Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 23:17   #361
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Jazz dzięki wielkie za opinie
Za mną też wcześniej chodził różowy a pierwszy bukiecik powinien być biały? Jak to w ogóle jest z tymi dwoma bukietami?
ale o co chodzi? Dwa bukiety dla młodej, czy jak? Bo Ja do tej pory słyszałam tylko, że niektórzy robią bukiet dla młodej i dla świadkowej. A Ja jak będę miała małą dziewczynkę, która będzie szła z moim chrześniakiem z obrączkami, to dla niej zrobię taki sam bukiet jak mój, ale taką słodką miniaturkę. Za to dla świadkowej nie przewiduję bukietu. A może powinnam? Wszyscy robią?

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Za mną właśnie zaczął chodzić niebieski, poza tym TŻ bardzo pasuje niebieski kolor także jakby miał koszulę niebieską albo krawat niebieski i ja do tego niebieski bukiecik to myślę, że fajnie by to wyglądało bo do różowej koszuli albo krawata nie ma co liczyć że Go namówię
Wydaje mi się, że ten niebiesko biały to taki jest delikatny i w sumie wystarczyłaby do niego niebieska butonierka, żeby było ładnie i Twój TŻ nie musiałby kupować specjalnie niebieskiej koszuli, bo do białej też będzie pasował.

Wyczaiłam niedawno taki fajny różowy bukiecik, który też ładnie wygląda na zdjęciu (chociaż do bardziej białej sukni wyglądałby jeszcze łądniej) i pan młody nie ma różowego krawata ani koszuli, tylko samą butonierkę pod kolor i mi się bardzo podoba efekt jaki im z tego wyszedł.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
i robili te zdjecia na tle tlumow turystow?
ja bym chyba wolala gdzies po bramach i w przejsciach na Kazimierzu taki klimacik
tylko, ze to najlepiej isc robic skoro swit jak malo ludzi jest na ulicach. jak nam sie nie uda tak wczesnie sie zebrac to najwyzej bede miala na zdjeciach w tle wycieczke z Izraela
We Wrocławiu z kolei jest pełno niemieckich emerytów z przykrótkimi nogawkami


Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ale na nas dzis kelnerka w pizzerii popatrzyla jak oboje zamowilismy piwo bezalkoholowe
Piątek wieczór, a tu ani jedno ani drugie Gdybyście zamówili Colę, to pewnie by się tak nie zdziwiła

Wilczyca, biedactwo nie zazdroszczę takiego bólu gardła w czerwcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg centipede-delikatny.jpg (4,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowy-śliczny.JPG (4,7 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez Jazzmanka
Czas edycji: 2009-06-26 o 23:20
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 04:36   #362
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
shantala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 06:59   #363
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Za to dla świadkowej nie przewiduję bukietu. A może powinnam? Wszyscy robią?
ja chyba przewiduje dla swiakowej bukiet a niech sobie cos trzyma zeby sie wyrozniala jako swiadkowa


Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
We Wrocławiu z kolei jest pełno niemieckich emerytów z przykrótkimi nogawkami

oł blee
u nas ogolnie wszystkiego duzo, szczegolnie Angoli i jak tak patrze to Japonczykow... no ale, ze Kazimierz to dzielnica zydowska to baaardzo latwa trafic tam na wycieczke z Izraela w obstawie Mosadu


Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Piątek wieczór, a tu ani jedno ani drugie Gdybyście zamówili Colę, to pewnie by się tak nie zdziwiła

