Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 17:14   #1
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60

Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet


Jakieś 1,5 roku zatrudniłem się w pewnej firmie. Poznałem tam dziewczynę (25 lat) ja 10 lat starszy. Wydawało mi się, że jej się spodobałem. Wypytała mnie o to czy kogoś mam itp. ona ma chłopaka. Zaczęła się gra z jej strony - uśmiechy, zaczepki, określenia typu słoneczko itp. Stwierdzenia: jaki jesteś mądry, ciebie najbardziej lubię, lubię cię jak mojego chłopaka. W chwilach gdy mam zły nastrój stwierdzenia - co byśmy bez ciebie zrobili. Z drugiej strony ostatnio (chyba celowo) stwierdziła przy mnie, że była w klubie i widział tylu przystojnych mężczyzn - oczywiście nie Polaków, a potem do mnie - kobiety też są piękne ... Ostatnio umówiliśmy się że razem pojedziemy na imprezę firmową. Ale przed wyjazdem stwierdziła, że zawiezie ją "jeszcze" jej chłopak (w zamyśle chyba przyszły mąż). Padły chyba jeszcze jakieś słowa pod moim adresem - chyba jakieś negatywne niedosłyszałem a koledzy nie chcieli mi przekazać, co dokładnie powiedziała. Umówiliśmy się, że wracamy razem. Zebraliśmy się na szczerą rozmowę ja jej opowiedziałem o swoich związkach. Ona o tym, że ma chłopaka od 2 lat i od roku go kocha. To pierwszy jej chłopak. Jest on osoba zamkniętą (trochę jak ja). Kiedyś wyszło w rozmowie, że jest chyba nie czuły, powiedziała mi, że nie umie tańczyć (ja z nią tańczyłem na imprezie). Oczywiście opowiadając o swoich byłych - stwierdziłem, że często nie rozumiem zachowania kobiet wobec mnie (nie wiem czy zrozumiała, że częściowo odnosi się to do niej). Stwierdziłem, że cieszę że jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem i zazdroszczę mu takiej fajnej dziewczyny. Więc chyba wszystko jasne....
Z tym, że początkowo olewałem te jej zaczepki, ale niestety po pewnym czasie zacząłem w nie trochę wierzyć i ona zaczęła mi się coraz bardziej podobać. Po co ona to robi rzuca najpierw jakieś teksty, że mnie najbardziej lubi, innym razem jakieś teksty żeby mi dowalić. Skoro kogoś kocha to chyba nie powinna tak się zachowywać wobec innego faceta. Czy ona nie zauważa że mi się podoba? Wywołała we mnie nadzieję na coś więcej, z drugiej stroni rani mówiąc, że kogoś kocha. Czy ona to robi nieświadomie, czy ma satysfakcję, że kogoś rani? Jak to zrozumieć? Skoro wie że nikogo nie mam to nie powinna tak postępować.

