Wątek o sklepie AmiClubWear - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 17:20   #361
Aniucha2124
Raczkowanie
 
Avatar Aniucha2124
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 100
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Witam
ćwirko jak wygląda sytuacja z moimi bucikami?
Pozdrawiam
Aniucha2124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:55   #362
pafnucja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 412
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Proszę o dane do przelewu i kwotę.
pafnucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:40   #363
babariba jazz
Raczkowanie
 
Avatar babariba jazz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Babeczki-czy mozna jeszcze cos zamówic?
__________________
Diabeł wie wszystko... nie wie tylko gdzie Kobiety ostrzą noże!
babariba jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:51   #364
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

to pytanie do Ćwirki
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:11   #365
dajana_wegierka
Raczkowanie
 
Avatar dajana_wegierka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź <3
Wiadomości: 255
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

jeśli moje buty zostałoy zamówione to również proszę o dane do przelewu
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence
dajana_wegierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:59   #366
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

no właśnie, Ćwirko za co mam zapłacić?
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 10:35   #367
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Dziewczyny, zamówiłam przed chwilą buty.
Weszły buty Klatki, Klatko jest również ta sukienka M, niebieska, kupiona na Ebayu.

Pafnucjo, są też te z Ebaya, o których pisałyśmy i o te:
http://www.amiclubwear.com/shoes-boots-s-2561brown.html

Tissai- jak pisałam, masz zamówione na Ebayu.

Niusiu masz tylko jedną parę, te czarne na koturnie.

Aniucha2124 masz również jedną parę, tą na koturnie.

Reszta butów nie weszła. Prześlę Wam dziś wieczorem wyliczenia, bo jeszcze nie robiłam.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 11:36   #368
Aniucha2124
Raczkowanie
 
Avatar Aniucha2124
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 100
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Dziękuję bardzo. Chociaż jedne sie udało!!!
Czekam na wyliczenie.

Pozdrawiam
__________________

Aniucha2124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:09   #369
pafnucja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 412
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Nie wiem, czy to przeoczenie, ale nie dostałam wiadomości z rozliczeniem..
pafnucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:16   #370
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

ja rowniez czekam
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:02   #371
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

hehe... ja czekam na buty od 23 pazdziernika 2008....


juz stracilam nadzieje i ponad 100 zł...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:20   #372
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Aniucha2124 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo. Chociaż jedne sie udało!!!
Czekam na wyliczenie.

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez pafnucja Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to przeoczenie, ale nie dostałam wiadomości z rozliczeniem..
Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
ja rowniez czekam
W weekend Wam roześlę, na tygodniu nie miałam jak się w głowę podrpać za bardzo, nie mówiąc o liczeniu czegokolwiek. Nasze buty już do Polski wysłane

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
hehe... ja czekam na buty od 23 pazdziernika 2008....


juz stracilam nadzieje i ponad 100 zł...
Wiśnio czy nadal chcesz przerabiać ten temat? Dziewczyny czekały na buty od sierpnia, dostały w grudniu. Turkusa paczka siedziała od sierpnia, dostała w listopadzie. Moje siedziały od sierpnia/września, poprzychodziły przed Świętami. Te zamówione pod koniec paździenika i w listopadzie nadal siedzą. A te zamówione w grudniu już dawno są u mnie. Jak niby masz stracić 100zł? Sugerujesz, że celny nie odeśle mi paczki?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:23
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:24   #373
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Wiśnio czy nadal chcesz przerabiać ten temat? Dziewczyny czekały na buty od sierpnia, dostały w grudniu. Turkusa paczka siedziała od sierpnia, dostała w listopadzie. Moje siedziały od sierpnia/września, poprzychodziły przed Świętami. Te zamówione pod koniec paździenika i w istopadzie nadal siedzą. A te zamówione w grudniu już dawno są u mnie. Jak niby masz stracić 100zł? Sugerujesz, że celny nie odeśle mi paczki?


ja powiem tylko tyle: jak mi UC trzymal paczke ponad miesiac to wsadzilam tylek do auta pojechalam te 20 km w jedna strone (za swoja kase ktorej nikt mi nie zwrocil) i zalatwilam sprawe od ręki... a za tydzien miną 3 miesiace... no coz... mozna i tak

ale nic to, wiesz mam nauczke, ze jak cos ma byc zrobione dobrze to mam zrobic to sama...

