Prezenty dla dziecka/ch³opiec - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Poka¿ wyniki sondy: Który plecak wybraæ?
Rekin 0 0%
Pies 2 100,00%
G³osuj±cy: 2. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-18, 22:55   #421
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: £od¼
Wiadomo¶ci: 160
GG do aanemone
Dot.: Prezent dla niemowlaka

Lullalove ma fajne rzeczy w tym zakresie cen dla niemowlaków To jest polska firma, my kupowali¶my misia- termofor ¿elowy mr b (wiem, ¿e do grzania brzucha na kolki go mo¿na u¿ywaæ przed masa¿em) ale maj± fajne kocyki-otulacze bambusowe i inne takie(: Ceny te¿ s± wporz±dku do jako¶ci moim zdaniem
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwi¿d¿e melodyjnie>

aanemone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-19, 13:33   #422
EMELINEXYZ88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 6
Gry xbox na prezent

Witajcie drogie wiza¿anki. Mam do Was takie pytanie: znacie mo¿e jakie¶ sklepy internetowe, gdzie mo¿na dostaæ gry na xboxa w dobrych cenach? Zbli¿aj± siê urodziny mojego bratanka i rodzice za¿yczyli sobie, by nieco ich odci±¿yæ i kupiæ ch³opakowi gry. (Nie do koñca jestem zwolenniczk± tego pomys³u, ale to ju¿ sprawa rodziców, prawda?) Jestem jednak w tym zielona, kupowa³am co najwy¿ej gry komputerowe, czym siê mam kierowaæ kupuj±c pod xboxa? S± jakie¶ specjalne "edycje" pod ró¿ne wersje, czy to obojêtne? Ch³opak ma xboxa one. Z góry dziêki za pomoc.
EMELINEXYZ88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-19, 17:20   #423
zabcia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Prezent dla niemowlaka

wydaje mi siê , ¿e bêdzie w porz±dku je¶li kupisz jaki¶ chocia¿by dresik albo fajn± bluzê ( ciep³e , miêkkie i z uszkami na kapturze znajdziesz w 5 10 15 ) - nie s± drogie a takie zawsze siê przydadz± do tego jakie¶ ciepluchne skarpecioszki lub jakie¶ spodenki ) My¶lê , ¿e to siê przyda ( z do¶wiadczenia kupi³abym rozmiar 80-86-92 ale lepiej siê dopytaæ za ca³o¶æ powinna¶ zmie¶ciæ siê w stówce a napewno lepiej wyjdzie nije¿eli kupowanie np pampersów ( przewa¿nie rodzice uzywaj± jednych i tych samych , wiêc kupienie innych bêdzie dla nich k³opotliwe ) . Równie¿ nie kupowa³abym zabawek bo te lepsze -s± drogie a przecie¿ nie wiemy co ju¿ dziecko posiada , a po drugie je¶li kupimy co¶ tañszego w sytuacji gdy rodzice obdarowuj± malucha samymi drogimi to te¿ wyjdzie g³upio .

Ciuszki fajne i tanie dostaniesz w 5-10-15 , h&m ..
zabcia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 14:04   #424
Conek
Przyczajenie
 
Avatar Conek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Gry xbox na prezent

Witaj
My¶lê ¿e wa¿niejsz± rzecz± by³oby zorientowanie siê jakie gry Twój bratanek lubi graæ, jakie gry go ciekawi± i pasjonuj±. Bo my¶lê ¿e prezent bêdzie nie trafiony je¶li kupisz mu co¶ z czego nie do koñca bêdzie zadowolony Gry na xboxa nie s± jakie¶ specjalnie charakterystyczne, jednak warto zaznaczyæ przy zakupie ¿e posiadasz xbox one.
Pozdrawiam
Conek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 14:39   #425
Gaudencja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Gry xbox na prezent

