Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 21:16   #4831
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hm to nie wiem.. bo w 30 ml ona jest z przodu prosta ale wygięta w tył, więc widać to dopiero jak się patrzy z profilu. W tych 100ml ona jest wykrzywiona na bok.
Ale nie wiem, to nie jest masówka, w ogóle mało ich jest, nawet teraz 1 sztuka była.. Pachnie identycznie, identycznie przechodzi w różne fazy. No i zaufany sprzedawca na allegro wg. wizażanek i ich sklep internetowy też, więc no nie wiem Tak jakoś się tą rurką zaniepokoiłam
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:18   #4832
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa: a Ty chodzisz na piłki? Bo myślałam tez o nich
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:51   #4833
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie kusi mnie też i nie wiem, czy nie wezmę. Chociaż opinie w KWC ma nieco gorsze, ale kusi. Mam nadzieję, że będę zamawiać w przyszłym tygodniu, więc mam jeszcze kilka dni, żeby się zastanowić.
Ale skoro K Ci nie pasował, to może akurat Duo podejdzie. Jest jeszcze w zestawach z żelem w dobrej cenie, więc możesz spróbować.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ostatnio też używam miniatury żelu Mineral Flowers, bo Cleanance mi się skończył i też wydaje mi się, że mnie trochę podrażnia... Chyba za dużo tam zielska i w połączeniu z substancjami myjącymi robi się niezbyt delikatnie. I w oczy szczypie strasznie jak się tam przypadkiem dostanie. Nie podoba mi się, ale jeszcze kilka dni do eskulapowego zamówienia się pomęczę. Na razie udało mi się zminimalizować zamówienie do niecałych 230 zł.
Ano właśnie, niby taki naturalny, ale jednak chyba za mocno działa. Też się miałam przemęczyć i poczekać na Lush'ową paćkę do mycia pyska, ale nie wytrzymałam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiele z nasz zachwala, skuś się koniecznie. Lepszego żelu do mycia twarzy chyba nigdy nie miałam w rękach.
Lepszego i bardziej wydajnego.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj nową serię Bell FC, dwa brokatowe kolorki nawet mnie kusiły, ale się powstrzymałam, przynajmniej chwilowo (jakby ktoś szukał to w Krakowskiej są). Ale ogólnie na kolana nie rzucają te lakiery, ciekawe kiedy pojawią się nowe GW.
U mnie ich jeszcze nie ma, za to są mineralny podkład i korektor i chyba sobie kupię ten ostatni, bo mój Clinique'owy AAE mnie podrażniał (chyba się popsuł) i od jakiegoś czasu nie mam nic na cienie, a jednak podkład nie do końca daje radę. Jeszcze mnie korci zakup bazy pod cienie, bo coś mnie ostatnio znów ciągnie na malowanie oczu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miała któraś z was coś z tej serii Bio do twarzy z YR? Oglądałam dzisiaj te kosmetyki, krem na noc jest fajny i treściwy, ciekawe olejkowe serum i tonik z prawie samych wyciągów też mnie kuszą. Tylko nie wiem czy coś to warte a podobno wyłączone z wszelkich promocji YR?
Miałam krem na dzień, na noc i pod oczy. Ten ostatni był taki sobie, ale na dzień i na noc fajne. Zwłaszcza ten na noc. Tylko pachną specyficznie, jakimiś zielskami właśnie.
A co do promocji, to przynajmniej w wysyłce, czasem bywają tańsze. W sensie, że np. jest krem na dzień + na noc gratis albo dowolny produkt + krem pod oczy gratis.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa: a Ty chodzisz na piłki? Bo myślałam tez o nich
Tak W sumie odkąd chodzę do tego klubu to chodziłam na piłki, raz częściej, raz rzadziej, zależało od grafiku w pracy. Co prawda wolałam stepa, ale odkąd kolana mi się popsuły to pozostają mi tylko piłki. Mi się podobają, ale dużo zależy od tego jak kto prowadzi, bo w innym klubie to były nuuuuudy.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-10-28 o 22:52
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:15   #4834
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci tych 4 dni wolnego! ja nawet jak jest dzień wolny to nie mogę pospać przez młodego chociaż i tak uważam, że śpi calkiem długo jak na takiego malucha, bo do 7.30/8....no, ale jak na takiego śpiocha jak ja to taka godzina w weekend to i tak barbarzyństwo
Fajne zakupy poczyniłaś H&M też wybieram się odwiedzić kiedy wejdzie kolekcja Lanvin'a
Oj czekałam na to wolne jak na zbawienie Co prawda w mojej pracy tak na prawdę wolnych dni mam dużo(choćby miesięczny urlop w lecie), ale od kilku tygodni miałam niezły hardkor w pracy i 2-dniowe weekendy nie bardzo mi wystarczały na zregenerowanie sił

