Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 12:49   #151
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

agnyska81

Strachulcu jak nie ta praca to następna - a Twoje przyszłe niedoszłe szefostwo niech żałuje

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzis Jil Jil Sander
___________
Ja na mojego TZ nie ponarzekam. Robi dokladnie to, co ja. Pierze, sprzata, gotuje, prasuje, robi drobne zakupy (widzi, zo cos sie konczy i trzeba dokupic)- wieksze robie ja, bo mam na to wiecej czasu, wbija gwozdzie itp. Ciezary nosi on... Ja z przyczyn medycznych nie moge, a jesli juz to niewielkie i nie na dlugi dystans. Obowiazkow domowych specjalnie nie dzielimy, kazdy robi to, co trzeba w zaleznosci od tego jak pracuje i ma mozliwosci. Jestemy bardzo zadowoleni z takiego ukladu. Szczesciara jestem
U mnie właściwie tak samo Mogłabym sie przyczepić do wiecznego bałaganu w kuchni albo do porozwalanych w pokoju brudnych bokserek i skarpetek, ale to drobiazgi przy całokształcie. A do tego mój TŻ gotuje znacznie częściej niż ja

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
7 grudnia mam Christmas Party, ale sie boje. Nie moje 1sze, ale tego sie boje.
Ja mam 14 grudnia i gdy myślę o siedzeniu przy jednym stole z moją szefową...

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A powiedz, czy Twoja pompka też tak delikatnie rozpyla? Muszę się pompować około 8 razy Mam wrażenie, że dużo powietrza przez tą pompkę wychodzi.
To chyba nie tylko pompki Prady tak mają - ja mam Pure Poison Elixir i pompowanie jest równie oszczędne

Pachnę na razie tylko nadgarstkowo - AG Mandragore i Scent Sheer. Mandragore zdecydowanie nie tak sobie wyobrażałam Scent Sheer jest natomiast na mnie przepiękny - po traumie zapachowej jaką spowodował u mnie Scent Intense w ogóle nie chciałam już Scentów wypróbowywać, ale na szczęście dałam im jednak szansę
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 12:55   #152
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
W końcu "odgrywam" sie na nim za zostawianie mi w sypialni na toaletce kubków po kawie.
Heh

mnie nie przeszkadza wiele, bo ja sama blaganiara
Ale kubki

Jak juz wspominalam mam dwa kible
On ma dwojke robic w swoim

W 'jego' kiblu znajduje sie jednak wanna wiec ja tam musze wejsc z2 razy dziennie i kiedys ide - kubek na umywalce, obok muszli...

Pytam go pozniej co on robil, a tu prosze jaka oszczednosc czasu, poranny kupsztal z kawka,

No mnie sie prawie cofnelo.

Jedno ma jednak wku... mnie przyzwyczajenie.
Wypije 2 litrowa cole i bach butelczyna czeka az nog dostanie i wyjdzie, stoja tak kolo jego biurka, z jego kompem (dzieki Bogu, ze ja mam lap! )
Do tej butelczyny dolacza pozniej kolezanka butelka i tak stoja takie...

A mnie wtedy po 2giej taka agresja zbiera, ze mam ochote go tymi pustymi zatluc!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:00   #153
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
tymeno cieszę się, że nie jestem osamotniona w tym swoim bałaganiarstwie
Ja nie mogę miec do nikogo pretensji bo z trudem przychodzi mi odkładanie na miejsce rzeczy No cóż, taki mój urok

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
To chyba nie tylko pompki Prady tak mają - ja mam Pure Poison Elixir i pompowanie jest równie oszczędne

Tak, teraz sobie przypominam, że Elixir PP tez tak psikał jakby nie mógł
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:17   #154
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

mauboussin edp
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:28   #155
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
W 'jego' kiblu znajduje sie jednak wanna wiec ja tam musze wejsc z2 razy dziennie i kiedys ide - kubek na umywalce, obok muszli...

Pytam go pozniej co on robil, a tu prosze jaka oszczednosc czasu, poranny kupsztal z kawka,

No mnie sie prawie cofnelo.

