Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 17:30   #421
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez nikielka
A ja WIEM! Wiem, jednak Ci się udało.

Czy nagrodą w konkursie jest próbka tej wspaniałości?

Olu, wowowow, gratuluję!

Mogę powiedzieć? Mogę? Czy chcesz sama??

Ale nagroda będzie?
Nikielko, myślę, że Olka się woli sama pochwalić, a jak będzie miała to cudo w łapie, to na pewno napisze
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 17:40   #422
nikielka
Raczkowanie
 
Avatar nikielka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 421
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Tak też właśnie myślę, że woli sama.

Eeeh, ale jej zazdroszczę tego uczucia, że się udało coś super super ustrzelić.

Alina
nikielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 18:14   #423
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja już też wiem, co Ola upolowała. No, Smoczyco, szczęście w łowach masz ogromne !!!
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:00   #424
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pewności nie mam, ale chyba zaczynam się domyślać CO to jest
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:04   #425
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

hehe, no w każdym razie mamy temat wieczoru
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:15   #426
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ooo, jakie elektryzujące wieści. Ja chyba wiem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:29   #427
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja tez wiem, rzeczywiście niespotykane w takiej cenie cacuszko
jesli tylko ktos lubi, jak się nie zna, to nie korci
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 20:47   #428
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

No jestem już jestem nie myślałam że jestem taka łatwa do zlokalizowania na allegro (i teraz wszyscy będą znać rozmiary mojego zakupoholizmu, wystarczy że przejrzą co ostatnio kupiłam...) i faktycznie Hybris ma rację, ja bym się wolała pochwalić, jak już dojdzie, bom przesądna... Te co mnie znają lepiej, wiedzą że miałam kilka wielkich marzeń - róża Lancome (mam), Le Feu raz jeszcze (też mam!) i powąchanie słynnego Chaos Donny Karan, zapachu, który obrósł legendą, którego wycofanie opłakuje się na wszystkich forach perfumeryjnych. I tenże Chaos pojawił się dziś na allegro, za cenę bardzo przystępną - zważywszy jaki to rarytas! - i dzięki przytomności najmilszej Hybris, która wypatrzyła go od razu po wystawieniu i zadzwoniła - jest już mój, kliknęło się samo

Nikielko, to całe 100 ml, próbka jak najbardziej, podzielę się tym rarytasem
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 21:11   #429
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Yesssss ! Dobrze się domyśliłam

Smoczyco, gratuluję zakupu. Już się nie mogę doczekać Twoich wrażeń po powąchaniu.
Czytałam kiedyś, z czego to cudo się składa i naprawdę wygląda to zachęcająco. A już opinie na zagranicznych forach perfumeryjnych, w których wręcz stwierdza się, że BC nie dorasta Chaosowi do pięt, są w stanie chyba najwięszkego stoika przyprawić o spazmy ciekawości
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 21:19   #430
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Toccata
Yesssss ! Dobrze się domyśliłam

Smoczyco, gratuluję zakupu. Już się nie mogę doczekać Twoich wrażeń po powąchaniu.
Czytałam kiedyś, z czego to cudo się składa i naprawdę wygląda to zachęcająco. A już opinie na zagranicznych forach perfumeryjnych, w których wręcz stwierdza się, że BC nie dorasta Chaosowi do pięt, są w stanie chyba najwięszkego stoika przyprawić o spazmy ciekawości
Toccato, jakbyś przy tym była, no właśnie te zachwyty euforyczne tak mnie rozwścieczały... poważnie myślałam już nad tym, żeby na ebay jakiegoś decanta za zbójecką cenę upolować a tu proszę, flaszka potężna jest ach jak pięknie jest gdy spełniają się marzenia
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 21:29   #431
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No jestem już jestem nie myślałam że jestem taka łatwa do zlokalizowania na allegro (i teraz wszyscy będą znać rozmiary mojego zakupoholizmu, wystarczy że przejrzą co ostatnio kupiłam...) i faktycznie Hybris ma rację, ja bym się wolała pochwalić, jak już dojdzie, bom przesądna... Te co mnie znają lepiej, wiedzą że miałam kilka wielkich marzeń - róża Lancome (mam), Le Feu raz jeszcze (też mam!) i powąchanie słynnego Chaos Donny Karan, zapachu, który obrósł legendą, którego wycofanie opłakuje się na wszystkich forach perfumeryjnych. I tenże Chaos pojawił się dziś na allegro, za cenę bardzo przystępną - zważywszy jaki to rarytas! - i dzięki przytomności najmilszej Hybris, która wypatrzyła go od razu po wystawieniu i zadzwoniła - jest już mój, kliknęło się samo