Poszukaj w swoim mie¶cie , czêsto s± sklepy z grami , je¶li nie to olx lub allegro Na pewno co¶ znajdziesz tylko w³a¶nie musisz wiedzieæ jakie ma zainteresowania , czy woli przygodowe czy np. wy¶cigowe.
Gaudencja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 14:52   #426
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 238
Dot.: Gry xbox na prezent

Przygotuj siê równie¿ na du¿y wydatek. Mówisz tu o "grach" wiêc strzelam, ¿e bêdzie to wiêcej ni¿ jedna a to ok 400 z³...
Szien_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-22, 09:13   #427
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Gry xbox na prezent

ja na Twoim miejscu posz³abym do centrum handlowego, s± tam sklepy nie tylko z nowymi grami, ale i u¿ywanymi w ¶wietnym stanie, oczywi¶cie taniej.
I rzeczywi¶cie, niestety gry s± drogie. Musisz wiedzieæ jednak w co dziecko gra, ¿eby nie kupiæ czego¶ zbêdnego.
Ile w ogóle bratanek ma lat?

No i niez³y prezent sobie rodzice za¿yczyli..
__________________
Kreaturka30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 09:49   #428
MinodoraUk76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Gry xbox na prezent

Spróbuj poszukaæ czego¶ na http://www.grymel.pl/. Nie ma si³y ¿eby¶ nie znalaz³a tam czego¶ odpowiedniego. Maj± nowe, ale i u¿ywane gry, wiêc nie musisz wydawaæ maj±tku na co¶ ciekawego i popularnego.

Edytowane przez MinodoraUk76
Czas edycji: 2014-08-28 o 12:12
MinodoraUk76 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-22, 23:02   #429
Szefjon2909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Gry xbox na prezent

dok³adnie ... a je¿eli nie to warto te¿ rozejrzeæ siê po sklepach z u¿ywanymi grami, albo wymieniæ siê z kim¶ jest coraz wiecej takich sklepów szczególnie w wiêkszych miastach, czêsto mo¿na te¿ wylicytowaæ co¶ fajnego na allegro za niewielki pieni±dze ... opcji jest naprawdê du¿o, trzeba siê tylko rozejrzeæ

Edytowane przez Szefjon2909
Czas edycji: 2014-08-22 o 23:05
Szefjon2909 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 12:49   #430
kostella
Przyczajenie
 
Avatar kostella
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Gry xbox na prezent

Jak my¶licie, czy taki zestaw konsola + kamera http://www.domfan.pl/pl/c/Xbox-360-Konsole/665 to dobry pomys³ na 14 urodziny dla ch³opca? Przyda³o by siê te¿ parê gier, znacie jakie¶ ciekawe tytu³y? Pozdrawiam

Edytowane przez kostella
Czas edycji: 2014-08-26 o 13:05
kostella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 09:25   #431
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Gry xbox na prezent

Cytat:
Napisane przez kostella Poka¿ wiadomo¶æ
Jak my¶licie, czy taki zestaw konsola + kamera http://www.domfan.pl/pl/c/Xbox-360-Konsole/665 to dobry pomys³ na 14 urodziny dla ch³opca? Przyda³o by siê te¿ parê gier, znacie jakie¶ ciekawe tytu³y? Pozdrawiam
xboxa 360 z kinektem kupisz ju¿ za 1000z³ w zestawie s± w³a¶nie te 2 wymienione gry plus pilot i kabel hdmi lub 3 gry bez pilota i hdmi (ten xbox ma 4GB pamiêci czyli raczej dla takiego o grania z p³yt)
je¿eli ch³opak chce graæ przez Internet i zapisywaæ sobie gry na dysku i wyniki itd.. wtedy mo¿na kupiæ xboxa 360 z 250GB za 1400z³ (jest tam 5 gier)

mówiê o sklepach typu Media Markt, Auchan, Rtv i AGD itp.

