Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 10:16   #4381
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej, ale tu cisza ostatnio.

Przyszłam napisać, że mam już moje Flavo C. Jeszcze go nie testowałam, ale póki co stwierdzam, że śmierdzi okropnie
Za to filtr barwiący SVR ma nawet całkiem neutralny i jasny kolor, na twarzy wygląda jakbym nałożyła podkład. Zrobiłam porównanie koloru z podkładem 10h Bourjois (mam odcień 72) i burżujek jest ciemniejszy i bardziej różowy niż ten filtr
W porównaniu do Antheliosa, ktorego miałam w zeszłym roku SVR o wiele bardziej naturalnie wygląda. Dzisiaj test czy nie ściemnieje w ciągu dnia i jak się będzie ogólnie trzymał
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:28   #4382
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i perfumy te same co od lat ciągle przepisuję z roku na rok Idole D'Armani, Dune, Addict-chociaż czytałam, że ma być nowa wersja więc to na pierwszym miejscu; Pure Poison, HR Wanted, G. Eau Demoiselle)
ale nowy Addict już jest od kilku miesięcu ten z obrączką, której kiedyś nie było
niektóre nosy na perfumowym czują ogromną różnicę, podobno mocno rozwodnili go..
tak samo z mojego Miss Dior Cherie zrobili Miss Dior i jest podobny do Coco Mademoiselle, ale już dużo mniej z MDCh..
kombinowali też z Dolce Vitą, też jest ponoć gorsza niż przedtem
nie miałam okazji się przekonać, ale boję się tych zmian, bo lubię te perfumy, a "rozwodnione" nie brzmi dobrze
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
podejrzewam, że wełna itp. będą nieużywane, ale mam fajny program do odświeżania ubrań, myślę, że się przyda
musi być świetny też taki chcę!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przyszłam napisać, że mam już moje Flavo C. Jeszcze go nie testowałam, ale póki co stwierdzam, że śmierdzi okropnie
ja się przyzwyczaiłam, po jakimś czasie nie robi wrażenia i już wyrzuciłam swoją buteleczkę czyli starcza na 2-2,5 m-ca

widziałyście propozycje żeli OS na wiosnę?
chyba najbardziej przemawiają do mnie owoce leśne już widzę kąpiel z jagodami, borówkami, malinkami
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-10 o 10:30
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:36   #4383
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja się przyzwyczaiłam, po jakimś czasie nie robi wrażenia i już wyrzuciłam swoją buteleczkę czyli starcza na 2-2,5 m-ca

widziałyście propozycje żeli OS na wiosnę?
chyba najbardziej przemawiają do mnie owoce leśne już widzę kąpiel z jagodami, borówkami, malinkami
Mam nadzieję, że i ja się przyzwyczaję. W końcu nie takie śmierdzidła człowiek na siebie nakładał (np. olej tamanu ).

Oooo, owocki leśne też do mnie przemawiają
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:44   #4384
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Za to filtr barwiący SVR ma nawet całkiem neutralny i jasny kolor, na twarzy wygląda jakbym nałożyła podkład. Zrobiłam porównanie koloru z podkładem 10h Bourjois (mam odcień 72) i burżujek jest ciemniejszy i bardziej różowy niż ten filtr
W porównaniu do Antheliosa, ktorego miałam w zeszłym roku SVR o wiele bardziej naturalnie wygląda. Dzisiaj test czy nie ściemnieje w ciągu dnia i jak się będzie ogólnie trzymał
To ciekawe co piszesz, nie jest różowy? Może w takim razie też się skuszę na ten filtr na wiosnę.


Co do żeli OS, to widziałam to na fb, mi też się podoba wariant z owocami leśnymi, ananas też brzmi nieźle.
Za to pozostałe dwa to chyba nieporozumienie - mieta już była a i kaktus chyba też jest w stałej ofercie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:04   #4385
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, może odrobinę, nie umiem opisywać kolorów podkładów W tubce wygląda jakoś tak ciemno, ale na twarzy przy nakładaniu najpierw miałam wrażenie delikatnego rozjaśnienia (jakbym się korektorem smarowała, bo jest też gęsty). Po chwili jednak kolor się dopasował. Moja twarz generalnie jest różowa, ale filtr nie zrobił ze mnie dodatkowo prosiaka O wiele bardziej różowo wyglądałam po Antheliosie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:26   #4386
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nareszcie moge normalnie pisac z Wami z pracy Zmienilam tel i wreszcie wszystko hula! Po pierwszym zachwycie nie wroce jednak juz nigdy do iphona:/

Ja tez glosuje na maliny i borowkiTeraz uzywam tego zimowego pomaranczowego i jestem zachwycona zarowno zapachem jak i konsystencja.Nic sie nie wylewa,nie jest rzadki.Szok!

W styczniu zgrzeszylam rozem Catrice z tej "nowszej" odslony.Na szczescie z 6 kolorow jeden sie pokrywa z poprzednia kolekcja a 3 sa rozowe,wiec zdecydowanie nie dla mnie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:36   #4387
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Oooo, owocki leśne też do mnie przemawiają
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co do żeli OS, to widziałam to na fb, mi też się podoba wariant z owocami leśnymi, ananas też brzmi nieźle.
Za to pozostałe dwa to chyba nieporozumienie - mieta już była a i kaktus chyba też jest w stałej ofercie.
zagłosowałam już na fb za pomocą TŻ, bo sama nie mam konta, ale widzę, że ten wariant jest dopiero na trzecim miejscu..
ananasa nie widziałam w kosmetykach "prawdziwej" formie, zawsze jest mocno chemiczny, ciekawe czy tu by im się udało
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nareszcie moge normalnie pisac z Wami z pracy Zmienilam tel i wreszcie wszystko hula! Po pierwszym zachwycie nie wroce jednak juz nigdy do iphona:/

Ja tez glosuje na maliny i borowkiTeraz uzywam tego zimowego pomaranczowego i jestem zachwycona zarowno zapachem jak i konsystencja.Nic sie nie wylewa,nie jest rzadki.Szok!

W styczniu zgrzeszylam rozem Catrice z tej "nowszej" odslony.Na szczescie z 6 kolorow jeden sie pokrywa z poprzednia kolekcja a 3 sa rozowe,wiec zdecydowanie nie dla mnie
super! a jaki teraz masz?

ja zgrzeszyłam suchym szamponem Schaumy, na razie bardzo pozytywne wrażenia i błyszczykiem Bell Glam Wear, do którego gratis dostałam mniejszy tester
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 11:43   #4388
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej dziewczyny

Z mojej strony cisza, bo od weekendu walczę z chorobą... Zdycham sobie w domu na L4, mam już dosyć, a co najgorsze, złe samopoczucie nie odpuszcza

Podczytuję sobie Was trochę, ale nie mam nic ciekawego do napisania większość czasu spędzam w łóżku, nadrabiając zaległości serialowo - książkowe, a kosmetycznie czuję się całkiem zacofana

ice, widzę, że i Ty uważasz krem Flavo C za beznadziejny... Dla mnie to była kompletna porażka, zużyłam go na szyję, żeby nie wyrzucać.

