Makijaże dla Was - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 10:42   #871
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Makijaże dla Was

Taki efekt daje baza rozświetlająca z Samshboxa miałam kiedyś na sesji modelkę o pięknej cerze i nałożyłam tylko to i takie efekt wyszedł. Podpinam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5712_POPweb.jpg (62,6 KB, 298 załadowań)
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:07   #872
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Makijaże dla Was

Piękne I te piegi<3
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 17:14   #873
abazylia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaże dla Was

Witam serdecznie! Czy mogłybyście mi doradzić jaki makijaż ślubny nadaje się do takich oczu ? Oczy są szaro-niebieskie, "wyłupiaste" z dużą powierzchnią powieki górnej. Jasne perłowe cienie wyglądają tragicznie i podkreślają powiekę. Jak można malować takie oczy? Czy całą powiekę podkreslać ciemnymi, matowymi cieniami czy może tylko same zewnętrzne kąciki a wewnętrzne innymi kolorami, nie wiem. Oczy są także blisko osadzone chyba
Bez tytułu - Kopia.jpg
http://wyslijto.pl/plik/gyqmg0szww

Edytowane przez abazylia
Czas edycji: 2012-05-26 o 17:16
abazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:47   #874
sweetleady1989
Raczkowanie
 
Avatar sweetleady1989
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaże dla Was

proszę o radę

wybieram się na imprezę i będę miała sukienkę białą w niebieskie kwiatki i kokarda niebieska.Kolor oczu moich to niebieski ,włosy blond. Zdjęcie sukienki u mnie w profilu.Fryzura jaką będę miała to irokez na prostych włosach i moje pytanie brzmi jaki make up oczu będzie pasował

link do sukienki

http://imageshack.us/photo/my-images...kieneczka.jpg/
sweetleady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 17:30   #875
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Makijaże dla Was

Makijaż na wesele - proszę o pomoc!!!

Cześć dziewczyny! W przyszłym tygodniu wybieramy się z TŻ-em na wesele. Planuję założyć szmaragdową (butelkową) sukienkę, ale kompletnie nie mam pomysłu na makijaż. Włosy planuję upiąć na bok. W załączniku przesyłam moje zdjęcia. Z góry dziękuję za każdą radę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1011953.jpg (84,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0aa7071d75.jpg (130,6 KB, 83 załadowań)
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:10   #876
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Makijaż na wesele - proszę o pomoc!!!

Cześć dziewczyny! W przyszłym tygodniu wybieramy się z TŻ-em na wesele. Planuję założyć szmaragdową (butelkową) sukienkę, ale kompletnie nie mam pomysłu na makijaż. Włosy planuję upiąć na bok. W załączniku przesyłam moje zdjęcia. Z góry dziękuję za każdą radę!
Nie wiem, jakie dodatki, ale patrząc na kolor oczu - mam w głowie tylko jedno - miedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1752.jpg (20,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dymekmiedziany.jpg (26,7 KB, 67 załadowań)
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:26   #877
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Makijaż na wesele - proszę o pomoc!!!

Cześć dziewczyny! W przyszłym tygodniu wybieramy się z TŻ-em na wesele. Planuję założyć szmaragdową (butelkową) sukienkę, ale kompletnie nie mam pomysłu na makijaż. Włosy planuję upiąć na bok. W załączniku przesyłam moje zdjęcia. Z góry dziękuję za każdą radę!
ZŁOTO! Do szmaragdu pieknie. I do Twoich zielonych oczu rowniez. Jakbys jeszcze miala zlote sandalki, to pieknie bedzie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 15:26   #878
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Makijaże dla Was

Jeszcze nie miałam takiego koloru Ale pomaluję się tak, zakładam cieliste sandałki do tej sukienki, więc chyba będzie pasowało Spróbuję zrobić jakiś próbny makijaż i załączyć, abyście oceniły, czy to tak ma wyglądać. Muszę kupić taki złoty, miedziany odcień - może znacie jakieś fajne, niedrogie cienie w tych kolorach?

