Inglot - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 08:19   #3691
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

[QUOTE=Mloda;22322337]
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ale za to tam dostaniesz puste freedomy bo im na kasie zalezy wiec sa plusy . Choc to tez nie tylko tam bo np w salonie w Katowicach tez sie dostaje puste freedomy bez problemu i babki sie dziwiły ze ja sie dziwie ze sprzedaja bo w ich opini przeciez to normalne...

A tak swoja droga Ishi wiem o jakim granacie mówisz, pieeeeekny jest
dzieki puste freedomki dostaniesz M1 w Zabrzu :d babka mi mówiła że tam sprzedają małe i duże tak swoją drogą
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:05   #3692
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
hmm..tu nie doradzę, maty wg mnie Inglot ma nierówne, tzn. fioletowy,zielony super, cieniowanie, nakładanie extra. A czerwień i błękit porażka i masakra...no ale co komu pasuje
Musisz się kopsnąć i na własnej łapce zobaczyć na żywo - ja ostatnio kupiłam pojedynczy granatowy cień, perłowy i sie zakochałam....a perłowe Ingloty też mi nie leżą tak na 100...ale ten jest boooski

Wydaje mi się że ta potrójna mapka jest dobrym rozwiązaniem i tańszym
A mi się tak paletki podobają i nigdy nie miałam takiej składanej, ogólnie cieniami się nie maluje i właśnie bardzo podoba mi się pomysł składania paletek. Muszę sama pójść i pooglądać, tylko ja tak nie lubię tam chodzić, dlatego chcę jak najwięcej poszukać w domu, żeby nie musieć tam już się zastanawiać. U mnie w mieście zdarzają się panie niezbyt miłe, wręcz upierdliwe i wymuszające zakupy, bo inaczej się nie odkleją.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
co do czerwieni sie wypowiem, roluje sie i walkuje podczas nakladania, jak napisala Ishikawa. nadaje sie jedynie do akcentowania, kreski na mokro, ale tez umkiejętnie.


perłowe cienie z inglota ( te potrojne , ale tez do paletki ,pojedyncze) nie sa przesadnie błyszczące, ladnie sie łąćzą, to ważne, nie wałkują się nie osypują, wydajne bardzxo.
Jeżeli te perłowe są bardziej satynowe, to sobie je pooglądam. Dziękuję za radę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:27   #3693
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Nie do końca się orientuję co i jak, także mam nadzieje, że pomożecie

Dzisiaj na stoisku Inglota oglądałam przecenione na 13 zł cienie sypkie (różne kolory), jakies inne cienie, kilka błyszczyków itp a w takim mini saloniku Inglota te cienie sypkie były tylko w dwóch odcieniach (niestety same miedziane brązy i bordo, które kompletnie mi nie pasuje oraz żółty).
Przeceniają wybrane odcienie tych cieni i poprostu trzeba szukać? Wiecie może na co są jeszcze teraz przeceny?

Kupiłam sobie dzisiaj kredkę do ust z matowej serii za 8 zł w boskim jak dla mnie kolorze 31 (taki różyk).
każdy salon ma różne przeceny (no oprócz tych stałych: czyli jak ktoś już pisał, cienie Vertigo, chusteczki do demakijażu, masło do rąk, baza pod cienie, bibułki matujące). W mieście gdzie ja kupuję są przecenione o 50% róże w pompce, rozświetlacze w pompce, podkłady nawilżające, bronzery (te w tubach do ciała i twarzy), pomadki mat, kredki do powiek, konturówki do ust, kredki do brwi. No ale tylko wybrane kolory

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ale za to tam dostaniesz puste freedomy bo im na kasie zalezy wiec sa plusy . Choc to tez nie tylko tam bo np w salonie w Katowicach tez sie dostaje puste freedomy bez problemu i babki sie dziwiły ze ja sie dziwie ze sprzedaja bo w ich opini przeciez to normalne...

