Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 11:36   #3511
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Ewuś
Kurcze, strasznie kapryśna mi się cera zrobiła, non stop mi coś wyskakuje i na dodatek pomimo uzywania filtrów zrobiły mi się przebarwienia na twarzy, jak byłam w ciąży - na razie chodzę na kalwitację, ale potem chce zrobić peeling migdałowy w Klinice Estetyki Ciała - robiłyście taki peeling?
ja robiłam tylko, że u dr osadowskiej na mojej wrażliwej naczynkowej skórze bardzo się sprawdził, dodaje blasku skórze i ujędrnia ją, ale przebarwień nie usuwa mam nad górną wargą takie dwie pigmentacyjne plamy (chyba od brania tabletek anty) i jak są tak były, może są ciut jaśniejsze, ale w sumie to wątpię, bo teraz mam twarz muśniętą słońcem a miałam robione już pare serii... do przebarwień to chyba lepszy laser, przynajmnej ja się nad tym zastanawiam, bo te plamy sprawiają jakbym wyglądała na brudną i czasmi słysze teksty w stylu: wytrzyj się

a bylaś już wcześniej w tej KEC? kiedyś chciałam tam pójść, ale gabinet jest strasznie daleko ode mnie no i niestety nie mają cennika na stronie a ja nie lubię być zaskakiwana przy kasie... Koniecznie napisz jakie wrażenia masz po wizycie, to może się zdecyduje

chyba kupię sobie tą farbę, choć nie farbowałam włosów sama od liceum, bo zawsze wychodziły mi czarne
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:43   #3512
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja robiłam tylko, że u dr osadowskiej na mojej wrażliwej naczynkowej skórze bardzo się sprawdził, dodaje blasku skórze i ujędrnia ją, ale przebarwień nie usuwa mam nad górną wargą takie dwie pigmentacyjne plamy (chyba od brania tabletek anty) i jak są tak były, może są ciut jaśniejsze, ale w sumie to wątpię, bo teraz mam twarz muśniętą słońcem a miałam robione już pare serii... do przebarwień to chyba lepszy laser, przynajmnej ja się nad tym zastanawiam, bo te plamy sprawiają jakbym wyglądała na brudną i czasmi słysze teksty w stylu: wytrzyj się

a bylaś już wcześniej w tej KEC? kiedyś chciałam tam pójść, ale gabinet jest strasznie daleko ode mnie no i niestety nie mają cennika na stronie a ja nie lubię być zaskakiwana przy kasie... Koniecznie napisz jakie wrażenia masz po wizycie, to może się zdecyduje

chyba kupię sobie tą farbę, choć nie farbowałam włosów sama od liceum, bo zawsze wychodziły mi czarne
Myślałam, że ten peeling usunie takie przebarwienia No,a le dr Jankowiak pewnie zaleci coś innego - mam wizytę na 4 sierpnia.
Do tej kliniki umawiam się zawsze na kalwitację +maskę - cena 150 PLN. Ja jestem bardzo zadowolona, ale nie mam porównania, bo tylko tam robiłam. No i masz rację - strasznie tam daleko.
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:41   #3513
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja robie sama migdała raz na miesiąc i jestem zadowolona z efektów, ogromny plus za to że mozna go również latem robić Ale tak jak Bejjka napisała on raczej średnio usuwa przebarwienia, gdzieś nawet słyszałam że peeling migdałowy może sprawić iż przebarwienia stają sie bardziej widoczne Tylko nie wiem ile w tym prawdy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:03   #3514
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny a gdzie polecacie by iść na peeling migdałowy? Ile kosztuje taka przyjemność?
Nigdy nie byłam, chętnie bym poszła. Jednak też nie chcę wydawać 150zł na jeden zabieg bo pewnie i takie ceny gdzie niegdzie mają


Bejjka kup tę farbę, warto Ale pamiętaj by wziąć kolor trochę jaśniejszy bo rzeczywiście wychodzi jednak ciemniejszy. Moja mama używa nr323 'Ciemna czekolada' i rzeczywiście jest to już ciemny odcień, prawie jak czarny. Farba sama w sobie jest super, tak naprawdę to krem koloryzujący ale świetnie pokrywa każdy siwy włos i nie niszczy ich. Widzę różnicę na włosach mojej mamy odkąd jej używa
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-07-16 o 13:04 Powód: lit
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:28   #3515
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

a ja wlasnie chce umowic mojego synka na wizyte do kliniki dr Jankowiaka wlasnie na usuniecie 2 pieprzykow. zobaczymy co mi powiedza. nie wiem czy sie zdecydujemy . zobaczymy.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:53   #3516
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kamila, no to mnie teraz przestraszyłaś

