Kawa odżywia włosy..? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 22:13   #481
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Ja też zdam relację z mojej kawowej płukanki
Zaparzyłam dwie kopiaste łyżki mielonej kawy w 1/3 szklanki, zostawiłam pod spodkiem na 10 minut, przelałam do większej miski i dolałam ok. pół litra przegotowanej, wystudzonej wody.

Najpierw wpakowałam do tego głowę i tak stałam nad prysznicem parę minut, po czym wszystko wylałam na włosy. Fusy z początku mnie przeraziły, ale wszystkie ładnie się wypukały, reszta wyszła przy rozczesywaniu. A rozczesywanie? Super. Mięciutko, bez kołtunów, wszystko super. Póki co mam jeszcze mokre włosy, więc cieżko stwierdzić, jak dokładnie podziała, ale ślicznie pachną, są miększe i jakby bardziej błyszczą. Na pewno to też sprawa Biovaxa, który miałam przez 30 minut na głowie wcześniej, ale stwierdzam zdecydowanie - płukanka z kawy jest super.
bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 15:54   #482
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Bardzo fajna jest kawa z ekspresu, ja sobie zostawiam sprasowane kapsułki i jak mam ochotę to sobie jedną rozkruszam i robię peeling.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 10:05   #483
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Ja też zdam relację z mojej kawowej płukanki
Zaparzyłam dwie kopiaste łyżki mielonej kawy w 1/3 szklanki, zostawiłam pod spodkiem na 10 minut, przelałam do większej miski i dolałam ok. pół litra przegotowanej, wystudzonej wody.

Najpierw wpakowałam do tego głowę i tak stałam nad prysznicem parę minut, po czym wszystko wylałam na włosy. Fusy z początku mnie przeraziły, ale wszystkie ładnie się wypukały, reszta wyszła przy rozczesywaniu. A rozczesywanie? Super. Mięciutko, bez kołtunów, wszystko super. Póki co mam jeszcze mokre włosy, więc cieżko stwierdzić, jak dokładnie podziała, ale ślicznie pachną, są miększe i jakby bardziej błyszczą. Na pewno to też sprawa Biovaxa, który miałam przez 30 minut na głowie wcześniej, ale stwierdzam zdecydowanie - płukanka z kawy jest super.
Fajnie,że Ci tak podpasowało. Ja używam kawy jako dodatku do maski oraz jako płukanki. Zamierzam też stosować ją jako wcierkę, po zakończeniu kuracji czarną rzepą.Peeling niestety się u mnie nie sprawdza kompletnie

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Bardzo fajna jest kawa z ekspresu, ja sobie zostawiam sprasowane kapsułki i jak mam ochotę to sobie jedną rozkruszam i robię peeling.
W pracy mamy ekspres przelewowy i z koleżnakami dzielimy się kawą, która zostaje w filtrze
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 15:02   #484
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

cześć dziewczyny
właśnie mam oleje na włosach. Czy tą płukankę można zrobić zaraz po umyciu głowy i spłukać samą wodą ?
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 15:11   #485
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
właśnie mam oleje na włosach. Czy tą płukankę można zrobić zaraz po umyciu głowy i spłukać samą wodą ?
dokładnie tak
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:44   #486
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

spłukałam i faktycznie fajny efekt
a wcierki z kawy pomagają na wzrost?
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:41   #487
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
spłukałam i faktycznie fajny efekt
a wcierki z kawy pomagają na wzrost?
kofeina pobudza cebulki włosowe, więc powinny
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 18:44   #488
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

to będę wcierać ale jak przygotować taką wcierkę ? :O
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 07:47   #489
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
to będę wcierać ale jak przygotować taką wcierkę ? :O
szczerze, to nie wiem, nigdy nie robiłam ja robię płukankę z naparu, albo (najczęściej) trzymam na głowie amlę rozrobioną z naparem, myślę że od biedy można też zaparzone fusy potrzymać pod czepkiem, or sth like that
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:13   #490
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
szczerze, to nie wiem, nigdy nie robiłam ja robię płukankę z naparu, albo (najczęściej) trzymam na głowie amlę rozrobioną z naparem, myślę że od biedy można też zaparzone fusy potrzymać pod czepkiem, or sth like that
dzięki
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 18:46   #491
pikeur
Raczkowanie
 
