Przerwa między udami - artykuł - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 22:26   #61
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Na wsiach mówiło się, ze pies z budą między nogami przeleciał

Szerokie przerwy między udami mnie osobiście dość mocno dają po oczach, zwłaszcza gdy dziewczyna paraduje w mini, leginsach czy rurkach. Zawsze wtedy myśle, ze spokojnie zmiesciłaby jej się tam trzecia noga.
Każdy ma jakieś tam predyspozycje i tego nie zmieni ale nie powinno się tego eksponować, nawet jeśli uważa się swoje nóżki za proste i szczupłe.
Ja uważam, że już lepiej jak osoba z przerwą między udami założy mini niż osoba trochę grubsza, której ocierają się uda. Zauważyłam ostatnio trend pojeżdżania ludziom szczupłym, że są za szczupłe.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:56   #62
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Na wsiach mówiło się, ze pies z budą między nogami przeleciał

Szerokie przerwy między udami mnie osobiście dość mocno dają po oczach, zwłaszcza gdy dziewczyna paraduje w mini, leginsach czy rurkach. Zawsze wtedy myśle, ze spokojnie zmiesciłaby jej się tam trzecia noga.
Każdy ma jakieś tam predyspozycje i tego nie zmieni ale nie powinno się tego eksponować, nawet jeśli uważa się swoje nóżki za proste i szczupłe.
Ja mam dosyć mocno krzywe nogi i co? Mam chodzić w spódnicach do ziemi żeby kogoś przypadkiem bezczelnie po oczach nie razić swoją przerwą między udami? No ludzie
__________________
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:23   #63
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że można chodzić tylko w spódnicach do kolan lub dłuższych? Spoko
Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że już lepiej jak osoba z przerwą między udami założy mini niż osoba trochę grubsza, której ocierają się uda. Zauważyłam ostatnio trend pojeżdżania ludziom szczupłym, że są za szczupłe.
Cytat:
Napisane przez Crying_Lightning Pokaż wiadomość
Ja mam dosyć mocno krzywe nogi i co? Mam chodzić w spódnicach do ziemi żeby kogoś przypadkiem bezczelnie po oczach nie razić swoją przerwą między udami? No ludzie
Każdy może sobie eksponować co tam chce.
Jedni noszą mini zakrywającą pupę bo nie wstydzą się krzywych nóg, ktoś otyły może założyć rajstopowe leginsy i świecić celulitem, ktoś inny lubi bluzki do pępka odkrywające wielką oponę na brzuchu, a jeszcze ktoś inny lubi wydekoltowane topy i nie krępuje się odstających żeber. Wolny kraj, co kto lubi.
Mówię z mojego punktu widzenia- jest to nieestetyczne i podchodzi pod ubiór złe dobrany do sylwetki.
Naprawdę są tylko kuse spódniczki i te do samej ziemi? Nie ma nic pomiędzy?!
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 08:35   #64
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Niestety niewygodne i czasem bolesne. Nigdy jej nie mialam i rozpaczam

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



Ty to chudzielec jestes! ale ale dzięki tobie kupilam agrafkę
Bardzo się cieszę daje efekty baardzo
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:16   #65
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Ja uważam, że w obecnych czasach, gdzie jest kult na bycie idealną, nie powinno się mówić komukolwiek, że ma złe nogi do takich spódnic albo takich. Rozumiem, jak dziewczyna nosi rozmiar 44, a wcisnęła się w bluzkę rozmiar 34, która podchodzi jej prawie pod pachy - wtedy jest to źle dobrany do sylwetki strój. Ale za krótka spódnica, bo ktoś ma za chude nogi? No bez przesady! Każda z nas ma jakieś kompleksy i uważam, że nie powinno się nikomu mówić: jesteś za chuda, nie powinnaś nosić mini/jesteś za gruba, noś tylko spódnice do ziemi.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 11:41   #66
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Cytat:
Napisane przez BioIvo
edni noszą mini zakrywającą pupę bo nie wstydzą się krzywych nóg, ktoś otyły może założyć rajstopowe leginsy i świecić celulitem, ktoś inny lubi bluzki do pępka odkrywające wielką oponę na brzuchu, a jeszcze ktoś inny lubi wydekoltowane topy i nie krępuje się odstających żeber. Wolny kraj, co kto lubi.
Mówię z mojego punktu widzenia- jest to nieestetyczne i podchodzi pod ubiór złe dobrany do sylwetki.
Naprawdę są tylko kuse spódniczki i te do samej ziemi? Nie ma nic pomiędzy?! Wczoraj 23:56
Panna Idealna się odezwała
Wiesz, jak ktoś ma krzywe nogi, to owszem, zostają jakieś niemodne spódnice do kostek, bo tylko takie zasłonią nogi w całości
Naprawdę nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby coś takiego napisać. Nogi nieidealnie proste też mogą być ładne, szczupłe, zadbane. Nie mówiąc już o tym, że latem nie każda chce się pocić w długich spodniach, żeby nie urazić jakiejś wizażanki
A jak ktoś ma duży nos albo pryszcze to co, ma zasłaniać się gazetą czy od razu wskoczyć w hidżab?

