Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 16:51   #1441
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Krakowianki , to niech będzie czwartek ok. 18 w okolicach Rynku. Pasuje Wam? Będę się jeszcze z Wami kontaktować na wątku lub smsowo
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:54   #1442
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mi pasuje jak na razie
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:20   #1443
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wreszcie do mnie zadzwonili z uczelni, odebrałam na śpiąco telefon, babka do mnie mówi zebym już dziś przyszła jak dam radę a ja na to w myślach "ale czemu w niedzielę?"
I już będę chodzić codziennie. Fajna robota, muszę poćwiczyć tylko przeliczanie stężeń mole, gramy, mililitry, procenty itp.
To gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja na szczęście zdałam poprawkę i już mogę zapomnieć o zimowym semestrze wielka ulga
Tobie też gratuluję, chociaż to było wiadomo, że zdasz
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Izka domyślam się, że jest to przykreNie wiem jakie mogą być powody oprócz oczywistych typu brak funduszy, zapłacone wakacje czy np. już inny ślub w tym samym terminie...No ale lepiej, że wiesz od razu niż miałabyś zapłacić za tych, którzy nie przyszli.
Kup ten krem i daj znać, może i ja się kiedyś skuszę
A te produkty można normalnie kupować na zniżkę -40%?
Było przykre... ale jak mi mama powiedziała, że jeśli rzeczywiście dużo osób nie przyjedzie to zapłacą nam za wakacje (wybraliśmy już Rodos, dziś zarezerwowaliśmy ), to zrobiło się dużo mniej przykre
Krem kupię, dawno nie próbowałam nic nowego do mycia twarzy, ale nie wiem, czy obejmuje je zniżka... na szczęście na razie na nie jest jakaś promocja, chyba -30%?

A z Bell rzyrafki kusi mnie 307, nie mam jeszcze takiego!


No i odebraliśmy dziś obrączki, są idealne Jestem gamoniem, bo nie zrobiłam im zdjęcia a TŻ zabrał je do siebie (niby zgodnie z tradycją). Ale fajnie, cieszę się, bo są dobre


Dziewczyny - rzyrafko, nosku, jak Wam idzie niejedzenie śmieciowego jedzenia/słodyczy? Mnie dziś od kilku godzin ssie na coś słodkiego, chyba zjem zaraz jogurt owocowy...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:41   #1444
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:07   #1445
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice bardzo mi przykro kiedy masz możliwość zdawania znowu?

kochanie ja trzymam się całkiem dobrze, tylko w weekend jak jest TŻ pozwalam sobie na jakieś słodki drobiazg gratuluję obrączek macie klasyczne złoto, białe złoto, czy jeszcze coś innego?
my wstępnie wybraliśmy datę i chcemy żeby na wejściu do kościoła zagrali nam Wiosnę Vivaldiego
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:14   #1446
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.
Na pewno skończysz, czasem trzeba mieć szczęście niestety Jestem pewna, że następnym razem dasz radę
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
kochanie ja trzymam się całkiem dobrze, tylko w weekend jak jest TŻ pozwalam sobie na jakieś słodki drobiazg gratuluję obrączek macie klasyczne złoto, białe złoto, czy jeszcze coś innego?
my wstępnie wybraliśmy datę i chcemy żeby na wejściu do kościoła zagrali nam Wiosnę Vivaldiego
Ja ostatnio pozwoliłam sobie na kurczakburgera ale słodyczy nie jem w ogóle, najgorzej jest jak jeździmy po rodzinie
Mamy baardzo klasyczne obrączki - żółte złoto, kształt nie wiem jak się nazywa, są soczewkowe na zewnątrz... jak będzie okazja to zrobię im zdjęcie Dostaliśmy je od mojej babci, miała kupione kiedyś daaawno temu, leżały chyba 30 lat, a że nam się spodobały, to dużo zaoszczędziliśmy - zapłaciliśmy tylko za dopasowanie rozmiarów i grawera. Jubiler nam wyliczył, że u niego kosztowałyby prawie 2 tys (a on bierze połowę tego co życzą sobie w Aparcie)

