Fajnych facetów już nie ma... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 17:07   #31
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Fajny facet to taki, ktory mi sie podoba wizualnie i taki, ktory ma ciekawa osobowac i charakter.

Niestety rzadko to idzie w parze.

Chociaz tak sobie mysle, ze na wyglad nie zwracalabym duzej uwagi, gdyby chlopak zauroczyl mnie " z gadki" i mial podobne poglady na zycie, co ja.

Chyba duzo nie wymagam
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:16   #32
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez zayontz Pokaż wiadomość
Ze tak sie osmiele zapytac...co okresla "fajnosc" faceta? hmmm?
Nie mowie ze sie do nich zaliczam czy tez nie, bo to jest pojecie wzgledne.
Powiem wam tak, wlasciwie kazdy facet, dla kochajacej go kobiety jest w stanie zrobic wszystko...a co wazniejsze, jest w stanie sie zmienic. Wiec moze ci 'fajni' zajeci faceci, sa fajni wlasnie dlatego ze maja kochajaca ich kobiete..i to dla niej stali sie tacy.
Ot taka wolno rzucona mysl

aha...i jesli zaraz znajdzie sie tutaj jakis facet ktory powie ze dla zadnej baby sie nie zmieni....to nie wie co mowi.
a i owszem zmieniaja sie, ale niestety nie na dlugo
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:23   #33
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez haallka Pokaż wiadomość
a i owszem zmieniaja sie, ale niestety nie na dlugo
Nie no, ja rozumiem ze jestes pesymistka, masz to nawet w opisie...ale bez przesaaaady


A co do reszy z was. Macie w glowach pewien wyidealizowany obraz faceta ktorego byscie chcialy...hm, no to w sumie normalne, ale moze przez to ze szukacie tego idealu, przegapiacie wiele innych okazji.

Nie mowie tu o obnizaniu standardow...ale 'ideal' trudno nazwac standardem
Proponuje po prostu byc otwartym na ludzi i nie dyskwalifikowac potencjalnych adoratorow tylko dlatego ze do konca pasuja w szablon...tym bardziej ze czlowiek jest elastyczny i potrafi sie zmienic, czesto na lepsze.
hmm...mam nadzieje ze wprowadzilem troche optymizmu.
__________________
The rain it raineth on the just,
And also on the unjust fella.
But chiefly on the just, because
The unjust hath the just's umbrella.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:41   #34
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

ech doskonale rozumiem to, co piszecie
mialam tak samo
po rozstaniu (porzuceniu dokladnie) bylam sama tak ok roku i trzech miesiecy
zwiazalam sie niestety z chlopakiem nieodpowiednim totalnie no i jak sie rozstalismy zlamalam sie totalnie
zwatpilam zupelnie w to ze gdziekolwiek sa normale chlopy
przez okres samotnosci mialam dwa romanse (w tym jeden z zonatym), agresora na mezczyzn, raz na wyjezdzie na Majorke przezylam gorrracy wieczor z boskim Belgiem, zadurzylam sie obsesyjnie platonicznie w pewnym atrakcyjnym fizycznie obiekcie - wszystko to poglebialo frustracje i rozbicie
w dodatku narastala powazna depresja
az wreszcie... bo koszmarnych pobytach w psychiatrykach (lacznie ze 4 miesiace) poznalam czlowieka ktory sie mna zaopiekowal (po wyjsciu z ostatniego szpitala przenioslam sie do nowego mieszkania w nowej dzielnicy), okazal tyle ciepla i akceptacji ze nie wierzylam w to co sie dzieje i uparcie nie chcialam w nim zobaczyc kandydata na milosc jednak...po jakims czasie cos peklo no i... w ta sobote bierzemy slub
a jak na ironie odkad jestem spelniona i bezpieczna w tym zwiazku widze ze dookola jest pelno fajnych facetow, niekoniecznie zajetych
ale wczesniej opetana frustracja i ogolna autodestrukcja w ogole tego nie widzialam, w ogole
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:49   #35
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Wiadomo, ze idealy nie istnieja. Ale nie wydaje mi sie, zeby dziewczynom chodzilo wlasnie o idealnych facetow. Kazdy ma wady i zalety i chyba chodzi o to, zeby znalezc takiego TZ, ktorego pokochamy mimo tych wad i je zaakceptujemy. Same nie jestesmy perfekt. Chcemy byc po prostu z kims, kto na nas zasluguje.
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:26   #36
marcin_m
Przyczajenie
 
Avatar marcin_m
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 10
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Drogie Panie.. czego wy chcecie? Zasatanówcie się nad tym pytaniem i idźcie to znaleźć.

