Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-11, 12:48   #91
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75391546]Mam pytanie... Gdzie dostanę pudło do którego zmieści się człowiek?
Może być takie po pralce na przykład Na olx sprawdziłam i nie ma. Czy warto zajść do sklepu agd?[/QUOTE]

Tylko ze lodówki, pralki nie są (chyba?) pakowane w duże kartony, zazwyczaj widziałam niską kartonową podstawę, styropian i folię, w kartonach nigdy... takie pudło kojarzy mi sie jako opakowanie na... sztuczną choinkę.

Czy jest na wizażu wątek, albo na fb grupa dla dziewczyn ściętych na krótko/na jeża? Kiedyś był, teraz nie mogę znaleźć... Albo może wy będziecie znac odpowiedź... Ok 2 tygodnie temu ścięłam własnie włosy z długich na ok 1 cm... Wszystko jest super, oprócz tego, że włosy z przodu, nad czołem układają mi się "po staremu" czyli w przedziałek... Oczywiście nie dziwi mnie to, bo długi czas tak je układałam, ale wyglada to słabo i tak się zastanawiam czy to się kiedyś zmieni? Tzn chciałabym żeby układały się prosto, tak jak u mężczyzn... Czy jak za jakieś 2 tygodnie znów podetnę, potem za miesiąc znowu to jest szansa, że one mi się nawrócą?
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 12:49   #92
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75393496]Nie wiem, ale ktoś jeszcze w ogóle wysyła mms-y? W dobie pakietu internetowego i messengera?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------


O super Dzięki, nie pomyślałam o sklepie spożywczym bo jakoś miałam tam wizję małych pudełek właśnie... Może coś się znajdzie [/QUOTE]
Ja wysyłam, nie każdy znajomy na Facebook

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 12:58   #93
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Tylko ze lodówki, pralki nie są (chyba?) pakowane w duże kartony, zazwyczaj widziałam niską kartonową podstawę, styropian i folię, w kartonach nigdy... takie pudło kojarzy mi sie jako opakowanie na... sztuczną choinkę.
Właśnie siostra mnie uświadomiła, że pralki nie mają opakowań

No nic, popytamy w sklepach różnego rodzaju
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:01   #94
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zależy co planujecie kupować i w jakim miejscu ma być kolacja. Myślę, że można się w tej stówce zmieścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem dokładnie, gdzie, to zależy. Nie planuje jakoś drogo jadać, gorzej ze same parkingi to trzy dychy dziennie i już stówka leci na to. Chyba że zdecyduje się na busy, nie wiem. Jakos trudno mi oszacować.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:06   #95
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Nie mogę dzwonić będąc zagranicą - miał ktoś taki problem?

Mam w Virgin Mobile, konto ważne jeszcze rok, 80 zł na koncie, mogę wysyłać smsy ale nie mogę dzwonić bo słyszę komunikat: "outgoing calls are barred, contact your customer service".


Pisałam do VM już 5.07.2017 i od tamtego razu kilka razy (4 albo 5 maili) odpisali mi raz żebym podała dostawcę sieci tu i dokładne miasto.
Podałam.
I cisza znów od 2 dni a ja nie mogę dzwonić !! naewt nie mogę do nich na contact center zadzwonić....
Jestem w Portugalii. Wcześniej byłam we Włoszech i tam nie miałam takiego problemu

Wogóle w Virgin Mobile wcześniej jak zadało się pytanie to w ciągu kilku godzin była odpowiedź a teraz już prawie tydzień i nie pomogli a temat nie jest błahy...
Ja miałam taki problem.. pomogla reczna zmiana sieci. Ale nie wiem jak to wyglada obecnie, po tych zmianach z roamingiem.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Przejrzyj ten profil: https://www.facebook.com/beautyagnie...orNobleLashes/ Agnieszka jest instruktorką, ja robię u niej, zresztą moje foty też tam gdzieś są Praktycznie pod każdym zdjęciem jest opisany rodzaj, skręt itp.
Każda specjalistka dobierze Ci indywidualnie jak zobaczy w jakim stanie są Twoje Tylko musisz dobrze wybrać - najlepiej jakąś instruktorkę - wtedy masz pewność


Rzęsy się myje 2xdziennie najlepiej pianką tzn. w moim przypadku płyn do higieny intymnej rozrobiony wodą i wlewam do butelki co "robi'' piankę Spokojnie zmywa makijaż
Dzięki.