Pewnie się wszyscy rzucą na tę kolekcję a czy na pewno będzie taka super? No i ceny zapewne kosmiczne, więc ja odpuszczam Za to swetry by mi się przydały jeszcze ze 2, też z takiej grubej wełny, bo mam same cienkie sweterki i jak przyjdą znów mrozy po -20 stopni to wolę mieć co ubrać żeby nie zamarznąć.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zamień na gorzką

Ten różowy? Mi do teraz nie zgęstniał i słabo pogrubia ale jak pokombinuję z innymi tuszami pod spód to nawet coś wychodzi. Mnie kusi zakup kilku essiaków, może coś uskładam do targów- wzięłabym playa del platinum, mesmerize, splash of grenadine.

Dostałam dziś mały prezencik- pojemnik na kosmetyki do makijażu z castoramy, jak na moje potrzeby o wiele za mały, ale akurat mieści to co używam codziennie i pędzle były jeszcze ciut większe, kupię sobie bo fajne.
Gorzka jest bleeee

A długo już masz ten tusz? Ja go kupiłam w sumie z ciekawości, ale liczę na to, że moje liche rzęski choć trochę pogrubi.

Poka prezent
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:27   #4835
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ale skoro K Ci nie pasował, to może akurat Duo podejdzie. Jest jeszcze w zestawach z żelem w dobrej cenie, więc możesz spróbować.
No właśnie po przemyśleniu powoli skłaniam się jednak ku Duo, jeszcze na Biochemii muszę poczytać. W Eskulapie i K i Duo są w zestawie z żelem (będzie dla TŻa, bo mnie się już od Cleanance nie oderwie, a poza tym Effaclar ma SLS).

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Lepszego i bardziej wydajnego.
Zdecydowanie tak. Mi buteleczka starcza na jakieś pół roku, jeszcze teraz zamawiam powiększoną o 50 ml, to już w ogóle.
Poza tym cena Cleanance spadła ostatnio. Jak zaczynałam go używać, to 40 zł za niego to była cena okazyjna, a teraz za 30 spokojnie można kupić, więc robi się jeszcze bardziej ekonomiczny.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jeszcze mnie korci zakup bazy pod cienie, bo coś mnie ostatnio znów ciągnie na malowanie oczu.
Ja się właśnie zamierzam na bezzapachową bazę ArtDeco, ale to skromny wydatek, który jeszcze odłożę w czasie, bo ostatnio maluję się cieniami prawie wyłącznie na imprezy, a na co dzień mi się zbytnio nie chce.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Miałam krem na dzień, na noc i pod oczy. Ten ostatni był taki sobie, ale na dzień i na noc fajne. Zwłaszcza ten na noc. Tylko pachną specyficznie, jakimiś zielskami właśnie.
A co do promocji, to przynajmniej w wysyłce, czasem bywają tańsze. W sensie, że np. jest krem na dzień + na noc gratis albo dowolny produkt + krem pod oczy gratis.
Hmm... nigdy nie kupowałam YR wysyłkowo, ale będę w takim razie śledzić ofertę. Teraz w salonach jest promocja na toniki i jeszcze któryś z tańszych produktów, ale generalnie ta seria jest oznaczona jako nie podlegająca tym specjalnym przecenom z ulotek.
Właśnie ten krem na noc mnie najbardziej kusi. Będę w takim razie śledzić promocje. Ale najpierw kwasy i coś delikatnego do nawilżania, bo tyle wyciągów roślinnych w kombinacji z kwaszoną skórą mi się nie widzi. Mogłoby się to źle skończyć.