Edytowane przez raf1746
Czas edycji: 2015-06-14 o 17:24
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:24   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
Jakieś 1,5 roku zatrudniłem się w pewnej firmie. Poznałem tam dziewczynę (25 lat) ja 10 lat starszy. Wydawało mi się, że jej się spodobałem. Wypytała mnie o to czy kogoś mam itp. ona ma chłopaka. Zaczęła się gra z jej strony - uśmiechy, zaczepki, określenia typu słoneczko itp. Stwierdzenia: jaki jesteś mądry, ciebie najbardziej lubię, lubię cię jak mojego chłopaka. W chwilach gdy mam zły nastrój stwierdzenia - co byśmy bez ciebie zrobili. Z drugiej strony ostatnio (chyba celowo) stwierdziła przy mnie, że była w klubie i widział tylu przystojnych mężczyzn - oczywiście nie Polaków, a potem do mnie - kobiety też są piękne ... Ostatnio umówiliśmy się że razem pojedziemy na imprezę firmową. Ale przed wyjazdem stwierdziła, że zawiezie ją "jeszcze" jej chłopak (w zamyśle chyba przyszły mąż). Padły chyba jeszcze jakieś słowa pod moim adresem - chyba jakieś negatywne niedosłyszałem a koledzy nie chcieli mi przekazać, co dokładnie powiedziała. Umówiliśmy się, że wracamy razem. Zebraliśmy się na szczerą rozmowę ja jej opowiedziałem o swoich związkach. Ona o tym, że ma chłopaka od 2 lat i od roku go kocha. To pierwszy jej chłopak. Jest on osoba zamkniętą (trochę jak ja). Kiedyś wyszło w rozmowie, że jest chyba nie czuły, powiedziała mi, że nie umie tańczyć (ja z nią tańczyłem na imprezie). Oczywiście opowiadając o swoich byłych - stwierdziłem, że często nie rozumiem zachowania kobiet wobec mnie (nie wiem czy zrozumiała, że częściowo odnosi się to do niej). Stwierdziłem, że cieszę że jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem i zazdroszczę mu takiej fajnej dziewczyny. Więc chyba wszystko jasne....
Z tym, że początkowo olewałem te jej zaczepki, ale niestety po pewnym czasie zacząłem w nie trochę wierzyć i ona zaczęła mi się coraz bardziej podobać. Po co ona to robi rzuca najpierw jakieś teksty, że mnie najbardziej lubi, innym razem jakieś teksty żeby mi dowalić. Skoro kogoś kocha to chyba nie powinna tak się zachowywać wobec innego faceta. Czy ona nie zauważa że mi się podoba? Wywołała we mnie nadzieję na coś więcej, z drugiej stroni rani mówiąc, że kogoś kocha. Czy ona to robi nieświadomie, czy ma satysfakcję, że kogoś rani? Jak to zrozumieć? Skoro wie że nikogo nie mam to nie powinna tak postępować.
niektóre laski lubią kokietować i flirtować. lubią się podobać facetom i lubią widzieć zainteresowanie w ich oczach. z jednej strony mówi ci miłe rzeczy, z drugiej, jak się za bardzo spoufalasz to hamuje tekstami o facecie. krótko mówiąc - bawi się tobą.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:28   #3
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Ona ma adoratorów - jest bardzo ładna, np. mój kolega zawsze przy niej lata, ja raczej nie
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:31   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
Ona ma adoratorów - jest bardzo ładna, np. mój kolega zawsze przy niej lata, ja raczej nie
Dlatego, że za nią nie latasz i burzysz jej plan zabiegania o jej względy to ona zbliża się do ciebie by cię później odrzucać.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:34   #5
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

No to wyrachowana <cenzura>

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2015-06-15 o 08:02 Powód: usunięcie wulgaryzmu
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:36   #6
No_wlasnie_co
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
Ona ma adoratorów - jest bardzo ładna, np. mój kolega zawsze przy niej lata, ja raczej nie

To masz w tym potwierdzenie, że dziewczyna po prostu lubi flirtować i być adorowana. Flirty i zaczepki nie oznaczają, że jest Tobą zainteresowana. Taki ma styl. Doszukiwanie się drugiego dna w jej zachowaniu nie ma sensu.
No_wlasnie_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:38   #7
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

A po co jej moje względy skoro ma chłopaka którego ponoć kocha? No to jak Waszym zdaniem powinienem się teraz zachowywać?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

No to teraz sam będę to musiał sobie wytłumaczyć - bo zaczęła mi się podobać
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 17:39   #8
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
A po co jej moje względy skoro ma chłopaka którego ponoć kocha? No to jak Waszym zdaniem powinienem się teraz zachowywać?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

No to teraz sam będę to musiał sobie wytłumaczyć - bo zaczęła mi się podobać

Powinieneś zachowywać się tak, jak na twój wiek przystoi - dorośle.
Laska się nudzi w pracy, lubi jak wodzicie za nią wzrokiem, cieszy się waszą uwagą i to tyle.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:41   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

pisałam - niektóre laski lubią mieć wlepione w siebie maślane oczy. olewaj ją to nie będzie ci docinała. zdystansuj się do niej i nie praw komplementów.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:47   #10
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
A po co jej moje względy skoro ma chłopaka którego ponoć kocha? No to jak Waszym zdaniem powinienem się teraz zachowywać?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

