Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 18:30   #1
marek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 80

Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?


Heyka,Chciałem się od Was dziewczyn dowiedziec na co zwracacie uwagę gdy np jakis chłopak Wam się spodoba.Jak go ewentualnie oceniacie?na pierwszy rzut oka najpierw?i co dalej?Pozdrawiam
marek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:42   #2
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

ja zwracam uwage na wyglad (twarz, cialo- zeby bylo ladne, wysportowane, ale z umiarem, oczy, ubranie -modne, odpowiednie do sytuacji itp.). dalej idzie charakter, na plus zaliczam dobry gust, milosc do zwierzat, podobne charaktery "muzyczne", podejscie do swiata i innych osob (czy ktos jest np. maruda, albo arogantem).

PS. wydaje mi sie, ze takich watkow jest i bylo sporo. nie mozna skorzystac z wyszukiwarki?
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:43   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 038
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Najpierw na to czy jest zadbany (umyte wlosy, czyste paznokcie, czyste ubranie (jesli jestes facetem to nie wylewaj na siebie pol butelki perfum. mysle ze 1-2 psikniecia starczy!!)), a potem na to jakie ma cele w zyciu, czy to co mowi mi odpowiada, czy zgadzam sie z nim w wazniejszych dla mnie kwestiach, czy potrafi sluchac a zarowno sam mowi cos sensownego (ale zeby nie bylo tez tak ze tylko on mowi, albo tylko on slucha). Nie moze byc zbyt niesmialy, lubie jak facet zachowuje sie normalnie ale kulturalnie. Nie lubie jak za duzo opowiada o swoich bylych dziewczynach, o tym czego to nie dokonal i czego to nie zrobil oraz o swojej mamusi. Nie przeszkadza mi jesli gada o pogodzie

Poza tym chyba juz byl taki watek i to nawet nie jeden.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:47   #4
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Na pierwszy rzut oka trudno coś powiedzieć, trzeba bardziej kogoś poznać, żeby wyrobić sobie zdanie. Dla mnie przynajmniej liczy się charakter, jaka jest dana osoba.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:04   #5
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka trudno coś powiedzieć, trzeba bardziej kogoś poznać, żeby wyrobić sobie zdanie. Dla mnie przynajmniej liczy się charakter, jaka jest dana osoba.
Dokładnie, po wyglądzie nie da się ocenić człowieka.Trudno jest też go od razu skreślić, bo, np. w danej sytuacji nie zachował się tak. jakbyśmy tego chciały.
Kiedyś byłam na grillu u koleżanki, byli tam też jej koledzy. Jeden z nich zachowywał się khm. "dziwnie" , moje pierwsze wrażenie nie było wcale dobre. Nie zamieniłam z nim podczas tego grilla nawet słowa,często się na mnie patrzył, ale nic więcej. Następnego dnia (koleżanka dała mu mój nr gg ;p)napisał do mnie, przedstawił się, a ja pomyślałam "o Nie!" , był jednak uparty i pisał do mnie non-stop, ja też się wciągnęłąm, okazało, się, że zaczął się tak zachowywać, boo chiał zwrócić moją uwagę... Lubimy te same rzeczy, z tego samego się śmiejemy, w wielu sprawach mamy takie samo zdanie, mam przewspaniałego pzyjaciela.

Nooo więcszczególnie charakter się liczy.
Strasznie nie lubię takiego prostactwa, nieszanowania innych, zarozumialistwa ii... odrażających błędów ortograficznych u facetów. i nie tylko u facetów.
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2009-07-27 o 19:08
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:05   #6
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Pierwszy rzut oka: czy jest zadbany (ogolony, czyste dłonie umyte włosy delikatna woń jakichś perfum). Czy nie odrzuca mnie wyglądem (nie mam jakichś określonych oczekiwań, nie musi być wysportowany, mega przystojny musi być normalny zwyczajny i mieć to coś co mnie zainteresuje.) Uwage zwracam jeśli o wygląd chodzi na to czy nie należy do jakiejś subkultury. Dresy, metale, hip-hopowcy u mnie odpadają. Jak chłopak jest normalny zwyczajny i nie śmierdzi:P To mozemy pogadać i to czy zainteresuje mnie rozmową swoją osobowością i poglądami decyduje o tym co będzie dalej.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:06   #7
analee
Raczkowanie
 
Avatar analee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 211
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

oczywiście na pierwszy rzut oka wygląd. ale ten rzut trwa jakieś 3 sekundy.

potem (jeśli wydaje się interesujący) zwracam uwagę na to co mówi, jak mówi. czy jest oczytany, życiowy, czy mamy wogóle o czym rozmawiać.

ale.. to tylko początek
__________________
studentka!

zaaakochana.
analee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 19:07   #8
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Na wzrost i posturę. Lubie wysokich mężczyzn (powyżej 190 cm), nie lubie chuderlakow. Zbyt chudy i niski facet jest dla mnie zupełnie nieatrakcyjny.

