MTV Polska- programy rozrywkowe... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 12:30   #151
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Miło, że ktoś się ze mną zgadza A ten cały Bam to taki koleś, który nieźle 'schizuje'. Wymyśla jakieś niebezpieczne 'zabawy' i 'bawi' się w to. Pozatym wszędzie go pełno.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:07   #152
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ogląda na MTV POlska programy rozrywkowe takie jak np. "Wanna Come In?" , "Pimp My Ride" , "Dissmised" , "Penetratorzy" itp

Ja osobiście bardzo lubię "Pimp My Ride" czyli "odpicuj mi brykę" prowadzone przez Xzibit'a, czasmi ze strasznych gratów potrafią zrobić prawdziwe cudeńka. Niedługo rusza europejska edycja tego programu , ciekawa jestem jak odpicuja polskie bryki

Oglądam też czasami "Wanna Come In"
Zauważyłam że w Ameryce jest kręconych wiecej tego typu programów (dla młodzieży), w Polsce raczej takich nie ma..
Pimp my ride bardzo lubię chłopacy są śmieszni i dlatego ludzie lubią oglądać ich program Ale odpowiednik brytyjski tego programu jest nieciekawy.Gościu o wogóle nie jest śmieszny i nie pasują mu zupełnie te ciuchy

Co do "Dissmised" czy ten drugi "poznaj mają mamę" są wręcz szokujące szczególnie ten drugi .Mamy idą na randke zachowując się za przeproszeniem jak skończone idiotki opowiadają o swoich córkach jakie to mają tyłeczki,a jakie cycuszki czy jakie są wyuzdane.Jedna nawet zaczeła opowiadać amantowi,że zakupiła swojej kochanej córci wibrator na urodzinki ech taa
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:15   #153
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ogląda na MTV POlska programy rozrywkowe takie jak np. "Wanna Come In?" , "Pimp My Ride" , "Dissmised" , "Penetratorzy" itp

Ja osobiście bardzo lubię "Pimp My Ride" czyli "odpicuj mi brykę" prowadzone przez Xzibit'a, czasmi ze strasznych gratów potrafią zrobić prawdziwe cudeńka. Niedługo rusza europejska edycja tego programu , ciekawa jestem jak odpicuja polskie bryki

Oglądam też czasami "Wanna Come In"
Zauważyłam że w Ameryce jest kręconych wiecej tego typu programów (dla młodzieży), w Polsce raczej takich nie ma..
Pimp my ride bardzo lubię chłopacy są śmieszni i dlatego ludzie lubią oglądać ich program Ale odpowiednik brytyjski tego programu jest nieciekawy.Gościu o wogóle nie jest śmieszny i nie pasują mu zupełnie te ciuchy

Co do "Dissmised" czy ten drugi "poznaj mają mamę" są wręcz szokujące szczególnie ten drugi .Mamy idą na randke zachowując się za przeproszeniem jak skończone idiotki opowiadają o swoich córkach jakie to mają tyłeczki,a jakie cycuszki czy jakie są wyuzdane.Jedna nawet zaczeła opowiadać amantowi,że zakupiła swojej kochanej córci wibrator na urodzinki ech taa
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:17   #154
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

raz było "poznaj moja mamę" z homoseksualistami. Było trzech chłopaków gejów i ten jeden co wybiera ich poznając matkę, myślałam, że padne jak to zobaczyłam.

Nowoczesne mamuśki

AAA i jeszcze "next" jest ponizej przeciętnej. Durnota nad durnotami
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:29   #155
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość

AAA i jeszcze "next" jest ponizej przeciętnej. Durnota nad durnotami

a to chyba nie na MTV
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:29   #156
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Ehmm.. oglądałam kilka razy badziewie o jakim tu wspominacie i powiem szczerze byłam w ciężkim szoku.

Poziom tych programów jest żenujący.

Nie ma się co dziwić ,ze dzisiejsze 14 latki ( większość z nich!!)w życiu nie przeczytały żadnej książki a ich życiowym priorytetem jest wybór spódniczki na dyskotekę i zrobienie kolegom loda w szkolnej ubikacji ( a przynajmniej takie wrażenie można odnieść).