Kliknęłam sobie wczoraj na Allegro dwie sztuki mojego ulubionego filtra Avene w szokującej cenie 20zł/szt. Mam nadzieję, że wszystko będzie z nim w porządku, bo cena mnie zszokowała poważnie. No ale sprzedający miał mnóstwo pozytywów, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:57   #4836
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie wczoraj na Allegro dwie sztuki mojego ulubionego filtra Avene w szokującej cenie 20zł/szt. Mam nadzieję, że wszystko będzie z nim w porządku, bo cena mnie zszokowała poważnie. No ale sprzedający miał mnóstwo pozytywów, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
wow, rzeczywiście niezła okazja zwłaszcza,jeśli nie ma krótkiej ważności

ja już z Avene zrezygnowałam, tegoroczna wersja jest destabilizowana przez kolorówkę, a nie będę się pudrować mąką, żeby zachować ochronę poza tym kiepsko z wchłanianiem i podrażniał moje oczy.. zastosowali bodajże Parsol i raczej od niego nie odejdą w następnych odsłonach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:05   #4837
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wow, rzeczywiście niezła okazja zwłaszcza,jeśli nie ma krótkiej ważności

ja już z Avene zrezygnowałam, tegoroczna wersja jest destabilizowana przez kolorówkę, a nie będę się pudrować mąką, żeby zachować ochronę poza tym kiepsko z wchłanianiem i podrażniał moje oczy.. zastosowali bodajże Parsol i raczej od niego nie odejdą w następnych odsłonach
Hmm.. nie wiedziałam że zastosowali Parsol, słabo się interesowałam filtrami w tym roku, a kupiony latem wydał mi się identyczny jak zeszłoroczny. Dobrze że ostatnio się prawie nie maluję, ale widzę, że będę musiała się rozejrzeć za czymś jeszcze w takim razie, żeby było pod makijaż.

Dzięki za info.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 11:11   #4838
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Piątkowe dzień dobry U mnie słoneczko w pełni aż się śmiać chce, podobno 01.11 ma być 16 stopni, słyszałyście??
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zdradź co to za sprzedawca, bo takie zakupy brzmią naprawdę kusząco, a też muszę sobie kupić jakieś kwasy, bo doszłam do wniosku, że jednak żadne peelingi nie są dla mnie. Enzymatyczne mnie drażnią (i AA, i Lirene), delikatne z drobinkami też (najnowsza kuracja 3w1 Shea-Imbir Planer Spa), a kwasy jednak w miarę dobrze znoszę. Oczywiście jakieś BHA czy PHA, od AHA trzymam się z daleka.
No niestety ja kupiłam aha ...Kobieta sprzedaje Clarenę, a ja bardzo lubię tę markę popatrz sobie, co tam jeszcze ma, może coś Ci się rzuci w oko:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16550067
Kobita bardzo fajnie doradza więc myślę, że jeśli napisałabyś do niej wiadomość, opisała cerę to na pewno dobrałaby coś

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano dżemik czy musli na śniadanie też ułatwiają walkę z głodem słodyczowym
Kurcze, ja jestem chyba jedyną osoba, która nie umie najeść się musli Jak nie zjem na śniadanie dwóch kromek chleba razowego z czymś to zaraz jestem głodna

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiele z nasz zachwala, skuś się koniecznie. Lepszego żelu do mycia twarzy chyba nigdy nie miałam w rękach.
A on zmywa makijaż bez konieczności użycia micela czy mleczka?
Musze tylko wykończyć rossmanowego rivala z ogórkiem i porażkowy żel z peelingiem Lirene, którego drobinki zawsze wejdą mi w oczy
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U mnie ich jeszcze nie ma, za to są mineralny podkład i korektor i chyba sobie kupię ten ostatni, bo mój Clinique'owy AAE mnie podrażniał (chyba się popsuł) i od jakiegoś czasu nie mam nic na cienie, a jednak podkład nie do końca daje radę. Jeszcze mnie korci zakup bazy pod cienie, bo coś mnie ostatnio znów ciągnie na malowanie oczu.
Ostatnio przeczesywałam kwc w poszukiwaniu dobrego korektora właśnie i natknęłam się na bardzo wysoko oceniany korektor z pixie cosmetics. Zamówiłam i faktycznie cienie kryje super
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Pewnie się wszyscy rzucą na tę kolekcję a czy na pewno będzie taka super? No i ceny zapewne kosmiczne, więc ja odpuszczam Za to swetry by mi się przydały jeszcze ze 2, też z takiej grubej wełny, bo mam same cienkie sweterki i jak przyjdą znów mrozy po -20 stopni to wolę mieć co ubrać żeby nie zamarznąć.