Edytowane przez Wisnia
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:25
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:36   #374
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
ja powiem tylko tyle: jak mi UC trzymal paczke ponad miesiac to wsadzilam tylek do auta pojechalam te 20 km w jedna strone (za swoja kase ktorej nikt mi nie zwrocil) i zalatwilam sprawe od ręki... a za tydzien miną 3 miesiace... no coz... mozna i tak

ale nic to, wiesz mam nauczke, ze jak cos ma byc zrobione dobrze to mam zrobic to sama...
Nie mów tak. Decydując się uczestniczyć w zamówieniu innych wizażanek powinniśmy liczyć się z tym ,że maja one swoje życie osobiste i nie mogą zamowieniu poświęcić 24h. Czasami niektóre rzeczy nie zależą od osoby która skłąda zamówienie. Nie poddawaj sie ja również długo czekałam. Moje zamówienie zostało złozone podajże we wrześniu lub październiku i dopiero po nowym roku dostałam buty
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:38   #375
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
ja powiem tylko tyle: jak mi UC trzymal paczke ponad miesiac to wsadzilam tylek do auta pojechalam te 20 km w jedna strone (za swoja kase ktorej nikt mi nie zwrocil) i zalatwilam sprawe od ręki... a za tydzien miną 3 miesiace... no coz... mozna i tak

ale nic to, wiesz mam nauczke, ze jak cos ma byc zrobione dobrze to mam zrobic to sama...
A ja Ci powiem tak, że wsadziłam swój tyłek w samochód i byłam już nawet dwa razy w UC w sprawie moich paczek, ale powiedziano mi, że mi nie wydadzą, bo nie i już i mam czekać aż przejdą standardową procedurą.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:41
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:50   #376
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Nie mów tak. Decydując się uczestniczyć w zamówieniu innych wizażanek powinniśmy liczyć się z tym ,że maja one swoje życie osobiste i nie mogą zamowieniu poświęcić 24h. Czasami niektóre rzeczy nie zależą od osoby która skłąda zamówienie. Nie poddawaj sie ja również długo czekałam. Moje zamówienie zostało złozone podajże we wrześniu lub październiku i dopiero po nowym roku dostałam buty
wtracasz sie w rozmowe, o ktorej nie masz pojecia, wiec moze zaprzestan, ok?
A jak ktos nie ma czasu to niech sie nie zabiera za rzeczy, ktorych nie moze zrealizowac czy dopilnowac...Trzeba miezyc zamiary na siły a nie odwrotnie...



Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem tak, że wsadziłam swój tyłek w samochód i byłam już nawet dwa razy w UC w sprawie moich paczek, ale powiedziano mi, że mi nie wydadzą, bo nie i już i mam czekać aż przejdą standardową procedurą.
dobrze wiesz o co chodzi mi tak naprawde chodzi. pisalam Ci ale widac, uwazasz ze nie musisz informowac ludzi co dzieje, z rzeczami ktore kupujesz za ich pieniadze. Nie sadzisz, ze to moze byc niepokojace?

A o tym co sie dzieje piszesz dopiero jak ja juz zaczynam miec pretensje i zaczynam byc obcesowa.

Tak czy siak aktualnie nie mam ani butow ani kasy ani zanych widokow, ze to sie zmieni - 3 miesiace i nic.... Wiec nie masz sie co dziwic mojej ironni czy rozczarowaniu.

Ja juz nic wiecej nie napisze. znasz moje zdanie i wiesz, ze nie podoba mi sie brak informacji i ignorowanie maili.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:05   #377
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
wtracasz sie w rozmowe, o ktorej nie masz pojecia, wiec moze zaprzestan, ok?
A jak ktos nie ma czasu to niech sie nie zabiera za rzeczy, ktorych nie moze zrealizowac czy dopilnowac...Trzeba miezyc zamiary na siły a nie odwrotnie...

dobrze wiesz o co chodzi mi tak naprawde chodzi. pisalam Ci ale widac, uwazasz ze nie musisz informowac ludzi co dzieje, z rzeczami ktore kupujesz za ich pieniadze. Nie sadzisz, ze to moze byc niepokojace?

