AKWARIUM - część I - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 21:53   #4501
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Hmm nie rozumiem , przecież bąbelkowanie przez rośliny jest objawem wydzielania tlenu a nie co2?
Oczywiscie masz racje - tak to jest jak sie mysli o jednym a pisze drugie Rosliny wydzielaja tlen, a nawozi sie je CO2 sorry, ale chyba niewyspana bylam jak to pisalam
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 21:58   #4502
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona to Twoje akwarium ??? Łorany, ale zarosło To po co Ty te krewetki kupiłaś? Przecież wpuścisz je do środka i po nich. Zaginione w gąszczu
A co do polecanej rośliny, to jesteś pewna że nada sie do ciemnych kątów? Bo czytam właśnie, że wymaga silnego światła...

A gdzie Ty masz filtr i grzałkę? Nic nie widzę. Gdzie je ukryłaś? I jak rozwiązałaś problem prądu z wylotu z filtra? Bo większość roślin chyba nie lubi tego "podmuchu". Ja właśnie nie wiem jak to u siebie zrobić

I jeszcze jedno Ta rybka na śroku w czarnym paseczkiem to kosiarka? Ile sztuk masz i jak duże Ci urosły?

Jeju piękne to Twoje akwa. Chciałabym chociaż w połowie mieć takie zielone jak Ty.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:15   #4503
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez magrest
Ivona to Twoje akwarium ??? Łorany, ale zarosło To po co Ty te krewetki kupiłaś? Przecież wpuścisz je do środka i po nich. Zaginione w gąszczu
A co do polecanej rośliny, to jesteś pewna że nada sie do ciemnych kątów? Bo czytam właśnie, że wymaga silnego światła...

A gdzie Ty masz filtr i grzałkę? Nic nie widzę. Gdzie je ukryłaś? I jak rozwiązałaś problem prądu z wylotu z filtra? Bo większość roślin chyba nie lubi tego "podmuchu". Ja właśnie nie wiem jak to u siebie zrobić

I jeszcze jedno Ta rybka na śroku w czarnym paseczkiem to kosiarka? Ile sztuk masz i jak duże Ci urosły?

Jeju piękne to Twoje akwa. Chciałabym chociaż w połowie mieć takie zielone jak Ty.
Magrest jak Cię zaraz trzepnę no!!! Tak to moje akwarium! A krewetki kupiłam do małego, bo miesiąc temu założyłam też małe akwarium 31 litrów Duże akwarium już wygląda zupełnie inaczej, to stara fotka, mam trochę inne rośliny.

Elfir tak myslalam że to przejęzyczenie

Co do kosiarek mam 4 sztuki, ale urosły olbrzymy!!!Teraz to widzę, jakie giganty to są.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:16   #4504
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: AKWARIUM - początki !!

gdybyś nie napisała że tam jakaś kosiarka jest to ja bym żadnej ryby nie zauważyła bo na pierwszy rzut oka to tylko ten gąszcz i czerwona strzałka (ja chyba naprawdę mam coś z oczami, dlatego myślę o ciut większych rybkach )
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:19   #4505
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez magrest

Jeju piękne to Twoje akwa. Chciałabym chociaż w połowie mieć takie zielone jak Ty.
ja tez tym bardziej ze ciesze sie jak dziecko kiedy choc jeden lisc w malawi ma szanse przezycia
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:33   #4506
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Magrest jak Cię zaraz trzepnę no!!! Tak to moje akwarium! A krewetki kupiłam do małego, bo miesiąc temu założyłam też małe akwarium 31 litrów Duże akwarium już wygląda zupełnie inaczej, to stara fotka, mam trochę inne rośliny.

Elfir tak myslalam że to przejęzyczenie

Co do kosiarek mam 4 sztuki, ale urosły olbrzymy!!!Teraz to widzę, jakie giganty to są.
Wiedziałam, że krewetki to do tego małego akwa
A ile cm mają Twoje kosiarki? Upchałabym je w tych moich niecałych 100 litrach?

