Ostatnia wola. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 20:06   #121
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie spasują. One sądzą, że to wszystko zrobiłyby. Ja już mam dość.
Dziewczyno, to chodzi o zywe stworzenia. Oby jeszcze zywe. Jasne, ze bym to wszystko zrobila, bo to jest prawie zaden wysilek, troche stres, ale dla waznej sprawy.


Teraz trzymam kciuki zeby to wszystko bylo twoja fantazja.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:08   #122
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dziewczyno, to chodzi o zywe stworzenia. Oby jeszcze zywe. Jasne, ze bym to wszystko zrobila, bo to jest prawie zaden wysilek, troche stres, ale dla waznej sprawy.


Teraz trzymam kciuki zeby to wszystko bylo twoja fantazja.

Send from my mind using the Force.
Jasne. Słynę tu z fantazjowania. Od lat.
Opowiedz mi, jak się czułaś biorąc udział w takiej akcji.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:08   #123
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dziewczyno, to chodzi o zywe stworzenia. Oby jeszcze zywe. Jasne, ze bym to wszystko zrobila, bo to jest prawie zaden wysilek, troche stres, ale dla waznej sprawy.


Teraz trzymam kciuki zeby to wszystko bylo twoja fantazja.

Send from my mind using the Force.
Jeszcze mozna zadzwonic na policje/straz i powiedziec, ze z mieszkania dalej smierdzi i ze sa tam "zdechle koty" sąsiadki. To tez powinno pomoc
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:09   #124
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Jeszcze mozna zadzwonic na policje/straz i powiedziec, ze z mieszkania dalej smierdzi i ze sa tam "zdechle koty" sąsiadki. To tez powinno pomoc
o, to jest dobry pomysł wg mnie, chyba nawet lepszy niż dzwonienie do prokuratury od razu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:09   #125
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Ostatnia wola.

Dziewczęta to nie Ameryka. Tu nikt nie włamie się do zaplombowanego mieszkania zeby ratować koty. Ja też kocham zwierzęta ale kalincia z tego co widzę zrobiła wszystko aby im pomoc.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:12   #126
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jasne. Słynę tu z fantazjowania. Od lat.
Opowiedz mi, jak się czułaś biorąc udział w takiej akcji.
Srak.
Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Dziewczęta to nie Ameryka. Tu nikt nie włamie się do zaplombowanego mieszkania zeby ratować koty. Ja też kocham zwierzęta ale kalincia z tego co widzę zrobiła wszystko aby im pomoc.
Nooo, zadzwonila do pani z tozu. Wlasnie wstalam i klaszcze.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:15   #127
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Dziewczęta to nie Ameryka. Tu nikt nie włamie się do zaplombowanego mieszkania zeby ratować koty. Ja też kocham zwierzęta ale kalincia z tego co widzę zrobiła wszystko aby im pomoc.
Nie, k..., olewam, bo mi się nie chce.
Nie pójdę się włamywać, wybaczcie. Nie potrafię. Ta chrześnica nie zareagowała odpowiednio, kiedy rozmawiała, powinna się upierać. Chociaz i tak nie wiem, czy to by coś dało w naszych warunkach biurokratycznych. Zapieczętowane do poniedziałku, nikt kotów nie widział, balkony otwarte. Komu by się chciało. A ja nie potrafię teraz robić awantury na policji, prokuratorowi, dzwonić do telewizji, krzyczeć na korytarzu, kłamać i wciągać sąsiadów - nielicznych, większość mieszkań stoi pustych. Bo co? Bo może tam one są, a ja jestem kolezanką z pracy?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:16   #128
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ostatnia wola.

Są fundacje wprawione w interwencjach w polskich warunkach.
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:16   #129
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Srak.

Nooo, zadzwonila do pani z tozu. Wlasnie wstalam i klaszcze.

Send from my mind using the Force.
Dobrze się przy tym bawisz?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:17   #130
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ostatnia wola.

Kalincia, spróbuj jeszcze jutro poszukać pomocy
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:17   #131
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dobrze się przy tym bawisz?
Wysmienicie. Na pewno lepiej niz te koty.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:20   #132
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnia wola.