Co do masełka Isana, miałam tylko odlewki, ale pomimo, że zapach jest dla mnie świetny, na pewno go nie kupię - po pierwsze, wielkość opakowania mnie przeraża, a po drugie, na mojej skórze też się słabo wchłania, ciężko mi je porządnie rozsmarować, rozmazuje się i jest to dla mnie nieprzyjemne.

Nina, ja też uwielbiam Miss Dior Cherie, posiadam i używam, testowałam tą "nową" Miss Dior i to jest dla mnie to samo.. Zresztą zapewniano mnie, że tak jest (i nie była to konsultantka w perfumerii ). Miss Dior Cherie kilka lat temu pachniała inaczej, potem zmienili zapach, a teraz nazwę, z tego co mi wiadomo Podobnie jak mam Addict 2 i to jest dla mnie to samo, co obecne Addict Eau Fraiche... Ale ja nie uważam się za jakiś specjalny nos.

Ja też chcę ten brokatowy złoty lakier z GR

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nareszcie moge normalnie pisac z Wami z pracy Zmienilam tel i wreszcie wszystko hula! Po pierwszym zachwycie nie wroce jednak juz nigdy do iphona:/
A jaki teraz masz? Czemu nie lubiłaś iPhone'a?

Ja miałam iPhone'a 3, teraz mam 4 i lada dzień czeka mnie zmiana... 5 nie chcę, bo nie podoba mi się zupełnie, myślę nad Galaxy S3, ale on jest ogromny Co wybrałaś?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:50   #4389
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice, może odrobinę, nie umiem opisywać kolorów podkładów W tubce wygląda jakoś tak ciemno, ale na twarzy przy nakładaniu najpierw miałam wrażenie delikatnego rozjaśnienia (jakbym się korektorem smarowała, bo jest też gęsty). Po chwili jednak kolor się dopasował. Moja twarz generalnie jest różowa, ale filtr nie zrobił ze mnie dodatkowo prosiaka O wiele bardziej różowo wyglądałam po Antheliosie.
Hmm to ja nie wiem czy na mojej żółtej skórze by się sprawdził.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nareszcie moge normalnie pisac z Wami z pracy Zmienilam tel i wreszcie wszystko hula! Po pierwszym zachwycie nie wroce jednak juz nigdy do iphona:/
No to dobrze

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja tez glosuje na maliny i borowkiTeraz uzywam tego zimowego pomaranczowego i jestem zachwycona zarowno zapachem jak i konsystencja.Nic sie nie wylewa,nie jest rzadki.Szok!
Ja używam teraz śliwkowego i jest gorszy niż ten pomarańczowy. Bardzo słabo pachnie, właściwie traci cały zapach w kontakcie ze skórą/wodą.

Jeszcze nie głosowałam na fb, ale będę wiadomo na który wariant.


Ja w styczniu do tej pory zgrzeszyłam lakierem Jolly Jewels i klikniętym dzisiaj w Eskulapie małym zamówieniem na Pore Refiner i krem Cold Cream. Kusiło mnie oczywiście jeszcze masło Flos lek czekolada/wanilia i Palmersy ale po przeglądzie szafki sobie wybiłam to z głowy póki co.

Planuję jeszcze kupić żel do skórek SH na Allegro bo mam już końcówkę i przy okazji wpadną pewnie oba planowane róże Sleek.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z mojej strony cisza, bo od weekendu walczę z chorobą... Zdycham sobie w domu na L4, mam już dosyć, a co najgorsze, złe samopoczucie nie odpuszcza
Zdrówka życzę w takim razie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, widzę, że i Ty uważasz krem Flavo C za beznadziejny... Dla mnie to była kompletna porażka, zużyłam go na szyję, żeby nie wyrzucać.
No jest beznadziejny mam po nim skórę suchą na wiór, więc będę chciała się go pozbyć. Szkoda, niepotrzebnie go kupowałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do masełka Isana, miałam tylko odlewki, ale pomimo, że zapach jest dla mnie świetny, na pewno go nie kupię - po pierwsze, wielkość opakowania mnie przeraża, a po drugie, na mojej skórze też się słabo wchłania, ciężko mi je porządnie rozsmarować, rozmazuje się i jest to dla mnie nieprzyjemne.
No bo Ty masz ode mnie i dokładnie tak samo się zachowuje. Mi się wydaje że może są różni producenci i one są różne między sobą, ale nie jestem oczywiście pewna tej teorii.

Ja jestem już w połowie tego wielkiego pudła i póki co jestem pewna że więcej go nie kupię.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też chcę ten brokatowy złoty lakier z GR
To ja jeszcze pokuszę trochę i powiem, że na żywo wygląda o wiele lepiej niż na swatchach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:37   #4390
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zagłosowałam już na fb za pomocą TŻ, bo sama nie mam konta, ale widzę, że ten wariant jest dopiero na trzecim miejscu..
ananasa nie widziałam w kosmetykach "prawdziwej" formie, zawsze jest mocno chemiczny, ciekawe czy tu by im się udało
super! a jaki teraz masz?

ja zgrzeszyłam suchym szamponem Schaumy, na razie bardzo pozytywne wrażenia i błyszczykiem Bell Glam Wear, do którego gratis dostałam mniejszy tester
Ja w ogole nie przepadam za ananasem,nawet nie jem za czesto a najbardziej nie znosze w polaczeniu z miesem:/

U mnie niestety suche szampony sie nie sprawdzaja,wyglada to gorzej niz bez:/Dlatego w sezonie kapturowo-czapkowym katuje moje wlosy codziennym myciem:/

Samsung S Advance

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Z mojej strony cisza, bo od weekendu walczę z chorobą... Zdycham sobie w domu na L4, mam już dosyć, a co najgorsze, złe samopoczucie nie odpuszcza

A jaki teraz masz? Czemu nie lubiłaś iPhone'a?

Ja miałam iPhone'a 3, teraz mam 4 i lada dzień czeka mnie zmiana... 5 nie chcę, bo nie podoba mi się zupełnie, myślę nad Galaxy S3, ale on jest ogromny Co wybrałaś?
Zdrowka Mnie juz ponad m-c nie odpuszcza duszacy kaszelWlasnie czekam na lekarza,zobaczymy co teraz wymysli...