No to teraz sam będę to musiał sobie wytłumaczyć - bo zaczęła mi się podobać
Bo zwiazek nie polega na codziennej nieustannej adoracji, po pewnym czasie kazdy troche powszednieje, byc moze zaczęło jej troche tego brakować i chce sprawdzić na innych facetach czy wciaz jest dla nich atrakcyjna. Skoro mowi ze ma chłopaka i go kocha to daje ci jasny komunikat żebyś sobie nie wyobrażał niewiadomo czego i ze wasza relacja powinna zostać taka jaka jest, byc moze jeszcze bawi sie toba i specjalnie tak mowi zeby wzbudzić w tobie zazdrość, utrzyj jej nosa i olewaj jej zaloty. I Lepiej skup sie na wolnych dziewczynach.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 18:58   #11
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
A po co jej moje względy skoro ma chłopaka którego ponoć kocha? No to jak Waszym zdaniem powinienem się teraz zachowywać?
obstawiam, ze jestes jej szefem albo jestes jej do czegos w robocie potrzebny i chce Cie miec po swojej stronie, bo zdaje sobie sprawe, ze jak sie usmiechnie to duzo dla niej zrobisz, co jak widac jest prawda
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 19:57   #12
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5174344 9]Dlatego, że za nią nie latasz i burzysz jej plan zabiegania o jej względy to ona zbliża się do ciebie by cię później odrzucać.[/QUOTE]
Dokładnie. Dla ładnej dziewczyny żądnej adoracji, Ci latający w kółko kolesie dają jej poczucie atrakcyjności, ale są już nudni - bo ma z takimi do czynienia od lat, od momentu gdy staje się atrakcyjna (czyli powiedzmy od czasu nastolatki). Można powiedziec, że nie są żadnym wyzwaniem, że potem chcesz większych wrażeń.

Ty nie latasz wiec jeśli Ciebie złamie to da jej to porządny zastrzyk do atrakcyjności. Próbuje Cię złamać i to jej się udaje.

Szczerze, też tak miałem. (z tą różnicą, że była wolna, więc nie dostawałem "schładzaczy" o chłopaku). Dopiero po fakcie to zrozumiałem. Była miła, komplementująca, nadskakująca mi niemalże, jak coś mówiłem to ona przeważnie się zgadzała w stylu: "ja też tak mam" (nie na 1 temat, ale na ... 50) ... DO czasu aż sam zacząłem robić ruchy.

Szczerze, jako facet ... chyba nie umiem tak. I chyba też dlatego to przekracza granice mojego pojmowania.

Szczerze, to dla mnie takie zachowywanie jest na równi z wciskaniem dziewczynie jakichkolwiek bzdur, byle tylko pójść z nią do łóżka, a potem np. kompletnie urywasz kontakt.

Inna sprawa, że to działanie, podrywanie jest zawsze hmm tak subtelne, że niemalże zawsze można się wykpić, że ... "tylko flirtowałam z Toba", "wydawało Ci się", "mam chłopaka, co Ty sobie wyobrażałeś".

Dlatego potem na końcu przeważnie człowiek zostaje z ogromnym bólem głowy. Z jednej strony wydaje mu się, że ona przecież była fajna, miła i na pewno by takich rzeczy nie robiła bo jest "na poziomie", z drugiej strony wydaje Ci się, że może faktycznie to była jakaś iluzja, że sobie wszystko wkręciłeś, no a z trzeciej zaczynasz porównywać jakieś Twoje wcześniejsze doświadczenia i podświadomie czujesz, że no jednak to nie była iluzja, że coś było i czasem naprawdę trudno dojść do wniosku, że po prostu miała z Tobą niezłą zabawę.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-06-14 o 20:00
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 20:54   #13
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Ale tutaj na kilometr widać, ze nie jest w żadnym stopniu zainteresowana.

Czy robi to specjalnie, to trudno powiedzieć w sumie, bo z tego co zrozumiałam, to nie wiadomo, czy ona wie o uczuciach Autora. Poza tym, jest spora różnica między ,,podobać się" a ,,chcieć związku". Nawet jeśli zdaje sobie sprawę z tego, że się podoba, to niekoniecznie może podejrzewać, że facet myśli o niej poważniej.