A o tym co sie dzieje piszesz dopiero jak ja juz zaczynam miec pretensje i zaczynam byc obcesowa.

Tak czy siak aktualnie nie mam ani butow ani kasy ani zanych widokow, ze to sie zmieni - 3 miesiace i nic.... Wiec nie masz sie co dziwic mojej ironni czy rozczarowaniu.

Ja juz nic wiecej nie napisze. znasz moje zdanie i wiesz, ze nie podoba mi sie brak informacji i ignorowanie maili.

Pisałam Ci w wiadomościach, podawałam linki do wypowiedzi, w których informowałam, że Twoje buty są w celnym, ale jak widać dalej wolisz udawać, że ich nie było, bo tak Ci wygodniej. Po rozmowie z Turkus stwierdzam, że jedynym rozwiązaniem sprawy z osobą taką jak Ty, jest oddanie Ci pieniędzy. Skoro twierdzisz, że nie zamówiłam Ci butów, pieniądze wydałam, to wybacz, ale ja przysługi Ci robić nie będę. Jak tylko buty do mnie dojdą, wyślę Ci zdjęcia, żebyś wiedziała, że one były zamówione i że nie wydałam sobie Twoich pieniędzy, jak sugerujesz. Pieniądze zwracam na konto z którego przyszły.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:06   #378
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Przepraszam, ale prowadzisz dyskusje na otwarty forum i każdy ma prawo wypowiedzieć się na ten temat. Każdy kto decyduje się wziąść udział w zamówienie , najczęściej z powodu swojego lenistwa bo nie chce mu się tego wszystkie załatwiać , powinien zdawać sobie w pełni sprawe jak to wygląda i że nie zawszo wszystko idzie gładko
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:12   #379
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Pisałam Ci w wiadomościach, podawałam linki do wypowiedzi, w których informowałam, że Twoje buty są w celnym, ale jak widać dalej wolisz udawać, że ich nie było, bo tak Ci wygodniej. Po rozmowie z Turkus stwierdzam, że jedynym rozwiązaniem sprawy z osobą taką jak Ty, jest oddanie Ci pieniędzy. Skoro twierdzisz, że nie zamówiłam Ci butów, pieniądze wydałam, to wybacz, ale ja przysługi Ci robić nie będę. Jak tylko buty do mnie dojdą, wyślę Ci zdjęcia, żebyś wiedziała, że one były zamówione i że nie wydałam sobie Twoich pieniędzy, jak sugerujesz. Pieniądze zwracam na konto z którego przyszły.
czy mozesz mi zacytowac moje slowa gdzie jest doslownie napisane, ze nie zamowilas tych butow?
mozesz?

bo cos mi sie zdaje, ze nie...
wiec moze wez sie uspokoj. btw oddajesz z odsetkami?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale prowadzisz dyskusje na otwarty forum i każdy ma prawo wypowiedzieć się na ten temat. Każdy kto decyduje się wziąść udział w zamówienie , najczęściej z powodu swojego lenistwa bo nie chce mu się tego wszystkie załatwiać , powinien zdawać sobie w pełni sprawe jak to wygląda i że nie zawszo wszystko idzie gładko

robilas takie grupowe zamowienie? bo ja tak i wiem jak to wyglada. I wiem, ze ty nie
i podoba mi sie, jak ktos sie wypowiada nie majac pojecia o temacie!
gratulacje!
byle tak dalej.

