Listopadowe mamusie 2006 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-13, 18:12   #1861
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Soley gratuluje w imieniu Bafi ) i swoim sliczna masz coreczke, a imie przepiekne

przesylam wam foteczki 2 tygodniowej Klaudii ) czyz to nie slodkie dziecko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB126219a.jpg (89,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB126220a.jpg (116,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB126223a.jpg (76,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB126224a.jpg (119,8 KB, 19 załadowań)
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:15   #1862
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Toolos w takim razie trzymam Cie za slowo I oby sie sprawdzilo
Soley tez tak bym chciala jak piszesz ale nie wiem czy nie spanikuje i nie polece do szpitala
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 23:01   #1863
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Soley , ciesze sie , ze mialas taki latwy porod. Gratuluje coreczki!!!!
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 23:43   #1864
Chaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 148
GG do Chaka
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Hej Mamuśki
Prawie cały tydzień mnie nie było. Dzisiaj po 6 dniach wróciłam z Zuzią ze szpitala Poszliśmy na kontrole do doktora i jak tylko zobaczyła Zuzie od razu skierowanie do szpitala Bardzo silna żółtaczka do tego spadek wagi Normalnie jak to usłyszałam to wymiekłam.
Przychodziła do nas położna która twierdziła ze to normalne u noworodków tymbardziej karmionych piersią, że żółtaczka dłuzej sie utrzymuje, a ona jeszcze kupki biedna nie mogła zrobic wiec tłumaczyła ze tymbardziej jej nie schodzi bo żółtaczka jest wydalana miedzy innymi z kupą. Miałysmy jechac do lekarza ale na drugi dzień przyszła ta nieszczesna połżna i uspokoiła nas ze to normalne.
No a spadek wagi wiązał sie z tym ze była osłabiona okropnie jak to w szpitalu stwierdzili zółtaczką i nie miała siły żeby jeść.

Normalnie dziewczyny koszmar!!! Zjechał mnie ordynator na czym swiat stoi, że jestem wyrodną matką, że jak można było dziecko do takiego stanu doprowadzic, że jeszcze jeden dzień i niewiadomo czy nie skończyłoby sie tragicznie. Nazwał Zuzie kolejną ofiarą karmienia piersia

Podłączyli ją do inkubatora na fizjoterapie z kroplówką w głowie Normalnie płakałam przez 3 dni w szpitalu. Kłuli ją non stop. Żyły pękały na głowie to 7 razy ogromną igłą próbowali sie wkłuć. Mówie Wam, myslalam ze poród jest najgorszą rzeczą w życiu, ale patrzenie na cierpienie własnego dziecka jest gorsze od najgorszych tortur.

Jutro przychodzi ta nieszczesna położna która mnie uspokajała ze to wszytsko normalne. Jeszcze jak jej powiedziałam ze Zuzia przez 2 ostatnie dni ciągle płacze i niespokojna jest to stwierdziła ze to moż pogoda tak na nią działa !!! Normal nie SZOK !!! Jak ja mogłam byc taka zaślepiona.
__________________
Zuzia
Chaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 07:14   #1865
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka - spokojnie, to nie Twoja wina...w końcu od tego jest położna, żeby wiedzieć, czy z maleństwem jest wszystko w porządku....Na pewno nie jesteś wyrodną matką, jesteś młodą matką i każda z nas popełniła, popełnia i będzie popełniac błędy...Przykro, ze przez niedbalstwo położnych musiałyście się nacierpieć - Ty i Zuzia. Wyobrażam sobie (chociaż nie, nie umiem sobie jeszcze do końca wyobrazić) jak to jest patrzeć na własne dziecko i nie móc mu pomóc. musicie szybko zapomnieć o tym, co było a skupic się na tym, co jest i będzie. A głupich oskarżeń nie słuchaj. Położna nie dopilnowała sprawy i teraz zrzucają na Ciebie..
Ale teraz juz wszystko ok???
Trzymajcie się cieplutko
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 09:47   #1866
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Cytat:
Napisane przez Chaka Pokaż wiadomość
. Nazwał Zuzie kolejną ofiarą karmienia piersia
a w czym tkwił problem?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 11:04   #1867
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka to straszne jak nieodpowiedzialne i olewanckie potrafią być położne - odbębnić swoje - przyjść, zerknąć na bobasa i na tym koniec!!! Tak się zastanawiam do czego ten świat zmierza!!!
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 11:17   #1868
dziunia3105
Raczkowanie
 