Ja mialam 3ke,wkurzalo mnie,ze wszystko trzeba bylo robic przez strone,potem calkiem mi sie rozne rzeczy poblokowaly i nawet moj brat,ktory naprawde radzi sobie z takimi rzeczami nie potrafil mi pomoc.Nie moglam normalnie korzystac z internetu z pakietu np.a juz z wi-fi tak...A posiadanie smartfona bez takich funkcji mija sie z celem.Nie wiem moze trafil mi sie jakis gorszy egz...

Z tego jestem b.zadowolona,jest lekki,zgrabny i b.szybki.

Ice jestem ciekawa jak Ci sie spodoba Pore Refiner jak Ty sucharek
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2013-01-10 o 13:01
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:59   #4391
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice jestem ciekawa jak Ci sie spodoba Pore Refiner jak Ty sucharek
Ja też jestem ciekawa i traktuję to trochę jak eksperyment. Ale moja skóra wygląda już okropnie, pory mam strasznie rozszerzone i nie wiem jak z tym walczyć. Beznadziejna jest ta moja cera - sucha, wrażliwa a jednocześnie rozszerzone pory i zaskórniki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 13:21   #4392
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice no właśnie nie wiem jak przy żółtawej cerze to by wyglądało? Ja w sumie najbardziej się bałam czy nie będzie ciemny, ale na szczęście nie.
Aha i widzę jeszcze, że po paru h na twarzy trochę podkreślił suche skórki, więc nie wiem czy dla cer suchych tez się nada

snow, zdrówka życzę Teraz jakaś epidemia grypy panuje, masakra. Jeszcze ta pogoda sprzyja dodatkowo łapaniu różnych wirusów.


Co do telefonów to mnie też chyba czeka za jakiś czas zmiana Moja stara Nokia powoli chyba się wykańcza i coraz częściej mam z nią problemy. Może jednak wytrzyma jeszcze jakiś czas.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 15:43   #4393
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajne są prawda? Ja z moim 103 dołączam do grona wgapiających się w swoje paznokcie i nie mogących spać. A mam z niego tylko akcenty na dwóch paznokciach (do tego też się przekonałam w końcu ) w połączeniu z L'Orealkiem Beige Boheme. On się tak ślicznie błyszczy. A nigdy do tej pory nie chciałam mieć złotego lakieru.

Ja nie. Ale będę mieć na zbyciu krem Flavo C (tyle że on ma parafinę i alkohol), nie byłabyś zainteresowana może?
Noo, fajniaste a bardzo kryjący jest ten 103 przy jednej warstwie? Mi się widzi na jakims jasnym zielonym

I pierwsze (to zwłąszcza) i drugie go dyskwalifikuje także u mnie kremik domku nie znajdzie
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale nowy Addict już jest od kilku miesięcu ten z obrączką, której kiedyś nie było

widziałyście propozycje żeli OS na wiosnę?
chyba najbardziej przemawiają do mnie owoce leśne już widzę kąpiel z jagodami, borówkami, malinkami
Aha, to nie wiedziałam. W kazdym razie jak się w grudniu pytałam w jednym Douglasie czy tester jest ze starych czy z nowych to konsultantka nic nie wiedziała o nowych. a trzymał się tak jak zwykle A ta obrączka jest na zakrętce czy na butelce?

Jak dla mnie niech wejdą trzy poza ananasem Ja lubię dżem ananasowy Łowicz od czasu do czasu, a w potrawach/deserach tylko puszki niektórych producentów. Ostatnio Bakalland był stosunkowo mało słodki. Unikam kandyzowanego.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z mojej strony cisza, bo od weekendu walczę z chorobą... Zdycham sobie w domu na L4, mam już dosyć, a co najgorsze, złe samopoczucie nie odpuszcza

Ja też chcę ten brokatowy złoty lakier z GR
Czyli jednak Cię rozłożyło na łopatki odpoczywaj i wracaj do zdrowia szybko

To sobie spraw zachciankę A nie wiesz czy to jest kolekcja limitowana czasowo czy wchodzi na stałe do asortymentu?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też jestem ciekawa i traktuję to trochę jak eksperyment. Ale moja skóra wygląda już okropnie, pory mam strasznie rozszerzone i nie wiem jak z tym walczyć. Beznadziejna jest ta moja cera - sucha, wrażliwa a jednocześnie rozszerzone pory i zaskórniki.
Ja chwilowo przestałam używać filtra na dzień i wyłażą mi suche skórki od kilku dni. Tłusta (oczywiście z całą menażerią niedoskonałości gratis) i odwodniona jak moja to też miks-masakra do pielęgnacji
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co do telefonów to mnie też chyba czeka za jakiś czas zmiana Moja stara Nokia powoli chyba się wykańcza i coraz częściej mam z nią problemy. Może jednak wytrzyma jeszcze jakiś czas.
Mój staruszek Samsung o dziwo nie zapowiada swojego końca, ostatnio przez urwaną klapkę od wejscia do ładowarki wpadła mi do niego mała pesteczka z pomelo i mam grzechotkę

Widziałyście gdzieś nowe kokosowe Michałki?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:02   #4394
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nina, ja też uwielbiam Miss Dior Cherie, posiadam i używam, testowałam tą "nową" Miss Dior i to jest dla mnie to samo.. Zresztą zapewniano mnie, że tak jest (i nie była to konsultantka w perfumerii ). Miss Dior Cherie kilka lat temu pachniała inaczej, potem zmienili zapach, a teraz nazwę, z tego co mi wiadomo Podobnie jak mam Addict 2 i to jest dla mnie to samo, co obecne Addict Eau Fraiche... Ale ja nie uważam się za jakiś specjalny nos.
ja mam swoją MDCh bodajże z 2009r. kiedy zmienili nieco flakon, potem chyba w 2011r. zmienili na przestrzenną kokardkę, a teraz odjęli Cherie w nazwie i ja wyczuwam różnicę, brakuje tych liści truskawki, idzie w kierunku Coco M., do tego jest mniej trwały..
i mnie z kolei konsultantka mówiła w zeszłym roku, że ta nowa wersja jest mniej trwała od poprzednich
owszem ładne są te perfumy, ale mogłaby to być inna wersja zapachu, a nie zamiast
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie przepadam za ananasem,nawet nie jem za czesto a najbardziej nie znosze w polaczeniu z miesem:/