Cytat:
Napisane przez zayontz Pokaż wiadomość
aha...i jesli zaraz znajdzie sie tutaj jakis facet ktory powie ze dla zadnej baby sie nie zmieni....to nie wie co mowi.
Co rozumiesz przez "zmienić się dla baby"?

Czy zmienić się tak jak ona chce czy samą zmianę siebie w związku, czy zmienić się tak jak ja uważam żeby było jej dobrze?
marcin_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:56   #37
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez zayontz Pokaż wiadomość
Nie no, ja rozumiem ze jestes pesymistka, masz to nawet w opisie...ale bez przesaaaady
tak jestem pesymistka,ale umiarkowana a moj osad o elastycznosci meskiego charakteru wynika niestety z autopsji zmieniaja sie... ale jak juz pisalam nie na zawsze mija fascynacja i wracaja stare nawyki
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 12:59   #38
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

zgadzam sie nie ma i to nie tyle "juz "co nigdy nie bylo
za wyjatkiem moje taty oczywiscie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:11   #39
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Wiadomo, ze idealy nie istnieja. Ale nie wydaje mi sie, zeby dziewczynom chodzilo wlasnie o idealnych facetow. Kazdy ma wady i zalety i chyba chodzi o to, zeby znalezc takiego TZ, ktorego pokochamy mimo tych wad i je zaakceptujemy. Same nie jestesmy perfekt. Chcemy byc po prostu z kims, kto na nas zasluguje.
Nie chodzi o kogos kto będzie doskonały pod każdym względem,nawet sie na to nie nastawiam,bo wiem,że takiego kogoś raczej nie znajde...chodzi o kogoś kto poprostu by mnie kochał tak jak ja jegomiał podobne spojrzenie na świat,nie był"lekkoduchem"patrzący m tylko za dobrą zabawą i alkocholem,no i żeby choć trochę pociągał mnie fizycznie
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:02   #40
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Nie odbierajcie tego co napiszę jak ataku Więc myślę, że czekacie na księcia z bajki... Naprawdę SĄ fajnie faceci . Ogólnie dla chłopaków jestem kumpelką, ale muszę przyznać że moi koledzy SĄ przystojni . Po prostu moje serducho nie piknęło dla nich , bo np. przy mnie bekają, opowiadają o dziewczynach a ja im o facetach .
Z własnego doświadczenia wiem, ze mozemy obok kogos przechodzic milion razy, nie zwracając szczególnie uwagi, wystarczy jeden kontakt i zakochanie . Tu liczy się przypadek, ale można pomóc losowi, chodząc na imprezy gdzie są znajomi znajomych... . Takie jest moje zdanie
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:15   #41
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

dokladnie ja czekam na ksiecia nie tyle z bajki co dla mnie.
nie widze powodu zeby rezygnowac z moich oczekiwan,inni NIBY znajduja to czego pragna to ja tez chce
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 14:20   #42
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
dokladnie ja czekam na ksiecia nie tyle z bajki co dla mnie.
nie widze powodu zeby rezygnowac z moich oczekiwan,inni NIBY znajduja to czego pragna to ja tez chce


Nie chodzi naprawde o ksiecia z bajki, tylko o faceta, ktory by nam odpowiadal. Nie chce byc z kims tylko dlatego, ze inni mowia, ze jest fajny, skoro ja do niego nic nie czuje poza zwykla sympatia.
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:26   #43
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

A mi wszyscy mowili, że czekam na księcia z bajki, gdy wszystkich po kolei odrzucalam. Mówili, ze nigdy takiego nie spotkam...bo nie ma po prostu.
A tu niespodzianka- już prawie 4 miesiące jestem z idelanym mężczyną dla mnie.