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-01-16 o 20:19 Powód: post pod postem
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 20:18   #380
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
czy mozesz mi zacytowac moje slowa gdzie jest doslownie napisane, ze nie zamowilas tych butow?
mozesz?

bo cos mi sie zdaje, ze nie...
wiec moze wez sie uspokoj. btw oddajesz z odsetkami?
Niestety, skasowałam już Twoje PW, w którym bardzo dobitnie wyrażałaś swoje niezadowolenie, pisałaś co zrobisz jeśli nie udowodnię Ci, że zamawiałam buty, więc zacytować już niestety nie mogę. Co do pytania o odestki, to pozwól, że to pytanie pozostawię bez dyskusji, bo niestety nie wypada mi pisać niektórych rzeczy. Dyskusję uważam za zakończoną, pieniądze odesłane.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:35   #381
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Niestety, skasowałam już Twoje PW, w którym bardzo dobitnie wyrażałaś swoje niezadowolenie, pisałaś co zrobisz jeśli nie udowodnię Ci, że zamawiałam buty, więc zacytować już niestety nie mogę. Co do pytania o odestki, to pozwól, że to pytanie pozostawię bez dyskusji, bo niestety nie wypada mi pisać niektórych rzeczy. Dyskusję uważam za zakończoną, pieniądze odesłane.
i teraz wlasnie wyszlo jak to sie traktuje ludzi.
Po pierwsze niczym Ci nie grozilam. po drugie - jezeli oddajesz mi moje pieniadze po 3 miesiacach to zauwaz, ze ja Ci pozyczki nieoprocentowanej nie dawalam. Mialam za nie dostac konkretna rzecz, za konkretna kase. mijają 3 miesiace i butow nie ma. Wiec pomysl co by bylo jakbym to kase trzymala na koncie. Wiem to nie jest duzo, ale kochana to sa moje pieniadze a Ty rozporzadzasz nimi jakby byly twoje... nie uwazasz, ze jestes beszczelna?
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:41   #382
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
ja powiem tylko tyle: jak mi UC trzymal paczke ponad miesiac to wsadzilam tylek do auta pojechalam te 20 km w jedna strone (za swoja kase ktorej nikt mi nie zwrocil) i zalatwilam sprawe od ręki... a za tydzien miną 3 miesiace... no coz... mozna i tak

ale nic to, wiesz mam nauczke, ze jak cos ma byc zrobione dobrze to mam zrobic to sama...
Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem tak, że wsadziłam swój tyłek w samochód i byłam już nawet dwa razy w UC w sprawie moich paczek, ale powiedziano mi, że mi nie wydadzą, bo nie i już i mam czekać aż przejdą standardową procedurą.
Nie trzeba komentować - jak działają urzędy Celne wie każdy - czy zamawiał, czy też brał udział w zamówieniach...

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
wtracasz sie w rozmowe, o ktorej nie masz pojecia, wiec moze zaprzestan, ok?
A jak ktos nie ma czasu to niech sie nie zabiera za rzeczy, ktorych nie moze zrealizowac czy dopilnowac...Trzeba miezyc zamiary na siły a nie odwrotnie...
forum publiczne, wiec jeśli respektuję zasady i wypowiadam się w sposób kulturalny - czyli zgodnie z regulaminem, to mogę... a pojęcie mamy, bo zamawiamy wspólnie... I widzimy, jak ta maszyna działa... Jak dotąd każde zamówienie doszło do skutku, co jest chodzącym dowodem na to, że dziewczyny nie porywają sie z motyką na słońce...

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
dobrze wiesz o co chodzi mi tak naprawde chodzi. pisalam Ci ale widac, uwazasz ze nie musisz informowac ludzi co dzieje, z rzeczami ktore kupujesz za ich pieniadze. Nie sadzisz, ze to moze byc niepokojace?

A o tym co sie dzieje piszesz dopiero jak ja juz zaczynam miec pretensje i zaczynam byc obcesowa.

Tak czy siak aktualnie nie mam ani butow ani kasy ani zanych widokow, ze to sie zmieni - 3 miesiace i nic.... Wiec nie masz sie co dziwic mojej ironni czy rozczarowaniu.

Ja juz nic wiecej nie napisze. znasz moje zdanie i wiesz, ze nie podoba mi sie brak informacji i ignorowanie maili.
Wiesz, zawsze są informacje o tym, gdzie sie paczka znajduje, i trudno od organizatorki oczekiwać, że codziennie będzie zdawać pasjonującą relację z pobytu rzeczy w UC... A Twoja, jak sama przyznałaś, obcesowość nic tu nie zmieni... Ćwirka nie sterroryzuje UC.

