Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 18:02   #61
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ja sie kiedys przywiazywalam do ludzi, ale juz przestalam. Najpierw nie moglam zrozumiec, dlaczego mnie nie lubia, jestem przeciez taka fajna (Beyonce Why don't you love me). Potem mialam okres kiedy mialam znajomych sporo, ale nie chcialybyscie sie ze mna zadawac, byłam wredna, wióry polecialy wiele razy. A teraz po wyjsciu z fazy wrednych dziewczyn (jak juz wszystkie drzewa byly wyrąbane i nikt się nie ostał na dwóch nogach) mam takie towarzystwo, ze bardzo sie staramy, zeby kazdy sie z nami czul dobrze, prawimy sobie komplementy, nie oceniamy, jest tak, jak powinno byc. A jak ktos wprowadza kwas, to dlugo miejsca nie zagrzeje.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:07   #62
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ja kiedyś miałam mnóstwo znajomych i od problemów w domu uciekałam w imprezy, knajpy - nie żałuję, bo to był towarzysko świetny czas, ale od kiedy mieszkam z facetem, staram się ogarniać codzienność i dorosłość, to raczej nie imprezuję, mam garstkę znajomych i jedną przyjaciółkę. Nie jest mi źle, ale czasem brakuje mi ludzi, choć na co dzień mam ich nadmiar w pracy. Takie sprzeczności
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:09   #63
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

melduje sie w nowym watku

Skoro tu tak zyciowo to moze dodam dwa slowa od siebie.

Jestem osoba pelna sprzecznosci. Cechuje sie oslim uporem a jednoczesnie slomianym zapalem. Jak komus ufam to na 100% albo nienawidze do konca zycia. Latwo nawiazuje znajomosci ale ciezko mi je utrzymac. No taki smuteczeg i radocha w jednym. W styczniu podjelam decyzje o zajeciu sie zawodowo wizazem. Wie o tym tylko moj maz bo boje sie ze przy pierwszej fali krytyki ze strony jego rodziny rzuce to w cholere. Z reszta jego rodzina a wlasciwie siostra wiecznie probuje mi udowodnic, ze jestem gorsza pod kazdym wzgledem. I tak mnie to gdzies boli w srodku. Chcialabym miec to we dup... ale tak sie strasznie wszystkim przejmuje, ze ciezko mi sie nad to wzniesc. Jak slysze jakies tekskty typu: "nie przejmuj sie" albo "rob co robisz ich miej gleboko" to rzygam...
Ok to tyle
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:12   #64
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziołchy i Dziołszkowie, wbijajcie do Rózi na dramę
Link w opisie poprzedniej produkcji.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:16   #65
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dziołchy i Dziołszkowie, wbijajcie do Rózi na dramę
Link w opisie poprzedniej produkcji.
co? jak? gdzie?

Przypomniało mi się jeszcze jak Deynn mówiła, że zarabiała na snapie dużo monet, bo teraz snap i instagram rządzą, jak ktoś jest w branży, to wie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:16   #66
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ja niestety potrzebuje czegos wiecej tez od ludzi, pewnego poziomu, bo nie umiem rozmawiac o bluzce dluzej niz 5 min. Zyje na pelnych obrotach, ciagle cos, ja po prostu nie mam juz o czym rozmawiac z ludzmi, dla ktorych schabowy w niedziele to jest hajlajt tygodnia. A jednak mam na tyle kij w d, ze nie potrafie przerwac kolezankom rozmowy o bluzce i powiedziec, ze nie moge juz o tym sluchac. To tak sobie siedze nieraz kilka godzin i slucham o bluzce. A ludzie, ktorzy maja inne tematy do rozmowy niestety rowniez zyja na pelnych obrotach i po prostu nie mamy czasu sie spotkac.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:17   #67
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Matko już 3 strony