A tak swoja droga Ishi wiem o jakim granacie mówisz, pieeeeekny jest
niektóre kasetki w salonach dziewczyny moga sprzedawać samodzielnie, innych nie (zarządzenie takie mają). Ale często też to jest zależne od ich "dobrej woli"

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:28
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:36   #3694
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Inglot

recenzje kosmetyków Inglot - zapraszam
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:23   #3695
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Inglot

Mam pytanie do dziewczyn z Lublina, czy w którymś punkcie Inglot w naszym mieście można dokupić bez problemu pustą kasetkę na 3 cienie? Bo akutalnie zostałam z 2 nowymi cieniami i woskiem bez kasetki i teraz nie wiem jak je przechowywać;]
milczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:33   #3696
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

Cytat:
Jeżeli te perłowe są bardziej satynowe, to sobie je pooglądam. Dziękuję za radę.
dokładnie, nei dają efektu sztucznej lali, bo niektore perłowe to tak błyszczą jak żydowskie jaja te wlasnie sa gladkie, lekko połyskujące, bardzo szlachetnie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:12   #3697
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Byłam dziś w Inglocie.
Dowiedziałam się,że paseczki z cieniami zostały wycofane.
Szkoda,bo to mój ulubiony kształt.

Chciałam kupić eyeliner w żelu(31 zł-gdyby kogoś interesowała cena),ale tester był cały popękany i skurczony,żel wyglądał jak twardy kawałek węgla w słoiczku.
Po jakim czasie on tak wysycha i czym go ewentualnie uratować?Woda destylowaną?


Jak oceniacie nowe magnetyczne kasetki?
nie jestem do nich przekonana zupełnie,wolę te stare.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 16:34   #3698
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

witam,
że ja dopiero teraz zobaczyłam ten wątek hi hi
jestem fanką Inglota, mam paletki z cieniami chyba we wszystkich gamach kolorystycznych, (m.in. ten granat o, którym pisałyscie )uwielbiam te perłowe
mam tez kilka pędzli, róży, kredek, lakierów do paznokci, błyszczyków i w ogóle
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:36   #3699
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

ja eyeliner w zelu mam okolo pół roku i jest zdatny do użycia, wiesz jak to jest z testerami... chodzą panie,testują, nie domkną pudełeczka i wtedy nie mozna sprobowac juz.

prostokąty są wycofywane?? nei wiedziałam...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:42   #3700
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ja eyeliner w zelu mam okolo pół roku i jest zdatny do użycia, wiesz jak to jest z testerami... chodzą panie,testują, nie domkną pudełeczka i wtedy nie mozna sprobowac juz.
To też racja.
Jesteś zadowolona z eyelinera?Wydajny jest?Masz w czarnym kolorze?
Dzisiaj próbowałam się pomiziać tym zwęglonym żelem,ale trudno było.Czy odcień jest taki bardzo-bardzo czarny?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
prostokąty są wycofywane?? nei wiedziałam...
Podobno tak,zostają kwadraty i kółeczka.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:52   #3701
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

jest straaaasznie wydajny! mam czarny kolor, jest ladnie głeboki, jest toprawdziwa mocna czerń, czasem mieszam go z brokatem zeby nie byl tak intensywny.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 16:55   #3702
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To też racja.
Jesteś zadowolona z eyelinera?Wydajny jest?Masz w czarnym kolorze?
Dzisiaj próbowałam się pomiziać tym zwęglonym żelem,ale trudno było.Czy odcień jest taki bardzo-bardzo czarny?



Podobno tak,zostają kwadraty i kółeczka.

ale prostokaty masz na mysli paski? no pieknie .. to jestem w d... :P
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:05   #3703
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez MarilynMonroePL Pokaż wiadomość
ale prostokaty masz na mysli paski? no pieknie .. to jestem w d... :P
Tak,paski.Na standach faktycznie były tylko kwadraty i kółka,więc musi to być prawda.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:19   #3704
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

[QUOTE=Ishikawa;22320742]
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

dodam tylko ( a pisałam o tym wcześniej :P:P) że promocje zależą od tego, czy stoisko jest firmowe, czy franczyza. Jak ktos "wynajmuje" pod franczyze, to na stoiskach nie ma przecen, tak zauwazyłm.
No ja ze swojej obserwacji napisze, że nigdy nic nie udało mi się promocyjne wysępić :P z niefirmowych stoisk. O paletkach za 15 zł w takich miejscach zapomnij :P


Oczywiście moge się mylić, ale pisze z własnych doświadczeń
Dzięki za info . A paletki po 15 zł tez ostatnio widziałam ale same wsciekle zielenie (mam zreszta takie odcienie i bardzo rzadko uzywam).