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
oddajesz z odsetkami?
ta część Twojej wypowiedzi zasługuje na krótki, acz dobitny komentarz i Ty doskonale wiesz jaki... Ale jak już wspomniałam na tym forum pewne zasady panują - więc ja się powstrzymam...

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
robilas takie grupowe zamowienie? bo ja tak i wiem jak to wyglada. I wiem, ze ty nie
i podoba mi sie, jak ktos sie wypowiada nie majac pojecia o temacie!
gratulacje!
byle tak dalej.
Podsumowanie: skoro jesteś tak doświadczona, to czemu nie korzystasz ze swojej uprzejmości i nie zamawiasz sama? Skoro nikt inny nie potrafi zapewnić Ci serwisu na wymaganym przez Ciebie poziomie...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:43   #383
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
i teraz wlasnie wyszlo jak to sie traktuje ludzi.
Po pierwsze niczym Ci nie grozilam. po drugie - jezeli oddajesz mi moje pieniadze po 3 miesiacach to zauwaz, ze ja Ci pozyczki nieoprocentowanej nie dawalam. Mialam za nie dostac konkretna rzecz, za konkretna kase. mijają 3 miesiace i butow nie ma. Wiec pomysl co by bylo jakbym to kase trzymala na koncie. Wiem to nie jest duzo, ale kochana to sa moje pieniadze a Ty rozporzadzasz nimi jakby byly twoje... nie uwazasz, ze jestes beszczelna?
Ostatni raz Ci piszę, że buty SĄ zamówione, nie rozporządzałam sobie Twoimi pieniędzmi na poczet moich wydatków. Sama sobie zaprzeczasz, bo w poprzedniej wiadomości zaprzeczasz jakobyś twierdziła, że butów nie zamówiłam i wydałam Twoje pieniądze, w tej znowu powtarzasz, że sobie je pożyczyłam.

Co do gróźb, wejdź sobie w wysłane wiadmości i przeczytaj sobie fragment o tym, co zrobisz jeśli do końca tygodnia nie będziesz miała dowodu na zamówione buty, czy jakoś tak.

Edit: Proszę o zaprzestanie dyskusji, wątek nie jest od tego. Jeśli masz Wiśnio nadal uwagi, zapraszam Cię na gg lub na PW.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:05
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:50   #384
Aniucha2124
Raczkowanie
 
Avatar Aniucha2124
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 100
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Witaj Cwirko

Gdybyś znalazła chwilę wolna, to podlicz proszę zamówienie

Pozdrawiam
Aniucha2124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:25   #385
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Cytat:
Napisane przez Aniucha2124 Pokaż wiadomość
Witaj Cwirko

Gdybyś znalazła chwilę wolna, to podlicz proszę zamówienie

Pozdrawiam
Tak, podliczę, tylko na razie nie mam czasu

Buty zamówione w sklepie już lecą do Polski

Buty z ebaya wywinęły mi paskudny numer.... Zapłaciłam fakturę, którą mi wysłali, wczoraj w nocy, a dziś okazało się, że kwotę mi ściągnęli x4 Jest ona oczywiście w blokadach, już wszystko z bankiem wyjaśniałam, ale będę mieć zablokowane pieniądze przez tydzień
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:40   #386
pafnucja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 412
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

To rzeczywiście irytujące.
pafnucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 10:26   #387
Aniucha2124
Raczkowanie
 
Avatar Aniucha2124
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 100
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

SUPER ZE LECA NASZE BUCIKI

ALE NUMER Z TYM EBAY wr wr wr wr....
Aniucha2124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:17   #388
kateling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Beda jakos znowu organizowane zamownienia? bo ja jestem jakby co chetna tylko zapewne musze poczekac az jeczze ktos sie zglosi by bylo wiecej osob
kateling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:50   #389
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

ja tez jestem chetna
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:54   #390
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie AmiClubWear

Mam buty kupione w sklepie(nie te z ebaya)
Nie rozumiem celnego Zamiast clić zaległe paczki to oni sobie clą najnowsze, więc po co gadają o jakichś kolejkach

Nieważne. Dziś podliczę Wam to, a Wy podajcie mi na PW swoje adresy
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.