Mamusie listopadowe 2015 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 10:12   #421
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas tez dzisiejsza nocka troche gorsza. Pobudka co 2 godziny i mala matudzila cala noc na brzuszek. Nie ze plakala ale troche jeczala i krecila sie. Dzis jestem padnieta.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 10:43   #422
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moja jeczy i steka non stop. Calodobowo. Nic nie pomaga. Jestem wrakiem. Do tego Ninka potrzebuje mnie przeciez... Nie wiem jak mam sie rozdwouc
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 11:41   #423
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas dziwny wieczór i nocka. Julka wczoraj o 15 zjadła aż 160ml, przed 18 zasnęła na 4,5godziny. Później w nocy jadła raz 110 raz 30-40 i budziła się co godzine. Spała cały czas u męża albo u mnie na klacie bo tylko wtedy się nie wije i nie jęczy. Jestem zdecydowana na zmianę mleka z bebilonu ha na hipp bo czytałam że u wielu dzieci po tym bebilonie są zielone kupki i bardzo śmierdzące baczki tak jak u nas. A po zmianie mleka następuje poprawa. Tylko nie wiem czy zmieniać na własną rękę czy iść z małą do lekarza.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 12:11   #424
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
U nas dziwny wieczór i nocka. Julka wczoraj o 15 zjadła aż 160ml, przed 18 zasnęła na 4,5godziny. Później w nocy jadła raz 110 raz 30-40 i budziła się co godzine. Spała cały czas u męża albo u mnie na klacie bo tylko wtedy się nie wije i nie jęczy. Jestem zdecydowana na zmianę mleka z bebilonu ha na hipp bo czytałam że u wielu dzieci po tym bebilonie są zielone kupki i bardzo śmierdzące baczki tak jak u nas. A po zmianie mleka następuje poprawa. Tylko nie wiem czy zmieniać na własną rękę czy iść z małą do lekarza.
Ja wlasnie zmienilam na Hipp bo tez czytalam ze dobrze dziala na brzuszek ale u nas nie ma raczej poprawy i chyba sprobuje zmienic na comfort. Matylda tez przewaznie w nocy na klatach bo inaczej wije sie, steka i jeczy
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 12:17   #425
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Julka wczoraj też miała problemy brzuszkowe, prutała i płakała... Zasypiala tylko na klacie.
W dodatku ma na pupie ranki po odparzeniu, jutro z nią idę do pediatry, bo nic nie pomaga
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 12:41   #426
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zmienilam na Hipp bo tez czytalam ze dobrze dziala na brzuszek ale u nas nie ma raczej poprawy i chyba sprobuje zmienic na comfort. Matylda tez przewaznie w nocy na klatach bo inaczej wije sie, steka i jeczy
Zmieniłaś sama czy po konsultacji z pediatrą? Jakie miałaś wcześniej?

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-12-27 o 12:49
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 13:09   #427
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Poznanianka, u nas się pupa poprawiła, odparzenie się zmniejszyło. Widocznie wczorajsze wietrzenie (2 razy po 15 minut) + gruba warstwa kremu babydream z cynkiem pod pieluche pomogło.


Dziewczyny a wy spicie z malenstwami leżącymi u was na klatce piersiowej? Moja też tak lubi spać ale ja z nią tak nie zasne bo się boję ze mi spadnie...


U nas noc ciężka, mała spać nie chciala znowu :/

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 14:00   #428
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Poznanianka, u nas się pupa poprawiła, odparzenie się zmniejszyło. Widocznie wczorajsze wietrzenie (2 razy po 15 minut) + gruba warstwa kremu babydream z cynkiem pod pieluche pomogło.


Dziewczyny a wy spicie z malenstwami leżącymi u was na klatce piersiowej? Moja też tak lubi spać ale ja z nią tak nie zasne bo się boję ze mi spadnie...


U nas noc ciężka, mała spać nie chciala znowu :/

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Mi się tak zdarza z małą przysnać ale mam wrażenie że instynkt sam wtedy dziecka pilnuje
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 15:13   #429
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Zmieniłaś sama czy po konsultacji z pediatrą? Jakie miałaś wcześniej?