A ja się kiedyś śmiałam, że widać, że w pracy mamy praktykanta-mężczyznę. Po prostu w kiblu leżały zawsze gazetki koło sedesu...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:57   #156
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Stwierdzam, że mój Marcin jest ideałem (prawie). Sprząta, gotuje, myje okna, szoruje kibelek, karmi zwierzęta i podlewa kwiaty (ja notorycznie zapominam, kot to przynajmniej miałczy jak coś chce).
Wczoraj odwalił niezłą akcję. Pozamiatał i pomył podłogi w całym mieszkaniu. A jak byłam w pracy to przestawił biureczko. Zresztą meble przestawia często, pod moją nieobecność i ma do tego jakiś duży talent, bo zawsze to zmiana na lepsze.
Nie jesteśmy pedantami ani nawet porządnickimi, czasem jak mamy gorszy dzień to jedno po drugim posprząta kubki/talerzyki/okruszki/skarpetki. Jednej tylko rzeczy TŻ nie umie po sobie posprzątać: puszka lub butelka po piwie. Co jakieś dwa tygodnie odkrywam więc przy zamiataniu, że coś było schowane pod brzegiem kanapy, jak przewrócę to miotłą (normalnie to taki daszek i trzebaby na kolanach, żeby zobaczyć czy coś tam jest). Ach nie, pardon, jak wyżre słodycze/suche kakao/suche cappuccino/miód to zawsze zostawi w barku czy w szafce puste opakowanie. Chyba żeby mnie szlag trafił jak mi się zachce słodkiego i odkryję że tego zapasu już nie ma
Pachnę dalej tym samym, czyli OI, bo trwała jest.

Strachulcu, widocznie czeka na Ciebie lepsze miejsce.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:57   #157
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

A ja się kiedyś śmiałam, że widać, że w pracy mamy praktykanta-mężczyznę. Po prostu w kiblu leżały zawsze gazetki koło sedesu...
Dlaczego mężczyznę , ja tam zawsze chodzę z gazetką lub książką . W końcu trzeba się czymś zająć, bo tak to nudy . Wiela literatury tam przeczytałam .

I też zostawiam sterty rzeczy na wierzchu. Jak już mam mniej w szafie niż na krześle, to sprzątam
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 14:06   #158
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A mnie wtedy po 2giej taka agresja zbiera, ze mam ochote go tymi pustymi zatluc!

Jak stoją już dwie to mu kładę przed klawiaturą. Ponieważ na biurku już jest streta gratów i nie ma gdzie ich odłożyć, musi je zgnieść i wyrzucić.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:54   #159
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziś Desnuda globalnie, a na kończynach próbki od Gwaihally.

A propos Truskawy... rzućcie oczkami
KLIK

Bo mnie się zdaje, że to może być.. PI (nieznamsię)
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:24   #160
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Dowiedziałam się właśnie że mam "za małe kwalifikacje techniczne", czyli jednak oczekiwali wiedzy na poziomie psychopatycznym
Idę na allegro kliknąć sobie jakąś pocieszeniową flaszkę albo cuś innego.
Nie ta robota to inna, czas na szukanie mam
Marta, na pewno znajdziesz cos lepszego

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A propos Truskawy... rzućcie oczkami
KLIK

Bo mnie się zdaje, że to może być.. PI (nieznamsię)
Papuziu, to jest PI, ale cena pozostawia wiele do życzenia
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:43   #161
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Papuziu, to jest PI, ale cena pozostawia wiele do życzenia
A owszem, pozostawia. Nie wiem, coś mi się zafiksowało, że PI jest w ogóle raczej nieosiągalna. To ona tak sobie leży na Truskawie od dłuższego czasu?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:43   #162
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Margot nie wiem, czy to dobry wątek, ale... Alchimie doleciało dziękuję, dziękuję Najpierw musiałam poczekać aż temperatury pokojowej nabierze, a teraz próbny test nadgarstkowy (choć nieco zapach mandarynek, ktore jadłam przed chwilą go tłumią). Na razie czuję, że zapach śliczny i nie rozczarowałabym się jakbym miniaturę w ciemno kupiła (tylko poszła za ponad 76 zł ). Naprawdę nie wiem jak Ci się odwdzięczyć.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:50   #163
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Jestem, dziekuje za trzymanie kciuków, rozmowa sie odbyła, efekty- dopiero się okażą...
Już po, uff...
Pachnę Volupte- miał mnie pocieszać i podtrzymywać na duchu i to zrobił!
Koto, kciuki trzymałam i mam nadzieję, że dobrze poszło i niedługo będziesz nam się chwalić