Niestety, dla mnie 3/4 tych rzęs jest zbyt przerysowana...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2017-07-11 o 13:09
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:12   #96
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
We wrześniu idę na chrzciny. Nie znam jeszcze dokładnej daty. Raczej początek miesiąca niż koniec. Chciałabym już kupić jakąś sukienkę, bo na ostatnią chwilę pewnie nic mi się nie spodoba. Chyba najbezpieczniej będzie celować w coś z krótkim rękawem i do tego jakiś żakiet 3/4, prawda? Bo z pogodą to raczej różnie może być.
Jakoś od kilku lat wrzesień nie jest zbyt łaskawy pod względem pogody. Ostatnio, jak byliśmy na weselu na początku września, to padało i było jakieś 15 stopni. Na Twoim miejscu wybrałabym kostium (ze spodniami lub spódnicą, plus bluzka z krótkim rękawem), albo sukienkę z krótkim rękawem plus żakiet z długim rękawem.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:12   #97
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Sukienka może być z krótkim a potem w zależności od pogody żakiet, parka.
Parka to niezbyt do jakiejś bardziej eleganckiej sukienki. No właśnie nie mam kompletnie nic, płaszcz jedynie by się znalazł. Muszę i sukienkę, i buty, i coś na sukienkę kupić.




Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie, gdzie, to zależy. Nie planuje jakoś drogo jadać, gorzej ze same parkingi to trzy dychy dziennie i już stówka leci na to. Chyba że zdecyduje się na busy, nie wiem. Jakos trudno mi oszacować.
Wydaje mi się, że busikami wygodniej. Podjedziesz na miejsce bez stresu, błądzenia, szukania miejsca parkingowego i płacenia. A przejazdy busami były tanie. Chyba ze 3-4 zł, ale to z 5 lat temu było. Nie wiem, jak tera.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 13:19   #98
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie, gdzie, to zależy. Nie planuje jakoś drogo jadać, gorzej ze same parkingi to trzy dychy dziennie i już stówka leci na to. Chyba że zdecyduje się na busy, nie wiem. Jakos trudno mi oszacować.
Faktycznie, o parkingu kompletnie nie pomyślałam. Wszystko zależy właśnie od tego, co ma się w tej stówce zmieścić. Posiłek można zjeść w tańszej knajpie za 50 zł na dwie osoby. Zostaje 50 na śniadanie, prowiant na drogę, drobne zakupy.
W tej cenie nie będzie to luksusowy wyjazd, ale jeśli nie masz możliwość wydać więcej to i tak może być fajnie. Mi wielokrotnie zdarzały się wyjazdy po taniości i uważam, że była to fajna sprawa. Co prawda nie chodziłam do restauracji, jedliśmy kilogramami ziemniaki z ogniska/grilla, brałam konserwy i domowy dżem 😀
Nie liczyłam dokładnie ile wychodziło za dzień na osobę, ale nie były to duże kwoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:26   #99
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Jakoś od kilku lat wrzesień nie jest zbyt łaskawy pod względem pogody. Ostatnio, jak byliśmy na weselu na początku września, to padało i było jakieś 15 stopni. Na Twoim miejscu wybrałabym kostium (ze spodniami lub spódnicą, plus bluzka z krótkim rękawem), albo sukienkę z krótkim rękawem plus żakiet z długim rękawem.
Spodnie odpadają, nie chodzę w spodniach na takie uroczystości. W ogóle kostium mi się kojarzy z czymś dla starszych osób. Wiem, że na pewno są gdzieś jakieś pasujące dla młodych, ale ja bym się źle czuła w takim. Zwłaszcza, że raczej wyglądam dość młodo, więc pewnie by to takie trochę przerysowane mogło być. Raczej opcja sukienki jest jedyna, pytanie tylko właśnie o najlepszą długość rękawa. Z żakietem właśnie też problem ciężko mi znaleźć dobry. Albo ładnie leży i nie mam swobody ruchów w ramionach, albo za duży. A takich z długim rękawem nie lubię zdecydowanie wolę 3/4.