tylko wszyscy mieli ochote na piwko

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
znaczy sie bezy
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 06:59   #364
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Hmm Moj TZ to starszy brat mojej kolezanki z zerowki, i znalismy sie od dawna, ale tak jakos ostatnimi czasy "zauwazylismy sie" i zaczelismy byc razem
On ma 28 lat, ja 26. Ślubować będziemy już o rok starsi, bo ja jestem ze stycznia, on kwiecień.
Mieszkamy razem (w Wawie) juz prawie 3 latka, poczatek byl koszmarny, i nawet rozstalismy sie na jakis czas ale docieramy sie caly czas, i mysle ze nie ma na co czekac choc na konkretna date zdecydowalismy sie tylko dlatego ze okazalo sie, ze juz duuuuzo wczesniej trzeba wszystko zalatwiac i na naszej sali nie bylo juz wolnego terminu ktory wstepnie wybralam (22.05.10).
Wiec na gwalt zalatwialismy kaske na zaliczke, i podpisalismy umowe, a potem szybko inne wazne rzeczy.
Wesele robimy sami, rodzice moze troszke sie nam doloza, ale to nie jest na razie pewne, choc mama TZta powiedziala ze zaplaci za jego gosci.
Poza tym, co mnie bardzo cieszy jestem pierwsza miloscia mojego TZ i chcial juz dawno sie oswiadczac, ale nam sie nie ukladalo wiec sie wstrzymal z tym i w sumie dobrze, bo kiedys pewnie bym sie nie zgodzila
Poza tym w grudniu odstawiam tabletki anty., 3 m-ce przerwy, potem zbadam poziom chormonow i zaczynamy sie przygotowywac na dzidziusia Myslalam o tym ze fajnie by bylo zajsc juz w kwietniu, ale teraz zmienilam zdanie, bo chce moc cos wypic na wlasnym weselu
Witamy
fajnie,że jednak TŻ zaczekał z oświadczynami na ten czas ,w którym się zgodziłąś i do nas dołączyłaś
nie wiem czemu ale stronka tego fotografa o którym piszesz mi się nie otwiera.

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
cześć
czas nadrobić z nami wizażowe zaległości
a kamerzystę będziecie mieć?


Lain Ty tu tak wcześnie?


ja tak myślę i chyba dla świadkowej zamówię taką bransoletkę? przypinkę? (jak to się nazywa?) kwiatową(z tych kwiatów co mój bukiet) na rękę,albo przypinkę na sukienkę hmmm... ale jakoś bukietu nie za bardzo chcę ,jej będzie nie wygodnie bo będzie musiała go trzymać a przecież ma pomagać mnie :P

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-06-27 o 07:08
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:09   #365
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Lain Ty tu tak wcześnie?
a bo ja mam dzis 2 egzaminy i niedlugo na nie jade
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:12   #366
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a bo ja mam dzis 2 egzaminy i niedlugo na nie jade
wiem ale myślałam,że później je masz
powodzenia! pewnie pójdzie very good
czujesz efekt poranka?


ta sukienka mi się spodobała bardzo http://www.allegro.pl/item669346277_...sa_gratis.html
delikatna,subtelna a ta wstążeczka dodaje uroku co myślisz?

idę się jeszcze położyć na pół godzinki bo mnie głowa boli.

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-06-27 o 07:18
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:17   #367
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
wiem ale myślałam,że później je masz
powodzenia! pewnie pójdzie very good
na szczescie dosc wczesnie: pierwszy o 10, a drugi o 13
nie lubie miec pozno egzaminow, bo zwalony caly dzien


Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ta sukienka mi się spodobała bardzo http://www.allegro.pl/item669346277_...sa_gratis.html
delikatna,subtelna a ta wstążeczka dodaje uroku co myślisz?
bardzo ladna do tego ladnie wychodzi na zdjeciach
i fajny welon moglby miec troche delikatniejsza ta koronke na brzegach, ale fajny
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 07:20   #368
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
Witamy New BRides
A swoją drogą skoro tak się nowe do nas przyłączają to może Kasia zrobi kolejne podsumowanie
A odpowiadając na wczorajsze poranne pytanie moja drukarka kolorowa laserówka uwielbia dużo myśleć zwłaszcza w chwili gdy mi bardzo zależy na czasie
np wczoraj...
A teraz Wam powiem padało całą noc u mnie a teraz niby kapie ale wychodzi powoli słoneczko
Wygląda ze dzisiejsze PM-ki będą miały słoneczne choć pół dnia

Johoł laini powodzenia
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-27 o 07:24
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:23   #369
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

witajcie, cześć i czołem
uciekłam od Was wczoraj, czyli w dosłownym tłumaczeniu szybko wyłączałam kompa bo zrobiła się straszna burza, a kilka dni temu znajomemu spaliło w domu wszystko co było do prądu podłączone, bo piorun mu walnął w antene od radiówki Spaliło dosłownie wszystko, począwszy od kompa, komórki a skończywszy na lodówce.
Ja dzisiaj mam dość zabiegany dzień, muszę z mamcią pojechać na zakupy, upiec torcik dla TŻta bo jutro świętujemy jego imieniny (jeszcze on o tym nie wie hihi) no a później jedziemy na chrzciny
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:25   #370
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
na szczescie dosc wczesnie: pierwszy o 10, a drugi o 13
nie lubie miec pozno egzaminow, bo zwalony caly dzien
to tak jak ja,tyle,że nam mało kiedy robią tak wcześnie,raczej to 12 z rozrzutem do 18 nawet
wcześnie skończysz i będziesz miała wolne


Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
bardzo ladna do tego ladnie wychodzi na zdjeciach
i fajny welon moglby miec troche delikatniejsza ta koronke na brzegach, ale fajny
no dokładnie,właśnie oglądałam,czy na fotkach nie wychodzi tak dziadowsko a tu bardzo ładnie i jest bardzo w moim stylu-tzn w stylu który szukam fajnie,że Ci się podoba też
no welon widać odpowiednio dodany,ale też bym wolała trochę delikatniejszą koronkę i ja chyba bym chciała krótszy jednak bo potem z takim to nie wygodnie jak i tren i welon hmmm a krótszy by pasował do niej?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:27   #371
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
A teraz Wam powiem padało całą noc u mnie a teraz niby kapie ale wychodzi powoli słoneczko
Wygląda ze dzisiejsze PM-ki będą miały słoneczne choć pół dnia
u mnie parno, ciemno i w ogole paskudnie... Mordor
nie zazdroszcze krakowskim PMkom bioracym dzis slub

za powodzenia nie dziekuje

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
uciekłam od Was wczoraj, czyli w dosłownym tłumaczeniu szybko wyłączałam kompa bo zrobiła się straszna burza, a kilka dni temu znajomemu spaliło w domu wszystko co było do prądu podłączone, bo piorun mu walnął w antene od radiówki Spaliło dosłownie wszystko, począwszy od kompa, komórki a skończywszy na lodówce.
ja zawsze w czasie burzy odlaczam lapka od zasilacza a internet na szczescie mam z domowej sieci bezprzewodowej, wiec problem z glowy
choc kiedys jak bylismy w sieci osiedlowej o tak przywalil piorun, ze kilku osobom karty sieciowe poszly sie....
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 07:29   #372
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
u mnie parno, ciemno i w ogole paskudnie... Mordor
nie zazdroszcze krakowskim PMkom bioracym dzis slub

za powodzenia nie dziekuje



ja zawsze w czasie burzy odlaczam lapka od zasilacza a internet na szczescie mam z domowej sieci bezprzewodowej, wiec problem z glowy
choc kiedys jak bylismy w sieci osiedlowej o tak przywalil piorun, ze kilku osobom kart sieciowe pozly sie....
no ja teraz już będę odłączać chyba wszystko no poza lodówką hihi
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:31   #373
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
to tak jak ja,tyle,że nam mało kiedy robią tak wcześnie,raczej to 12 z rozrzutem do 18 nawet
wcześnie skończysz i będziesz miała wolne
niezupelnie wolne
musze sie zaczac uczyc do poniedzialkowej ustnej miazgi
ale to i tak pewno zazcne poznym wieczorem, bo jak zjem obiad to mnie obezwladni na pare godzin, a potem jeszcze z TZcikiem troche czasu trzeba spedzic bo mi wyjezdza jutro wieczorem do Wawki na szkolenie. dobrze, ze to tylko na dwa dni

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
no welon widać odpowiednio dodany,ale też bym wolała trochę delikatniejszą koronkę i ja chyba bym chciała krótszy jednak bo potem z takim to nie wygodnie jak i tren i welon hmmm a krótszy by pasował do niej?
o krotszych sie nie wypowiem, bo jedyne welony jakie mi sie podobaja to wlasnie taki dlugasne hiszpanskie innych nie uznaje jak mi sie uda taki kupic to bede go miala tylko w kosciele. po kosciele sciagne i zostanie kwiat we wlosach
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:34   #374
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

lain kiedy wybieracie się z TŻtem do Zakopanego? Pamiętam że w lipcu, ale chyba nie początkiem?My jedziemy w środę już i pogoda mnie dobija, coś czuję że nie będzie za ciekawa..... Buuu.
Co do welonów, to mnie się te hiszpańskie też podobają, ale raczej na innych pannach młodych, wydaje mi się że ja nie wyglądałabym korzystnie w takim, nie wiem skąd mi się to wzięło
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:39   #375
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
niezupelnie wolne
musze sie zaczac uczyc do poniedzialkowej ustnej miazgi
ale to i tak pewno zazcne poznym wieczorem, bo jak zjem obiad to mnie obezwladni na pare godzin, a potem jeszcze z TZcikiem troche czasu trzeba spedzic bo mi wyjezdza jutro wieczorem do Wawki na szkolenie. dobrze, ze to tylko na dwa dni