My o muzyce jeszcze nie myśleliśmy... A jaki miesiąc planujecie?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:24   #1447
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na pewno skończysz, czasem trzeba mieć szczęście niestety Jestem pewna, że następnym razem dasz radę

Ja ostatnio pozwoliłam sobie na kurczakburgera ale słodyczy nie jem w ogóle, najgorzej jest jak jeździmy po rodzinie
Mamy baardzo klasyczne obrączki - żółte złoto, kształt nie wiem jak się nazywa, są soczewkowe na zewnątrz... jak będzie okazja to zrobię im zdjęcie Dostaliśmy je od mojej babci, miała kupione kiedyś daaawno temu, leżały chyba 30 lat, a że nam się spodobały, to dużo zaoszczędziliśmy - zapłaciliśmy tylko za dopasowanie rozmiarów i grawera. Jubiler nam wyliczył, że u niego kosztowałyby prawie 2 tys (a on bierze połowę tego co życzą sobie w Aparcie)
Ale fajnie, że od babci będą obrączki z sentymentem
Cytat:
Napisane przez kochanie
My o muzyce jeszcze nie myśleliśmy... A jaki miesiąc planujecie?
maj koniecznie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:27   #1448
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:38   #1449
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że od babci będą obrączki z sentymentem

maj koniecznie
Na sentyment liczy najbardziej babcia, ale pewnie tak będzie
Maj jest najlepszy, my też w maju Najlepiej jak nam jedna ciotka powiedziała "ślub majowy - grób gotowy". Najlepsze, że do każdego innego miesiąca pasuje to powiedzonko
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:43   #1450
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na sentyment liczy najbardziej babcia, ale pewnie tak będzie
Maj jest najlepszy, my też w maju Najlepiej jak nam jedna ciotka powiedziała "ślub majowy - grób gotowy". Najlepsze, że do każdego innego miesiąca pasuje to powiedzonko
W maju jest najładniejsza pogoda no i nie zamęcza palące słońce. Chociaż nie ma reguły - moja siostra miała ślub w sierpniu (!) a było 19 stopni i lało......
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:52   #1451
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
..bo kupiłam właśnie 436 po zdjęciach spodobał mi się drugi https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1300461026 ale zapamiętałam ten numer jak szłam do drogerii i kupiłam ten, jest przepiękny! (chyba, że to ten, ale mój monitor rozjaśnił kolor ) w butelce zwykły fiolet (i w życiu nie zwróciłabym na niego uwagi), a na paznokciach fuksja jak u YSL tak sobie myślę, że fajnie wyglądałby w połączeniu ze złotem, jakaś złota kreska czy cuś strasznie optymistyczny, nie mogę się napatrzeć

ja na szczęście zdałam poprawkę i już mogę zapomnieć o zimowym semestrze wielka ulga
Śliczne są te kolorki razem, że też wcześniej na taki pomysł nie wpadłam


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ale przez Rzyrafkę chcę jeszcze 434 i FC 307...A myślałam, że zamknę już swoją kolekcję jeśli chodzi o Bell

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Krakowianki , to niech będzie czwartek ok. 18 w okolicach Rynku. Pasuje Wam? Będę się jeszcze z Wami kontaktować na wątku lub smsowo
No to jesteśmy umówione
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
To gratulacje!

Było przykre... ale jak mi mama powiedziała, że jeśli rzeczywiście dużo osób nie przyjedzie to zapłacą nam za wakacje (wybraliśmy już Rodos, dziś zarezerwowaliśmy ), to zrobiło się dużo mniej przykre

A z Bell rzyrafki kusi mnie 307, nie mam jeszcze takiego!

Dziewczyny - rzyrafko, nosku, jak Wam idzie niejedzenie śmieciowego jedzenia/słodyczy? Mnie dziś od kilku godzin ssie na coś słodkiego, chyba zjem zaraz jogurt owocowy...
No jeszcze nie ma czego, ważne, że już się nie będę nudzić bezsensownie w domu. Ludzie na tej katedrze są świetni, z poczuciem humoru, aż ma się odruch mówić do nich na "ty"

Jeszcze będą żałować, trudno, lepsze to niż słuchanie narzekania gości którzy przyszli z przymusu

To jest najpiękniejszy i zarazem chyba jedyny odcień czystego amarantu jak dla mnie