My¶lê, ¿e na urodziny to zbyt drogi prezent chocia¿ mój T¯ teraz w³a¶nie kupi³ taki prezent swojemu chrze¶niakowi (ale chrze¶niak ma 6 lat i mieszka w Londynie i od czasu chrztu nic mu nie da³.. )

Poza tym wa¿ne jest jaki telewizor ma dzieciak czy trzeba dokupiæ kabel hdmi a mo¿e przej¶ciówkê.. w ka¿dym zestawie jest tylko 1 pad wiêc warto by by³o dokupiæ jeszcze jeden je¿eli bêd± dokupowane gry nie na kinekta
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 12:35   #432
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 69
Prezent dla ch³opca

Kochane, mój chrze¶niak ma zaraz 3 urodziny i zastanawiam siê na prezentem, a raczej mam dylemat: który plecaczek kupiæ? Pomo¿ecie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image-24617373-big.jpg (22,2 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg image-30169250-big.jpg (30,2 KB, 10 za³adowañ)
piwoniia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-07, 12:39   #433
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 246
Dot.: Prezent dla ch³opca

bardziej podoba mi siê ten drugi
bieliznasensi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-08, 23:37   #434
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 883
Dot.: Prezent dla ch³opca

mniejszy. ch³opczyk ma dopiero trzy latka, wiêc nic nie musi nosiæ do przedszkola/na spacer. to co chce, to w takim pomie¶ci. jeszcze siê nad¼wiga tornistrów - ciê¿kich i du¿ych od szyi po sam ty³ek.
__________________
Dopóki mogê i¶æ o w³asnych si³ach,
pójdê tam, gdzie
zechcê.


sistermorphine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-09, 15:03   #435
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Prezent dla ch³opca

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Poka¿ wiadomo¶æ
mniejszy. ch³opczyk ma dopiero trzy latka, wiêc nic nie musi nosiæ do przedszkola/na spacer. to co chce, to w takim pomie¶ci. jeszcze siê nad¼wiga tornistrów - ciê¿kich i du¿ych od szyi po sam ty³ek.
Ale one oba s± mniejsze i w równym rozmiarze, tylko te foty maj± ró¿ne wielko¶ci

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez bieliznasensi Poka¿ wiadomo¶æ
bardziej podoba mi siê ten drugi
No piesek jest bardzo fajny, widzia³am oba na ¿ywo Tylko ¿e ten rekinek ma fajne z±bki i jest idealny dla ma³ego urwisa
piwoniia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-09, 22:45   #436
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 279
Dot.: Prezent dla ch³opca

mo¿e zamiast plecaczka kup mi lego duplo dla dzieciaczków w³asnie, nie ma bardziej kreatywnej i rozwijajacej zabawki a ich zestawy s± mega odjechane
Sasha100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 00:00   #437
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 883
Dot.: Prezent dla ch³opca

Cytat:
Napisane przez piwoniia Poka¿ wiadomo¶æ
Ale one oba s± mniejsze i w równym rozmiarze, tylko te foty maj± ró¿ne wielko¶ci
kumam. to kupi³abym ten drugi, bo ma fajne, ¿ywe kolory.
__________________
Dopóki mogê i¶æ o w³asnych si³ach,
pójdê tam, gdzie
zechcê.


sistermorphine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 08:05   #438
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Prezent dla ch³opca

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Poka¿ wiadomo¶æ
kumam. to kupi³abym ten drugi, bo ma fajne, ¿ywe kolory.
Dziêki wielkie! Chyba faktycznie zamówiê pieska, jest ekstra
piwoniia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-28, 13:58   #439
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 003
GG do Black_Rose
Prezent dla 10-latka

Kochane, jestem mama, ale malutkiego 11-miecznego ch³opczyka, zaproszono mnie na urodziny do znajomych syna, który konczy 10 lat. Kompletnie nie wiem co mu kupic, aby by³o w rozs±dnej cenie do maksymalnie 70-100zl. To bardzo inteligentne dziecko, paskudne i niegrzeczne, ale niezwykle wra¿liwe.
Black_Rose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 14:00   #440
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 799
Dot.: Prezent dla 10-latka