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
każdy salon ma różne przeceny (no oprócz tych stałych: czyli jak ktoś już pisał, cienie Vertigo, chusteczki do demakijażu, masło do rąk, baza pod cienie, bibułki matujące). W mieście gdzie ja kupuję są przecenione o 50% róże w pompce, rozświetlacze w pompce, podkłady nawilżające, bronzery (te w tubach do ciała i twarzy), pomadki mat, kredki do powiek, konturówki do ust, kredki do brwi. No ale tylko wybrane kolory


niektóre kasetki w salonach dziewczyny moga sprzedawać samodzielnie, innych nie (zarządzenie takie mają). Ale często też to jest zależne od ich "dobrej woli"
Dzieki, muszę jeszcze pochodzić po różnych stoiskach, może uda mi się upolować jakiś ładny cien sypki. Zastanawiam się jeszcze nad matową kredką, użyłam dopiero raz ale bardzo mi się spodobała. Tylko jak się to struga

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Inglocie.
Dowiedziałam się,że paseczki z cieniami zostały wycofane.
Szkoda,bo to mój ulubiony kształt.

Chciałam kupić eyeliner w żelu(31 zł-gdyby kogoś interesowała cena),ale tester był cały popękany i skurczony,żel wyglądał jak twardy kawałek węgla w słoiczku.
Po jakim czasie on tak wysycha i czym go ewentualnie uratować?Woda destylowaną?


Jak oceniacie nowe magnetyczne kasetki?
nie jestem do nich przekonana zupełnie,wolę te stare.
Co do eyelinera w żelu - mam go równy rok i powiem tak: mi po miesiącu używania (nie codziennie) ten liner podsechł mimo, że odkręcałam tylko na chwile do pomalowania się, owszem dało się go używać ale strasznie się z nim męczyłam i kreska często wychodziła postrzępiona.
Wtedy zaczęłam go używać z dodatkiem Duraline i kreski wychodzą boskie, idealnie równe a maluje się je dziecinnie prosto . Także po roku używania tego eyelinera nie wiem jak sprawuje się "solo" bo używam tylko z Duralinem, ale z nim jest świetny najlepszy liner jaki miałam.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jest straaaasznie wydajny! mam czarny kolor, jest ladnie głeboki, jest toprawdziwa mocna czerń, czasem mieszam go z brokatem zeby nie byl tak intensywny.
Zgadzam się . Jest niesamowicie wydajny. Dawniej musiałam co kilka miesiecy kupować nowy liner, a ten mam rok i ubytek jest dosłownie minimlany. A kolor też jest świetny, mega mega mocna czern
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:25   #3705
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

[QUOTE=kleopatre;22337416]
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Co do eyelinera w żelu - mam go równy rok i powiem tak: mi po miesiącu używania (nie codziennie) ten liner podsechł mimo, że odkręcałam tylko na chwile do pomalowania się, owszem dało się go używać ale strasznie się z nim męczyłam i kreska często wychodziła postrzępiona.
Wtedy zaczęłam go używać z dodatkiem Duraline i kreski wychodzą boskie, idealnie równe a maluje się je dziecinnie prosto . Także po roku używania tego eyelinera nie wiem jak sprawuje się "solo" bo używam tylko z Duralinem, ale z nim jest świetny najlepszy liner jaki miałam.

Zgadzam się . Jest niesamowicie wydajny. Dawniej musiałam co kilka miesiecy kupować nowy liner, a ten mam rok i ubytek jest dosłownie minimlany. A kolor też jest świetny, mega mega mocna czern
Mieszasz eyeliner z duralinem przed pomalowaniem?Jedną porcję?
Czy co jakiś czas dolewasz do słoiczka duraline'u?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:31   #3706
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot

Buuu ja chcę paletki za 15 zł We Wrocławiu nigdzie na takie promocje nie natrafiłam.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:34   #3707
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Inglot

Skoro prostokąty są wycofywane to czy można się spodziewać ich wyprzedaży?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:36   #3708
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

[QUOTE=marryme21;22337584]
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Mieszasz eyeliner z duralinem przed pomalowaniem?Jedną porcję?
Czy co jakiś czas dolewasz do słoiczka duraline'u?
Na eyeliner w sloiczku daję niecałą kropelkę duralinu (staram się jak najmniej a i tak zawsze mi się wleje za dużo) i można powiedzieć, że mieszam pędzelkiem (a tak naprawdę poprsotu parę razy maźnę pędzelkiem). Robię tak przed każdym robieniem kresek (trochę to wkurzające ale inaczej źle mi się maluje tym linerem). Nie da się wlać co jakiś czas duralinu do słoiczka bo on po kilku minutach wysycha. Czasem zamaczam też pędzelek w odrobinie duralina i wtedy biorę liner.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:38   #3709
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

Cytat:
Zgadzam się . Jest niesamowicie wydajny. Dawniej musiałam co kilka miesiecy kupować nowy liner, a ten mam rok i ubytek jest dosłownie minimlany. A kolor też jest świetny, mega mega mocna czern __________________
w sumie cięzko o liner o tak mocnym nasyceniu inne sa czarne ale nie aż tak wiec to plus jesli chodzi o intensywność, pigmentację
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 17:43   #3710
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Buuu ja chcę paletki za 15 zł We Wrocławiu nigdzie na takie promocje nie natrafiłam.