Faktycznie, uświadomiłaś mi, że ceny noga być niemałe..
Ja już teraz nosze kurtkę zimową, co będzie jak przyjdą śniegi i mrozy - nie wiem
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie wczoraj na Allegro dwie sztuki mojego ulubionego filtra Avene w szokującej cenie 20zł/szt. Mam nadzieję, że wszystko będzie z nim w porządku, bo cena mnie zszokowała poważnie. No ale sprzedający miał mnóstwo pozytywów, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Faktycznie cena super okazyjna
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:49   #4839
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A on zmywa makijaż bez konieczności użycia micela czy mleczka?
Zmywa idealnie. Podkład, filtr, wszystko.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Faktycznie cena super okazyjna
Jak teraz zgłębiłam temat po poście Organzzy, to mam nadzieję, że to będzie stara wersja w tej cenie.
A jak nie, to będę musiała dokupić RoC lub Ducray pod makijaż i okazyjna cena będzie okazyjna pozornie.

Że też nie wpadłam na to, żeby wcześniej poczytać Biochemię. Ale miałam pełne zaufanie do Avene, że ich filtry są przyjazne malującym się kobietom.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2010-10-29 o 11:50
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:57   #4840
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Tru ja słyszałam i nawet o 17 stopniach Fajnie jak będzie tak cieplutko, bo zwykle we Wszystkich Świętych bywało zimno i wietrznie a nawet pamiętam jak raz przyszła śnieżyca jak byliśmy na mszy na cmentarzu.

Wypucowałam samochód i padam Ale to chyba ostatni tak ciepły weekend, więc skorzystałam z okazji i umyłam go dokładnie. Szkoda tylko, że przez to prawie cały lakier mi się zdarł z paznokci
A rano odebrałam moje perfumy i sobie pachnę teraz L LL
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:23   #4841
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zmywa idealnie. Podkład, filtr, wszystko.



Jak teraz zgłębiłam temat po poście Organzzy, to mam nadzieję, że to będzie stara wersja w tej cenie.
A jak nie, to będę musiała dokupić RoC lub Ducray pod makijaż i okazyjna cena będzie okazyjna pozornie.

Że też nie wpadłam na to, żeby wcześniej poczytać Biochemię. Ale miałam pełne zaufanie do Avene, że ich filtry są przyjazne malującym się kobietom.
No to wezmę i trzymam kciuki żeby filtr był stary, ale taki oczywiście nie za stary

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tru ja słyszałam i nawet o 17 stopniach Fajnie jak będzie tak cieplutko, bo zwykle we Wszystkich Świętych bywało zimno i wietrznie a nawet pamiętam jak raz przyszła śnieżyca jak byliśmy na mszy na cmentarzu.

Wypucowałam samochód i padam Ale to chyba ostatni tak ciepły weekend, więc skorzystałam z okazji i umyłam go dokładnie. Szkoda tylko, że przez to prawie cały lakier mi się zdarł z paznokci
A rano odebrałam moje perfumy i sobie pachnę teraz L LL
Też pamiętam WŚ w śniegu Lepiej niech będzie ciepło, bo my mamy dużo jeżdżenia-tz rodzina po jakiś wsiach leży
W środku też wypucowałaś?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 12:29   #4842
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Też pamiętam WŚ w śniegu Lepiej niech będzie ciepło, bo my mamy dużo jeżdżenia-tz rodzina po jakiś wsiach leży
W środku też wypucowałaś?
Ja mam na szczęście wszystkie groby na miejscowym cmentarzu, więc jeździć nigdzie nie musimy.

W środku też wypucowałam, odkurzyłam i nabłyszczyłam deskę rozdzielczą specjalnym preparatem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:37   #4843
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

W środku też wypucowałam, odkurzyłam i nabłyszczyłam deskę rozdzielczą specjalnym preparatem
Twój samochód jest Ci wdzięczny
Mój mnie chyba nie kocha, odkąd Adaś odkrył jak fajnie kruszy sie paluszki Junior
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:50   #4844
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Teraz też mam problemy z pochłonięciem batonika, dlatego jak już mam chcicę, to sobie kupuję Knopersa, Corny albo Nestle Fitness czekoladowo-pomarańczowy Ten ostatni genialnie się komponuje z kawą.