Zwracam tez uwage na dłonie i buty.

Po bliższym poznaniu na charakter, zainteresowania i stosunek do innych ludzi.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-07-27 o 19:08
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:09   #9
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

hmm, dużą rolę odgrywa wzrost - facet nie może być niższy ode mnie lub równy ze mną - często noszę szpilki.
patrzę na ciuchy, na ogólny styl, a wzrok przykuwają zawsze buty - nie mogą być niemodne albo jakieś brzydkie rozczłapańce, fajnie jeśli są to jakieś stylowe adidasy. faceci w japonkach odpadają.
oddech powinien być świeży, włosy umyte, nie za długie. zęby nie mogą być odrzucające tylko czyste - niech sobie będą nawet krzywe, ale nie mogą być np. potwornie żółte albo z ubytkami.
dużych wymagań chyba nie mam
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:11   #10
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Ja się patrzę czy ma czyste buty-jakieś takie zboczenieCzy jest zadbany-to podstawa, zwracam uwage na twarz. Ponieważ jestestem dość niska to faceci powyżej 170 cm są dla mnie jak najbardziej ok
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:40   #11
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Jeśli mowa o wyglądzie:
Na twarz. Lubię ładnych facetów. Nie lalusiowatych, ale wyglądających atrakcyjnie. Nie lubię też zbyt ostrych rysów twarzy, mocno zarysowanych szczęk. Bardzo liczy się uśmiech - mój obecny facet rozbraja mnie, kiedy się uśmiecha Dużym plusem są ładne zęby. Niekoniecznie białe jak w filmach, ale proste Jeśli chodzi o ciało - baaardzo lubię szerokie ramiona (i męskie cycochy hahah, ale nie wypełnione tłuszczem, lecz mięśniami :P) Facet nie może być mocno napakowany, akceptuję chuderlaków, nie akceptuję sporej nadwagi. Bardzo liczy się też strój. Lalusiowaty wygląd deklasuje faceta, podobnie jak wyjątkowo niechlujstwo (i dres :P). Wzrost raczej nie gra roli (obecny facet jest naprawdę niewiele wyższy ode mnie).
Drugie wrażenie to co innego. Tu liczy się poczucie humoru. Ważne, żeby śmieszyły go podobne rzeczy No i potem trzeba sprawdzić, czy rozmowa się klei, czy coś nas łączy, czy strasznie się od siebie różnimy.

P.S. A tak poważnie, to w facetach zwracam uwagę tylko na pałkę, a co! :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 19:41   #12
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Najpierw wiadomo patrzę na wygląd....moją uwagę zwracacją faceci wysocy, nie za chudzi.Miękną mi kolana, gdy mężczyzna ma piękny uśmiech.
Musi byc zadbany.
Poźniej "zatrzymuje" mnie juz tylko charakter
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:15   #13
xsandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tam gdzie niebo lekko dotyka wody;)
Wiadomości: 72
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Może zabrzmi banalnie ale musi mieć to COŚ jak kazdy mam swój ideał -ten typ ale nie zawsze on się sprawdza czasem wystarczysz że spojrzysz na kogoś i masz wielką ochote poznac go bardziej.
__________________
.
xsandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:23   #14
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

najpierw jest wyglad, ubior sposob w jaki sie wypowiada, jak patrzy na mnie jak mnie traktuje charakter i w tym charakterze przede wszystkim na otwartosc i takt no i oczywiscie poczucie humoru
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:26   #15
Julie2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 175
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Bardzo zwracam uwagę na wzrost - mimo że sama jestem niska i 165 cm wzrostu u chłopaka wystarczy, bym mogła założyć już jakiś obcasik to jednak facet o wzroście powyżej 175 cm ma już u mnie plus
Ogólnie - twarz, wyraz twarzy. Nie musi być olśniewająco przystojny, ale musi mieć coś, co sprawia, że na buźkę chce się patrzeć - np. ciepłe, wyraziste oczy z wyraźną oprawą.
Włosy - nie wiem dlaczego, ale u mnie chłopak z długimi włosami jest zdyskwalifikowany Oczywiście muszą być czyste i świeże
Zadbanie - obcięte włosy, czyste paznokcie, świeże ubranie, ładny zapach - o myciu się nie wspomnę
GŁOS i sposób mówienia piskliwy, nieciekawy lub sugerujący, że mam do czynienia z "królem blokowiska" dyskwalifikują chłopaka
Sposób ubierania się - subkultury - punki, metalowcy - albo dresiarze - odpadają

Z charakteru - inteligentny, z poczuciem humoru, sympatyczny, kulturalny

Trochę tego jest
Ale mój TŻ spełnia wszystkie te kryteria
Julie2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:31   #16
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Dopóki że tak powiem "znamy się tylko z widzenia" to patrzę na to czy chłopak jest zadbany, ale przesadna dbałość typu idealnie wyregulowane brwi, samoopalacz czy nie daj Boże tapeta na twarzy (spotkałam już takich! ) od razu mnie odrzucają...

