Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 22:01   #601
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
15.11.2015 o godzinie 7:50 na świat przyszła mała Patrycja Julia SN

4100 g i 57 cm, kawał baby
Gratulacje



Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Ja też w dwupaku a mamy termin na ten sam dzień. Pierwszy raz urodziłam 25 listopada dokładnie w terminie także może i tym razem ☺ historia lubi się powtarzać ☺
To dopiero byłby zbieg okoliczności, trzymać kciuki za tę datę ?


Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
A mnie dzis mocno Piersi bola, j'a Jednak zrezygnowalam z kp . Teraz boje zapalenia .
Zapytaj położnej, co mogłaby doradzić. Na pewno są sposoby na to.

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
swiezo upieczone mamuski, wasze pociechy lubia smoczki?
Mój woli łapki Smoczka nie dajemy (chyba ze w podbramkowej sytuacji) - dopóki laktacja u mnie się nie ustabilizuje.


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Muszę używać kapturkow (...)
Nie wiem, na ile laktator elektryczny by pomógł. Niektóre wyrabiają sutki na bardziej wypukłe.


Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
[COLOR=Green][I]U nas jazda bez trzymanki. W większości karmię go już piersią, wszystko wyparzamy, ja też uważam na to, co jem... Tzn. odstawiłam pomidory, choć jadłam je cały czas i było ok. Urodził się 9 listopada, więc trochę tych pomidorów się przewinęło i nic się nie działo.
Współczuję stresów
Teoretycznie Twój sposób odżywiania nie powinien szkodzić dziecku, chyba że masz alergię na dany czynnik.


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pakuje manele i jadę do domu Ale radość!!
Super

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Melduję się dziewczyny poniedziałkowo 😊

Pisałam jakiś czas temu, że Szymek nie przybiera na wadze, wczoraj go ważyliśmy (teściowa wzięła wagę dla noworodków z pracy), no i na szczęście wracamy do wagi z dnia porodu (wczoraj 3220) więc super 😊

Poza tym ciągle przeżywamy pielgrzymki ludów, już to się staje powoli męczące, ale z drugiej strony miło widzieć jak wszyscy zachwycają się naszym maluchem 😉
Dobre wieści My młodego wazylismy na wadze kuchennej elektronicznej - nie ma jak inwencja


Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
U nas różnie. Pól dnia jestem z mala sama. W dzień zasypia już tylko u mnie na rękach a jak ją odkładam do łóżeczka po chwili się wybudza i płacze. Jedynie w nocy udaje mi się ją bez problemu odkładać do łóżeczka i śpi.
Jestem wymęczona ledwo mam czas na wc, zjedzenie czegoś, a wyjście na spacer to hardcore bo nie daje mi sie pozbierać tylko płacze. Kiedyś mówiłam sobie że nie będę dziecka usypiala na rękach a teraz.. Po odłożeniu do łóżeczka ryk jakby ją ze skóry obdzierali...

Ja karmie cały czas piersią, ale czasu mi psychika siada i jak mala nie wypije dużo to zaczynam sobie wmawiać, że mam za malo mleka, a raczej tak.nie jest bo czasem tak jej leci, że aż się krztusi.
Może tutaj by coś pomogło noszenie dziecka w chuście?
Co do kp - jeśli dziecko moczy określoną ilość pieluszek, robi kupki - nie ma się czym martwić?


Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo i już nie z ciązowym brzuszkiem a z synkiem Oliwierkiem przy boku.

To teraz jak mam chwilę, jesteśmy w domku i wracam do życia troszkę coś skrobnę z tego cudownego dnia i naszych wspólnych pierwszych 6 dni
Piękny opis


Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Ja Wam napiszę że nadal męczę sie z bejbi blusem...Jest mi ciężko i trochę tęsknie za wcześniejszym życiem.. TŻ mam bardzo mało w domu no ale niestety musi pracować, jeździć itp..
Wsparcie bliskich osób dużo pomaga - jeśli nie Tz, to może ktoś z rodziny? Wiem, że jest ciężko - z każdym dniem będzie lepiej i Ty sama poczujesz się pewniej w roli mamy. Poza tym to, że kochasz maluszka wcale nie wyklucza zmęczenia i tego, że jest Ci ciężko.


