Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 10:34   #2071
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

To prawda , że we wszystkich smartfonach szybko padają baterie ?
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 18:58   #2072
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Dziewczyny! W listopadzie konczy mi się umowa z orange :P I albo przedłużę umowę, albo przeniosę umowę do play'a i pewnie zrobię to wczesniej. I tu pojawia się problem nie potrafię za cholerę wybrać telefonu. Z racji tego,że rodzice płacą za niego :P abonament to jedyne 30zł miesięcznie więc wielkiego wyboru nie mam. Odrazu mowię Sony nie, podoba mi się Lg l90, tylko telefony Lg zostały mi odradzone. Podoba mi się też Motorola Moto G, ale wbudowana bateria mnie odstrasza i w dodatku taka mała, zależy mi na większej baterii, siedzę i szukam telefonów, no ale nic nie ma i już nie wiem.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:11   #2073
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

a z jakich powodów lg zostaly odradzone?
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:12   #2074
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Pokaż wiadomość
a z jakich powodów lg zostaly odradzone?
Kilku znajomych je miało i słyszałam od nich,że bateria pada szybko i generalnie zaczął się psuć, ale nie dopytałam co dokładnie.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:41   #2075
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
To prawda , że we wszystkich smartfonach szybko padają baterie ?
W większości tak. Masz masę aplikacji i różnych dziwnych opcji, których nie było w telefonach "cegłach" z baterią trzymającą nawet do tygodnia, więc jedno kosztem drugiego.

Ja mam takie pytanko. Zamierzam niedługo wybrać sobie nowy telefon, nie chcę płacić fortuny, więc chciałabym taki do stu złotych.

Jaki byście poleciły z: LG Swift L5 (lub L7) II, Sony Xperia E1, Samsung Galaxy Core Plus?
Do tej pory miałam Blackberry Curve, polecane przez wielu, a sama uważam je za jedno z największych niewypałów.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 06:34   #2076
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
W większości tak. Masz masę aplikacji i różnych dziwnych opcji, których nie było w telefonach "cegłach" z baterią trzymającą nawet do tygodnia, więc jedno kosztem drugiego.

Ja mam takie pytanko. Zamierzam niedługo wybrać sobie nowy telefon, nie chcę płacić fortuny, więc chciałabym taki do stu złotych.

Jaki byście poleciły z: LG Swift L5 (lub L7) II, Sony Xperia E1, Samsung Galaxy Core Plus?
Do tej pory miałam Blackberry Curve, polecane przez wielu, a sama uważam je za jedno z największych niewypałów.
Ja uzywam Blackberry od 6 lat i zawsze jestem zadowolona.
BB to bardzo specyficzny smartfon i jeśli ktoś nie zna tych telefonów nigdy nie będzie zadowolony, przy tych telefonach trzeba byc świadomym czego się oczekuje od niego. A jeśli mialaś BB Curve to żeby korzystac z internetu trzeba miec wykupiony dodatkowy pakiet internetowy, inaczej telefon nie współpracuje.
Sprawa wygląda zupełnie inaczej przy BB z OS10, tutaj już wszystko dziala podobnie jak w androidzie ale niestety telefony nie są najtansze. Budżetowa wersja BB Q5 kosztuje około 700-800 zl więc jak na telefon budżetowy to sporo ale nic nie zastąpi tej klawiatury qwerty

Jeśli chodzi o te telefony co wymieniłaś. Mój TŻ ma Samsunga Galaxy Core (bez Plus) i jest ogromnie zadowolony. Uzywal wcześniej xperii i powiedział, że już by do niej nie wrócił, a LG są malo wytrzymałe, koleżance upadl tylko raz i wyswietlacz pękł, uszkodzenie nie podlega reklamacji a siostrzeniec nawet roku go nie używal i ciągle się wylącza, zawiesza.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 21:58   #2077
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

Chyba Core Plus jest gorszy od Core.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 05:42   #2078
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Chyba Core Plus jest gorszy od Core.
Core Plus ma mniej ramu o 128MB niż Core, nie powinno to wpłynąć na użytkowanie. No chyba, że się zainstaluje 500 gier i aplikacji ale wtedy to i z 2GB ramem by nie pociągnął. Omijajcie wszystkie androidy gdzie ram ma 512MB i mniej, totalna porażka to jest. 728MB i wyżej będzie okej

