Ostatnia wola. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 14:48   #211
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
O wow. Super zakończenie tej ponurej historii. Dobrze, że nie spadły podczas tego przełażenia.
K..., sama w to wszystko nie wierzę. Dopiero teraz do mnie dociera, że ona mi umarła. Wcześniej nie miałam głowy do żałoby.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:49   #212
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
K..., sama w to wszystko nie wierzę. Dopiero teraz do mnie dociera, że ona mi umarła. Wcześniej nie miałam głowy do żałoby.
tak mi się wydawało, że jesteś trochę w szoku.
Współczuję straty przyjaciółki.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:56   #213
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Otóż nie wyparowały.
Tam od wyniesienia Oli były cały czas otwarte okna. One przelazły na balkon sąsiadów. Szczęście, że weekend i tam ktoś był.
A ponieważ ta sasiadka, która już wcześniej twierdziła, że może koty karmić i się zająć do czasu znalezienia rozwiązania poważnie to potraktowała i jeszcze wczoraj porozwieszała wiadomość na klatce, że jakby co, to do niej, państwo sąsiedzi koty wpuścili i ją zawiadomili. Koty były u niej około 12.00. Znalazła się kuzynka Oli z domem, która je odebrała niedawno. U niej zostaną. Niesamowita historia, chyba bym, nie uwierzyła, gdyby mi opowiadano.
Ja dostałam wiadomość o tym od tej chrześnicy niedawno.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


Odpisywałam.
Cuda, jak widać się zdarzają.
To strasznie intensywnie ich szukałaś ...
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:57   #214
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Ostatnia wola.

Bardzo wspolczuje straty
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:58   #215
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Odpisywałam.
Cuda, jak widać się zdarzają.
Ja nie dostałam odpowiedzi .

Cieszę się, że zwierzaki Twojej zmarłej przyjaciółki są bezpieczne.
Współczuję straty bliskiej osoby.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:15   #216
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Ja bym uderzyła do sąsiadów czy ktoś je widział i coś wie.
Wkleiła zdjęcia na fb najlepiej na spotted miasta albo chociaż samą informację, rozłożyłabym żarcie na balkonie i w domu, przeszła się po piwnicach i poszukała. Zawiadomiła schronisko ,zostawiła kontakt do siebie i rozwiesila plakaty w okolicy.
I tyle w temacie zamiast robić alarm nie odpisywać na PW i w doopie mieć rady innych.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



Bzdura, kot to nie pies, działa instynktownie odchowałam 8 miotów z rodzicami i 3 mioty kotów z podwórka także sorry ale w bajki o kocie, który nie je z tęsknoty nie uwierzę. Kot domowy po tygodniu na ulicy dziczeje
Yyyy nie? Ja też mam kota i wiem co mówię, chyba źle traktowałaś te koty jak z nimi więzi nie nawiązałaś, to Twoja wina, nie ich...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:34   #217
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Ostatnia wola.

no nie moja wina, fantazjo malarska, może mam lepszą rękę do kotów, pewnie jest tak, że koty odpowiadają przywiązaniem na przywiązanie, a obojętnością na obojętność.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Yyyy nie? Ja też mam kota i wiem co mówię, chyba źle traktowałaś te koty jak z nimi więzi nie nawiązałaś, to Twoja wina, nie ich...
spoko, większość ludzi uważa, że jak oni czegoś nie doświadczyli i nie widzieli, znaczy, że tego nie ma
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 15:35   #218
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ostatnia wola.

Koty się przywiązują do ludzi i do miejsca, tyle, że nie mają tak dobrze rozwiniętego języka ciała jak psy, przystosowanego do komunikacji z człowiekiem. Dlatego często się wydaje ludziom, że koty są obojętne.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:35   #219
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Yyyy nie? Ja też mam kota i wiem co mówię, chyba źle traktowałaś te koty jak z nimi więzi nie nawiązałaś, to Twoja wina, nie ich...
Kto powiedział, że nie? Miałam je od kociaków, to nie była żadna hodowla, nie czerpaliśmy z tego kasy a zwyczajnie pomagaliśmy znaleźć im dom, mój ojciec miał za dobre serce do zwierząt i ludzie podrzucali, zawsze się bały i broniły gdy ktoś jest zabierał ale zawsze też odnajdywały się w nowym domu, wiem bo nie dawaliśmy ich byle komu, z każdą z osób utrzymywaliśmy kontakt jakiś czas.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:34   #220
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Mój boże, a myślaałm że ją znam. Ekscenrtyczka - tak, ale dowiedziałam się, że w domu kocie kupy, siki, że parkiet trzeba zrywać, nie radziła sobie z porządkiem, nie żyła normalnie, a świetnie udawała, że tak. Depresja?