U mnie niestety suche szampony sie nie sprawdzaja,wyglada to gorzej niz bez:/Dlatego w sezonie kapturowo-czapkowym katuje moje wlosy codziennym myciem:/

Samsung S Advance
to musisz głosować na inny wariant, bo na razie ananas prowadzi

ja tak mam praktycznie cały rok, a od tak częstego mycia strasznie wysusza mi się skóra głowy ostatnio miałam tak czerwoną i suchą skórę przy czole, że musiałam ją kremować (co naturalnie od razu spowodowało przetłuszczenie się włosów, ale przyniosło ulgę..)
tej Schaumy szukałam od dwóch miesięcy i w końcu dorwałam

fajny ten telefon, ja bardzo lubię Samsungi ostatnio oglądałam w Saturnie, ale kosztują od 1000 do 2000zł, także sporo, a abonament nie wchodzi w grę, póki nie pracuję
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha, to nie wiedziałam. W kazdym razie jak się w grudniu pytałam w jednym Douglasie czy tester jest ze starych czy z nowych to konsultantka nic nie wiedziała o nowych. a trzymał się tak jak zwykle A ta obrączka jest na zakrętce czy na butelce?
tak wygląda nowa wersja, ma też inne pudełko - poprzednie było takie błękitne zmieniające się pod światło w tęczowe, to pewnie też zmienia kolor pod różnym kątem, ale z daleka jest białe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Christian-Dior-Addict-woda-perfumowana.jpg (17,2 KB, 9 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:25   #4395
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
U mnie niestety suche szampony sie nie sprawdzaja,wyglada to gorzej niz bez:/Dlatego w sezonie kapturowo-czapkowym katuje moje wlosy codziennym myciem:/
U mnie na szczęście się sprawdzają, a najlepiej spisuje się Fructis

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Zdrowka Mnie juz ponad m-c nie odpuszcza duszacy kaszelWlasnie czekam na lekarza,zobaczymy co teraz wymysli...

Ja mialam 3ke,wkurzalo mnie,ze wszystko trzeba bylo robic przez strone,potem calkiem mi sie rozne rzeczy poblokowaly i nawet moj brat,ktory naprawde radzi sobie z takimi rzeczami nie potrafil mi pomoc.Nie moglam normalnie korzystac z internetu z pakietu np.a juz z wi-fi tak...A posiadanie smartfona bez takich funkcji mija sie z celem.Nie wiem moze trafil mi sie jakis gorszy egz...
Dziękuję, Tobie również!

Mnie też bardzo denerwuje, że wszystko trzeba robić przez iTunes, a odkąd przy ostatniej aktualizacji skasował mi połowę numerów to w ogóle nie mam już zaufania do tego programu, a niestety, bez niego się nie da...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

snow, zdrówka życzę Teraz jakaś epidemia grypy panuje, masakra. Jeszcze ta pogoda sprzyja dodatkowo łapaniu różnych wirusów.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Czyli jednak Cię rozłożyło na łopatki odpoczywaj i wracaj do zdrowia szybko

To sobie spraw zachciankę A nie wiesz czy to jest kolekcja limitowana czasowo czy wchodzi na stałe do asortymentu?
Dzięki

Sprawię, nawet TŻ pojechał dziś do drogerii specjalnie po to, żeby mi kupić, ale akurat tego numeru nie było Jutro ma być dostawa, więc pojedzie znowu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja mam swoją MDCh bodajże z 2009r. kiedy zmienili nieco flakon, potem chyba w 2011r. zmienili na przestrzenną kokardkę, a teraz odjęli Cherie w nazwie i ja wyczuwam różnicę, brakuje tych liści truskawki, idzie w kierunku Coco M., do tego jest mniej trwały..
i mnie z kolei konsultantka mówiła w zeszłym roku, że ta nowa wersja jest mniej trwała od poprzednich
owszem ładne są te perfumy, ale mogłaby to być inna wersja zapachu, a nie zamiast
Ja mam z 2011 i są piekielnie trwałe, czasami nawet na następny dzień rano je wyczuwam, mimo wieczornego prysznica. Inna sprawa, że na mnie wszystko trzyma się od rana do wieczora... Nawet lekkie wody toaletowe typu Escada

Chyba raz jeszcze zasięgnę informacji o tej Miss Dior z ciekawości
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:35   #4396
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja miałam iPhone'a 3, teraz mam 4 i lada dzień czeka mnie zmiana... 5 nie chcę, bo nie podoba mi się zupełnie, myślę nad Galaxy S3, ale on jest ogromny Co wybrałaś?
Moja mama ma tego Samsunga i jest nim zachwycona (niestety, bo chciałam ją namówić na wymianę ze mną, ale się nie dało ). Jest duży, ale też bez przesady, według mnie rozmiar jest jeszcze odpowiedni jak na telefon. Od kiedy go ma często zostawia laptopa w pracy, a w domu przegląda internat właśnie na Samsungu.

Się pochwalę, że w ramach noworocznych postanowień wczoraj poszłam na badania, a musicie wiedzieć, że jeśli chodzi o igły to jestem straszną panikarą. Dziś odebrałam wyniki i prawie wszystko jest ok, a to co nie jest ok chyba tak czy inaczej nie oznacza niczego złego.

Właśnie wróciłam z uczelni, zaraz maluję paznokcie, robię makijaż i idę "w miasto", mam ogromną ochotę sobie potańczyć. No a jutro do pracy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:36
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:30   #4397
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nałożyłam właśnie Flavo C na twarz, nie wiem dlaczego, ale zapach przypomina mi trochę samoopalacz
Powiedzcie mi jeszcze, czy Wy przechowywałyście buteleczkę w lodówce? Bo nie wiem czy się mam z nią jakoś specjalnie obchodzić?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:48   #4398
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam z 2011 i są piekielnie trwałe, czasami nawet na następny dzień rano je wyczuwam, mimo wieczornego prysznica. Inna sprawa, że na mnie wszystko trzyma się od rana do wieczora... Nawet lekkie wody toaletowe typu Escada

Chyba raz jeszcze zasięgnę informacji o tej Miss Dior z ciekawości
może też wina tego, że psikałam nadgarstek testerem, a one długo stoją na tych oświetlonych półkach, co nie robi im dobrze
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nałożyłam właśnie Flavo C na twarz, nie wiem dlaczego, ale zapach przypomina mi trochę samoopalacz
Powiedzcie mi jeszcze, czy Wy przechowywałyście buteleczkę w lodówce? Bo nie wiem czy się mam z nią jakoś specjalnie obchodzić?
ja trzymałam w szafce, czyli głównie ciemno i chłód, ale myślę, że nie wymaga lodówki