Oczywiście może być tak, że robi to specjalnie i z premedytacją, ale tak naprawdę oprócz jakichś oklepanych komplementów, to ona nic więcej specjalnego nie robi. Ja w pracy z niektórymi dobrymi kolegami też się tak droczę i żartuję (zwłaszcza jak czegoś chcę ), ale totalnie mnie nie obchodzi czy ja im się podobam, czy nie i nawet nie chciałabym im się podobać

Laska dała jasny komunikat - ma faceta.

A Ty Autorze nadintepretujesz jej zachowania tylko i wylącznie dlatego, że ona Ci się podoba. Gdyby była jakąś tam koleżanką, do której nic nie czujesz, to po 5 minutach nie pamiętalbyś jej tekstów. Gwarantuję Ci to na 100%.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2015-06-14 o 20:58
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:58   #14
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

No to część z Was kobiet jest po prostu po...jechana skoro w ten sposób bawicie się facetami nie licząc się z czyimiś odczuciami. Chyba jestem już za stary i za głupi, żeby Was zrozumieć no i chyba do końca życia nikogo nie pokocham i zostanę sam.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Mogę jedynie liczyć, na to, że po naszej ostatniej szczerej rozmowie i ona coś zrozumiała i zacznie się inaczej zachowywać.
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:12   #15
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
No to część z Was kobiet jest po prostu po...jechana skoro w ten sposób bawicie się facetami nie licząc się z czyimiś odczuciami. Chyba jestem już za stary i za głupi, żeby Was zrozumieć no i chyba do końca życia nikogo nie pokocham i zostanę sam.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Mogę jedynie liczyć, na to, że po naszej ostatniej szczerej rozmowie i ona coś zrozumiała i zacznie się inaczej zachowywać.

Zamiast rozumieć sam dołącz do zabawy.

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
No to wyrachowana <cenzura>
Hehe

Jeszcze nic ci nie zrobiła.

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2015-06-15 o 08:02 Powód: usunięcie wulgaryzmu z cytatu
lomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:14   #16
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

ciekawe po co mam się z nią bawić
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:15   #17
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
No to część z Was kobiet jest po prostu po...jechana skoro w ten sposób bawicie się facetami nie licząc się z czyimiś odczuciami. Chyba jestem już za stary i za głupi, żeby Was zrozumieć no i chyba do końca życia nikogo nie pokocham i zostanę sam.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Mogę jedynie liczyć, na to, że po naszej ostatniej szczerej rozmowie i ona coś zrozumiała i zacznie się inaczej zachowywać.
Proszę Cię nie mów tak że nikogo nie pokochasz i zostaniesz sam.
Po prostu trafiłeś na nieodpowiedną kobietę i tyle.
To normalne że zaczeła Ci sie podobac, bo zaczyla okazywać Ci zainteresowanie. Ale pomysl, serio chcialbys byc z taką dziewczyną ktora mowi ze kocha swojego faceta a bawi sie uczuciami drugiego / flirtuje z nim ?
Mnie by coś takiego szczerze mówiąc ... brzydziło. Poszukaj sobie normalnej, fajnej dziewczyny która Cię doceni, a która nie jak to określiłeś będzie zachowywać się jak suka.
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:16   #18
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Poszukaj sobie normalnej, fajnej dziewczyny .... - od lat takiej szukam i nie znajduję
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:21   #19
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
Poszukaj sobie normalnej, fajnej dziewczyny .... - od lat takiej szukam i nie znajduję
No to znaczy że szukasz za mało, albo coś robisz źle.
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 00:22   #20
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

wszystkie moje dotychczasowe relacje wyglądały tak, że nic mi nie wyszło z kobietami, które mi się podobały; natomiast te na których mi specjalnie nie zależało i ich w gruncie rzeczy nie kochałem chciały ze mną być
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 00:27   #21
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
ciekawe po co mam się z nią bawić

Po to,żeby ją czy inną zaciągnąć do łóżka.Przecież o to ci chodzi,prawda?
lomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 00:29   #22
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
Po to,żeby ją czy inną zaciągnąć do łóżka.Przecież o to ci chodzi,prawda?
????????? Chodziło mi o związek, uczucia, zwykłe życie
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 07:32   #23
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość

Zamiast rozumieć sam dołącz do zabawy.
Stara zasada: Gdzie się pracuje, tam się "ujem" nie wojuje.
Laska lubi adoratorów w każdej ilości. Chłopak nie ma nic do rzeczy. Są takie na świecie i nic nie poradzisz. Ciesz się, że nie jesteś jej chłopakiem, bo widać, że z tych pokręconych jest.
I nie wrzucaj wszystkich dziewczyn do jednego worka razem z nią. To, że ona ma wściek macicy na widok faceta, wcale nie znaczy, że wszystkie.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:43   #24
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
wszystkie moje dotychczasowe relacje wyglądały tak, że nic mi nie wyszło z kobietami, które mi się podobały; natomiast te na których mi specjalnie nie zależało i ich w gruncie rzeczy nie kochałem chciały ze mną być
standard

Zauważ, że z tą do pewnego momentu było podobnie. Nie zależało Ci, miałeś swoje życie = kobiece zainteresowanie.
Z tą drobną różnicą, że jej pobudki były inne.

Po prostu ... kiedyś trafisz na tą normalną. Może jesteś jednym z tych, którzy nie potrzebują poznać miliarda dziewczyn. W końcu trafisz na tą jedną i to będzie TA.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:55   #25
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

No bo to wszystko jest jakieś chore. Nie umiem rozróżnić co jest flirtem, a kiedy kobieta jest na poważnie zainteresowana. Napiszę o kilku sytuacjach jakie mi się przytrafiły. Zazwyczaj miało to miejsce w moim byłym zakładzie pracy.
- Pierwsza - jak się tam zatrudniłem ciągle się do mnie uśmiechała, gadki typu "może jesteśmy sobie przeznaczeni", potrafiła podejść i położyć swoją rękę na mojej (inni to widzieli i to komentowali). Więc zacząłem ja zapraszać -czasami się zgadzała innym razem nie. W końcu jak się zapytałem o co jej chodzi - dowiedziałem się że przecież to były żarty. Dobra dałem się oszukać.
- Inna. Najpierw pracowała w moim zakładzie, więc przychodziła porozmawiać - wypytywała się o mnie co robię w wolnym czasie itp. itd., często ze sobą rozmawialiśmy na różne tematy, potrafiła np. swoim biustem się na mnie oprzeć. Potem zmieniła miejsce pracy ale często do nas przychodziła - wtedy zaczęły się zaproszenia - może byśmy poszli gdzieś na piwo, może byś z nami (z jej koleżanką) poszedł na siłownie itp. Z tym, że za każdym razem jak jej wysłałem smsa, że moglibyśmy się spotkać na tym piwie, to dostawałem odpowiedź, że nie ma czasu, nie ma nastroju itp. Olałem zacząłem traktować jak powietrze - wtedy słyszałem teksty on mnie nie lubi itp.
- Następna. Była bardzo ładna. Kiedyś jej to powiedziałem, że mi się podoba, na drugi dzień ubrała się bardzo ładnie - ja to skomentowałem. Przynosiła mi czasami jakieś jedzenie do pracy. Trochę spotykaliśmy się raczej służbowo, odwoziłem ją do domu. Jak kończył się jej pobyt w zakładzie (bo przebywała tam czasowo) - zostawiła mi swój nr telefonu, bo może o coś chciałbyś zapytać zapytać to zadzwoń. Mieliśmy też jakiś kontakt mailowy. Okazało się, ze mamy wspólnych znajomych i ona wyszła z inicjatywą, że jak będzie wśród znajomych wesele to pójdziemy razem. Ja do niej - że zanim to nastąpi możemy się spotkać gdzieś indziej. Ona ok. Stwierdziłem, że jak 2 razy odmówi - nie zaproszę więcej. 2 razy odmówiła - dałem spokój. Oczywiście ona mnie pozdrawiała przez znajomych, jakieś smsy typu: czemu mnie nie zauważasz. Ja już wtedy nie wiedziałem co z tym dalej robić.
Kolejna - Wydawała się całkiem normalna. Była fajna, wesoła, co mi bardzo odpowiadało. Chyba trochę wpatrzona we mnie, bo jak czasami rozmawialiśmy to potrafiło jej coś z ręki wypaść. W końcu zacząłem dostawać od niej teksty - czy nie mógłbyś czasami u mnie posiedzieć; ja do ciebie ..... a ty do mnie nic. Jak zwolniłem się z firmy pomyślałem, że to dobry moment żeby tą znajomość pociągnąć dalej. Zaczęliśmy smsować - Ja: mam do ciebie sprawę, ona: spoko ... Ja: nie było okazji się pożegnać, a obiecałaś mi kiedyś kawę to może byśmy się gdzieś umówili. ......... I co ???????? Przestała się odzywać. Czemu ???? Nie wiem...

