Wymienię Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, biochemia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 20:29   #31
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez bierdonka Pokaż wiadomość
coś u mnie?
niestety nic mnie nie zainteresowalo
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:48   #32
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

up
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:24   #33
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

up
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 17:35   #34
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do martynka5552
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Chętnie wymienię się za Meow oraz dwie próbki.
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 18:24   #35
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
Chętnie wymienię się za Meow oraz dwie próbki.

Ok, tak jak wczesniej rozmawialysmy, sprawdze ubytek podkładu Meow Flawless Feline 3 -Naughty Korat (biga z ubytkiem) i upewnie sie czy nadal mam odsypkę strunową Lumiere Light Beige VV oraz sampel LaurEss Soft Fawn Ethereal za kilka dni jak bede w domu

I wtedy dogadamy ksztalt wymianki

Tak jak bylo wczesniej mowione, mnie interesuja od Ciebie:

6.Korektor kamuflujący zółty Pixie
W dalszej kolejnosci:
3.Pixie Cosmetics CDL kolor Shaylee 2 ( około 2,5gm)
7.Korektor kamuflujący beżowy Pixie

I mam jeszcze pytanie, jaka jest data waznosci korektorow i podkladu oraz czy podklad to czesc refilla w strunie czy w jakiej formie. Bo korektory jak rozumiem w pudeleczkach Pixie takich jak na aukcjach na Pixie na zdjeciach?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 19:05   #36
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Przekupka: 87 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

coś za produkty z mazideł?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 19:26   #37
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do martynka5552
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Data ważności korektorów to o6.2012 i są w pudełeczkach , tak jak na aukcji . Podkład ma datę ważności 03.2014 i jest to ubytek .Kupiłam kilka miesięcy temu , ale kolor okazał się nieodpowiedni i podkładu zostało około 2,5do 3 gm w oryginalnym pudełku z lusterkiem Pixie.Co do Meow to jak będziesz juz w domu , to upewnij się ile go jest i jaka jest data ważności oraz czy posiadasz próbki Lauress i Lumiere o które pytałam
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 14:50   #38
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

podkładu meow jest ok. 60%, Lumiere i Lauress też mam - zgodnie z opisem:

- soft fawn Ethereal - testowany sampel (zostalo ok. 0,5-0,7ml) przesypany do wiekszego sloiczka
- odsypka w woreczku strunowym (ok. 1-1,5ml) podkładu Light Beige Veena Velvet - dodam, że jak teraz oglądam wygląda mi bardziej na 1,5ml niż 1ml

Czy pasowała by Ci wymianka:

Od Ciebie:
Korektor kamuflujący zółty Pixie
Pixie Cosmetics CDL kolor Shaylee 2 ( około 2,5gm)

Ode mnie:
- podkład Meow Flawless Feline 3-Naughty Korat munchkin- zosyało ok. 60% opakowania
- Lauress soft fawn Ethereal - testowany sampel (zostalo ok. 0,5-0,7ml) przesypany do wiekszego sloiczka
- odsypka w woreczku strunowym (ok. 1-1,5ml) podkładu Light Beige Veena Velvet - bardziej 1,5ml niż 1ml

jeśli chciałabyś mieć pudełeczko Pixie to mogę dołożyć pudełeczko Pixie po podkładzie Tinkerbell 3 (to z lusterkiem) do środka jest przesypany z tego co pamiętam Ayperi- 2 lub 3 , jest go ok. 2ml - nie używam go, mogę również wymienić

A jeśli miałabyś i mogłabyś dołożyć odsypkę czegoś z Lumiere z Goldenów napisz co masz, chętnie bym coś wytestowała

P.s. mam nadzieję, że teraz nasza korespondencja potoczy się szybciej, do tej pory nie mogłam Ci odpowiedzieć, bo tak jak mówiłam - kosmetyki zostały w domu więc nie mogłam na odległość dokładnie określić ubytku

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2012-01-05 o 21:45
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:14   #39
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do martynka5552
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Ok wiec mozemy zrobić wymiankę
Pudełeczka Pixie nie potrzebuję , bo mam jeszcze jedno