Nikielko, to całe 100 ml, próbka jak najbardziej, podzielę się tym rarytasem
Wiedziałam, wiedziałam! Ale jaja.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 21:33   #432
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Toccato, jakbyś przy tym była, no właśnie te zachwyty euforyczne tak mnie rozwścieczały... poważnie myślałam już nad tym, żeby na ebay jakiegoś decanta za zbójecką cenę upolować a tu proszę, flaszka potężna jest ach jak pięknie jest gdy spełniają się marzenia
Łaaaa. Ja już się zastanawiałam, czy nie kupić próbki za 10 $ (bo butla za 1000 $ to troszkę za wysokie progi, chociaż widziałam i okazje za kilkaset dolców ). No, ktoś nie wiedział co sprzedaje.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 21:48   #433
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Nie pozostaje mi nic innego tylko pogratulować. No i czekać, niecierpliwie przystępując z nózki na nózkę, na relacje z używania....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 22:20   #434
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez beliczek
wcale się nie zdziwię kiedy Smok nam ogłosi, że upolował "Chaos" Donny Karan. "Zwyczajny" Siler Rain, który można iśc i sobie kupić bez polowań chyba nie ywmagałby takiej oprawy i takiego wzmagania napięcia
Beliczek napisała takie coś ponad miesiąc temu

hahahaha Gratulacje!!
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 22:24   #435
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

rzeczywiście, trafiony - zatopiony
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 04:50   #436
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Zatem 3 mam kciuki za szybkie dojscie paczuszki i rzecz jasna gratuluje zakupu
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 16:24   #437
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Chciałabym publicznie podziękować serdecznie
AniM69
dzięki której trzymam w łapach kolejną flachę Le Feu i moja chomicza dusza pieje z zachwytu Dziękuję też za zaufanie, jakim Ania mnie obdarzyła - kupiła mi, a nawet wysłała perfumy, jeszcze zanim dostała ode mnie pieniądze. Dzięki, Aniu
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 08:57   #438
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Właśnie przed chwilą dotarła do mnie paczka z moim Helmutem Langiem. Pierwsze niuchnięcie - jak dla mnie do złudzenia przypomina Pocałunek Smoka - ten sam drzewny akarod. Po chwili staje się gorzkawy, ziołowy, choć w tle przebija delikatnie coś kwiatowego, ale ciepłego zarazem. Jednak ta drzewna nuta nadal trwa. Mam odczucie, że jest to zapach, który trzeba dawkować bardzo ostrożnie, bo zapowiada się na coś bardzo ogoniastego i całkiem mocnego. Przynajmniej na mojej skórze. Kupiłam go w ciemno, ale jest bardzo bardzo "mój" przynajmniej po pierwszych kilkunastu minutach. Zobaczymy jak się rozwinie...
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 12:56   #439
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

chociaz zazdrosc to negatywne uczucie... Mimo wszystko bardzo zazdroszcze posiadaczce Chaosu !!!
co do polowan- to moze nie upolowalam- bo dostalam na zyczenie - Stelle Rose absolute i w sumie przez przypadek Euphorie C.K
evee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 12:58   #440
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