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moja mama ma tego Samsunga i jest nim zachwycona (niestety, bo chciałam ją namówić na wymianę ze mną, ale się nie dało ). Jest duży, ale też bez przesady, według mnie rozmiar jest jeszcze odpowiedni jak na telefon. Od kiedy go ma często zostawia laptopa w pracy, a w domu przegląda internat właśnie na Samsungu.
od siebie dodam, że ma świetny aparat zdjęcia szalenie dokładne, nasycone kolory, bajka
w porównaniu do iPhone'ów niebo a ziemia
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 21:29   #4399
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja tak mam praktycznie cały rok, a od tak częstego mycia strasznie wysusza mi się skóra głowy ostatnio miałam tak czerwoną i suchą skórę przy czole, że musiałam ją kremować (co naturalnie od razu spowodowało przetłuszczenie się włosów, ale przyniosło ulgę..)
tej Schaumy szukałam od dwóch miesięcy i w końcu dorwałam

tak wygląda nowa wersja, ma też inne pudełko - poprzednie było takie błękitne zmieniające się pod światło w tęczowe, to pewnie też zmienia kolor pod różnym kątem, ale z daleka jest białe
Ja też myję codziennie, bez względu na porę roku. Suchy szampon to ostateczna ostateczność, a i tak jakoś wolę stosować puder jedwabny od Fructisa

O, dzięki
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Sprawię, nawet TŻ pojechał dziś do drogerii specjalnie po to, żeby mi kupić, ale akurat tego numeru nie było Jutro ma być dostawa, więc pojedzie znowu

Inna sprawa, że na mnie wszystko trzyma się od rana do wieczora... Nawet lekkie wody toaletowe typu Escada
A na jaki polujesz?

Na mnie niestety trwałością wykazują się raczej kompozycje zwane "wieczorowymi" dlatego bardzo ciężko mi znaleźć coś łagodnego na dzień.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Się pochwalę, że w ramach noworocznych postanowień wczoraj poszłam na badania, a musicie wiedzieć, że jeśli chodzi o igły to jestem straszną panikarą. Dziś odebrałam wyniki i prawie wszystko jest ok, a to co nie jest ok chyba tak czy inaczej nie oznacza niczego złego.

Właśnie wróciłam z uczelni, zaraz maluję paznokcie, robię makijaż i idę "w miasto", mam ogromną ochotę sobie potańczyć. No a jutro do pracy.
Ja też powinnam sobie zrobić przegląd techniczny, ostatni raz miałam jakieś 5 lat temu (szewc bez butów chodzi itp. ) w przyszłym tygodniu powinno mi się udać.

Kupiłam polecane przez Ciebie waciki rossmannowskie i te większe też na spróbowanie Też miałam przemalować paznokcie ale jak zwykle nie wyszło Może jutro. W weekend mam studia, od początku tygodnia jakoś nie moge się pogodzić z tym faktem, mam ochotę przespać całą sobotę. Jutro też zasuwam do "pracy", po południu powinny się ostatecznie wyjaśnić moje losy zawodowe jeśli chodzi o tę firmę.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze, czy Wy przechowywałyście buteleczkę w lodówce? Bo nie wiem czy się mam z nią jakoś specjalnie obchodzić?
Ja pierwszą flaszkę trzymałam w lodówce, po drugą już miałam za daleko i trzymałam w szafce w pokoju żeby nie narażać na światło i wilgoć/temperaturę z okolic wanny. Obie metody dały taki sam efekt na twarzy

Zrobiłam kakao na mleku kokosowym, ale to chyba nie jest to co tygryski lubią najbardziej

Podtrzymuję dobrą opinię o bazie pod lakier Essence- niweluje efekty beznadzijenego topa OTD.
Żeby nie było zbyt miło jestem wściekła na L'Oreala za zepsucie formuły Superlinera- to jest jakaś masakra, Black Lacquer jest gumowaty i skleja mi powieki, wręcz utrudnia mruganie na szczęście nie odbija się od razu, więc na mały wieczorny wyskok się nada tak w środku tygodnia, ale na całonocne imprezy muszę szukać następcy

Zaczęłam focić stan kolorówki, ale utknęłam na cieniachi i lakierach, bo je układałam niedawno i ciężko mi burzyć ich spokój Ale wyleciała jedna paletka cieni i róż, nawet zrobiłam wreszcie zdjęcia na aukcję, może po pół roku zbierania się do tego wreszcie coś wystawię

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

czy GR 103 może dać podobny efekt do tego? http://the-swatchaholic.com/?p=6487

jak macie zbędne muszelki to fajny patent na kolczyki tu jest: http://honestlywtf.com/diy/diy-shell-earrings/ w ogóle świetne ma też inne pomysły!

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Wyszperane na dobranoc
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...bsynt-do-dloni yyy niech mi ktoś wskaże jakikolwiek związek z absyntem
http://www.drogeriaszach.pl/soraya-s...cturers_id=181 strasznie mnie ciekawi skład
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 07:19   #4400
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja trzymałam w szafce, czyli głównie ciemno i chłód, ale myślę, że nie wymaga lodówki
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja pierwszą flaszkę trzymałam w lodówce, po drugą już miałam za daleko i trzymałam w szafce w pokoju żeby nie narażać na światło i wilgoć/temperaturę z okolic wanny. Obie metody dały taki sam efekt na twarzy
Ja jednak wsadziłam wczoraj do lodówki i w sumie może niech lepiej tam będzie.
Po pierwszej nocy mam wrażenie lekkiego napięcia skóry. Dziś nałożyłam pod filtr i będę sprawdzać jak w ciągu dnia się będzie sprawować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 08:36   #4401
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice no właśnie nie wiem jak przy żółtawej cerze to by wyglądało? Ja w sumie najbardziej się bałam czy nie będzie ciemny, ale na szczęście nie.
Aha i widzę jeszcze, że po paru h na twarzy trochę podkreślił suche skórki, więc nie wiem czy dla cer suchych tez się nada
Hmm no to mam jeszcze kilka miesięcy na zastanowienie, na wiosnę dopiero będę musiała sprawić sobie nowy filtr.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Noo, fajniaste a bardzo kryjący jest ten 103 przy jednej warstwie? Mi się widzi na jakims jasnym zielonym
Porządnie kryjący. Ja go mam teraz na jednej warstwie Beige Boheme i lakieru spod spodu generalnie nie widać, ale są miejsca na granicy tego złotka, gdzie nałożyłam go sporo cieniej (tak dosłownie musnęłam prawie suchym pędzelkiem) i tam prześwituje lakier (zrobiłam sobie eskeprymentalnie takie udawane ombre i nawet to wygląda ).