Wysłane z mojego BlackBerry Q5
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:58   #2079
Gaudencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 100
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

Również z tych modeli które wymieniłaś proponuję Samsunga Core Plus , jeszcze są specjalne fora jak xxx gdzie możesz sobie porównywać właściwości telefonów.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-18 o 13:10 Powód: Reklama.
Gaudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:03   #2080
Gaudencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 100
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Te nowej generacji są dobre, ja kiedyś miałam Gt540 to bym totalny nie wypał Wieszał się często i zamulał , masakra jakaś. Znajoma ma teraz z Play Lg L9 II generacji i to już zupełnie inna bajka
Gaudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:12   #2081
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gaudencja Pokaż wiadomość
Te nowej generacji są dobre, ja kiedyś miałam Gt540 to bym totalny nie wypał Wieszał się często i zamulał , masakra jakaś. Znajoma ma teraz z Play Lg L9 II generacji i to już zupełnie inna bajka
gt540 to był jeden z pierwszych smartfonów jak Ty w ogóle możesz go porównywać do l9. Jak to niebo a ziemia, przepaść. W ten sposób się nie porównuje telefonów ani żadnych innych rzeczy. To jak byś porównała dziewczynę 20-letnią do babci 70-letniej. Wiadomo, że 20-latka będzie sprawniejsza, szybsza, inaczej nauczona wszystkiego bo to dwie zupełnie inne bajki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 10:30   #2082
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Lg L90 jest calkiem niezly z czterordzeniowym prockiem i ma wyswietlacz 4.7cala
Albo Sony M2 tez jest calkiem niezly z podobnymi parametrami

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:44   #2083
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

..troche z innej beczki, gdyby nie ochraniacz (na tyle) na majego sgs 3 to by juz było po ekranie, spadł mi z wysokości ponas 1 metra na podłoge w galerii handlowej, na szczęści i dzieki ochraniaczowi nic sie nie stało.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:47   #2084
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

A ja tak zapytam co ma ochraniacz do wyswietlacza?
Ochraniacz chroni przeciez tyl telefonu a nie szybke, widocznie farta mialas, ze szybka nie pekla

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:24   #2085
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
..troche z innej beczki, gdyby nie ochraniacz (na tyle) na majego sgs 3 to by juz było po ekranie, spadł mi z wysokości ponas 1 metra na podłoge w galerii handlowej, na szczęści i dzieki ochraniaczowi nic sie nie stało.
A co to ma do wątku? I te ochraniacze nie chronią(chyba, że mówimy o takim na wyświetlacz), po prostu miałaś szczęście.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:27   #2086
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A co to ma do wątku? I te ochraniacze nie chronią(chyba, że mówimy o takim na wyświetlacz), po prostu miałaś szczęście.


Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:51   #2087
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja 26. Zamawiam iphone 6. Odliczam dni!))))))))))) i godziny bo na tym g* androidzie wylysieje z nerwow.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 13:35   #2088
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A co to ma do wątku? I te ochraniacze nie chronią(chyba, że mówimy o takim na wyświetlacz), po prostu miałaś szczęście.
chronią, nie wprowadzaj w błąd miałam już różne przygody - ochrona to ramka ok 2 mm, i telefon spada właśnie na tą ramkę.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2014-09-12 o 13:37
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:00   #2089
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
chronią, nie wprowadzaj w błąd miałam już różne przygody - ochrona to ramka ok 2 mm, i telefon spada właśnie na tą ramkę.
Ta ramka nie ma żadnego znaczenia. nie takie mają przeznaczenie te obudowy. One mają chronić obudowę telefonu przed porysowaniem itp. Wyświetlacza nie chronią bo te wyświetlacze nie pękają bo uderzyły swoją powierzchnią o podłoże tylko od siły uderzenia. To jest szkło. Jak rzucisz lusterkiem o podłogę to Ci nie pęknie bo ma obudowę wystającą po za powierzchnię szkła? bzdura.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 14:42   #2090
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja mam też plastikową obudowę teraz założoną i prawda jest taka, że przy upadku to ona pierwsza odpadła od telefonu, więc marna ochrona może część siły uderzenia pochłonęła, ale w ogóle nie wystaje nad ekran, więc nie wierzę, że miałaby uchronić go przed zniszczeniem. Grunt to gumowa obudowa + porządna folia na ekranie.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:45   #2091
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja się chyba zdecyduje na LG G2. Ma dobra baterie, aparat i ogóle czytałam, że jest dobry.