Pomęczę Cię jeszcze z jedną sprawą Tylko się nie denerwuj Chodzi mi jakis nawóz do roślin. Co mogłabym stosować? Wcześniej czytałam tylko, że stosowałaś bioflorin, a kasiulka florenie, ale poza wymienioną nazwą nic więcej nie wspomniałyście. Słyszałam też o kulkach lub patyczkach pod korzonki. Możesz mi napisać co mogłabym kupić i stosować. Mam tylko żelazo w płynie.
A czy takie płynne nawozy można stosować razem z tymi pod korzonki? Czy to nie będzie za dużo? Jak często trzeba podkładać takie pałeczki pod roślinkę?

Sorki, że tak zawracam glowę, ale jutro wybieram się do sklepu. A jak nie jutro to napewno w poniedziałek
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:59   #4507
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivon.a - o rany, musisz się zabrać za depilację!
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 22:59   #4508
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Nie nie męczysz Biopflorin stosuję teraz i jestem BARDZO zadowolona. To nawóz ogrodniczy, ale super efekty. Moje kosiarki to grubasy, no i około 8 cm chyba? Co do tabletek pod korzonki to są takie tetry można kupić na sztuki, są dobre na początek. Potem, po około miesiącu zaczniesz stosować nawóz w płynie. Jeśli chcesz to później doraźnie możesz stosować nawóc w pałeczkach razem z nawozem plynie, nic się nie stanie. Tylko chodzi o to żebyś na początku nie miała wysypu glonów.

Malla za depilację? Ja chciałabym żeby moje akwa znowu tak wyglądało szalona dziewczyno
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 23:13   #4509
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Nie nie męczysz Biopflorin stosuję teraz i jestem BARDZO zadowolona. To nawóz ogrodniczy, ale super efekty. Moje kosiarki to grubasy, no i około 8 cm chyba? Co do tabletek pod korzonki to są takie tetry można kupić na sztuki, są dobre na początek. Potem, po około miesiącu zaczniesz stosować nawóz w płynie. Jeśli chcesz to później doraźnie możesz stosować nawóc w pałeczkach razem z nawozem plynie, nic się nie stanie. Tylko chodzi o to żebyś na początku nie miała wysypu glonów.
Ok czyli kupuję jak najszybciej pałeczki i wsadzam pod każdą roślinkę, tak? A po około miesiącu leję bioflorin.
Czy żelazo np. ferro-activ, który do tej pory używałam, też stosować, czy starczy sam bioflorin?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 23:30   #4510
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

jak zauważysz niedobory żelaza, ale ja nie mam to Ty też chyba nie będziesz miała.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 23:37   #4511
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ok dzięki Ivona za wszystkie cenne rady i wogóle
Idę spać. Dobranoc Karaluchy pod poduchy, a krewetki do skarpetki
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 23:42   #4512
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez magrest
Ok dzięki Ivona za wszystkie cenne rady i wogóle
Idę spać. Dobranoc Karaluchy pod poduchy, a krewetki do skarpetki
ech dobranoc

Edit: Magrest napisz jeszcze jak się pojawisz, jakie zamontowałaś oświetlenie?


Rany julek, obawiam się że jednak doczekam potomstwa gurami , wszędzie wśród roślin są pochowane małe rybki, a mają gdzie się chować teraz.
Rodzinka gurami to dopiero tragedia.
__________________
Mój podwodny świat

Edytowane przez Ivon.a
Czas edycji: 2006-08-26 o 10:00
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:46   #4513
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

noo taki busz ma to do siebie ze daje duza szanse na przezycie wiec zamiast sie pozbywac hodujesz kolejne pokolenie sadystycznych rybek
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:02   #4514
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Edit: Magrest napisz jeszcze jak się pojawisz, jakie zamontowałaś oświetlenie?
W pokrywie są 2 świetlówki po 18W każda, ale mam zamiar okleić pokrywę folią aluminiową
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:42   #4515
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma
noo taki busz ma to do siebie ze daje duza szanse na przezycie wiec zamiast sie pozbywac hodujesz kolejne pokolenie sadystycznych rybek
One nie są sadystyczne, tylko burzliwie kochliwe Chyba zacznę pytać po zoologicznych czy ktoś gurami nie przyjmie.

Magrest jak dasz odbłyśnik to chyba powinno być ok, myślę.

