DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 08:21   #3601
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dzień dobry! czyżby wszystkie spały jeszcze? ja już po śniadaniu i kawie więc biorę się do roboty a potem kierunek lidl żeby zrobić dukanowe zaopatrzenie
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:26   #3602
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dzień dobry! czyżby wszystkie spały jeszcze? ja już po śniadaniu i kawie więc biorę się do roboty a potem kierunek lidl żeby zrobić dukanowe zaopatrzenie
haha no właśnie az stronę musiałam odświeżyć bo nie mogłam uwierzyć ze tak pusto tu
kurcze nie wiem co dzis na obiad zrobić na pw właściwie nie mam nic w lodówce macie jakiegoś pomysła co szybko można zrobić na pw ?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:53   #3603
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

znowu po wczorajszym PW spadek - 0,60 kg

ja dziś na śniadanie pierwszy raz dodałam do mojej owsianki kakao - po prostu obłędnie pyszne

dziś do pracy oprócz chlebka wzięłam mój chłodnik który mi został z wczoraj - już myślę o nim zamiast o pracy

wykrasana Ja własnie wróciłam po moim pierwszym dniu. Szkoda gadać, coraz lepszych rzeczy sie dowiaduje. Dzisiaj wyszło na jaw, że pracuje się 6 dni w tygodniu plus 4 godzinny dyżur w niedziele, w sobote pracuje się 9 godzin. 3 zmniany, w czym po nocce(koniec zmiany 5 rano) można przyjść na 13 znowu do pracy. A wszystko to za najniżsża krajową nie wiem czy smiac sie czy płakać serio... A praca cały czas nawet nic nie zdązyłam zjeść w ciągu 8 godzin i teraz siedze przy twarogu chudym

kochana co to za praca? ten pracodawca nadaje się by go do PIP-u podać - u nas tygodniowy czas pracy to 40 godz a czas między zmianami nie powinien być krótszy niż 11 godz. a masz chociaż umowę? za nocki powinien płacić dodatek - istny wyzysk w biały dzień i to za najniższą stawkę tragedia

miłego dnia życzę chudzielce
idę troszkę popracować
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:32   #3604
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

faktycznie pusto...o tej porze spodziewałam się tony postów

u mnie trochę spadło po P, ale nadal jest wzrost +0,6 jak po P nie spada to już mi na III nie spadnie

idę coś zjeść i muszę skoczyć na zakupy małe do lidla i biedronki
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:04   #3605
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...zaflary/468622 wakacje z dukanem
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:06   #3606
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
dobre
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:02   #3607
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

wróciłam z zakupów i akurat deszcz mnie złapał a że byłam rowerem wszystko z miałam upaćkane bo nie miałam błotników

z waga nie wiem co sie dzieje myslałam że wielki wzrost to spowodowany jest zbliżająca sie @ ale tu ani widu ani słychu a wzrost jest i to jeszcze po naprawdę grzecznym P

wiecie co, wychodze dzis z domu a przed drzwiami lezy zabity kret z główka jeszcze cala we krwi
nie mogę uwierzyć że to mój Maniuś tak go załatwił
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 11:18   #3608
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ale śpiąca jestem, wypiłam 2 kawy z ekspresu i nic sie obudzić nie mogę. Spałam normalnie ani za długo ani za krótko. Czuję się tak jakby część mnie dalej spała, a druga już nie.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
wróciłam z zakupów i akurat deszcz mnie złapał a że byłam rowerem wszystko z miałam upaćkane bo nie miałam błotników

z waga nie wiem co sie dzieje myslałam że wielki wzrost to spowodowany jest zbliżająca sie @ ale tu ani widu ani słychu a wzrost jest i to jeszcze po naprawdę grzecznym P

wiecie co, wychodze dzis z domu a przed drzwiami lezy zabity kret z główka jeszcze cala we krwi
nie mogę uwierzyć że to mój Maniuś tak go załatwił
czasem to nawet 2tyg przed sie zaczyna woda zbierac, ja tak czasem mialam. A nie czujesz sie taka napompowana jakby?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:23   #3609
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ale śpiąca jestem, wypiłam 2 kawy z ekspresu i nic sie obudzić nie mogę. Spałam normalnie ani za długo ani za krótko. Czuję się tak jakby część mnie dalej spała, a druga już nie.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