Mo¿e jak±¶ grê wci±gaj±c±?
Poszukaj w sklepach gier w kategorii od 10 lat - cos umys³owego, jak np. Rummikub - potrafi dobrze zaj±æ takiego inteligentnego ch³opca, a ¿e to gra umys³owa, to mo¿e i uspokoi
dryda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-28, 14:07   #441
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Prezent dla 10-latka

no ja zyje w swiecie pieluszek, pluszakow i gryzaczków, sama nigdy nie kojarzy³am zadnej gry poza Mario Bross :P, wiec szczególnie dziekuje za propozycje
Black_Rose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-30, 09:20   #442
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 260
Dot.: Prezent dla 10-latka

Cytat:
Napisane przez dryda Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e jak±¶ grê wci±gaj±c±?
Poszukaj w sklepach gier w kategorii od 10 lat - cos umys³owego, jak np. Rummikub - potrafi dobrze zaj±æ takiego inteligentnego ch³opca, a ¿e to gra umys³owa, to mo¿e i uspokoi
To jest fajny pomys³. Mo¿na te¿ kupiæ abonament do serwisu z kursami pamiêci, koncentracji, logiki itd. - to jest oparte na grach w³a¶nie - na BrainMax.pl (dzieciak mo¿e robiæ te kursy jednocze¶nie na komputerze i przez komórkê) albo abonament do serwisu jêzykowego (tam s± wszystkie poziomy zaawansowania) na supermemo.net albo etutor.pl
joanna975 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-05, 16:03   #443
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Prezenty dla dzieciaków :)

Jestem chrzestn± wspania³ego 5-letniego ch³opczyka. Pod koniec listopada bêdzie on mia³ ur., potem mamy Miko³ajki, Gwiazdkê, a co za tym idzie bêd± k³opoty z zakupem prezentów.
Ma³y jest rozpieszczony przez swoich dziadków, nie ukrywam, ¿e ja te¿ fundowa³am mu fajne prezenty, ale chyba dotar³am do punktu, w którym nie mam ju¿ pomys³u, co kupiæ
Ma³y kolekcjonuje klocki lego, ale ma ju¿ chyba wszystkie kolekcje, rower, deskorolkê, trampolinê. Trenuje pi³kê no¿n±, wiêc z racji tego ma sporo koszulek pi³karskich, pi³ek.... no i naprawdê nie wiem, co mu kupiæ. Nie jestem te¿ z tych doros³ych, którzy by chcieli takiemu szkrabowi fundowaæ tableta, bo ju¿ i takie kwiatki widywa³am.
Macie jakie¶ pomys³y? Albo co jest na topie w¶ród dzieci? Przyznam, ¿e kompletnie nie znam siê teraz na tych bajkach i innych
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-07, 07:19   #444
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 372
Dot.: Prezenty dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem chrzestn± wspania³ego 5-letniego ch³opczyka. Pod koniec listopada bêdzie on mia³ ur., potem mamy Miko³ajki, Gwiazdkê, a co za tym idzie bêd± k³opoty z zakupem prezentów.
Ma³y jest rozpieszczony przez swoich dziadków, nie ukrywam, ¿e ja te¿ fundowa³am mu fajne prezenty, ale chyba dotar³am do punktu, w którym nie mam ju¿ pomys³u, co kupiæ
Ma³y kolekcjonuje klocki lego, ale ma ju¿ chyba wszystkie kolekcje, rower, deskorolkê, trampolinê. Trenuje pi³kê no¿n±, wiêc z racji tego ma sporo koszulek pi³karskich, pi³ek.... no i naprawdê nie wiem, co mu kupiæ. Nie jestem te¿ z tych doros³ych, którzy by chcieli takiemu szkrabowi fundowaæ tableta, bo ju¿ i takie kwiatki widywa³am.
Macie jakie¶ pomys³y? Albo co jest na topie w¶ród dzieci? Przyznam, ¿e kompletnie nie znam siê teraz na tych bajkach i innych
Czasami najprostsze pomys³y s± najlepsze- u nas zawsze sprawdzaj± siê gry planszowe, tyle, ¿e ja mam dwoje dzieci i oni ju¿ sami w nie graj±. A czy Twój chrze¶niak ma rodzeñstwo? Bo ¿eby siê nie okaza³o, ¿e kupisz fajne gry, a ch³opak nie bêdzie mia³ z kim graæ, bo z rodzicami to ró¿nie bywa. Ja np. moim pokazujê jak graæ, t³umaczê zasady i oni pó¼niej ju¿ chc± sami.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-08, 23:30   #445
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Prezenty dla dzieciaków :)