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Dowiedziałam się właśnie że mam "za małe kwalifikacje techniczne", czyli jednak oczekiwali wiedzy na poziomie psychopatycznym
Idę na allegro kliknąć sobie jakąś pocieszeniową flaszkę albo cuś innego.
Nie ta robota to inna, czas na szukanie mam
Strachulcu, przykro mi bardzo
Ale ja też sobie myślę, że na pewno znajdziesz coś ciekawego

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość

Pachnę na razie tylko nadgarstkowo - AG Mandragore i Scent Sheer. Mandragore zdecydowanie nie tak sobie wyobrażałam Scent Sheer jest natomiast na mnie przepiękny - po traumie zapachowej jaką spowodował u mnie Scent Intense w ogóle nie chciałam już Scentów wypróbowywać, ale na szczęście dałam im jednak szansę
Agio, a co to za trauma ze Scentem Intense...?
Jako Twoje świeżo upieczone rodzeństwo zapachowe nie mogę nie zapytać, bo ja SI bardzo lubię i na mnie to jedna z ładniejszych ambr

Rozumiem, że próbki ode mnie jeszcze nie dotarły...?

A ja dziś Pradą Infusion d'Iris i jestem zaskoczona jej trwałością. Jakoś mi się wydawało, że po 5 minutach uleci ze mnie w siną dal, a ona trzyma się dzielnie, chociaż przyskórnie - stąd może opinie o jej nietrwałości.

Zaraz w ramy poprawy nastroju dopsikam się Feminite du Bois - mam PMS i cierpię
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:55   #164
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziękuję za wszystko słowa pocieszenia
Dla dopełnienia dzisiejszego, jakże "miłego" dnia, odebrałam wyniki badania krwi kociambra - znów jest gorzej
Chyba muszę znów zacząć regularnie brać moje "happy-pillsy"
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:28   #165
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystko słowa pocieszenia
Dla dopełnienia dzisiejszego, jakże "miłego" dnia, odebrałam wyniki badania krwi kociambra - znów jest gorzej
Chyba muszę znów zacząć regularnie brać moje "happy-pillsy"
Strachulcu
Trzymam mocno kciuki za zdrowie kociska. Te nerkowo-pęcherzowe infekcje podobno lubią się wracać ale nie poddawajcie się. A jak kotka się czuje? Jest spokojna, czy widać że coś jej dolega? Przykrywaj ją kocykiem, wygrzewanie nerek na pewno nie zaszkodzi.
Niedoszłe szefostwo olej sikiem prostym. Ich strata.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:38   #166
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Strachulcu
Trzymam mocno kciuki za zdrowie kociska. Te nerkowo-pęcherzowe infekcje podobno lubią się wracać ale nie poddawajcie się. A jak kotka się czuje? Jest spokojna, czy widać że coś jej dolega? Przykrywaj ją kocykiem, wygrzewanie nerek na pewno nie zaszkodzi.
Niedoszłe szefostwo olej sikiem prostym. Ich strata.
Nie widać żeby jej coś dolegało Gdyby cokolwiek było widać na pewno byśmy wcześniej reagowali i pewnie nie byłoby teraz tak żle. Jest strasznie grzeczna u weterynarza. Chyba wie że jest niedobrze i że te wszystkie kłucia i badania to dla jej dobra.

Pracą już się nie martwię, przynajmniej będe miała czas się kociskiem zająć. Ich strata, to fakt. Wiedza techniczna jest wyuczalna, podejście do klienta raczej nie. A mój TŻ może i ma dwie lewe ręce do remontów, ale na szczęście nie do pracy i przynajmniej się o dach nad głową nie musimy martwić przez czas kiedy nie będę pracować.