To chyba faktycznie tylko sukienka z krótkim i żakiet 3/4 zostaje. Jak będzie ciepło, zostanę w samej sukience. Jak zimno, to żakiet+ płaszcz. Chyba najbardziej optymalne rozwiązanie.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:28   #100
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

W tym roku budżet mocno okrojony na góry, dlatego krótko, noclegi mam ogarnięte. Busy rok temu chyba 3 złote kosztowały, jeździłam nimi, jednak lubię samochodem, bo nie ma spiny przy późnym powrocie, że bus ucieknie, jeszcze jakieś zakupy zajechać zrobić, no wygoda po prostu.
Niestety dżemów domowych nie posiadam, ale coś pewnie wymyślę
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:30   #101
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Trochę głupie pytanie, bo wyjazd wyjazdowi nierówny. Wyjazd w Tatry, dwie osoby, ile kasy liczyć na wydanie przez 1 dzień? Zakładam że będę tam tydzień, noclegi i koszty dojazdu liczę osobno. Plany to wyjście rano w góry, potem większa kolacja po powrocie, prowiant na drogę. Stówka na dzień to mało, prawda?
Już Ci mowie jak było u nas. Wróciliśmy tydzień temu z Zakopanego. Byliśmy tam 8 noclegow, jedliśmy obiad również w dzień przyjazdu i dzień w wyjazdu. Chodziliśmy po górach od rana, a w dni relaksu po dolinach. Wieczorami po górach zasiadalismy w karczmie (choć nie tylko) i jedliśmy porządne obiadokolacje . Sniadania mieliśmy wykupione tam gdzie spaliny. Prowiant w góry kupowalismy w budę ok 4,5 - 5 zł za bułkę, do tego coś słodkiego, owoce i woda w sklepie. Dwa razy zrobiliśmy bułki sami na drogę. W wolne dni od gór bywało się na jakiejś kawie i ciastku. Poruszalismy się busami. Do TPNza wstęp placilismy 6 razy.
Łącznie (bez dojazdu, noclegu i śniadania) wydaliśmy na dwie osoby ok. 1400 zł.
Busy też tanio nie wychodzą, ale to co się działo na Palenicy Bialczanskiej, to dziękowałam, że jechaliśmy busem. Bus mijał wszystkie korki i podwozil pod samą kasa. Autem nie ma na to szans. Bilet w 1 stronę za 1 osobę z Zakopanego to 10 zł. Więc taka wyprawa dla dwóch osób w obie strony wraz ze wstępem do parku to równe 50 zl.
Bus do Kuźnic 3 zł. Chocholowska i Kościeliska 5-6 zl
Park 5 zl
Obiad to min 40 zł za dwie osoby musicie liczyc. My średnio rachunek to ok 70 zł mieliśmy.
Oscypek na Krupówkach 1,5 zł a dalej na targu w stronę kolejki na Gubałówke po 1 zł.

Musicie sobie oszacować ile bierzecie w góry prowiantu, co będziecie jeść i pić na mieście. I na ewentualne pozostałe wydatki, coś do zjedzenia w pokoju, woda, jakiś alkohol, zwiedzanie itp. Koszty dojazdu łatwo oszacować bo ceny te, które podałam.
Pytaj o co chcesz, póki pamiętam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 13:34   #102
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Spodnie odpadają, nie chodzę w spodniach na takie uroczystości. W ogóle kostium mi się kojarzy z czymś dla starszych osób. Wiem, że na pewno są gdzieś jakieś pasujące dla młodych, ale ja bym się źle czuła w takim. Zwłaszcza, że raczej wyglądam dość młodo, więc pewnie by to takie trochę przerysowane mogło być. Raczej opcja sukienki jest jedyna, pytanie tylko właśnie o najlepszą długość rękawa. Z żakietem właśnie też problem ciężko mi znaleźć dobry. Albo ładnie leży i nie mam swobody ruchów w ramionach, albo za duży. A takich z długim rękawem nie lubię zdecydowanie wolę 3/4.

To chyba faktycznie tylko sukienka z krótkim i żakiet 3/4 zostaje. Jak będzie ciepło, zostanę w samej sukience. Jak zimno, to żakiet+ płaszcz. Chyba najbardziej optymalne rozwiązanie.
Tak naprawdę każda część garderoby może być ciotkowata, sukienka też
Myślę, że sukienka plus żakiet 3/4 plus płaszcz, to może być za dużo, nawet jak będzie chłodniej, no chyba że będzie naprawdę zimno.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:34   #103
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie, gdzie, to zależy. Nie planuje jakoś drogo jadać, gorzej ze same parkingi to trzy dychy dziennie i już stówka leci na to. Chyba że zdecyduje się na busy, nie wiem. Jakos trudno mi oszacować.


