Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 13:41   #1591
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
Trochę mnie zmartwiłyście, ja kupuję głównie w perfumeriach internetowych...
Megi, ja mysle ze pewnie nie chodzi o renomowana perfumerie z listy polecanych - MaryJane by to na pewno zasygnalizowala Wiec lepiej po prostu unikac nowych niewiadomojakich sklepikow wyskakujacych jak Filip z konopi - jak bym tak zrobila anyways.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:38   #1592
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Megi, ja mysle ze pewnie nie chodzi o renomowana perfumerie z listy polecanych - MaryJane by to na pewno zasygnalizowala Wiec lepiej po prostu unikac nowych niewiadomojakich sklepikow wyskakujacych jak Filip z konopi - jak bym tak zrobila anyways.

A jest lista polecanych ? Jakoś nie znalazłam

Ciesze się że to nie jest jakas duża perfumeria internetowa.

Ale ja czasem kupuję w małych, np. tym razem odważyłam się (mimo braku opinii tutaj) na zakupy w perfumerii X (przy okazji - wszystko OK, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość - natomiast perfumy oryginalne).

Już robiłam zakupy w 7 albo 8 perfumeriach internetowych, skąd mam wiedziec czy nie trafię kiedyś na TĄ ?
Rozumiem, że to jakaś tajemnica, no trudno.
Będę pytać, albo pójdę do Sephory (żartowałam ).
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:22   #1593
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zawsze można się spytać tutaj i uzyskasz odpowiedź- czy warto tam kupować, czy ktoś nie miał przygód, jak przebiegają zakupy.Lepiej sobie oszczędzić nerwów.I nie tracić kasy.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:25   #1594
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

megi, nikt ci nie broni robic zakupow w mniejszych perfumeriach internetowych, przeciez co za problem przed zakupami zapytac o opinie na forum
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:24   #1595
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Aniu, siarko, MaryJane - w porządku

No po prostu nie lubię takich tajemnic pozniej godzinami zastanawiam się o kogo (w tym przypadku jaką perfumerię) chodzi

może stąd też moja reakcja, że taki ktoś może bezkarnie oszukiwać ludzi którzy myślą że kupili oryginal i wiadomo ile za to płaca, a dostają

Przy okazji - czytałam ostatnio artykuł takiej szajce która kradła perfumy we Włoszech. Pozniej one trafialy normalnie na fakturę do polskich hurtowni i sklepów. Tak więc wszystko jest niestety możliwe, choć wydaje się wręcz niewiarygodne.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:57   #1596
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Też to czytałam

Choć, w tej sytuacji, do rąk sprzedających trafiały jakby nie było oryginały....

Ale ja ostatnio myślałam i wymyśliłam, że większość asortymentu netowego (o oryginały mi chodzi) nie pochodzi Broń Boże z kradzieży, tylko z zachodnich promo i nawet mam jakieś uzasadnienie
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 01:14   #1597
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

We wtorek przyszła Euphoria 100ml, która zamawiałam na perfumeria.pl i powiem wam, że mam naprawdę obiekcje czy perfum jest oryginalny. Znam ten zapach doskonale gdyż wielu znajomych go używało, poza tym w piątek byłam w zaufanym sklepie i sprzedawca psiknął mi tylko raz na bluzkę i czułam ten zapach przez dwa dni. A ten z perfumeria.pl trzyma mi się na nawet nie cały dzień. Nie wiem co mam o tym myśleć.
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 08:53   #1598
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez chicaa Pokaż wiadomość
We wtorek przyszła Euphoria 100ml, która zamawiałam na perfumeria.pl i powiem wam, że mam naprawdę obiekcje czy perfum jest oryginalny. Znam ten zapach doskonale gdyż wielu znajomych go używało, poza tym w piątek byłam w zaufanym sklepie i sprzedawca psiknął mi tylko raz na bluzkę i czułam ten zapach przez dwa dni. A ten z perfumeria.pl trzyma mi się na nawet nie cały dzień. Nie wiem co mam o tym myśleć.
chicoo, podrobka nie pachnialaby chyba tyle godzin
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 09:03   #1599
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez chicaa Pokaż wiadomość
We wtorek przyszła Euphoria 100ml, która zamawiałam na perfumeria.pl i powiem wam, że mam naprawdę obiekcje czy perfum jest oryginalny. Znam ten zapach doskonale gdyż wielu znajomych go używało, poza tym w piątek byłam w zaufanym sklepie i sprzedawca psiknął mi tylko raz na bluzkę i czułam ten zapach przez dwa dni. A ten z perfumeria.pl trzyma mi się na nawet nie cały dzień. Nie wiem co mam o tym myśleć.
Chicaa wrzuc zdjecia do tego watku "oryginal czy podrobka" (<--klik), dziewczyny zobacza co to za gagatek Sama jestem ciekawa, bo tez uzywam Euphorii. A czy ona wystepuje w wersji edt? Bo moze sprzedawca psiknal Cie edp. Poza tym sa tez rozne odmiany Euphorii, np blossom, wiec moze i nuty sa inne (nie wiem na 100% bo nigdy takich nie mialam).