Z Księciem z bajki.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:27   #44
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o kogos kto będzie doskonały pod każdym względem,nawet sie na to nie nastawiam,bo wiem,że takiego kogoś raczej nie znajde...chodzi o kogoś kto poprostu by mnie kochał tak jak ja jegomiał podobne spojrzenie na świat,nie był"lekkoduchem"patrzący m tylko za dobrą zabawą i alkocholem,no i żeby choć trochę pociągał mnie fizycznie
mam dokładnie takie samo zdanie Może z jednym wyjątkiem...mój facet musi mnie baaaardzo pociągać fizycznie
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:30   #45
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

gdy tego nie ma to moze miec idealny wprost charakter a i tak nic nie wyjdzie,wiem z autopsji:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:46   #46
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez Karolynka Pokaż wiadomość
mam dokładnie takie samo zdanie Może z jednym wyjątkiem...mój facet musi mnie baaaardzo pociągać fizycznie
a co zrobic jak najpierw bardzo pociaga a potem przestaje kobieta zmienna jest
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:07   #47
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Panowie,chodzi mi o to, co juz jedna z dziewczyn napisala wyżej. Ja tez próbowalam z chłopakami o cudownym charakterze.. I wlasnie, co z tego, ze jest cudowny, uwielbiam go, skoro nigdy go nie pokocham? Po co mam go ranić... Księciem z bajki bedzie dla mnie ten, w ktorym sie zakocham,a nie ten, którego polubię. I tak własnie- ma mnie pociągać fizycznie, chociaż wiadomo,ze uroda przemija. Ja tez znam dziewczynę, która przebierała w facetach całe zycie, ten nie, tamten niedobry, ten beznadziejny.. Wydawać by się mogło,ze była zimną i obojętną małpą.. Ale w koncu trafiła na ideał i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.A gdyby nie przebierała, została by żoną tego ,którego nie kocha..Każdy musi walczyć w zyciu o swoje szczęscie i szaleć z miłości, a nie po prostu darżyć sympatią.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 16:46   #48
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Vampi dobrze napisane, więc nie rozumiem za bardzo tytułu tego wątku i Waszych narzekań . Przecież kiedyś trafimy na kogoś kogo pokochamy całym sercem . A im dłużej będziemy szukać, tym bardziej doecenimy tego Jedynego.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 17:43   #49
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

A tytuł wątku odnosi się do mojej obecnej sytuacji. Mam w sobie wiele miłosci,ale nie mam jej na kogo przelać jestem zniecierpliwiona czekaniem/szukaniem... I co najgorsze, nie zapowiada się, żeby moja stuacja się zmieniła.. Dlatego stworzyłam ten wątek,żeby sobie ponarzekać,że biały koń mojego księcia stoi chyba w jakims korku..
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 17:44   #50
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

to tak jak w moim podpisie

i w calej tej piosence z której pochodzi

Po wieczerzy już zmyte naczynka we śnie leży spowita dziecinka
Którą los na pociechę mi dał za kolejną pomyłkę dwóch ciał
Nastawiony już budzik na szóstą mętnie senne odbija mnie lustro
Tylko ja czuwam jeszcze w moim oknie na piętrze
I w uśpioną uliczkę mą krzyczę

O Romeo słowiczy sokole
O tęsknoto niewieścich pokoleń
Otworzyłam Ci okno
Na tę moją samotność
O Romeo
czy jesteś na dole
czy jesteś na dole

A na dole jak zwykle nikogo może kolej z Werony za drogo
Może konno wyruszył a koń nie życzliwie odnosił się doń
Może nie ma na klimat nasz palta
Może właśnie dokańcza tybalta
Może zły mu Kapulet sprzeniewierzył amulet
Więc w uśpioną uliczkę znów krzyczę

O Romeo kochanku pokoleń
O Romeo już na mnie jest kolej
Otworzyłam Ci okno
Na tę moją samotność
O Romeo
czy jesteś na dole
czy jesteś na dole

A na dole odpowiedź jest ciszą a na czole mym troska o przyszłość
Co to będzie za miesiąc jak wiek kiedy drogi zawieje Ci śnieg
Co dzień gorsza Romeo pogoda i ja jestem codziennie mniej młoda
Do klasztoru Ci zbiegnę lub innemu ulegnę żeby potem móc krzyczeć w uliczkę

Nie ma Ciebie Romeo na dole
O Godocie niewieścich pokoleń
otwieramy wciąż okna
W każdym oknie samotna
Patrzy w pole
Gdzieś wywiódł ją
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:09   #51
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez marcin_m Pokaż wiadomość
Drogie Panie.. czego wy chcecie? Zasatanówcie się nad tym pytaniem i idźcie to znaleźć.