O, tak! Aż żałuję, że go nie kupiłam, bo jednak ten Dr Scheller dziwny jest. Taki jakiś śliski Niby łagodny, niby nie drażni, nie wysusza, ale ciężko się go zmywa przez tą dziwną konsystencję.

Takie prześwitujące, a la kuferek, plastikowe? Bo jak tak to i ja je już dawno wywęszyłam, tylko coś nie mam czasu po nie wrócić. Nic to, że Castorama jest zaraz obok mojej pracy
Hehe, dawno mówiłam, że to samo smaków jest świetne ale nie mam namyśli batoników muslowych- nie znosze ich- takie gumiaste okropne fuj Wole Princessę Vitale

śliski, ale akurat to powoduje, że wystarczy ilość wielkości ziarenka ryzu na całą twarz. Ja ni emiałam problemów ze zmywaniem żadnych.

No, to to.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A w ogóle jedne ćwiczenia będzie prowadził facet.
U mnie stepa też prowadzi koleś ale jak już pisałam- jak dla mnie kroki zbyt taneczne i nie wracam do niego już.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj nową serię Bell FC, dwa brokatowe kolorki nawet mnie kusiły, ale się powstrzymałam, przynajmniej chwilowo (jakby ktoś szukał to w Krakowskiej są). Ale ogólnie na kolana nie rzucają te lakiery, ciekawe kiedy pojawią się nowe GW.
O, fajnie, ale zobaczę je chyba dopiero we wtorek A jakie mniej więcej są kolory- jakieś beże, zielenie, szarośći może?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gorzka jest bleeee

A długo już masz ten tusz? Ja go kupiłam w sumie z ciekawości, ale liczę na to, że moje liche rzęski choć trochę pogrubi.

Poka prezent
To zacznij od deserowej

Jakieś pół roku albo i więcej i żadnych zmian.

Nie mam czasu- muszę posprzątać, popakować się i jeszcze paznokcie zrobić. Ale jak będę robić fotki na aktualizację to wrzucę
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie po przemyśleniu powoli skłaniam się jednak ku Duo, jeszcze na Biochemii muszę poczytać. W Eskulapie i K i Duo są w zestawie z żelem (będzie dla TŻa, bo mnie się już od Cleanance nie oderwie, a poza tym Effaclar ma SLS).

Ja się właśnie zamierzam na bezzapachową bazę ArtDeco, ale to skromny wydatek, który jeszcze odłożę w czasie, bo ostatnio maluję się cieniami prawie wyłącznie na imprezy, a na co dzień mi się zbytnio nie chce.
Nie cierpię tego żelu- i nowa i stara wersja strasznei wysuszały :/
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dobrze że ostatnio się prawie nie maluję, ale widzę, że będę musiała się rozejrzeć za czymś jeszcze w takim razie, żeby było pod makijaż.
A czy przypadkiem o tej porze roku słońce nei jest na tyle słabe, że destabilizacja to właściwie porces o marginalnym znaczeniu?
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Piątkowe dzień dobry U mnie słoneczko w pełni aż się śmiać chce, podobno 01.11 ma być 16 stopni, słyszałyście??

Kurcze, ja jestem chyba jedyną osoba, która nie umie najeść się musli Jak nie zjem na śniadanie dwóch kromek chleba razowego z czymś to zaraz jestem głodna
Oj tak, jest bosko dziś!

Ja też nie zapcham się małą porcją- potrzebuję conajmniej 1,5-2 porcji czyli pełną michę po brzegi. A ponieważ denerwuje mnie żucie tych wszystkich zbóż to nie jem Ale kefirek pozostał w mojej diecie na stałe i nie wiem czy pisałam ale mam odczuwalnei gładzą i bardziej nawilżoną skórę, nawet łydek nie muszę już codziennie balsamować
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja mam na szczęście wszystkie groby na miejscowym cmentarzu, więc jeździć nigdzie nie musimy.

W środku też wypucowałam, odkurzyłam i nabłyszczyłam deskę rozdzielczą specjalnym preparatem
Ja niestety mam przodków po wsiach rozsianych więc czeka mnie wycieczka spora, wyjazd dziś wieczorem.