Edit: Siarko - masz racje podrobka nie pachnie wiele godzin, ona wrecz smierdzi wiele godzin . Dla mnie podroby maja taka dziwna nute, jak zapachy z bazar, cos sztucznego, plastikowego.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2009-10-23 o 09:06
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 09:22   #1600
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Chicaa wrzuc zdjecia do tego watku "oryginal czy podrobka" (<--klik), dziewczyny zobacza co to za gagatek Sama jestem ciekawa, bo tez uzywam Euphorii. A czy ona wystepuje w wersji edt? Bo moze sprzedawca psiknal Cie edp. Poza tym sa tez rozne odmiany Euphorii, np blossom, wiec moze i nuty sa inne (nie wiem na 100% bo nigdy takich nie mialam).
o, mialam jeszcze o tym napisac wklejaj, wklejaj, chicoo, mam w domu Euphorie, to tez chetnie porownam. i faktycznie, moze masz EDT, a sprzedawca Cie psiknal EDP? nie dalej jak wczoraj pisalam o podobnych odczuciach z moja Euphoria^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 11:27   #1601
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moze masz EDT, a sprzedawca Cie psiknal EDP?
Euphoria klasyczna jest tylko EDP.
Może psiknął Blossom lub Spring Temptation, ale nie sądzę, bo klasyk jest intensywniejszy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 11:46   #1602
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam, mam pytanie odnośnie perfumerii jasminum. Cena poszukiwanych przeze mnie perfum bardzo atrakcyjna. Czy ktoś już tam kupował, czytałam watek ale nie znalazłam informacji? Z góry dziękuje za odpowiedź
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 12:30   #1603
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ups, widzę że w moim poście zrobiła byka, perfumeria nazywa się JASMINIUM. Ponawiam pytanie, zna ktoś?
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:24   #1604
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja nie wiem czy ktoś tam kupował-wydaje mi się, że gdzieś ta nazwa mignęła mi....może w ramach wątku perełkowego - spróbuj przekopać i tamten wątek.A może jeszcze ktoś się odezwie
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 23:36   #1605
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Chicaa wrzuc zdjecia do tego watku "oryginal czy podrobka" (<--klik), dziewczyny zobacza co to za gagatek Sama jestem ciekawa, bo tez uzywam Euphorii. A czy ona wystepuje w wersji edt? Bo moze sprzedawca psiknal Cie edp. Poza tym sa tez rozne odmiany Euphorii, np blossom, wiec moze i nuty sa inne (nie wiem na 100% bo nigdy takich nie mialam).

Edit: Siarko - masz racje podrobka nie pachnie wiele godzin, ona wrecz smierdzi wiele godzin . Dla mnie podroby maja taka dziwna nute, jak zapachy z bazar, cos sztucznego, plastikowego.
Dobry pomysł z tym wątkiem Jutro, jakoś pod wieczór wrzucę zdjęcia. Ja mam klasyczną Euphorie EDP. Kurdę teraz tak się zastanawiam czy w sklepie to nie był czasem Blossom. Ale raczej nie. Najbardziej zwróciłam uwagę na długotrwałość zapachu, ale nuty też dziwnie inne mi się wydawały. Choć jak ostatnio używałam to bardziej do gustu mi przypadł aniżeli na początku. Mimo wszystko, trochę ostrożności i przezorności nigdy nie zaszkodzi, zwłaszcza, że to nie są małe pieniądze (jak dla mnie ).
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:59   #1606
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hej,
a co myślicie o
www.perfumy-perfumeria.pl ?
chciałabym kupić Euphorie 100ml
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:33   #1607
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
hej,
a co myślicie o
www.perfumy-perfumeria.pl ?
chciałabym kupić Euphorie 100ml
Za takie cos powinni wprowadzic bany.

PERFUMY ORYGINALNE DO BOLU. PERFUMERIA POLECANA NA KAZDEJ Z 71 STRON TEGO WATKU.

