Laktocer - tabletki na trądzik. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 19:53   #1
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654

Laktocer - tabletki na trądzik.


Stosował ktoś laktocer?

Proszę o opinie i opis rezultatów.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:22   #2
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

podpisuje się pod tym pytaniem???? wróciłam właśnie od dermatologa który polecił mi do mojej kuracji stosowanie tego suplementu- wzmacniajaco- podobno jest lepszy niz face-ok- i ceranova?
Czy ktos już przyjmował go?
Zanim kupie (koszt to ok 29.80pln za 40 tabl- 2x dz po 2 tabl) musze mieć pewnosc ze komus pomogł a nie zaszkodził?
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:31   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
podpisuje się pod tym pytaniem???? wróciłam właśnie od dermatologa który polecił mi do mojej kuracji stosowanie tego suplementu- wzmacniajaco- podobno jest lepszy niz face-ok- i ceranova?
Czy ktos już przyjmował go?
Zanim kupie (koszt to ok 29.80pln za 40 tabl- 2x dz po 2 tabl) musze mieć pewnosc ze komus pomogł a nie zaszkodził?
Ja wczoraj sobie zamówiłam i dziś idę odebrać i będę jadła te tabsy, dlatego właśnie wątek założyłam hehe
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 16:49   #4
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

...hmmm.. powiem tak-
kupiłam te tabletki i biore je juz 2 tydzien- efektow nie widze- a mialy byc po 2 tygodniach regularnego brania- wezme do konca to co zamówiłam i napisze cos wiecej- na tym etapie stwierdzam ze to chyba jakas lipa ( za całkiem spora kase) pozatym chyba efekt taki jak przy braniu samego cynku wiec po skonczeniu tej kuracji zakupie sam tylko cynk (wyjdzie taniej) ikrzyp moze bratek sie zobaczy
pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 10:19   #5
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Ja też biorę ok 2 tyg i szczerze powiem, że poprawę zauważyłam po jakimś tygoniu, ale jakby znów wróciło to, co było. Aczkolwiek syfy mi na prawdę rzadziej wyskakują.

Koleżanka brała ok 2 mcy i mówiła, że widziała poprawę. teraz przerzuciła się na Glamuren - tabletki o podobnym działaniu, ale z większa ilością składników min. wit z grupy B, flawonidy.