Jakoś się wszystko ułoży. Musi.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:45   #167
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wszystko OK tylko w tym domu to ja jestem myśliwym i poluje na zakupy. Moj P. to zje wszystko wiec o zawartość lodówki nie dba.
Współczesny myśliwy to nie mężczyzna przynoszący jedzenie, to mężczyzna przynoszący pieniądze.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Jedno ma jednak wku... mnie przyzwyczajenie.
Wypije 2 litrowa cole i bach butelczyna czeka az nog dostanie i wyjdzie, stoja tak kolo jego biurka, z jego kompem (dzieki Bogu, ze ja mam lap! )
Do tej butelczyny dolacza pozniej kolezanka butelka i tak stoja takie...
U mnie też stoją. Dokładnie w tym samym miejscu. Czasem pojedynczo, czasem dwójkami, czasem całą gromadą. Niech stoją, jeść nie wołają. Jak będę chciała dziecko, po którym będę wszystko sprzątać, to je sobie urodzę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:56   #168
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No sama mówiłaś, że wrażliwy.
Ano mówiłam...


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
1. Uff! Szczerze wspłczuję. Cała ta opisana przez ciebie sytuacja ma w moim przypadku pozytywny skutek. Jak ja się ciesze ze poza mężem który na takie rzeczy nie ma czasu, bo jest bardzo zajęty pilnymi sprawami (np. czytaniem Chmieleswskiej, graniem w gre lub słuchaniem Blechacza) mam 2 braci którzy jeszcze na moje rykniecie do słuchawki ze maja sie zjawić w sobotę do przenoszenia mebli, bez słowa sie zjawiaja (bo nie maja innego wyjścia)z samego rana gotowi do pomocy.
Nie mam braci.
A drugim gentlemanem od stękania przy mikroszafeczce i zastawiania okna regałem był brat męża...


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
2. Tłumaczenie się ze nic nie zrobił bo się bał ze nie będzie mi sie podobać i go ochrzanie jest nagminne. Z dwojga złego lepsza opcja nic nie robić i dostać ochrzan niż sie napracować i go tez dostać.
Bardzo rozsądny argument.
Mój jest dodatkowo tak twórczy, że nie tylko nic nie robi, ale jeszcze odpiernicza taki cyrk, że wszyscy zajmują się nim, a nie robotą.
Jaszle, kicha, sapie, steka.... Hebratke mu trzeba robić, masażyk, litować się... A kiedy nikt nie patrzy uskutecznia pogawędki telefoniczne, albo surfuje w sieci. Jak kto tylko spojrzy - od razu sie od tego patrzenia dusi i stęka.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
4. Jak sie wkurzę to tez sie sama za wszystko łapię. I mam podobnie. Tyram jak idiotka, później zdycham 3 dni a jedyne co usłyszę to "No i po co ja tobie byłam sama sobie dobrze poradziłaś". Szkoda tylko ze nie widzi ze po tym sama sobie poradziłaś kończy sie wizyta u lekarza i rehabilitacją.
U mnie tak źle nie jest, ale ja chyba rzeczywiście jestem twardsza, niz ustawa przewiduje.
Choć kiedy po przerzuceniu tysięcy książek w pudłach i odwaleniu caółej reszty szopy rypie mnie kręgosłup, to mój delikatesik przychodzi odrywac mnie od roboty, bo mu w łóżeczku w karku strzeliło...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
My już chyba tak mamy, że zamiast czekać, a niech kwitnie, niech wyjdzie z lodówki, niech zasypie dywan na amen, to bierzemy się za robotę, bo nas krew zalewa. Same ich uczymy, że jak odpowiednio odczekają, to robotę zrobimy własnymi ręcyma.
Ja normalnie mogę czekać. bałagan mi nie przeszkadza, ale kiedy naprawdę jest robota, która musi, po prostu musi być zrobiona... To se ją robię.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To tu i tak masz lepiej, bo mój robi syf w kuchni bynajmniej nie podczas gotowania.
Zawsze po powrocie z pracy rozpoznaję co jadł na śniadanie.



Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Sabbath - odnosnie remontu, mojego starego nigdy nie ma wiec wiekszosc remontow, albo spraw naprawczych odbywala sie pod okiem mamy, czasem tylko my dwie cos tam robilysmy.
Kurczę, jak ja to znam...
Odwlekalismy ten remont tak długo, żeby uda mu się "przypadkiem" akurat na czas zbijania tynków w salonie, kładzenia gładzi, rwania drzwi od kibla i montowania biblioteki pojechać do Irlandii. Służbowo. Ostatnio na wyjeździe służbowym pływał skuterami wodnymi, latał na paralotni i obijał się po kasynach... Integruje się cholera.

Czekam na kumpla. Mojego. W okopach się sprawdził, przy innych okazjach też. Sam się wprosił twierdząc, że bardzo, bardzo pragnie mi pomóc, bo nie ma nic fajniejszego do roboty. I wiecie co. Wierzę mu.

Spadam do roboty.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:58   #169
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystko słowa pocieszenia
Dla dopełnienia dzisiejszego, jakże "miłego" dnia, odebrałam wyniki badania krwi kociambra - znów jest gorzej
Chyba muszę znów zacząć regularnie brać moje "happy-pillsy"

Strachulcu, wlasnie wyczytalam wiesi o Twojej niedoszlej robocie. Ich strata

Smutno, ze z kociczka znow jest gorzej
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-11-22 o 18:33
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 17:20   #170
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Sabbath to ja Ci naprawdę szczerze życzę, aby remont się jak najszybciej zakończył

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystko słowa pocieszenia
Dla dopełnienia dzisiejszego, jakże "miłego" dnia, odebrałam wyniki badania krwi kociambra - znów jest gorzej
Chyba muszę znów zacząć regularnie brać moje "happy-pillsy"
Bardzo współczuję z powodu chorej kotki Sama mam w domu chorego kocura, z którym tylko raz na jakiś czas jest lepiej, a jak choroby wracają to ze zdwojoną siłą - od trzech lat choroby skórne, a teraz doszło jeszcze nawracające zapalenie pęcherza Tylko moja kochana przylepa w gabinecie zmienia się w prawdziwą bestię (jak zaczęły się choroby to przez trzy miesiące codziennie, a czasem dwa razy dziennie był u weta na zastrzyku, więc teraz się boi) i nie rozumie, że zastrzyki robi dla jego dobra A to jest ta moja znajdka ukochana, która wychowałam od 4-tygodniowego kociątka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Agio, a co to za trauma ze Scentem Intense...?
Jako Twoje świeżo upieczone rodzeństwo zapachowe nie mogę nie zapytać, bo ja SI bardzo lubię i na mnie to jedna z ładniejszych ambr

Rozumiem, że próbki ode mnie jeszcze nie dotarły...?
Próbki dotarły dzisiaj Miałam właśnie pw pisać

No właśnie Scent Intense jest jednym z niewielu zapachów, od których miałam momentalny odrzut po kilku minutach testu - nie byłam w stanie testować dłużej Fakt, że testowałam ok. rok temu, więc ponownie chcę mu dać szansę, ale zaczynam od wersji najłagodniejszej - tak więc dziś dalej pachnę Scentem Sheer (trzyma sie już na mnie ponad 7 godzin, jestem mile zaskoczona jego trwałością - moja skora "wywabia" wszelkie zapachy i te które pachną dłużej niż 7-8 godzin uważam za supertrwałe ), jak wrócę do formy i będę mogła testować coś cięższego (bo teraz to tylko delikatne przyjemniaki) to wezmę się najpierw za Scenta klasyka, a póżniej za SI Mandragore zniknęło z mojego nadgarstka niestety po jakiś 2 godzinach od aplikacji.
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 17:42   #171
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Próbki dotarły dzisiaj Miałam właśnie pw pisać

No właśnie Scent Intense jest jednym z niewielu zapachów, od których miałam momentalny odrzut po kilku minutach testu - nie byłam w stanie testować dłużej Fakt, że testowałam ok. rok temu, więc ponownie chcę mu dać szansę, ale zaczynam od wersji najłagodniejszej - tak więc dziś dalej pachnę Scentem Sheer (trzyma sie już na mnie ponad 7 godzin, jestem mile zaskoczona jego trwałością - moja skora "wywabia" wszelkie zapachy i te które pachną dłużej niż 7-8 godzin uważam za supertrwałe ), jak wrócę do formy i będę mogła testować coś cięższego (bo teraz to tylko delikatne przyjemniaki) to wezmę się najpierw za Scenta klasyka, a póżniej za SI Mandragore zniknęło z mojego nadgarstka niestety po jakiś 2 godzinach od aplikacji.