Ja oczywiście rozumiem przesłanie i cel programów rozrywkowych - ale jednak rozrywka również może być na poziomie. A nie jak w tym przypadku oscylować wokół tyłków, dup, seksu, obscenicznych żartów, slangu i prowadzących, na których ciąży ileś tam wyroków.

Sorki ale na miejscu zdroworozsądkowo myślących rodziców, zabroniłabym oglądać ten shit ( a niech będzie określenie w stylistyce MTV ) dzieciom poniżej 18 roku życia
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:30   #157
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
raz było "poznaj moja mamę" z homoseksualistami. Było trzech chłopaków gejów i ten jeden co wybiera ich poznając matkę, myślałam, że padne jak to zobaczyłam.

Nowoczesne mamuśki

AAA i jeszcze "next" jest ponizej przeciętnej. Durnota nad durnotami

Właśnie,zapomniałam dodać to o homoseksualistach ale pozostawiam to bez komentarza.

A ten "next" to co to ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 14:42   #158
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
a to chyba nie na MTV
na naszym polskim MTV tego nie ma, za to na niemieckim jest i to baardzo często.
Głupszego programu jeszczenie widziałam.
A raczej głupszych "występujących":rolle yes:
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:56   #159
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Właśnie,zapomniałam dodać to o homoseksualistach ale pozostawiam to bez komentarza.

A ten "next" to co to ?
polega to na tym, że jest wielku bus i siedzi w nim 6 czy 7 dziewczyn i jeden chłopak, który na nich przed busem czeka (albo odwrotnie). I on z każdą po kolei spędz czas, dopóki nie wybierze tej co mu się podoba (jak spodoba mu się np. pierwsza to reszty już nie zobaczy). Każda minuta z nim spędzona to dla dziewczyny jeden dolar.

Zdarza się tak, że np. dziołcha wychodzi z busu, a mu się nie spodoba z wyglądu to on od razu krzyczy "next" i ta wtedy najczęscie go wyzywa

Z tym spędzaniem czasu to też róźnie, bo np. nie raz te osoby wybierane sa normalnie osmieszane, ale nieraz odwrotnie.

Kiedyś był odcinek gdzie chłopakowi juz została jedna dziewczyna, spędził z nią z pół dnia,a ta na konic kiedy siedzieli przy stoliczku się po prostu POSIKAŁA i zrobila głupiutką
minę. Ten gościu był w szoku i oczywiscie było "next"
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:32   #160
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
polega to na tym, że jest wielku bus i siedzi w nim 6 czy 7 dziewczyn i jeden chłopak, który na nich przed busem czeka (albo odwrotnie). I on z każdą po kolei spędz czas, dopóki nie wybierze tej co mu się podoba (jak spodoba mu się np. pierwsza to reszty już nie zobaczy). Każda minuta z nim spędzona to dla dziewczyny jeden dolar.

Zdarza się tak, że np. dziołcha wychodzi z busu, a mu się nie spodoba z wyglądu to on od razu krzyczy "next" i ta wtedy najczęscie go wyzywa

Z tym spędzaniem czasu to też róźnie, bo np. nie raz te osoby wybierane sa normalnie osmieszane, ale nieraz odwrotnie.

Kiedyś był odcinek gdzie chłopakowi juz została jedna dziewczyna, spędził z nią z pół dnia,a ta na konic kiedy siedzieli przy stoliczku się po prostu POSIKAŁA i zrobila głupiutką
minę. Ten gościu był w szoku i oczywiscie było "next"
occhh taaak widziałam niedawno ten program, ale na jakimś innym programie. Hmm naprawdę można tam ośmieszyć pannę
Co do "Date my mum" też widziałam to z tymi homoseksualistami. Mamuśki, że hoo hoo. Jedna opowiada, że jej córcia ma big biust, druga o tyłku swojej córki itp itd. Albo opowiada o dziwacznych sytuacjach córki...hmm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:40   #161
sweetashoney
Rozeznanie
 
Avatar sweetashoney
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraina gwiazd
Wiadomości: 574
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

He to ten program "next" jest jakiś poryty...Co do Date my mom to rzeczywiście często są tam śmieszne scenki...Coś kiedyś było o paluszku pampuszku albo o tym że jakaś laska pierdziała w restauracji czy bekała...Po prostu żenujące o takim czymś gadac w TV
sweetashoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 16:10   #162
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Co do "Dissmised" czy ten drugi "poznaj mają mamę" są wręcz szokujące szczególnie ten drugi .Mamy idą na randke zachowując się za przeproszeniem jak skończone idiotki opowiadają o swoich córkach jakie to mają tyłeczki,a jakie cycuszki czy jakie są wyuzdane.Jedna nawet zaczeła opowiadać amantowi,że zakupiła swojej kochanej córci wibrator na urodzinki ech taa
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
raz było "poznaj moja mamę" z homoseksualistami. Było trzech chłopaków gejów i ten jeden co wybiera ich poznając matkę, myślałam, że padne jak to zobaczyłam.