Czasami idzie, czasami nie idzie. Nie licząc soboty na desce kiedy to w jednym dniu pożarłam snickersa i twixa oba w powiększonej wersji, to raczej udaje mi się skutecznie powstrzymywać. Stosuję zapychacze typu jabłka, kefirek, smakowe herbatki Ale jeszcze nie postawiłam sobie bezwzględnego zakazu, za wcześnie. Dla mnie najlepsza jest metoda małych kroczków, bo inaczej z góry skazana jest na porażkę każda drastyczna zmiana. No i w sumie wielką słodyczowo-smieciową chcicę mam tylko jak są jakieś nowości i to też nie wszystkie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.
kurczę, a tyle się uczyłaś... Dużo punktów Ci zabrakło? może jeszcze da się to jakos odkręcić?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Najlepiej jak nam jedna ciotka powiedziała "ślub majowy - grób gotowy". Najlepsze, że do każdego innego miesiąca pasuje to powiedzonko
te ludowe mądrości czasem są takie rozbrajające
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W maju jest najładniejsza pogoda
i konwalie

Pierwsza przejażdżka rowerkiem zakończona sukcesem, z przejęcia zapomniałam zahaczyć do sklepu po Essence

wlepiłam nowe pazurki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 05:54   #1452
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Krakowianki , to niech będzie czwartek ok. 18 w okolicach Rynku. Pasuje Wam? Będę się jeszcze z Wami kontaktować na wątku lub smsowo
Ja jeszcze dam znać, ale jeśli nic się nagle nie wydarzy to będę.
Jak możesz to prześlij mi na PW numer telefonu, bo nie mam do Ciebie, a w razie czego będę dzwonić


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.

Przykro mi Nie wiem co poradzić, może rozmowa z tym profesorem by coś dała? Może idź zobaczyć pracę a nuż się okaże, że gdzieś nie policzył Ci punktów?


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
maj koniecznie
O tak Ja też uwielbiam maj i jeśli kiedyś myślałam o tematach ślubnych to właśnie maj lub czerwiec były tymi miesiącami, które wg. mnie są idealne
Ale najlepszy jest początek maja, gdy kwitną jabłonie. Wtedy jest tak pięknie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Czasami idzie, czasami nie idzie. Nie licząc soboty na desce kiedy to w jednym dniu pożarłam snickersa i twixa oba w powiększonej wersji, to raczej udaje mi się skutecznie powstrzymywać. Stosuję zapychacze typu jabłka, kefirek, smakowe herbatki Ale jeszcze nie postawiłam sobie bezwzględnego zakazu, za wcześnie. Dla mnie najlepsza jest metoda małych kroczków, bo inaczej z góry skazana jest na porażkę każda drastyczna zmiana. No i w sumie wielką słodyczowo-smieciową chcicę mam tylko jak są jakieś nowości i to też nie wszystkie
Ja też nie mogę tak z dnia na dzień odstawić słodyczy, ale już się nie mogę doczekać jak będą świeże owoce i warzywa to wtedy będzie mi łatwiej odstawić te śmieci
Co do nowości się zgadzam - jak tylko wejdę do sklepu i widzę coś, czego wcześniej nie było prawie zawsze kupuję (i potem sobie tłumaczę: przecież to tylko mały batonik ). To jest czasem gorsze niż nowości kosmetyczne, trudniej mi się oprzeć


Nie idę dziś jednak do dentystki, dostałam okres i wszystko mnie boli Przełożę wizytę na przyszły tydzień. Ząb mnie nie boli ani nic się z nim nie dzieje, więc te kilka dni mnie nie zbawi.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 07:54   #1453
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Warszawianki zobaczcie - oferta dla nas http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...arszawa/299009
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:47   #1454
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, niestety nie mam najlepszego humoru. Poprawić mogę w czerwcu, ale mam już tylko jedno podejście. Idę dzisiaj zobaczyć pracę, może źle policzyli punkty, chociaż wątpię...