Avatar dziunia3105
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Krosno:-)
Wiadomości: 342
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka moje współczucia, co Ty musiałaś przeżyc , ale to szok , że położna nie potrafiła okreslic że z Zuzią cos się dzieje, przecież one przychodzą żeby nam pomóc, większośc z nas to niedoświadczone mamy i potrzebujemy pomocy . A lekarz też Cię potraktował, konował jeden.
Dobrze, że teraz już wszystko jest w porządku, tak jak piszesz my narazie myślimy że poród to najgorsza rzecz, bo jeszcze nie wiemy co to znaczy jak dziecko choruje. Trzymaj się dzielnie Chaka teraz już wszystko będzie dobrze
dziunia3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 13:08   #1869
toolos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 327
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

dziunia3105 i reszta mamus, ja Wam powiem, nie bojcie sie porodow, ja juz dzis nie pamietam tego bolu, i jesli bym musiala to bym poszla rodzic jeszcze raz, pamietajcie ze jestesmy do tego stworzone, i ze napewno pojdzie Wam tak latwo jak soley
toolos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 13:19   #1870
Chaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 148
GG do Chaka
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Tak teraz juz niby wszystko dobrze, ale jade z nią dzis o 4 do lekarza, własnie do tego co sie na mnie wyryczał, bo juz sama nie wiem o co chodzi.
Dostała tabletki takie jak w szpitalu jadła i dzwonilismy do takiego "znajomego" lekarza, który też ją w szpitalu widział i stwierdził żeby jej tych tabletek nie dawac juz. One działają jak relanium, jakies mega uspokajające, a przerwac podawania nie można jakby sie okazało ze jednak musi je jeść.
Wiec dostała je wczoraj wieczorem i dzisiaj rano i jk najszybciej musze jechac do innego lekarza, tego co tez ją w szpitalu widział i jego spytac po co ma je brac i czy musi.

Normalnie taka jakaś niespokojna jestem, jeszcze dzisiaj miala przyjsc ta nieszczesna polozna. Dowiedziala sie wczoraj od mojej kolzanki ze do szpitala trafilam to beszczelna porafila powiedziec ze mówila mi ze moge skierowanie do szpitala dostac bo mam zółte dziecko !!! szczyt beszczelnosci, gdybym cos takiego od niej usłyszała jeszcze w ten sam dzień byłabym u jakiegos doktora !
Miała dzisaj przyjśc, i tylko na nią czekalam żeby ją z***ać i podziekowac za opieke nad dzieckiem. Widac przestraszyła sie i juz pewnie nie przyjdzie wcale.

Uciekam juz bo zaraz kogos pobije. Ide zbierac sie do lekarza, pa
__________________
Zuzia
Chaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 13:31   #1871
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

toolos przysłałabyś jakie nowe foty maleństwa
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 13:41   #1872
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka. Jej, to straszne
Az sie w glowie nie miesci Strasznie ci wspolczuje.A swoja droga to co ten lekarz chce od karmienia piersia????
Badz dzielna.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 14:10   #1873
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka ale mialas przezycia ......ooo masakra.Przychodzi polozna, masz od niej zaufanie a tu d...A z drugiej strony jak biegasz nad swoja dzidzia i dzwonisz z watpliwosciami to tez krzywa patrza ze przewrazliwiona jestes Ojj bidulka i Ty musialyscie sie wycerpiec.
Toolos ale od Ciebie bije pozytywna energia......moze pojdziesz za mnie urodzic
Soley ja tez jestem ciekawa co lekarz mial na mysli bo naczytalam sie ze skoro dzidzia ma zoltaczke to mamusia musi czestp przystawiac dzidzie do piersi.....wiec badz tu madra.
Mamuski musze zakomunikowac ze moj brzucholek coraz czesciej twardnieje....wiec moze jest szansa na rozwiazanie w najblizszych dniach Tez moze tak mialyscie przed porodem???Cyz to moze akurat nie ma naczenia???
Wiecie co jeszcze ....mam wrazenie ze moj maly juz ma tam naprawde ciasno bo jak sie nie raz ulozy to az sprawia mi to bol bo tak mam wypchniety brzucholek z jednej strony albo brzuch robi sie kwadratowy wiec marze juz o tym zeby byl po drugiej stronie z nami.Dobra pomarudzilam wam troszke to teraz zmykam robic obiadek.
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 15:17   #1874
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka szczerze współczuję takiego koszmarnego przeżycia,i jak tu liczyć na położną czy lekarza? Ja się cieszę bo mam kuzynkę pediatrę - taki prawdziwy z niej lekarz - z powołania i do niej będe chodzić na wizyty z moją malutką.