Ja o dziwo kilka sezon Gry o tron obejrzałam, choć w ogóle bym nie przypuszczała, że mnie wciągnie.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 18:20   #68
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość
Cattivo! Piona bo tez tak mam Zrozumialam, ze po prostu jestem typem introwertyka, na impreze ide dwa razy w roku i wiecej przyjemnosci mam gdy przebywam sama z ksiazka na sofie i goraca herbata niz wieczorem w klubie. Troche dlugo mi zajelo zrozumienie, ze ja NIE MUSZE miec stu znajomych i bogatego zycia towarzyskiego po taka po prostu nie jestem i juz. Od czasu gdy dokonalam tego odkrycia i zaakceptowalam te moja "innosc" jest mi o wiele lepiej. Glowa do gory wiec, ja rozumiem Cie doskonale!
Od kilku lat jestem totalną domatorką chyba zawsze nią w głębi duszy byłam Całonocna impreza w klubie już dawno mnie nie interesuje Zresztą (polecę teraz emeryckim tonem ) imprezy teraz a te kilka lat temu to zupełnie dwie różne rzeczy
Jeżeli chodzi o pracę (która zajmuje obszar naszego życia i mocno przekłada się na nasze życie prywatne), a dokładniej o motywację to mam wrażenie, że nikt o tym nie słyszał Nie chodzi tu o jakieś korporacyjne regułki itd. Fajnie jest mieć takiego wewnętrznego motywaora, ale także i obok siebie Odciąć się od toksycznych ludzi koniecznie, bo oni ścigają człowieka w dół.

Nie jestem absolutnie fanką coachingu ale gorąco polecam książkę Jacka Walkiewicza. Ma też fajny wykład na YT:



Sama kilka miesięcy temu podjęłam kompletnie szaloną decyzję odnośnie mojej "kariery", wyszłam poza swoją tzw "strefę komfortu i zobaczymy czy mi się to teraz przyda
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:22   #69
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

mam i ja swoje guilty pleasure, póki co doszłam do tego momentu i musiałam Wam pokazać. Klasa pani Ago, brawo (od 13:25)
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:25   #70
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
mam i ja swoje guilty pleasure, póki co doszłam do tego momentu i musiałam Wam pokazać. Klasa pani Ago, brawo (od 13:25)
obejrzałam tylko kilka minut
co za straszna prostaczka
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:25   #71
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Odciąć się od toksycznych ludzi koniecznie, bo oni ścigają człowieka w dół.

Nie jestem absolutnie fanką coachingu ale gorąco polecam książkę Jacka Walkiewicza. Ma też fajny wykład na YT:


tak, tak, tak. zupełnie sie zgadzam. Jako rasowy introwertyk, który z góry sądzi, że inni ludzie to takie wampiry emocjonalne. Jak się źle przy kimś czuje, to od razu nogi za pas. Szkoda się zamęczać.
A p. Jacek jest super i w książce i w filmiku
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 18:29   #72
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
obejrzałam tylko kilka minut
co za straszna prostaczka
+1
na dodatek czemu na miniaturce ma cyc w pasie??
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:29   #73
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość
Cattivo! Piona bo tez tak mam Zrozumialam, ze po prostu jestem typem introwertyka, na impreze ide dwa razy w roku i wiecej przyjemnosci mam gdy przebywam sama z ksiazka na sofie i goraca herbata niz wieczorem w klubie. Troche dlugo mi zajelo zrozumienie, ze ja NIE MUSZE miec stu znajomych i bogatego zycia towarzyskiego po taka po prostu nie jestem i juz. Od czasu gdy dokonalam tego odkrycia i zaakceptowalam te moja "innosc" jest mi o wiele lepiej. Glowa do gory wiec, ja rozumiem Cie doskonale!
Mam dokładnie tak samo, dobrze się czuję w swoim towarzystwie, ale podobno jedynaczki tak mają
Mam obecnie trudną sytuację życiową i jakiś czas temu usłyszałam od osoby, która mogłaby mi pomóc ją rozwiązać paroma telefonami: "w życiu trzeba radzić sobie samemu, a nie liczyć na innych". Dodam, że swego czasu bardzo pomogłam tej osobie, ot tak bezinteresownie, jak to w rodzinie. Także tekst "weź się w garść (który zresztą też już słyszałam) to drobiazg.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:30   #74
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ja mam 28 lat i nie mogę się już dłużej bronić przed: kiedy ślub?kiedy dziecko? God, why...
Ja chcę psa i nie potrzebuję ślubu, kiedy o tym mówię, widzę głupie uśmiechy, świadczące o tym,że jestem nienormalna.
Niech każdy żyje jak chce, jeśli ktoś pragnie ślubu - super! Dziecko - ekstra! Dlaczego tylko nikt nie chce uwierzyć, że można mieć inne pragnienia?