upolowałam , a własciwie dostałam prawie 3/4 z 50 ml Theoremy

okazało się, że jedna z przyjaciółek mojej mamy dostała kiedyś, ale zapach zupełnie nie dla niej i tak z łapki do łapki flakonik trafił do mnie, ależ jestem uradowana, tym bardziej, że dostałam go w prezencie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 15:46   #441
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
upolowałam , a własciwie dostałam prawie 3/4 z 50 ml Theoremy

okazało się, że jedna z przyjaciółek mojej mamy dostała kiedyś, ale zapach zupełnie nie dla niej i tak z łapki do łapki flakonik trafił do mnie, ależ jestem uradowana, tym bardziej, że dostałam go w prezencie
Ty farciaro

E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 15:56   #442
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Ty farciaro

a żebys wiedziała, ja tez byłam w szoku, gdy zadzwonił do mnie mąż z info (zawoził córę do przedszkola i zajechał po drodze do mojej mamy), że dostał zgrabny pakuneczek od mojej rodzicielki, ktory dostała do przekazania dla mnie

a w srodku Theorema, ale skąd Pani Irenka wiedziała, że ja lubię i mam małą manię chomikowania, to juz jej tajemnica

Tak czy siak, jestem szczęśliwą posiadaczka 3 flakonów Theoremy

PS. u mnie ostatnio wszystko po trzy sztuki
3 Theoremy, 3 Escady i 3 Angele, czyli zapachy bez których chyba teraz zyć nie mogę. Chomikomania jak nic

PS2. przegladając wczoraj KWC dowiedziałam się, że Ty podobnie jak ja maniaczka mycia rak jesteś ciekawe, co jeszcze nas mamy wspólnego
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 16:05   #443
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
a żebys wiedziała, ja tez byłam w szoku, gdy zadzwonił do mnie mąż z info (zawoził córę do przedszkola i zajechał po drodze do mojej mamy), że dostał zgrabny pakuneczek od mojej rodzicielki, ktory dostała do przekazania dla mnie

a w srodku Theorema, ale skąd Pani Irenka wiedziała, że ja lubię i mam małą manię chomikowania, to juz jej tajemnica

Tak czy siak, jestem szczęśliwą posiadaczka 3 flakonów Theoremy

PS. u mnie ostatnio wszystko po trzy sztuki
3 Theoremy, 3 Escady i 3 Angele, czyli zapachy bez których chyba teraz zyć nie mogę. Chomikomania jak nic

PS2. przegladając wczoraj KWC dowiedziałam się, że Ty podobnie jak ja maniaczka mycia rak jesteś ciekawe, co jeszcze nas mamy wspólnego
Ja ostatnio muszę opanowywać chęć kupienia KILKU! flakonów Theoremy Ten zapach to dla mnie odkrycie roku! Podoba mi się, a czasem nawet zachwyca wiele zapachów, ale ten jest po prostu genialny, przepiękny i... nawet nie wiem jak opisać mój zachwyt Niestety nie mam "dostępu" do Pani Irenki


A z maniakalnym wręcz myciem rąk to mam wielkie utrapienie Kremy zużywam w tempie ekspresowym
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 16:13   #444
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ewuś, ja bym jeszcze setke Theroremy przygarnęła i chyba poprosze o sprowadzenie jakiegos testerka na zamówienie, jak da radę. Uwielbiam ten zapach pasjami, a najlepsze jest to, że po powąchaniu Theoremy Leggero juz ostatecznie machnęłam na markę Fendi reką. A potem taka miłośc od jednego niucha, zupełnie przypadkiem dostałam fabryczną fiolkę T i sie zakochałam jak głupia, a OI od razu poszła w odstawkę, bo w porównaniu do Theoremy pachniała na mnie nawet ciut podobnie, ale płasko, bez wibracji i ogólnie nieciekawie