Cieszę się, że próbki dotarły, bo już miałam wizję, że będę Cię z nimi gonić po wyspach

Od Ciebie przesyłka też dotarła, ale na razie wiem tylko tyle, do paczki dorwę sie dopiero jutro wieczorem.

Serdeczne dzięki za wymiankę
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:01   #172
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A To ona tak sobie leży na Truskawie od dłuższego czasu?
Wiesz, ja ją zauważyłam jakiś miesiąc temu, może nawet dwa. Mniej więcej wtedy, kiedy wprowadzili opłaty za przesyłkę i podwyższyli ceny.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:16   #173
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja ją zauważyłam jakiś miesiąc temu, może nawet dwa. Mniej więcej wtedy, kiedy wprowadzili opłaty za przesyłkę i podwyższyli ceny.
Opłaty za przesyłkę? Łeeee, akurat jak miałam zamiar składać wniosek o kartę kredytową.

---
Pachnę Bvlgari PF i Nescafe.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:23   #174
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Margot nie wiem, czy to dobry wątek, ale... Alchimie doleciało dziękuję, dziękuję Najpierw musiałam poczekać aż temperatury pokojowej nabierze, a teraz próbny test nadgarstkowy (choć nieco zapach mandarynek, ktore jadłam przed chwilą go tłumią). Na razie czuję, że zapach śliczny i nie rozczarowałabym się jakbym miniaturę w ciemno kupiła (tylko poszła za ponad 76 zł ). Naprawdę nie wiem jak Ci się odwdzięczyć.
No patrzcie Państwo, czyli Poczta Polska jak chce, to może - szkoda, ze nie częsciej. Cieszę się, że Alchimie Ci się spodobało, osobiście uważam, że jest przepiękne i co za debil zdecydował, żeby je wycofać? a odwdzięczaniem się nie przejmuj, kiedyś ja wypatrzę u Ciebie jakieś cudeńko to sie uśmiechnę

Żeby nie było całkowitego offtopa - pachne kopytkami, miętą i ogóreczkiem kiszonym - zainspirowana wątkiem "Czym dziś pachniesz - a raczej "co dziś gotujesz " sprokurowałam sobie pyszny obiadek i teraz go leniwie trawię...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:36   #175
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Strachulcu, najwyraźniej tak miało być. Na pewno czeka na Ciebie coś znacznie lepszego

Yoona, myślę że tak Co prawda boję się, że cło dowalą, ale to już trudno. Będziemy się martwić później Zaraz dzwonię do mamy i pytam o numer konta na kartę kredytową Napiszę PW.

Aggie, no pewnie że nie jestem gorsza A Tobie serdecznie gratuluję

Myszko, zaraz odpisuję A za miłe słowo odnośnie zdjęcia - dziękuję Ale mnie osobiście nie za bardzo się podoba(jakaś blada i rozczochrana na nim jestem ) i za chwilkę zmieniam