A teraz z innej beczki - jaki serial warto teraz obejrzeć? Musi mocno wciągać, intrygować, coś o skomplikowanej, ludzkiej psychice najlepiej :-D
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:31   #75
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Hej.
Witam się, ale pewnie w większości będę podczytywać, aniżeli pisać, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

"aniżeli", że też takie słowo mi do głowy przyszło, popatrz.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:36   #76
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość

tak, tak, tak. zupełnie sie zgadzam. Jako rasowy introwertyk, który z góry sądzi, że inni ludzie to takie wampiry emocjonalne. Jak się źle przy kimś czuje, to od razu nogi za pas. Szkoda się zamęczać.
A p. Jacek jest super i w książce i w filmiku
Bo toksyczni ludzie istnieją naprawdę Kiedyś myślałam, że to jakieś wymyślone określenie, ale nic z tych rzeczy spotkałam sporo takich przypadków
Tak p. Jacek jest rewelacyjny


---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Ja mam 28 lat i nie mogę się już dłużej bronić przed: kiedy ślub?kiedy dziecko? God, why...
Ja chcę psa i nie potrzebuję ślubu, kiedy o tym mówię, widzę głupie uśmiechy, świadczące o tym,że jestem nienormalna.
Niech każdy żyje jak chce, jeśli ktoś pragnie ślubu - super! Dziecko - ekstra! Dlaczego tylko nikt nie chce uwierzyć, że można mieć inne pragnienia?


A teraz z innej beczki - jaki serial warto teraz obejrzeć? Musi mocno wciągać, intrygować, coś o skomplikowanej, ludzkiej psychice najlepiej :-D
Najpierw pytają kiedy ślub, a potem kiedy dziecko A jak już jest dziecko, to kiedy drugie
Rozumiem Cię w 100% Moje decyzje też bywają mało zrozumiałe dla moich koleżanek, no ale cóż
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:39   #77
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

joł, joł
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:42   #78
jomm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Oglądaj dalej wciąga. Choć wiadomo każdy lubi o innego, mnie czasem wielkie hity też nie wciągają np. poruszany tu nieraz serial the Affair. Wielowąkowość na początku irytuje ale potem idzie z górki. Kazirodczy wątek jest dobry, zresztą jest ich zdecydowanie więcej. Poczekaj na końcówkę 9 odcinka. Na jego zakończenie powiedziałam na głos WTF.

Pozatym łączę się z Wami dziewczyny też zmagam się z wieloletnimi dołami i jestem dla siebie zbyt surowa
jomm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:43   #79
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
jaki serial warto teraz obejrzeć? Musi mocno wciągać, intrygować, coś o skomplikowanej, ludzkiej psychice najlepiej :-D
pot i łzy, zacznie sie niewinnie, a potem bedzie patola
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 18:45   #80
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziołszki, gdzie Wy oglądacie tę Grę o tron i to się jakoś trzeba logować czy coś? płacić? no nie wiem, jestem zielona w serialach...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:45   #81
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Rózia <3 hahah
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:47   #82
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Rózia <3 hahah
mificzku mój
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:47   #83
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dziołszki, gdzie Wy oglądacie tę Grę o tron i to się jakoś trzeba logować czy coś? płacić? no nie wiem, jestem zielona w serialach...

