Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 19:48   #1411
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziewczyny, gdzie kupujecie ubranko do chrztu dla synka? Bo ja dzis Patryka pomierzylam i poki co srednio cokolwiek znalazlam na necie..

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

U Nas dzisiaj taka superowa kapiel,ze cala lazienka zalana woda:-D chlapania i radosci co niemiara, az sie glupia matka wzruszyla..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:50   #1412
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Karlain, ja dostalam rade, by przykladac do pustej piersi... Od dluzszego czasu karmilam co godz i tez mialam wrazenie, ze tam nic nie ma, ale zawsze produkcja sie rozkrecala w trakcie karmienia.. A dzis Amelka nie je tak czesto, a ja mam spora nadprodukcje, tak wiec moge komus nalac do banki /Light, Ty chyba chetna

Tak wiec przykladaj jak najczesciej do pustych...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:02   #1413
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość

jakie Wy dostałyście rady na zwiększenie produkcji mleka (bo system łatwego planu się nie sprawdza, żeby co 3 godziny karmić, bo moje mleko nie zdąży się naprodukować i mała ryczała, aż się zanosiła z głodu- a jak dostała butlę to od razu spokojne dziecko a i tak je co ok 3 godziny)

mam teraz pytanie z rodzaju intymnych:

jak jest u was (po porodzie SN- z nacięciami lub bez)
z powrotem do stanu pierwotnego... ja jestem już 5 tyg po porodzie, 30tego lipca mam kolejną wizytę u ginekologa
jak wspominałam wcześniej- szwy po nacięciu się rozeszły, część nacięcia się zrosła, część zagoiła ale w stanie "rozwartym"
wyczułam ostatnio, że rana wewnątrz też jest tylko zagojona bo szwy tez wyłaziły
nie jest to jakiś problem chyba
gorzej z tym, że czuję dyskomfort tam na dole, jakby tkanki pochwy (jej ścianki) były obniżone, czuję często ból... ujście cewki moczowej tez jest w innym miejscu niż przed porodem, stąd odczuwam częste ocieranie przez bieliznę i dyskomfort
pi pierwsze, co do mleka. ja karmie co poltora godziny, raz jedna raz druga piersia, więc tez kazda ma ok 3 h na wyprodukowanie mleka. piersi mam w dzien miekkie, ale chyba maly sie najada. albo i nie... bo w sumie karmie dwa razy czesciej niz ty... no ale skad pewnosc ze w te 3 godziny mleko ci nie zdazy sie wyprodukowac? a pijesz 3 litry wody? bo głównie trzeba pić i przystawiać.

co do pogrubionego: mi puscił szew przy wejściu do pochwy i tez mam zarośnięte, ale z takim rozwarciem. przy czym nic mnie nie boli, nie czuje dyskomfortu... ale jeszcze nie bylam ani u gina (poniedzialek) ani nie probowalismy jeszcze się kochac. sama zastanawiam się czy to bedzie przeszkadzac....

zastanawia mnie inna rzecz. jutro mija 7 tygodni po porodzie, pare dni temu już bardzo delikatnie plamilam, na zółto (moze to był juz normalny śluz?) a tu znow sie pojawily dziś krwawienia... tż juz podejrzewa że okres dostalam, ale mało tego (chociaz ze 3 razy wkladke zmienialam) i karmie piersia.... cholera...



dzis piotrek zrobil swoją big kupę do wielorazówki... oj bedzie mama prać... i spał mi 3 godziny wieczorem! przed siodma go wybudzilam by zjadl i troche polezal/pobawil sie przed kąpielą bo normalnie zawsze jak tyle spi w dzien, to sie boje o noc.... z drugiej strony jak nie spi to marudze że nie sypia....

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupujecie ubranko do chrztu dla synka? Bo ja dzis Patryka pomierzylam i poki co srednio cokolwiek znalazlam na necie..

.
w smyku kupilam komplet http://www.smyk.com/cool-club-komple...a-dla-dzieci-p

tylko kapelusz duzy, to bede miec biala czapeczke
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:44   #1414
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Tylko Olaf to starszak, takiego nie uśpisz
A no ja tam się nie znam myslalam ze się da jakoś czytając książkę albo coś :P

Karlain jeśli cię to pocieszy to moja pochwa pierdzi. Przed ciążą zdarzyło się ze mi się zapowietrzyla parę razy podczas seksu ale teraz jak wstaje z kanapy albo kucam i wstaje itp to jest mały pierd :/ ginekolog dala mi skierowanie na ćwiczenia jakieś do fizjoterapeuty ale nie mam z kim małego zostawić. Niby ćwiczę te mięśnie kegla ale jak narazie jeszcze się chyba a nie zwarly wystarczająco.