Co rozumiesz przez "zmienić się dla baby"?

Czy zmienić się tak jak ona chce czy samą zmianę siebie w związku, czy zmienić się tak jak ja uważam żeby było jej dobrze?
Znam wiele facetow ktorzy wlasnie takie mieli podejscie "ja tam dla zadnej baby sie nie zmienie". Potem poznali taka jedna i cale zycie odwrocilo sie im o 180 stopni.

Mi nie chodzi o to ze facet MA sie zmieniac...co to to nie. Ale zauwazylem ze czesto tak bywa, ze dla kochanej kobiety facet diametralnie sie zmienia.

...oczywiscie, sa wyjatki.
__________________
The rain it raineth on the just,
And also on the unjust fella.
But chiefly on the just, because
The unjust hath the just's umbrella.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:42   #52
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez tama Pokaż wiadomość
Jest mnóstwo fajnych facetów.
Tych gawędziarzy wykształconych, bystrych, zabawnych, dowcipnych. I tych, przy których dreszcz przebiega na samą "myśl o...", a dopamina zalewa mózg - też są miliony. I tych, gdzie synteza obu pierwiastków - wnętrza i aparycji - tworzy ten "fajny" całokształt.
Fajnych facetów [wg mnie] nie brak.
Za to świat cierpi na brak PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN - tych szlachetnych i silnych, przy których można sobie pozwolić na to, by - - - być kobietą, być kobietą - - - (i wcale nie o tekst z piosenki Majewskiej mi chodzi).

Do wszystkich wyjątków: tradycyjnie potwierdzacie regułę.
odnośnie pogrubionego - swoje uwagi na ten temat umieściłam na blogu mym - www.fear.ownlog.com
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:44   #53
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez zayontz Pokaż wiadomość
Znam wiele facetow ktorzy wlasnie takie mieli podejscie "ja tam dla zadnej baby sie nie zmienie". Potem poznali taka jedna i cale zycie odwrocilo sie im o 180 stopni.

Mi nie chodzi o to ze facet MA sie zmieniac...co to to nie. Ale zauwazylem ze czesto tak bywa, ze dla kochanej kobiety facet diametralnie sie zmienia.

...oczywiscie, sa wyjatki.
zgadzam sie z toba. znam facetow ktorzy dla swoich kobiet zmienili sie diametralnie, ocyzwiscie na lepsze[dla tych kobiet]. ludzie czasem nie maja pojecia jak milosc wplywa na ich zycie i na ich samych, zreszta, kobiety tez sa w stanie zmienic sie dla swoich partnerow.
co do tematu-ja nigdy nie mialam jakiegos swojego ideału, tj.brunet/blondyn o jakis tam oczach itp. a fajni faceci istnieją-fajny znaczy dla kazdej co innego. Dla mnie to facet ktory dba i kocha ponad wszystko swoja kobiete i sietego nie wstydzi[np.przed kumplami.]fajny facet to taki ktory wie jak sie zachowac w danej sytuacji, nie zachowuje sie jak dzieciak, jest inny [dla swojej kobiety] niz wszyscy. co najwazniejsze-nie zdradza jej [fizycznie czy duchowo] daje do zrozumienia innych kobietom ze ma juz swoja jedyna, najpiekniejza,najmadrzejs za i najbardziej urocza kobiete a reszta sie nie liczy. ja umiem zauwazyc takiego faceta, nawet gdy jest to facet mojej kolezanki wtedy to tylko pogratulowac takiej dziewczynie
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:44   #54
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

A mi się wydaje, że nie powinniśmy się zmieniać dla nikogo, ani nie wymagać od nikogo żeby ktos sie zmienił. Ale to jest prawie niemożliwe, bo jeśli mówimy o poważnym związku, prznyajmniej kilkuletnim to wpływ na siebie jest pewny . Co do wyglądu to najczęsciej, patrząc na facetów na ulicy lub w tv to podobają mi się szatyni, jasna karnacja, włoski takie w nieładzie . Ale np. teraz straciłam głowę dla lekko rudego chłopaka z wiecznymi wypiekami na twarzy . Wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, rozmowa i bach - stało się
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 18:32   #55
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Ja przez 6 lat byłam sama. Też mówiłam że fajnych facetów nie ma. Ostatnio postanowiłam dac szanse koledze który od poczatku studiów byl ze mna w jednej grupie (jestem po 3 roku). i okazał sie najcudowniejszym facetem jakiego w życiu spotkałam. Czasem szukamy nie wiadomo czego, a naprawde wartościowi ludzie są tuż obok nas
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:57   #56
ŚmigEłko
Raczkowanie
 