Nie wiem, co wy wszyscy macie z tym majem, nasi znajomi też ten miesiąc uważają za ideał na ślub, mamy dwa wesela tydzień po tygodniu w tym roku (tzn. chyba bo na jedno dopiero wiemy że na 100% dostaniemy zaproszenie), ale w maju często jest zwyczajnie zimno. Pamiętacie zeszłoroczną powódź? To też był maj.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:55   #1455
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dorotko ściskam, mam nadzieję, że jednak punkty są źle policzone i uda Ci sie zaliczyć.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:00   #1456
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, niestety nie mam najlepszego humoru. Poprawić mogę w czerwcu, ale mam już tylko jedno podejście. Idę dzisiaj zobaczyć pracę, może źle policzyli punkty, chociaż wątpię...


Nie wiem, co wy wszyscy macie z tym majem, nasi znajomi też ten miesiąc uważają za ideał na ślub, mamy dwa wesela tydzień po tygodniu w tym roku (tzn. chyba bo na jedno dopiero wiemy że na 100% dostaniemy zaproszenie), ale w maju często jest zwyczajnie zimno. Pamiętacie zeszłoroczną powódź? To też był maj.
Mi się kilka razy zdarzyła pomyłka w naliczonych punktach. Czasami też udało mi się wynegocjować większą liczbę punktów za jakieś pytanie, np. wyjaśniając o co mi chodziło itp.
Warto powalczyc

Mnie też czeka majowy ślub - wg. mnie to trochę za wcześnie żeby rozdawać zaproszenia na początku marca, no ale ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-03-22 o 10:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:56   #1457
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Witajcie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.
Bardzo mi przykro
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
chcemy żeby na wejściu do kościoła zagrali nam Wiosnę Vivaldiego
Fajny pomysł!
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
maj koniecznie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Maj jest najlepszy, my też w maju Najlepiej jak nam jedna ciotka powiedziała "ślub majowy - grób gotowy". Najlepsze, że do każdego innego miesiąca pasuje to powiedzonko
A my 24 maja będziemy mieć trzecią rocznicę..
Też chciałam maj koniecznie i choć było chłodnawo to nie żałuję. A te powiedzonka to o kant d*py można, nam ktoś powiedział, że maj to komunie i pech dla ślubów, bzdura, jak kto sobie zapracuje taki związek będzie miał.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie też czeka majowy ślub - wg. mnie to trochę za wcześnie żeby rozdawać zaproszenia na początku marca, no ale ...
A czemu za wcześnie, co za różnica kiedy dostaniesz zaproszenie? a dla państwa młodych to dużo znaczy, że wiedzą ile osób będzie chociażby w kwestii info do restauracji. Ja też pamiętam, że w marcu już roznosiliśmy.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:00   #1458
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A czemu za wcześnie, co za różnica kiedy dostaniesz zaproszenie? a dla państwa młodych to dużo znaczy, że wiedzą ile osób będzie chociażby w kwestii info do restauracji. Ja też pamiętam, że w marcu już roznosiliśmy.
Tak się jakoś utarło, że miesiąc wcześniej się roznosi zaproszenia.


BTW: moja kuzynka rozwoziła zaproszenia już 3 miesiące wcześniej A miesiąc przed ślubem zerwała. Gdyby poczekała, to by nie musiała zjeżdzić połowy Polski
W żadnym bądź razie nie piszę tego jako powiązanie z tym, ze tak wczesnie rozwozili, a jako ciekawostkę.

Też nie wierzę w przesądy związane z miesiącami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-03-22 o 11:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:51   #1459
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak się jakoś utarło, że miesiąc wcześniej się roznosi zaproszenia.


BTW: moja kuzynka rozwoziła zaproszenia już 3 miesiące wcześniej A miesiąc przed ślubem zerwała. Gdyby poczekała, to by nie musiała zjeżdzić połowy Polski
W żadnym bądź razie nie piszę tego jako powiązanie z tym, ze tak wczesnie rozwozili, a jako ciekawostkę.

Też nie wierzę w przesądy związane z miesiącami
My byśmy nie zdążyli w 3/4 weekendy 100 osób w kilku miastach odwiedzić plus jeszcze osoby zapraszane tylko na ślub, w życiu!

A pewnie kiecę i inne duperele też już zdążyła kupić?

