie bardzo mam te wahania.

Ale też wracam po jakimś czasie, tzn. do niektórych. Ostatnio po długiej przerwie zapodałam sobie Euphorię i było mi z nią cudownie. Próbowałam tego samego z J'adore - nie podziałało. Kiedyś Lipnicka śpiewała: "czasem ja to nie ja" Takie też mam wrażenie, gdy je wącham - nie rozumiem jak to się stało, że je kupiłam.

Ale, ale... jeden pomysł mam. W międzyczasie przestałam palić. Zobaczymy czy zmiany pójdą dalej, jeśli tak tzn. że to nie z ww. powodu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:58   #14
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Zmienia mi sie gust

Kropko- To Ty palilas papierochy A fe
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:05   #15
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 167
Dot.: Zmienia mi sie gust

łeeeeetam mog gust skaczej jak dzika wanca, aczkolwiek ostatnio nieco sie ustatkował razem Dior Homme. Chciałbym znaleźć ten moj zapach. Oby to był właśnie Dior
mementos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:19   #16
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kropko- To Ty palilas papierochy A fe
I to ile lat... Z paroma przerwami, ale nie na długo...
Nie palę od 1go stycznia tego roku.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:47   #17
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I to ile lat... Z paroma przerwami, ale nie na długo...
Nie palę od 1go stycznia tego roku.
Gratuluje i trzymam kciuki za wytrwalosc
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:01   #18
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Zmienia mi sie gust

Tez tak mam, tez zmienia mi sie gust zapachowy - szaleje za czyms, kupuje sobie flaszke... a po kilku miesiacach pytam sama siebie o co mi chodzilo, ze MUSIALAM ja miec ;-)).
Ostatnio tak mialam z Too Feminine Aignera (kiedys wydawal mi sie cudny, teraz za slodki owocowy ulepek) i Tumulte (kiedys - boski, teraz cos mi w nim nie pasuje, nie ze za slodki, ale ma nuty, ktore mi sie nie podobaja).
Az sie boje, co bedzie dalej ;-)).
khy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:56   #19
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Zmienia mi sie gust

jeszcze nie tak dawno na Wizażu pisałam, że Angela nie trawię i jego wszystkich odmian... a dziś co? na kilometr mnie czuć Pivoine ...
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 11:40   #20
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Gratuluje i trzymam kciuki za wytrwalosc
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Az sie boje, co bedzie dalej ;-)).
Ja też się boję.
Właśnie zanabyłam Brit Red, do którego trzy miesiące temu nie byłam przekonana. Odwala mi chyba.

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
jeszcze nie tak dawno na Wizażu pisałam, że Angela nie trawię i jego wszystkich odmian... a dziś co? na kilometr mnie czuć Pivoine ...
Dlatego ja go jeszcze nie wącham. Tzn. trauma już mi przeszła i boję się powąchać znowu... bo jeśli? bo jak? bo może?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:38   #21
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zmienia mi sie gust

Ja przez ostatnich parę lat przekonałam się do nieco świeższych zapachów. Zaczynałam od Słonika Kenzo, szalenie podobał mi się Angel... a ostatnimi nabytkami były m.in. Miracle czy Romance RL. Co nie znaczy, że słodziaki przestały mi się podobać, ale niektóre są już dla mnie za ciężkie. Mam wrażenie, że gust ewoluuje mi w stronę delikatnych kwiatowych aromatów.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:00   #22
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Dlatego ja go jeszcze nie wącham. Tzn. trauma już mi przeszła i boję się powąchać znowu... bo jeśli? bo jak? bo może?
nie ryzykuj , chyba, że masz pełną skarbonkę lub urodziny niebawem
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 00:20   #23
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Zmienia mi sie gust

Moj gust perfumiarski stale ewoluuje na poczatku mojej przygody zafascynowana bylam slodziakami (Kenzo Flower - pierwsze, tylko moje perfumy), nastepnie polubilam leciutkie, zwiewne, morskie (Cool Water Davidoff oooo zgrozo) i trwalam w nich przez jakis czas (Halloween JdP, Light Blue) kolejnym etapem byla ponowna fascynacja slodziakami (Addict, Lolitka) a obecnie zakochuje sie w prawie kazdym owocowym, soczystym zapachu (Escada Island Kiss, Hot Couture)
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 06:55   #24
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
nie ryzykuj , chyba, że masz pełną skarbonkę lub urodziny niebawem
Masz rację. Już mi też przyszło do głowy, że może lepiej nie...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 07:50   #25
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Zmienia mi sie gust

A ja sie miotam od początku roku między kadzidłami, szyprami a słodkościami. Próbowałam zrozumieć o co chodzi ale już nie wnikam, nie wiem i niech tak zostanie
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:09   #26
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Chyba zmienia mi się gust
Poznałam Ambre Sultan i życie nabrało innego znaczenia Wiele zapachów z mojego dotychczasowego dobytku perfumeryjnego okazało się nagle mdłe i nijakie, niecharakterne i "małoambrosultanowe" - niczym znudzona żona narzekająca na męża po 15 latach związku zaczęłam mieć do nich pretensje że nie są moim nowym kochankiem AS
Mnie też zaczynają intrygować Ambre Sultan
Ostatnio zapodaje je sobie na noc, przed snem …. Co to może oznaczać????

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
A ja sie miotam od początku roku między kadzidłami, szyprami a słodkościami. Próbowałam zrozumieć o co chodzi ale już nie wnikam, nie wiem i niech tak zostanie

Bardzo racjonalne podejście . Jak mawia mój znajomy, nie należy szukać logiki tam , gdzie jej nie ma .
Ostatnio mówił tak, gdy zobaczył moja powiększającą się kolekcję perfum A była to odpowiedź na pytanie mojego TŻ „ no zobacz sam,co ona wyrabia, przecież, to nielogiczne, prawda?”
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:26   #27
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Zmienia mi sie gust

ja natomiast lubiłam słodziaki- Brit, Lolota, Addict, The Parfum . wszystkie słodziaki poleciały w świat i bardzo się z tego cieszę.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:29   #28
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zmienia mi sie gust

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4462713]
Jak mawia mój znajomy, nie należy szukać logiki tam , gdzie jej nie ma .
Ostatnio mówił tak, gdy zobaczył moja powiększającą się kolekcję perfum
A była to odpowiedź na pytanie mojego TŻ „ no zobacz sam,co ona wyrabia, przecież, to nielogiczne, prawda?”
[/quote]
Bardzo słuszne podejście. I bardzo piękna reakcja. Już lubię tego pana.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:53   #29
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Bardzo słuszne podejście. I bardzo piękna reakcja. Już lubię tego pana.

Podejście jest kultowe..... jednak odnoszę wrażenie, że taki typ to chyba na wymarciu.
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:57   #30
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Zmienia mi sie gust

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
Podejście jest kultowe..... jednak odnoszę wrażenie, że taki typ to chyba na wymarciu.
Eee tam paru ich jeszcze jest. Trzeba tylko przesiać ziarno od plew
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.