Lexie ja jestem w uk a tu do pediatry z takim ☠☠☠☠☠☠☠kiem nikt by mnie nie przyjal Ale mam taka health visitor od zywienia z ktora teoretycznie moglabym.to konsultowac. Tyle ze szczerze mowiac jesli ona powie "nie", nie zmieniaj tylko czekaj to i tak bym nie posluchala :P Teraz ma przyjsc w srode to jej powiem i ewentulnie zapytam co mysli o tym comforcie i chce zeby obejrzala skore malej bo jest sucha i sporo wypryskow ciagle. Moze to jakas nietolerancja czy cos.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Poznanianka, u nas się pupa poprawiła, odparzenie się zmniejszyło. Widocznie wczorajsze wietrzenie (2 razy po 15 minut) + gruba warstwa kremu babydream z cynkiem pod pieluche pomogło.


Dziewczyny a wy spicie z malenstwami leżącymi u was na klatce piersiowej? Moja też tak lubi spać ale ja z nią tak nie zasne bo się boję ze mi spadnie...


U nas noc ciężka, mała spać nie chciala znowu :/

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


Ja tez myslalam ze nie umialabym tak zasnac. Tym bardziej ze Ninka od poczatku spala w lozeczku grzecznie i zawsze dziwilam sie jak ktos mowil ze spi z dzieckiem w jednym lozku. Ale wystarczylo kilka bezsennych nocy i ciezkich dni zeby sie przekonac ze to jedyny sposob zeby choc na chwile ruszyc w kraine snow. Fakt, spie czujnie a nie tak normalnie ae zawsze to cos :P
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 16:34   #430
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Karoseria ja z małą też śpię, ale tak ze ona śpi obok a nie na mnie ale szczerze mówiąc wolałabym żeby spala w łóżeczku, bo jak jest obok to ciągle się wybudzam i sprawdzam co u niej

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 17:28   #431
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Karoseria ja z małą też śpię, ale tak ze ona śpi obok a nie na mnie ale szczerze mówiąc wolałabym żeby spala w łóżeczku, bo jak jest obok to ciągle się wybudzam i sprawdzam co u niej

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


Tez bym wolala Moja tez zazwyczaj obok ale czasem tez sie zdarza ze na mnie :-\
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 19:42   #432
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cześć mamuski, pozwolę sobie coś napisać
Polecam Wam na problemy odparzonej pupy używać do mycia wody i płatków kosmetycznych, a do smarowania bepanthen maść, która jest też ukojeniem dla bolących brodawek. U mnie to się bardzo dobrze sprawdza. Mój synek nie ma żadnych odparzeń.
Co do spania z dzieckiem to jestem zwolenniczką. Nasze dzieci potrzebują naszej bliskości. Dzieci np. w Afryce gdzie są ciągle przy matce są spokojne i szczęśliwe. Podobno dziecko do 3 miesiąca myśli że jest w łonie matki dlatego domaga się bliskości.
Położna poradziła mi żeby po godzinie ,17 stej dziecko już nie spało wtedy lepiej śpi w nocy. Czasem to się sprawdza.
Spokojnej nocy wam życzę
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 19:53   #433
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Frida ale w jaki sposob na sile nie dopuscic do zasniecia takiego niemowlaka? Przeciez nie pobawie sie z nim... Zreszta gdyby tak probowac to raczej bedzie jeszcze bardziej przemeczone i problem ze spaniem moze byc jeszcze wiekszy. To wg mnie ta teoria raczej dotyczy starszych dzieci.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:00   #434
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja tez nie wiem jak utrzymać takie maleństwo na chodzie. Jak jest zmęczona to zasypia i tyle. Mogę za nogi podnieść do góry nogami a ona i tak śpi.