Tylko bus w obie strony w sezonie nierzadko wychodzi drożej niż parking. Przy dwóch osobach to już w ogóle kwota z kosmosu trochę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:37   #104
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
We wrześniu idę na chrzciny. Nie znam jeszcze dokładnej daty. Raczej początek miesiąca niż koniec. Chciałabym już kupić jakąś sukienkę, bo na ostatnią chwilę pewnie nic mi się nie spodoba. Chyba najbezpieczniej będzie celować w coś z krótkim rękawem i do tego jakiś żakiet 3/4, prawda? Bo z pogodą to raczej różnie może być.
Założyłabym sukienkę z rękawem do łokcia
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:40   #105
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Dzięki, dziewczyny!
beatiska, super rozpiska!
Nawet się zrymowało

Edit. A Palenica rok temu akurat bez problemu z parkingiem, mimo że był tam remont drogi i w ogóle, pojawilismy się tam bladym świtem, zero korków i to dla mnie plus jechania autem. Nie pamiętam, ile za parking płaciłam.

Edytowane przez mabi27
Czas edycji: 2017-07-11 o 13:43
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:41   #106
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Jak nie działa tak normalnie w żaden sposób, to ja bym jeszcze spróbował w przeglądarce Opera przez jakiś zagraniczny VPN, a nuż podziała. Tutaj masz instrukcję, jak to działa: https://blogs.opera.com/desktop-pola...owany-w-opere/
Po 4 zdaniu przestałam rozumieć o czym oni piszą, dam sobie siana chyba

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Parka to niezbyt do jakiejś bardziej eleganckiej sukienki. No właśnie nie mam kompletnie nic, płaszcz jedynie by się znalazł. Muszę i sukienkę, i buty, i coś na sukienkę kupić.
Jeżuuu chodziło mi o TRENCZ Gdzie mój mózg
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:45   #107
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
W tym roku budżet mocno okrojony na góry, dlatego krótko, noclegi mam ogarnięte. Busy rok temu chyba 3 złote kosztowały, jeździłam nimi, jednak lubię samochodem, bo nie ma spiny przy późnym powrocie, że bus ucieknie, jeszcze jakieś zakupy zajechać zrobić, no wygoda po prostu.
Niestety dżemów domowych nie posiadam, ale coś pewnie wymyślę
Każdy ma inaczej, bo ja np. jak już gdzieś dojadę, to z reguły wolę komunikacją lokalną jeździć bo właśnie mi wygodniej ale raczej nie robię zakupów spożywczych większych wtedy. Ot, jakieś drobiazgi, gdzie najbliżej.





Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Tak naprawdę każda część garderoby może być ciotkowata, sukienka też
Myślę, że sukienka plus żakiet 3/4 plus płaszcz, to może być za dużo, nawet jak będzie chłodniej, no chyba że będzie naprawdę zimno.
Płaszcz mam, uniwersalny w miarę. Po prostu jeśli będzie faktycznie zimnica, to wyjmę z szafy. Resztę muszę kupić, więc muszę zaplanować.
Pewnie, że wszystko może być ciotkowate czy babcine. Po prostu kostiumy tak mi się ogólnie kojarzą. Nie wątpię, że będą młode osoby, które będą w nich super wyglądać. Ja - nie sądzę a przecież wiadomo, że chcę, żeby strój pasował do mnie, do moich upodobań i żebym się w nim dobrze czuła.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:50   #108
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Po 4 zdaniu przestałam rozumieć o czym oni piszą, dam sobie siana chyba
No to tak czy siak oferte Ryanaira możesz sprawdzić przez powiedzmy Skyscanner czy inną wyszukiwarkę lotów, a problemem wejścia na stronę Ryanaira zająć się dopiero w razie przemożnej chęci zakupu u nich biletu, jeśli do tego czasu sam nie zniknie
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:51   #109
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Edit. A Palenica rok temu akurat bez problemu z parkingiem, mimo że był tam remont drogi i w ogóle, pojawilismy się tam bladym świtem, zero korków i to dla mnie plus jechania autem. Nie pamiętam, ile za parking płaciłam.
Ja akurat jakies dwa tygodnie temu za parking na Palenicy płaciłam 25 zeta. W tym roku parkingi podrożały, ale nie jakos duzo, średnio o 5 złotych.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 13:51   #110
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny!
beatiska, super rozpiska!
Nawet się zrymowało

Edit. A Palenica rok temu akurat bez problemu z parkingiem, mimo że był tam remont drogi i w ogóle, pojawilismy się tam bladym świtem, zero korków i to dla mnie plus jechania autem. Nie pamiętam, ile za parking płaciłam.
No, zrymowalo się

Jak dobrze kojarzę, to w tym roku podnieśli ceny parkingow, czytałam na tatromaniaku I chyba jest teraz 30,albo 35 zł za dobę. Nie tak źle, ale porownywalnie z busami, jak się doliczy benzynę. My później wychodzilismy na szlak ok. 10 i było masę aut, z rana pewnie tak jak mówisz, może być pusto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 14:09   #111
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Nie mogę dzwonić będąc zagranicą - miał ktoś taki problem?