Hmm na wiZOOżu powstał kolejny wątek o rybkach w kuli, w którym ktoś radzi jakie ryby mozna trzymać bez filtra

Śmieszne te krewetki, ale jakieś lenie mi się trafiły, siedzą cały czas w jednym miejscu. Chyba je zaraz rozruszam
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:58   #4516
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ok pytam na forum

Zauważyłam, że w tym nowym akwarium na roślinach pojawił się biały osad. Wygląda to jak kurz, tylko że jest biały, albo jakby przypruszone wapnem. Nie wiecie co to może być
Akwarium jest zalane dopiero od 4 dni, ryb w nim nie ma, więc z pokarmu to napewno nie jest...
A może to od zimnej wody? Bo nie mam tam jeszcze grzałki...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 14:27   #4517
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

od zimnej wody napewno to nie jest byc moze zwirek zostal niedokladnie wyplukany, filtr wciagnie

Ivona
mi tez juz rece opadaja i szczerze mowiac nie mam juz sil ani ochoty w tych watkach pisac nt kuli
ps. wlasnie wyczytalam w jakze burzliwym watku ze gurami nie potrzebuje ani filtra ani pompki ani specjalnych warunkow takze Ivona co sie martwisz, dawaj swojego do kuli i bedziesz miec probblem z glowy rece mi opadaja, walka z wiatrakami
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:03   #4518
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

A może być do słoika? Bo kuli aktualnie nie posiadam

Faktycznie to może być od żwiru, zgadzam się z Kamą. Szukałam trochę na google, ale nic nie znalazłam.

jezu patrzę właśnie na akwarium, a gurami znowu robi pozy baletnicze we dwoje :P

Zrobiłam przed chwilą małe przemeblowanie w dużym akwa, teraz zaczyna mi się w miarę podobać.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:43   #4519
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: AKWARIUM - początki !!

ktoś mi powiedział że akwarium uspokaja... mnie prędzej nerwicy nabawi
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 15:51   #4520
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Speranza akwarium uspokaja, ale jak sie patrzy na cudze i ładne Ja przez swoje nie raz byłam bliska załamaniu nerwowemu

Spokojnie przecież to dopiero początek, wszystko się zrobi tak jak trzeba, rozrośnie... Zanim będziesz zadowolona,jeszcze nie raz będziesz grzebać w nim i zmieniać

Dzisiaj mi TŻ wywalili na delegację do Jędzrzejowa, to siedzę z nudów i mędzę na forum
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:26   #4521
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Rybki

Już mi się odechciewa cokolwiek pisać










Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-08-26 o 17:49
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:46   #4522
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Rany Ivona wróciła i wątek pełny się zrobił ale dobrze - mam co czytać

Ja tez nerwicy dostanę i chyba ją dostałam ale nie przez akwarium bo ono akurat mnie odrywa od problemów codzienności Czekam aż się szkołą zacznie i może cała atmosfera się uspokoi ( oby ) Zapomnę o tym i szkołą mnie wciągnie
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:12   #4523
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: AKWARIUM - początki !!

a ja jestem 2 ryby do tyłu
ale na początek czekała mnie miła niespodzianka, ale po podsumowaniu wyszło mi coś takiego: najpierw przez przypadek przeglądając regionalny jarmark w celu znalezienia oferty że może ktoś ma zbędne mebelki (bo przydałoby mi się kilka do spiżarni czy jak to nazwać) wypatrzyłam w zamian akwarium po okazyjnej cenie, a dziś?? Pozłam do sklepu po rybki bo jutro będę miała kilka gości (urodziny synka "7") i chciałam żeby chociaż bojownik tam pływał bo się wszyscy będą śmiać że akwarium mam a ryby na obiad zjadłam, no i stoję przy akwa i oglądam a za mną przyszła pewna bardzo sympatyczna pani ze słoikiem a w środku 3 rybki no i mówi do pani sprzedawczyni że chętnie odda te rybki za friko bo chce nabyć pyszczaki, a pani ekspedientka zdębiała, bo przyjąć tego nie mogła, no to ta sympatyczna pani jeszcze raz mówi tym raze głośno, że odda za darmo, ja patrze na słoik a tam... 2 skalary i jeszcze jedna co nie wiem co to jest. No to do niej mówię że wezmę choć nie wierzyłam że mi je da, a ona słoik w moje łapki i heja, ja w szoku, no to mówię że muszę coś jej za to dać bo nie będą mi się hować, a ona że chce 1 grosz, (zgłupiała baba, myślę sobie) dałam 1 złoty a ona mi jeszcze resztę chciała dać. Żeby nie obawa że potłuczę z radości słoik to miałam chęć do niej dopaść i ją wyściskać, ale myślę sobie "kobieto za ładny makijarz masz, a nóż widelec cię rozmażę" podziękowałam i poszłam oglądać co do nich wezmę a ona kupiła pyszczaki i poszła JEDNYM SŁOWEM GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:20   #4524
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