A jak sobie robisz tego migdała, skąd masz preparaty Choć sama sobie nie zrobię, bo tak mnie nastraszyłaś - muszę pogadać z doktorem

Aniu, a mały musi mieć je usunięte, miał je badane? Ja najpierw byłam na komputerowej mapie ciała i mi zbadano wszystkie pieprzyki i nic nie bylo trzeba wycinać, a niektórzy chirurdzy wycinają jak popadnie.

A polecacie jeszcze jakieś inne miejsce na kalwitacje, bo na tą Margonińską, to mam daleko i wolałabym gdzieś bliżej (a jak by było taniej, to już by było cudownie) - tylko ja strasznie boję się gabinetów kosmetycznych, że mi zmasakrują twarz i tylko do tej Kliniki jakoś idę pewnie.
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:25   #3517
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej dziewczyny
Po moich ostatnich stresach jestem trochę zakręcona, poza tym w pracy kocioł i padam z nóg. Jednak już jutro ostatni dzień i idę na urlop W końcu sobie odpocznę.

Zachęciłyście mnie do tej farby. Ona jest bez amoniaku i zmywa się normalnie? Bo chciałabym zafarbować czymś podobnym jak toner, aby ciut przyciemnić i dodać połysku. Nada się ta farba?

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2009-07-16 o 16:26
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 17:15   #3518
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Jutro mam być na polance, bo mam odebrać tabletki na odchudzanie dla TŻeta mamy za 800 zł więc skoczę do malty i kupię farbę, myślę o jakimś jasnym bronzie bo teraz mam kolor kasztanowy/czekoladowy zależy a jakim świetle

SiSleyS ja płacę za migdała jednorazowo ponad 200 zł za twarz + dekolt. Możesz sama sobie zamówić i potem zrobić w domu wybierając stężenie na http://www.biochemiaurody.com/ albo kupić gotowe praparaty na allegro, choć o trochę niższym stężeniu niż u kosmetologa.

Też chciałabym zbadać swoje pieprzyki bo z roku na rok mam ich coraz więcej

ale duchota, wystarczyły dwie godziny na zewnątrz i moje nogi przypominają nogi słonia tak mi strasznie spuchły, ten inneov drenaż jest do dupy.

dziś integruje się z moimi nowymi znajomymi z pracy i idziemy pić na starówkę, bo opijamy kontrakt
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:06   #3519
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Babesso lepiej poradź sie doktora jankowiaka jak to jest z migdałem i przebarwieniami. Ja chyba ogladałam jakis program na tvn style gdzie była mowa o kwasach i własnie jakaś kosmetyczka wypowiadała sie nt migdałowego. W sumie mówiła ze ma on najwiecej plusów ze wszystkich ale że źle działa na przebarwienia

Ja preparaty do migdała zamawiałam na mazidla.com a przepis na peeling migdałowy jakos całkiem niedawno wklejałam tutaj. Z tym ze ja przed pierwszym zabiegiem najpierw skórę przyzwyczajałam zrobionym przez siebie tonikiem migdałowym 5%. Nadal ten tonik stosuje i bardzo go sobie chwale.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:39   #3520
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Ja najpierw byłam na komputerowej mapie ciała i mi zbadano wszystkie pieprzyki i nic nie bylo trzeba wycinać, a niektórzy chirurdzy wycinają jak popadnie.
U mnie nawet nie ze względów zdrowotnych tylko estetycznych chcę te znamiona usunąć
No i jedno mam na wysokości zapięcia od stanika więc często podrażniane


Cytat:
A polecacie jeszcze jakieś inne miejsce na kalwitacje, bo na tą Margonińską, to mam daleko i wolałabym gdzieś bliżej (a jak by było taniej, to już by było cudownie) - tylko ja strasznie boję się gabinetów kosmetycznych, że mi zmasakrują twarz i tylko do tej Kliniki jakoś idę pewnie
Polecam ten gabinet http://www.instytut-maxima.pl/instytut.php z tym że nie koniecznie bliżej
Nie wiem dlaczego tyle kosztują gdzie indziej kalwitacje, może oni jakoś mniej skomplikowanie to robią tutaj mają za 40zł, jeżdzą tą packą po twarzy i włala