Patrzyłam na dokładny kolor tej mojej sukienki i jest prawie identyczny z tym kolorem środkowej sukienki. Nie wiem czy to typowy szmaragdowy, on trochę wpada w morski Czy też złoto będzie pasowało, czy może jednak inna koncepcja? Przepraszam za zamieszanie, ale Wasze rady są niezawodne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 764df464002c23304cf6d26d.jpg (13,5 KB, 25 załadowań)
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847

Edytowane przez lady1989
Czas edycji: 2012-07-06 o 15:35
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:54   #879
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie miałam takiego koloru Ale pomaluję się tak, zakładam cieliste sandałki do tej sukienki, więc chyba będzie pasowało Spróbuję zrobić jakiś próbny makijaż i załączyć, abyście oceniły, czy to tak ma wyglądać. Muszę kupić taki złoty, miedziany odcień - może znacie jakieś fajne, niedrogie cienie w tych kolorach?
zloto i miedz do szmaragdu pieknie! naloz zloty na cala powieke i delikatnie w zalamaniu daj miedziany i na dolnej lini rzes. koniecznie zalacz zdjecia. inglot na pewno cos ma!

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Patrzyłam na dokładny kolor tej mojej sukienki i jest prawie identyczny z tym kolorem środkowej sukienki. Nie wiem czy to typowy szmaragdowy, on trochę wpada w morski Czy też złoto będzie pasowało, czy może jednak inna koncepcja? Przepraszam za zamieszanie, ale Wasze rady są niezawodne.
Moim zdaniem cudnie ze zlotym bedzie!!! idealnie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Do Twoich oczu i odcienia wlosow rowniez. Mozesz zrobic to identycznie jak z tym sliwkowym na zdjeciu. Naloz jeszcze morelkowy róż na policzki. Bronzera Ci nie proponuje, bo masz za jasna buzienke i moglby byc za ciemny. Bedziesz gwiazda
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:08   #880
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Makijaże dla Was



Do Twoich oczu i odcienia wlosow rowniez. Mozesz zrobic to identycznie jak z tym sliwkowym na zdjeciu. Naloz jeszcze morelkowy róż na policzki. Bronzera Ci nie proponuje, bo masz za jasna buzienke i moglby byc za ciemny. Bedziesz gwiazda [/QUOTE]

Zdjęcie robiłam na wiosnę, teraz mam nieco ciemniejszą cerę, bo się opalałam, więc może bronzerem zrobić? Koniecznie prześlę zdjęcia Metodą prób i błędów musi się udać

Mam taką paletkę inglota z różnymi odcieniami. Może coś z tego uda się zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06072012032.jpg (86,8 KB, 46 załadowań)
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847

Edytowane przez lady1989
Czas edycji: 2012-07-06 o 16:40
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:29   #881
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość


Zdjęcie robiłam na wiosnę, teraz mam nieco ciemniejszą cerę, bo się opalałam, więc może bronzerem zrobić? Koniecznie prześlę zdjęcia Metodą prób i błędów musi się udać

Mam taką paletkę inglota z różnymi odcieniami. Może coś z tego uda się zrobić?
Sukienka bardziej morska niż szmaragdowa ;P Jeżeli chcesz robić makijaż złoty koniecznie wzmocnij go ciemniejszym akcentem na linii rzęs i w zewnętrznym kąciku. Samo złoto po 2-3 godzinach (w takich upałach nawet po godzinie) wygląda nieciekawie.
Jeżeli dodatki masz cieliste, a sukienkę morska może lepiej pójść w brązy i okalać je złotym połyskiem. Paletka, którą umieściłaś będzie jak znalazł.
Bronzer możesz uzyć bez problemu, tylko pamiętaj o delikatnym nakładaniu i porządnym roztarciu. Bronzer lepiej nakładać delikatnie i stopniować dokładajac kolejne "warstwy" wtedy masz pewność' że wygląda estetycznie i dodatkowo pięknie podkresla opaleniznę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2012-07-06 o 18:31
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 09:09   #882
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Makijaże dla Was