hee fajna przygoda
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 20:33   #4525
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Nika a co, nudne życie mam, to przynajmniej na forum jakieś urozmaicenie dzięki mnie
Speranza prawdę mówiąc ja sama oddałabym gurami za darmo, prawda jest taka, że jeśli chce się znaleźc dom dla swoich ryb, to się chwyta wszystkiego a ciężko jest sie pozbyć tego co mamy.
Zapodaj fotkę tej trzeciej rybki, to ją zidentyfikujemy Trafiło Ci się , szczęściaro Bo wiem że chciałaś skalarki, ale para już wystarczy, nie dokupuj więcej. ale czemu piszesz że jesteś dwie ryby do tyłu, i że głupi ma zawsze szczęście, nie panimaju?
Nika akwarystyka już działa, przeczytałam co napisałaś
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 20:59   #4526
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: AKWARIUM - początki !!

trochę lakonicznie napisałam, jestem dwie do tyłu po dwie mi padły w tym jedno gurami i neonka przypuszczam że szok termiczny, reszta czuje się nader żywo. Te skalarki to niestety chłopcy więc pewnie jedną panienkę im kupię. Ponadto mam ( z tego co pamiętam): 2 kiryski, 2 mieczyki (parka) zostało 5 neonów, 1 gurami i ... pozostałych 3 gatunków nie pamiętam nazw 2 sztuki takich bardzo przeźroczystych długich, 3 sztuki takich srebrnych z czerwonymi płetwami i ogonem, a górna płetwa czarna, no i 2 sztuki takich pomarańczowych jak welonki ale z krótkimi płetwami (parka) i panienka chodzi, a właściwie pływa z brzuskiem, pani sprzedawczyni powiedziała że lada dzień mi ich przybędzie, więc nie wiem czy już ją do kotnika włożyć czy poczekać aż się fakt dokona?? Zdjęcia jutro wkeję bo mi baterie siadły i zdążyłam tylko skalarką pstryknąć, reszta niestety strasznie szybka jest i głównie miałam zdjęcia samej wody
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 21:09   #4527
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

zaraz zaraz Speranza, to Ty już miałaś wcześniej jakieś akwa? Myślałam że nie. Tyle ryb opisujesz, a to akwarium o którym tu piszesz, dopiero co założyłaś.
Ja czekam na fotki rybki
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 21:16   #4528
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma
od zimnej wody napewno to nie jest byc moze zwirek zostal niedokladnie wyplukany, filtr wciagnie
Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Faktycznie to może być od żwiru, zgadzam się z Kamą. Szukałam trochę na google, ale nic nie znalazłam.
To by było jakieś rozwiązanie, tylko że mój żwirek jest koloru naturalnego, beżowego i jak go płukałam to barwił wodę na żółto, więc skad BIAŁY nalot

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Zrobiłam przed chwilą małe przemeblowanie w dużym akwa, teraz zaczyna mi się w miarę podobać.
Ivona to poprosze fotki nowego designa
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 21:20   #4529
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ta, ja Ci dam nowy designe roślinki podrosną to dopiero wtedy , choć w sumie fotki nawet robiłam dzisiaj, ale widać jedno wielkie zmętnienie po podmianie wody
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 21:26   #4530
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: AKWARIUM - początki !!

przejżałam sobie allegro w celu rozpoznania tożsamości moich ryb i okazuje się że mam jeszcze 2 kosiarki
reszty nie rozpoznaje chociaż wiem że to są znane ryby tylko nazwy sobie przypomnieć nie mogę macie jakiś dobry atlas z rybami w necie??

acha czy dotego zestawu co mam mogę dołożyć Bocję wspaniałą??
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.