o krotszych sie nie wypowiem, bo jedyne welony jakie mi sie podobaja to wlasnie taki dlugasne hiszpanskie innych nie uznaje jak mi sie uda taki kupic to bede go miala tylko w kosciele. po kosciele sciagne i zostanie kwiat we wlosach
a no tak,ale jednak spędzisz czas z TŻcikiem,więc można mówić o mini urlopie dwa dni przelecą a Ty będziesz miała czas na naukę kiedy ostatni egzamin? ja w piątek mam ostatni

a jeśli tylko do kościoła to tak,długi może być ja przewiduje do oczepin zostać w welonie więc chcę coś krótszego,taki do tyłka (z długości) chciałam mgiełkę ale jeśli suknię będę miała w koronce to i na welonie by się koronka przydała

u mnie jak narazie pogoda się zapowiada ładna-słoneczko wyszło teraz więc może coś dziś lepiej będzie,wczoraj to było tak czyć wilgoć w powietrzu i nie przyjemne było,że nic mi się nie chciało

idę się położyć
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 07:59   #376
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
lain kiedy wybieracie się z TŻtem do Zakopanego? Pamiętam że w lipcu, ale chyba nie początkiem?My jedziemy w środę już i pogoda mnie dobija, coś czuję że nie będzie za ciekawa..... Buuu.
my jestesmy ze tak powiem elastyczni jak sie okaze w ktorys piatek ze pogoda na weekend zapowiada sie ladna to TZ wraca z pracy, pakujemy sie do samochodu i jedziemy
bo my tylko na weekendy tam bedziemy jezdzic, bo TZ juz wykorzystal czesc urlopu na Egipt, a teraz jeszcze Chorwacja nas czeka...
na poczatku lipca na pewno nie, bo 4-go mam ostatni egzamin. ale po cichu marze o weekendzie 13-14
pogoda rzeczywiscie fatalna. moze by sie od srody w koncu cos poprawilo, bo ilez moze byc tak brzydko

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a no tak,ale jednak spędzisz czas z TŻcikiem,więc można mówić o mini urlopie dwa dni przelecą a Ty będziesz miała czas na naukę kiedy ostatni egzamin? ja w piątek mam ostatni
w sobote nastepna

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a jeśli tylko do kościoła to tak,długi może być ja przewiduje do oczepin zostać w welonie więc chcę coś krótszego,taki do tyłka (z długości) chciałam mgiełkę ale jeśli suknię będę miała w koronce to i na welonie by się koronka przydała
ja na oczepinach wole rzucac bukietem

u mnie wlasnie leje

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

dobra, ja zmykam sie egzaminowac

juz tradycyjnie - trzymajcie kciuki
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 08:43   #377
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
Witam cieplutko zwłaszcza że ślubujemy tego samego dnia
Mam nadzieję że będziesz się często udzielać w wątku PM'10

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
witajcie, cześć i czołem
uciekłam od Was wczoraj, czyli w dosłownym tłumaczeniu szybko wyłączałam kompa bo zrobiła się straszna burza, a kilka dni temu znajomemu spaliło w domu wszystko co było do prądu podłączone, bo piorun mu walnął w antene od radiówki Spaliło dosłownie wszystko, począwszy od kompa, komórki a skończywszy na lodówce.
Ja dzisiaj mam dość zabiegany dzień, muszę z mamcią pojechać na zakupy, upiec torcik dla TŻta bo jutro świętujemy jego imieniny (jeszcze on o tym nie wie hihi) no a później jedziemy na chrzciny

Ja też wszystko z prądu wyłączam jak lezie burza
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Bukiety kule mi się podobają.Ten niebieski jest bardzo ładny,choć myśle nad biało czerwonym bądz biało jasno różowym. Pozyjemy zobaczymy.
A co fryzur slubnych,ja jakoś z 3 tygodnie temu rozmawiałam z fryzjerką i oglądałam nawet album z fryzurami ślubnym,bardzo ładne robią lecz myśle nad nie kokiem itp tylko rozpuszczone włosy plus wpięty kwiatuszek przy uchu. no,ale okaże się wszystko w praniu.
Mi osobiście nukiety a'la kule nie podobają się
Ale to kwestia gustu rzecz jasna
Też myślałam nad rozpuszczonymi włosami..Tylko qrde jak będzie skwar i te rozpuszczone włosy to nie wiem czy to fajny pomysł?
Zwłaszcza że już teraz mam do łopatek i czasami tak mnie irytują A TŻ mi dokucza i nazywa mnie kudłaj wtedy