I teraz ta o której wątek. To jest przecież jakieś chore. Kiedyś wpadła do mnie przyniosła mi na dłoni jakieś ciastka i się zmyła. Padły pytania od innych: Co ty jej zrobiłeś, że się tak zachowuje ... Potem wpadła z tekstem: Pewnie myślicie, że się zakochałam - to jest mój ulubiony kolega i muszę o niego dbać. To ne jest mój wymysł - to widzą inni.
Także nie rozumiem zupełnie powyższych zachowań - to są przypadki kiedy kobiety same mi się narzucają - po co to robią nie wiem .... Teraz jak zaczepi mnie kolejna kobieta - też nie będę wiedział czy to flirt, zabawa - nie będę wiedział co z tym zrobić. Inni tak nie mają - poznali się ze swoimi dziewczynami w jakiś normalny sposób - ja tak nie mam. Czemu ???? Nie wiem.
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:01   #26
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
niektóre laski lubią kokietować i flirtować. lubią się podobać facetom i lubią widzieć zainteresowanie w ich oczach. z jednej strony mówi ci miłe rzeczy, z drugiej, jak się za bardzo spoufalasz to hamuje tekstami o facecie. krótko mówiąc - bawi się tobą.

dokładnie..a nie jeden facet się wkręci.
autorze, co do wyżej opisanych sytuacji,ode mnie rada:traktuj to z dystansem,z przymrużeniem oka ,bo inaczej to sie zakręcisz całkiem w tym
może jesteś poddatny na te gierki,flirty uśmiechy,te kobiety to widzą,pewnie je to dowartościowuje.

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-06-16 o 19:05
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:08   #27
raf1746
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

To jak mam niby rozpoznać, że kobieta jest zainteresowana? Bo nie wiem. Jak to traktować z przymrużeniem oka ... dla mnie to zwykłe oszustwo. Jak mam poznać tą właściwą kobietę ???
raf1746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:08   #28
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość

I teraz ta o której wątek. To jest przecież jakieś chore. Kiedyś wpadła do mnie przyniosła mi na dłoni jakieś ciastka i się zmyła. Padły pytania od innych: Co ty jej zrobiłeś, że się tak zachowuje ... Potem wpadła z tekstem: Pewnie myślicie, że się zakochałam - to jest mój ulubiony kolega i muszę o niego dbać. To ne jest mój wymysł - to widzą inni.
Także nie rozumiem zupełnie powyższych zachowań - to są przypadki kiedy kobiety same mi się narzucają - po co to robią nie wiem .... Teraz jak zaczepi mnie kolejna kobieta - też nie będę wiedział czy to flirt, zabawa - nie będę wiedział co z tym zrobić. Inni tak nie mają - poznali się ze swoimi dziewczynami w jakiś normalny sposób - ja tak nie mam. Czemu ???? Nie wiem.

Przyniesienie ciastek koledze w pracy to serio narzucanie się?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:10   #29
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

Cytat:
Napisane przez raf1746 Pokaż wiadomość
To jak mam niby rozpoznać, że kobieta jest zainteresowana? Bo nie wiem. Jak to traktować z przymrużeniem oka ... dla mnie to zwykłe oszustwo. Jak mam poznać tą właściwą kobietę ???

hmm trudno powiedzieć ,to sie czuje
przydałaby Ci sie kobieca intuicja
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:14   #30
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jak zrozumieć młodą kobietę - pytanie do kobiet

A nie jesteś, jakiś specyficzny w wyglądzie w zachowaniu, no nie wiem... niegramotny, nie masz łatki faceta, co to nigdy nie miał panienki, bo sorry ale wygląda to, jak by sobie jaja z ciebie robili.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 14:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.