czasem to nawet 2tyg przed sie zaczyna woda zbierac, ja tak czasem mialam. A nie czujesz sie taka napompowana jakby?
mam brzuch wybrzuszony bardziej niz zwykle, tylko ja nigdy nie miałam takiego duzego wzrostu na tak długo przed @ zwykle dzień przed
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:28   #3610
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

może akurat się coś zmieniło, ja tak miałam bardzo rzadko, za pierwszym razem miałam wzrost wagi 2,5kg biust wiekszy o rozmiar i ogolnie taka ciezka sie czulam. A po okresie wrocilo wszystko do normy. Miałam tak moze z 3 razy.

A pijesz wode?
Ja rzadko pije, ale jak czuje ze mi sie woda zatrzymuje to wypijam duza szklanke i czasem biore urosept (to sa tabletki ziolowe).
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:32   #3611
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
może akurat się coś zmieniło, ja tak miałam bardzo rzadko, za pierwszym razem miałam wzrost wagi 2,5kg biust wiekszy o rozmiar i ogolnie taka ciezka sie czulam. A po okresie wrocilo wszystko do normy. Miałam tak moze z 3 razy.

A pijesz wode?
Ja rzadko pije, ale jak czuje ze mi sie woda zatrzymuje to wypijam duza szklanke i czasem biore urosept (to sa tabletki ziolowe).
ostatnio cos mi sama woda zbrzydła
dodaje do niej syrup z lidla albo herbaty pije
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 11:37   #3612
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

moz ebyc tez tak ze przecholowalas z woda, bo trzeba wypic 2 litry plynow, pojecie wypicia 2 litrow wody jest błędne. za duzo plynow moze doprowadzic do wizyty w szpitalu.

Może pijesz 2 litry wody a do tego kawa herbata sok, truskawki, zupa, pomidor, i zaraz bedzie za duzo wody do przerobienia.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

wypijesz 4 herbaty 2 kawy i juz jest jakies 1,5litra plynow, a do tego jakis pomidor, mleko, jogurt, truskawka itd. i juz sie zrobi 2litry a nawet wiecej.


ja nie pije wody samej praktycznie wcale, ale ze dwa litry dziennie plynow przyjme.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:47   #3613
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
czasem to nawet 2tyg przed sie zaczyna woda zbierac, ja tak czasem mialam. A nie czujesz sie taka napompowana jakby?
2 tyg przed to może być owulacja część z nas zatrzymuję wodę przed @ a część przy owulacji. jeszcze inne i tu i tu
Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
moz ebyc tez tak ze przecholowalas z woda, bo trzeba wypic 2 litry plynow, pojecie wypicia 2 litrow wody jest błędne. za duzo plynow moze doprowadzic do wizyty w szpitalu.

Może pijesz 2 litry wody a do tego kawa herbata sok, truskawki, zupa, pomidor, i zaraz bedzie za duzo wody do przerobienia.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

wypijesz 4 herbaty 2 kawy i juz jest jakies 1,5litra plynow, a do tego jakis pomidor, mleko, jogurt, truskawka itd. i juz sie zrobi 2litry a nawet wiecej.


ja nie pije wody samej praktycznie wcale, ale ze dwa litry dziennie plynow przyjme.
lepiej pić wodę niż herbatę i kawę. myślę, że min 1litr wody + inne napoje jest ok, ale w ogóle nie pić wody? Raczej nie ok..