Avatar pikeur
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

a ja zrobiłam sobie kiedyś płukankę z kawy rozpuszczalnej i dodatkowo dodałam odżywki do kubka i zaczęłam polewać tym włosy, wmasowałam dokładnie i zawinęłam ręcznikiem na 45min
Wtedy miałam kolor ciemnego brązu i po spłukaniu tej "odżywki" włosy były bardzo błyszczące a odcień pogłębił się
__________________
we don't need no wings to fly
pikeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:52   #492
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
to będę wcierać ale jak przygotować taką wcierkę ? :O
Może zrób macerat z kawy? Przed myciem będziesz wcierać Albo spróbować zalać kawę alkoholem
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 19:28   #493
wampirek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
To mnie przekonałyście. Chyba dzisiaj spróbuję. Moje włosy jakieś takie spłowiałe ostatnio, więc może to pomoże.
Spróbuję kawy na włosy bo mam bardzo suche -od dziś możei mi to pomoże
wampirek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 12:47   #494
lackus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

To ja zrobiłam tak:
1) Na noc grubo nałożyłam olejek Babydream fur Mama i odżywkę Ultra Doux - olejek arganowy i żurawina na całe włosy
2) Rano zaparzyłam świeżo zmieloną kawę (2 duże łyżeczki do kubka), oddzieliłam fusy od płynu. Fusami robiłam peeling głowy.
3) Potem 2 razy umyłam szamponem Babydream i nałożyłam tą samą odżywkę Ultra Doux na włosy i skalp. Fusy zeszły bez większego problemu, ale trzeba było nieco dłużej płukać.
4) Płynną część kawy w miseczce zmieszałam z łyżeczką cynamonu i dolałam jeszcze szklankę ciepłej wody. Taką miksturą przepłukiwałam włosy kilkakrotnie. Cynamon oczywiście został na włosach, nie spływał :/
5) Na koniec zaparzyłam szklankę tymianku (z dwóch łyżeczek) i szklankę herbaty z pokrzywy (z jednej saszetki), ponieważ mam problem z tłustymi włosami i dla mnie to taka profilaktyka łupieżowa. Miksturą polewałam skórę głowy.

Po wysuszeniu włosów cynamon wyczesywał się bez problemu, widziałam pyłek na grzebieniu i podłodze. Efekty: skóra głowy jakby "rozgrzana", włosy: sypkie, aczkolwiek dość błyszczące (jak dla mnie sprawiają wrażenie trochę za suchych, moim zdaniem są szorstkie, zwłaszcza końcówki), włosy wydają mi się nieco przyciemnione, uniesione. Mam wrażenie, że są dobrze wyczyszczone i lepiej odżywione. Ładnie pachną kawą.

Końcówki po wysuszeniu delikatnie naolejowałam, a włosy opryskałam mgiełką (pół szklanki tymianku, 2 łyżki cytryny, łyżka olejku - mój sposób na pozbycie się łupieżu - działa ), układały się duuuużo lepiej niż zwykle.

Ciekawa jestem, czy będą się szybciej przetłuszczały?
lackus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 15:52   #495
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

hej

czytram Was i dziś na pewno zrobię sobie płukankę.
Ale powiedzcie mi, zaobserwowałyście przyciemnienie koloru naturalnego włosów? Bo szczerze mówiąc zależy mi tez na tym
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:34   #496
alutkejszyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Okolice Poznania.
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Hmm, wiem wypowiadam się tu choć upłynęło dużo czasu, ale jestem tu nowa. A może to akurat komuś pomoże. ja dziś płukałam włosy kawą. (4 łyżeczki kawy zalałam 3 szklankami wody i wcierałam w włosy, po czym potrzymałam to 15 minut, ale następnym razem chcę tak z 30, dziś nie miałam czasu) i efekty są zadowalające, moje włosy błyszczą i ładnie pachną, fajna metoda bez silikonów no i tania jeśli ma to dla kogoś znaczenie , ja użyłam kawy rozpuszczalnej , i na pewno będę to powtarzać, polecam
alutkejszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:44   #497
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Kawa rozpuszczalna, to twór, któremu daleko do właściwości kawy naturalnej. Polecam parzoną naturalną kawę. Działa.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:18   #498
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez alutkejszyn Pokaż wiadomość
Hmm, wiem wypowiadam się tu choć upłynęło dużo czasu, ale jestem tu nowa. A może to akurat komuś pomoże. ja dziś płukałam włosy kawą. (4 łyżeczki kawy zalałam 3 szklankami wody i wcierałam w włosy, po czym potrzymałam to 15 minut, ale następnym razem chcę tak z 30, dziś nie miałam czasu) i efekty są zadowalające, moje włosy błyszczą i ładnie pachną, fajna metoda bez silikonów no i tania jeśli ma to dla kogoś znaczenie , ja użyłam kawy rozpuszczalnej , i na pewno będę to powtarzać, polecam

i super moje włosy też bardzo kochają kawę
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:43   #499
M234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dziwne, tłuste włosy