Albo ten przasąd, że każdy miesiąc bez "r" jest pechowy
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 12:01   #1460
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Tru: wszystko miała: sukienka w szafie wisiała, sala zaklepana po 100 razy, zaproszenia rozdane.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:17   #1461
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tobie też gratuluję, chociaż to było wiadomo, że zdasz
dziękuję ja nie byłam taka przekonana
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zdałam nigdy nie skończę tych nieszczęsnych studiów jak tak dalej pójdzie.
przykro mi, mam nadzieję, że jednak to pomyłka
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A my 24 maja będziemy mieć trzecią rocznicę..
łoo, już? jak ten czas leci
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Albo ten przasąd, że każdy miesiąc bez "r" jest pechowy
ja z kolei słyszałam, że chodzi o to, że dziecko nie będzie wymawiało "r" jeśli w nazwie miesiąca nie będzie tej litery
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:23   #1462
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Warszawianki zobaczcie - oferta dla nas http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...arszawa/299009
bierzemy?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W maju jest najładniejsza pogoda no i nie zamęcza palące słońce. Chociaż nie ma reguły - moja siostra miała ślub w sierpniu (!) a było 19 stopni i lało......
Z tego samego założenia wychodziliśmy. No i jak się planuje ślub rok wcześniej to i tak strasznie trudno znaleźć salę na wesele w okresie czerwiec-wrzesień - wszystko było już zajęte No ale nam i tak maj pasował najbardziej, więc tym lepiej
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No jeszcze nie ma czego, ważne, że już się nie będę nudzić bezsensownie w domu. Ludzie na tej katedrze są świetni, z poczuciem humoru, aż ma się odruch mówić do nich na "ty"

Jeszcze będą żałować, trudno, lepsze to niż słuchanie narzekania gości którzy przyszli z przymusu
no to tym fajniej, że taka atmosfera jest, to jedna z najważniejszych rzeczy

Też tak uważam, nikogo nie mamy zamiaru zmuszać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiem, co wy wszyscy macie z tym majem, nasi znajomi też ten miesiąc uważają za ideał na ślub, mamy dwa wesela tydzień po tygodniu w tym roku (tzn. chyba bo na jedno dopiero wiemy że na 100% dostaniemy zaproszenie), ale w maju często jest zwyczajnie zimno. Pamiętacie zeszłoroczną powódź? To też był maj.

Ja nie znoszę upałów, a jednak w maju jest na nie mniejsza szansa niż w lipcu czy sierpniu (choć w naszym klimacie wszystko się może zdarzyć). A powodzi w Warszawie nie będzie, o to się nie martwię (tfu tfu )


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie też czeka majowy ślub - wg. mnie to trochę za wcześnie żeby rozdawać zaproszenia na początku marca, no ale ...
My zaczęliśmy powoli rozdawać zaproszenia miesiąc temu - najbliższej rodzinie. Teraz akurat była okazja żeby pojechać, ale my prosimy o potwierdzenie miesiąc przed ślubem. W pracy zajmuję się ostatnio zapraszaniem ludzi na prezentacje, więc wiem jak jest z potwierdzaniem przybycia - i tak sami będziemy musieli dzwonić więc musimy mieć na to też trochę czasu...
A i goście muszą mieć czas, żeby zamówić fryzjera
Natomiast na sam ślub będziemy zapraszać w drugiej połowie kwietnia, po co wcześniej
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A my 24 maja będziemy mieć trzecią rocznicę..
Też chciałam maj koniecznie i choć było chłodnawo to nie żałuję. A te powiedzonka to o kant d*py można, nam ktoś powiedział, że maj to komunie i pech dla ślubów, bzdura, jak kto sobie zapracuje taki związek będzie miał.
dokładnie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak się jakoś utarło, że miesiąc wcześniej się roznosi zaproszenia.
u nas się tak nie utarło
No i wiem, że będę miała wtedy tyle załatwiania, że wolę to sobie rozłożyć w czasie...