A efekt widać po ok 2 mcach pdobno. Tak mi i tej koleżance powiedziała derma [chodzimy do innych].
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:32   #6
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Ja nie widze róznicy- przed barniem a teraz...szczerze powiem- jeśli chodzi o spektakularna poprawe po 1 tygodniu brania to raczej zapachniało mi tu efektem placebo nizli mega działaniem tego suplementu- zreszta za ta kase co zapłaciłam- za jedno opakowanie dałam 38 zł i to tylko za 40 tabletek w ktorych jest laktofferyna i cynk---hmmm- w innych suplementach jest praktycznie to samo a co do tych Glamuren- piszesz ze roznia sie zawartoscia wit z grupy b- wit z tej grupy mozna kupic osobno i bedzie to samo- ja koncze to opakowanie i juz ich wiecej nie kupie szkoda kasy
pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:17   #7
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Ja nie widze róznicy- przed barniem a teraz...szczerze powiem- jeśli chodzi o spektakularna poprawe po 1 tygodniu brania to raczej zapachniało mi tu efektem placebo nizli mega działaniem tego suplementu- zreszta za ta kase co zapłaciłam- za jedno opakowanie dałam 38 zł i to tylko za 40 tabletek w ktorych jest laktofferyna i cynk---hmmm- w innych suplementach jest praktycznie to samo a co do tych Glamuren- piszesz ze roznia sie zawartoscia wit z grupy b- wit z tej grupy mozna kupic osobno i bedzie to samo- ja koncze to opakowanie i juz ich wiecej nie kupie szkoda kasy
pozdrawiam
Po pierwsze na allegro możesz go kupić za niecałe 20zł + koszt przesyłki, czyli ostro przepłaciłaś.
Po drugie napisałam, że glamuren rózni się składnikami MIĘDZY INNYMI witaminami z grupy B. ma tez w składzie flawonidy o których wspomniałam, ponad to krzem, cynk, laktoferryne. Więc same wit z grupy B nie dadzą takiego efektu, takie jest moje zdanie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 17:37   #8
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Ja polecam Visaxinum ma dużo bogatszy skład niż Laktocer. Laktocer zawiera tylko cynk i laktoferynę, a Visaxinum cynk, laktoferynę, wyciąg z fiołka, zielonej herbaty, witaminę B6 i jeszcze kilka innych składników. Ja biorę od miesiąca i jest super Choć nie mogę powiedzieć na 100% czy to wyłącznie jego zasługa, bo dość konkretnie zmieniłam pielęgnację. Ale na pewno sie przyczynił
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:57   #9
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Ja polecam Visaxinum ma dużo bogatszy skład niż Laktocer. Laktocer zawiera tylko cynk i laktoferynę, a Visaxinum cynk, laktoferynę, wyciąg z fiołka, zielonej herbaty, witaminę B6 i jeszcze kilka innych składników. Ja biorę od miesiąca i jest super Choć nie mogę powiedzieć na 100% czy to wyłącznie jego zasługa, bo dość konkretnie zmieniłam pielęgnację. Ale na pewno sie przyczynił
Właśnie słyszałam o visaxinum. Ponad to jest dużo tańszy, zdaje się, że o połowę...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:39   #10
Archangel007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Co do visaxinum.

Na początku stosowania - około 2 miesiące - było super - żadnego pryszcza ! mega !!

natomiast po 2 miesiącach znowu wróciło ;/

Pomimo, że cały czas stosuję, to i tak mi pryszcze wyskakują ;/
Archangel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:38   #11
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez Archangel007 Pokaż wiadomość
Co do visaxinum.

Na początku stosowania - około 2 miesiące - było super - żadnego pryszcza ! mega !!

natomiast po 2 miesiącach znowu wróciło ;/

Pomimo, że cały czas stosuję, to i tak mi pryszcze wyskakują ;/
Też mi się wydaje, że to tlyko pic na wodę, że jest dobrze jak się stosuje i że tym trądziku nie wyleczysz, jedynie możesz pomóc skórze... ehhh
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 19:57   #12
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

jak dla mnie laktocer jest beznadziejny... -na szczęście byla promocja i kupilam za jakieś 26 zl... nic zrobil konkretnie nic... mam chyba jeszcze nawet jeden pelny listek z dwóch
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 08:27   #13
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
jak dla mnie laktocer jest beznadziejny... -na szczęście byla promocja i kupilam za jakieś 26 zl... nic zrobil konkretnie nic... mam chyba jeszcze nawet jeden pelny listek z dwóch
Jak długo jadłaś go?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 08:56   #14
Archangel007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

A wiecie co jest najdziwniejsze ?

Mycie skóry specjalistycznymi żelami+ peeling ( garnier czysta skóra / eveline ) po prostu działają w odwrotnym kierunku u mnie ... Gdy tylko zaczynam stosować żele do mycia twarzy, to zaraz na mojej twarzy pojawia się mnóstwo pryszczy ... Trudno mi to zrozumieć, jeśli takie żele oczyszczają skórę, odblokowywując pory - i wykonując szereg czynności, mających pozytywnie wpływać na skórę ...
Jedyne, co sie u mnie sprawdza od kilku lat to EVELINE PURE CONTROL - specjalistyczny krem nawilżająco-matujący. Może się hamuje powstawania pryszczy, natomiast bardzo dobrze je ogranicza.