Hej dziewczyny, długo się zbierałam z napisaniem postu bo do końca nie jestem pewna czy piszę w dobrym miejscu

ale do rzeczy bardzo prosiła bym o instrukcje step by step jak wykonać taki makijaż oka jak jest w załączniku, druga prośba to pytanie czy w ogóle będzie u mnie widoczny taki makijaż bo moje powieki i tak wszystko zasłonią z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_1273032.jpg (28,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0078-1.jpg (93,7 KB, 142 załadowań)
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:20   #883
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Makijaże dla Was

Obawiam się, że w twoim przypadku taki makijaż się nie sprawdzi.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 23:17   #884
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez zazdrosnica0 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, długo się zbierałam z napisaniem postu bo do końca nie jestem pewna czy piszę w dobrym miejscu

ale do rzeczy bardzo prosiła bym o instrukcje step by step jak wykonać taki makijaż oka jak jest w załączniku, druga prośba to pytanie czy w ogóle będzie u mnie widoczny taki makijaż bo moje powieki i tak wszystko zasłonią z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
Ładny ten zielony makeup, ale... Twoje oczy! Jakie Ty masz piękne rysy
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 10:40   #885
Bullet18
Przyczajenie
 
Avatar Bullet18
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaże dla Was

Cześć
Znalazłam świetny makijaż, ale nie potrafię wykonać go tak, jak jest na zdjęciu. Czy możecie pomóc?
Największy kłopot mam z wymodelowaniem twarzy oraz z cieniem - rozmazuje się, nie jest tak czarny, jak u modelki, szybko się ściera. Załączam fotografię i liczę na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sesyjny1.jpg (27,9 KB, 78 załadowań)
__________________
„Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę.”
Jim Rohn
Potrzebujesz motywacji? Zmotywuj się!
Podziel się z nami swoimi pasjami! http://nasze-pasje.phorum.pl
Bullet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:18   #886
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez Bullet18 Pokaż wiadomość
Cześć
Znalazłam świetny makijaż, ale nie potrafię wykonać go tak, jak jest na zdjęciu. Czy możecie pomóc?
Największy kłopot mam z wymodelowaniem twarzy oraz z cieniem - rozmazuje się, nie jest tak czarny, jak u modelki, szybko się ściera. Załączam fotografię i liczę na pomoc
Pamiętaj, że to jest photoshop
a jeśli chcesz podbić czerń na oku, zaaplikuj sobie czarny liner w żelu lub czarną kredkę khol, którą potem rozetrzesz i na to cień...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 06:43   #887
Bullet18
Przyczajenie
 
Avatar Bullet18
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że to jest photoshop
a jeśli chcesz podbić czerń na oku, zaaplikuj sobie czarny liner w żelu lub czarną kredkę khol, którą potem rozetrzesz i na to cień...

Dzięki za radę Spróbuję podbić czerń tak, jak radzisz

Pozdrawiam
__________________
„Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę.”
Jim Rohn
Potrzebujesz motywacji? Zmotywuj się!
Podziel się z nami swoimi pasjami! http://nasze-pasje.phorum.pl
Bullet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:52   #888
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Makijaże dla Was

Do tej pory malowałam się w ten sposób
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:26,s:0,i:237
Jak widać oko jest obrysowane i zamknięte. Chciałabym je otworzyć i nie malować kresek na linii wody. Niestety nie wiem jak nałożyć cienie nad i pod powieką tak, aby wyglądało to w ten sposób
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:25,s:0,i:234
Bardzo proszę o pomoc
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:00   #889
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Makijaże dla Was

Czy ktoś mógłby mi zrobić step by step jak zrobic taki makijaż(tylko w kolorach innych niż brąze, np. szary albo mniej brązowy bo do sukienki nie będzie pasować)? Na studniówkę byłby genialny.