_________

Kciuki pomogły (jak zwykle ) Dostałam piątkę

Pachnę globalnie Amour (Tymenka zwąchała od razu kiedy tylko przy niej usiadłam ) a na różnych częściach ciała paczulą Neonki, Sotto Voce i Idole Lubin Doroty Coco - skutek sabatu O rany, ale fajnie było
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:37   #176
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziewczyny, chyba się zakochałam. W Lutku. A dokładnie w Ambre Sultan. Boskości
Agia, nie daruję
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:14   #177
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Rany, ale mi tym tematem poprawiłyście humor. Myślałam że tylko z moim chłopem są takie cyrki
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rachelo, nie ma szans na to, by Cię dobił.
Na szczęście przeżyłam, ale wkurzało mnie że większość osób (gł. dziewczyny): spała, rozwiązywała sudoku, przeglądała katalogi Avonu, coś do siebie pisała. A ja rozmawiałam z prowadzącą i niedobitkami, które wgapiały się we mnie smętnym, niezmąconym myślą wzrokiem
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A jednak skończyłam.
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
My już chyba tak mamy, że zamiast czekać, a niech kwitnie, niech wyjdzie z lodówki, niech zasypie dywan na amen, to bierzemy się za robotę, bo nas krew zalewa. Same ich uczymy, że jak odpowiednio odczekają, to robotę zrobimy własnymi ręcyma.
Niestety... Wkurza mnie to tak, że szkoda gadać.
Pierwsze co robię po przyjściu do tżta, to z jego pokoju, kuchni, salonu i pokoiku z komputerem zbieram tuzin szklanek (na kilku zdąży wyewoluować jakaś forma życia), kubki z "porannymi" kawami, wielokrotnego użytku talerze, ... Bo oczywiście po co po użyciu, wstawić szklankę do zlewu, że nie wspomnę o umyciu jej?? Lepiej odstawić gdziekolwiek bądź, i wziąć czystą z szafki. Fleje takie, że aż mną trzącha. Jak razem zamieszkamy, to będę mu takie nieumyte naczynia... tłuc. Zostaniemy z dwiema szklankami, trzema kubkami, dwoma talerzami, to się cholera nauczy.[/quote]
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam, że genetycznie facet to myśliwy, więc jak zwierz jest grzeczny, nie bryka, to się go ignoruje. Okruszki są statyczne, więc są niezauważalne.
Oooo, to mój o okruszki w kuchni dba wręcz obsesyjnie.
I niech mi to ktoś wytłumaczy. Ciuchy mogą leżeć rozwalone na fotelu, szklanki obrastać puszkiem, ale okruszki ze stołu sprząta. Zrzucając je często na podłogę...
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Dowiedziałam się właśnie że mam "za małe kwalifikacje techniczne", czyli jednak oczekiwali wiedzy na poziomie psychopatycznym
Idę na allegro kliknąć sobie jakąś pocieszeniową flaszkę albo cuś innego.
Nie ta robota to inna, czas na szukanie mam
Phiii, debile i kropka. Pamiętasz, jakie pytanie zaproponowałam jako końcowe, kiedy wymieniałaś o co Cię maglowali? Chyba miałam rację

I uściski dla kotka

---

Po kąpieli nic, cały dzień - Dune.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:23   #178
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wkurza mnie to tak, że szkoda gadać.
Pierwsze co robię po przyjściu do tżta, to z jego pokoju, kuchni, salonu i pokoiku z komputerem zbieram tuzin szklanek (na kilku zdąży wyewoluować jakaś forma życia), kubki z "porannymi" kawami, wielokrotnego użytku talerze, ... Bo oczywiście po co po użyciu, wstawić szklankę do zlewu, że nie wspomnę o umyciu jej?? Lepiej odstawić gdziekolwiek bądź, i wziąć czystą z szafki. Fleje takie, że aż mną trzącha. Jak razem zamieszkamy, to będę mu takie nieumyte naczynia... tłuc. Zostaniemy z dwiema szklankami, trzema kubkami, dwoma talerzami, to się cholera nauczy.
Jesteś pewna?
Ja mam naprawdę niewiele takiego sprzętu i się nie nauczył. Potrafi zrobić taką wieżę, że ma kubki wokół klawiatury, deseczkę po kanapkach na górze, na wierzchu talerzyk, a na tym jeszcze ze dwa kubki.
Gdy monitor był jeszcze szeroki to i na nim wiecznie coś stało.
Niektóre typy są niereformowalne.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:32   #179
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Idę spać, jestem tak zmęczona po siłowni, ze nie dam rady sie ruszać, szybki prysznic i wyrko!

Dobranoc! Pachnących Snów


P.S. Sabbath pamiętaj o mnie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:32   #180
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

To... ja się jeszcze zastanowię
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.