Edytowane przez martynka5552
Czas edycji: 2012-01-06 o 13:15
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:55   #40
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
Ok wiec mozemy zrobić wymiankę
Pudełeczka Pixie nie potrzebuję , bo mam jeszcze jedno

Ok, to czy odpowiada Ci taka wymianka:

Od Ciebie:
Korektor kamuflujący zółty Pixie
Pixie Cosmetics CDL kolor Shaylee 2 ( około 2,5gm)

Ode mnie:
- podkład Meow Flawless Feline 3-Naughty Korat munchkin- zosyało ok. 60% opakowania
- Lauress soft fawn Ethereal - testowany sampel (zostalo ok. 0,5-0,7ml) przesypany do wiekszego sloiczka
- odsypka w woreczku strunowym (ok. 1-1,5ml) podkładu Light Beige Veena Velvet - bardziej 1,5ml niż 1ml

Jesli tak, pozostaje ustalic czy wysylamy poleconymi priorytetowymi czy poleconymi ekonomicznymi (dla mnie oby formy sa ok) i podesle Ci adres do wysylki
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:40   #41
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do martynka5552
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Tak zgadzam się na taki rodzaj wymiany Możemy wysyłać .
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 18:29   #42
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
Tak zgadzam się na taki rodzaj wymiany Możemy wysyłać .
Dobrze zatem wysylam Ci na PW adres do wysylki. Tak jak rozmawialysmy, bede prosila zebys wyslala do mnie rzeczy jako pierwsza, z uwagi na to, ze nie masz jeszcze punktow przekupki

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2012-01-10 o 18:30
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 08:19   #43
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do martynka5552
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Paczuszka wysłana wczoraj Pozdrawiam
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 18:18   #44
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cos u mnie za silikonowy kplks, hydrolat damascena., miki
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:39   #45
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez mangifera Pokaż wiadomość
Cos u mnie za silikonowy kplks, hydrolat damascena., miki
Hej, interesuje mnie troche rzeczy u Ciebie, a ja niedawno sie przeprowadzilam i pudelko z mineralami ktorych nie uzywam na biezaco i polprodukty zostaly u rodzicow, bede u nich jutro wieczorem, wiec jesli bedziesz do tego czasu na wizazu i przeczytasz moja wiadomosc napisz mi prosze co dokladnie by Cie ode mnie interesowalo to przywioze to ze soba Jesli do jutra wieczora nie bede wiedziala to pewnie bede mogla je przywiezc dopiero w kolejny weekend

Interesuje mnie u Ciebie:

- LF: Owsiany Bobas poł kostki ok 50-55gram,próbka mydełka cynamonowego
- odsypka glukonolaktonu - jaka on ma date waznosci?
- moze betaina - jaka ma date waznosci i ile jej mozesz oddac?
-moze mleczan sodu - jaka ma date waznosci i ile go mozesz oddac? i z jakiego jest sklepu
- moze korektor Bell - kiedy on byl kupiony? czy ma napisana jakas date waznosci??
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:43   #46
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość

- jedwabista konturówka do oczu Celia w kolorze ciemnozielonym, zgubiła się skówka, ale kupowana była razem z dwustronną konturówką, data ważności (która w kosmetykach Celii jest własnie na skówkach) była podobna. Dorzucę ją do wymianki

MEOW:
- PINK Inc róż - sample - nowy gratisowy Jaka jest nazwa tego różu? (PINK Inc to tytuł kolekcji róży)

EDM:
- Love Letters
- Matinee

MAD Minerals:
- multi use mineral color (ten akurat dobry jako matowy róż z śliwkowym akcentem) - Lolita http://madminerals.org/catalog.php?item=89 - całe zafoliowane opakowanie 5g w słoiczku


poszukuję:

- może próbek perfum i odlewek w atomkach - na spróbowanie Mam Ferre, Azarro Now (męski) i F for Fascinating Night Ferragamo

* pudełeczek na kosmetyki i opakowań kosmetycznych - słoiczków po kosmetykach mineralnych i pudrach tradycyjnych sypkich, pudełek po kompaktach, buteleczek i słoiczków po miniaturkach kosmetyków i pełnowymiarowych kosmetykach(ładnych - raczej wysoka półka), również niektórych opakowań po balsamach do ust/dobrych jakościowo sztyftów po szminkach, innych akcesoriów kosmetycznych Mam słoiczek po kremie 50ml Phenome