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiące mm, są jakieś tabele ile w danej dobie taki maluszek powinien jeść? Bo znalazłam tylko ogólna tabele na pierwszy miesiąc.
Wkleję Ci tabelkę z mojego mleka, jak tylko maluch pozwoli.

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mi doradzicie na bolesne karmienie i poranione piersi? Tak mnie boli jak Wojtuś ssie,że siedzę i płaczę mam tą maść z Medeli ale nie bardzo mi pomaga
Przed karmieniem ciepłe okłady, po - zimne. Dobrze go przystawiasz?
Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Laktatora nie mam i nie wiem czy jutro mi mąż nie kupi bo jest problem. Nie chce jeść przez kapturki bo to trudniejsze. Trzyma go w buzi i nie ssie. Jestem załamana
Przyda się laktator
Czasami na brak ssania pomaga stymulowanie pod bródką dziecka.
Stosowałaś smoczki, butelki?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:10   #602
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A espumisan od kiedy można podawać? Moja ma własnie od 3 dni podobnie. Pojękuje, krzywi się aż robi się czerwona, pręży się..Wydaje mi się, że coś jej w brzuszku przeszkadza. Mała ma jutro 2 tyg i nie wiem co jej podać jak jej pomóc?
Według ulotki można powyżej miesiąca. Jak byłyśmy w szpitalu to podali jej esputicon, jedną kropelkę. Także możesz kupić te kropelki i na pewno jej pomoże.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:29   #603
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Czy któraś z Was ma problem z zaparciami? W ciąży nie miałam tego problemu, teraz się męczę. Myślałam, że ponad tygodnie po porodzie i zdrowym jedzeniu wszystko się ureguluje - a tu lipa...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 01:40   #604
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma problem z zaparciami? W ciąży nie miałam tego problemu, teraz się męczę. Myślałam, że ponad tygodnie po porodzie i zdrowym jedzeniu wszystko się ureguluje - a tu lipa...
Ja trochę, ale u mnie to pewnie efekt diety szpitalnej czyli głównie bułki z masłem tak apropos diety to myślałam, że będę do tego podchodzić na spokojnie z myślą, że dieta matki karmiącej nie istnieje i trzeba jeść wszystko, ale jednak mam duże obawy i chyba nie zjem większości swoich ulubionych rzeczy, bo się boję ze zaszkodze życie weryfikuje wszystko.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 05:27   #605
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cornflower, ja na poczatku z tego stresu mialam w druga strone, ale teraz tez mi sie zaparcia zaczely :-( nie bardzo wiem jak sobie poradzic, bo w ciazy pomagaly mi suszone sliwki, ale teraz karmie moim mlekiem, wiec odpada :-I
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 07:22   #606
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Kurde moje mała je malutko. 20ml i kima. Nie mogę wcisnąć więcej. Boje się ją zaglodzic.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 08:51   #607
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Moja od wczoraj jest na samej piersi, więc w ogóle nie wiem ile je. Też się będę martwić czy nie za mało


Dziewczyny po cc, mialyscie robione i przepisane do domu zastrzyki przeciwzakrzepicowe?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 08:57   #608
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Tabelki na mm tabelkami, co mam zrobić jak dziecko albo się drze o dokładkę albo po 30 ml pluje mlekiem i zasypia? jak mam dziecku wytłumaczyć że minęły 3h i musi zjeść, albo że minęła dopiero godzina i jedzenie dopiero za 2? No nie da się... Więc moja można powiedzieć że jest karmiona mm na żądanie. Zwykle to się pokrywa w ostatnich dniach z tabelką z opakowania ale np 90 czasem je "na raty" - zje np 40, zrobi kupę,zaśnie na 15 minut i je dalej. A ile już tego mleka wylaliśmy...
W ogóle to ja osiwiałam przez ten poród i pierwsze dni z dzieckiem poważnie, przed miałam parę siwych włosów, teraz proszą się o farbowanie...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:03   #609
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Moja od wczoraj jest na samej piersi, więc w ogóle nie wiem ile je. Też się będę martwić czy nie za mało