Uniaczka pucowałam wewnątrz jakieś 2 tygodnie temu, potem jeszcze siostra prała tapicerkę jakimś sprayem. A z zewnątrz na razie nie myjemy. Teraz weźniemy opony na zmianę bo u babci w garażu leżą, więc moż epo zmianie zrobimy jakąś zewnętrzną knserwację przed zimą

Kurczę ale mi net muli, ściągam serial z prędkością 15 kB/s
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:10   #4845
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, fajnie, ale zobaczę je chyba dopiero we wtorek A jakie mniej więcej są kolory- jakieś beże, zielenie, szarośći może?
Róże, beże, lila, perłowe bladawce - białawe, beżowawe. Tylko jeden kolor ciemny - taki róż/bordo brokatowy. Nic szczególnego.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A czy przypadkiem o tej porze roku słońce nei jest na tyle słabe, że destabilizacja to właściwie porces o marginalnym znaczeniu?
Hmm nie wiem, ja się bardziej boję zapychania - czytałam kiedyś, ze parsol z talkiem i innymi mogą zapychać, a jak sobie kwasy zrobię, to nie po to, żeby od razu cerę zanieczyścić. Z resztą też nie po to się filtruję, żeby ochrona była słabsza, bo przecież jak mam nie być chroniona, to mogę się smarować kremem, na którym makijaż lepiej leży.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:17   #4846
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miała któraś z was coś z tej serii Bio do twarzy z YR? Oglądałam dzisiaj te kosmetyki, krem na noc jest fajny i treściwy, ciekawe olejkowe serum i tonik z prawie samych wyciągów też mnie kuszą. Tylko nie wiem czy coś to warte a podobno wyłączone z wszelkich promocji YR?
W nowej ofercie wysyłkowej ta seria jest w promocji '2 w cenie 1'. Sama używałam jedynie kremów z próbek i byłam zadowolona, kupię pełne opakowania jak tylko skończę te kremy, które mam teraz. No ale faktycznie, zapach jest bardzo specyficzny, radzę powąchać przed zakupem.
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Piątkowe dzień dobry U mnie słoneczko w pełni aż się śmiać chce, podobno 01.11 ma być 16 stopni, słyszałyście??
U mnie dokładnie tak samo! Mimo, że miałam okropny dzień, jestem wykończona psychicznie to słońce fantastycznie dodaje energii.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W środku też wypucowałam, odkurzyłam i nabłyszczyłam deskę rozdzielczą specjalnym preparatem
Oj, aż mi wstyd, bo moje auto jest brudne i jakoś nie mam czasu żeby go wypucować, ostatni raz myłam je chyba we wrześniu.

Jak już wspomniałam, miałam męczący dzień, pewnie padnę dziś szybko do łóżka, ale należy mi się chociaż jeden dzień odpoczynku i relaksu, bo mimo że mam wolne i na uczelnię wracam dopiero w środę, to mam masę nauki, jeszcze muszę nadrobić zaległości z tych dni, które spędziłam u TŻa i licencjat pisać trzeba. :ziewa:

No ale dziś się nie przejmuję, zrobiłam sobie pyszną latte z cynamonem i zabieram się za przeglądanie oferty Yves Rocher - jest nowa świąteczna seria cudownie pachnąca (przynajmniej z nazwy) - pomarańcza i czekolada, pomarańcza i migdał, a do tego jeszcze słodki zestaw świątecznych mydełek w tych zapachach + pomarańcza i cynamon.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:01   #4847
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
W nowej ofercie wysyłkowej ta seria jest w promocji '2 w cenie 1'. Sama używałam jedynie kremów z próbek i byłam zadowolona, kupię pełne opakowania jak tylko skończę te kremy, które mam teraz. No ale faktycznie, zapach jest bardzo specyficzny, radzę powąchać przed zakupem.
Wąchałam, faktycznie pięknie nie pachnie, ale używałam już kosmetyków Nuxe, z których niektóre też porządnie zalatują zielskiem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:17   #4848
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To zacznij od deserowej
E tam, kupiłam sobie Wedla z kawałkami suszonych moreli

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No ale dziś się nie przejmuję, zrobiłam sobie pyszną latte z cynamonem i zabieram się za przeglądanie oferty Yves Rocher - jest nowa świąteczna seria cudownie pachnąca (przynajmniej z nazwy) - pomarańcza i czekolada, pomarańcza i migdał, a do tego jeszcze słodki zestaw świątecznych mydełek w tych zapachach + pomarańcza i cynamon.
Brzmi pysznie, muszę oblookać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:17   #4849
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Róże, beże, lila, perłowe bladawce - białawe, beżowawe. Tylko jeden kolor ciemny - taki róż/bordo brokatowy. Nic szczególnego.