Inne pytanie, budzicie dzieci co 3 godziny na karmienie wciąż?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:11   #435
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Wonderka, ja nie budze juz od jakiegos czasu i spala pieknie po 6-7 godzin w nocy, ale od 2 dni cos sie jej porobilo i wstaje co 1-2h :-( zobaczymy co bedzie dzisiaj. Wlasnie ja polozylam do lozeczka i czekam czy ladbie zasnie czy bedzie ryk.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:32   #436
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Mojej też nie da rady "przetrzymać", jak chce spać to nic jej nie przeszkodzi. A jak nie chce to nic jej nie przekona żeby zasnęła ciężki z niej charakter i zauważyłam, że lubi ciężką muzę, właśnie się buja z tatą do jakiegoś kawałka metalowego

Wonderka u nas jest najczęściej tak, że młoda albo płacze przed snem albo nie może zasnąć i walczę z nią ok 2 h i później obie zasypiamy na nawet 5 h- nie wybudzam, bo sama jestem tak padnięta, że głowy bym prosto nie utrzymała. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, żebyśmy mogły nocki przesypiać i czy powinnam pozwalać córci spać 5 h non stop bez budzenia na cyca? Chcę się jutro o to spytać położnej.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:34   #437
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Joycesky ale twoje dziecię to miesiac starsze od mojego. Kiedy przestalas budzić? Pamiętasz?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Moja póki co ryczy i widzę, że brzuch ja męczy. Zamówiłam sab Simplex bo Bobotic chyba nie pomaga. Masaże i inne metody na kołki tez słabo
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:35   #438
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja nie budze. Ale zazwyczaj sama sie budzi. 4h max
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:42   #439
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas dziś było wesoło - Oliwka obraziła się na spanie i prawie cały dzień była aktywna. Dopiero teraz u tatusia na rękach zasnęła.
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 21:05   #440
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja już nie budzę na karmienia. Tzn czasem się zdarzy, ale np jak w nocy marudzi, przeciaga się , ja,wstaje a ona śpi, a minęło już np 4-5h i mi cycki twardnieja to ją budzę, albo w dzień jak śpi ponad 4h, a tak to nie budzę. W nocy potrafi przespać 3-5h. A w dzień różnie - od około 2h do 4h, ale zazwyczaj je co 2,5-3h.

Co do przetrzymywania to raczej to dotyczy większych dzieci, bo takie maleństwa trudno czymś zainteresować, żeby nie spały.

Jeśli chodzi o spanie w łóżku to Julka śpi z nami jak po położeniu w swoim łóżeczku płacze albo jak po karmieniu ma oczy jak 5zł. Kładę ją wtedy pomiędzy nas , glaszcze po główce, trzymam za rączki. Ale ostatnio to nie pomaga i zasypia tylko na klacie. I potrafimy tak z nią spać, tak jak któraś napisała - to instynkt czuwa i nie ma opcji by puścić dziecko.
Jak się w nocy któreś z nas obudzi to ją odkłada wtedy do łóżeczka.
Ja w ogóle często mam takie akcje, że budzę się w nocy i szukam jej w łóżku bo mam wrażenie, że przed chwilą ją karmilam, wystraszona szukam wokół siebie a okazuje się, że ona słodko śpi w swoim łóżeczku
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-12-27 o 21:07
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 22:38   #441
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moja mała najlepiej śpi w gościach, a jak sami jesteśmy w domu to jej się nie chce. Dzisiaj prawie w ogóle nie pospala, nawet spacerek jej nie zmorzyl. Teraz od ponad 2 h zabawiamy ją na rękach i nic z tego...


A w nocy spanie w naszym łóżku wygląda często tak ze córcia leży, oczy otwarte na osciez i męczy smoczek, który średnio co minutę jej wypada z buzi i od razu zaczyna się ryk. Więc ja leżę i tylko jej go podaje do czasu aż obie padniemy ze zmęczenia :/



Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 01:15   #442
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