Cytat:
Napisane przez invisible
Ja uważam, że w obecnych czasach, gdzie jest kult na bycie idealną,
Niestety tak jest, ale zastanawiam się, dlaczego ludzie dają sobie robić wodę z mózgu i przywiązują nadmierną wagę do bycia idealnym, czego i tak nie da się osiągnąć

W ogóle po przeczytaniu tytułu myślałam, że chodzi o jakiś artykuł o prostytucji
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 12:28   #67
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Każdy może sobie eksponować co tam chce.
Jedni noszą mini zakrywającą pupę bo nie wstydzą się krzywych nóg, ktoś otyły może założyć rajstopowe leginsy i świecić celulitem, ktoś inny lubi bluzki do pępka odkrywające wielką oponę na brzuchu, a jeszcze ktoś inny lubi wydekoltowane topy i nie krępuje się odstających żeber. Wolny kraj, co kto lubi.
Mówię z mojego punktu widzenia- jest to nieestetyczne i podchodzi pod ubiór złe dobrany do sylwetki.
Naprawdę są tylko kuse spódniczki i te do samej ziemi? Nie ma nic pomiędzy?!
Aha, to jak będzie upał +30 stopni to mam zapomnieć o krótkich spodenkach, bo moje nogi są nieestetyczne Zostają mi tylko szerokie dzwony i spódnica do kostek, bo we wszystkim innym widać moje krzywe nogi
__________________
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 11:59   #68
olgaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

przerwa między nogami nie oznacza krzywych nóg ,moja mama mówiła że przerwa byc powinna ale nie za duża ,dzis mam swoje dzieci i też maja przerwę miedzy udami i i nie maja krzywych nóg ,przerw powinno byc 3 od kostek do łydek, pod kolanami i miedzy udami ale dodam ze nie do końca dalej powinna sie złaczać tak wygladaja prawidłowo nogi i nikt mi nie powiie ze ma być inaczej ,ja zawsze miałam przerwe ale malą i uda bardzo ładne i do tej pory mam, nie jestem gruba,nie wyobrazam sobie nie miec przerwy nogi wtedy wyglądaja jak x zaobserwowałam to
olgaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 14:27   #69
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Ja mam. I mi to nie przeszkadza. Mało tego, krótkie spodniczki żądzą i nie będę się ich wyrzekać. Wiem że miałam jako dziecko tzw iksy, to jest pozostałość. Szczerze, nawet mi to pomaga, bo nigdy nie przetarły mi się spodnie na udach.
Ale nie polecam takim ludziom brać telefonu do toalety. Siostra wzięła, położyła między udami i zgadnijcie gdzie wylądował
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 09:00   #70
olgaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

no to siostra musi miec bardzo duza przerwe miedzy udami ,mała jest ok dodam jeszcze ze zapewne chodzi wszystkim o te przerwe wyżej do kroku tam powinny byc uda złączone potem do kolan mała przerwa ,w kolanach złączone i w kostkach ,jeśli nie sa złaczone w kroku to wtedy to brzydko wygląda taka rozjechana kobyła, doszłam do wniosku ze o taka przerwe chodzi
olgaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 10:39   #71
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Wystarczą szersze biodra, wtedy nawet jak nie masz przerwy między udami to jak usiądziesz już ją masz
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 12:04   #72
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Mam przerwę między udami, moje nogi stykają się dopiero w kolanach. Wydaje mi się, że to przez nieco szersze biodra (około 96 cm), gdybym któreś dnia ujrzała u siebie styk ud, to były znak, że się spasłam
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 02:54   #73
madelaine345
Raczkowanie
 