Hmm nie wiem, ja się bardziej boję zapychania - czytałam kiedyś, ze parsol z talkiem i innymi mogą zapychać, a jak sobie kwasy zrobię, to nie po to, żeby od razu cerę zanieczyścić. Z resztą też nie po to się filtruję, żeby ochrona była słabsza, bo przecież jak mam nie być chroniona, to mogę się smarować kremem, na którym makijaż lepiej leży.
Znaczy mi chodziło o to czy teraz to osłabienie makijażem faktycznie jest jakieś znaczące czy np. wynosi 1 promil czyli praktycznei nie ma znaczenia

Hmm no to niezbyt ciekawe te nowe kolory, chyba, że któryś przypomina splash of grenadine

To ja zmykam się wsiowywać, życzę wszystkim i sobie udanej pogody
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 22:05   #4850
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Byłam na fitnessie i okazało się, że podnieśli ceny I to dosyć znacząco: pojedyncze wejście kosztuje teraz 15 zł zamiast 8 zł, karnet na 9 wejść - 90 zł, karnet na 12 wejść - 110 zł. Nie ma karnetów na 1 raz w tygodniu
Może i bym się skusiła na te 9 wejśc, bo plus jest taki, że nie obowiązuje on na konkretne dni i godziny, tylko można chodzić na co się chce. Nie ma więc ryzyka, że zajęcia przepadną jak sie nie da rady iść.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:55   #4851
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Wpadam na chwilę, bo dziś trochę roboty mamy, trzeba na cmentarze pojechać i posprzątać, w domu posprzątać itp.

Pomalowałam rano rzęsy moim nowym Maybelline Falsies i faktycznie na razie kiepsko pogrubia, choć na szczęście nie jest zbyt rzadki i nie skleja. Za to bardzo wydłuża rzęsy, ale ja jednak wolę pogrubienie

Zrobiłam zdjęcie moich włosów dla porównania długości z tymi jakie miałam w sierpniu(wtedy tez zrobiłam im foto) i jakoś różnicy nie widać A ja widzę, że urosły przecież i to sporo. Za to na pewno dzięki odżywkom i Belissie wyglądają zdrowiej.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:11   #4852
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wąchałam, faktycznie pięknie nie pachnie, ale używałam już kosmetyków Nuxe, z których niektóre też porządnie zalatują zielskiem.
Najważniejsze, że da się do tego zapachu przyzwyczaić, bo na początku wykręcało mi nos.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Brzmi pysznie, muszę oblookać
Ja chyba zamówię oba żele, akurat żel pod prysznic bardzo szybko schodzi, a przyjemnie będzie pachnieć czekoladą. Bardzo lubię takie zapachy jesienią i zimą.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To ja zmykam się wsiowywać, życzę wszystkim i sobie udanej pogody
Udanego wyjazdu.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie moich włosów dla porównania długości z tymi jakie miałam w sierpniu(wtedy tez zrobiłam im foto) i jakoś różnicy nie widać A ja widzę, że urosły przecież i to sporo. Za to na pewno dzięki odżywkom i Belissie wyglądają zdrowiej.
Moje po ostatnim cięciu ciągle wydają mi się krótkie.. No ale to tylko złudzenie, bo podobno diametralnej różnicy nie widać, a są o niebo zdrowsze i lepiej się układają.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:58   #4853
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm no to niezbyt ciekawe te nowe kolory, chyba, że któryś przypomina splash of grenadine
Z tego co pamiętam, to chyba żaden nie jest taki.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może i bym się skusiła na te 9 wejśc, bo plus jest taki, że nie obowiązuje on na konkretne dni i godziny, tylko można chodzić na co się chce. Nie ma więc ryzyka, że zajęcia przepadną jak sie nie da rady iść.
Tak jest rzeczywiście fajniej, ale z drugiej strony może się zdarzyć - mnie to np. kiedyś często spotykało jak chodziłam na wybrane zajęcia bez stałej rezerwacji - że na zajęcia, które mnie interesowały nie było już miejsca kiedy chciałam się zapisać, często nawet tydzień wcześniej.