Co do tabletek - visaxinum cały czas stosuję. Kupiłem też 3 opakowania DROMIN'u - drożdże jakieś - zjadłem już 300 tabletek - a efektów nie widać ...

Tak więc dromin odradzam ... Natomiast visaxinum mogę Wam polecić - u mnie się na poczatku sprawdził - teraz to już gorzej - no ale może u Was bedzie lepiej

pozdrawiam
Piotr
Archangel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:42   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Bo kosmetyki z Garniera nie są jakimiś specjalistycznymi kosmetykami do twarzy... nie znam dermatologa, który polecałby tę markę - niektórym pomaga, ale zazwyczaj szkodzi, zależy jaką masz skórę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 18:29   #16
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Dokładnie garnier to jest wysuszające badziewo, odradzam wszystkim. lepiej zainwestuj w delikatny żel z apteki czy nawet tani rossmanowski babydream.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:30   #17
Archangel007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Odłożyłem wszelkie żele myjące

Stosuję tylko 'tonik łagodząco-kojący EVELINE PURE CONTROL' + ' specjalistyczny krem nawilżająco-matujący-EVELINE PURE CONTROL'

Efekt ?
W stanie 'aktywnym' tylko jeden drobny pryszcz, który zaraz zniknie.
Pozostaje mi teraz tylko pozbycie się śladów po przedtygodniowym 'wysypie' ;]

A jeśli chodzi o wysuszenie skóry ... Ehhh ... Mnie to dziwi, jak możecie pisać, że żel do twarzy bardzo intensywnie wysusza ... W komentarzach kremu nawilżającego eveline ktoś napisał, że po użyciu jej twarz stała się jak 'papier ścierny'

Mnie to po prostu rozbawiło Papier ścierny to się robi po benzacne 10% ;]
Ale kto nie miał styczności z takimi środkami przeciwtrądzikowymi, to nigdy nie zrozumie
Rozśmieszyło mnie troszkę też ujmowanie oceny produktu za ... wygląd opakowania i sposób dozowania ;D
Dla mnie sie liczy, żeby 'to coś' działalo- a nie oceniać tu opakowanie ;D
ok- tyle moich opinii :P
Archangel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:41   #18
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez Archangel007 Pokaż wiadomość
Odłożyłem wszelkie żele myjące

Stosuję tylko 'tonik łagodząco-kojący EVELINE PURE CONTROL' + ' specjalistyczny krem nawilżająco-matujący-EVELINE PURE CONTROL'

Efekt ?
W stanie 'aktywnym' tylko jeden drobny pryszcz, który zaraz zniknie.
Pozostaje mi teraz tylko pozbycie się śladów po przedtygodniowym 'wysypie' ;]

A jeśli chodzi o wysuszenie skóry ... Ehhh ... Mnie to dziwi, jak możecie pisać, że żel do twarzy bardzo intensywnie wysusza ... W komentarzach kremu nawilżającego eveline ktoś napisał, że po użyciu jej twarz stała się jak 'papier ścierny'

Mnie to po prostu rozbawiło Papier ścierny to się robi po benzacne 10% ;]
Ale kto nie miał styczności z takimi środkami przeciwtrądzikowymi, to nigdy nie zrozumie
Rozśmieszyło mnie troszkę też ujmowanie oceny produktu za ... wygląd opakowania i sposób dozowania ;D
Dla mnie sie liczy, żeby 'to coś' działalo- a nie oceniać tu opakowanie ;D
ok- tyle moich opinii :P
Chyba wypwiadasz się nie w tym wątku co trzeba, bo to solidny off top... Każdy krem czy żel działa na ludzi inaczej bo mają różne skóry, które różnie reagują proste, więc nie wiem co w tym dziwnego.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:22   #19
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