Avatar madelaine345
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 87
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Przez 23 lata nie zwrocilam na to uwagi... az do teraz...
madelaine345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:16   #74
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Ja mam przerwę miedzy udami , ładnie to wygląda na dziewczynach ale nie wychudzonych..
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 22:54   #75
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Jak byłam podlotkiem miałam patyczakowatą figurę, to miałam przerwę, nawet dość konkretną. Nienawidziłam jej, miałam wrażenie, że wyglądam jak niezdarny źrebak, do tego miałam wydatne kolana, ogólnie długie chude kończyny. Pamiętam, że zazdrościłam koleżankom którym ładnie łączyły się uda, wyglądały kobieco, a nie jak 11 letni chłopiec. Teraz mam na odwrót. Długość taka sama, ale proporcja znacznie inna. Teraz wolałabym mniej masywne kończyny (ręce i nogi) ale do tej przerwy nie tęsknię wcale.

Najgorsze nogi pod względem krzywizny to w mojej ocenie (subiektywnej) takie, to są chyba nogi Krychy Aquilery tzw. na beczce prostowane

Stopy schodzą się do środka, natomiast łydki wywijają się na boki. Przez co chód takiej osoby wygląda pokracznie.


Za to moim ideałem nóg, są takowe:


Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2015-05-30 o 23:28
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 10:20   #76
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Nie mam, bo mam wąskie biodra...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 12:21   #77
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Jezu, w zyciu bym nie pomyslala, ze mozna dyskutowac na taki temat, jedne sie wpedza w kompleksy, inne podbuduja, wow
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 17:29   #78
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;51593284]Jezu, w zyciu bym nie pomyslala, ze mozna dyskutowac na taki temat, jedne sie wpedza w kompleksy, inne podbuduja, wow [/QUOTE]
Prawda? Kurczę, nawet nie wiem, czy mam przerwę, czy nie ale nie chce mi się lecieć sprawdzać.
Piękno to nie tylko zgodność z obowiązującym aktualnie kanonem, to coś więcej i coś, co sięga znacznie głębiej a wiadomo, że zawsze leży ono w oku konkretnego patrzącego.

Co do ubioru- nie wiem, jak można twierdzić, że ktoś, kto nie ma idealnych nóg powinien chodzić w spódnicy do ziemi. Niech każdy chodzi tak, jak czuje się dobrze. Za to podziwiam Angielki- ubierają to, co chcą a nikomu innemu (poza imigrantami) nie przyjdzie do głowy wydziwiać. Też nie widzę powodu do kompleksów, jeśli czyjeś nogi nie mają przerwy lub nie są idealnie szczupłe. Każdemu Bozia dała inną budowę a focus polega na tym, by dobrze się czuć w swoim ciele.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 17:27   #79
Roksi009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Widzę, że nie które komentarze są negatywne tej przerwy między nogami -,- Sorry, to że mam przerwę między nogami i mam czuć się gorsza?! nie podobają mi się moje nogi, ale ja nic nie mogę z tym zrobić! Mam to genetycznie! To dla mnie jest idiotyczne...po co robić sobie taką przerwę?! w głowach widocznie niektórzy mają pusto! niektóre dziewczyny tak jak ja, nic nie mogą z tym zrobić, mówi się trudno! albo zaakceptuj mnie taką jaką jestem, albo [cenzura] proste!!!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-08-16 o 16:58 Powód: Słownictwo.
Roksi009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 19:56   #80
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Przerwa między udami - artykuł

Tyle krzyku o małą szparkę między nogami

Też mam przerwę między udami, zawsze miałam. Nie jest ona wyznacznikiem tego, czy ktoś jest gruby, czy chudy. Kiedy byłam szczupła miałam ją i kiedy przybrałam na wadze też była. Absolutnie nigdy nie miałam kompleksów, uważam, że są to normalne nogi. Mimo, że mam przerwę między udami to nogi są proste. Podoba mi się moja przerwa, ale to nie oznacza, że nogi stykające się ze sobą są złe. Moim zdaniem to jest tak samo jak z brodą. Niektórzy mają taką widoczną dziurkę w brodzie, a inni mają tę brodę "wypełnioną"- też naturalna rzecz. Następny przykład- dołeczki w policzkach/ w okolicy nerek.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 20:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.