Odpisał mi sprzedawca od filtrów, że to starsza wersja. Mam nadzieję, że data ważności będzie ok.

Zrobiłam sobie dzisiaj poranek rolnika - poskakałam na skakance, pojeździłam na rowerku treningowym a potem zrobiłam sobie peeling kawowy i Biovax na włoski. Tylko czegoś oczyszczającego do twarzy mi brakuje. Zaraz jeszcze zrobię sobie pazurki. Urosły mi całkiem długie u dłoni, ale jeszcze na tyle ok, że da się nosić i nie wyglądają jak szpony, więc dzisiaj sobie użyję jakiegoś lakieru, który lepiej wygląda na długich.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:06   #4854
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Moje po ostatnim cięciu ciągle wydają mi się krótkie.. No ale to tylko złudzenie, bo podobno diametralnej różnicy nie widać, a są o niebo zdrowsze i lepiej się układają.
Ja mam nie podcinane jakoś od maja chyba Ale żal mi je podcinać, bo zapuszczam a poza tym nie mam rozdwojonych końcówek, choć zwykle miałam z nimi problemy. Może na wiosnę się zdecyduję na lekkie wycieniowanie.

Od dłuższego czasu większą zmorą są dla mnie siwe włosy. Ciągle pojawia się ich więcej i nie wiem co robić. Gdybym rozjaśniła nie byłoby widać tak tych siwych, ale ja nie chcę znów niszczyć włosów farbowaniem Co prawda chodziło mi po głowie też lekkie ich przyciemnienie, ale nawet jeśli farba pokryje siwe włosy to i tak wyrosną nowe i będą bardzo widoczne na ciemnych pasmach.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:20   #4855
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja też bedę się zaraz rolniczyć, bo idę z 2 wizażankami na impreze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:46   #4856
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Też chyba dzisiaj idę na imprezę, chociaż jakoś wybitnie to mi się nie chce.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 15:29   #4857
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej Dziś taki piękny dzień, że całe przedpołudniem spacerowaliśmy z Adasiem po parku. Tak się zmęczył, że zasnął na 3 godziny, a ja razem z nim więc jestem taaaka wyspana

Isa, mam koleżankę, która nie farbuje włosów, a każdego siwego wyrywa z uporem maniaka, może i jest to jakaś metoda, przynajmniej dopóki siwe nie przekroczą 50% wszystkich włosów
Hosenko, iceflower - bawcie się dobrze
Ja miałam iść za tydzień, ale nie wiem...mój najbliższy wujek jest w szpitalu, dziś miał zapaść, reanimowali go, jest nieprzytomny..i jakoś coraz mniej chce mi się bawić...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 16:37   #4858
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Tru
Co do wyrywania - ja też tak robię. Ale przecież nie mogę w nieskończoność wyrywać sobie włosów. Poza tym znajoma fryzjerka twierdzi, że jak się wyrywa to i tak nic nie daje, bo nowe siwe włosy wyrastają w tym samym miejscu i chyba jest w tym trochę prawdy

Hosenko baw się dobrze, ice Ty też jeśli idziesz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 16:43   #4859
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja bym się nie męczyła z wyrywaniem, wolałabym farbować.

Idę, ale chyba tylko do znajomych, to już ok, poza tym że daleko mieszkają i powrót będzie męczący.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:14   #4860
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym się nie męczyła z wyrywaniem, wolałabym farbować.

Idę, ale chyba tylko do znajomych, to już ok, poza tym że daleko mieszkają i powrót będzie męczący.
Ja się wzbraniam przed farbowaniem jednak, bo wiem jak to mi niszczy włosy A jeśli jeszcze będę mieć długie to już w ogóle miałabym je na pewno w opłakanym stanie.
Myślałam co prawda o wypróbowaniu jakiejś łagodnej farby np. polecanej L'Oreal Casting Creme Gloss, ale żaden z odcieni mi nie odpowiada do końca.
Póki siwe włosy mam raczej od spodu to się jeszcze tak nie przejmuję, ale jak zaczną wychodzić mi na wierzch to chyba nie będzie innego wyjścia jak farbowanie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.