* minerałów:
- sampli podkładów firm innych niż EDM, Lucy, LaurEss, odcieni podobnych do Lucy Creamy Olive/Medium Olive, Meow 3-Naughty Abyssinian : np. Lily Lolo Popcorn
- raczej ciemnego raczej matowego różu w odcieniach chłodnego różu z domieszką fioletu, bez brzoskwini, pomarańczy, brązu - chętnie sample/odsypki - firm innych niż EDM
Zajrzyj do mnie, mam sporo minerałów na wymianę (głównie róże i cienie, podkłady już powymieniałam)


Interesowałoby mnie tych 4 lub 5 rzeczy (w zależności od tego jaki to róż Meow), czy zechcesz do mnie zajrzeć? Powyżej wpisałam to, co mogę Ci zaoferować a czego nie ma w wątku.
Aha, jestem z Warszawy jakoby co
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:40   #47
listek85
Rozeznanie
 
Avatar listek85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 761
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Hej, podoba mi się

- Orly Pure Porcelain od polskiego dystrybutora - zostało ok. 90% pełnowymiarowego opakowania
- OPI Malaga Wine - zużycie ok. 20-25%

__________________




Edytowane przez listek85
Czas edycji: 2012-01-22 o 16:03
listek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:51   #48
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Najbardzije interesuje mnie kompleks silikonowy , widze ze ma krotka date waznosci juz ale chyba z nim wszystko ok? Odlewka rozy damascenskiej ok 10ml, ew cienie w kolorach srebrzysto-rozowych lub jakies fajne opalizujace kolory.
Moge Ci oddac wszystkie te produkty co chcesz , wszystkie maja dluga date waznosci gdzies do 2013 co najmniej. Mleczan sodu jest z naturalisa. moge odlac jakies 10-15 ml ,betaine z naturalis wszystko co zostalo ok 3/4 opakowania.
Korektor byl kupiony na jesieni , nie jest przeterminowany, pozniej sprawdze dokladna date, teraz nie jestem w domu. ( sprawdzałam- nie ma na nim daty )
jeszcze te rzeczy od Ciebie.
Hot Side Pink Mica - odsypka z sampla
Carmine Red mica - odsypka z sampla
Blushing Pink Mica - odsypka z sampla

The Conservatorie:
odsypki małe (np. wielkości sampli) lub większe:
- Boron Veil - niewielka odsypka
- Lavender Mica

Edytowane przez mangifera
Czas edycji: 2012-01-22 o 22:00
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 22:03   #49
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość

Interesowałoby mnie tych 4 lub 5 rzeczy (w zależności od tego jaki to róż Meow), czy zechcesz do mnie zajrzeć? Powyżej wpisałam to, co mogę Ci zaoferować a czego nie ma w wątku.
Aha, jestem z Warszawy jakoby co
niestety nic mnie na razie nie zainteresowało

Cytat:
Napisane przez listek85 Pokaż wiadomość
Hej, podoba mi się

- Orly Pure Porcelain od polskiego dystrybutora - zostało ok. 90% pełnowymiarowego opakowania
- OPI Malaga Wine - zużycie ok. 20-25%

Hej,

Wydawalo mi sie ze chcialas Matte Ruby? Wzielam od rodzicow Pure Porcelain a Malaga Wine zostal... Ale najpozniej w nastepny weekend moge tez go wziac z tym, ze on ma teraz z tego co pamietam wieksze zuzycie - chyba ze 35-40%. Pure Porcelain tak jak napisane - 90%.

A ja prawde mowiac jak przeszukalam internet wychodzi mi, ze nie wiem ktory odcien bedzie dla mnie lepszy - sand czy ivory... najchetniej przygarnelabym oba... i chetnie tez troche pudru bambusowego moze cos jeszcze by Cie u mnie interesowalo?