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie niech wejdą trzy poza ananasem Ja lubię dżem ananasowy Łowicz od czasu do czasu, a w potrawach/deserach tylko puszki niektórych producentów. Ostatnio Bakalland był stosunkowo mało słodki. Unikam kandyzowanego.
A ja uwielbiam świeżego ananasa i tego z puszki też bardzo lubię.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak wygląda nowa wersja, ma też inne pudełko - poprzednie było takie błękitne zmieniające się pod światło w tęczowe, to pewnie też zmienia kolor pod różnym kątem, ale z daleka jest białe
Porazka w ogóle z tym Addictem, co prawda nie wąchałam nowej wersji, ale w KWC jest zgłoszona i jak się porówna nuty zapachowe, to zaszło tu chyba jakieś straszne uproszczenie zapachu i pozbawienie go duszy.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nałożyłam właśnie Flavo C na twarz, nie wiem dlaczego, ale zapach przypomina mi trochę samoopalacz
Powiedzcie mi jeszcze, czy Wy przechowywałyście buteleczkę w lodówce? Bo nie wiem czy się mam z nią jakoś specjalnie obchodzić?
Ja nie jakby stało w lodówce to pewnie bym nie używała go regularnie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na mnie niestety trwałością wykazują się raczej kompozycje zwane "wieczorowymi" dlatego bardzo ciężko mi znaleźć coś łagodnego na dzień.
W moim słowniku nie ma czegoś takiego jak "coś łagodnego na dzień" w odniesieniu do perfum. Ostatnio codziennie pachnę sobie Opium i jest mi z tym bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jutro też zasuwam do "pracy", po południu powinny się ostatecznie wyjaśnić moje losy zawodowe jeśli chodzi o tę firmę.
To trzymam żeby wszystko poszło po Twojej myśli.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Żeby nie było zbyt miło jestem wściekła na L'Oreala za zepsucie formuły Superlinera- to jest jakaś masakra, Black Lacquer jest gumowaty i skleja mi powieki, wręcz utrudnia mruganie na szczęście nie odbija się od razu, więc na mały wieczorny wyskok się nada tak w środku tygodnia, ale na całonocne imprezy muszę szukać następcy
Hmm może Ci się trafił jakiś lipny egzemplarz? Ja jestem z mojego super zadowolona i nie zauważyłam żadnego z opisywanych przez Ciebie efektów. Jedyne co mi w nim wadzi to to, że po imprezie czasem ciężko się zmywa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
czy GR 103 może dać podobny efekt do tego? http://the-swatchaholic.com/?p=6487
Zupełnie nie jest o wiele bardziej kryjący.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O ciekawe, też bym chciała zobaczyć skład. Brzmi to całkiem fajnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:20   #4402
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
od siebie dodam, że ma świetny aparat zdjęcia szalenie dokładne, nasycone kolory, bajka
w porównaniu do iPhone'ów niebo a ziemia
Chyba sama zdecyduję się na ten telefon w przyszłym roku.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też powinnam sobie zrobić przegląd techniczny, ostatni raz miałam jakieś 5 lat temu (szewc bez butów chodzi itp. ) w przyszłym tygodniu powinno mi się udać.

Kupiłam polecane przez Ciebie waciki rossmannowskie i te większe też na spróbowanie Też miałam przemalować paznokcie ale jak zwykle nie wyszło Może jutro. W weekend mam studia, od początku tygodnia jakoś nie moge się pogodzić z tym faktem, mam ochotę przespać całą sobotę. Jutro też zasuwam do "pracy", po południu powinny się ostatecznie wyjaśnić moje losy zawodowe jeśli chodzi o tę firmę.

Podtrzymuję dobrą opinię o bazie pod lakier Essence- niweluje efekty beznadzijenego topa OTD.
Warto dla świętego spokoju, też bardzo dawno nie robiłam, ale o dziwo bez problemu dostałam skierowanie, no to już poszłam.

Waciki Lilibe są najlepsze, a przetestowałam ich naprawdę wiele.

Cieszę się, że jesteś zadowolona z bazy! Ja wczoraj pomalowałam paznokcie topem świecącym w uv i jak na złość w całym klubie nie było ultrafioletu, a byłam ciekawa, jak to wygląda.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:34   #4403
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moja mama ma tego Samsunga i jest nim zachwycona (niestety, bo chciałam ją namówić na wymianę ze mną, ale się nie dało ). Jest duży, ale też bez przesady, według mnie rozmiar jest jeszcze odpowiedni jak na telefon. Od kiedy go ma często zostawia laptopa w pracy, a w domu przegląda internat właśnie na Samsungu.
Dla mnie jest jednak dość duży, tzn. jedną dłonią byłoby mi go ciężko obsługiwać, a czasami trzeba. Ja większość rzeczy robię na iPhonie poza pracą (internet, maile, itp) i tak jest mi najwygodniej
Dzięki za opinię, strasznie mnie kusi, ale nie wiem, czy na pewno będzie dla mnie wygodny... Wciąż rozważam też, czy nie zostać jeszcze rok z obecnym telefonem.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Się pochwalę, że w ramach noworocznych postanowień wczoraj poszłam na badania, a musicie wiedzieć, że jeśli chodzi o igły to jestem straszną panikarą. Dziś odebrałam wyniki i prawie wszystko jest ok, a to co nie jest ok chyba tak czy inaczej nie oznacza niczego złego.
Ja panicznie boję się igieł, właściwie można by nazwać to fobią Chociaż odkąd miałam duże problemy ze zdrowiem i ciągle musiałam pobierać krew do coraz to nowszych badań to trochę zobojętniałam... Jakoś spowszedniało mi Tylko z kroplówką było ciężko, nie mogłam na to patrzeć

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Powiedzcie mi jeszcze, czy Wy przechowywałyście buteleczkę w lodówce? Bo nie wiem czy się mam z nią jakoś specjalnie obchodzić?
Ja trzymałam w zamkniętej szafce, nie zaobserwowałam żadnych zmian w trakcie używania.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
od siebie dodam, że ma świetny aparat zdjęcia szalenie dokładne, nasycone kolory, bajka
w porównaniu do iPhone'ów niebo a ziemia
Masz S III? Nie wydaje Ci się za duży?