Cytat:
Napisane przez bernikula Poka¿ wiadomo¶æ
Czasami najprostsze pomys³y s± najlepsze- u nas zawsze sprawdzaj± siê gry planszowe, tyle, ¿e ja mam dwoje dzieci i oni ju¿ sami w nie graj±. A czy Twój chrze¶niak ma rodzeñstwo? Bo ¿eby siê nie okaza³o, ¿e kupisz fajne gry, a ch³opak nie bêdzie mia³ z kim graæ, bo z rodzicami to ró¿nie bywa. Ja np. moim pokazujê jak graæ, t³umaczê zasady i oni pó¼niej ju¿ chc± sami.
Jedynak Ale rodzice po¶wiêcaj± mu du¿o uwagi, zw³aszcza tata, który bardzo chêtnie bawi siê wszystkimi zabawkami zw³aszcza lego
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-09, 12:18   #446
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Dziewczyny, chcê kupiæ mojemu chrzestnemu laptopa. Niedawno rozpocz±³ siê rok szkolny i podobno wszyscy maj± ju¿ swoje laptopy, a mój bratanek nie ma Zdecydowali¶my z bratem, ¿e siê z³o¿ymy. Brat chce kupiæ co¶ najtañszego na pocz±tek. Jak my¶licie czy nie zwracaæ w ogóle uwagi na parametry itp? Przyznam, ¿e siê na tym nie znam. Brat te¿ nie jest specjalist±. Znalaz³am w Media Markt jeden typ, ale nie wiem czy mogê tu wyklejaæ, wiêc tylko napiszê model: Notebook LENOVO G50-70 59-428140 za 1899 z³ - co s±dzicie o tej cenie? Z tego co widzê w Internecie to jest to niska cena, ale chcia³abym poznaæ wasze opinie na ten temat.
mama001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-10, 08:42   #447
tarka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 138
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Zakup dobry. Dziecku na pewno siê przyda. Jedynie mo¿esz zastanawiaæ siê nad tym, czy nie kupiæ stacjonarnego. Laptop ma jednak tê zaletê, ¿e nie trzeba robiæ specjalnie przemeblowania w pokoju.
tarka12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-10, 10:03   #448
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Wydaje mi siê, ¿e wygodniej z laptopem. Zawsze mo¿e go gdzie¶ zabraæ, choæby do kolegi. Czy kto¶ móg³by oceniæ czy ten laptop, który wstawi³am jest ok? Opinie w internecie s± dobre, ale chcia³abym rady od u¿ytkownika
mama001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-10, 22:58   #449
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 705
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez mama001 Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi siê, ¿e wygodniej z laptopem. Zawsze mo¿e go gdzie¶ zabraæ, choæby do kolegi. Czy kto¶ móg³by oceniæ czy ten laptop, który wstawi³am jest ok? Opinie w internecie s± dobre, ale chcia³abym rady od u¿ytkownika
Jesli poczekasz do jutra rana to maz rzuci to na okiem.
Syl993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-11, 10:24   #450
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Z ciekawo¶ci - ile chrze¶niak ma lat?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 10:53:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.