Wysłane z mojego GT-I5510
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:49   #2092
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ok laski ja mam inną obudowe




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 21:52   #2093
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Jaki smartfon pomocy :)

Cytat:
Napisane przez Gaudencja Pokaż wiadomość
Również z tych modeli które wymieniłaś proponuję Samsunga Core Plus , jeszcze są specjalne fora jak telepolis gdzie możesz sobie porównywać właściwości telefonów.
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ja uzywam Blackberry od 6 lat i zawsze jestem zadowolona.
BB to bardzo specyficzny smartfon i jeśli ktoś nie zna tych telefonów nigdy nie będzie zadowolony, przy tych telefonach trzeba byc świadomym czego się oczekuje od niego. A jeśli mialaś BB Curve to żeby korzystac z internetu trzeba miec wykupiony dodatkowy pakiet internetowy, inaczej telefon nie współpracuje.
Sprawa wygląda zupełnie inaczej przy BB z OS10, tutaj już wszystko dziala podobnie jak w androidzie ale niestety telefony nie są najtansze. Budżetowa wersja BB Q5 kosztuje około 700-800 zl więc jak na telefon budżetowy to sporo ale nic nie zastąpi tej klawiatury qwerty

Jeśli chodzi o te telefony co wymieniłaś. Mój TŻ ma Samsunga Galaxy Core (bez Plus) i jest ogromnie zadowolony. Uzywal wcześniej xperii i powiedział, że już by do niej nie wrócił, a LG są malo wytrzymałe, koleżance upadl tylko raz i wyswietlacz pękł, uszkodzenie nie podlega reklamacji a siostrzeniec nawet roku go nie używal i ciągle się wylącza, zawiesza.
Dzięki dziewczyny za opinie . Porównywałam sobie opcje na różnych serwisach, ale lepiej posłuchać kogoś, kto danego telefonu używał albo miał z nim styczność.