wiecie co napisała do mnie na NK taki kolega co przez dwa lata się do Nas nie odzywał i pyta sie co tam u Nas..Odpisywać mu?Czy olać
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 08:51   #378
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
Witaj ślubujemy tego samego dnia To jak nas tak obserwujesz i obserwujesz, to wiesz, że czekamy na więcej informacji o Was i powiedz jeszcze jak wyglądasz, to w razie czego będziemy mogły coś doradzić.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ta sukienka mi się spodobała bardzo http://www.allegro.pl/item669346277_...sa_gratis.html
delikatna,subtelna a ta wstążeczka dodaje uroku co myślisz?
Szana, sukienka jest bardzo ładna. Też lubię welony hiszpańskie, ale nie aż takie długie. Jakoś tak dziwnie to wygląda jak dla mnie jak Matka Boska.

A mnie obudziła burza. Tzn. nie ma jakiejś wielkiej burzy, ale coś tam grzmiało i jest duszno. Później niech pada, bo teraz chcę otworzyć okno, a nie chcę mieć mokrego parapetu.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 08:53   #379
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
czy to nie bylo przypadkiem ok. 20.10? bo wlasnie jechalismy z TZem autem i tez wlasnie tak piorun walnal gdzies nad Krk jakby bomba wybuchla zrobilam tylko "wow"
chyba ok. 20.10 Ale to chyba koło nas walnęło, masakra.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
i robili te zdjecia na tle tlumow turystow?
ja bym chyba wolala gdzies po bramach i w przejsciach na Kazimierzu taki klimacik
tylko, ze to najlepiej isc robic skoro swit jak malo ludzi jest na ulicach. jak nam sie nie uda tak wczesnie sie zebrac to najwyzej bede miala na zdjeciach w tle wycieczke z Izraela
akurat ja my przechodziłysmy to sie zebrał tłum, bo jechali żołnierze reklamujący dzisiejszy piknik lotniczy, więc tłum był spory, ale uważam, że to dobry pomysł, bo w dorożce siedzi się ponad głowami ludzi i nie masz gęby japońca na ślubnym zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
cześć

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja chyba przewiduje dla swiakowej bukiet a niech sobie cos trzyma zeby sie wyrozniala jako swiadkowa
ja chyba tez chcę, chociaż nie wiem do końca.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja tak myślę i chyba dla świadkowej zamówię taką bransoletkę? przypinkę? (jak to się nazywa?) kwiatową(z tych kwiatów co mój bukiet) na rękę,albo przypinkę na sukienkę hmmm... ale jakoś bukietu nie za bardzo chcę ,jej będzie nie wygodnie bo będzie musiała go trzymać a przecież ma pomagać mnie :P
nie rób tego, to jest straszne, juz lepiej nic jej nie zamawiaj

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ta sukienka mi się spodobała bardzo http://www.allegro.pl/item669346277_...sa_gratis.html
delikatna,subtelna a ta wstążeczka dodaje uroku co myślisz?

idę się jeszcze położyć na pół godzinki bo mnie głowa boli.
jakas taka średnia ta sukienka. NIe wiem, cos mi nie pasi. Chyba to, ze ta pani nie bardzo ma talię. JAkby miała talie byłoby ok.


Ale mi sie przed chwilą słabo zrobiło, myślałam, że zemdleję. Ale to moja wina, bo wczoraj przez caly dzień genialnie zjadłam tylko sałatkęAle na więcej nie miałam czasu.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 09:43   #380
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

heloł!
u mnie pogoda brzydal

btw brzuchol boli ;(
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:50   #381
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Witam, w nowym watku... troche późno ale nie zauważyłam jak nadrabiałam czytanie że zamknięty tamten

bardzo ogrinalana nazwa wątku - fajnie

U mnie progoad tez okropna, chmury i chmury same

Ja zamiast oglądać sie za sukienką chyba znów rozpoczne poszukiwania autka i już jak cos mi wpadnie w oko to kupie bo ja strasznie wybredna jestem ale musze sie zdecydowac bo późńej to juz ważniejsze wydatki będa