Ale nieważne, każdy robi jak mu pasuje (na jakimś wątku na forum ślubnym widziałam dziewczynę, która w styczniu miała rozdane wszystkie zaproszenia na maj )
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:33   #1463
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, niestety nie mam najlepszego humoru. Poprawić mogę w czerwcu, ale mam już tylko jedno podejście. Idę dzisiaj zobaczyć pracę, może źle policzyli punkty, chociaż wątpię...
Dobrze, że idziesz zobaczyć pracę. Może jeszcze nie wszystko stracone

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja z kolei słyszałam, że chodzi o to, że dziecko nie będzie wymawiało "r" jeśli w nazwie miesiąca nie będzie tej litery
Też tak słyszałam

Ja uważam, że już lepszy ślub i wesele w chłodnym maju niż upalnym czerwcu czy lipcu albo sierpniu. Pamiętacie to wesele, na którym byłam w zeszłym roku w sierpniu? To był chyba ostatni tak upalny weekend tamtego lata, 30 stopni w słońcu i niemiłosierny zaduch na sali
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:43   #1464
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja uważam, że już lepszy ślub i wesele w chłodnym maju niż upalnym czerwcu czy lipcu albo sierpniu. Pamiętacie to wesele, na którym byłam w zeszłym roku w sierpniu? To był chyba ostatni tak upalny weekend tamtego lata, 30 stopni w słońcu i niemiłosierny zaduch na sali
Też byłam na takim weselu - w lipcu. Sala nieklimatyzowana, najgorsze, że na dworze chłodniej się zrobiło koło północy. Wszyscy byli mokrzy, najśmieszniej wyglądali mężczyźni w kolorowych koszulach - mieli skrzydła na plecach
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 15:27   #1465
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też byłam na takim weselu - w lipcu. Sala nieklimatyzowana, najgorsze, że na dworze chłodniej się zrobiło koło północy. Wszyscy byli mokrzy, najśmieszniej wyglądali mężczyźni w kolorowych koszulach - mieli skrzydła na plecach
A pamiętam, pisałaś wtedy o tym przy okazji tego mojego wesela

Wracając do kosmetycznych tematów: użyłam wczoraj Biovax latte i po pierwszym użyciu jestem zadowolona. Włoski mam miękkie i przyjemne w dotyku. W dodatku sama maska ślicznie pachnie Nie to co te śmierdziele waxy zagraniczne


Idę zrobić coś z pazurkami i odpocząć. Strasznie miałam zamotany dzień w pracy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 16:25   #1466
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A pamiętam, pisałaś wtedy o tym przy okazji tego mojego wesela

Wracając do kosmetycznych tematów: użyłam wczoraj Biovax latte i po pierwszym użyciu jestem zadowolona. Włoski mam miękkie i przyjemne w dotyku. W dodatku sama maska ślicznie pachnie Nie to co te śmierdziele waxy zagraniczne


Też lubię zapach tej maski, muszę ją kupić jak skończę te 2 litry, które mam
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 17:00   #1467
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
fuksja - Ty zmieniłaś kolor włosów z brązu na rudy, a ja idę w przeciwnym kierunku i z rudzielca zrobiłam się kasztanowa. Co prawda ciemno, ale jednak to już bardziej brąz.
Ooo, ciekawe jak teraz wyglądasz. Pochwalisz się kolorem?
A tak btw. to używałaś do pielęgnacji specjalnych kosmetyków przeznaczonych do rudych włosów? Bo ja ciągle szukam właściwej pielęgnacji, po dekoloryzacji z bardzo bardzo ciemnego brązu kolor wymywa się szybciej, ale fryzjer mnie uprzedzał. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym farbowaniem kolor będzie utrzymywał się dłużej. A Ty farbowałaś samodzielnie czy u fryzjera? Jeśli samodzielnie, to jakimi farbami i z jakiego poziomu?

Przepraszam za milion pytań.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:06   #1468
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, niestety nie mam najlepszego humoru. Poprawić mogę w czerwcu, ale mam już tylko jedno podejście. Idę dzisiaj zobaczyć pracę, może źle policzyli punkty, chociaż wątpię...

Nie wiem, co wy wszyscy macie z tym majem, nasi znajomi też ten miesiąc uważają za ideał na ślub, mamy dwa wesela tydzień po tygodniu w tym roku (tzn. chyba bo na jedno dopiero wiemy że na 100% dostaniemy zaproszenie), ale w maju często jest zwyczajnie zimno. Pamiętacie zeszłoroczną powódź? To też był maj.