PS. Piątek
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 10:31   #3521
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Polecam ten gabinet http://www.instytut-maxima.pl/instytut.php z tym że nie koniecznie bliżej
Nie wiem dlaczego tyle kosztują gdzie indziej kalwitacje, może oni jakoś mniej skomplikowanie to robią tutaj mają za 40zł, jeżdzą tą packą po twarzy i włala

A panie z Maximy są bardzo fajne Jak macie problemy z paznokciami wrastającymi itp to nie ma lepszego miejsca w Poznaniu
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 10:49   #3522
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kamilko, dziekuję za informacje

Ewuś, masz rację ten salon też daleko

A robiłaś tam kawitację? To 40 PLN, to tylko kawitacja czy coś jeszcze., bo na Margonińskiej płacę 15o, ale to jest kawitacja, masaż twarzy i dekoltu + odpowiednia do potrzeb skóry maska- calość trwa 1,5 h, a i jeszcze jak mam maskę na twarzy, to masaż dłoni robią
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2009-07-17 o 11:55
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 11:29   #3523
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja po powrocie z urlopu wybiorę się na kawiatację i chyba skorzystam z tej oferty salonu maxima W ogóle zamierzam po urlopie zacząć się kwasić i to konkretnie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 12:05   #3524
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja po powrocie z urlopu wybiorę się na kawiatację i chyba skorzystam z tej oferty salonu maxima W ogóle zamierzam po urlopie zacząć się kwasić i to konkretnie
Ja na jesień też zacznę się kwasić, mam nadzieję że do tego czasu uda mi się tego mojego małego ssaczka "odłączyć" od piersi, bo jak na razie butla jest bee
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 12:47   #3525
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

No to na najbliższe 2 tygodnie mamy spokój od prezesa
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:20   #3526
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

kupiłam farbę w kolorze mroźny kasztan, zobaczymy co z tego będzie. choć dziś raczej nie pofarbuję, bo wieczorem mam gości na weekend i muszę trochę ogarnąć w domu i zrobić jakieś zakupy. poza tym jestem trochę skacowana a tym samym trochę rozleniwiona zaraz wypiję sobie redsa

ja na jesień mam też kosmetyczne plany , jeśli się uda finansowo to deplilacja laserowa a koniecznie muszę pozamykać popękane naczynka na ciele, bo mnie zalamują

po 18 mam odebrać te leki na odchudzanie dla Tżeta mamy. jestem strasznie ciekawa co ona znowu wymyśliła
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:27   #3527
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Aniu, a mały musi mieć je usunięte, miał je badane? Ja najpierw byłam na komputerowej mapie ciała i mi zbadano wszystkie pieprzyki i nic nie bylo trzeba wycinać, a niektórzy chirurdzy wycinają jak popadnie.
u mojego synka to tak jak u Ewy - usuniecie pieprzykow, gdyz sa na szyi i z boku policzka (czyli latwa mozliwosc podraznien) + ze wzgledow estetycznych.

ide po pracy na stary rynek na pogaduchy ze znajoma .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 16:08   #3528
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej
też mam parę groźnie wyglądających pieprzyków, ale póki lato w pełni, nie chce ich ruszać. na jesień postaram się coś z nimi zrobić.

właśnie wróciłam z koni i baseniku Dziś byłam pojeździć u wujka, wzięłam z kuzynką dwa koniki i wystartowałyśmy do lasu patataj patataj, konikom dałyśmy się rozprostować i pomęczyć. wiatr we włosach, zapach lasu i ja na grzbiecie konika-nic więcej mi nie trzeba... no może jeszcze do pełni szczęścia powinnam mieć przypiętego red'sa do pazuchy

idę teraz wyprać te "koniowe" ciuchy, bo śmierdzi niemiłosiernie
muszę też skoczyć na pocztę bo przyszła mi paczka ze sprzętem do moich rybek

a potem oporządzę się i lecę z kumpelą na stary rynek na piwko Wieczorem na wyścigi i tak mi czas minie

piękna pogoda. siora dzwoniła do mnie że w Mielnie mają 35 stopni w cieniu żyć nie umierać.
czekam na ten weekend kiedy będę miała wolne i będzie ładna pogoda, taka do poleżenia, poobijania się i opalania... bo ostatnimi czasy zawsze jak jest ładnie to ja jestem w pracy

miłego dzionka. cieszmy się słoneczkiem
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 18:47   #3529
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

nareszcie rozpoczął się upragniony urlop właściwie już się spakowałam, pozostały jeszcze tylko kosmetyki, a przed snem mały kącik piękności, depilacja, piling i maseczki. jutro czeka mnie pobudka bladym świtem, bo po 5 mam pociąg, ale dam radę tym bardziej że będę wstawała z myślą, że przede mną 2 tygodnie wypoczynku najpierw mazury 4-5 dniowy pobyt u rodziców a potem upragnione góry trzymajcie kciuki żeby nie padało
Daria widzę, że z Ciebie jockey'ka pełną piersią, szkoda że ja się boję koni