Nowoczesne mamuśki

AAA i jeszcze "next" jest ponizej przeciętnej. Durnota nad durnotami
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
polega to na tym, że jest wielku bus i siedzi w nim 6 czy 7 dziewczyn i jeden chłopak, który na nich przed busem czeka (albo odwrotnie). I on z każdą po kolei spędz czas, dopóki nie wybierze tej co mu się podoba (jak spodoba mu się np. pierwsza to reszty już nie zobaczy). Każda minuta z nim spędzona to dla dziewczyny jeden dolar.

Zdarza się tak, że np. dziołcha wychodzi z busu, a mu się nie spodoba z wyglądu to on od razu krzyczy "next" i ta wtedy najczęscie go wyzywa

Z tym spędzaniem czasu to też róźnie, bo np. nie raz te osoby wybierane sa normalnie osmieszane, ale nieraz odwrotnie.

Kiedyś był odcinek gdzie chłopakowi juz została jedna dziewczyna, spędził z nią z pół dnia,a ta na konic kiedy siedzieli przy stoliczku się po prostu POSIKAŁA i zrobila głupiutką
minę. Ten gościu był w szoku i oczywiscie było "next"



Co jak co, ale programy rozrywkowe w MTV nie są nawet na średnim poziomie.
Te wszystkie programy są tak tragiczne, że czasem się zastanawiam czy oni (występujący w tych programach) pamiętają, że są w tv i praktycznie cały świat ich ogląda No ale trzeba się pokazać, szkoda tylko, że z tej najgorszej strony.
A najgorsze jest to, że niektóre polskie nastolatki biorą przykład z takich infantylnych i głupiutkich do granic możliwości amerykańskich dziewuszek
Przecież przykład należałoby brać z mądrych, przykładnych i przede wszystkim normalnych ludzi W MTV takich mało, niestety
A mnie jeszcze, że tak powiem bulwersuje sposób w jaki te nastolatki odzywają się do swoich rodziców, ale z drugiej strony ci rodzice też niewiele warci
Dziwne, że jeszcze nikt się nie przyczepił do edukacyjno-rozrywkowych programów MTV
No chyba, że się przyczepił tylko ja o tym nie wiem
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 16:41   #163
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość


Co jak co, ale programy rozrywkowe w MTV nie są nawet na średnim poziomie.
Te wszystkie programy są tak tragiczne, że czasem się zastanawiam czy oni (występujący w tych programach) pamiętają, że są w tv i praktycznie cały świat ich ogląda No ale trzeba się pokazać, szkoda tylko, że z tej najgorszej strony.
A najgorsze jest to, że niektóre polskie nastolatki biorą przykład z takich infantylnych i głupiutkich do granic możliwości amerykańskich dziewuszek
Przecież przykład należałoby brać z mądrych, przykładnych i przede wszystkim normalnych ludzi W MTV takich mało, niestety
A mnie jeszcze, że tak powiem bulwersuje sposób w jaki te nastolatki odzywają się do swoich rodziców, ale z drugiej strony ci rodzice też niewiele warci
Dziwne, że jeszcze nikt się nie przyczepił do edukacyjno-rozrywkowych programów MTV
No chyba, że się przyczepił tylko ja o tym nie wiem
Sweet przecież nie ma to jak lans
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:07   #164
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Sweet przecież nie ma to jak lans
Lans

Każdy ma inny sposób na życie
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:16   #165
sweetashoney
Rozeznanie
 