Polecam tvseriesonline.
Przeważnie jest kilka hostingów i któryś zawsze działa.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-03-20 o 18:49
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:48   #84
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Mnie strasznie denerwuje, jak mówię komuś, że nie potrafię wyjść do ludzi, nie mam takiego impulsu, żeby podtrzymywać relacje, nie umiem i po prostu nie chcę - i słyszę, że wcale nie, że musisz to zmienić, mieć więcej znajomych, MUSISZ WYJŚĆ DO LUDZI I MIEĆ KOLEŻANKI. Nie no prostu kurde no nie, nie potrafię tak. Mam trzy osoby na których mi zależy (bardzo ciężko mi się do kogokolwiek przywiązać, do nich mi się udało bardzo mocno), i z nimi chcę utrzymać kontakt, ale cała reszta mnie nie obchodzi. Nawet jeśli są fantastycznymi ludźmi i ich lubię, fajnie się z nimi rozmawia, to potem wracam do domu i mogliby dla mnie nie istnieć. Jeżeli czuję się samotna, to dlatego, że chciałabym więcej czasu spędzać z tymi, na których mi zależy - a nie, że z ludźmi w ogóle. I nikt tego nie może zrozumieć.
Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość
Cattivo! Piona bo tez tak mam Zrozumialam, ze po prostu jestem typem introwertyka, na impreze ide dwa razy w roku i wiecej przyjemnosci mam gdy przebywam sama z ksiazka na sofie i goraca herbata niz wieczorem w klubie. Troche dlugo mi zajelo zrozumienie, ze ja NIE MUSZE miec stu znajomych i bogatego zycia towarzyskiego po taka po prostu nie jestem i juz. Od czasu gdy dokonalam tego odkrycia i zaakceptowalam te moja "innosc" jest mi o wiele lepiej. Glowa do gory wiec, ja rozumiem Cie doskonale!

Wkurzające jest to, że niektórym tak ciężko przychodzi zrozumienie, że każdy ma prawo po swojemu sobie życie układać. Szkoda że często surowiej ocenia się osoby introwertyczne albo te, które są domownikami czy są mniej towarzyskie niż te, które cały weekend imprezują, potem chorują i śpią i tak w kółko.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:50   #85
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Polecam tvseriesonline.
Przeważnie jest kilka hostingów i któryś zawsze działa.
Dzięki, obczaję sobie
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:51   #86
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

A ja zapytam z ciekawości czy któraś z Was uczy się obecnie czegoś dla siebie? Tzn. czy to języka obcego, robienia na drutach, obsługi jakiegoś programu itp? Znajdujecie czas na takie rzeczy poza pracą/szkołą/domem?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:52   #87
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dzięki, obczaję sobie
A proszę bardzo.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:53   #88
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Witam się skromnie

Koleżanki, uszy do góry Kazda z nas sobie poradzi, bo kto jak nie my? (tak, ja też mam doła ostatnio, ale dziś dzień pozytywny, trener nakręca i motywuje)
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:54   #89
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
mam i ja swoje guilty pleasure, póki co doszłam do tego momentu i musiałam Wam pokazać. Klasa pani Ago, brawo (od 13:25)
Kliknęłam trochę wcześniej i ona tam wysyłała paczkę do widzki, kilka dobrych sekund zbliżenia na adres. Spoko...

Poza tym nie przypuszczałam, że tak wiele z was ma podobne problemy do moich, bardziej widziałam tu silne, pewne siebie kobiety sukcesu (chociaż to się tak do końca nie wyklucza) Munka, Twój chyba pierwszy post na ten temat zbił mnie z tropu, bo czułam jakbym czytała o sobie... Nawet jesteśmy w tym samym wieku. Cieszę się, że w ogóle trafiłam na to forum, bo tyle tak wartościowych ludzi spotkać naraz to aż niemożliwe
dla każdej z Was
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:54   #90
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

Wkurzające jest to, że niektórym tak ciężko przychodzi zrozumienie, że każdy ma prawo po swojemu sobie życie układać. Szkoda że często surowiej ocenia się osoby introwertyczne albo te, które są domownikami czy są mniej towarzyskie niż te, które cały weekend imprezują, potem chorują i śpią i tak w kółko.
wydaje mi się, że to też zależy od towarzystwa w jakim się obracasz. Ja dopiero na studiach spotkalam osoby, które są w 100% gotowe zaakceptować, że mam w życiu okresy, w których powiem im "sory, nie ide, bo gram w bingo/simsy/ukladam pasjansa od x godzin", wczesniej bywało z tym kiepsko i duzo znajomości mi się przez to posypało

mnie przebywanie w towarzystwie przez dłuższy czas mocno męczy, lubie przebywać sama, zwłaszcza, jak już mogę sie rozwalić w domu na spokojnie. Dlatego najszczęśliwym etapem w zyciu była dla mnie pierwsza połowa poprzedniego roku, gdy mieszkałam absolutnie sama
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.