Ja nic nie mam z majem, prędzej z kwietniem. Ale konwalie kocham i cóż poradzę, że własnie wtedy kwitną

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
My zaczęliśmy powoli rozdawać zaproszenia miesiąc temu - najbliższej rodzinie. Teraz akurat była okazja żeby pojechać, ale my prosimy o potwierdzenie miesiąc przed ślubem. W pracy zajmuję się ostatnio zapraszaniem ludzi na prezentacje, więc wiem jak jest z potwierdzaniem przybycia - i tak sami będziemy musieli dzwonić więc musimy mieć na to też trochę czasu...
Ja też bym wolała minimalnie na miesiąc przed wiedzieć- trzeba rozplanować zakup stroju, odłożyć pieniądze na prezent, poprzekładać inne sprawy z tego dnia- wcale nie takie hop-siup
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ooo, ciekawe jak teraz wyglądasz. Pochwalisz się kolorem?
A tak btw. to używałaś do pielęgnacji specjalnych kosmetyków przeznaczonych do rudych włosów? Bo ja ciągle szukam właściwej pielęgnacji, po dekoloryzacji z bardzo bardzo ciemnego brązu kolor wymywa się szybciej, ale fryzjer mnie uprzedzał. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym farbowaniem kolor będzie utrzymywał się dłużej. A Ty farbowałaś samodzielnie czy u fryzjera? Jeśli samodzielnie, to jakimi farbami i z jakiego poziomu?

Przepraszam za milion pytań.
Póki Mag nie ma to częściowo pozwolę sobie zaspokoić Twoją ciekawość
Spod kasztanka podobno trochę widać czerwień. Jeśli idzie o pielęgnację to raczej się skupia na kosmetykach do włosów kręconych. Farba Artego nakładana u fryzjera. Tyle wiem

Hosenko, zdjęcie pudełeczka na lakiery Tylko te uchwyty muszę zmienić bo paskudne i nie pasują.

Przytargałam dziś lakier Essence z limitki, ten pastelowy żółty z kroplą zieleni. Pomarańczowy jednak odłożyłam z powrotem, za chłodny- szukam takiej wesołej pomarańczki jaśniejszej I uległam maskom Ziai w saszetkach- czerwoną i szarą zgarnęłam. Ciekawe czy i one mnie zawiodą

Odwiedziłam też tesco- zaraz wypiszę wypatrzone nowości kosmetyczne na odpowiednim wątku.

No i pazurki maluję kularnik:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudeleczko.jpg (94,5 KB, 29 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:19   #1469
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Póki Mag nie ma to częściowo pozwolę sobie zaspokoić Twoją ciekawość
Spod kasztanka podobno trochę widać czerwień. Jeśli idzie o pielęgnację to raczej się skupia na kosmetykach do włosów kręconych. Farba Artego nakładana u fryzjera. Tyle wiem
rzyrafko, jesteś niezastąpiona.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:09   #1470
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja dobrze znoszę upały a lipiec to mój ulubiony miesiąc w roku, więc ślub w lecie by mi nie przeszkadzał, choć kościelnego i tak nie będzie. W sumie jak jest chłodniej niby też dobrze, okazji do zmarznięcia w drodze do kościoła za dużo nie ma, ale najgorszy jest chyba deszcz. Moja przyjaciółka brała ślub w czerwcu, cały miesiąc było ciepło i ładnie z tego co pamiętam, a w dzień ich ślubu lało, a jako że brali ślub na wsi wymyślili sobie witanie gości w ogrodzie. Biedna była jak dreptała zła po trawie z suknią podciągniętą do kolan, jej siostra na nazbyt szczęśliwą przy trzymaniu tej sukni i parasola też nie wyglądała.

Ale najważniejsze szczęśliwe małżeństwo a nie pogoda w dniu ślubu czy literka 'r' w nazwie miesiąca.


Punkty niestety policzone dobrze, eh, szkoda, nadzieja ostatnia rozwiana, trzeba się dalej uczyć, może na ustny się wybiorę tym razem. Strasznie przemarzłam czekając w kolejce 4 godziny na zewnątrz, najstarsza uczelnia w Polsce ze swoimi najstarszymi budynkami daje mi podwójnie w kość.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.