ania90, mój BB to tragedia - wciąż się zacina i sam wyłącza. To drugie doprowadza mnie do szału. Ile razy byłam sama poza domem, patrzę, a telefon wyłączony. Tak się dzieje nawet jeśli chwilę przed wyjściem telefon był naładowany na full. Po prostu się zniechęciłam, nie chcę już BB.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:15   #2094
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Słuchajcie dziewczyny, wszędzie na forach piszą, że mniej więcej po 2 latach użytkowania każdy Android zaczyna zamulać. Czy to prawda? Wiecie może, dlaczego tak się dzieje??
Pytam bo mam obecnie (jeszcze, bo niedługo zmieniam) SGS II, i byłam z niego mega zadowolona, śmigał jak torpeda do niedawna... ponieważ od jakiegoś czasu zaczął totalnie świrować. Nie wiem dlaczego To znaczy, nic się z nim złego nie dzieje poza tym, że po prostu... zamula, no. Działa o wiele wolniej. Dłużej czekam na otwarcie podstawowych aplikacji: internetu, Facebooka, Messengera... potrafi się zawiesić (ale nie tak, że się wyłącza czy coś, tylko po prostu strasznie długo "myśli" a potem czasem wręcz zamyka aplikację) kilka razy dziennie, co mnie doprowadza do szału. Wyczyściłam go kompletnie (powrót do ustawień fabrycznych, totalny wipe-out) teraz zajęte jest zaledwie (!!!) 11% pamięci, ale pamięć RAM nadal jest non stop zajęta tak w 70-80%. I chyba przez to muli. Ale sęk w tym że ja nawet nie mam aż tak wielu aplikacji. Zresztą co jest, kurczę... mam jeszcze sporo miejsca na nowe aplikacje, nie może być tak, że nie mogę ich wgrać bo telefon sobie nie radzi z ich obsługą, zawiesza się i wykorzystuje za dużo RAM-u??!
No i teraz zaczynam się zastanawiać... jeżeli mój następny telefon tez będzie miał Androida, czy czeka go ten sam los?? Może jednak lepiej postawić na coś z WP? Jak sądzicie? Ma ktoś doświadczenia z tej kwestii? A może jest jakiś fon z Androidem, który działa płynnie nie tylko przez rok po zakupie, ale i trochę dłużej?
Zastanawiałam się nad zmianą mojego Galaxy na któregoś HTC (wpadł mi w oko HTC 816) ale to też Android, więc boję się że może być ta sama historia. Na początku super, bajeczka, a potem - zamulanie. Czy z WP też tak jest czy śmigają od początku do samego końca? A może też się zawieszają, jak "typowy Windows"? Takie opinie też czytałam a tego bym bardzo nie chciała, bo to będzie jak wpaść z deszczu pod rynnę...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:25   #2095
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, wszędzie na forach piszą, że mniej więcej po 2 latach użytkowania każdy Android zaczyna zamulać. Czy to prawda? Wiecie może, dlaczego tak się dzieje??
Pytam bo mam obecnie (jeszcze, bo niedługo zmieniam) SGS II, i byłam z niego mega zadowolona, śmigał jak torpeda do niedawna... ponieważ od jakiegoś czasu zaczął totalnie świrować. Nie wiem dlaczego To znaczy, nic się z nim złego nie dzieje poza tym, że po prostu... zamula, no. Działa o wiele wolniej. Dłużej czekam na otwarcie podstawowych aplikacji: internetu, Facebooka, Messengera... potrafi się zawiesić (ale nie tak, że się wyłącza czy coś, tylko po prostu strasznie długo "myśli" a potem czasem wręcz zamyka aplikację) kilka razy dziennie, co mnie doprowadza do szału. Wyczyściłam go kompletnie (powrót do ustawień fabrycznych, totalny wipe-out) teraz zajęte jest zaledwie (!!!) 11% pamięci, ale pamięć RAM nadal jest non stop zajęta tak w 70-80%. I chyba przez to muli. Ale sęk w tym że ja nawet nie mam aż tak wielu aplikacji. Zresztą co jest, kurczę... mam jeszcze sporo miejsca na nowe aplikacje, nie może być tak, że nie mogę ich wgrać bo telefon sobie nie radzi z ich obsługą, zawiesza się i wykorzystuje za dużo RAM-u??!
No i teraz zaczynam się zastanawiać... jeżeli mój następny telefon tez będzie miał Androida, czy czeka go ten sam los?? Może jednak lepiej postawić na coś z WP? Jak sądzicie? Ma ktoś doświadczenia z tej kwestii? A może jest jakiś fon z Androidem, który działa płynnie nie tylko przez rok po zakupie, ale i trochę dłużej?
Zastanawiałam się nad zmianą mojego Galaxy na któregoś HTC (wpadł mi w oko HTC 816) ale to też Android, więc boję się że może być ta sama historia. Na początku super, bajeczka, a potem - zamulanie. Czy z WP też tak jest czy śmigają od początku do samego końca? A może też się zawieszają, jak "typowy Windows"? Takie opinie też czytałam a tego bym bardzo nie chciała, bo to będzie jak wpaść z deszczu pod rynnę...
Moze przywroc ustawienia fabryczne, tak jak by formatuj telefon. Pewnie zasmiecony jest roznymi danymi i plikami nie potrzebnymi
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:53   #2096
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja tylko dodam ze moj galaxy s4 zachowuje sie tak od poczatku uzytkowania, czyli od pol roku, ale jeszcze tylko tydzien i never again android
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:53   #2097
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ma brandowanego androida?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:04   #2098
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

nie, jest niebrandowany.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:05   #2099
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Moze wgranie od nowa andka by cos dalo?
No chyba, ze jeszcze jest na gwarancji wiec aktualizacja poprostu starego?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:09   #2100
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Probowalam wszystkiego, byl 5 razy na gwarancji, caly czas cos reperowali, ale nic z tego nie wyniklo... dlatego zegnam sie z s4 i nigdy wiecej samsunga. choc z s3 bylam meeega zadwolna.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.