Cytat:
Napisane przez mangifera Pokaż wiadomość
Najbardzije interesuje mnie kompleks silikonowy , widze ze ma krotka date waznosci juz ale chyba z nim wszystko ok? Odlewka rozy damascenskiej ok 10ml, ew cienie w kolorach srebrzysto-rozowych lub jakies fajne opalizujace kolory.
Moge Ci oddac wszystkie te produkty co chcesz , wszystkie maja dluga date waznosci gdzies do 2013 co najmniej. Mleczan sodu jest z naturalisa. moge odlac jakies 10-15 ml ,betaine z naturalis wszystko co zostalo ok 3/4 opakowania.
Korektor byl kupiony na jesieni , nie jest przeterminowany, pozniej sprawdze dokladna date, teraz nie jestem w domu.
jeszcze te rzeczy od Ciebie.
Hot Side Pink Mica - odsypka z sampla
Carmine Red mica - odsypka z sampla
Blushing Pink Mica - odsypka z sampla

The Conservatorie:
odsypki małe (np. wielkości sampli) lub większe:
- Boron Veil - niewielka odsypka
- Lavender Mica
Mysle ze z kompleksem wszystko ok uzywam serum z tym kompleksem i wszystko jest w porzadku. Z tym, ze zostala go juz reszta na dnie opakowania -ze 3-5g - moge oddac calosc.

Hydrolatu odlewka 10ml - nie ma problemu,

miki - moge zrobic odsypki albo jakbys ktoras chciala w calosci (a te sample sa naprawde spore) moge oddac w calosci

Boronu moge w sumie tez sporo odsypac, podobnie Lavender miki moze chcialabys np. 2 lub 3ml Lavender miki, a Boronu 5ml? Napisz jakie ilosci by Cie interesowaly

Aha, a propos opalizujacych rozowosrebzystych cieni moge zaproponowac cien Matinee EDM - odsypka z pelnowymiarowego opakowania, w przezroczystym sloiczku bez sitka, ok. 1-1,5ml

Ja bym byla chetna od Ciebie na wszystko w takim razie, czyli:

- LF: Owsiany Bobas poł kostki ok 50-55gram,próbka mydełka cynamonowego
- odsypka glukonolaktonu - chetnie te 40g
- betaina - 3/4 opakowania
-mleczan sodu - z 10ml
- korektor Bell

Chetnie wymienilabym sie osobiscie w Warszawie - napisze Ci zaraz na PW jakie okolice mi pasuja a tu w watku omawiajmy oczywiscie dalej ksztalt wymianki
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 09:15   #50
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Jesli chodzi o miki to w calosci mogłabym chciec hot side pink mika
Boronu moze byc wiecej ok 5-6 ml a tej lavender mica mniej ok 2ml . Cień edm matinee tez ciekawie sie zapowiada wiec poproszę odsypke.

Kompleks silikon wszystko co zostało w takim razie.

Jaki jest odcien tego sampla rozu meow pink inc?
Czy masz moze jeszcze jakies korektory na cienie pod oczy np zolty , losos?
A z mazideł co jeszcze byc miala do odlania/ odsypania? Moze ceramidy przypadkiem masz?

Edytowane przez mangifera
Czas edycji: 2012-01-23 o 09:21
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:06   #51
listek85
Rozeznanie
 
Avatar listek85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 761
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Tak początkowo napisałam o lakierze Matte Ruby, ale potem pooglądałam sobie jeszcze raz zdjęcia i zmieniłam zdanie

Teraz tak się zastanawiam, bo najbardziej zależałoby mi na tym jasnym lakierze Może masz jeszcze jakieś kolory poza wątkiem? Albo coś innego niż lakiery. Bo ja nic innego dla siebie nie widzę- tzn. nie znam się na minerałach

Co do podkładów- używałam obu kolorów- mam dosyć jasną cerę (zwykle najjaśniejsze kolory dostępne w drogeriach były dla mnie za ciemne). Na jesień używałam sand i był super, ale w zimie zrobiłam się jeszcze bledsza i używam ivory- ale wydaje się być trochę za jasny (na zdjęciach mam białą twarz) Ale i tak uwielbiam ten kolor
Jeszcze mogę Ci zaproponować dwie połówki opakowań z obu kolorów - oba kolory używane ok miesiąca (opakowanie jest nieprzezroczyste więc dokładnie nie określę, ale jest bardzo kryjący więc i wydajny). Opakowanie jest z pompką, więc higieniczne
Pudru też chętnie oddałabym odsypkę.
__________________



listek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:00   #52
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez mangifera Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o miki to w calosci mogłabym chciec hot side pink mika
Boronu moze byc wiecej ok 5-6 ml a tej lavender mica mniej ok 2ml . Cień edm matinee tez ciekawie sie zapowiada wiec poproszę odsypke.

