Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 20:04   #1
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Question

Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(


Dziewczyny od jakiegos czasu tzn od jakis 3 lat myje codziennie włosy. Powoli staje się to dla mnie męczące..Tym bardziej, że pracuje teraz na sezon, wracam o 21 myje włosy i coziennie ten sam scenariusz.

Mam włosy przed ramię, grzwkę na bok, lubie sobie je pare razy dziennie pomacać.. Ale robią się tłuste wieczorem

Jakich szamponów używać, jak sobie z tym poradzić ?

Wiem , że jesteście kochane i moge liczyc na Wasza pomoc, dzieqje
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:10   #2
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

hmmm ja od niepamietnych czasów myje włosy codziennie,bo poprostu niewyobrazam sobie miec tłuste włosy,musza byc zawsze piekne błyszczące swierze i pachnace ,mam takiego swira na tym punkcie no i niestety jak nie umyje 2 dni to tez są straszne
mi naprzykład nie pomagają szampony typu 2dniowa świerzość,mgiełki Avonu przedłużające świezosc włosow,nic;/tylko szampon elseve ten fioletowy volume jak nim myje to moge sobie pozwolic na zadsze mycie
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:16   #3
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Myję włosy codziennie. Już nawet nie patrzę czy są tłuste czy nie. Po prostu czuję się okropnie mając nieświeże włosy.
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:30   #4
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja też, jeśli chcę żeby moje włosy wyglądały nastepnego dnia świeżo, muszę je myć codziennie. Używam szamponów PANTENE Pro-V. Od czasu do czasu też jakąś odżywkę.
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:35   #5
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

jeżeli nie umyje wlosów to staram sie nie wychodzić z domu, no, ewentualnie do sklepu ale to wtedy z czapką albo no nie wiem.. upinam jakos. po prostu przyzwyczajenie i komfort psychiczny. wiem, ze po takim myciu mam szope na glowie [bo susze glowa w dol inaczej juz nie umiem ] ale wole czysta szope niz uklepanego kuraka.
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 22:22   #6
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja też codziennie myje włosy. Przyznam - jest to uciażliwe, ale już do tego przywykłam i nie wyobrazam sobie inaczej.Cóż taka natura moich włosów. Czasem jak wiem, ze nigdzie nie będe wychodzić z domu to odpuszczam i myje co 2 dzień, ale nie lubie miec kiepskiej fryzury, więc robie tak rzadko. Mnie pomaga troche Seboradin. To moje najnowsze odkrycie, ale cudów nie czyni niestety.
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:00   #7
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

A już myślałam że jestem sama z tym problemem. Tak właściwie to już też jestem do tego przyzwyczajona. Macie rację włosy powinny być świeże każdego dnia..

Pozdrawiam i dzieqje za odpowiedzi
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 10:11   #8
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja tez musze myc wlosy codziennie. Do niedawna musialam wstawac rano i je myc , a nawet wtedy tak sie przetluszczaly ze wieczorem byly juz okropne. Probowalam drogich aptecznych specyfikow i nic:/. Poczytalam rozne fora o kosmetykach i kupilam sobie szmapon Joanna Rzepa do wlosow przetluszczajacych sie. Efekt- moglam myc wlosy wieczorem i spokojnie przetrwaly 25 godz. Szampon jednak bardzo wysusza i placze wlosy. Zastapilam go Ziaja z rzepa i teraz jest super, wlosy ladne, swieze, mieciutkie. Szampony bardzo tanie ok. 5 zl, a efekt najlepszy jaki dotychczas uzyskalam.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:22   #9
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja na tłuste włosy polecam szampony dla dzieci.......uzywałam i jakos po nich włosy sa jakby bardziej suche przy skórze
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:38   #10
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Mam ten sam problem, ale wyczytałm gdzieś, że szampon Vichy Dercos Technique jest bardzo dobry.. Specjalnie do takich włosow jak my mamy, do codziennego mycia.. ale kosztuje ok.50zł wiec.. jak myjemy wlosy codziennie, to i szampony sie szybko konczą. I to jeszcze za taką cene 50zł to mogę mieć 5.. no ale cuż, ja jeszcze jego nie probowałam, ale kupie sobie jak skonczy mi sie ten co teraz mam -> a używam z avonu dodajacy objetosci do wlosow cienkich i słabych.. jestem z niego zadowolona, ale i tak wlosy myje codziennie :l
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:48   #11
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