Ewa jeśli ciągle podrażniasz znamię to koniecznie musisz coś z tym zrobić ! żebyś w przyszłości nie miała problemów.

Kamila przyjemności na bezkrólewiu

Dziewczyny do "zobaczenia" za 2 tygodnie chociaż może uda mi się czasami do Was zajrzeć.


Wrrr ma sie ochłodzić na weekend skąd ta pogoda wie że ja właśnie urlop zaczełam, nic idę pocieszyć się talerzem owoców
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 11:14   #3530
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Madziu przyjemnosci i duzo odpoczynku na urlopie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 13:34   #3531
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Miłego urlopu

Ja mam tydzień wypoczynku przed dwoma tygodniami półkoloniii
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 15:38   #3532
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja też już jestem na urlopie i przede mną ponad dwa tygodnie laby
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 20:13   #3533
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja też już jestem na urlopie i przede mną ponad dwa tygodnie laby
Podpoczywaj i odstresuj się Moniś
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:16   #3534
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Moniu lez brzuchem do gory na urlopie .

jak dobrze, ze dzisiaj juz swieci slonko .

moj krotki weekend minal za szybko, ale przynajmniej wylenilam sie na calego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:26   #3535
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Mi sie powoli zaczyna nudzić A jeszcze pare godzin w pracy musze sie przemęczyć.

Spędziłam bardzo miło weekend na działce na wsi, nawet niedzielne załamanie pogody nie spowodowało wcześniejszego wyjazdu. Nauczyłam sie grac w pokera i remika, nie przepadam za gra w karty ale humor dopisywał w czasie gry
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:15   #3536
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

To ja trochę poczytam i sama spróbuję zrobić sobie ten peeling migdałowy Jednak poczekam do jesieni, niby teraz migdała też można robić ale ja tam wolę nie ryzykować
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:07   #3537
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Goście, goście i po gościach
Teraz musimy doprowadzić chatę do porządku a to już mniej przyjemna sprawa.
Muszę się wybrać na zakupy, bo moja szafa jest pusta. W tym roku kupilam sobie parę rzeczy na krzyż. A zakupow odzieżowych nienawidzę, najbardziej chcialabym mieć osobę, która znając mój gust przynosilaby mi do domu jakieś fajne ciuchy za to w perfumeriach mogłabym siedzieć godzinami :
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:06   #3538
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kurde co za pogoda, gdzie te 30'C się pytam?! Rano musiałam się przebierać bo już sobie białe spodenki przygotowałam ale jako, że komunikacją miejską docieram do pracy bo mama ma urlop to klapki do torby i zmiana spodni na szare.
Przez ten cholerny remont nie mam nawet gdzie prania powiesić...

Miłego dnia.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:00   #3539
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Przez ten cholerny remont nie mam nawet gdzie prania powiesić...
Evka wspólczuje Ci, bo chyba nie ma nic gorszego niż remont...
U mnie już prawie cały blok się urządził, więc coraz rzadziej słyszę odgłosy wiertarek/wyburzania ścian itp
dziś chyba zalatwiam już ostatnią rzecz w sprawie naszego mieszkanka tj kopie wpisu do księg wieczystej dla banku żebyśmy mieli trochę niższą ratę kredytu
a pogoda? Baaardzo w kratkę mam nadzieję, że weekend bedzie ok, bo jadę ma mazury
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 12:36   #3540
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ewa no i jest goraco na dworze . ja tez wspolczuje Ci remontu - cos strasznego .

Camilla ja za to jestem sama na posterunku i mam mnostwo roboty . ale wiem cos o nudzeniu sie w pracy . nie wiem co gorsze - nawal pracy, czy mega nudy?

ide dzisiaj po pracy do fryzjera. ciekawe co z tego wyjdzie...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.