zrobiłam trening, uff, zmęczyłam się, mimo zimnego prysznica nadal jestem rozpalona na twarzy i różowa jak świnka;P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:04   #3614
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

no ja nie pije wody, moze w ciagu miesiaca wypije lacznie 1 butelke.
a z racji tego ze nic mi sie nie dzieje, sadze ze picie wody jest przereklamowane

mozna pic cokolwiek bo organizm weźmie to co potrzebuje

a sama wode organizm nie przetrawia tylko ona tak przelatuje.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ja nie pije herbaty bo nie lubie, jak juz to czerwoną czasem al etez bardzo rzadko, pije dwa kubki rumianku i 2 kubki nagietka, czasem pokrzywe albo miete jeszcze do tego jakas kawe z mlekiem, do tego jakis pomidor, owoc, zupa itp.
czasem wode ale to mi sie musi chciec pic bardzo.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:05   #3615
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
no ja nie pije wody, moze w ciagu miesiaca wypije lacznie 1 butelke.
a z racji tego ze nic mi sie nie dzieje, sadze ze picie wody jest przereklamowane

mozna pic cokolwiek bo organizm weźmie to co potrzebuje

a sama wode organizm nie przetrawia tylko ona tak przelatuje.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ja nie pije herbaty bo nie lubie, jak juz to czerwoną czasem al etez bardzo rzadko, pije dwa kubki rumianku i 2 kubki nagietka, czasem pokrzywe albo miete jeszcze do tego jakas kawe z mlekiem, do tego jakis pomidor, owoc, zupa itp.
czasem wode ale to mi sie musi chciec pic bardzo.
nie boisz się o nerki? kawa czy mleko są trawione, a nie przepłukują nerek. właśnie o to chodzi, że woda ma przelecieć! żeby wypłukać nerki.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:02   #3616
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

że co?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

moje nerki sa zdrowe, nigdy nie piłam wody, dostarczam min. 2 litry plynow, organizm sobie 'weźmie' z produktow i dostarczy tam gdzie potrzeba.

To czy ja dostarcze wode w postaci kawy czy wody jest nieistotne.
Kawa szkodzi, ale jesli sie ja wypije to woda zostanie 'odzyskana'

A mleko czy kawa zostaje trawiona, ale nie w nerkach przeciez.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

należy spożywać 2 litry płynów dziennie, niekoniecznie wody

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

jelsi nerki sa zdrowe, i oddaja prawidlowo mocz to nie ma potrzeby robienia "przeplukania" bo moze to im zaszkodzic, a nawet calemu organizmowi. Nie jest tak ze nie możemy sobie zaszkodzic wodą.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

dawniej nie bylo zgrzewek wody min. i ludzie pili herbate czy wode z sokiem czy cos i zdrowi zyli, teraz trzeba sprzedac te zgrzewki wiec coz prostszego jak propagowac picie wody, to na dwie osoby dwie zgrzewki na tydzien trzeba kupic, albo choć jedną.

mleko pije od dziecka i lubie je i sadze nawet ze chyba sie trawi bo nie mam sensacji zoladkowych.,

nowa teoria szkodliwosci mleka przypomina, batalie na temat masla.

a jesli juz o wodzie mowa, to nalezaloby pic mineralna a nie źródlana, i nie wodę żywiec zdroj ktora jest dobra dla dzieci ale nie dla doroslych itd itd.

a przeplukac nerki to najlepiej piwem hihi

ja uwazam ze nie trzeba pic wody

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-21 o 13:03
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:03   #3617
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
że co?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

moje nerki sa zdrowe, nigdy nie piłam wody, dostarczam min. 2 litry plynow, organizm sobie 'weźmie' z produktow i dostarczy tam gdzie potrzeba.

To czy ja dostarcze wode w postaci kawy czy wody jest nieistotne.
Kawa szkodzi, ale jesli sie ja wypije to woda zostanie 'odzyskana'

A mleko czy kawa zostaje trawiona, ale nie w nerkach przeciez.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

należy spożywać 2 litry płynów dziennie, niekoniecznie wody

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

jelsi nerki sa zdrowe, i oddaja prawidlowo mocz to nie ma potrzeby robienia "przeplukania" bo moze to im zaszkodzic, a nawet calemu organizmowi. Nie jest tak ze nie możemy sobie zaszkodzic wodą.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

dawniej nie bylo zgrzewek wody min. i ludzie pili herbate czy wode z sokiem czy cos i zdrowi zyli, teraz trzeba sprzedac te zgrzewki wiec coz prostszego jak propagowac picie wody, to na dwie osoby dwie zgrzewki na tydzien trzeba kupic, albo choć jedną.