właśnie mam opakowanie przed sobą.
jutro pierwsza tabletka z rana zobaczymy czy zmniejszy mój łojotok..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 19:07   #20
chocacao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Kurcze.. ja stosuje Laktocer od dwóch tygodni. I nie zauważyłam nawet małego zmniejszenia się łojotoku od tego czasu.. a mam ogromny wiadomo, że na efekty trzeba trochę poczekać, ale jeśli chodzi o łojotok to powinno już zacząć działać chociaż minimalnie.
Ale jeśli chodzi o stan cery - w małym stopniu, ale już zaczyna się poprawiać
zobaczymy za miesiąc jak będzie
chocacao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:10   #21
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

im większy łojotok, tym dłużej będzie sobie z tym radził chyba...
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:00   #22
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez chocacao Pokaż wiadomość
Kurcze.. ja stosuje Laktocer od dwóch tygodni. I nie zauważyłam nawet małego zmniejszenia się łojotoku od tego czasu.. a mam ogromny wiadomo, że na efekty trzeba trochę poczekać, ale jeśli chodzi o łojotok to powinno już zacząć działać chociaż minimalnie.
Ale jeśli chodzi o stan cery - w małym stopniu, ale już zaczyna się poprawiać
zobaczymy za miesiąc jak będzie
Ja na błyszczenie się nie patrzę szczerze mówiąc, bardziej na zaskórniki, pryszcze... A zaczne od dziś. hehe
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:05   #23
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Po pierwsze na allegro możesz go kupić za niecałe 20zł + koszt przesyłki, czyli ostro przepłaciłaś.
Po drugie napisałam, że glamuren rózni się składnikami MIĘDZY INNYMI witaminami z grupy B. ma tez w składzie flawonidy o których wspomniałam, ponad to krzem, cynk, laktoferryne. Więc same wit z grupy B nie dadzą takiego efektu, takie jest moje zdanie.

na allegro nie kupuje bo juz kilka razy kupiłam kosmetyki które nie odpowiadały moim potrzebom bo były całkiem inne niz opisywał sprzedawca- jedny, słowem oszukano mnie i mam uraz do allegro!!
a pozatym z tego co ostatnio nam jeden z lekarzy wykładowcow mwił na zajeciach- to wszelkie suplementy to tylko pic na wode- żeby naciagać ludzi na kase!!
Ja jestem tegożywym przykładem- zjadłam wiele takich cud suplementów i żaden nic nie zrobił- tak tez jest z tym całym laktocerem- badziew i tyle!!
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:26   #24
Archangel007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
na allegro nie kupuje bo juz kilka razy kupiłam kosmetyki które nie odpowiadały moim potrzebom bo były całkiem inne niz opisywał sprzedawca- jedny, słowem oszukano mnie i mam uraz do allegro!!
a pozatym z tego co ostatnio nam jeden z lekarzy wykładowcow mwił na zajeciach- to wszelkie suplementy to tylko pic na wode- żeby naciagać ludzi na kase!!
Ja jestem tegożywym przykładem- zjadłam wiele takich cud suplementów i żaden nic nie zrobił- tak tez jest z tym całym laktocerem- badziew i tyle!!
Wiesz ... Allegro nie jest najlepszym źródłem wiedzy dermatologicznej itp.
W allegro chodzi o zachwalenie produktu- wyidealizowanie - i pozbycie się go

Skonsultuj się z lekarzem, lub wypatrz jakiś produkt na tej stronce.Jeśli jakiś produkt jest tutaj wychwalany i być może jest w stanie Ci pomóc, to wtedy można zakupić owy produkt na allegro.
Skup się na opinii osób, które przetestowały ten produkt, a nie wierz na 100% sprzedawcy ;P
Sam osobiście dość dużo korzystam z allegro i wiem trochę na ten temat.
I zaznaczam, że lepiej kupować u sprzedawców, którzy handlują dużą ilością kosmetyków, oraz mają niewielki procent komentarzy negatywnych :P
U "prywatnych" allegrowiczów lepiej nie kupować kosmetyków
PS: kupowanie na allegro nie zawsze jest tańsze ;] Lepiej zaglądnij wcześniej do drogerii i porównaj ceny Ponadto w każdym razie bezpieczniej jest kupować w aptece/drogerii.