Kompleks silikon wszystko co zostało w takim razie.

Jaki jest odcien tego sampla rozu meow pink inc?
Czy masz moze jeszcze jakies korektory na cienie pod oczy np zolty , losos?
A z mazideł co jeszcze byc miala do odlania/ odsypania? Moze ceramidy przypadkiem masz?
Ok, to wszystko co wymieniasz w pierwszym akapicie - ok Kompleks tez oczywiscie. Pink inc meow - wczoraj widzialam ten sampel, jest w odcieniu Lemonade jesli dobrze pamietam (na 99%).

Mam korektor EDM Sunlight (zolty) pelnowymiarowe opakowanie- moge zrobic odsypke jakbys chciala

Ceramidow nie mam, co do mineralkow to ostatnio sporo pozuzywalam, a polprodukty sa u rodzicow.

Cytat:
Napisane przez listek85 Pokaż wiadomość
Tak początkowo napisałam o lakierze Matte Ruby, ale potem pooglądałam sobie jeszcze raz zdjęcia i zmieniłam zdanie

Teraz tak się zastanawiam, bo najbardziej zależałoby mi na tym jasnym lakierze Może masz jeszcze jakieś kolory poza wątkiem? Albo coś innego niż lakiery. Bo ja nic innego dla siebie nie widzę- tzn. nie znam się na minerałach

Co do podkładów- używałam obu kolorów- mam dosyć jasną cerę (zwykle najjaśniejsze kolory dostępne w drogeriach były dla mnie za ciemne). Na jesień używałam sand i był super, ale w zimie zrobiłam się jeszcze bledsza i używam ivory- ale wydaje się być trochę za jasny (na zdjęciach mam białą twarz) Ale i tak uwielbiam ten kolor
Jeszcze mogę Ci zaproponować dwie połówki opakowań z obu kolorów - oba kolory używane ok miesiąca (opakowanie jest nieprzezroczyste więc dokładnie nie określę, ale jest bardzo kryjący więc i wydajny). Opakowanie jest z pompką, więc higieniczne
Pudru też chętnie oddałabym odsypkę.
Co do mineralkow, to moglabym zaproponowac Ci kilka odsypek/probek, to bys sobie poprobowala, bazujac na tym, ze jestes gdzies pomiedzy odcieniami Pharmaceris (dzis widzialam odcienie w superpharmie i mam wrazenie ze jasny dla mnie za jasny, ciemny za ciemny...) Np. odsypke Meow 3-Naughty Manx Pampered Puss, Lucy Minerals Creamy Olive i inne (musialabym przejrzec zbiory jak bede u rodzicow). Z tym, ze zeby testowac mineraly warto miec odpowiedni pedzel, bo pedzel to chyba 90% sukcesu w przypadku mineralow. zastanow sie czy chcesz inwestowac w pedzel (z dostepnych w PL i niezbyt drogich moze byc np. pixie, Sunshade, hakuro - kosztuja chyba ok. 30zł, np. na allegro) i brac ode mnie mineralki Ja od Ciebie chetnie wzielabym oba kolory, zeby zobaczyc jak wygladaja na twarzy..

a z lakierow czerwony OPI Malaga Wine jednak Cie nie interesuje, czy nadal interesuje, bo sie pogubilam? A co do lakierow poza watkiem, jakie kolory by Cie interesowaly?

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:01
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:46   #53
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Czyli jak rozumiem tak:

Ode mnie:
Kompleks silikonowy - 3-5g w opakowaniu
Hot Side Pink Mica - sampel
Carmine Red mica - odsypka z sampla
Blushing Pink Mica - odsypka z sampla
Boron ok 5-6 ml
lavender mica ok 2ml
EDM Matinee cień w słoiczku ok. 1-1,5ml
hydrolat rosa damascena - 10ml

Od Ciebie:
- LF: Owsiany Bobas poł kostki ok 50-55gram,próbka mydełka cynamonowego
- odsypka glukonolaktonu - ok. 40g
- betaina - 3/4 opakowania
-mleczan sodu - ok. 10ml
- korektor Bell

Zgadza sie?