Mam w Virgin Mobile, konto ważne jeszcze rok, 80 zł na koncie, mogę wysyłać smsy ale nie mogę dzwonić bo słyszę komunikat: "outgoing calls are barred, contact your customer service".


Pisałam do VM już 5.07.2017 i od tamtego razu kilka razy (4 albo 5 maili) odpisali mi raz żebym podała dostawcę sieci tu i dokładne miasto.
Podałam.
I cisza znów od 2 dni a ja nie mogę dzwonić !! naewt nie mogę do nich na contact center zadzwonić....
Jestem w Portugalii. Wcześniej byłam we Włoszech i tam nie miałam takiego problemu

Wogóle w Virgin Mobile wcześniej jak zadało się pytanie to w ciągu kilku godzin była odpowiedź a teraz już prawie tydzień i nie pomogli a temat nie jest błahy...
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja miałam taki problem.. pomogla reczna zmiana sieci. Ale nie wiem jak to wyglada obecnie, po tych zmianach z roamingiem..
TAAAAAK !
DZIĘKUJĘ Vivienne że odpisałaś, zmiana sieci ręcznie pomogła

włąśnie mi też olewający VM raczył odpisać:

Witam,
Operator NOS ComunicaçĂľes nie realizuje połączeń wychodzących w roamingu, stąd brak możliwości ich wykonywania.
Sugeruję ręczną zmianę sieci w ustawieniach telefonu na jedną z poniższych, z którymi współpracujemy w pełnym zakresie usług:
Vodafone Portufgal
MEO (Servicos de Comunicacoes e Multimedia SA)
Ręczna zmiana sieci powinna zlikwidować problem z połączeniami wychodzącymi.



nie wiedziałam o tym ,teraz wiem, dzięi za pomoc naprawdę, od tyg do domu nie ogłam zadzwonić
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-07-11 o 14:12
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 14:55   #112
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Po co do drinków do szklanki w barach wkładają dwie słomki?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 15:01   #113
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;75398376]Po co do drinków do szklanki w barach wkładają dwie słomki?[/QUOTE]

to jest chyba po prostu taki savoir-vivre barmanski
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 15:46   #114
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;75398376]Po co do drinków do szklanki w barach wkładają dwie słomki?[/QUOTE]
Bo jak się jedna zapcha, to masz zapasową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 15:54   #115
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Nie działa mi od kilku dni strona ryanaira. Czy to tylko u mnie, czy ogólnie nie działa?
Nie chce się wczytać, kręci się i kręci, i w telefonie i na komputerze. To jakiś ogólny problem czy po prostu znak od losu, że mam siedzieć na dupie i dać se siana?
Mi się dziś wieszała, ale może to przeciążenie bo puścili dużo tanich biletów i dużo osób korzystało z wyszukiwarki.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 15:57   #116
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Możecie polecić jakiś tani nocleg we Wrocławiu żeby było blisko do Starego Miasta ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 15:59   #117
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Czy ktoś wie czy sołtys ma umowę o pracę? Czy opłaca składki na ubezpieczenie zdrowotne?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 16:03   #118
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

z poprzedniej części

w przyszłym miesiącu jadę na urlop do Kołobrzegu -czeka mnie prawie prawie 2 godzinna przesiadka w Białogardzie -dlatego mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w okolicy dworca w Białogardzie jest jakiś punkt gdzie można zjeść coś na ciepło??


może jednak ktoś coś
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 16:13   #119
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Mi się dziś wieszała, ale może to przeciążenie bo puścili dużo tanich biletów i dużo osób korzystało z wyszukiwarki.
Kurcze, szukanie przez scyscanner mnie nie satysfakcjonuje bo na stronie ryanair jest fajna opcja wyszukiwania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 16:25   #120
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Wie ktoś skąd może być ta spódnica?
IMG_1323.PNG
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 08:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.