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Szkoda tylko, że mieszkanie zapieczętowane przez PROKURATORA.
W takim wypadku straż miejska wiesz co może? No właśnie.


Dziewczyny, ja chciałam tylko zauważyć, że kalinci zmarła przyjaciółka. Ktoś bliski. Ważny. A Wy się (co poniektóre) rzuciłyście na nią. Wzięła któraś z Was w ogóle pod uwagę to, jak ona się w tym momencie czuje? Jak Wy byście się czuły? Sądzę że wątpię, najważniejsze to jadu wylać, c'nie?

Kalincia, czy jest jakaś możliwość, że koty wyszły z mieszkania? Tzn - czy miały jak przejść na inny balkon/drzewo/dach/zejść w dół? Jest na bloku coś, co by im to umożliwiło? Nie sądzę (choć kocim ekspertem nie jestem ) żeby po prostu zeskoczyły z takiej wysokości. One w ogóle były wychodzące?
Ruszyło się cos w sprawie?
Dziękuję ci za ludzkie podejście w tej sprawie. Wiesz, ja się zwykle wizażem bawię, prowokując i wkładając kij w mrowisko, to taka moja odskocznia, rozrywka. Tu mnie ruszyło, bo poziom idiotyzmów i obelg mnie zaskoczył, kiedy zupełnie szczerze opisywałam ważną dla mnie w danym momencie sprawę. Teraz już potrafię się z nich śmiać, wtedy - nie.
Wracam do zabaw w prowokacje i bronienia swojego zdania w dwuznacznych kwestiach. To łatwiejsze i zabawniejsze niż rozwiązywanie problemu na wizażu.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:46   #221
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość

Za dużo bym musiała opowiadać, by uzasadnić, że to niemożliwe. Ale wierz mi, to niemożliwe i to nie jest wymówka.


Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Otóż nie wyparowały.
Tam od wyniesienia Oli były cały czas otwarte okna. One przelazły na balkon sąsiadów. Szczęście, że weekend i tam ktoś był.
A ponieważ ta sasiadka, która już wcześniej twierdziła, że może koty karmić i się zająć do czasu znalezienia rozwiązania poważnie to potraktowała i jeszcze wczoraj porozwieszała wiadomość na klatce, że jakby co, to do niej, państwo sąsiedzi koty wpuścili i ją zawiadomili. Koty były u niej około 12.00. Znalazła się kuzynka Oli z domem, która je odebrała niedawno. U niej zostaną. Niesamowita historia, chyba bym, nie uwierzyła, gdyby mi opowiadano.
Ja dostałam wiadomość o tym od tej chrześnicy niedawno.


Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dziękuję ci za ludzkie podejście w tej sprawie. Wiesz, ja się zwykle wizażem bawię, prowokując i wkładając kij w mrowisko, to taka moja odskocznia, rozrywka. Tu mnie ruszyło, bo poziom idiotyzmów i obelg mnie zaskoczył, kiedy zupełnie szczerze opisywałam ważną dla mnie w danym momencie sprawę. Teraz już potrafię się z nich śmiać, wtedy - nie.
Wracam do zabaw w prowokacje i bronienia swojego zdania w dwuznacznych kwestiach. To łatwiejsze i zabawniejsze niż rozwiązywanie problemu na wizażu.
Just sayin'.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 17:51   #222
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Just sayin'.

Send from my mind using the Force.
A po polsku?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:52   #223
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Mój boże, a myślaałm że ją znam. Ekscenrtyczka - tak, ale dowiedziałam się, że w domu kocie kupy, siki, że parkiet trzeba zrywać, nie radziła sobie z porządkiem, nie żyła normalnie, a świetnie udawała, że tak. Depresja?

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Dziękuję ci za ludzkie podejście w tej sprawie. Wiesz, ja się zwykle wizażem bawię, prowokując i wkładając kij w mrowisko, to taka moja odskocznia, rozrywka. Tu mnie ruszyło, bo poziom idiotyzmów i obelg mnie zaskoczył, kiedy zupełnie szczerze opisywałam ważną dla mnie w danym momencie sprawę. Teraz już potrafię się z nich śmiać, wtedy - nie.
Wracam do zabaw w prowokacje i bronienia swojego zdania w dwuznacznych kwestiach. To łatwiejsze i zabawniejsze niż rozwiązywanie problemu na wizażu.
Może i depresja. Zaniedbanie domu do tego stopnia może o tym świadczyć.
Podczytywałam ten watek i musze powiedzieć, że poziom agresji mnie zaskoczył (negatywnie rzecz jasna).
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:53   #224
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A po polsku?
Służę:

Jesteś trollem.