Dziewczyny po cc, mialyscie robione i przepisane do domu zastrzyki przeciwzakrzepicowe?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ja miałam podawane w szpitalu przez 2-3 dni po CC, potem już nie i do domu mi nic nie przepisali.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:18   #610
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

witam się nadal w dwupaku.
coś temu mojemu dziecku nie śpieszy się na ten nasz cudowny świat
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:26   #611
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Kurde moje mała je malutko. 20ml i kima. Nie mogę wcisnąć więcej. Boje się ją zaglodzic.
Mam dla Ciebie tabelkę.
Karmisz ja wyłącznie mm, czy sposób mieszany?


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Moja od wczoraj jest na samej piersi, więc w ogóle nie wiem ile je. Też się będę martwić czy nie za mało
Sprawdzaj ile pieluch moczy, czy są kupki, czy dziecko jest spokojne. Jeśli sa przyrosty na wadze, to nie ma się czym martwić


Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
witam się nadal w dwupaku.
coś temu mojemu dziecku nie śpieszy się na ten nasz cudowny świat
Może cisza przed burzą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1448357024006.jpg (64,3 KB, 19 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 09:28   #612
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Tabelki na mm tabelkami, co mam zrobić jak dziecko albo się drze o dokładkę albo po 30 ml pluje mlekiem i zasypia? jak mam dziecku wytłumaczyć że minęły 3h i musi zjeść, albo że minęła dopiero godzina i jedzenie dopiero za 2? No nie da się... Więc moja można powiedzieć że jest karmiona mm na żądanie. Zwykle to się pokrywa w ostatnich dniach z tabelką z opakowania ale np 90 czasem je "na raty" - zje np 40, zrobi kupę,zaśnie na 15 minut i je dalej. A ile już tego mleka wylaliśmy...
W ogóle to ja osiwiałam przez ten poród i pierwsze dni z dzieckiem poważnie, przed miałam parę siwych włosów, teraz proszą się o farbowanie...
U mnie to samo. Widać taki urok dzieci. Ja co 3 godziny próbuje coś dać a tak na żądanie.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

I jeszcze jak zostanie mi sporo w butelce mm mogę dać to przy następnym karmieniu czy musze od razu wyrzucić? Ja to wygląda u ciebie fasterka?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:34   #613
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Tabelki na mm tabelkami, co mam zrobić jak dziecko albo się drze o dokładkę albo po 30 ml pluje mlekiem i zasypia? jak mam dziecku wytłumaczyć że minęły 3h i musi zjeść, albo że minęła dopiero godzina i jedzenie dopiero za 2? No nie da się... Więc moja można powiedzieć że jest karmiona mm na żądanie. Zwykle to się pokrywa w ostatnich dniach z tabelką z opakowania ale np 90 czasem je "na raty" - zje np 40, zrobi kupę,zaśnie na 15 minut i je dalej. A ile już tego mleka wylaliśmy...
W ogóle to ja osiwiałam przez ten poród i pierwsze dni z dzieckiem poważnie, przed miałam parę siwych włosów, teraz proszą się o farbowanie...
Moja ma to samo od wczoraj. W nocy co godz musialam wstawac bo tak na raty sobie jadla, przetrzymac jej sie nie da bo sie drze zaraz i szuka, cmoka, raczki do buzi bierze.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Widać taki urok dzieci. Ja co 3 godziny próbuje coś dać a tak na żądanie.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

I jeszcze jak zostanie mi sporo w butelce mm mogę dać to przy następnym karmieniu czy musze od razu wyrzucić? Ja to wygląda u ciebie fasterka?
Niby na opakowaniu pisze ze do 2 godz, ja zostawiam do godz, jak sie zbudzi to wypija, jak nie to wylewam.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:37   #614
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma problem z zaparciami? W ciąży nie miałam tego problemu, teraz się męczę. Myślałam, że ponad tygodnie po porodzie i zdrowym jedzeniu wszystko się ureguluje - a tu lipa...
U mnie chyba z 1,5 tyg po porodzie był z tym problem. Jeszcze rana po CC ciągnęła i męczyłam się okrutnie