Asia u mnie też nawet kolo 8 tygodnia było ze nagle trochę krwi się pojawiało. Ale teraz w 10 tyhodniu już jest czysto.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:47   #1415
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Lucynka u Ns 2xudo i 1ręka.

Madziula u Nas też Oskar się buntuje na drzemkę , ale ja jak zwykle mam sposoby mówię mu że jak nie chce spać z mamą to przyjdzie pan i go uśpi. On się z tego śmieje i mówi „nie pan” i leży ze mną Az zaśnie
I witaj w klubie ja też bezkawowa, bezalkoholowa i beztytoniowa itp. Jedyną używką moją są słodycze

Karolkya
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 21:00   #1416
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

beatusia10
Ja kupiłam taki:
http://allegro.pl/5cz-garniturek-do-...333132986.html

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

sia27100
Kupiłam taki sam komplet w rozm. 68 na elegancie okazje, ale akurat na Chrzest Św. u mnie musi być biały strój.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 21:38   #1417
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Chciałam Wam zpodac link do strony C&A gdzie jeszcze wczoraj były na wyprzedaży śliczne sukieneczkie białe (takie właśnie do chrztu po 34,90) ale po pierwsze już ich nie ma a po drugie nic eleganckiego chłopięcego mi w oko nie wpadło


Ja też beztytoniowa i generalnie bezkawowa, bo samego smaku nie lubię i kojarzy mi się jedynie z nocnym zakuwaniem w czasie sesji na studiach choć nie powiem, zdarzy się, że jedną w miesiącu wypiję, najchętniej latte choć od porodu tylko Inka


Uwielbiam słodycze a kofeinę wolę w formie Pepsi Twist


dziś usypianie po kąpieli zajęło mi już tylko 15 minut (była godzina, potem minut 30) ale to pewnie dlatego, że Wiktor od godziny 15 nie spał

Jeszcze miałam pisać:

[B]Sylvunia[B] napisałam o tej wadze właśnie z myślą o tobie, żebyś się tymi kg nie przejmowała bo one spadną 9 miesięcy rosłaś, to nie skurczysz się w 2 tygodnie
Ja też już myślałam, że skoro od porodu minęło 8 czy 9 tygodni to już za wiele nie spadnę z wagi a tu taka niespodzianka

karoylka bardzo dzielnie Zosia zniosła szczepienie i oby nic się nie działo no i za wagę

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Vampirka jak zakładasz Amelce wielorazówki, to chyba od razu potrzebne są nieco większe/luźniejsze ciuszki, prawda?
Ja dziś pierwszy raz założyłam i nawet "chwyciłam" kupę w papierek
Fajnie te pieluchy wyglądają na dziecku, jak takie małe majtusie
Do wiaderka dałam 5 kropel olejku herbacianego, jak na razie pięknie pachnie.
Czy tż zmienia Amelci pieluszki i czy grymasi na kieszonki czy raczej nie?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Jeszcze mialam o cos spytac.

Uzywa moze ktoras z Was wkladek laktacyjnych wielorazowych?

Ja na razie uzywam babydream z rossmanna ale te zwykle to ida jak woda, jedna para na noc i jedna lub dwie na dzien i po pudelku zaraz...

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-07-17 o 21:23
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 22:03   #1418
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

asia, mnie tez jakos specjalnie nie boli ta blizna (ta czesc ktora jest zarosnieta, "rozwarta" boli bardziej) to co sie nie rozeszlo jest juz niewidoczne ale wyczuwalne palcem , sa zgrubienia
boli zas pochwa, jej sciana przednia i tylna, ktore sa teraz widoczne u wejscia do srodka, wrecz mam wrazenie, ze mi to wychodzi na zewnatrz
i razem z tym to ujscie cewki moczowej nie wiem jak to opisac, to moj problem

harakiri, wcale mnie nie pocieszylas, to tez musi byc dyskomfort, tak sobie niekontrolowanie "pierdziec" czy lekarz ci cos na ten temat mówił, co mozna z tym zrobic (czy cwiczenia wystarcza od fizjoterapeuty- mam prosbę, jesli uda ci się wybrac do fizjo, daj znac co Ci zaproponowali ) czy to jest luzna pochwa czy jak?