Kalinciu, jest podforum o zwierzakach, opisz problem, może zgłoszą się dziewczyny z okolicy, w której mieszkała Twoja przyjaciółka. I ktoś coś jednak zrobi, spróbuje zrobić. Może ktoś się spotkał z taką sytuacją. Skoro uważasz, że wyczerpałaś swoje możliwości. Możesz również napisać tutaj: https://www.facebook.com/UWAGATVN. Lub przynajmniej zadzwoń do tej chrześnicy, dowiedz się, czy coś się ruszyło, czy ona jest w stanie się czegoś dowiedzieć będąc na miejscu. Dziewczyna może potrzebować rady i wsparcia starszej osoby, kogoś, kto ją zmobilizuje.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
(...)
Bo może tam one są, a ja jestem kolezanką z pracy?
A nie wieloletnią przyjaciółką?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:21   #133
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Kalincia, spróbuj jeszcze jutro poszukać pomocy
Spróbuję jutro jeszcze zadzwonić do tej siostrzenicy, żeby naciskała, odezwała się do prokurator. Może, jak ochłonie, to zechce zrozumieć. Mieszka kilkadziesiąt kilometrów stąd, jakby co, może przyjechać. Dzisiaj miała mnóstwo na głowie i może dlatego nie była wystarczająco ostra. Wiem, jak to jest. Załatwiałam sprawy po śmierci ojca. To straszny kołowrót, a jeszcze sam fakt dobija.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kalinciu, jest podforum o zwierzakach, opisz problem, może zgłoszą się dziewczyny z okolicy, w której mieszkała Twoja przyjaciółka. I ktoś coś jednak zrobi, spróbuje zrobić. Może ktoś się spotkał z taką sytuacją. Skoro uważasz, że wyczerpałaś swoje możliwości. Możesz również napisać tutaj: https://www.facebook.com/UWAGATVN. Lub przynajmniej zadzwoń do tej chrześnicy, dowiedz się, czy coś się ruszyło, czy ona jest w stanie się czegoś dowiedzieć będąc na miejscu. Dziewczyna może potrzebować rady i wsparcia starszej osoby, kogoś, kto ją zmobilizuje.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



A nie wieloletnią przyjaciółką?

Dla nich.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:26   #134
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Spróbuję jutro jeszcze zadzwonić do tej siostrzenicy, żeby naciskała, odezwała się do prokurator. Może, jak ochłonie, to zechce zrozumieć. Mieszka kilkadziesiąt kilometrów stąd, jakby co, może przyjechać. Dzisiaj miała mnóstwo na głowie i może dlatego nie była wystarczająco ostra. Wiem, jak to jest. Załatwiałam sprawy po śmierci ojca. To straszny kołowrót, a jeszcze sam fakt dobija.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



[/B]Dla nich.

Sytuacja na pewno jest bardzo trudna, ale macie problem do rozwiązania i tego się nie uniknie. Żadnej z nas, jak sądzę, nie chodziło o to, żeby Ci dopiec.
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:30   #135
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Sytuacja na pewno jest bardzo trudna, ale macie problem do rozwiązania i tego się nie uniknie. Żadnej z nas, jak sądzę, nie chodziło o to, żeby Ci dopiec.
Jaaaasne. To się dało wyczuć.
Już mi się nie chce przedstawiać i wyjaśniać sytuacji. Nie interesuje mnie też, co myślicie na ten temat. Jakby ktoś miał jakąś konstruktywną radę, niech pisze. Nada się. Jak ktoś musi - niech pluje. Nie nada się, ale ten ktoś poczuje się lepiej, bo coś zrobił w tej sprawie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:32   #136
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jaaaasne. To się dało wyczuć.
Już mi się nie chce przedstawiać i wyjaśniać sytuacji. Nie interesuje mnie też, co myślicie na ten temat. Jakby ktoś miał jakąś konstruktywną radę, niech pisze. Nada się. Jak ktoś musi - niech pluje. Nie nada się, ale ten ktoś poczuje się lepiej, bo coś zrobił w tej sprawie.

Kalinciu, jakby co może napisz komuś gdzie dokładniej mieszkasz, może coś się poradzi? Może ktoś pomoże?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:35   #137
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Kalinciu, jakby co może napisz komuś gdzie dokładniej mieszkasz, może coś się poradzi? Może ktoś pomoże?
Albo gdzie sa te koty. Nie chodzi o kalincie tylko o te zwierzeta. Tu jest mnostwo osob aktywnie dzialajacych w srodowisku prozwierzecym-moze predzej beda miec dojscia do lokalnych organizacji
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:36   #138
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Albo gdzie sa te koty. Nie chodzi o kalincie tylko o te zwierzeta. Tu jest mnostwo osob aktywnie dzialajacych w srodowisku prozwierzecym-moze predzej beda miec dojscia do lokalnych organizacji
Właśnie o to mi chodziło, tylko założyłam (pewnie błędnie) że ta sama miejscowość.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:40   #139
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodziło, tylko założyłam (pewnie błędnie) że ta sama miejscowość.
Chodzi o tę samą miejscowość. Nie ujawnię jej publicznie. Wy się tu ujawniacie?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:41   #140
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Chodzi o tę samą miejscowość. Nie ujawnię jej publicznie. Wy się tu ujawniacie?
Gdyby chodzilo o czyjes zycie to w dupie bym miala czy mnie wizaz rozpozna.
Swiat sie nie kreci wokol Ciebie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:42   #141
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Gdyby chodzilo o czyjes zycie to w dupie bym miala czy mnie wizaz rozpozna
Nie wizaż, tylko ludzie w mojej miejscowości. Przecież właśnie anonimowość jest tym, czego szukamy na wizażu.
Kto uważa, że może realnie pomóc w bardzo południowej Polsce, niech pisze na priv.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:44   #142
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Chodzi o tę samą miejscowość. Nie ujawnię jej publicznie. Wy się tu ujawniacie?
Nie publicznie, ale są tu ludzie, którzy zajmują się też ratowaniem zwierzaków, na wizoożu właśnie można ich znaleźć, naskrobać pw. To tylko propozycja.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:45   #143
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jaaaasne. To się dało wyczuć.