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

Dziewczyny po cc, mialyscie robione i przepisane do domu zastrzyki przeciwzakrzepicowe?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ja jeszcze przez 14 dni robiłam sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch. Po wyjściu że szpitala dostalam receptę na te zastrzyki.
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:49   #615
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Widać taki urok dzieci. Ja co 3 godziny próbuje coś dać a tak na żądanie.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

I jeszcze jak zostanie mi sporo w butelce mm mogę dać to przy następnym karmieniu czy musze od razu wyrzucić? Ja to wygląda u ciebie fasterka?
Jak stoi ok godziny to dajemy jeszcze,potem wylewamy. I jak już piła to nie można podgrzewać, ponoć bakterie tak się mnożą
Nasza jak śpi to zwykle Wychodzą 4h przerwy, już nie budzimy bo potem jest płacz :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 10:00   #616
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja miałam podawane w szpitalu przez 2-3 dni po CC, potem już nie i do domu mi nic nie przepisali.
Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
U mnie chyba z 1,5 tyg po porodzie był z tym problem. Jeszcze rana po CC ciągnęła i męczyłam się okrutnie


Ja jeszcze przez 14 dni robiłam sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch. Po wyjściu że szpitala dostalam receptę na te zastrzyki.
Dzięki za odp dziewczyny, dziwne że co szpital to obyczaj, ja tam dostawalam co wieczór więc w sumie 3 lub 4 razy i dostałam receptę na 10.
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mam dla Ciebie tabelkę.
Karmisz ja wyłącznie mm, czy sposób mieszany?



Sprawdzaj ile pieluch moczy, czy są kupki, czy dziecko jest spokojne. Jeśli sa przyrosty na wadze, to nie ma się czym martwić



Może cisza przed burzą?
Ważyć się w domu nie mamy jak, mam nadzieję że jak położna nas odwiedzi to będzie miała wagę. Póki co jest kupka po każdym karmieniu więc chyba ok?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 10:26   #617
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cornflower_girl mieszany bo daje to co z Laktatora, mm i do cycka przystawiam. Na krótko bo krzyczy ale jednak.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 10:37   #618
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

I cóż tam, wyciszyły się porody? Pewnie znów jak pójdzie to zbiorowo i się rozpakujemy do końca
Współczuję obolałych ran po cięciu, jednak dużo w tym prawdy, że przy sn boli przed porodem, a przy cc po porodzie... Chociaż ja też się męczę z paskudnym otarciem koło cewki, szczypie jak diabli gdyby nie to, to szwy już ładnie się pogoiły.
Pomyśleć, że tydzień temu właśnie się męczyłam na finiszu ze skurczami... a za 25 minut mojej Tosi stuknie tydzień
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 10:41   #619
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Ja na dziś miałam termin porodu, a moja kruszynka jutro skończy 3 tygodnie
Dziś byłyśmy pierwszy raz na spacerze
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 10:44   #620
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Poznanianka a Twoja Juleczka już tyle na świecie, ech ale pewnie cieszysz się, że te 3 tygodnie już ją nosisz w ramionach a nie brzuchu
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 10:57   #621
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Poznanianka a Twoja Juleczka już tyle na świecie, ech ale pewnie cieszysz się, że te 3 tygodnie już ją nosisz w ramionach a nie brzuchu
Pewnie, że tak
Jutro mamy wizytę u pediatry, mam nadzieję, że prawidłowo przybiera na wadze...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:29   #622
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Moja mała śpi i postękuje, pochrapuje co chwilę ...ciągle do niej łażę i napatrzeć się nie mogę

Ja jutro idę do poradni laktacyjnej, zważę małą i zobaczę co mi powiedzą. Przyzwyczajam małą do kapturków, łatwe to to nie jest - pół nocy dzisiaj to było wariatkowo jakieś bo już nie było wiadomo co jest.