mleko pije od dziecka i lubie je i sadze nawet ze chyba sie trawi bo nie mam sensacji zoladkowych.,

nowa teoria szkodliwosci mleka przypina, batalie na temat masla.

a jesli juz o wodzie mowa, to nalezaloby pic mineralna a nie źródlana, i nie wodę żywiec zdroj ktora jest dobra dla dzieci ale nie dla doroslych itd itd.

a przeplukac nerki to najlepiej piwem hihi
piwo, ok

jak chcesz, ja nie mam naukowej wiedzy na ten temat więc kłócić się nie będę.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:21   #3618
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry.
Jeszcze 1 dzień i mam 5 dni wolnego
A wiecie co mam dziś na obiada? Paprykę faszerowaną
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:32   #3619
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Mam takie wrażenie,że przy tych swoich wywodach w programie pani dietetyk zapomniała o tym,że jeszcze głównym składnikiem diety oprócz białka są otręby i one regulują nasze trawienie
Samo to jak ten wywiad był podpisanydieta dr duckana, czy ducana Haha


Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
kochana co to za praca? ten pracodawca nadaje się by go do PIP-u podać - u nas tygodniowy czas pracy to 40 godz a czas między zmianami nie powinien być krótszy niż 11 godz. a masz chociaż umowę? za nocki powinien płacić dodatek - istny wyzysk w biały dzień i to za najniższą stawkę tragedia
U każdego jest to 40 h / tydzień tylko tutaj była jeszcze sobota 9 godzin dodatkowo i 4 godzinny dyżur w niedzieleNie mam umowy, byłam tylko jeden dzień i nie poszłam więcej. A kierowniczka sie jeszcze dziwiła, że tak dużo dziewczyn przychodzi na jeden dzień i odchodzi, żenada....


Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Jeszcze 1 dzień i mam 5 dni wolnego
A wiecie co mam dziś na obiada? Paprykę faszerowaną

Oh, zapomniałam o nich jak o nutelli
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 13:49   #3620
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