Nigdy nie miałam problemu z włosami. Zawsze myję szamponem pokrzywowym z Green Pharmacy. 2 dni temu zrobilam sobie peeeling na skórze głowy z kawy i nie wiem czy on jest odpowiedzialny, za to co się teraz dzieje na mojej głowie. Umyję włosy , a one za chwilę są przyklapnięte, lepią się, jakby były tłuste. Nie używam żadnych produktów do stylizacji, ani odżywek. Czasami tylko olejku arganowego na końcówki. A może przyczyną jest zbyt intensywne mycie włosów, ponieważ myje je 4 razy i w dodatku mocno szoruje. Pomocy. Co robić?
M234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 09:23   #500
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

jestem po bierwszym kawowym zabiegu
jako włosomaniaczka używam bardzo duzo przeróżnych produktów gotowych i samo robionych, ostatnio miałam fazę na aloesowanie naturalnym sokiem i wodę brzozową.
Ale to nie dało tak wspaniałych efektów jak kawa.
Włosy błyszczą juz od samej nasady w bardzo widoczny sposób.
A tutaj cięzko mi było uzyskać taki efekt, zawsze błyszczały ale nie aż tak.

Zaparzyłam kawe, doś mocną. Zrobiłam masaż skóry głosy fusami i wmasowałam je w resztę włosa, napar rozcieńczyłam w małej misce, i trzymałam w nim głowe około 5 mint, po czym wszystko spłukałam.

Jestem zachwycona

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

acha zapomniałam dodać, że moje włosy ( kolor podobny jak ma babeczka w moim avku) nabrały głebokosci koloru, nie są ciemniejsze, ale takie bardziej intensywne w kolorze.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:27   #501
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Kawa odżywia włosy..?

Dziewczyny dziewczyny!
Kocham kawę! Używam jej od około 2/3 tygodnii i przyrost to.. 3 cm!!! Kawę stosuję około raz na tydzień. Wykonuję wtedy peeling fusami i plukanke na włosy. Wyciskam wtedy kawę, nakładam maskę dla gęstości, czepek i tak sobie siedzę. Natomiast codziennie wcieram sobie kawę w skalp. Kurację wcierania kończę 13 maja. Zobaczymy końcowy przyrost. Może teraz efekty. Genialne, genialne efekty! Włosy miękkie, nawilżone, błyszczące a skóra głowy? Pobudzona i..? Czysta? Kolor jakby głębszy. Same plusy! Zdecydowanie najlepszy naturalny sposób na przyspieszenie wzrostu. Kocham kocham kocham!
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:36   #502
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Odp: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziewczyny!
Kocham kawę! Używam jej od około 2/3 tygodnii i przyrost to.. 3 cm!!! Kawę stosuję około raz na tydzień. Wykonuję wtedy peeling fusami i plukanke na włosy. Wyciskam wtedy kawę, nakładam maskę dla gęstości, czepek i tak sobie siedzę. Natomiast codziennie wcieram sobie kawę w skalp. Kurację wcierania kończę 13 maja. Zobaczymy końcowy przyrost. Może teraz efekty. Genialne, genialne efekty! Włosy miękkie, nawilżone, błyszczące a skóra głowy? Pobudzona i..? Czysta? Kolor jakby głębszy. Same plusy! Zdecydowanie najlepszy naturalny sposób na przyspieszenie wzrostu. Kocham kocham kocham!
To świetnie, bo ja stosowałam wcierkę z kawy, ale nie dała spektakularnych efektów.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:07   #503
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Kawa odżywia włosy..?