No i charakter... Zdecydowanie skłaniam się ku facetom z poczuciem humoru, którzy potrafią zachować sie jak gentelmeni, bez nałogów, mówiący i piszący poprawnie ('ktury' albo 'poszłem' -> ), towarzyscy - to tak na początek, bo wiadomo że dopiero z czasem ujawniają się inne cechy
O ile wygląd nie ma dla mnie aż takiego duzego znaczenia to bardzo dużą wagę przykładam do charakteru. "Idealne cechy charakteru" mogłabym wymieniać w nieskończoność...
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:31   #17
Majka2210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 48
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Ja zwracam uwagę na WZROST (mniejszy ode mnie albo takiego wzrostu jak ja niestety odpada) , tusza, twarz, oczy no i ubiór i włosy <3 później uśmiech itp..
__________________
Maja^^
Majka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:31   #18
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

ja osobiście najpierw zwracam uwagę na ogólny wygląd potem na ubiur musi byc schludnie ubrany, i nie wiem czemu ale zawsze zwracam uwagę na dłonie,zadbane łapki to jest to
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:51   #19
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Najważniejsze: musi być szczupły. Nadwaga, a nawet lekka "misiowatość" to coś, co z góry przekreśla w moich oczach faceta jako faceta. Każdy facet, którego nie mogę określić mianem "szczupły" jest dla mnie obrzydliwy i nic na to nie poradzę Jeśli chodzi o ciuchy, to najbardziej lubię takie "zwyczajne" tzn. zwykłe proste spodnie, t-shirt/koszula/sweter/bluza (ale nie taka o 5 rozmiarów za duża, brr). Zdecydowanie zniechęca mnie styl a la metal, hiphopowiec, a szczególnie dresiarz. Z takich mniej "obowiązkowych" rzeczy, to lubię wyraźne rysy twarzy, wysportowaną (wyrzeźbioną, nie napakowaną jak szafa ) sylwetkę, ładne oczy, męskie ręce (nie muszą być zadbane, wystarczą czyste paznokcie - bardziej zwracam uwagę właśnie na to, czy są męskie, niż na to, czy są zadbane). Wzrost - najlepiej między 170 a 180cm lubię też krótkie włosy, za to absolutnie nie trawię włosów na klacie i wąsów No i jeśli chodzi o wygląd to by chyba było na tyle

Jeśli chodzi o charakter do duuużo by wymieniać, ale w pierwszej kolejności zwracam uwagę na inteligencję i poczucie humoru.

No i mam już mój ideał w osobie TŻ oczywiście

Edytowane przez lady karen
Czas edycji: 2009-07-27 o 20:58
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 21:03   #20
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Na wzrost i posturę. Lubie wysokich mężczyzn (powyżej 190 cm), nie lubie chuderlakow. Zbyt chudy i niski facet jest dla mnie zupełnie nieatrakcyjny.

Zwracam tez uwage na dłonie i buty.

Po bliższym poznaniu na charakter, zainteresowania i stosunek do innych ludzi.
to moja słabość jeśli chodzi o facetów uwielbiam wysokich
poza tym oczy i dłonie
i buty też
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:16   #21
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

hm na pierwszy rzut oka, widzę ogólny zarys postaci (sylwetka, wzrost, postawa, kolor włosów)
ubiór też ma znaczenie (jeżeli widzę gościa wyglądającego jak melniaż, to dallej już nie patrzę)

potem twarz, oczy, nos, generalnie rysy twarzy,

potem ramiona i klata oraz tyłek
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:17   #22
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Na wyglad i charakter w kolejnosci: przyciagnac wygladem, zatrzymac charakterem
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:18   #23
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Najważniejsze: musi być szczupły. Nadwaga, a nawet lekka "misiowatość" to coś, co z góry przekreśla w moich oczach faceta jako faceta. Każdy facet, którego nie mogę określić mianem "szczupły" jest dla mnie obrzydliwy i nic na to nie poradzę Jeśli chodzi o ciuchy, to najbardziej lubię takie "zwyczajne" tzn. zwykłe proste spodnie, t-shirt/koszula/sweter/bluza (ale nie taka o 5 rozmiarów za duża, brr). Zdecydowanie zniechęca mnie styl a la metal, hiphopowiec, a szczególnie dresiarz. Z takich mniej "obowiązkowych" rzeczy, to lubię wyraźne rysy twarzy, wysportowaną (wyrzeźbioną, nie napakowaną jak szafa ) sylwetkę, ładne oczy, męskie ręce (nie muszą być zadbane, wystarczą czyste paznokcie - bardziej zwracam uwagę właśnie na to, czy są męskie, niż na to, czy są zadbane). Wzrost - najlepiej między 170 a 180cm lubię też krótkie włosy, za to absolutnie nie trawię włosów na klacie i wąsów No i jeśli chodzi o wygląd to by chyba było na tyle

Jeśli chodzi o charakter do duuużo by wymieniać, ale w pierwszej kolejności zwracam uwagę na inteligencję i poczucie humoru.