Avatar sweetashoney
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraina gwiazd
Wiadomości: 574
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Fakt faktem...Sweet dobrze powiedziane
sweetashoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:19   #166
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
occhh taaak widziałam niedawno ten program, ale na jakimś innym programie.
Kiedys maratony tego programu emitowane były na Zone Club, teraz pewnie też czasami leci. Niestety nie pamietam spolszczenia.
U mnie jest tak: jesli jest kolezanka ogladamy wszystko po kolejki komentujac,te idiotyzmy. Najbardziej lubie Made(ogladam go z mama),Road Rulez,ten program ktory rpowadzil Puff Diddy zakladajac zespol i MTV Masters. Inne programu tez chetnie obejrze.
Nie znosze jedynie Wanna Come IN?, Dissmised, Date my mum,My own.
Pewnie i inne programy by sie tez znalalzly, ale te sa naprawde poryte.
A nie powiem htf czy przerysowanych tez lubie sobie pdejrzec, a jakze!
Jackass, Dirty Sanchez(nie pamietam nazwy) ,Ryana Demolki i Margere tez podejrze. Czasami chlopaki maja nieziemskie odpaly

A i zapomnialabym: True LIfe t chyba jedyny program do ktorego zasiada moj tata. ciekawe...:/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:25   #167
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

duzo juz programow widzialam na MTV, ale dzisiaj przezyzylam prawdziwa traume. Byl program o mlodych miss, takich w wieku 5-6 lat. i to jak one wyglądaly , megaaaa tapeta, fryzury ala Wioletta Villas przed konkursem są pryskane samooopalaczami, zakladaja im sztuczne zeby , bo niektore jeszcze nie posiadaja swoich, wbijają w jakies wieczorowe kiecki, najczesciej różowe. Najgorsze, ze one same tego nie chcą, nie lubia .. ale chore mamuski je zmuszają.
Inne programy jakos bylam w stanie przebolec, ale po tym ewidentnie czulam niesmak.


ale innych programow tez nie skomentuje.. co drugi to glupszy.
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:28   #168
sweetashoney
Rozeznanie
 
Avatar sweetashoney
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraina gwiazd
Wiadomości: 574
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Agatkaz ja też widziałam ten program...Takie małe a już większość z nich myśli że są najpiękniejszymi istotami na ziemi...U nie których z tych dziewczynek widziałam gorycz...
sweetashoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:44   #169
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
duzo juz programow widzialam na MTV, ale dzisiaj przezyzylam prawdziwa traume. Byl program o mlodych miss, takich w wieku 5-6 lat. i to jak one wyglądaly , megaaaa tapeta, fryzury ala Wioletta Villas przed konkursem są pryskane samooopalaczami, zakladaja im sztuczne zeby , bo niektore jeszcze nie posiadaja swoich, wbijają w jakies wieczorowe kiecki, najczesciej różowe. Najgorsze, ze one same tego nie chcą, nie lubia .. ale chore mamuski je zmuszają.
Inne programy jakos bylam w stanie przebolec, ale po tym ewidentnie czulam niesmak.


ale innych programow tez nie skomentuje.. co drugi to glupszy.
ogladalam razem z ciocia. Poprostu płacz i smiech na przemian.
Niektore dziewczynki nawet nie wiedza czasem co robia, o co walcza itp,
To wszystko przez ich matki. Zreszta obejrzyjcie sobieczasem Tiara Girls. To program o mlodych miss, ktore sa juz nieco starsze. Calyczas kiedurja nimi ich matki, ktore lecza na nich swoje kompleksy i ambicje. Dobrze ze w Polsce jeszcze takich szmerow bajerow nie ma!
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 17:47   #170
sweetashoney
Rozeznanie
 
Avatar sweetashoney
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraina gwiazd
Wiadomości: 574
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Kiedyś był takim film że matka kazała córce na siłę chodzić po wybiegach, miec zgrabną linię itd...Po prostu porażka jak te matki mogą dyktować swoim pociechom co mają robić w życiu...Eh szkoda słów
sweetashoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 16:23   #171
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Już się na Mafii pożaliłam, to tu też muszę. Nie pamiętam kiedy coś ostatnio mnie tak zirytowało w telewizorni.

MTV na codzień nie oglądam, bo nigdy niczego wartościowego tam nie widziałam, a normalnie na bzdury czasu mi brak. Dzisiaj jednak sprzątałam trochę w pokoju na dole i włączyłam tv, żeby mi coś grało. Filmu nie chciałam zaczynać, a akurat trafiłam na coś dziwnego w MTV - program "Date my mom". Że niby chłopak umawia się z trzema matkami, a potem decyduje, z którą z ich córek pójdzie na randkę (oczywiście nie widząc tych córek). Pomyslałam, zobaczymy, co to za ciekawostka. No i oglądałam.