co do karmienia, musze zaczac przystawiac do pustej piersi...
problem byl w tym, ze mala tak ryczała, az sie zanosiła, potrafila tak plakac po 7-9 godzin na dobe, w koncu zdecydowalam podac butelke i od razu osesek zasnął na 3-4 godziny stąd pomyslalam, ze nie najada sie, ze mam za mało mleka
a karmię co ok. 3 godziny bo tak starałam się karmic, ale małej zaczelo brakowac mleka, ciagle szukała cyca, wiec robilam butelke i tak co ok. 3 godz. :/

Edytowane przez Karlain
Czas edycji: 2014-07-17 o 22:08
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:13   #1419
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
beatusia10
Ja kupiłam taki:
http://allegro.pl/5cz-garniturek-do-...333132986.html

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

sia27100
Kupiłam taki sam komplet w rozm. 68 na elegancie okazje, ale akurat na Chrzest Św. u mnie musi być biały strój.
A ta rozmiarowka to normalna jest? Bo ja jak zmierzylam Patryka, to np. w klatce piersiowej ma 42, wiec wg tej rozmiarowki to nawet 56 wychodzi za duze:-(
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:20   #1420
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi, TŻ nie uznaje tych pieluszek i ich nie przebiera.
Ciuszki nie moga byc dopasowane, to fakt. No i zakladam teraz na sredni rozmiar, to juz nie sa takie wielkie jak przy najmniejszym.


Wkladki wielo ja uzywam. Wczesniej schodzilo mi mim. 4-5 par na dobe i ciagle mialam mokro, sutki mi sie kisily i nie moglam znalezc odpowiednich. Od ok miesiaca mam wielo i polecam. Sa przewiewne, co sie zmoczy to zaraz wysycha, nie czuc nic wilgoci, cyce nie kisza sie, wkladki nie smierdza i nie robia sie Twarde, nawet jak sporo mleka na nie poleci. Kupilam 18 szt i ta ilosc jest optymalna. W ciagu doby idzie mi ich ok 3 par, a zmieniam je tylko dla chigieny, nie z powodu jakiegokolwiek dyskomfortu. No i przesuwaja mi sie tylko w jednym, za duzym staniku, w pozostalych jest ok /chyba odp na wszystkie pytania, ktore bys zaraz zadala /

Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde

Edytowane przez VwVampirka
Czas edycji: 2014-07-17 o 22:24
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:27   #1421
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Justiwi, TŻ nie uznaje tych pieluszek i ich nie przebiera.
Ciuszki nie moga byc dopasowane, to fakt. No i zakladam teraz na sredni rozmiar, to juz nie sa takie wielkie jak przy najmniejszym.


Wkladki wielo ja uzywam. Wczesniej schodzilo mi mim. 4-5 par na dobe i ciagle mialam mokro, sutki mi sie kisily i nie moglam znalezc odpowiednich. Od ok miesiaca mam wielo i polecam. Sa przewiewne, co sie zmoczy to zaraz wysycha, nie czuc nic wilgoci, cyce nie kisza sie, wkladki nie smierdza i nie robia sie Twarde, nawet jak sporo mleka na nie poleci. Kupilam 18 szt i ta ilosc jest optymalna. W ciagu doby idzie mi ich ok 3 par, a zmieniam je tylko dla chigieny, nie z powodu jakiegokolwiek dyskomfortu. No i przesuwaja mi sie tylko w jednym, za duzym staniku, w pozostalych jest ok /chyba odp na wszystkie pytania, ktore bys zaraz zadala /

Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app
Bardzo mi się podoba że jestem dla Ciebie tak łatwo przewidywalna

Dziękuję

Może i bym o coś jeszcze zapytała ale teraz to głupio

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 22:40   #1422
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Karlain, to tez nie dobrze, by mala tyle godz nie jadla i plakala. W szpitalu, jak jeszcze prawie nie mialam pokarmu, to tez dokarmialam. Cyca dawalam godz przed butla, tj po 2 godz od karmienia, nawet wybudzalam i Amelka tak memlala... Tez wojowala, ale jak pojawil sie pokarm i spokojnie ssala, to wisiala na cycu po kilka godz... I dopiero jak zaczynala marudzic to szlam po butelke... i kombinowalam z iloscia mm by bylo dobrze...

Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba że jestem dla Ciebie tak łatwo przewidywalna

Dziękuję

Może i bym o coś jeszcze zapytała ale teraz to głupio

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Kupilam na all z Aventu, 3 pudelka pakowane po 6 szt. Dolaczone byly do nich woreczki do prania, nie pamietam sprzedawcy, schna bardzo szybko i piore je z kazdym praniem Amelkowym.