Ah dzisiaj byczę się cały dzień w domku - pogoda taka paskudna więc nawet na spacer nie pójdę. Robię sobie serialowy wieczorek
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 17:21   #1875
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Ah dzisiaj byczę się cały dzień w domku - pogoda taka paskudna więc nawet na spacer nie pójdę. Robię sobie serialowy wieczorek
ja tez robie sobie serialowy wieczorek Nita musimy korzystac "z wolnosci" Tak wiec zaraz kapiel i legne sie na kanape i bede jak zwykle cos podjadac
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 21:55   #1876
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Ja caly seans serialowy począwszy od m jak milosc poprzez na wspolnej po magdę m. A teraz gram w scrabble
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 07:40   #1877
ejeczka
Raczkowanie
 
Avatar ejeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
Wiadomości: 277
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Chaka szczerze współczuję. Tak sie zastanawiam czy ta położna jest niedouczona czy po prostu (przepraszam za wyrażenie) głupia. Zastanawiające że takie osoby pracują i mają się opiekować młodymi mamami i ich skarbami. Potworność.
Justyna Viola mój brzuch też twardnieje i pobolewa ale tylko wieczorami, rano jakby go nie było. Za to piersi zrobiły się znów takie twarde i wrażliwe jak na początku ciąży. Czy to tak ma być pod koniec?- tu pytanie do doświadczonych listopadowych mamuś.
__________________
Zawsze może być lepiej, zawsze można wieść piękniejsze życie. Zawsze można marzyć i przynajmniej część tych marzeń zamienić w rzeczywistość.
Iwona Majewska- Opiełka
ejeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 07:59   #1878
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Cytat:
Napisane przez ejeczka Pokaż wiadomość
Chaka szczerze współczuję. Tak sie zastanawiam czy ta położna jest niedouczona czy po prostu (przepraszam za wyrażenie) głupia. Zastanawiające że takie osoby pracują i mają się opiekować młodymi mamami i ich skarbami. Potworność.
Justyna Viola mój brzuch też twardnieje i pobolewa ale tylko wieczorami, rano jakby go nie było. Za to piersi zrobiły się znów takie twarde i wrażliwe jak na początku ciąży. Czy to tak ma być pod koniec?- tu pytanie do doświadczonych listopadowych mamuś.
Ejeczko no to sobie czekamy.Mnie nawet podbrzusze nie boli tylko sobie co jakis czas stwrdnieje brzucholek.Bardziej bol odczuwam nizej niz podbrzusze....tak jakby mi maly napieral.Wiesz moze Twoje cycyszki juz sie na maksa przygotowuja wiec moze porod lada chwila Trzymam kciuki bo wiesz "wpuszczam cie w kolejke przede mna" wiec pospiesz swoja dzidzie zebysmy nie musialy dlugo sie meczyc
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 08:31   #1879
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Musze wam napisac co jakie zmiany jeszcze u siebie zauwazylam:a wiec okropnie sie poce .....uuuuuu......nie mialam tego kiedys i bardzo wyczulona zrobilam sie na ten "zapach".I ciagle bardzo mi goraco.....ufff Tez tak macie/mialyscie???
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 10:10   #1880
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

dzwonilam przed chwila do dziekanatu i w koncu sa dyplomy .Tak wiec zaraz wsiadam w autko(oczywix z TZ) i pedze go odebrac poki jeszcze nie urodzilam A ze do Poznania mam jakas godzinke autkiem to troche mnie wytrzesie wiec moze mnie "wezmie"
Buziaki dla wszytskich duzych i troche mniejszych
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 10:33   #1881
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