Chłopak: niewysoki rudzielec; niebrzydki, ale jakiś taki głupkowaty.
"Nie jestem olbrzymem; pomijając niektóre części mojego ciała"; "Czy wisienka pani córki jest jeszcze nietknięta?".

M. i C. nr 1: Matka 50 lat, ale całkiem dobrze się trzymała; tlenione włosy, taka niby wysportowana dżaga. Wyluzowana, równiacha, gra w kapeli rockowej. Córka podobna do Kelly Osbourne, 18 l. Tłuściutka, wytatuowana, wykolczykowana. Twarz miała właściwie ładną; ale ordynarna okropnie i niezbyt inteligentna. Imprezowiczka. Matka chwaliła się chłopakowi, że córka dostarczy mu nowych wrażeń czy coś tam.

M. i C. nr 2: Kobieta wygląda dosyć normalnie, taka pani w średnim wieku. Córka też niby w porzątku; ładna, naturalna, że niby inteligentna. Jej matka: "Moja córka jest geniuszem. W dzieciństwie zdiagnozowano u niej talent" (że jak? ) Hobby córki to bekanie. Matka prosi chłopaka, by zademonstrował jej, czy też potrafi bekać jak jego córka. Ch. zademonstrował. Stwierdził, że potrafi też dobrze pierdzieć.

M. i C. nr 3:
Najmłodsza z mam, ładna kobieta ze straszną opalenizną. Zgrabna, z dużym biustem (co skomentował ch. of kors). Córka jak lala Barbie. Sztuczna, cukierkowata, ze słodziutkim, okropnym głosem. Fe.

Chłopak wybiera nr 2. Na końcu programu para beka razem kilka razy.

Wszystko to strasznie sztuczne, głupie, denne. Matki chyba z kosmosu. Zrobią wszystko, by ch. umówił się z ich córką. M A S A K R A. Ależ jestem zniesmaczona.

No ja nie wiem, czy to ja jestem jakaś dziwna, konserwatywna, poważna, czy to z tym program jest jednak coś nie tak?

-----

"Jestem geniuszem! Pobekaj ze mną!"
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 16:37   #172
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość

No ja nie wiem, czy to ja jestem jakaś dziwna, konserwatywna, poważna, czy to z tym program jest jednak coś nie tak?

"Jestem geniuszem! Pobekaj ze mną!"
to z tym programem jest coś nie tak

ja kiedyś oglądałam odcinek gdzie koleś nie dość że wyglądał jak idiota to jeszcze nim był. Jego uczeszanie.. (co i tak było najmniejszym problemem)- wyglądał jak by wstał co dopiero z łóżka z każdą z matek poruszał tylko temat cycków, czy jest dziewicą i czy szuka przelotnych znajomości (no w zasadzie same sprawy łóżkowe, nawet nie pamiętam czy zapytał o imie córki )
Heh mało tego widziałam kiedyś odcinek gdzie koleś zadowolony z wyboru swojej dziewczyny powiedział "mój rozum cierpi, ale wacek się cieszy" i zagestykulował ciałem seks

Jednej dziewczynie (jak już pod koniec biegną wzdłuż plaży obydwoje) widać było tyłek przez spódniczke, nie założyła bielizny (przyszykowała się chyba na mocne wrażenia z randki) no i tak biegnie i tyłek jej widać oo dużo tego w tym programie jest.. dużo...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 16:44   #173
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Ja już tego nie mam zamiaru oglądać. Jestem totalnie zniesmaczona. Okropność.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 16:53   #174
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Najbardziej rozwala mnie My super sweet 16 czy coś takiego , laski które w nim występuja uważają sie za mega gwiazdy , akurat przypomniał mi sie teraz taki odcinek gdzie dziewczyna powiedziała że nie wsiądzie do uzywanego auta po czym gdy zajechali do salonu gdzie mieli jej kupic audi okazało sie , że babcia wybrała dla niej kilkuletnie auto dziewczyna na to : " co ? chyba żartujesz miałam 12 lat jak nie wyprodukowali , jest stare ja chce nowe " i foch , tupanie nogami itd. Jednak okazało sie że był to tylko niewinny żart i dziewczyna dostała nową wypasioną bryke . Rodzice tych "księżniczek" chyba nie wyobrażają sobie jaką krzywde robią społeczeństwu wychowując takie potwory , i na przykład taką idiote ogląda 14 letnia osoba i próbuje sie na niej wzrować , tragedia a potem chodzą takie barbi po ulicach
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:00   #175
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
"Jestem geniuszem! Pobekaj ze mną!"
Ja umiem jeszcze puszczać brzydkie bąki!!!!