Cos jeszcze

Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:53   #1423
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witajcie, dawno mnie nie było i chyba nawet nie przywitałam się na "odchowalni " :/
15 lipca stuknął nam juz drugi miesiąc. synek jest grzeczny, łądnie przesypia noce, problemów brzuszkowo kolkowych nie mamy wogóle, płacze gł. wtedy jak głodny
pozdrawiamy

poniżej zdjęcie mojego bąbelka /8 tyg /.



Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2014-07-18 o 06:21
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:27   #1424
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

vampirka , postaram się przykladać do "pustych" piersi i duzo pić wody

asiulka 22, ale śliczny chłopczyk! no i mamusia jaka piękna
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:48   #1425
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Asiulka, śliczny synek!

OMG, Amelce sie przestawily dzien z noca
Juz sie cieszylam, ze nie je co godz tylko co 3-4, duzo spi... A tu teraz je co godzine je, spi i kupkuje... Teraz tez karmilam... Oby ostatni raz tej nocy

I witam w nowym dniu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:51   #1426
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Asiulka cudny niunio


Witam po pierwszym karmieniu.
Dziewczyny zjadly i spia wiec i ja uciekam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 01:58   #1427
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

My tez po 1 karmieniu
Ale cos niunia sie wierci zasnac nie moze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 04:33   #1428
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Jaka to piekna pora coby meldować sie na forum. Hanka od pól godziny w chuście, a nie śpimy juz w sumie okolo dwóch.. Oczywiscie kupa na tapecie. Tzn.w chuście Hanka spi, tylko matce niewygodnie
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 04:44   #1429
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Jaka to piekna pora coby meldować sie na forum. Hanka od pól godziny w chuście, a nie śpimy juz w sumie okolo dwóch.. Oczywiscie kupa na tapecie. Tzn.w chuście Hanka spi, tylko matce niewygodnie
Witaj chansons My też nie śpimy od 3. Piękna pora na zabawę
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 04:51   #1430
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

My wlasnie po karmieniu
Zosia odlozona do lozeczka usypia po malutku.
Zaraz pewnis Ania wstawac bedzie wiec zastanawiam sie czy isc spac czy nie heh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 04:55   #1431
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

karlain ginekolog powiedziała ze może tak zostać no i ze właśnie jeszcze mi się pochwa dobrze nie zwezila. Ale dziwne bo podczas seksu czuje przyjemności i nie czuje żebym była "za szeroka". Ćwiczenia takie miałam już w szpitalu to były ćwiczenia na tej piłce gumowej. Ze siedziałam i np. na zmianę jedna noga do góry z drugą albo noga na wprost i kręcenie stopą kółeczek. No i ćwiczenia kegla.

asiula gratuluję takiego przystojniaka

Dziewczyny dołączam się i ja do nie uzywkowych niestety preferuje tylko słodkie smaki. Z alkoholi wole słodkie drinki. Ooo ale bym się martini ze sprite napila no... i ten, nie pije kawy i papierosów tez nie pale. Za to słodyczami to nadrabiam. Nawet obiady lubię na słodko typu kluski z truskawkami albo ryż z jabłkami i cynamonem. Nie dobrze.

Edytowane przez Harakiri
Czas edycji: 2014-07-18 o 04:57
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:05   #1432
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziewczyny po CC czy nad rana macie takie zgrubienie? Ja mam nad rana zgrubienie wisi mi taki daszek :/ nie wiem cZy to za duzo skory czy opuchlizna ale jest to okropne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:08   #1433
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Asiulka a nie rodziłaś czasem 15 maja?
A synek uroczy

Chanson ja bym poszła spać W pozycji półleżącej


Harakiri mimo że ja uwielbiam słodycze to obiady na słodko to dla mnie obrzydlistwo


Dobry Majce coś się przestawiło i od 2 dni budzi się 2 razy :P tosz to dla matki szok a więc pobudka o północy i ok. 4.
No i moje dzieciaki postanowiły wspólnie wstać o 6. W sumie nie wiem od której śpi młoda , bo jak synek mnie obudził o 6 to ta już się w łóżeczku cieszyła do karuzeli
Teraz od 15min już śpi.
Pogoda lekko pochmurna n razie, może uda Nam się zaliczyć spacer, bo deszcze z burzami zapowiadają.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:29   #1434
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Karlain, to tez nie dobrze, by mala tyle godz nie jadla i plakala. W szpitalu, jak jeszcze prawie nie mialam pokarmu, to tez dokarmialam. Cyca dawalam godz przed butla, tj po 2 godz od karmienia, nawet wybudzalam i Amelka tak memlala... Tez wojowala, ale jak pojawil sie pokarm i spokojnie ssala, to wisiala na cycu po kilka godz... I dopiero jak zaczynala marudzic to szlam po butelke... i kombinowalam z iloscia mm by bylo dobrze...

Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------



Kupilam na all z Aventu, 3 pudelka pakowane po 6 szt. Dolaczone byly do nich woreczki do prania, nie pamietam sprzedawcy, schna bardzo szybko i piore je z kazdym praniem Amelkowym.

Cos jeszcze

Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app
Przez Ciebie muszę zmodyfikować swoje CV i dopisać informację: "banalnie łatwa w obsłudze"

U nas drugie karmienie o 4, pierwsze było o 1 czyli Wiktor spał 5 godzin

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-07-18 o 06:34
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:31   #1435
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Od paru dni ma ciągle kolo 37 stopni
11 tydzień na zabki t wcześnie chyba.... ja się strasznie boje tego okresu, tego płaczu..... bo teraz taki spokojny
Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
mamy karmiace mm mogą pić :P
karmiace piersia mogą się ewentualnie ślinić, az bańki będa lecieć
ojj tak, takiego desperadosika zimniutkiego albo somersby jeżynowego wypiłabym n araz chyba hehe


Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Wiktor nawet przez sen wali w pieluchę
hehe, to tak jak mój, / p.s a kiedyś takiego bąkala puścił przez sen głosnego ,ze aż biedaczek otworzył oczy... hehe /

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Normalnie życie mi przez palce ucieka jak tak dzień za dniem mija
ojjj, jak bym siebie widziała.... a pomyśl co bedzie zimą?? jak dni krótkie,,,, juz stwierdziłam dawno że doba jest za krótka.....

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Asiulka, śliczny synek!
, a w nocy ile razy Amelka je? może mama za często wogóle przytsawiasz cycusia i sie córcia przyzwyczaiła ?? cio ???

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
asiulka 22, ale śliczny chłopczyk! no i mamusia jaka piękna


Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Asiulka cudny niunio
, Paula ty karmisz dziewczyny na zmiane, czy dwie na raz???
jak to jest: sa głodne w tym samym czasie?

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość

asiula gratuluję takiego przystojniaka


Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Asiulka a nie rodziłaś czasem 15 maja?
A synek uroczy
hehe, no pewnie że tak właśnie zmieniłam i napisałam "lipiec"
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:37   #1436
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziendobry

Asiulka piekny synek i piękna mama

Ja już nic nie mowie co te dziecioki w nocy wyprawiają, odliczam miesiące kiedy bedzie mi dane sie wyspac

Justiwi ja też mam wielorazowe przy czym tylko 12 ale aż tak nie ciekne tylko przy poczatku kArmienia

Oj tak ja też uzależniona od słodkiego a zwłaszcza od lodow i keczupu
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:38   #1437
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Asiulka czasem sa glodne dwie w tym samym czasie ale wtedy w domu ktos jest.
Jak zostaje sama to jedza w roznym czasie, jakos mi sie to udaje no ale juz kilka razy jadly obie z cycocha w rym samym czasie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt




Edytowane przez paulka0212
Czas edycji: 2014-07-18 o 06:39
paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:41   #1438
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Wygladalam podobnie tylko ziemniakow nie obieralam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1405662048155.jpg (75,8 KB, 26 załadowań)
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:51   #1439
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziewczyny nie zakładajcie z góry że ząbkowanie to będzie jakaś masakra, koszmar itp. Są różne dzieci niektóre płaczą, są marudna a niektóre nawet nie dawają znaku że im zęby idą. Nie ma co się nastawiać że będzie źle lub dobrze. Chociaż czasem lepiej nastawić się na najgorsze a potem miło zaskoczyć (niż na odwrót)
I nie ma reguły kiedy zeby dziecku wychodzą , znam takie które pierwszy ząbek miały już 2mż i takie którym zabek wyszedł dopiero po roczku.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Madziula a ketchup też słodki jest ? :P
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:57   #1440
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej!

U nas tez sajgon wczofaj kladlam sie czym predzej spac bo starazak to co wyrabia to rece i cycki opadaja. Oczywiscie zasypiac tez nie chce, aktualnie rzuca we mnie miskami. No to narazie...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.