Avatar ŚmigEłko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 220
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Sama od nie wiem nawet keidy prawdopodonbnie od 19.07.2006 dlaczego przez glupote a moze zdrade inna dziewczyne? Niby ona nie byla powodem naszegor ozstania, ALE... teraz z nia ejst i wiem ze te poczatki sa najlepsze jak sobie przypomne nasze i wiem ze etraz ma je z nia wiem tez ze jest paru facetow fajnych ale to nie to...jak czytam smsy gadam na gg to fajnie ale na zywo w sumie ten byl moj i raz bardziej raz mniej pociagal...a teraz jest z inan i mna sobie glowy nie zawraca jest mi smutno i tyle... tak sie zastanawiam gdzie ja niby mialabym go znalezc?! Jak patrze an inne zakochane pary i romantyczne filmy to jak keidys wywolywalo we mnei smeich pogardy teraz wywoluje we mnie placz rozpaczy... ale moze dlatego ze rany jeszcze swieze nei zabliznione... kurde chcialabym kogos miec a najlepiej jak by t byl ten ktory juz nie ejst moj..wiem to glupie to tym calym glupim chorym rozstaniu ale ja bym chciala jednak
ŚmigEłko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:17   #57
Nairda
Przyczajenie
 
Avatar Nairda
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
GG do Nairda
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Pztrzysz jeszcze przez pryzmat swojego byłego, wnioskuję z twojej wypowiedzi. Samotność boli, ale ja nie wiem dziewczyny, dlaczego tak bardzo się jej boicie? Na przymus szukacie chłopaków, żeby nie być samotnym. Wiem, że dłuższa samotność może być nie zdrowa, w końcu ile można czekać na tego właściwego, ale trochę własnej godności trzeba mieć ;P
Nairda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:44   #58
misiolinka20
Raczkowanie
 
Avatar misiolinka20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Boat City :o)
Wiadomości: 429
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez Nairda Pokaż wiadomość
Na przymus szukacie chłopaków, żeby nie być samotnym. Wiem, że dłuższa samotność może być nie zdrowa, w końcu ile można czekać na tego właściwego, ale trochę własnej godności trzeba mieć ;P
A kto tu napisał, że na siłę szuka faceta, tylko po to bo czuje smutek i samotność? Właśnie wiele z nas rezygnuje z byle jakich związków i czeka na tego właściwego mężczyznę. I nie pisz proszę o braku godności. Samotne kobiety muszą mieć ogromne pokłady wiary w siebie, jak i również godności, aby nie popaść w rozpacz i jakoś się trzymać.
__________________


All I ever wanted

All I ever needed
Is here in my arms

Words are very unnecessary
They can only do harm
misiolinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:29   #59
Nairda
Przyczajenie
 
Avatar Nairda
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
GG do Nairda
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

A kto tu napisał, że to było o niej :pp Przeczytałem powyższego posta i po prostu całkiem niechcący skojarzyło mi się z tym co napisałem, ja tak to odebrałem, ty może inaczej. Tak czy owak wiele dziewczyn jest w chorym związku, aby tylko z kimś być...
A to co napisałaś to praawda ;]
Nairda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:09   #60
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez Nairda Pokaż wiadomość
A kto tu napisał, że to było o niej :pp Przeczytałem powyższego posta i po prostu całkiem niechcący skojarzyło mi się z tym co napisałem, ja tak to odebrałem, ty może inaczej. Tak czy owak wiele dziewczyn jest w chorym związku, aby tylko z kimś być...
A to co napisałaś to praawda ;]
No własnie niktpisałas jakby do nas wszystkich,a jest tak jak napisała Misiolinka.A co do tego,ze takie dziewczyny są-to masz oczywiście racje
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 16:11:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.