Moim zdaniem, oczywiście.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:55   #225
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Służę:

Jesteś trollem.


Moim zdaniem, oczywiście.

Send from my mind using the Force.
Spójrz kobieto, na mój staż tutaj i zastanów się chwilę.
Sama nie wierzę, że coś takiego mi sie przydarzyło, ty też nie musisz, ale przestań z tą manią trolla, bo to zabawne w tym wypadku.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:03   #226
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Spójrz kobieto, na mój staż tutaj i zastanów się chwilę.
Sama nie wierzę, że coś takiego mi sie przydarzyło, ty też nie musisz, ale przestań z tą manią trolla, bo to zabawne w tym wypadku.
No wlasnie sie zastanawiam. Najpierw nierealnym jest zawolanie kotow przez okno, zapukanie do nich, zrobienie czegokolwiek od sasiadow, a tutaj prosze, koty przelazly na balkon.

Najpierw "przyjazn nawet po smierci" i "uszanowanie woli", a potem okazuje sie, ze malo wiesz o kolezance.

Najpierw policja ma w nosie, chrzestna corka matki corki ma w nosie, toz ma w nosie, a tu przed 10 rano w sobote zdjecie zabezpieczen z drzwi i otwarcie mieszkania, chociaz prokurator ma w nosie.

Pozniej magiczne odnalezienie sie kotow, ktore patrz punkt pierwszy.

Co ma do rzeczy staz? Grubella ile tu byla zanim okazalo sie, ze klamie az oczy puchna? Ile razy byly takie przypadki, ze ktos dobrze wszystkim znany mial dwa konta z zupelnie inna historia?

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:07   #227
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Nic ci nie poradzę. Tak było. myśl co chcesz, wierz, w co chcesz, mnie to lotto, szczerze mówiąc, fajnie, że się wszystko dobrze skończyło dla kotów. szkoda, że nie dla Oli.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:15   #228
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
No wlasnie sie zastanawiam. Najpierw nierealnym jest zawolanie kotow przez okno, zapukanie do nich, zrobienie czegokolwiek od sasiadow, a tutaj prosze, koty przelazly na balkon.

Najpierw "przyjazn nawet po smierci" i "uszanowanie woli", a potem okazuje sie, ze malo wiesz o kolezance.

Najpierw policja ma w nosie, chrzestna corka matki corki ma w nosie, toz ma w nosie, a tu przed 10 rano w sobote zdjecie zabezpieczen z drzwi i otwarcie mieszkania, chociaz prokurator ma w nosie.

Pozniej magiczne odnalezienie sie kotow, ktore patrz punkt pierwszy.

Co ma do rzeczy staz? Grubella ile tu byla zanim okazalo sie, ze klamie az oczy puchna? Ile razy byly takie przypadki, ze ktos dobrze wszystkim znany mial dwa konta z zupelnie inna historia?

Send from my mind using the Force.
nie zapominaj, że w poniedziałek miało być otwarcie testamentu a klucze do mieszkania leżały w prokuraturze

i nagle w sobotni poranek zmaterializowały się razem z kotami na balkonie

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

i jeszcze taka podpowiedz a'propos przyszłego trollingu.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam telefon od jej chrzestnej - jedynej bliskiej osoby, że Ola nie żyje. I, że jej mama przekazała jej mój numer telefonu w sprawie kotów. Że zajmę się uśpieniem. Masakra. Powiedziałam obcej mi osobie, że przemyślę sprawę. Ona tu nie mieszka, koty siedzą w pustym domu raz dziennie karmione przez sąsiada. Co teraz?
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
To nie jej matka, nie przeczytałaś dokładnie, tylko matka chrześnicy. Nie wiem czemu, zresztą to teraz mało istotne, wyszła tragedia.

Ta chrześnica zadzwoniła po raz drugi, już spokojniej i okazało się.
chrzestna =/= chrześnica.

Trenuj dalej może poziom grubelli osiągniesz
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:17   #229
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

No, nie zapominaj. Dziewczyny, ja już odpuszczam. W nosie mam, co myślicie, dobrze, że jest dobrze. Pozdrawiam. Pocałujcie mnie w d...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 18:18   #230
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No, nie zapominaj. Dziewczyny, ja już odpuszczam. W nosie mam, co myślicie, dobrze, że jest dobrze. Pozdrawiam. Pocałujcie mnie w d...
Nie, dziekuje.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:25   #231
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Ostatnia wola.