Tyle postow ma na koncie, a wyszukiwarki nadal sie boi :/

U gory jest taka opcja: przeszukaj wątek: wpisujesz perfumerie i masz odpowiedz. I zadne usprawiedliwienie mnie nie ruszy, bo jest to jedna z najczesciej polecanych na wizazu perfumerii (obok pedetu czyli perfumeria.pl)

a tak poza tym to marzy mi sie pokoj na swiecie:rolleye s:
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:53   #1608
syska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zaintrygował mnie wasz temat odnośnie kradzionych perfum. A zaintrygował, bo nie dalej jak tydzień temu mój wujek mieszkajacy w Niemczech opowiadał mi o takich akcjach:/ Nie wiem jak te kobiety to robią, ale wynoszą ponoć perfumy z największych perfumerii masowo, stąd tyle aukcji na allegro po okazyjnych cenach:/
Co do perfumerii godnych polecenia to powiem tyle, że zamówiłam ostatnio Dior "Addict" na kokai.pl. Cała transakcja bez problemowa, obsługa miła, miejsce godne polecenia
syska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:58   #1609
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ty uważaj z wychwalanie rzeczonej perfumerii, ostatnio ostrzeżenia się za to posypały ... Spamerzy ją lubią, ja - jako "stara perfumiara" - grzecznie podziękuję
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 14:10   #1610
darknesrose
Przyczajenie
 
Avatar darknesrose
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 19
GG do darknesrose
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
Ups, widzę że w moim poście zrobiła byka, perfumeria nazywa się JASMINIUM. Ponawiam pytanie, zna ktoś?
Robiłam zakupy w tej perfumerii kilka razy. Gdzieś wcześniej o tym pisałam. Nigdy się nie zawiodłam, chociaż ceny nie zawsze są rewelacyjne. Polecam myślę, że będziesz zadowolona.
__________________
(...) Trust I seek and I find in you (...)
darknesrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 17:54   #1611
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Gdyby kogoś to interesowało i miał jakieś wątpliwości, robiłam niedawno zakupy w perfumerii Kaori.pl i dostałam to co zamawiałam, więc wszystko w porządku .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:01   #1612
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy któraś z was kupowała na Pachniemy.pl (http://pachniemy.pl/) i mogłaby polecić tę perfumerię?
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 23:18   #1613
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A goldangel.pl ? Przerzuciałam wiarygodne perfumerie internetowe, ale nie znalazłam nic konkretnego czy oryginalne.
Konkretnie chcę dorwać Klein Euphoria Crystalline Woda perfumowana 100 ml Limited Edition.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:38   #1614
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja po raz pierwszy w tym wątku

Dokonałam ostatnio zakupu na iperfumy.pl. Przeglądałąm ten wątek już oczekując dostawy i trochę się zestresowałam, ponieważ opinie o tej perfumerii nie zawsze były pozytywne. Co do przesyłki - dotarła dokładnei tego dnia, który był podany przy zamówieniu. (Zamówienie składałam w niedzielę ok 23 a w środę kurier dostarczył mi paczkę.)
Co do samych perfum - na 99% jestem przekonana, że to oryginał (1% pewności brak, gdyż oceniam oryginalnosć jedynie po opakowaniu, bo to prezent i nie mogę zajrzeć do środka), poza tym perfum tych (yves saint laurent body kouros) w sklepach nie widuję, więc porównywałam po prostu wygląd i oznakowanie innych opakowań męskich zapachów ysl. Póki co jestem jak najbardziej zadowolona. Czekam jednak do momentu, w którym ujrzę zawartość pudełeczka

aaa.. no i cena była jedną z najbardziej korzystnych, a dostawa gratis

Edytowane przez miaumiau
Czas edycji: 2009-10-30 o 17:47
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 08:25   #1615
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Moje pierwsze zakupy w internetowej perfumerii iperfumy.pl bardzo udane, jestem w 100% zadowolona. Za 100 ml Promesse Cacharela zapłaciłam z rabatem 162 zł. Zamawiałam 28.10 za pobraniem, paczka dotarła 30.10 pocztą polską!!! Są oryginalne. Polecam!
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:16   #1616
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

no i ja mam teraz problem.Moja koleżanka chciała kupić perfumy przez internet, ja patrząc w watek doradziłam jej pedet.pl i dupa - ma bardzo poważne wątpliwości co do oryginalności takowych - czy ktoś mogłyby mi opisać oryginalne flaszki ( testery) 100 ml
-Burberry Weekend i

-Nina Ricci Premier Jour
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:56   #1617
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
no i ja mam teraz problem.Moja koleżanka chciała kupić perfumy przez internet, ja patrząc w watek doradziłam jej pedet.pl i dupa - ma bardzo poważne wątpliwości co do oryginalności takowych - czy ktoś mogłyby mi opisać oryginalne flaszki ( testery) 100 ml
-Burberry Weekend i

-Nina Ricci Premier Jour
Burberry Weekend występuje w dwóch rodzajach flakonów - jeden "szronowany", drugi zwykły (coś jak dwie wersje Les Belles Niny Ricci).
Flakony Premier Jour też się różnią, chyba czcionką- czasem jest kursywą, czasem drukowanymi literami.