Oczywiście zgadzam się z Paulą.Zresztą już w tym temacie wypowiedziałam się o poziomie transmitowanych programów w tej stacji.Totalne dno.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:03   #176
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ja umiem jeszcze puszczać brzydkie bąki!!!!


Oczywiście zgadzam się z Paulą.Zresztą już w tym temacie wypowiedziałam się o poziomie transmitowanych programów w tej stacji.Totalne dno.
No.

Ej, Sweet, a co to masz w avie?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:08   #177
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Ej, Sweet, a co to masz w avie?

Eee takie cuś
Bo to taka akcja gangu kioskowego
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:13   #178
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Eee takie cuś
Bo to taka akcja gangu kioskowego
Wariatki.

__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:27   #179
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

Pimp my ride.. dla mnie spoko
Penetratorzy.. na tym idzie się pośmiać i żałować niektórych ludzi ale może być
Sweet 16.. TRAGEDIA!! Niektóre panny przydałoby się wychłostać Rozumiem można mieć kase ale żeby zamykać główną drogę, po której jeżdżą karetki tylko dlatego bo ona chce jechać tą drogą masakra wg mnie pasuje do nich tylko określenie "rozpieszczone bachory"

Co do tego programu co się chłopak najpierw umawia z matkami dziewczyn.. poprostu n/c po obejrzeniu tego miałam ochote szczelić sobie w łeb

pozdrawiam
Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 17:02   #180
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: MTV Polska- programy rozrywkowe...

No , to może ja sie wypowiem .
Z programów MTV czasem obejrze MADE i TRUE LIFE .

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
-Żałuj, moja piękna córka skopie ci tyłek. Poznaj moją olśniewającą córkę Mary
I z samochodu wysiada jakaś grubaska
Reakcje sa dobre .

[quote=Sweet_21;4531176]

Co jak co, ale programy rozrywkowe w MTV nie są nawet na średnim poziomie.
Te wszystkie programy są tak tragiczne, że czasem się zastanawiam czy oni (występujący w tych programach) pamiętają, że są w tv i praktycznie cały świat ich ogląda No ale trzeba się pokazać, szkoda tylko, że z tej najgorszej strony.
A najgorsze jest to, że niektóre polskie nastolatki biorą przykład z takich infantylnych i głupiutkich do granic możliwości amerykańskich dziewuszek
Przecież przykład należałoby brać z mądrych, przykładnych i przede wszystkim normalnych ludzi W MTV takich mało, niestety
A mnie jeszcze, że tak powiem bulwersuje sposób w jaki te nastolatki odzywają się do swoich rodziców, ale z drugiej strony ci rodzice też niewiele warci
Dziwne, że jeszcze nikt się nie przyczepił do edukacyjno-rozrywkowych programów MTV
No chyba, że się przyczepił tylko ja o tym nie wiem[/quote

Najgorsze jest to , że dla niektórych nastolatek , nie tylko w Polsce i na całym świecie , głównymi celami i wartościami w życiu stają się imprezy , ciuchy Diora i "zaliczenie"( w sensie chodzenie ) jak największej ilości osobników płci męskiej w jak najkrótszym czasie .
Na szczęście są dziewczyny , które są odporne na wpływ tych programów.