Nawet S II robi lepsze zdjęcia od iPhone'a 4 (z 5 nie miałam porównania). W tym akurat Apple się nie popisało, ale mnie też na aparacie aż tak nie zależy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na mnie niestety trwałością wykazują się raczej kompozycje zwane "wieczorowymi" dlatego bardzo ciężko mi znaleźć coś łagodnego na dzień.
Hm, nie wiem, jakbyś określiła Addicta, Flowerbomb EDP czy Ange Ou Demon Le Secret Elixir, ale ja ich spokojnie używam na dzień i nie uważam za wieczorowe Porzez pewien czas testowałam też Midnight Posion, wbrew nazwie również na dzień Dla mnie nie ma takiej kategorii, na dzień czy na wieczór. Bardziej dopasowuję do temperatury otoczenia - raz w ciepły wiosenny dzień mało się nie udusiłam Flowerbomb na własnej skórze. Latem mam ochotę na inne zapachy niż zimą.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam świeżego ananasa i tego z puszki też bardzo lubię.
Mnie po świeżym strasznie szczypie język, ale fakt, jest pyszny!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:40   #4404
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja panicznie boję się igieł, właściwie można by nazwać to fobią Chociaż odkąd miałam duże problemy ze zdrowiem i ciągle musiałam pobierać krew do coraz to nowszych badań to trochę zobojętniałam... Jakoś spowszedniało mi Tylko z kroplówką było ciężko, nie mogłam na to patrzeć
Ja do igieł nic nie mam, ale jak w szpitalu pielęgniarka bezskutecznie próbowała wbic mi wenflon, po czym zaatakowała drugie miejsce (na wierzchu dłoni) to już mam uraz. Wtedy aż się popłakałam a ona: "ma pani te żyły jak niteczki i mi uciekają".
W ogóle to w te 5 dni, które spędziłam w szpitalu byłam więcej razy pokłuta niż prze te prawie 30 lat życia Przez kolejnych 5 dni znęcał się jeszcze mąż, który dawał mi zastrzyki w brzuch
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:25   #4405
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Porządnie kryjący. Ja go mam teraz na jednej warstwie Beige Boheme i lakieru spod spodu generalnie nie widać, ale są miejsca na granicy tego złotka, gdzie nałożyłam go sporo cieniej (tak dosłownie musnęłam prawie suchym pędzelkiem) i tam prześwituje lakier (zrobiłam sobie eskeprymentalnie takie udawane ombre i nawet to wygląda ).

A ja uwielbiam świeżego ananasa i tego z puszki też bardzo lubię.

Porazka w ogóle z tym Addictem, co prawda nie wąchałam nowej wersji, ale w KWC jest zgłoszona i jak się porówna nuty zapachowe, to zaszło tu chyba jakieś straszne uproszczenie zapachu i pozbawienie go duszy.
W moim słowniku nie ma czegoś takiego jak "coś łagodnego na dzień" w odniesieniu do perfum. Ostatnio codziennie pachnę sobie Opium i jest mi z tym bardzo dobrze.

To trzymam żeby wszystko poszło po Twojej myśli.

Hmm może Ci się trafił jakiś lipny egzemplarz? Ja jestem z mojego super zadowolona i nie zauważyłam żadnego z opisywanych przez Ciebie efektów. Jedyne co mi w nim wadzi to to, że po imprezie czasem ciężko się zmywa.

O ciekawe, też bym chciała zobaczyć skład. Brzmi to całkiem fajnie.
A to jest limitka?

Tak dawno jadłam świeżego, że nawet nie pamiętam jak smakuje Ale w kosmetykach to dla mnie najsztuczniejszy aromat na równi z truskawkami.

Też unikam takiego podziału ale tak najprościej nakreślić o co mi chodzi Kocham te cięższe zapachy, tylko to czym się spsikam ma ogromny wpływ na to jak się czuję, a są dni kiedy chcę czuć się inaczej i nie mam czym tego sprawić. Chodzi o coś łagodnego w traktowaniu mnie, żeby nie narzucało mi tego rodzaju nastroju i nie wymagało kierowania umysłu w dany rejon. OMG, ależ demonicznie to zabrzmiało

Hmm, sęk w tym, że ja sama dokładnie nie wiedziałam czego chcieć. Ale sprawa rozwiązana, nie ma tu na razie dla mnie pracy, będę chodzić jeszcze tydzień (ale najpierw tydzień wolnego) żeby uczciwie minęły 2 miesiące i zgłoszę się po dokument poświadczający tę praktykę. I idę dalej

Pod Biprostalem dziś go oglądałam, już był w koszyku, ale sobie przypomniałam, że w lodówce czeka na mnie jeszcze olej z jeżyn z Mazideł No więc grzecznie odłożyłam, telefonowe zdjęcie składu jest nieczytelne, ale bardzo pozytywne wrażenia mam. Cena 17,99.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Warto dla świętego spokoju, też bardzo dawno nie robiłam, ale o dziwo bez problemu dostałam skierowanie, no to już poszłam.

Cieszę się, że jesteś zadowolona z bazy! Ja wczoraj pomalowałam paznokcie topem świecącym w uv i jak na złość w całym klubie nie było ultrafioletu, a byłam ciekawa, jak to wygląda.
O, to może ja też bym najpierw internistę odwiedziła po skierowanie? Dobry pomysł


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja panicznie boję się igieł, właściwie można by nazwać to fobią Chociaż odkąd miałam duże problemy ze zdrowiem i ciągle musiałam pobierać krew do coraz to nowszych badań to trochę zobojętniałam... Jakoś spowszedniało mi Tylko z kroplówką było ciężko, nie mogłam na to patrzeć

Hm, nie wiem, jakbyś określiła Addicta, Flowerbomb EDP czy Ange Ou Demon Le Secret Elixir, ale ja ich spokojnie używam na dzień i nie uważam za wieczorowe Porzez pewien czas testowałam też Midnight Posion, wbrew nazwie również na dzień Dla mnie nie ma takiej kategorii, na dzień czy na wieczór. Bardziej dopasowuję do temperatury otoczenia - raz w ciepły wiosenny dzień mało się nie udusiłam Flowerbomb na własnej skórze. Latem mam ochotę na inne zapachy niż zimą.
A ja lubię być po obu stronach strzykawki

Ja sobie do humoru chcę dopasowywać, tak jak z muzyką- nie w każdej sytuacji słucham tej ulubionej i bardziej wymagającej Sezonowość temperaturowa z kolei na mnie nie działa, jestem stała w uczuciach, aczkolwiek zgadzam się, odczucia bywają różne
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja do igieł nic nie mam, ale jak w szpitalu pielęgniarka bezskutecznie próbowała wbic mi wenflon, po czym zaatakowała drugie miejsce (na wierzchu dłoni) to już mam uraz. Wtedy aż się popłakałam a ona: "ma pani te żyły jak niteczki i mi uciekają".
Właśnie sporo negatywnych opinii o pielęgniarkach się nasłuchałam i to zarówno od pracowników jak i pacjentów. Także oddawajcie się pod igły analitykom

Miałam dziś poćwiczyć po krótkiej przerwie i wyparłam to
To samo z odkurzaczem.
I z paznokciami.
I umyciem okien od środka.
Za karę na kolację należy mi się tylko wczorajsze kakałko kokoskowe

Widziałam jeszcze kilka nowości w Rossie- Rexony Pure bezzapachowe 48h, Schaumę kofeinową do włosów rzadkich, balsam Isany z olejkiem arganowym (mam ochotę na niego ).