My aktualnie cały czas walczymy... Od 23 nie śpi... Po 23 był cyc, potem o 0:30 też bo miała czkawke, wzięłam ją potem do łóżka i nawet na klacie nie chciała spać, ryk niemiłosierny, w końcu przed 2 dałam jej espumisan i cyca i juz prawie przysypiala, ale zaczęło jej się cofać, więc wyjęłam jej cyca i się obudziła. Teraz się wierci, trzymam ją na rękach... Mam wrażenie, że ona sama nie wie czego chce...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 02:34   #443
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja do 2.00 spalam bo tz zajmowal sie mala. Teraz walcze :-o Przed chwila byl atak stekania i napinania. Terpaz podsypia mocno zasysajac smoka... Tz niestety jak tylko oddal mi Matylde i chcial sie kimnac, obudzila sie ta druga na gorze Nie wiem czy juz spi czy nie. Mam nadzieje
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 03:45   #444
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja w końcu poszłam do salonu, usiadlam na kanapie i wzięłam ją na klatę , potem się położyłam i tak przed 3 zasnelysmy. Po 3 mąż mnie obudził, udało się odłożyć mała. Spala u siebie około godzinę i znów ryk. Na rękach mi spała, a jak tylko chciałam ją odłożyć to się zaczynało... U nas w łóżku obok nas też nie chce leżeć... Teraz daje jej cyca i będę walczyć dalej, wyglądam jak zombie...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 05:22   #445
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Mi właśnie mała zasypia na ramieniu. Po poprzednim karmieniu odłożyłam ją do łóżeczka, pospala pół godziny i zaczęła stekac, wiercic się więc wzięłam ją na klatę i tak przespala 3 godziny. Gdyby nie meczyly ją te pryki to spała by ładnie w swoim łóżeczku. Jutro jadę kupić inne mleko bo jak przeszliśmy na tego bebilona ha to wtedy zaczęły się pojawiać te problemy z bakami.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 05:25   #446
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Dziewczyny ale macie dziś nocki. Współczuję. U mnie ok. Pierwszy raz nie nastawialam budzika na karmienie i ja spokojnie spałam i chyba to udzieliło się małej bo pobudka o 24,3 i teraz o 6 do cycka i kima. Teraz w sumie śpi ale ona strasznie steka przez sen i wydaje dziwne dźwięki wiec ja czuwam.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 08:06   #447
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Udało się innym sposobem. Jak ja przed 5 nakarmilam to wzięłam pionowo do odbicia i usiadłam na łóżku, zaczęłam się kłaść pod kołdrę trzymając ją cały czas tak samo, a jak się położyłam to ją opuscilam na bok i tak bokiem spała na mojej ręce, po dłuższym czasie udało mi się tą rękę wyjąć i tak spalysmy. Jakoś po 8:30 zaczęła marudzic, więc ją przebralam i dałam cyca, teraz znów śpi, a ja się zastanawiam czy wstać czy jeszcze się położyć, bo kiepsko się czuje - oczy mnie bolą, chyba mam podpuchniete i katar mnie męczy, głowa boli - ewidentnie zatoki

Ale bardzo się cieszę, bo te ranki na pupie się goją, więc raczej wizyta u pediatry będzie niepotrzebna, za to jutro mamy ostatnia wizytę położnej.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 09:30   #448
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Witam trochę nadrobilam i tez się zastanawiam nad zmiana mleka od poczatku daje bebilon bo wyczytalam ze najlepszy ale mecza go baczki i tak jak piszecie takie smierdzace ale kupka normalna, wizytę mam 20 nie wiem czy czekać czy sprubowac inne boje się żeby nie było gorzej.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 10:42   #449
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Mi właśnie mała zasypia na ramieniu. Po poprzednim karmieniu odłożyłam ją do łóżeczka, pospala pół godziny i zaczęła stekac, wiercic się więc wzięłam ją na klatę i tak przespala 3 godziny. Gdyby nie meczyly ją te pryki to spała by ładnie w swoim łóżeczku. Jutro jadę kupić inne mleko bo jak przeszliśmy na tego bebilona ha to wtedy zaczęły się pojawiać te problemy z bakami.


I jakie chcesz probowac?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 12:08   #450
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Co do oparzeń to Sambor nigdy nie miał. Smarujemy go olejem kokosowym. Bardzo polecam
Poczytajcie
http://olejenazdrowie.pl/10-zastosow...dla-niemowlat/
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 15:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.