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
duzo juz programow widzialam na MTV, ale dzisiaj przezyzylam prawdziwa traume. Byl program o mlodych miss, takich w wieku 5-6 lat. i to jak one wyglądaly , megaaaa tapeta, fryzury ala Wioletta Villas przed konkursem są pryskane samooopalaczami, zakladaja im sztuczne zeby , bo niektore jeszcze nie posiadaja swoich, wbijają w jakies wieczorowe kiecki, najczesciej różowe. Najgorsze, ze one same tego nie chcą, nie lubia .. ale chore mamuski je zmuszają.
Inne programy jakos bylam w stanie przebolec, ale po tym ewidentnie czulam niesmak.
Nie słyszałam o tym programie , ale na Clubie oglądałam reportaż o 10-letniej dziewczynce,która chodziła co miesiąc do fryzjera(na pasemka ) , na manicure,pedicure i codziennie wklepywała sobie słoik kremu intensywnie nawilżającego kremu na twarz,ponieważ wg mamusi (jakiejś blondyny z solarium i ze sztucznymi szponami) miała zbyt suchą skórę i musiała zawsze pięknie wyglądać , aby w przyszłości mogła odnieść sukces . Mała słoik zabierała wszędzie . Nawet do szkoły .

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
MTV na codzień nie oglądam, bo nigdy niczego wartościowego tam nie widziałam, a normalnie na bzdury czasu mi brak. Dzisiaj jednak sprzątałam trochę w pokoju na dole i włączyłam tv, żeby mi coś grało. Filmu nie chciałam zaczynać, a akurat trafiłam na coś dziwnego w MTV - program "Date my mom". Że niby chłopak umawia się z trzema matkami, a potem decyduje, z którą z ich córek pójdzie na randkę (oczywiście nie widząc tych córek). Pomyslałam, zobaczymy, co to za ciekawostka. No i oglądałam.

Chłopak: niewysoki rudzielec; niebrzydki, ale jakiś taki głupkowaty.
"Nie jestem olbrzymem; pomijając niektóre części mojego ciała"; "Czy wisienka pani córki jest jeszcze nietknięta?".

M. i C. nr 1: Matka 50 lat, ale całkiem dobrze się trzymała; tlenione włosy, taka niby wysportowana dżaga. Wyluzowana, równiacha, gra w kapeli rockowej. Córka podobna do Kelly Osbourne, 18 l. Tłuściutka, wytatuowana, wykolczykowana. Twarz miała właściwie ładną; ale ordynarna okropnie i niezbyt inteligentna. Imprezowiczka. Matka chwaliła się chłopakowi, że córka dostarczy mu nowych wrażeń czy coś tam.

M. i C. nr 2: Kobieta wygląda dosyć normalnie, taka pani w średnim wieku. Córka też niby w porzątku; ładna, naturalna, że niby inteligentna. Jej matka: "Moja córka jest geniuszem. W dzieciństwie zdiagnozowano u niej talent" (że jak? ) Hobby córki to bekanie. Matka prosi chłopaka, by zademonstrował jej, czy też potrafi bekać jak jego córka. Ch. zademonstrował. Stwierdził, że potrafi też dobrze pierdzieć.

M. i C. nr 3: Najmłodsza z mam, ładna kobieta ze straszną opalenizną. Zgrabna, z dużym biustem (co skomentował ch. of kors). Córka jak lala Barbie. Sztuczna, cukierkowata, ze słodziutkim, okropnym głosem. Fe.

Chłopak wybiera nr 2. Na końcu programu para beka razem kilka razy.

Wszystko to strasznie sztuczne, głupie, denne. Matki chyba z kosmosu. Zrobią wszystko, by ch. umówił się z ich córką. M A S A K R A. Ależ jestem zniesmaczona.

No ja nie wiem, czy to ja jestem jakaś dziwna, konserwatywna, poważna, czy to z tym program jest jednak coś nie tak?

-----

"Jestem geniuszem! Pobekaj ze mną!"
Serio bekali ? . Nie wiem czy śmiać się czy płakać ...


Pamiętam jak kiedyś puszczali reality show "Z pamiętnika dziewicy"(już sam tytuł informuje,że nie był on o makijażu ).Program opowiadał o grupie 16,17-stolatków (),który próbowali jak najszybciej pozbyć sie dziewictwa (ponieważ uważali,że jest to niedzisiejsze ).Pod czujnym okiem kamer MTV próbowali znależć sobie idealnego partnera , a dziewictwo było ich największym problemem .


Nigdy nie zrozumiem kreskówki "Happy Tree Friends".Wg mnie kreskówka powinna zostać zdjęta z anteny,ponieważ przekracza wszelkie granice.
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.