Ja tak samo.
A może wiesz gdzie sprzedają smaodzielne paletki(bez wkładów)?


Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Na eyeliner w sloiczku daję niecałą kropelkę duralinu (staram się jak najmniej a i tak zawsze mi się wleje za dużo) i można powiedzieć, że mieszam pędzelkiem (a tak naprawdę poprsotu parę razy maźnę pędzelkiem). Robię tak przed każdym robieniem kresek (trochę to wkurzające ale inaczej źle mi się maluje tym linerem). Nie da się wlać co jakiś czas duralinu do słoiczka bo on po kilku minutach wysycha. Czasem zamaczam też pędzelek w odrobinie duralina i wtedy biorę liner.
Dzięki za szczegółowa instrukcję.
Skoro tak zachwalacie ten eyeliner,to chyba go kupię.
A nie maluje kresek codziennie,to będę go miała na wieki.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:47   #3711
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

[QUOTE=marryme21;22337584]
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Mieszasz eyeliner z duralinem przed pomalowaniem?Jedną porcję?
Czy co jakiś czas dolewasz do słoiczka duraline'u?
przed malowaniem, albo do słoiczka, albo na ręce sobie mieszam
W słoiczku mi za szybko nie wysycha, taka ciapka się robi ale zazwyczaj zanim wyschnie zdążę kreski zrobić
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:13   #3712
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ja tak samo.
A może wiesz gdzie sprzedają smaodzielne paletki(bez wkładów)?
Niestety nie.

Z Duraline też tak robię, tylko użwam do linera z Coastal Scents
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:55   #3713
Bombolinka
Raczkowanie
 
Avatar Bombolinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Serock
Wiadomości: 64
GG do Bombolinka
Dot.: Inglot

Hej. Mam pytanie o róże z systemu freedom. Cena jest zachęcająca, a jak jest z trwałością i jakością?
Bombolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:43   #3714
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

zalezy tez na co nałozysz, jesli sie robi to na przypudrowaną twarz to trwałość zadowalająca
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:45   #3715
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Bombolinka Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie o róże z systemu freedom. Cena jest zachęcająca, a jak jest z trwałością i jakością?
mam dwa - jakość i trwałość są adekwatne do ceny. wychodzą ładne kolory [jeden róż musiał trochę stwardnieć, bo za dużo się go nabierało], całkiem intensywne [niekiedy trzeba uważać, żeby sobie plamy nie zrobić], ale jednak szybko się scierają.
myślę, że za te cenę jest przyzwoicie
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:21   #3716
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Do eyelinera żelowego też od czasu do czasu bezpośrednio wpuszczam kropelkę Duraline, i jest cały czas świeży ;D
Jeśli chodzi o róże freedom to są te same co pojedyncze - część z serii amc, mają oznaczenie A+ numer i cześć tych zwykłych (mają sam numer). Ja bardziej lubię te zwykłe bo AMC się strasznie sypią i można nimi plamę zrobić, zwłaszcza nie nadają się do tłustej cery.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:34   #3717
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Czy Duraline to to samo co domowe Mixing Medium?Można to zastąpić wodą z gliceryną?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 02:42   #3718
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy Duraline to to samo co domowe Mixing Medium?Można to zastąpić wodą z gliceryną?
według mnie można, z tym, że duraline się nie zepsuje tak szybko jak sama woda z gliceryną.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 13:29   #3719
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez milczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z Lublina, czy w którymś punkcie Inglot w naszym mieście można dokupić bez problemu pustą kasetkę na 3 cienie? Bo akutalnie zostałam z 2 nowymi cieniami i woskiem bez kasetki i teraz nie wiem jak je przechowywać;]
Ja kupiłam z miesiąc temu w Plazie
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 14:12   #3720
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot

Czy wszystkie kolory cieni pojedynczych dostępne w Inglocie można kupić w paletkach? Czy niektóre tylko indywidualnie?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.