.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
To świetnie, bo ja stosowałam wcierkę z kawy, ale nie dała spektakularnych efektów.
Może spróbuj zaparzyć mocniejszą i dać jej szansę, bo może warto?
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:17   #504
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Odp: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziewczyny!
Kocham kawę! Używam jej od około 2/3 tygodnii i przyrost to.. 3 cm!!! Kawę stosuję około raz na tydzień. Wykonuję wtedy peeling fusami i plukanke na włosy. Wyciskam wtedy kawę, nakładam maskę dla gęstości, czepek i tak sobie siedzę. Natomiast codziennie wcieram sobie kawę w skalp. Kurację wcierania kończę 13 maja. Zobaczymy końcowy przyrost. Może teraz efekty. Genialne, genialne efekty! Włosy miękkie, nawilżone, błyszczące a skóra głowy? Pobudzona i..? Czysta? Kolor jakby głębszy. Same plusy! Zdecydowanie najlepszy naturalny sposób na przyspieszenie wzrostu. Kocham kocham kocham!
Tak zwykłą kawę wcierałaś? Bez żadnych domieszek? Ja póki co myślę żeby zalać kawę mieloną spirytusem i odstawić na 2-3 tygodnie i potem spróbować wcierać taką wcierkę
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:20   #505
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Odp: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



Może spróbuj zaparzyć mocniejszą i dać jej szansę, bo może warto?

Słabej raczej nie zrobiłam, ale może ciut mocniejsza da radę.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:16   #506
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Dot.: Odp: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Tak zwykłą kawę wcierałaś? Bez żadnych domieszek? Ja póki co myślę żeby zalać kawę mieloną spirytusem i odstawić na 2-3 tygodnie i potem spróbować wcierać taką wcierkę
Samą, samą. Szczerze powiedziawszy ja wcierkami smaruje głowę bardzo obficie i taka cała Joanna Rzepa wystarcza mi na tydzień i robię nową. Ja nie zalewalam ani nic bo szkoda mi skalpu. Jak mogę to jak najbardziej naturalnie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Słabej raczej nie zrobiłam, ale może ciut mocniejsza da radę.
Spróbuj i daj znać jak efekty [COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Samą, samą. Szczerze powiedziawszy ja wcierkami smaruje głowę bardzo obficie i taka cała Joanna Rzepa wystarcza mi na tydzień i robię nową. Ja nie zalewalam ani nic bo szkoda mi skalpu. Jak mogę to jak najbardziej naturalnie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



Spróbuj i daj znać jak efekty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:00   #507
wietrzykowa
Przyczajenie
 
Avatar wietrzykowa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 21
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
I tak sobie myślę, może któraś z Was próbowała..? Może fusy można by wykorzystać do masażu skalpu a potem je po prostu wypłukać..?
Próbowałam masaż kawą.
TO BYŁ MÓJ PIERWSZY I OSTATNI RAZ.
Tego nie da się wypłukać z włosów!
Ale za to płukankę stosuję, aczkolwiek z kawy rozpuszczalnej, bo to prościej
wietrzykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:01   #508
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Rozpuszczalna to nie kawa A tak na serio - nie pamiętam czemu, ale ma być fusiasta, fusy opadną zanim przyjmie odpowiednią temperaturę, potem trzeba tylko zlać płyn z wierzchu.

Ja płukałam włosy 1 łyżeczka kawy mielonej/szklanka wrzątku, potem rozcieńczałam tak do pół litra. Nie spłukiwałam. Włosy były wygładzone, tak po kliku wypłukaniach pojawiły się babyhair i szybko rosły. Ale jakoś mi się znudziło.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 16:31   #509
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Ja kawę przecedzam przez stare, niepotrzebne rajstopy
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 11:46   #510
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Właśnie siedzę z kawą na głowie
Zrobiłam płukankę: 3 czubate łyżeczki w kubku zalałam do połowy wrzącą wodą, poczekałam aż kawa się zaparzy po czym rozcieńczyłam tak do pół litra. Przepłukałam tym włosy no a fusami masowałam skórę głowy jakieś 2minuty. Owinęłam folią i ręcznikiem no i czekam.

Poza tym tak pomyślałam żeby zrobić wcierkę na co dzień bez zaparzania za każdym razem kawy.
Więc do opakowania po odzywce w sprayu (po uprzednim oddzieleniu kawy od fusów przez filtr [4 czubate łyżeczki]) przelałam tą kawę. Czy jak na przykład będę spryskiwać skalp tą kawą też będą fajne efekty? Bo to mnie właśnie ciekawi a w sumie jest to fajna alternatywa dla leniuchów
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-22 21:54:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.