Pani Irenka to anioł, nie kobieta zawsze chciała miec mnie za tesciową, wyobraź sobie, że od dziecka dostaję od niej prezenty gwiazdkowe, może dlatego, że zawsze chciała miec córkę, a ma trzech chłopów

Ja nosze krem do rąk (tak samo jak i pomadkę ochronną) w każdej kurtce i torebce, tubka musi byc w pokoju, kuchni, łazience i nawet w łóżku pod poduszka mam zawsze jakąś

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2006-01-07 o 20:16
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 16:22   #445
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Ewuś, ja bym jeszcze setke Theroremy przygarnęła i chyba poprosze o sprowadzenie jakiegos testerka na zamówienie, jak da radę. Uwielbiam ten zapach pasjami, a najlepsze jest to, że po powąchaniu Theoremy Leggero juz ostatecznie machnęłam na markę Fendi reką. A potem taka miłośc od jednego niucha, zupełnie przypadkiem dostałam fabryczną fiolkę T i sie zakochałam jak głupia, a OI od razu poszła w odstawkę, bo w porównaniu do Theoremy pachniała na mnie podobnie, e płasko, bez wibracji i ogólnie nieciekawie

Pani Irenka to anioł, nie kobieta zawsze chciała miec mnie za tesciową, wyobraź sobie, że od dziecka dostaję od niej prezenty gwiazdkowe, może dlatego, że zawsze chciała miec córkę, a ma trzech chłopów

Ja nosze krem do rąk (tak samo jak i pomadkę ochronną) w każdej kurtce i torebce, tubka musi byc w pokoju, kuchni, łazience i nawet w łóżku pod poduszka mam zawsze jakąś

To jakbyś sprowadzała, to pamiętaj też o mnie Ze strachem patrzę na sklepowe półki, gdzie jej brak, lub są pojedyńcze egzemplarze Aż strach się bać

OI - chodzi o Organzę? Dla mnie zupełnie niet Ma w sobie jedną, ale tak mocno drażniącą nutę, że nie da rady

A z kremami, hmmm... Ty masz na mnie podgląd?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 16:26   #446
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

To nie podgląd, predzej rozdwojenie jaźni
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 16:41   #447
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
To nie podgląd, predzej rozdwojenie jaźni
Nie może być


A za chwilę, w ramach akcji "odpachnianie", zlew przepłuczą Amarige i MB Individuel
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 18:02   #448
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
PS. u mnie ostatnio wszystko po trzy sztuki
3 Theoremy, 3 Escady i 3 Angele, czyli zapachy bez których chyba teraz zyć nie mogę. Chomikomania jak nic
Kiedyś też miałam obsesją kolekcjonowania Angela, zresztą wszyscy o tym wiedzieli i przy każdej okazji dostawałam jakąś flaszkę. W sumie - zgromadziłam 1x100, 1x100 ml uzupełniacz, 1x75, 2x50 ml i 1x25 ml. I moje szczęście byłoby pełne, gdyby nie to, że pewnego dnia moje zapasy zaczęśły się po prostu... odbarwiać - a przechowywane były zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki. dlatego teraz obiecałam sobie, że Angela nigdy więcej nie zgromadzę w ilości przekraczającej 2 flaszki. No, chyba, że go będą chcieli wycofać, na co się jednak na szczęście nie zapowiada
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 18:09   #449
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Na całe szczęście u mnie nigdy się nic z Angelem nie działo, najdłużej miałam jedna flachę chyba 4 lata i nic jej nie dolegało.

Poza tym mam teraz tylko 100 ml uzupełniacza i dwie rozkręcalne gwiazdki 25 i 50 ml, z czego 50-ka w połowie zużyta, więc wcale nie tak wiele
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 18:28   #450
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Doszły doszły doszłyWreszcie doczekałam się moich Slicily.Przed 5 minutkami przyniesione zostały przez listonosza(a już straciłam nadzieję,że dziś je dostanę).Teraz cały wieczór spędzę z nosem przy nadgarstku
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.