ja też myje włosy odkąd pamiętam codziennie i jest to czasami uciązliwe zwłaszcza że myje je z rana, nawet w zime, a włosy mam długie....
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 15:00   #12
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

ja tez myje codziennie-lubie miec czysciutkie wlosy.tak jak dziewczyny pisaly-komfort psychiczny
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 15:27   #13
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Od siebie dodam tylko, ze na moich włosach lepiej się sprawdzają szampony o konsystencji żelu, są jakby lżejsze. Wydaje mi się, że szampony-mleczka się trudniej spłukuje i czasem coś zostaje. Ja też myłam włosy codziennie przez pare lat, a teraz na wakacje ścięłam, myję co 2-3 dni, skóra odetchnęła i się przyzwyczaiła
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:08   #14
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez Marlenusia
A już myślałam że jestem sama z tym problemem. Tak właściwie to już też jestem do tego przyzwyczajona. Macie rację włosy powinny być świeże każdego dnia..

Pozdrawiam i dzieqje za odpowiedzi
Również myślalam,ze tylko ja jedna musze codziennie myc włoski, bo wszystkie moje kolezanki nawet po 3 - 4 dniach mają włosy przyzwoicie wyglądające. Kiedy powiedziałam im jak czesto myję głowe były bardzo zdziwione i wyraziły swoje najgłęgbesze ubolewanie oraz wyrazy współczucia . Do tej pory czasem powtarzają, ze bardzo współczują mi takich włosów. Ja jednak ciesze sie, ze włosy mam, a codziennie ich mycie, choc bywa uciązliwe, jest juz dla mnie rutyną. Moja fryzjerka mówi, ze włosy trzeba myc tak czesto, jak czesto one tego wymagają, a chodzenie ze "samlcem" jest nieeleganckie. Świadomość, ze wiele dziewczyn jest w takiej samej sytuacji podnosi na duchu, a dzieki temu wątkowi mozna wymienic doswiadczenia, poglady i opinie.Super
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:15   #15
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Dziewczyny, łączę się z Wami w "bólu". Dodam tylko, że jak dotąd nie znalazłam specyfiku, który przedłużyłby świeżość moich włosów przynajmniej do wieczora. Jedyny sposób to mycie włosów rano, ale jak odkryjecie jakiś cudowny środek, to chętnie wypróbuję. Póki co mam ochotę na ten fioletowy Elseve, o którym wspomniała Weroniczka. Co do Seboradinu, to używałam tego z czarną rzodkwią, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów.
No to biegnę do sklepu po Elseve
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:27   #16
mroofka82
Raczkowanie
 
Avatar mroofka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 63
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Wiecie co...tesh myje wloski codziennie, od niedawna, moze od 3 miesiecy. Po prostu zbrzydlo mi miec przyklapniete wloski drugiego dnia! Za bardzo to mycie mi nie przeszkadza, ale z ciekawosci podpytuje ludzi co zrobic by wloski sie mniej przetluszczaly. probowalam jush wszystkiego...szampony dla dzieci, do wlosow przetluszczajacych, normalnych, nawilzajace, 2w1 i zwykle...nic nie pomoga ! Wiec zdania znajomych sa podzielone, jedni fryzjerzy mowia zeby je przetluscic i po prostu myc co dwa dni przez jakis czas i skora glowy sie przyzwyczai i bedzie produkowac mniej loju...drudzy mowia, zeby myc codziennie - tak jak wlosy potrzebuja...Inni jeszcze nie pochwalaja codziennego mycia wlosow ze wzgledu na zabieranie wlosom cennych witamin, ktore ponoc sa w tym loju i ktore chronia wlosy...Slyszalam jeszcze opinie, zeby jak jush chce sie ( ! ) myc wlosy codziennie to zeby myc je tylko raz a nie dwa ( w sensie jednorazowego nalozenia szamponu i splukania )
Sama jush nie wiem...jeszcze wybiore sie w tej sprawie do dermatologa. Skoro nie szkodze wlosom przez codzienne mycie to chyba z tego nie zrezygnuje.
mroofka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 17:05   #17
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja myję włosy codziennie od jakiś 2 lat. Owszem, zimą to jest spory problem, szczegolnie jeśli o 8 trzeba byc w szkole... ale cóż. powiem szczerze - wole wstać wcześniej niż cały dzień meczyć sie z nieświeżymi włoskami. teraz akurat nie ma tego problemu, bo jest lato, wakacje, wstaje o której chce no i włosy mogą schnąc na powietrzu.
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 17:27   #18
kenshi
Przyczajenie
 