Uciekam jeszcze podrzemać, miłego dzionka
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:56   #382
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Niech bedzie Lain, że beza...dla mnie ksiezniczka od dziecka o takiej marze
Co do mojej historii to dlugo by opowiadac, ale w telegraficznym skrocie
Moj Tż oswiadczyl sie 31.05.2009 pierscionek pani przyniosla mi na serniczku, na co ja ostro zaprostestowalam ze przeciez nie zamawialam (jaki ja niedomyslny glupek jestem ), pani jednak niezrazona postawila go przede mna i odeszla.
Znamy sie od 17 roku zycia (teraz mam 25) z tym ze przez 4 lata bylismy najwiekszymi wrogami. On byl chlopakiem mojej przyjaciolki, ja dziewczyna , a potem narzeczona jego przyjaciela. Oba zwiazki z czasem sie rozpadly.
Pewnego dnia spotkalismy sie przypadkiem na ulicy. Rozmowa zaczela sie od "moze przestaniemy sie zachowywac jak dzieci i udawac ze sie nie znamy jak sie mijamy" no i od tych slow jakos przeszlo do normalnej rozmowy, potem Smsow, w koncu kina i nawet sie nie obejrzalam kiedy sie zakochalam.
Jestesmy razem od roku i 8 miesiecy. Mieszkamy razem, niestety nie w Polsce, a na Jersey.WEsele organizujemy w Polsce i troche ciezko sie zalatwia to wszytsko przez internet i mame.
Jesli chodzi o to jak wygladam to taka chudzina bez biustu ze mnie. Mam 173 cm wzrostu i waze 53kg. Mam jednak problemy z brzuszkiem i wystarczy, ze cos zjem , czy tez sie napije,zeby wygladac jak dziecko z Etiopi (chude raczki, nozki i duzy brzuszek) dlatego nie lubie prostych sukienek bo to uwydatniaja
Alez sie rozpisalam
Mam nadzieje ze choc troche przyblizylam wam swoja osobe

Edytowane przez shantala
Czas edycji: 2009-06-27 o 10:00
shantala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:15   #383
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Mi osobiście nukiety a'la kule nie podobają się
Ale to kwestia gustu rzecz jasna
Też myślałam nad rozpuszczonymi włosami..Tylko qrde jak będzie skwar i te rozpuszczone włosy to nie wiem czy to fajny pomysł?
Zwłaszcza że już teraz mam do łopatek i czasami tak mnie irytują A TŻ mi dokucza i nazywa mnie kudłaj wtedy


wiecie co napisała do mnie na NK taki kolega co przez dwa lata się do Nas nie odzywał i pyta sie co tam u Nas..Odpisywać mu?Czy olać
mnie tez się nie podobają kule, powiedziałabym nawet, że sa potworne NIe idź z rozpuszczonyumi, bo nie będa cały czas aldnie wyglądac i będzie Ci gorąco i skończy się tak, ze zrobisz kucyk gumką Mi jest lepiej w rozpuszczonych ale i tak na ślub będe miala spięte.
OdpiszJa mam duzo znajomych, z którymi sie kontaktujemy po dlugich przerwach

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Niech bedzie Lain, że beza...dla mnie ksiezniczka od dziecka o takiej marze
Co do mojej historii to dlugo by opowiadac, ale w telegraficznym skrocie
Moj Tż oswiadczyl sie 31.05.2009 pierscionek pani przyniosla mi na serniczku, na co ja ostro zaprostestowalam ze przeciez nie zamawialam (jaki ja niedomyslny glupek jestem ), pani jednak niezrazona postawila go przede mna i odeszla.
Znamy sie od 17 roku zycia (teraz mam 25) z tym ze przez 4 lata bylismy najwiekszymi wrogami. On byl chlopakiem mojej przyjaciolki, ja dziewczyna , a potem narzeczona jego przyjaciela. Oba zwiazki z czasem sie rozpadly.
Pewnego dnia spotkalismy sie przypadkiem na ulicy. Rozmowa zaczela sie od "moze przestaniemy sie zachowywac jak dzieci i udawac ze sie nie znamy jak sie mijamy" no i od tych slow jakos przeszlo do normalnej rozmowy, potem Smsow, w koncu kina i nawet sie nie obejrzalam kiedy sie zakochalam.
Jestesmy razem od roku i 8 miesiecy. Mieszkamy razem, niestety nie w Polsce, a na Jersey.WEsele organizujemy w Polsce i troche ciezko sie zalatwia to wszytsko przez internet i mame.
Jesli chodzi o to jak wygladam to taka chudzina bez biustu ze mnie. Mam 173 cm wzrostu i waze 53kg. Mam jednak problemy z brzuszkiem i wystarczy, ze cos zjem , czy tez sie napije,zeby wygladac jak dziecko z Etiopi (chude raczki, nozki i duzy brzuszek) dlatego nie lubie prostych sukienek bo to uwydatniaja
Alez sie rozpisalam
Mam nadzieje ze choc troche przyblizylam wam swoja osobe
Tancerka jest szczupła i chyba tez tak wysoka i tez marzyła o bezie, ale jak zmierzyła to uznała, że wygląda glupio. NAjlepiej przymeirz, żebys się bliżej ślubu nie rozczarowała
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:21   #384
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