Depresja, przyzwyczajenie, niedbalosc. Znam taka osobe, ma inne priorytety niz czysta podloga. U niej nie ma ani jednej czystej szklanki, podloga lepi sie do butow. Ladna dziewczyna po 30tce.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:37   #232
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No, nie zapominaj. Dziewczyny, ja już odpuszczam. W nosie mam, co myślicie, dobrze, że jest dobrze. Pozdrawiam. Pocałujcie mnie w d...
Nie jest dobrze. Myślę, że zmyślasz dla świętego spokoju. Tylko Ci to nie wychodzi.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:45   #233
Kredusia
Raczkowanie
 
Avatar Kredusia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 247
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
To strasznie intensywnie ich szukałaś ...
No bezczelność.

Często nie zgadzam się z wypowiedziami kalinci, ale jad, agresja i CSI Wizaż przelały się na tym wątku. Koszmar.

Kalinciu, cieszę się, że koty się odnalazły.
Kredusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:55   #234
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
(...)
Kalinciu, cieszę się, że koty się odnalazły.
I że nic im nie jest (tak ogólnie). Mam taką nadzieję, wbrew temu co węszy kilka użytkowniczek.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-19 o 18:56
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:59   #235
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Nie jest dobrze. Myślę, że zmyślasz dla świętego spokoju. Tylko Ci to nie wychodzi.
Za mało dramatyzmu dla ciebie. Powinnam powiedzieć - no, przykro mi, że się dobrze skończyło.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
No bezczelność.

Często nie zgadzam się z wypowiedziami kalinci, ale jad, agresja i CSI Wizaż przelały się na tym wątku. Koszmar.

Kalinciu, cieszę się, że koty się odnalazły.
Ja reż. Dzięki. zostaw bezczelne, są tylko śmieszne.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I że nic im nie jest (tak ogólnie). Mam taką nadzieję, wbrew temu co węszy kilka użytkowniczek.
Podobno nie jest. Ale już się z tamtą panią nie kontaktuję. będziemy się widzieć we wtorek na pogrzebie, to spytam.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:59   #236
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Ostatnia wola.

No ale to prawda dziwne, że wcześniej nie można było przejść się po sąsiadach i poszukać kotów (co było tak ważne bo to ostatnia wola przyjaciółki) i pitolić na forum, gdzie ludzie obsypywali ją radami , że nic się nie da zrobić - owszem dało się.
Rozbrajające jest jedynie wykrzykiwanie jak poważnie powinno się z kimś rozmawiać o jego śmierci
Nie wobec żadnego z moich zwierząt nie jestem obojętna ale nie wkręcam sobie, że kot ma takiego pierdzielca na moim punkcie jak ja mogę mieć na jego To są zwierzęta z charakterem, które chodzą własnymi ścieżkami. Owszem mają swoje przyzwyczajenia, przywiążą się do kogoś kto spełnia ich potrzeby ale nie oznacza to, że do następnego właściciela no nie mają szans po prostu się przywiązać bo będę płakały za poprzednim- nie to tak nie działa :/

Edytowane przez MalarskiSen
Czas edycji: 2015-12-19 o 19:00 Powód: literówka
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 19:07   #237
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
No ale to prawda dziwne, że wcześniej nie można było przejść się po sąsiadach i poszukać kotów (co było tak ważne bo to ostatnia wola przyjaciółki) i pitolić na forum, gdzie ludzie obsypywali ją radami , że nic się nie da zrobić - owszem dało się.
Rozbrajające jest jedynie wykrzykiwanie jak poważnie powinno się z kimś rozmawiać o jego śmierci
Nie wobec żadnego z moich zwierząt nie jestem obojętna ale nie wkręcam sobie, że kot ma takiego pierdzielca na moim punkcie jak ja mogę mieć na jego To są zwierzęta z charakterem, które chodzą własnymi ścieżkami. Owszem mają swoje przyzwyczajenia, przywiążą się do kogoś kto spełnia ich potrzeby ale nie oznacza to, że do następnego właściciela no nie mają szans po prostu się przywiązać bo będę płakały za poprzednim- nie to tak nie działa :/
Wybacz, ale nie jesteś dla mnie autorytetem w sprawach kotów. Bawisz mnie i tyle.
A teraz, dziewczyny, podsumowuję. Nie chce mi się dalej gadać z tymi żmijowatymi i podejrzliwymi,niech tam sobie ciamkają, co chcą.A tym normalnym wyjaśniłam sprawę. Zegnam na tym wątku, bo mi się już nie chce.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 19:09   #238
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Ostatnia wola.

Fajne masz rozrywki tak w ogóle
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 19:19   #239
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ostatnia wola.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Zegnam na tym wątku, bo mi się już nie chce.
Myślę że czas najwyższy, a nawet ciut za późno.

Zamykam wątek, co najmniej od paru godzin nie ma on sensu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 20:19:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.