https://wizaz.pl/Makijaz/Foto-makija...szki-Maciejak3
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 18:06   #890
heywait
Przyczajenie
 
Avatar heywait
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaże dla Was

Witam.
Chciałabym się dowiedzieć jak uzyskać brwi takie jak na załączonym zdjęciu? Proszę o jakieś wskazówki, zdjęcia jak uzyskać właśnie taki kształt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bella-Swan-Wedding-Makeup-Breaking-Dawn.jpg (12,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blog_jq_4855298_7494721_sz_bella_swan.jpg (20,3 KB, 24 załadowań)
heywait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:37   #891
Amnesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Do tej pory malowałam się w ten sposób
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:26,s:0,i:237
Jak widać oko jest obrysowane i zamknięte. Chciałabym je otworzyć i nie malować kresek na linii wody. Niestety nie wiem jak nałożyć cienie nad i pod powieką tak, aby wyglądało to w ten sposób
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:25,s:0,i:234
Bardzo proszę o pomoc

Hej Wiesz często podobnie się maluję. Musisz pędzelkiem nałożyć cień
w kolorze brązu na linię dolnych rzęs, tutaj jest prawie na całej ich długości, górną powiekę pomalować np jasnym beżowym cieniem, potem na tej nieruchomej części zrobić cieniem w kolorze brązu takiego jakby banana . Wiesz o co mi chodzi? Takie zaokrąglone ruchy pędzelkiem żeby powstał taki łuk na górze. A wewnętrzne kąciki rozświetlić np perłowym cieniem w kolorze złamanej bieli Na linię wodną możesz nałożyć zamiast czarnej kredki taką w kolorze cielistym to powiększy oko

Edytowane przez Amnesis
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:40
Amnesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 19:01   #892
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez Amnesis Pokaż wiadomość
Hej Wiesz często podobnie się maluję. Musisz pędzelkiem nałożyć cień
w kolorze brązu na linię dolnych rzęs, tutaj jest prawie na całej ich długości, górną powiekę pomalować np jasnym beżowym cieniem, potem na tej nieruchomej części zrobić cieniem w kolorze brązu takiego jakby banana . Wiesz o co mi chodzi? Takie zaokrąglone ruchy pędzelkiem żeby powstał taki łuk na górze. A wewnętrzne kąciki rozświetlić np perłowym cieniem w kolorze złamanej bieli Na linię wodną możesz nałożyć zamiast czarnej kredki taką w kolorze cielistym to powiększy oko
Dziękuję za odpowiedź Teraz zarzucę Cię pytaniami pomocniczymi
1. Czy ten banan na górze ma się zaczynać nad wewnętrzym kącikiem oka, tuż pod brwiami?
2 Jak uniknąć efektu upaćkania cieniem? Cienie pod oczami potraktuję korektorem, a łuk pod brwiami? Rozświelasz to miejsce?
3 Czy polecasz jakiś konkretny cień?
4 Jakiego kształtu ma być pędzelek?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 19:56   #893
Amnesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Teraz zarzucę Cię pytaniami pomocniczymi
1. Czy ten banan na górze ma się zaczynać nad wewnętrzym kącikiem oka, tuż pod brwiami?
2 Jak uniknąć efektu upaćkania cieniem? Cienie pod oczami potraktuję korektorem, a łuk pod brwiami? Rozświelasz to miejsce?
3 Czy polecasz jakiś konkretny cień?
4 Jakiego kształtu ma być pędzelek?
Hm może być wysoko tylko wtedy lepiej żeby stopniować intensywność cienia, czyli gdy zrobisz tego banana to pędzlem wyciągaj go delikatnie ku górze i na zewnątrz jednocześnie czyli to będzie pewnie kąt 45 stopni
Po 2. gdy nałożysz cień na pędzel strzep jego nadmiar wtedy za dużo go od razu nie nałożysz a i intensywność możesz sobie regulować Łuk brwiowy zazwyczaj rozświetlam cieniem Essence ' Cappucino Please' , a czasem po prostu daję matowy biały cień
Po 3. ja mam akurat paletkę Sleek Au naturel i tam mam różne brązy, a co do tego brązu na 'banana' to najlepiej weź matowy i niezbyt ciemny , efekt będzie naturalniejszy . Możesz też przy wewnętrznej części użyć nieco jaśniejszego niż przy zewnętrznej , wtedy musisz je tylko umiejetnie połączyć ze sobą rozcierając granice.
Po 4. Pędzelek nie może być za gruby bo łatwo przegiąć z cieniem w wewnętrznej części, ja mam taki dość cienki niespecjalnie ścięty i nim nakładam a potem rozcieram , łącze kolory takim do smokey eye od Essence
Mam nadzieję że choć trochę zrozumiałaś Nie jestem wizażystka, więc starałam się to wytłumacz najlepiej jak potrafię