Już mi się nie chce przedstawiać i wyjaśniać sytuacji. Nie interesuje mnie też, co myślicie na ten temat. Jakby ktoś miał jakąś konstruktywną radę, niech pisze. Nada się. Jak ktoś musi - niech pluje. Nie nada się, ale ten ktoś poczuje się lepiej, bo coś zrobił w tej sprawie.

Dostałaś kilka rad, wystarczy spróbować z nich skorzystać. Pomoc można uzyskać w fundacjach zajmujących się zwierzętami, w ekopatrolu, na policji...
Naprawdę nie o Ciebie chodzi w tej sytuacji, przynajmniej nie mnie, więc skończmy bezsensowne przepychanki.
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:46   #144
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie publicznie, ale są tu ludzie, którzy zajmują się też ratowaniem zwierzaków, na wizoożu właśnie można ich znaleźć, naskrobać pw. To tylko propozycja.
Moim zdaniem całkiem rozsądna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:47   #145
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie wizaż, tylko ludzie w mojej miejscowości. Przecież właśnie anonimowość jest tym, czego szukamy na wizażu.
Kto uważa, że może realnie pomóc w bardzo południowej Polsce, niech pisze na priv.
Popytam, kto siedzi w temacie. Może coś podziałamy
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:48   #146
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Dzięki.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:52   #147
zdradzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 444
Dot.: Ostatnia wola.

Ja bym nakłamała, że słychać zawodzenie/skrobanie.
Biedne koty pewnie się pochowały. Po 24 godzinach bez jedzenia i picia w kocim organizmie dochodzi do nieodwracalnych zmian.
Skoro przyjaciółka dmuchała na koty, to podejrzewam, że nie chciałaby, aby zdychały śmiercią głodową.
Dziewczyny dobrze radzą-fundacje, ekopatrole, policja (nakłamać). To niehumanitarne, pozwalać na taką śmierć. Ja bym poruszyła niebo i ziemię, nie mogłabym mieć na sumieniu tych bid. Kalinciu, podzwoń po fundacjach, nie jednej, a kilku. Poszukaj policji dla zwierząt. Zrób coś, proszę Porozmawiaj z chrześnicą-ona może potwierdzić, że w mieszkaniu były koty. Przecież nie wyparowały z chwilą śmierci właścicielki.
Czy ona ma w doopie los tych stworzeń?

Edytowane przez zdradzo
Czas edycji: 2015-12-18 o 20:54
zdradzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:54   #148
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez zdradzo Pokaż wiadomość
Ja bym nakłamała, że słychać zawodzenie/skrobanie.
Biedne koty pewnie się pochowały. Po 24 godzinach bez jedzenia i picia w kocim organizmie dochodzi do nieodwracalnych zmian.
Skoro przyjaciółka dmuchała na koty, to podejrzewam, że nie chciałaby, aby zdychały śmiercią głodową.
Dziewczyny dobrze radzą-fundacje, ekopatrole, policja (nakłamać). To niehumanitarne, pozwalać na taką śmierć. Ja bym poruszyła niebo i ziemię, nie mogłabym mieć na sumieniu tych bid. Kalinciu, podzwoń po fundacjach, nie jednej, a kilku. Poszukaj policji dla zwierząt. Zrób coś, proszę
Podam ci adres, chcesz? Będziesz miała takie same szanse.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:55   #149
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: Ostatnia wola.

Straszna sytuacja. Wyrazy współczucia Kalincia. Ja to bym chyba oszalała na twoim miejscu, naprawdę mało kto by wiedział co robić. Sama pewnie poleciałabym jak głupia i pod drzwiami nawoływała te koty i z sąsiadami osobiście porozmawiała. Koty zresztą mogły już dawno uciec przez balkon. Może teraz któryś z sąsiadów je trzyma u siebie i karmi? Ja bym się tam przejechała jednak i sprawdziła. Wiesz wszystko tylko od tej chrześnicy? Bo wygląda, jakby mało ją te koty generalnie obchodziły i może nawet nie rozmawiała z sąsiadami? Rozumiem, że jeden kot może byłby cicho i umarł z głodu w ciszy, ale trzy? Nie wierzę, że nie uciekły, lub nie miałkały głośno. Nie przepadły przecież jak kamień w wodę.
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:55   #150
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Podam ci adres, chcesz? Będziesz miała takie same szanse.
Tego komentarza nie rozumiem. To była Twoja przyjaciółka, z nią rozmawiałaś o sytuacji w razie gdyby odeszła, Ty znasz jej adres. Bardzo nieładnie odpowiadasz Zdradzo na normalny post z normalnymi radami. Nie rozumiem po co założyłaś ten wątek, skoro nie potrafisz normalnie porozmawiać. Nie wszyscy Ci tu dogryzają, większość stara się doradzić.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-18 o 20:57
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 20:19:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.