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

A i fajny wzorek http://1.bp.blogspot.com/-EgtjgkGD1i...hing+New-1.jpg
i genialny okrągły brokat http://4.bp.blogspot.com/-qgmBKQTY19...h+A+Wave+2.JPG
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:26   #4406
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Z kosmetyków, które chciałabym kupić w najbliższym roku będą to:

* masełkowa szminka Revlon
też mam na nią ochotę
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a masz EcoBubble może?
nie mam, miałam bardzo ograniczony wybór, bo potrzebowałam pralki z jak najmniejszym wymiarem na głębokość - brałam pod uwagę Amicę i Indesit, bo cenowo wychodziły najatrakcyjniej i miały świetne opinie
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
musi być świetny też taki chcę!

widziałyście propozycje żeli OS na wiosnę?
chyba najbardziej przemawiają do mnie owoce leśne już widzę kąpiel z jagodami, borówkami, malinkami
jeszcze nie próbowała, ale dam Ci znać czy się sprawdza a z żeli mam ochotę na ananasa, uwielbiam i zapach i smak, chociaż jagodowy też nieźle brzmi - mogliby wprowadzić wszystkie, na zachodzie jest mnóstwo różnych rodzajów i zapachów.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
U mnie niestety suche szampony sie nie sprawdzaja,wyglada to gorzej niz bez:/Dlatego w sezonie kapturowo-czapkowym katuje moje wlosy codziennym myciem:/
ja generalnie myję codziennie włosy, ale czasem w weekend sobie odpuszczę i użyję suchego szamponu - widać efekt, włosy są świeże i uniesione, zyskują dodatkową objętość; używam taniej Isany Syoss też sobie chwaliłam
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kupiłam polecane przez Ciebie waciki rossmannowskie i te większe też na spróbowanie
[/COLOR]Wyszperane na dobranoc
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...bsynt-do-dloni yyy niech mi ktoś wskaże jakikolwiek związek z absyntem
też polecam waciki z Rossmanna, moje ulubione lubię jeszcze z Auchan ich markę własną.
Ten Absynt ma ekstrakt z piołunu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:57   #4407
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
nie mam, miałam bardzo ograniczony wybór, bo potrzebowałam pralki z jak najmniejszym wymiarem na głębokość - brałam pod uwagę Amicę i Indesit, bo cenowo wychodziły najatrakcyjniej i miały świetne opinie

Ten Absynt ma ekstrakt z piołunu
Szukam opinii o tej finkcji

Aaa, to zwracam honor w takim razie
I dopisuję masełko do listy zakupowej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:10   #4408
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A to jest limitka?
Nie mam pojęcia
Teraz jakaś moda nastała na brokatowe lakiery, więc może.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, sęk w tym, że ja sama dokładnie nie wiedziałam czego chcieć. Ale sprawa rozwiązana, nie ma tu na razie dla mnie pracy, będę chodzić jeszcze tydzień (ale najpierw tydzień wolnego) żeby uczciwie minęły 2 miesiące i zgłoszę się po dokument poświadczający tę praktykę. I idę dalej
Zawsze to doświadczenie do cv może teraz będzie łatwiej chociaż trochę, żeby coś znaleźć?

Mi się powoli zbliża koniec umowy i też nie wiem co dalej. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły skutku.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pod Biprostalem dziś go oglądałam, już był w koszyku, ale sobie przypomniałam, że w lodówce czeka na mnie jeszcze olej z jeżyn z Mazideł No więc grzecznie odłożyłam, telefonowe zdjęcie składu jest nieczytelne, ale bardzo pozytywne wrażenia mam. Cena 17,99.
O to podejdę w przyszłym tygodniu w któryś dzień po pracy zapoznać się z nowym produktem.

Balsam z olejkiem arganowym też widziałam i też mnie kusi, ale nieprędko będę mieć szansę go kupić.

Ja właśnie popełniam grzech przeciwko walce z cellulitem - zjadłam na kolację miskę popcornu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:27   #4409
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajny ten telefon, ja bardzo lubię Samsungi ostatnio oglądałam w Saturnie, ale kosztują od 1000 do 2000zł, także sporo, a abonament nie wchodzi w grę, póki nie pracuję
Jest jeszcze allegro i ostatecznie komisy. Zawsze to taniej

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję, Tobie również!


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Się pochwalę, że w ramach noworocznych postanowień wczoraj poszłam na badania, a musicie wiedzieć, że jeśli chodzi o igły to jestem straszną panikarą. Dziś odebrałam wyniki i prawie wszystko jest ok, a to co nie jest ok chyba tak czy inaczej nie oznacza niczego złego.
W styczniu byłam już 2 razy na pobieraniu krwi i czeka mnie kolejne co najmniej 2 Nie mam z tym problemu, chociaż nie jestem fanką.
Gorsze jest dla mnie to, że często mimo przytrzymywania ręki robi mi się porządny siniak

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
też polecam waciki z Rossmanna, moje ulubione lubię jeszcze z Auchan ich markę własną.
A ja jestem wierna wacikom z Lidla. Są idealne! Nie znoszę jak się rozwarstwiają a te są zszywane
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 07:03   #4410
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa, to zwracam honor w takim razie
I dopisuję masełko do listy zakupowej
eee to ja nie dopisałam w newsie, poprawię go w poniedziałek jestem ciekawa zapachu tej serii, bo strasznie się o nim rozpisywali
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja jestem wierna wacikom z Lidla. Są idealne! Nie znoszę jak się rozwarstwiają a te są zszywane
muszę zerknąć, jeszcze ich nie miałam '

pochwalę się, że mam nowy kolor włosów i bardzo mi się podoba, jest naturalny, mam delikatnie ocieplony odrost i lekkie refleksy, końcówki nadal jasne

zerknijcie na lakiery Delia Las Vegas, mam srebrny i daje bardzo fajny efekt http://www.delia.pl/produkty/show/LasVegas
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.