Podróby Premier Jour zwykle straszyły zbyt ciemnym lub jasnym płynem.

Edit: Może wklej zdjęcia do wątku o podróbach?
__________________


Edytowane przez Velvet Acid Kitty
Czas edycji: 2009-11-02 o 09:59
Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 11:38   #1618
tomash1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam drogie Panie (i Panów jeżeli tu też zaglądają) i proszę o poradę. Chciałbym kupić wodę toaletową A'men Thierry Muglera w metalowym opakowaniu i tak czytam ten wątek o perfumeriach internetowych i nie wiem której najbardziej można zaufać, żeby perfumy były na 100% oryginalne i dostarczone szybko bez problemów. Waham się między:

http://www.iperfumy.pl/thierry-mugle...oda-toaletowa/
http://www.dolce.pl/thierry_mugler/a_men/1969.php5
http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...toaletowa.html

Ewentualnie myślę jeszcze nad aukcjami na Allegro u użytkownika PRCosmetics albo Divanii:
http://allegro.pl/item777918531_thie...klep_wawa.html
http://allegro.pl/item790838078_thie...00ml_lodz.html


Wiem, że w sumie dużo tu o tych perfumeriach i allegrowiczach było sporo, ale czytałem też pewne negatywne opinie, więc wolę zapytać was jako ekspertki (i kilku ekspertów jeżeli też tacy są), który zakup najbardziej polecacie tak na milion miliardów %
tomash1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:39   #1619
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tomash1987 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie (i Panów jeżeli tu też zaglądają) i proszę o poradę. Chciałbym kupić wodę toaletową A'men Thierry Muglera w metalowym opakowaniu i tak czytam ten wątek o perfumeriach internetowych i nie wiem której najbardziej można zaufać, żeby perfumy były na 100% oryginalne i dostarczone szybko bez problemów. Waham się między:

http://www.iperfumy.pl/thierry-mugle...oda-toaletowa/
http://www.dolce.pl/thierry_mugler/a_men/1969.php5
http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...toaletowa.html

Ewentualnie myślę jeszcze nad aukcjami na Allegro u użytkownika PRCosmetics albo Divanii:
http://allegro.pl/item777918531_thie...klep_wawa.html
http://allegro.pl/item790838078_thie...00ml_lodz.html
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200620
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336922
Co do w/wym. perfumerii, sugeruję przeszukać ten wątek...
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:42   #1620
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tomash1987 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie (i Panów jeżeli tu też zaglądają) i proszę o poradę. Chciałbym kupić wodę toaletową A'men Thierry Muglera w metalowym opakowaniu i tak czytam ten wątek o perfumeriach internetowych i nie wiem której najbardziej można zaufać, żeby perfumy były na 100% oryginalne i dostarczone szybko bez problemów. Waham się między:

http://www.iperfumy.pl/thierry-mugle...oda-toaletowa/
http://www.dolce.pl/thierry_mugler/a_men/1969.php5
http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...toaletowa.html

Ewentualnie myślę jeszcze nad aukcjami na Allegro u użytkownika PRCosmetics albo Divanii:
http://allegro.pl/item777918531_thie...klep_wawa.html
http://allegro.pl/item790838078_thie...00ml_lodz.html


Wiem, że w sumie dużo tu o tych perfumeriach i allegrowiczach było sporo, ale czytałem też pewne negatywne opinie, więc wolę zapytać was jako ekspertki (i kilku ekspertów jeżeli też tacy są), który zakup najbardziej polecacie tak na milion miliardów %
Robilam zakupy w trzech wymienionych przez Ciebie perfumeriach.
Najczesciej w el nino i i-perfumy, plus od ostatnich wakacji w e-glamour.pl.
Nigdy nie mialam zastrzezen co do oryginalnosci produktow.
Na Twoim miejscu kierowalabym sie cena: w i-perfumy nie placisz za kuriera i wpisujac adresy @ trzech znajomych, otrzymujesz jednorazowy 2%rabat.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.