Avatar kenshi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Zimą włosy myję co drugi dzień. Latem natomiast strasznie szybko się przetłuszczają i na drugi dzień po prostu już śmierdzą :/ Zmuszona jestem do mycia co dzień lub też do grzecznie 'ulizanej' przy głowie fryzurki

Fakt. Jest to trochę uciążliwe, ale po myciu włosy są puszyste, delikatne i faaaantastycznie pachną Nawiasem mówiąc, teraz mam właśnie umyte Więc chyba jednak warto się poświęcić...

Próbowałam swego czasu różnych przedłużających świeżość szamponów, ale to chyba działa tylko w reklamie. W życiu niestety nie
kenshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 17:43   #19
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja tez myje włosy codziennie! czasami jak nie mam czasu to myje drugiego dnia tylko grzywke! Wszyscy mi mówią że wcale mi się nie przestłuszaja szybko włosy ale ja jestm przewrażliwiona na tym punkcie! Nie wyobrażam sobie myć włosy co 4 dni! I nienawidze jak ktoś ma tłuste włosy! Zawsze jak widze kostke smalcu na czyjejś głowie zwracam mu uwage!:P
Do tego codziennie modeluje moje włosy durza ilościa gumy do włosów więc tymbardzej musze je myć codziennie!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 18:00   #20
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja również myję włosy codziennie- od 18 lat ( już jestem weteranką )
Muszę dodać, że od 4-5 lat mam włosy do bioder, a zatem jest co "prać" Najlepszy szampon jaki używałam to Goldwell, właśnie do przetłuszczającej się skóry głowy- niestety od kilku miesięcy nie mogę go nigdzie dostać- najprawdopodobniej go wycofali . I tak, jak napisała malwka87, lepiej służą mi takie specyfiki, które są przezroczyste. Te o konsystencji mleczka, można powiedzieć "perłowe", sprawiają, że moja skóra głowy jest przetłuszczona już 4-5 godzin po umyciu
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:21   #21
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

a to na pewno nie szkodzi włoskom ? też myję codziennie, bo nie mogę się powstrzymać . . . .. boję sie tylko,ze czasem moje włosy wyglądają naprawde przyzwoicie , a ja je i tak myję , bo mam wrazenie,ze są,albo zaraz będą tłuste zniszcze sobei włoski ?
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:46   #22
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Mogę mówić tylko za siebie, bo każdy ma inne włosy i inaczej je pielęgnuje- mi nie zaszkodziło. A myję włosy codziennie,przez większą część życia- zaczęłam gdy miałam 14 lat. Z tym, że min. 2 razy w tygodniu stosuję intensywne maski na włosy, a po każdym myciu używam odżywek bez spłukiwania. Wszystkie kosmetyki są to tzw. "profesjonalne". Najbardziej odpowiada mi Goldwell LC2.
Nigdy nie farbowałam włosów i nie suszę suszarką. Ciepło dodatkowo wzmaga pracę gruczołów łojowych.
Ja nie sądzę, żeby codzienne mycie miało coś wspólnego z niszczeniem włosów. Raczej to, co po nim następuje, czyli suszenie i stylizacja, najczęściej może im szkodzić.
Nie zaczęłam też łysieć,przez codzienne mycie włosów- to też mit. Przecież przez 18 lat straciłabym już wszystkie włosy, gdyby to była prawda. Moja fryzjerka uważa, ze jeśli ma się tłustą skórę głowy, należy ją myć nawet codziennie. Nadmiar łoju na głowie, tak samo źle wpływa na cebulki włosowe, jak nadmierne wysuszanie skóry. Nota bene, wysuszanie powoduje nadprodukcję łoju, jest to reakcja obronna skóry głowy. Najlepiej zachować umiar i zaobserwować , co najlepiej słuzy naszym włosom.
Zapomniałam dodać, ze nigdy nie myję włosów bardzo ciepłą wodą, ani tym bardziej gorącą, a raczej letnią. Na koniec, same włosy- nie skórę głowy, zawsze spłukuję wodą lodowatą- to świetnie zamyka łuski włosów.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:52   #23
uria
Raczkowanie
 