No i mam już mój ideał w osobie TŻ oczywiście

ostre słowa....

ja też nie przepadam za misiowatymi facetami, jako obiekty uczuc, ale obrzydliwi dla mnie nie są...tylko neutralni.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:28   #24
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
to moja słabość jeśli chodzi o facetów uwielbiam wysokich
Mój Tż ma 194 cm

Sama mam 176/8 i lubie buty na wysokich obcasach i przy Nim moge sobie na to pozwolic. A Tż uwielbia wysokie kobiety tak powyżej 175 cm. Dobraliśmy się
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:32   #25
fragilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 53
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Zwracam uwage na:
-papierosy-jak facet pali to znaczy ze nie dba o swoje zdrowie i wydaje mi sie przez to mniej odpowiedzialny-ale moj ex palil i obecny Tz pali tez chociaz podobniez rzuca;p wiec jak widac mimo ze wole jak facet nie pali to palenie go jednak nie dyskwalifikuje
-zawsze dobre wrazenie robi jak chlopak otwiera drzwi od samochodu i inne podobne gesty
-nie lubie jak ledwo co poznam chlopaka a on szpanuje ile to on kasy ma Tak jakby pieniadze uznawal za swoj najwiekszy plus
-nie musi byc z wygladu 'ciacho' ale musi byc zadbany Lubie tez jak sie w miare zdrowo odzywia bo to tez przejaw dbania o siebie
-nie lubie jak przerywa mi wypowiedz bo akurat chce powiedziec cos w jego mniemaniu zabawnego
-jak juz ktoras wizazanka wyzej pisala chlopak nie powienien mowic za duzo o swoich bylych i o swojej mamie
fragilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:38   #26
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
ostre słowa....

ja też nie przepadam za misiowatymi facetami, jako obiekty uczuc, ale obrzydliwi dla mnie nie są...tylko neutralni.
No dla mnie niestety są obrzydliwi - bez przesady rzecz jasna, mogę normalnie patrzeć na takiego kolesia, gadać z nim i go lubić przecież . Ale myśl o jakimkolwiek kontakcie o podtekście seksualnym jest totalnie okropna. Wiem, że to faszyzm, ale nie mogę nic na to poradzić.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:46   #27
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
No dla mnie niestety są obrzydliwi - bez przesady rzecz jasna, mogę normalnie patrzeć na takiego kolesia, gadać z nim i go lubić przecież . Ale myśl o jakimkolwiek kontakcie o podtekście seksualnym jest totalnie okropna. Wiem, że to faszyzm, ale nie mogę nic na to poradzić.
ooo ja tez nie lubie misiowatych (ale to brzmi ). ale... ostatnio poznalam takiego... no tak tylko troszke misiowatego... ale taki przystojniak ze jego misiowatosc mi nie przeszkadza
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:49   #28
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

a ja zwracam uwage na....zapach
i nie chodzi mi o to czy wacham czy ktos sie myl dzis czy tydzien temu hehehe tylko mam tak ze czuje "zapach" niektorych ludzi a niktorych neistety nie, wiec zwracam na to uwage i musi mi ten zapach sie podobac(notabene ostatnio wlasnie zawrocil miw glowie taki jeden i wlasnie pierwsze co zwrocil moja uwage to zapach ltory potrafie wyczuc nawet jak juz wyjdzie z pomieszczenia hehe
oprocz tego zwracam uwage na wzrost, nie musi byc jakis wysoki ale nie moze byc nizszy ode mnie. na oczy, na sposob wypowiadania i takie tam
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:00   #29
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

* wygląd, ale nie uroda itp, bardziej: czy jest schludny i zadbany - czyste paznokcie i te sprawy

* zachowanie - np. mam uczulenie na plucie. Gdyby ktoś splunął w mojej obecności - koniec, przepadło.

* język - stop wulgaryzmom. Oczywiście każdemu może się coś "wypsnąć", ale gdy co drugie słowo zaczyna się na "k" - odpada.

To tyle, jeżeli chodzi o pierwszy rzut oka.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:08   #30
madzia6217
Raczkowanie
 
Avatar madzia6217
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 195
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Uśmiech. Mój TŻ urzekł mnie swoim zabójczym uśmiechem. To jest pierwsza rzecz, która mnie przyciąga.
madzia6217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.