Edit. Znalazłam u siebie na komputerze zdjęcie jak wykonać dość podobny makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (20,4 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Amnesis
Czas edycji: 2013-01-11 o 11:04 Powód: Dodanie zdjęcia
Amnesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:37   #894
psychosue
Raczkowanie
 
Avatar psychosue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 97
GG do psychosue
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Teraz zarzucę Cię pytaniami pomocniczymi
1. Czy ten banan na górze ma się zaczynać nad wewnętrzym kącikiem oka, tuż pod brwiami?
2 Jak uniknąć efektu upaćkania cieniem? Cienie pod oczami potraktuję korektorem, a łuk pod brwiami? Rozświelasz to miejsce?
3 Czy polecasz jakiś konkretny cień?
4 Jakiego kształtu ma być pędzelek?

1. Zacznij robić banana od zwenątrz ku wewnętrznemu kącikowi. Im bliżej wewnętrznego, tym słabszy kolor, bardziej wycieniowany, znikający w kolorze cienia bazowego.
2. Przed nałożeniem cieni, zrób z sypkiego pudru transparentnego tzw. pasy z pudru pod oczami. Wtedy przed tuszowaniem rzęs wszystko strzepiesz i nie będzie śladu rozsypanego cienia.
Jeśli na powiece Ci się coś ubrudzi to wyczyść lub wycieniuj wszystko patyczkiem kosmetycznym, tylko na płasko, nie samą główką, bo porobisz dziury w makijażu.
3. Też mam SLEEKa brązy, bardzo dobre. Ale z INGLOTA też możesz spróbować jakieś brązy i beże.
4. Pędzelej najlepiej o okrągłym kształcie, do blendowania i cieniowania. Ja zawsze robię nim banana.

Pozdrawiam
psychosue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:51   #895
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Makijaże dla Was

Amnesis i psychosue dziękuję serdecznie! Dziś pierwszy raz wypróbowałam makijaż wg Waszych wskazówek. Wyszło mi całkiem całkiem

Pędzelek kupiłam taki. Teraz wybieram się do Inglota po paletkę, bo dziś użyłam jasnego cienia z paletki essence, a ciemnego brązu z sephory. Nie wiem czy tak do końca do siebie pasują i tak jak Amnesis mówiłaś, ten ciemny brąz jest trochę za ciemny jak na makijaż dzienny- wyglądam jakbym upaćkała czekoladą powieki Na wieczór będzie ok
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 18:08   #896
Amnesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Amnesis i psychosue dziękuję serdecznie! Dziś pierwszy raz wypróbowałam makijaż wg Waszych wskazówek. Wyszło mi całkiem całkiem

Pędzelek kupiłam taki. Teraz wybieram się do Inglota po paletkę, bo dziś użyłam jasnego cienia z paletki essence, a ciemnego brązu z sephory. Nie wiem czy tak do końca do siebie pasują i tak jak Amnesis mówiłaś, ten ciemny brąz jest trochę za ciemny jak na makijaż dzienny- wyglądam jakbym upaćkała czekoladą powieki Na wieczór będzie ok