ja na oczepinach wole rzucac bukietem

dobra, ja zmykam sie egzaminowac

juz tradycyjnie - trzymajcie kciuki
a ja welonem

trzymam mocno

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
akurat ja my przechodziłysmy to sie zebrał tłum, bo jechali żołnierze reklamujący dzisiejszy piknik lotniczy, więc tłum był spory, ale uważam, że to dobry pomysł, bo w dorożce siedzi się ponad głowami ludzi i nie masz gęby japońca na ślubnym zdjęciu.

nie rób tego, to jest straszne, juz lepiej nic jej nie zamawiaj

jakas taka średnia ta sukienka. NIe wiem, cos mi nie pasi. Chyba to, ze ta pani nie bardzo ma talię. JAkby miała talie byłoby ok.


Ale mi sie przed chwilą słabo zrobiło, myślałam, że zemdleję. Ale to moja wina, bo wczoraj przez caly dzień genialnie zjadłam tylko sałatkęAle na więcej nie miałam czasu.
fajny pomysł z dorożką i fotami ślubnymi ale oczywiście zróbcie też inne ,fajną historię idzie pokombinować
ale co jest straszne? i przypinki i te ala bransoletki? a jakby to był tylko jeden kwiatek taki jak z mojego bukietu?

hmmm...może ta pani nie ma talii rzeczywiście,ale ja trochę mam to może bym lepiej wyglądała
Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Co do mojej historii to dlugo by opowiadac, ale w telegraficznym skrocie
Moj Tż oswiadczyl sie 31.05.2009 pierscionek pani przyniosla mi na serniczku, na co ja ostro zaprostestowalam ze przeciez nie zamawialam (jaki ja niedomyslny glupek jestem ), pani jednak niezrazona postawila go przede mna i odeszla.
Znamy sie od 17 roku zycia (teraz mam 25) z tym ze przez 4 lata bylismy najwiekszymi wrogami. On byl chlopakiem mojej przyjaciolki, ja dziewczyna , a potem narzeczona jego przyjaciela. Oba zwiazki z czasem sie rozpadly.
Pewnego dnia spotkalismy sie przypadkiem na ulicy. Rozmowa zaczela sie od "moze przestaniemy sie zachowywac jak dzieci i udawac ze sie nie znamy jak sie mijamy" no i od tych slow jakos przeszlo do normalnej rozmowy, potem Smsow, w koncu kina i nawet sie nie obejrzalam kiedy sie zakochalam.
Jestesmy razem od roku i 8 miesiecy. Mieszkamy razem, niestety nie w Polsce, a na Jersey.WEsele organizujemy w Polsce i troche ciezko sie zalatwia to wszytsko przez internet i mame.
Jesli chodzi o to jak wygladam to taka chudzina bez biustu ze mnie. Mam 173 cm wzrostu i waze 53kg. Mam jednak problemy z brzuszkiem i wystarczy, ze cos zjem , czy tez sie napije,zeby wygladac jak dziecko z Etiopi (chude raczki, nozki i duzy brzuszek) dlatego nie lubie prostych sukienek bo to uwydatniaja
Alez sie rozpisalam
Mam nadzieje ze choc troche przyblizylam wam swoja osobe
to niesamowite ,że byliście z kim innym i się znaliście a teraz Wy jesteście razem fajną komedię romantyczną szło by z tego zrobić a kto pierwszy na tej ulicy zagadał dla pojednania?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:32   #385
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Samoa w sumie racja z tymi rozpuszczonymi włosami
Pomysł z dorożką tez mi sie podoba
A do kolegi odpisałam a co tam
Tak myślę może zagadać na GG do kuzynki TŻ i pogratulować że chajtają się zaraz po Nas dobra idea?