justyna-viola to że się pocisz i ciągle jest Ci gorąco to normalne w ciąży, ja też tak mam i wtedy zazwyczaj chłodzę mieszkanko, co potem odbija się na moim TZ i biedaczek choruje
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 17:56   #1882
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Orzeszku ja tez ciagle wietrze meszkanie i nawet w nocy spie bez kolderki bo tak mi goraco.
wiecie co chyba faktycznie autko dziala na ciaze bo mialam skurcze, nieregularne ale mialam.....TZ sie modlil bylebym tylko w autku mu nie urodzila i zdazyla do szpitala To bylo w autku ale jak weszlam na uczelnie i wplacalam kase to skurcze jakby licho wzielo no i po skurczach.Odebralam dyplom a panie w dziekanacie robily takie oczy ze na jutro mam termin a jeszcze po dypolomik sobie przyjechalam Ale cosik mnie bierze bo brzuchol prawie non stop twardnieje, maly malo sie rusza i po jakis czas(oczywix nieregularnie)chwyci mnie bol w podbrzuszu ale tak na okolo 10s.Ludze sie pewnie ze sie zazcelo bo pewnie w nocy mi przejdzie.
Ejeczko i jak tam??Ty pewnie juz na porodowce albo juz tulasz swojego anioleczka w ramionkach
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:28   #1883
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Cytat:
Napisane przez justyna-viola Pokaż wiadomość
Toolos w takim razie trzymam Cie za slowo I oby sie sprawdzilo
Soley tez tak bym chciala jak piszesz ale nie wiem czy nie spanikuje i nie polece do szpitala
Justyna-viola ale mi chodzilo glownie o szpital wlasnie
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:30   #1884
ejeczka
Raczkowanie
 
Avatar ejeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
Wiadomości: 277
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Justyna Viola czyli teraz już jesteś legalny magister?
U mnie z poceniem tak samo a mieszkanie też wietrzone jest często. TZ marudzi ale dzięki temu już się chyba zahartował bo nawet katarek go w tym roku omija .
Już dawno nie miałam takiego spokojnego dnia ( co w tej sytuacji szczególnie mnie nie cieszy ), żadnych skurczy, bólów brzucha, Małe też jakieś spokojne. Jedynie ludzie mnie stresują telefonami w stylu- a ty ciągle w domu? Życzliwi...
__________________
Zawsze może być lepiej, zawsze można wieść piękniejsze życie. Zawsze można marzyć i przynajmniej część tych marzeń zamienić w rzeczywistość.
Iwona Majewska- Opiełka
ejeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 08:24   #1885
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Solery wiem wiem ze chodzilo Ci o szpital
Ejeczko tak od wczoraj jestem legalana pani mgr inz na papierku
Uwuelbiam tych "zyczliwych" .....i ich teksty "A Ty jeszcze sie kulasz","Ojjj ale korbolik z Ciebie"......chyba nie musze pisac jakie wrazenie na mnie robia te teksty.
Ale co tam nie bedziemy sie przejmowac glupota ludzka .Ja na dzis mam termin wiec pewnie odbiore kilka takich tekstow w tym stulu ale postanowialm miec je gdzies...
Tak jak mowilam poszlma spac i po skurczach Ale w nocy oczyywiscie przy wstawaniu podbrzusze i kregoslup mnie bolal.....ale to juz chyba standard
Ale wczoraj dostalam ochote na czekolade....hmmm.....to bylo tak silne ze pojechalam oczywiscie do sklepu po orzeszki w czekoladzie i skusilam sie na szklaneczke coca-coli.....normalnie nie moglam sobie tego odpuscic
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 09:49   #1886
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Wiecie, mnie bawią ci ludzie którzy dzwonią do mnie prawie codziennie pytając "czy już?" A termin mam na przyszły tydzień (23.11) Jakoś rozluźniają mnie te telefony ) i gdy ktoś dzwoni to nie odpowiadam "słucham" tylko "jeszcze dwa w jednym"
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 11:51   #1887
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Orzeszku i tak trzymac.....ale robia pewnie oczy jak slysza taki tekst
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 12:10   #1888
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Najpierw zapada cisza a zaraz potem słychać śmiech po drugiej stronie słuchawki
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 12:54   #1889
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

ale znalazłaś na nich sposób u mnie narazie cisza - raczej liczą na to że to ja dam znać że to już
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 14:59   #1890
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Listopadowe mamusie 2006

Nita to masz dobrze ze cie "mie molestuja zyczliwi"
Ale cos pusto na naszym watku
Ejeczko jak tam twoj maluszek??nadal spokojny???bo moj jakby ucichl.
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.