Cieszę się że mogłam pomóc Ja na dzień często używam na tego banana cienia w odcieniu takiego hmm nieco ciemniejszego cappucina i wygląda naturalnie , bo czekoladka na dzień to faktycznie odważna Tak jak mówiłaś dobra na wieczór , do smokey np
Amnesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 00:22   #897
Change The Way
Przyczajenie
 
Avatar Change The Way
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Makijaże dla Was

Witajcie
Mam nadzieję, że umieściłam post w odpowiednim temacie. Chciałabym aby któraś z Was zaproponowała makijaż codzienny, który pasowałby do mojego typu urody tak, aby podkreślić atuty. Zdjęcie przysyłam w załączniku.
Z góry dziękuję i pozdrawiam Was wszystkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090631.jpg (13,0 KB, 40 załadowań)
Change The Way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:45   #898
martynak221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Makijaże dla Was

Witajcie, znalazłam ostatnio przepiękny, delikatny i kobiecy makijaż, moim zdaniem w sam raz na wiosnę. A że na makijażu znam się średnio, to nie wiem jak taki zrobić. Przede wszystkim interesują mnie 3 rzeczy
1. jak uzyskać taki świeży, jasny kolor twarzy? Kupuję nie raz podkłady o ton jaśniejsze a i tak nie wygląda to nigdy tak świeżo
2. Jaki to może być kolor na kościach policzkowych? I najgłupsze pytanie świata - to jest róż zy bronzer? Nigdy nie używałam tych specyfików, więc nie mam pojęcia
3.Jak uzyskać efekt takiej kremowej powieki? Bo ten cień raczej nie wygląda na totalnie matowy. Ładnie lśni, ale nie błyszczy jak jakieś perłowe cienie, których nienawidzę


Załączam dwa zdjęcia - pierwsze to makijaż o któy mi chodzi a na drugim chodzi mi również o ten "mokry" kremowy efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.fiol_.jpg (41,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozowy-makijaz-moschino.jpg (50,2 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez martynak221
Czas edycji: 2013-04-01 o 12:35
martynak221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 07:56   #899
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
jak zrobić taki makijaż

dziewczyny! strasznie mi się podoba makijaż i fryzura tej modelki,

http://www.designscene.net/wp-conten...er-2013-19.jpg

chciałam wiedzieć na ile można coś takiego samej osiągnąć a na ile jest to photoshop. wiem że dla większości z was jest to pewnie banał albo nic specjalnego ale mi się bardzo podoba na co dzień a nie mam za bardzo wypracowanych umiejętności makijażowych, zwłaszcza interesuje mnie kolor tej szminki, czy kojarzy wam się może z jakąś konkretną?
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 00:13   #900
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: jak zrobić taki makijaż

Dosc prosto.

Takie fale zrobisz lokowka/prostownica/walkami - do wyboru.

Dziewczyna ma na twarzy dosc jasny podklad i delikatnie wycieniowana buzie bronzerem. Na samych oczach niewiele sie dzieje - tusz do rzes i mam wrazenie, ze dolna powieka jest delikatnie pociagnieta jasno-brunatnym cieniem. Usta - jezeli chcesz identyczny odcien, to pomadka MAC Ruby Woo - ostrzegam, bo jest dosc droga, ale to dokladnie ten sam kolor. Znajdziesz jednak podobne, albo nawet takie samie odcienie tanszych firm, jak dobrze poszukasz. To zgaszona/wojenna, matowa czerwien. No i brwi tutaj graja bardzo duzo role - geste i mocno podkreslone. To wlasnie brwi i usta w calym makijazu sa najwazniejsze. Oczy sa zaledwie delikatnie podkreslone.

Jakies pytania?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 12:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.