Poza tym mam lenia aby coś robić

Znalazłam taka zabawę oczepinową może którejś z Was się spodoba:
KUSZENIE ADAMA
Zabawa dosyć stara i powoli zanikająca, ale wydaje nam się, że warto o niej napisać kilka słów. Do zabawy potrzebne jest kilka par i tyle samo jabłek, oraz kawałek sznurka. Jabłka wiążemy na sznurku za ogonki. Panie trzymają jabłka na sznurkach, a panowie mają za zadanie zjeść jabłko bez pomocy rąk. Czym dłuższy sznurek i większe jabłko, tym większy problem z jego zjedzeniem.
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:32   #386
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a ja welonem

to niesamowite ,że byliście z kim innym i się znaliście a teraz Wy jesteście razem fajną komedię romantyczną szło by z tego zrobić a kto pierwszy na tej ulicy zagadał dla pojednania?
Ja, ale tylko po to zeby go wkurzyc, tak naprawde...hihih okropna jestem, ale gdybyscie widzialy jak sie spocil podczas tej rozmowy myslalam ze padne. Po tym wszytskim nagle zaczal do mnie namietnie pisac smsy, no i potem sie juz jakos potoczylo...aczkolwiek z poczatku bylo dziwnie on podejrzewal ze ja udaje bo mam jakis niecny plan, a ja mialam takie same podejrzenia

SAMOA-no wypadalo by sie zabrac za przymierzanie, choc przyznaje ze tu na Jersey bardzo mnie to krepuje, bo wiem ze sukienki tu nie kupie( bezy tu sa glownie z hollywood dream wiec kosztuja za duzo jak dla mnie) i z tego wzgledu mam opor wesc do salonu i je zmierzyc

Edytowane przez shantala
Czas edycji: 2009-06-27 o 10:39
shantala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:43   #387
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Znalazłam taka zabawę oczepinową może którejś z Was się spodoba:
KUSZENIE ADAMA
Zabawa dosyć stara i powoli zanikająca, ale wydaje nam się, że warto o niej napisać kilka słów. Do zabawy potrzebne jest kilka par i tyle samo jabłek, oraz kawałek sznurka. Jabłka wiążemy na sznurku za ogonki. Panie trzymają jabłka na sznurkach, a panowie mają za zadanie zjeść jabłko bez pomocy rąk. Czym dłuższy sznurek i większe jabłko, tym większy problem z jego zjedzeniem.
widziałam już kiedyś takową zabawę ale nie na oczepinach tylko w szkole na zabawie:P wtedy było śmiesznie
Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Ja, ale tylko po to zeby go wkurzyc, tak naprawde...hihih okropna jestem, ale gdybyscie widzialy jak sie spocil podczas tej rozmowy myslalam ze padne. Po tym wszytskim nagle zaczal do mnie namietnie pisac smsy, no i potem sie juz jakos potoczylo...aczkolwiek z poczatku bylo dziwnie on podejrzewal ze ja udaje bo mam jakis niecny plan, a ja mialam takie same podejrzenia
hehe to jeszcze lepsza komedia romantico by z tego była kurcze a może książkę napiszę? natchnęłaś mnie serio piekna historia jak dla mnie


kocham tę piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=0cZ6KVd7N5w

kochane napiszcie jakieś tytuły fajnych piosenek,bo chce sobie poprawić humor a kurcze jakos nie mogę se żadnego tytułu piosenki przypomnieć

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-06-27 o 10:52
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:56   #388
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Dla mnie to mniej romantyczna komedia a bardziej Moda na Sukces ale juz nie bede opowiadac(bo nie lubie do tego wracac)jak to bylo z moim ex i dlaczego z moim TŻ bylismy przez niego najwiekszymi wrogami

Edytowane przez shantala
Czas edycji: 2009-06-27 o 11:03
shantala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:03   #389
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
cześć
idź do Kleinfelda może Cię pokazą w programie a Ty mieszkasz w Jersey NY?
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
A swoją drogą skoro tak się nowe do nas przyłączają to może Kasia zrobi kolejne podsumowanie
jakie podsumowanie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:10   #390
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
idź do Kleinfelda może Cię pokazą w programie a Ty mieszkasz w Jersey NY?

jakie podsumowanie
Gdzie tam NY, Jersey Channel Island miedzy Francja a Uk po polsku jak sie nie mysle Wyspy Normandzkie
shantala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.