Czekam na kupę bo wczoraj mała nie robiła.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:48   #623
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Kurde u nas tez z tym jedzeniem mm nie wiadomo co. Zwlaszcza w nocy. Dzis Matylda ma tydzien a zjada mi przewaznie po 50ml a czasem wiecej ale zazwyczaj wtedy uleje :/ No i kupy co karmienie... Chyba tak nie powinno byc na mm? Dzis w nocy przechlapane, mala do 5 nie spala, niby glodna, raczki w buzi i szuka buzka ale jak dawalam mleko to nie ssala, wiec zabieralam i ona zavczynala marudzic... masakra...

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:53   #624
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Ciekawe jak tam laszczmagdalena... Pewnie już tuli córeczkę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:55   #625
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

My dziś mieliśmy w miarę spokojną noc, jedną z lepszych do tej pory. Chyba opracowałam patent na uspokojenie jej w nocy - na klatę do mamy,pod kołdre i mama głaszcze plecaka :p no i spałam dziś z tz w drugim pokoju a nie z małą już oboje takie chęci mamy że nie wiem jak ten połóg przetrwam. Po cc można jakoś szybciej? Wizytę u gina mam mieć po 4tyg... Jestem 11dni po cc i totalnie nic mnie nie boli,nic już nie leci... Jedynie co czuje się dalej taka byle jaka bo że rana się źle goi to dalej majtki siateczkowe i w domu w koszuli,sukience luźnej żeby to oddychało...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:56   #626
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

U mnie chwilow przerwa w kp. Moja rana po cc jest zainfekowana jakąś bakterią i stąd biegunki u małego. Mam brać jakiś antybiotyk, przy którym nie można karmić... No więc laktator i wszystko do zlewu.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:56   #627
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Mi w szpitalu przez 5 dni robili te zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch, w 6 dniu lekarz powiedzial, ze juz nie trzeba. Dziwne, ze to sie tak rozni w zaleznosci od szpitala.

Tak widze, ze wiekszosc z was juz u pediatry byla, a mi powiedzieli w przychodni jak ja zapisywalam, ze mam przyjsc dopiero w 6 tygodniu. Troche mnie to zdziwilo tym bardziej, ze mala to wczesniak i wyszlysmy ze szpitala z niska waga, no ale czekam jeszxze ten tydzien. Zreszta od grudnia mala juz bedzie miala uruchomiony pakiet w medicover i pewnie glownie tam bede z nia chodzic, bo ta osiedlowa przychodnia jakos nie robi dobrego wrazenia :-I

Oprocz tego walczymy z problemami brzuszkowymi - nie wiem czy to kolka czy co, ale Bianka strasznie sie meczy i nic nie pomaga. Wczoraj wieczorem byl ryk jakby ja obdzierali ze skory, a dzisiaj od rana jest niespokojna i ciagle sie prezy, steka i poplakuje :-( od dzisiaj daje jej infacol, ale jakos nie wierze, ze pomoze :-I
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 12:10   #628
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Limonka kobieto, wirtualnie Cię przytulam, aż się poryczałam.

Karoseria ty masz opór kup a ja żadnej, nie dogodzisz matce.

Myślę, że maluchy muszą się unormować, stąd te dziwne dawki jedzenia jakie zjadają i brak stałości jakiejkolwiek, 9 miesięcy w brzuchu troch inaczej pracowały i teraz potrzebują troszkę czasu żeby się dostosować. ...tak się pocieszam.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 13:13   #629
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Limonka kobieto, wirtualnie Cię przytulam, aż się poryczałam.





Karoseria ty masz opór kup a ja żadnej, nie dogodzisz matce.





Myślę, że maluchy muszą się unormować, stąd te dziwne dawki jedzenia jakie zjadają i brak stałości jakiejkolwiek, 9 miesięcy w brzuchu troch inaczej pracowały i teraz potrzebują troszkę czasu żeby się dostosować. ...tak się pocieszam.


Dobrze prawisz, mozna Ci polac
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 13:40   #630
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Ojej limonka a były jakieś objawy że to od rany? Bolała Cie bardziej, coś z niej leciało? Zdrowiej!
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 14:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.