wykrasana-ja o nutelli już daaaawno zapomniałam przez moje ciągle zastoje wykreslilam ją z mojego zycia
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:59   #3621
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
wykrasana-ja o nutelli już daaaawno zapomniałam przez moje ciągle zastoje wykreslilam ją z mojego zycia
Życie bez nutelli musi być smutne. Będę ją jeść do końca życia, nawet jak już będę na IV fazie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:03   #3622
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
wykrasana-ja o nutelli już daaaawno zapomniałam przez moje ciągle zastoje wykreslilam ją z mojego zycia
A mi z lenistwa Mleka w proszku jeszcze stoją, gotowe do użycia jednak wygodniej mi zrobić serek homo z aromatem
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:40   #3623
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Jeszcze 1 dzień i mam 5 dni wolnego
A wiecie co mam dziś na obiada? Paprykę faszerowaną
a ja roladki faszerowane i fasolka szparagowa
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:49   #3624
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hej Laseczki moje!!!!
Byłam dziś pierwszy dzień w pracy na przyuczeniu... i nie wiem co mam robić
Zapierdziel taki że szkoda gadać. Jakoś kasę fiskalna oględnie opanowałam, tylko kodów nie znam jeszcze, ale najgorsze jest to, że trzeba tam dźwigać bardzo ciężkie zgrzewki i układać je na różnych wysokościach. No i tu się zaczynają schody... Mam problemy z kręgosłupem- moja skolioza i ten wypadek ostatnio dają mi o sobie znac już po pierwszym dniu. 8 godzin stania oczywiście, bez możliwości siedzenia choć na chwilkę, ale to dla mnie nie problem. Te dźwiganie jest najgorsze. Babeczka proponuje 50 zł dziennie przez 7 dni w tygodniu po 8 godzin. Nie wiem co mam zrobić mam się zastanowić i zadzwonić do kierowniczki z podjętą decyzją. Boję się po prostu o mój kręgosłup, bo wiem, że z każdym dniem będzie coraz gorzej, a z drugiej strony chcę pracować w wakacje i biję się że niczego innego nie znajdę co robić/???
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:51   #3625
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Hej Laseczki moje!!!!
Byłam dziś pierwszy dzień w pracy na przyuczeniu... i nie wiem co mam robić
Zapierdziel taki że szkoda gadać. Jakoś kasę fiskalna oględnie opanowałam, tylko kodów nie znam jeszcze, ale najgorsze jest to, że trzeba tam dźwigać bardzo ciężkie zgrzewki i układać je na różnych wysokościach. No i tu się zaczynają schody... Mam problemy z kręgosłupem- moja skolioza i ten wypadek ostatnio dają mi o sobie znac już po pierwszym dniu. 8 godzin stania oczywiście, bez możliwości siedzenia choć na chwilkę, ale to dla mnie nie problem. Te dźwiganie jest najgorsze. Babeczka proponuje 50 zł dziennie przez 7 dni w tygodniu po 8 godzin. Nie wiem co mam zrobić mam się zastanowić i zadzwonić do kierowniczki z podjętą decyzją. Boję się po prostu o mój kręgosłup, bo wiem, że z każdym dniem będzie coraz gorzej, a z drugiej strony chcę pracować w wakacje i biję się że niczego innego nie znajdę co robić/???
Zdrowie chyba ważniejsze, jak masz nie daj Boże, sobie coś nadwyrężyć, to może jednak nie warto?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:12   #3626
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Hej Laseczki moje!!!!
Byłam dziś pierwszy dzień w pracy na przyuczeniu... i nie wiem co mam robić
Zapierdziel taki że szkoda gadać. Jakoś kasę fiskalna oględnie opanowałam, tylko kodów nie znam jeszcze, ale najgorsze jest to, że trzeba tam dźwigać bardzo ciężkie zgrzewki i układać je na różnych wysokościach. No i tu się zaczynają schody... Mam problemy z kręgosłupem- moja skolioza i ten wypadek ostatnio dają mi o sobie znac już po pierwszym dniu. 8 godzin stania oczywiście, bez możliwości siedzenia choć na chwilkę, ale to dla mnie nie problem. Te dźwiganie jest najgorsze. Babeczka proponuje 50 zł dziennie przez 7 dni w tygodniu po 8 godzin. Nie wiem co mam zrobić mam się zastanowić i zadzwonić do kierowniczki z podjętą decyzją. Boję się po prostu o mój kręgosłup, bo wiem, że z każdym dniem będzie coraz gorzej, a z drugiej strony chcę pracować w wakacje i biję się że niczego innego nie znajdę co robić/???
tez mam skoliozę i po pracy w lidlu, a tam tez było dźwiganie strasznie bolał mnie kręgosłup
myślę ze nie warto, kręgosłup ma sie jeden i nie wart takich pieniędzy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:16   #3627
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Agus moim zdaniem odpuść sobie tą pracę - zdrówko ważniejsze
Popolka jaki depilator kupiłaś? Bo ja 6578 - wieczorem będę go testować
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:20   #3628
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Jejku dziewczynki tak mi szkoda, ale chyba rzeczywiście muszę zrezygnować chcę być w porządku wobec kierowniczki i dlatego zadzwonię do niej jutro i powiem, ze rezygnuję. Z ciężkim sercem, ale zrezygnuję. Dzięki za wsparcie a teraz uciekam kuć z polaka, jutro ostatni egz jeśli dobrze pójdzie
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:29   #3629
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
agus moim zdaniem odpuść sobie tą pracę - zdrówko ważniejsze
popolka jaki depilator kupiłaś? Bo ja 6578 - wieczorem będę go testować :d
hp6572
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:50   #3630
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
hp6572
A tak z ciekawości ile kosztował? Jestem ciekawa jak kształtuje się jego cena w sklepach. Chyba, że kupowałaś z all?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.