pzdr

Edytowane przez Archangel007
Czas edycji: 2010-01-29 o 11:31
Archangel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:32   #25
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez Archangel007 Pokaż wiadomość
Wiesz ... Allegro nie jest najlepszym źródłem wiedzy dermatologicznej itp.
W allegro chodzi o zachwalenie produktu- wyidealizowanie - i pozbycie się go

Skonsultuj się z lekarzem, lub wypatrz jakiś produkt na tej stronce.Jeśli jakiś produkt jest tutaj wychwalany i być może jest w stanie Ci pomóc, to wtedy można zakupić owy produkt na allegro.
Skup się na opinii osób, które przetestowały ten produkt, a nie wierz na 100% sprzedawcy ;P
Sam osobiście dość dużo korzystam z allegro i wiem trochę na ten temat.
I zaznaczam, że lepiej kupować u sprzedawców, którzy handlują dużą ilością kosmetyków, oraz mają niewielki procent komentarzy negatywnych :P
U "prywatnych" allegrowiczów lepiej nie kupować kosmetyków
PS: kupowanie na allegro nie zawsze jest tańsze ;] Lepiej zaglądnij wcześniej do drogerii i porównaj ceny Ponadto w każdym razie bezpieczniej jest kupować w aptece/drogerii.

pzdr

oh dziekuje za tak '' dokładne'' instrukcje co do allegro ale chyba sie nie zrozumielismy- nie chodziła mi o to ze allegro jest źródłem wiedzy dermatologicznej: hahaha: tylko o to ze chciałam zakupic pewien kosmetyk na który miałm od dawna ochote- a w drogerii była masakrycznie drogi wiec jak zobaczyłam go na allegro o prawie 40pln taniej- pomyslałam okazja i kupiłam- a tu sieokazało ze był przeterminowany!!! szok!! zesztą mogłam sie domyslic ze jak cos jest aż tak tansze to musi coś w tym być- najgorsze było to ze owy sprzedawca nie chciał przyjac reklamacji- ale mimo wszystko ''dziekuje'' zażyczliwe naprowadzenia mnie abym poszła do lekarza- nie wpadłabym na to nigdy
pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:21   #26
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

i jak dziewczyny, zauwazacie jakies zmiany? ja po dwoch tygodniach stwierdzam: prawie nic
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:29   #27
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
i jak dziewczyny, zauwazacie jakies zmiany? ja po dwoch tygodniach stwierdzam: prawie nic
ja po 1mcu stwierdzam, że to pic na wodę chyba...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:13   #28
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
ja po 1mcu stwierdzam, że to pic na wodę chyba...
w 100% zgadzam sie z Tobą- to pic na wode...
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:24   #29
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

no a mi się właśnie wydaje, że coś jednak ruszyło^
zauważyłam, że nie muszę latać z bibułką po drugiej lekcji, ale wystarczy że gdzieś koło czwartej.. i to też nie świeci mi się cała twarz tylko w okolicach nosa.. a wcześniej to była masakra na pełnej linii^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 22:01   #30
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laktocer - tabletki na trądzik.

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no a mi się właśnie wydaje, że coś jednak ruszyło^
zauważyłam, że nie muszę latać z bibułką po drugiej lekcji, ale wystarczy że gdzieś koło czwartej.. i to też nie świeci mi się cała twarz tylko w okolicach nosa.. a wcześniej to była masakra na pełnej linii^
Odstąpię trochę od tematu, ale polecam Ci przyprószyć twarz skrobią ziemniaczaną [mąka ziemniaczaną] na sam koniec make-up'u. U mnie twarz świeciła się zawsze po ok 2h, a po skrobii jestem matowa dobrych kilkah [dziś np. z 8h...]
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 08:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.