Avatar uria
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 172
Send a message via Skype™ to uria
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

nie jesteście same, ja też myję codziennie, chyba od... 3 lat? z nieumytymi czuję się po prostu źle, ich oklapnięcie i przyleganie do głowy doprowadza mnie do rozpaczy. wiem, przesadzam w wakacje staram się dać włosom odpoczynek, myję co 2-3 dni, ale w konsekwencji nie pokazuję się publicznie w dni "niemyte".
od dłuższego czasu stosuję szampony Clairol Herbal Essences, przez ostatnie pół roku szampon wzmacniający z odżywką (piwonia, chińska róża+wit.E). ma postać "żelu" zabarwionego na delikatny różowy odcień, świetnie się pieni i pozostawia na głowie śliczny zapach na długi czas po umyciu (u mnie praktycznie do następnego mycia).
__________________

uria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:34   #24
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

no niestety, ja też muszę codziennie myć te moje wstrętne włosy
i za każdym razem stosuję inny szampon :P
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:47   #25
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

a powiedzie czy uzywacie tez suszarki codziennie bo ja niestety tak i do tego mam wloski podniszczone przez rozjasnianie (pasemka) zalozylam inny watek o "sianie z rana" i dziewczyny pisaly o zwilzaniu nastepnego ranka czy innych specyfikach ale ja poprostu nie czuje sie dobrze z nieumyta glowa choc kazdego ranka doprowadza mnie do szalu te moje rytualy
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 06:48   #26
kenshi
Przyczajenie
 
Avatar kenshi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja zwykle nie używam suszarki (z lenistwa ) i suszą mi się kilka godzin. Zimą niestety to już niemożliwe i wtedy suszę suszarką.
kenshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 08:40   #27
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja też susze włosy suszarką i modeluje po każdym umyciu (tzn zazwyczaj, bo raz na jakis czas daje im odpocząc).Wiem, ze to niezbyt zdrowe, ale juz inaczej nie potrafie. Zawsze rano wkurzam sie sama na siebie o to mycie i suszenie, ale i tak susze i myje
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 11:51   #28
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Dla mnie codzienne mycie to koszmar. Zwlaszcza gdy musialam wstawac o 5:30, zeby umyc wlosy. Teraz cale szczescie moge juz myc wieczorem i co najwazniejsze nie szusze wlosow suszarka (wczesniej nie mialam wyjscia). Najgorsze jest to, ze przez to codzienne mycie nie wyobrazam sobie np. wyjazdu na zagle, pod namiot, albo gdzies ze nie ma ciaglego dostepy do prysznica:/
A w ogole jak ktos slusznie zauwazyl, od mycia wlosy naprawde sie niszcza. Gdy sa mokre sa zazwyczajsplatane, potem wyrywa sie je garsciami przy rozczesywaniu. Myjemy je w wodzie o duzej zawartosci chloru co je wysusza. Ja ograniczam sie do mycia calych wlosow co 3 dni, a w pozostale dni myje tylko gore. Niech ktos wymysli dla nas jakis srodek, zeby wlosy wytrzymywaly choc 1 dzien dluzej ??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 12:45   #29
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja też już w sumie nie patrzę czy mam tłuste czy nie. Poprostu codziennie głowa pod prysznic i tyle:/
Nie lubię tego, ale cóż...takie życie kobiety
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 14:48   #30
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez yoaska
a powiedzie czy uzywacie tez suszarki codziennie bo ja niestety tak i do tego mam wloski podniszczone przez rozjasnianie (pasemka) zalozylam inny watek o "sianie z rana" i dziewczyny pisaly o zwilzaniu nastepnego ranka czy innych specyfikach ale ja poprostu nie czuje sie dobrze z nieumyta glowa choc kazdego ranka doprowadza mnie do szalu te moje rytualy
muszę używać codziennie suszarki, bo inaczej na głowie miałabym jeden wielki kołtun i siano :P
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.