Napisz prosze na opakowaniach do ktorych bedzisz robila odsypki/odlewki daty waznosci, albo jesli na nich byloby to problematyczne to na karteczce
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:19   #54
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Tak wszystko sie zgadza Zrobie etykietki z datami.
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:01   #55
listek85
Rozeznanie
 
Avatar listek85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 761
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

O rety, przepraszam! Jakoś tak wyczekiwałam odpowiedzi w moim wątku, i nie sprawdziłam u Ciebie- jeszcze raz przepraszam

Z próbek minerałów na razie zrezygnuję, może kiedyś spróbuję Nadal interesuje mnie lakier Pure Porceline, a może masz coś w kolorach: jasny róż, brzoskwinia, koral?
Aha, piszesz, że interesowałyby Cię oba podkłady? Bo ja nie jestem pewna czy chcę się pozbywać obu na raz za lakiery
__________________



listek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 00:38   #56
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez listek85 Pokaż wiadomość
O rety, przepraszam! Jakoś tak wyczekiwałam odpowiedzi w moim wątku, i nie sprawdziłam u Ciebie- jeszcze raz przepraszam

Z próbek minerałów na razie zrezygnuję, może kiedyś spróbuję Nadal interesuje mnie lakier Pure Porceline, a może masz coś w kolorach: jasny róż, brzoskwinia, koral?
Aha, piszesz, że interesowałyby Cię oba podkłady? Bo ja nie jestem pewna czy chcę się pozbywać obu na raz za lakiery
Nic sie nie stalo

Co do jasnych kolorow, to z wyzszej polki juz nic nie mam, mam tylko kupione ok. 2mcy temu lakiery: Frenchowy róż Sensique i dwa brzoskwinio-beże Golden rose z serii proteinowej.

Interesują mnie oba podkłady, mogą być te z ubytkiem... ale chciałabym oba, żeby wypróbować. Oczywiście jeśli się nie zdecydujesz na taką wymiankę - nie ma problemu.

Aha, a Malaga Wine OPI / Matte Ruby Colour Alike jednak Cie nie interesuja?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 06:33   #57
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

hej może coś u mnie za opi - malaga wine ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:08   #58
listek85
Rozeznanie
 
Avatar listek85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 761
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Hej, a oddałabyś za dwie połówki podkładów Orly Pure Porceline i Malaga Wine OPI?

Piszę połówki - oba opakowania używane ok. miesiąca, ale przez opakowanie nie jestem w stanie ocenić dokładnie
__________________



listek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:32   #59
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Cytat:
Napisane przez listek85 Pokaż wiadomość
Hej, a oddałabyś za dwie połówki podkładów Orly Pure Porceline i Malaga Wine OPI?

Piszę połówki - oba opakowania używane ok. miesiąca, ale przez opakowanie nie jestem w stanie ocenić dokładnie
W sumie tych lakierów i tak nie używam, wiec odpowiada mi taka wymianka .

Czyli ode mnie Pure Porcelain Orly (zostało ok. 90%) i OPI Malaga Wine – tu zużycie większe (zostało chyba z 60%? Jestem teraz w pracy, wiec nie mogę dokładnie sprawdzić)

Od Ciebie: 2 polowki podkladow Pharmaceris w 2 ocieniach
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 16:36   #60
listek85
Rozeznanie
 
Avatar listek85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 761
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień - lakiery Barbra Colour Alike, Orly, minerały EDM, Meow i inne, bioche

Wiesz co, bardzo chętnie bym się tak wymieniła, ale jakoś mnie gryzie sumienie- bo nie mogę ręczyć na 100 % ile tych podkładów jest - bo, co jeśli się okaże że było mniej nie chciałabym wyjść na jakąś oszustkę

Z jednej strony bardzo chciałabym wypróbować obu, a z drugiej może zrezygnuję z któregoś..
__________________



listek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.